SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Kızılırmak Haberleri

 • 17:13 Büyükşehirde Birlik Mesaisi Büyükşehirde Birlik Mesaisi Samsun Belediyeler Birliği, Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği (SAMKUŞ) ve Samsun ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği (SAMTAB) meclis toplantıları Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı.
 • 17:10 Düden Katlı Kavşağı Çalışmaları Başladı Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak Düden Katlı Kavşağı çalışmalarının başladığı bildirildi.
 • 16:59 Sudanlı Ziraat Mühendisleri Çankırı'da Tarım Çalışmalarını İnceliyor Sudanlı ziraat mühendisleri, Çankırı'da tarımsal çalışmalar konusunda incelemelerde bulundu.
 • 11:56 Düden Tünel Geçişli Kavşak Çalışmaları Başladı Düden Tünel Geçişli Kavşak Çalışmaları Başladı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Düden Katlı Kavşağı çalışmaları Yeşilırmak Caddesi’nde başladı.
 • 19:05 Kayseri Kızılırmak?a Uçan Otomobilde Hayatını Kaybeden 3 Kişi Toprağa Verildi Kayseri Kızılırmak?a Uçan Otomobilde Hayatını Kaybeden 3 Kişi Toprağa Verildi Kayseri'nin Sarıoğlan İlçesi Karaözü Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında Şahruh Köprüsünden Kızılırmak Nehrine düşen otomobilde hayatını kaybeden 3 kişi toprağa verildi.
 • 09:12 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kazada Otomobil Saatler Sonra Sudan Çıkarıldı 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kazada Otomobil Saatler Sonra Sudan Çıkarıldı Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesinde, Kızılırmak Nehri’ne uçan otomobilde 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 00:54 Kızılırmak Nehri'ne Otomobil Düştü: 3 Ölü Kızılırmak Nehri'ne Otomobil Düştü: 3 Ölü GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Ölenler yakınları, -olay yerinden detay görüntüler, -Dalgıçların Araca Halat bağlaması, -Aracın sudaki hali, -Vinç'in Hazırlanması ve Aracı sudan çıkartması, Kızılırmak Nehri'ne otomobil düştü: 3 ölü Kayseri'nin Sarıoğlan İlçesindeki Şahruh Köprüsü üzerinden Kızılırmak Nehri'ne düşen otomobildeki 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 20:09 Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 3 Ölü - Ek Fotoğraflar Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 3 Ölü - Ek Fotoğraflar
 • 19:58 Kayseri'deki Otomobil Kazası Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesinde tarihi köprüden Kızılırmak’a uçan otomobilin kurtarma çalışması tamamlandı.
 • 19:44 Kızılırmak Nehri'ne Otomobil Düştü: 3 Ölü Kızılırmak Nehri'ne Otomobil Düştü: 3 Ölü Kayseri'de Şahruh Köprüsü üzerinden Kızılırmak Nehri'ne düşen otomobildeki 3 kişi hayatını kaybetti. Kurtarma ekipleri, araçta başka birilerinin olma ihtimaline karşı aramalarını sürdürüyor.
 • 17:45 Otomobil Kızılırmak Nehri'ne Düştü Kayseri'nin Sarıoğlan İlçesinde meydana gelen kazada bir otomobil Kızılırmak Nehri'ne düştü.
 • 17:17 Otomobil Tarihi Köprüden Kızılırmak'a Uçtu Otomobil Tarihi Köprüden Kızılırmak'a Uçtu Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesinde, bir otomobil, tarihi Şahruh Köprüsü’nden Kızılırmak’a uçtu.
 • 16:03 Başkan Yılmaz Majörlük Yaptı Başkan Yılmaz Majörlük Yaptı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mezun olduğu 19 Mayıs Lisesi’nde düzenlenen pilav gününe katılarak bandoya majörlük yaptı.
 • 13:45 ABD'li Askerin Başına Çuval Geçiren 3 TGB'linin 12 Yıl Hapsi İsteniyor Adana'da ABD'li askere çuval geçiren 3 TGB'li için 12'şer yıl hapis istendi. ABD'li askerin de şikayetçi olduğu davada sanıklar, "kimseden talimat almadık" dediler.
 • 15:36 Hızlı Tren Güzergahı İçin İmza Kampanyası Hızlı Tren Güzergahı İçin İmza Kampanyası Türk Ulaşım-Sen, Sivas'ta hızlı tren güzergahının değişmemesi için başlattığı kampanya çerçevesinde sivil toplum kuruluşlarından topladığı imzaları Başbakanlık başta olmak üzere Ulaştırma Bakanlığı ve ilgili birimlere gönderdi.
 • 13:27 Üveyiğin Yaralı Kanadına Platin Takıldı Samsun'un Bafra ilçesindeki Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde üveyiğin kırılan kanadına platin takıldı.
 • 12:57 Belediye Çalışıyor Osmancık Gelişiyor Belediye Çalışıyor Osmancık Gelişiyor Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, “Hedefimiz yaşadığımız şehrin; temiz havasıyla, içilebilir suyuyla, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmişliği ile daha yaşanabilir bir kent olmasıdır.
 • 12:14 Ürdün ve Tunuslu Turizmciler Samsun'u Gezdi Ürdün ve Tunuslu Turizmciler Samsun'u Gezdi Karadeniz Bölgesi’nin turizm cenneti Samsun’a Körfez ülkelerinin ilgisi giderek artıyor.
 • 23:51 Samsun Fener Alayına Katılan 3 Bin Kişi Yoğun Yağmur Altında Yürüdü Samsun Fener Alayına Katılan 3 Bin Kişi Yoğun Yağmur Altında Yürüdü Fener Alayına katılan 3 bin kişi yoğun yağmur altında yürüdüSAMSUN'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü düzenlendi.
 • 22:11 Fener Alayına Katılan 3 Bin Kişi Yoğun Yağmur Altında Yürüdü Fener Alayına Katılan 3 Bin Kişi Yoğun Yağmur Altında Yürüdü Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü" düzenlendi.
 • 16:25 Koyunculuk Yapana Kız Verilmiyor, İşletmeler Kapanıyor" Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Susam, "Daha önceleri hayvanı, tarım arazisi olana kız babaları aracı göndererek 'benim kızımı falanca ağanın oğluna yapın' derlerdi.
 • 13:09 Yaz Atmacası 15 Yılda 5'inci Kez Halkalandı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ornitoloji Merkezi Cernek Halkalama İstasyonu'nun ağlarına çok nadir görünen "Yaz atmacası"nın takılması araştırmacılarda sevinç yarattı.
 • 10:17 Lösemili Minik Onur'un, Bir Saatlik Polis Olma Sevinci Lösemili Minik Onur'un, Bir Saatlik Polis Olma Sevinci GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Lösemi hastası 5 yaşındaki Onur'un hastane odasında polis kıyafeti giyerken görüntüleri Onur'un polis arabasında detay görüntüleri Onur'un annesi ile röportaj Lösemili minik Onur'un, bir saatlik polis olma sevinci Hemşire annesinin de görevli olduğu hematoloji servisinde tedavi gören 5 yaşındaki lösemi hastası Onur Aydoğmuş'un polis olma hayali, 1 saatliğine de olsa gerçekleşti Polis üniformasını giyince büyük sevinç yaşayan minik Onur, tur attığı hastane bahçesinde ekiplere "suçluları yakalayın" talimatı verdi, siren çalıp, çakar yaktı Hemşire annesinin de görev yaptığı çocuk hematolojisi servisinde tedavi gören 5 yaşındaki lösemi hastası Onur Aydoğmuş'un polislik hayali, 1 saatliğine gerçek oldu.
 • 10:12 Lösemili Minik Onur'un, Bir Saatlik Polis Olma Sevinci Hemşire annesinin de görev yaptığı çocuk hematolojisi servisinde tedavi gören 5 yaşındaki lösemi hastası Onur Aydoğmuş'un polislik hayali, 1 saatliğine gerçek oldu.
 • 21:00 Avanos'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Nevşehir'in Avanos ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 11:56 Yavru Baykuşları Elleriyle Besliyor Samsun'da bir ilköğretim okulunun bahçesinde bir haftalıkken bulunan iki baykuşu, Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimi Paria Tabatabaei, elleriyle besleyerek büyütüyor.
 • 15:11 Kızılırmak Deltası'nı Atlı Jandarma Timleri Koruyacak Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Kızılırmak Deltası'nda doğal hayatın, çevrenin korunması, orman suçlarıyla mücadele ve kaçak avcılığın önlenmesi amacıyla atlı jandarma timleri göreve başladı.
 • 15:10 Raylı Sistem Araç Komisyonu Toplantısı Samsun'da Yapıldı Raylı Sistem Araç Komisyonu Toplantısı Samsun'da Yapıldı Tüm Raylı Sistemler İşletmecileri Derneği (TÜRSİD) Araç Komisyonu VI. Toplantısı 12-13 Mayıs 2016 tarihlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş.’nin ev sahipliğinde Samsun’ da yapıldı.
 • 12:18 Yılkı Atları" Havadan Görüntülendi Türkiye'nin Karadeniz kıyılarında doğal özelliklerini kısmen koruyabilmiş en büyük sulak alanlarından Kızılırmak Deltası'ndaki yılkı atları, mandalar, subasar ormanları, doğal yaşam alanları havadan görüntülendi.
 • 11:35 Piknikçilere Uyarı Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara İtfaiye Daire Başkanlığı, piknik sezonunun açılmasıyla Başkentlileri muhtemel yangın ve suda boğulma olaylarına karşı dikkatli olmaları, çocuklarına da dikkat etmeleri konusunda uyardı.
 • 14:04 Kırıkkale'de "Bir Yürek Bin Umut Olsun Projesi" Bahşılı ilçesinde başlatılan "Bir Yürek Bin Umut Olsun Projesi" kapsamında toplanan kırtasiye ve giysiler okullara gönderildi.
 • 12:01 Oğlu ve Kızıyla Aynı Üniversitede Okuyor Oğlu ve Kızıyla Aynı Üniversitede Okuyor Çocuklarıyla farklı zamanlarda Aşağı Alagöz İlkokulu, Kızılırmak Ortaokulu ve Kızılırmak Lisesini bitiren baba Durmuş Işıklı, şimdi de oğlu Hüseyin (22) ve kızı Fatma Işıklı (20) ile Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde öğrenim görüyor.
 • 11:56 Üniversite Öğrencilerinden Sivas Türküleri Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri Sivas türkülerini seslendirdi.
 • 11:15 Gardiyan Atlet"Ten Oğlu Anısına Geleneksel "Mini Maraton" Bursa'da atletizm antrenörlüğü de yapan infaz koruma memuru İlhan Koç, Sivas'ta 2011'de trafik kazasında ölen 16 yaşındaki atlet oğlu anısına organize ettiği ve geleneksel hale gelen yol koşusu ve mini maratonun 5'incisini düzenlemeye hazırlanıyor.
 • 11:06 Oğlu ve Kızıyla Aynı Üniversitede Okuyor Çankırı'da yaşayan 42 yaşındaki çiftçi Durmuş Işıklı, oğlu ve kızıyla aynı üniversitede öğrenim görüyor.
 • 10:38 Başkentte Kültür Sanat Bu yıl "sevgi neydi" temasıyla düzenlenen "19. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali" kapanış programı bugün Kızılırmak Sineması'nda yapılacak.
 • 16:54 Osmancık'ta Yok Olan 7 Bin Yıllık Kültür Kitap Oldu Osmancık'ta Yok Olan 7 Bin Yıllık Kültür Kitap Oldu Boyabat Barajı nedeniyle sular altında kalan Aşıkbükü Köyü ile birlikte köye ait büyük bir kültür, anılar ve hatıralar da suya gömüldü.
 • 13:04 Başkan Yılmaz'dan Turizm İçin Seferberlik Çağrısı Başkan Yılmaz'dan Turizm İçin Seferberlik Çağrısı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türk Hava Yolları Samsun Bölge Müdürlüğü’nün ilçeleri tanıtmak amacıyla getirdiği Abudabi’deki 8 acente yetkilisi ile bir araya geldi.
 • 12:17 13 Mayıs'ta Anadolu Yakası Karanlığa Bürünecek 13 Mayıs Pazartesi günü Anadolu yakasında Pendik, Ümraniye, Adalar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar, Tuzla, Şile, Kartal, Sancaktepe, ve Maltepe’nin çok sayıda mahallesine elektrik verilemeyecek.
 • 11:24 Vali Şahin, Turizm Yatırımlarını İncelendi Samsun Valisi İbrahim Şahin, beraberindeki heyetle Kızılırmak Deltası'nda yapımı süren turizm yatırımlarını inceledi.
 • 09:54 İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi Olacak İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi Olacak Pendik, Adalar, Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Ataşehir, Üsküdar, Tuzla, Şile, Sancaktepe, Kartal ve Maltepe'nin bazı mahallelerine 13 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 09:30 Kızılırmak Kuş Cenneti'nde Turizm Yatırımları İncelendi Kızılırmak Kuş Cenneti'nde Turizm Yatırımları İncelendi Samsun Valisi İbrahim Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde yapımı süren yatırımları inceledi.
 • 16:54 Bafra'da Yaralı Bulunan Şahin ve Kargalar Tedavi Edildi Samsun'un Bafra ilçesindeki Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde yaralanmış halde bulunan 4 şahin ve 2 karga tedavi edildi.
 • 16:36 Protokol Çeltik Ekti Protokol Çeltik Ekti Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen “Geleneksel 2. Çeltik Ekimi Festivali”nde yöresel kıyafet giyen protokol çeltik ekimi yaptı.
 • 16:11 Cenette Yaralanan Kuşlara İlk Yardım Cenette Yaralanan Kuşlara İlk Yardım Samsun'da Kızılırmak Deltası Kiş Cenneti'nde ateşli silahla yaralanan kuşlara Büyükşehir Belediyesi'nin Yaban Hayvanları İlk Yardım Ünitesi'nde müdahale ediliyor.
 • 15:42 Anneler Sardı Hediyeler Yağdı Nata Vega Outlet’te 8 Mayıs 2016 Pazar günü yüzyılların eskitemediği lezzet, Ege’den Doğu Anadolu’ya, Akdeniz’den Trakya’ya kadar farklı birçok bölgede farklı şekilde yapılan sarma annelerin yarışma konusu oldu.
 • 14:14 Nevşehir'den Kısa Kısa Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Gülşehir'de yapımı devam eden kamu kurum ve kuruluşlarına ait bina inşaatlarda incelemelerde bulundu.
 • 18:03 Başkan Yılmaz'ı Rahatsız Eden Görüntü Başkan Yılmaz'ı Rahatsız Eden Görüntü Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, havaalanından şehir merkezine gelirken yol kenarındaki evlerin cephelerin kötü olması ve balkonlardaki uygunsuz çamaşırlarının asılmasından utandığını belirtti.
 • 12:20 Deltaya Manda Salınım Festivali" Samsun'un Bafra ilçesi Kızılırmak Deltası'nda "2. Deltaya Manda Salınım Festivali" düzenlendi.
 • 11:05 Gençler Kızılırmak Deltası'nda Gençler Kızılırmak Deltası'nda Eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ile Avrupa faaliyetlerine katılım hakkında gençlere bilgi sağlayan bir ağ olan Eurodesk, gençleri Samsun Kızılırmak Deltası ile buluşturdu.