SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Kızılırmak Haberleri

 • 11:55Tödürge Gölü Buz TuttuTödürge Gölü Buz TuttuSivas'ın zara İlçesi'ndeki Tödürge Gölü'nün yüzeyi tamamen buzla kaplandı.
 • 11:38Sivas Tödürge Gölü Buz TuttuSivas Tödürge Gölü Buz TuttuTödürge Gölü buz tuttu SİVAS'ın Zara İlçesi'ndeki Tödürge Gölü'nün yüzeyi tamamen buzla kaplandı.
 • 11:06Buz Sandallarla Kızılırmak'ta Yolculuk YapıyorlarSivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı bir köyde vatandaşlar baltayla keserek oluşturdukları buz sandalla Kızılırmak’ta karşıdan karşıya geçiyor.
 • 15:34Sivas'ta Sanayi Siteleri Tek Merkezde ToplanacakSivas'ta Sanayi Siteleri Tek Merkezde ToplanacakSivas'ta sanayi siteleri tek merkezde toplanacak SİVAS'ta farklı bölgelerde faaliyet gösteren sanayi esrafı hazırlanan projeyle kent dışındaki Seyfebeli mevkiine kurulması planlanan yeni merkezde toplanacak.
 • 12:27Federasyondan Taşdelen'e ZiyaretÇankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu yöneticilerini makamında konuk etti.
 • 09:09Avanos'un Maskotu Kazların "Kuluçka" HazırlığıNevşehir'in Avanos ilçesinden geçen Kızılırmak üzerinde oluşturulan suni adada yaşayan kazların kuluçka dönemi için belediye ekiplerince hazırlık çalışmaları yapılıyor.
 • 18:34Kızılırmak Deltası ve Sulak Alanların Önemi Resim Sergisi ile AnlatıldıSAMSUN(AA) – Samsun'un Bafra ilçesinde Kaymakamlık ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği tarafından Kızılırmak Deltası ve sulak alanların önemi hakkında sinevizyon gösterimi ve fotoğraf sergisi düzenlendi.
 • 16:54Kızılırmak Deltası ve Sulak Alanların ÖnemiKızılırmak Deltası ve Sulak Alanların ÖnemiSamsun’un Bafra ilesinde "Kızılırmak Deltası ve Sulak Alanların Önemi" konulu fotoğraf sergisi ve sinevizyon gösterimi yapıldı.
 • 16:40Kırıkkale Kızılırmak'ta 2,5 Metrelik 110 Kilo Yayın Balığı YakalandıKırıkkale Kızılırmak'ta 2,5 Metrelik 110 Kilo Yayın Balığı YakalandıKızılırmak'ta 2,5 metrelik 110 kilo yayın balığı yakalandı KIRIKKALE'li balıkçılar, Kızılırmak nehrinden 2,5 metre boyunda ve 110 kilo ağırlığında yayın balığı yakaladılar.
 • 16:11Oltaya Dev Yayın Balığı TakıldıOltaya Dev Yayın Balığı TakıldıKırıkkaleli balıkçılar Ankara’nın Kalecik ilçesinde sınırları içinde bulunan Kızılırmak Nehri'nden dev yayın balığı yakaladı.
 • 15:53Kızılırmak'ta 2,5 Metrelik Yayın Balığı YakalandıKızılırmak'ta 2,5 metre boyunda, 110 kilogram ağırlığında yayın balığı yakalandı.
 • 15:52Kızılırmak'ta 2.5 Metrelik 110 Kilo Yayın Balığı YakalandıKızılırmak'ta 2.5 Metrelik 110 Kilo Yayın Balığı YakalandıKırıkkale'li balıkçılar, Kızılırmak Nehri'nden 2.5 metre boyunda ve 110 kilo ağırlığında yayın balığı yakaladı.
 • 15:31Kızılırmak'ta 2,5 Metrelik Yayın Balığı YakalandıKızılırmak'ta 2,5 Metrelik Yayın Balığı YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Balıktan detay Balığın ölçülmesi Balığı yakalayan balıkçının konuşması KIRIKKALE - Kızılırmak'ta 2,5 metre boyunda, 110 kilogram ağırlığında yayın balığı yakalandı.
 • 17:31Türk Eğitim Sen GTÜ ToplandıTürk Eğitim Sen GTÜ ToplandıTürk Eğitim Kocaeli 2 No'lu Şube Gebze Teknik Üniversite Temsilciliği Darıca Kalepark Restaurant'ta bir araya geldi.
 • 10:54Kaçak Avcılara Göz AçtırılmadıKaçak Avcılara Göz AçtırılmadıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Avcılar tarafından öldürülen yabani ördeklerden görüntü Jandarma ve Ormancılar tarafından otomobil bagajından çıkarılan öldürülmüş yabani ördekler Jandarma tarafından avcılardan ele geçirilen ördek sesli ses cihazının çalışır durumdaki hali Kaçak avcılara göz açtırılmadı Samsun'un Bafra ve 19 Mayıs ilçe sınırları içinde yer alan Kızılırmak Deltası kuş cennetinde av yasağı bulunan bölgede kaçak avlanan avcılara Jandarma tarafından operasyon düzenlendi.
 • 10:44Şüpheliler Markete Ateş Açtılar, Patlayıcı AttılarŞüpheliler Markete Ateş Açtılar, Patlayıcı AttılarGaziantep'te kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından, markete silahla bir el ateş edilip, el yapımı patlayıcı atıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.
 • 09:52Avcı Kılığına Girerek Kaçak Avcıları YakaladılarAvcı Kılığına Girerek Kaçak Avcıları YakaladılarSamsun İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Çevre Koruma Timi, Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ve Motosikletli Asayiş Tim ekipleri yasak avcılık yaptıkları tespit edilen 15 kişiyi avcı kılığına girerek suçüstü yakaladı.
 • 09:40Kaçak Avcılara Göz AçtırılmadıSamsun'un Bafra ve 19 Mayıs ilçe sınırları içinde yer alan Kızılırmak Deltası kuş cennetinde av yasağı bulunan bölgede kaçak avlanan avcılara Jandarma tarafından operasyon düzenlendi.
 • 16:05Rüzgar Nedeniyle Düşen Leylek Yuvası OnarıldıKızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde bir ağacın üzerinden rüzgar nedeniyle düşen leylek yuvası, onarıldıktan sonra aynı yerdeki direğin üzerine konuldu.
 • 14:07Avanos Belediyesi Kızılırmak'ta Ani Müdahaleler İçin Bot AldıAvanos Belediyesi Kızılırmak'ta Ani Müdahaleler İçin Bot AldıAvanos Belediyesi tarafından Kızılırmak nehrinde kullanılmak üzere bot satın aldı.
 • 14:14Edes Kapsamında Kabul Edilen Projelerin Sözleşmeleri İmzalandıEdes Kapsamında Kabul Edilen Projelerin Sözleşmeleri İmzalandıAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında 2015 yılında kabul edilen ve bu yıl uygulamaya konulacak 4 projenin sözleşmeleri törenle imzalandı.
 • 14:12Çankırı'da 4 Edes Projesi Hayata GeçirilecekÇankırı'da Engelliler Destek Programı (EDES) Sözleşme imza töreni gerçekleştirildi.
 • 11:10Kızılırmak'ta "Yeşil Vadi" Çalışmaları BaşladıKırıkkale Valiliği koordinesinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yürütülen ve Anadolu'nun en büyük rekreasyon alanı olarak hayata geçirilecek olan "Yeşil Vadi" projesinin ilk etap çalışmalarına başlandı.
 • 16:22Bafra Çatak ile Gelecek NesillereBafra Çatak ile Gelecek NesillereSamsun’un Bafra ilçesinde uygulanan Çevre Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma Programı (ÇATAK) kapsamında yapılan toplantıda, Samsun’da uygulanan 75 bin dekar alanın 50 bin dekarının Bafra Ovası’nda gerçekleştirildiği belirtildi.
 • 13:25Albayrak: Albayrak: "Çalışmalar Deltanın Geleceğine Işık Tutacak"2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen, Kızılırmak Deltası’nda ‘Sürdürülebilir Yaşam ve Doğa’ programı, sonuç değerlendirme toplantısı ile tamamlandı.
 • 13:20Yıldırım'dan Öncel'e ZiyaretYıldırım'dan Öncel'e ZiyaretDoğa ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Hayrettin Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel’i ziyaret etti.
 • 11:09Nesli Tükenen Saz Horozu Samsun'un Tanıtım Yüzü OlduSamsun Büyükşehir Belediyesi, dünyada nesli tehlike altında bulunan, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde bin 500 bireyi tespit edilen saz horozunun resmini kentin tanıtım materyallerinde kullanıyor.
 • 16:24Doğaya Sülün BıraktılarDoğaya Sülün BıraktılarSamsun’a gelen Doğa ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Hayrettin Yıldırım, 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında Kızılırmak deltasını gezerek doğaya sülün bırakma etkinliğine katıldı.
 • 16:07Doğaya Sülün SaldılarDoğaya Sülün Saldılar“2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” kapsamında Kızılırmak Deltası’nda tabiata sülün salındı.
 • 15:40Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “1994 yılında Ramsar Sözleşmesine üye olan ülkemiz, bugüne kadar 14 sulak alanı Ramsar Listesine ekletmiştir” dedi.
 • 14:222 Şubat Dünya Sulak Alanlar GünüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2015 yılında başlattıkları Ulusal Sulak Alan Envanteri Projesi ile ülkedeki sulak alanları il il, bölge bölge belirlediklerini belirterek, "Elde edilen ilk verilere göre ülkemiz topraklarının yüzde 2,30'u doğal sulak alanlardan oluşmaktadır" ifadesini kullandı.
 • 13:56Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam ProgramıSürdürülebilir Doğa ve Yaşam ProgramıSamsun’da, 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında "Kızılırmak Deltası’nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam Programı" etkinlikleri ikinci gününde bazı programlarla devam etti.
 • 13:00Kızılırmak Deltası'nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam ProgramıDoğa koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Hayrettin Yıldırım, "2015 yılında başlattığımız Ulusal Sulak Alan Envanteri Projesi ile ülkemizdeki sulak alanları il il, bölge bölge belirledik.
 • 18:15Kızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerKızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerKızılırmak Deltası’nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam Programı, Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu (EKOBİT) tarafından gerçekleştirilen bisiklet turuyla başladı.
 • 15:57Kızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerKızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerGörüntü Dökümü: Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu Deltaya girişi detay, Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu Kurucusu Tanju Subaşı ile röportaj, Kızılırmak Deltası için pedal çevirdiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu (EKOBİT) işbirliğinde Kızılırmak Kuş Cenneti'nde farkındalık yaratmak için bisiklet turu düzenlendi.
 • 15:34Kızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerKızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerKızılırmak Deltası’nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam Programı, Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu (EKOBİT) tarafından gerçekleştirilen bisiklet turuyla start aldı.
 • 14:16Kızılırmak Deltası İçin Pedal ÇevirdilerSamsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu (EKOBİT) işbirliğinde Kızılırmak Kuş Cenneti'nde farkındalık yaratmak için bisiklet turu düzenlendi.
 • 16:39Sivas'ta Kar Yağışı Etkili OluyorSivas'ta Kar Yağışı Etkili OluyorSivas'ta kar yağışı etkili oluyor Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, (DHA) - SİVAS'ta hafta başından bu yana etkili olan soğuk hava dalgası yerine kar yağışına bıraktı.
 • 16:00Sivas'ta Kar Yağışı Etkili OluyorSivas'ta Kar Yağışı Etkili OluyorSivas'ta hafta başından bu yana etkili olan soğuk hava dalgası yerine kar yağışına bıraktı.
 • 16:43Kızılırmak Deltası'nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam ProgramıKızılırmak Deltası'nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam ProgramıSamsun’da 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında Kızılırmak Deltası’nda Sürdürülebilir Doğa ve Yaşam Programı düzenlenecek.
 • 13:08Bakan Eroğlu Şanlıurfa'ya Yatırımlarla GeldiBakan Eroğlu Şanlıurfa'ya Yatırımlarla GeldiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 476 milyon Türk Lirası tutarındaki 16 müjdeyle Şanlıurfa’ya geldi.
 • 15:51Tarihi Şahruk Köprüsü'nde Onarım İncelemesiKayseri'nin Sarıoğlan İlçesi Karaözü Mahallesi'nde bulunan Dulkadiroğlu Beyliği döneminde 1480 yılında yaptırılan tarini Şahruk Köprüsü'nde Kayseri Kültür Varlıkları Koruma Bölge Müdürlüğü'nden sanat tarihçisi Zeliha Özbek ile peyzaj mimarı Filiz Özyalçın Özüberk, zarar-onarım incelemesi yaptı.
 • 17:08Sivas Soğuk Hava Sivas'ta İşyeri Camlarını DondurduSivas Soğuk Hava Sivas'ta İşyeri Camlarını DondurduSoğuk hava Sivas'ta işyeri camlarını dondurdu SİVAS'ta bir kaç gündür etkili olan soğuk hava kütlesi kentte hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 16:41Sivas Eksi 33 ile DonduSivas Eksi 33 ile DonduSivas'ta birkaç gündür etkili olan soğuk hava, kentte hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 14:53Soğuk Havanın Etkisiyle Şelale, Irmak ve Göller Buz Tuttu - SivasSoğuk Havanın Etkisiyle Şelale, Irmak ve Göller Buz Tuttu - SivasGörüntü Dökümü: Kent merkezinden genel görüntü ve detaylar Paşabahçe mesire alanında bulunan şelale Şelaleden detay Türkiye'nin en uzun ırmağı, Kızılırmak'tan detay Yurt genelinde etkisi sürdüren soğuk hava Sivas'ta da etkili oldu.
 • 10:47Zorlu Projelerin Güvenli Adresi DokaZorlu Projelerin Güvenli Adresi DokaAnkara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Hattı projesinin 70 metre ile ikinci en yüksek viyadüğü DOKA tecrübesine emanet.
 • 17:37Celal Bayar Parkı Gölü DonduCelal Bayar Parkı Gölü DonduKırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde bulunan Celal Bayar Parkı içinde bulunan göl, aşırı soğuklardan dolayı dondu.
 • 15:20Eski 20 Derecede Kızılırmak Buz TuttuEski 20 Derecede Kızılırmak Buz TuttuSivas’ta hava sıcaklığının eksi 20 dereceye düşmesinin ardından Kızılırmak’ın büyük bölümü buz tuttu.
 • 14:58Kızılırmak Yeşil Vadi Projesi'nde İlk Adım AtıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kızılırmak Yeşil Vadi Projesi çerçevesinde ilk adımın atıldığını belirterek, Doğu Karadeniz'e seyahat edeceklere doğayla iç içe, sağlıklı ve kaliteli bir ortam sağlanacağını, proje ile bölgenin ekonomik ve sosyal yönden kalkınacağını, Kırıkkale'nin de cazibe merkezi haline geleceğini bildirdi.
 • 14:19Sivas, Eksi 20 Dereceyle DonduSivas, Eksi 20 Dereceyle DonduSivas, eksi 20 dereceyle dondu Sivas'ta son 4 gündür etkili olan aşırı soğuk hava kentte hayatı olumsuz yönde etkiledi.