20:4200
SON DAKİKA KIRŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Kırşehir Haberleri

  7.dönem Doğa Kampçıları Yola Çıktı

  7.dönem Doğa Kampçıları Yola Çıktı

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Kampları projesi kapsamında, Adana’dan Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi üyelerinden 135 kişi Bolu, Kırşehir ve Kastamonu’ya hareket ettiler. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kırşehir'de Hafta Sonu Tatilin Adresi Savcılı

  Kırşehir'de Hafta Sonu Tatilin Adresi Savcılı

  Kaman İlçesine bağlı Savcılı Beldesi plajı Akdeniz sahillerini aratmayacak derecede hafta sonu yoğunluk yaşıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Onun Kimsesi Benim" Projesi

  Proje çerçevesinde kardeşlik bağları kuran kimsesiz çocuklar ile imam hatip liselerinde okuyan öğrenciler şenlikte buluştu ÖNDER Genel Başkanı Korkut: "Gün boyu oyun parkurları, lunapark eğlenceleri, illüzyon gösterileri ve grup etkinlikleriyle eğlenecek çocuklar, ömür boyu bu paylaşımı unutmayacaklardır. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak Açıklaması

  Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak Açıklaması

  Vali Özdemir Çakacak Kaman İlçesine bağlı köylerde incelemelerde bulundu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Orman Köylüsüne 60 Milyon Liralık Kaynak

  Ankara Orman Bölge Müdürü Özkaya: "Orman köylülerimize, hem üretim hem ağaçlandırma hem ORKÖY faaliyetlerinden yıllık 55 milyon liranın üzerinde bir girdi sağlamaktayız" "2014 yılında, Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı, Ankara, Çankırı, Kırşehir ve Kırıkkale illerindeki orman köyleri için 60 milyon. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Açıklaması

  AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, “Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır” dedi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kaçak Su Kullanımının Önlenmesi Çalışmaları

  Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci: "İçme suyunda kaçak ve israfın önlenmesi amacıyla geniş kapsamlı çalışma başlattık" (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kırşehir'de Otomobil Devrildi: 3 Yaralı

  Kırşehir'de, otomobilin devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 20:42:21. #1.11#