09:3400
SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Kızılırmak Haberleri

   

  Ümit Kurt: İspanya'da Bedava Oynarım

  Sivasspor'un başarılı oyuncusu Ümit Kurt, hayalindeki İspanya Ligi'nde oynayabilmek için paradan vazgeçebileceğini söyledi. (Dün 14:31)

   

  Sivassporlu Ümit Kurt 'İspanya'da Bedava Oynarım'

  Sivassporlu Ümit Kurt "İspanya'da Bedava Oynarım"

  İstanbul-dha a Milli Takım ve Sivasspor'un genç storperi Ümit Kurt TFF Tam Saha Dergisine özel açıklamalarda bulundu. (Dün 11:03)

   

  Türkiye'nin Kaba Yem Sorunu 'Juncus Acutus' ile Çözülecek

  Türkiye'nin Kaba Yem Sorunu 'Juncus Acutus' ile Çözülecek

  Samsun Ondokuz Mayıs Üniveritesi’nde (OMÜ) yapılan doktora tez çalışmasıyla, Türkiye’nin 23 sulak alanında toplam üretim kapasitesi 85 bin tona olan ve ülke ekonomisine 46 milyon lira gelir getirebilecek ‘juncus acutus’ isimli bitkinin alternatif kaba yem olabileceği ortaya konuldu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhuriyet Terzihanesi Müzesi 29 Ekim'de Palladium'da Açıldı

  Dünyaca ünlü smokin ustası Levon Kordonciyan'ın, Palladium Ataşehir ile birlikte hayata geçirdiği Cumhuriyet Terzihanesi Müzesi özel bir davetle açıldı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'den Camide Resmi Nikah Teklifi

  AK Parti'den Camide Resmi Nikah Teklifi

  AK Parti Kadın Kolları İzmir İl Başkanı Özen Kızılırmak, camilerin aktif olarak kullanılmadığı gerekçesiyle resmi ve dini nikahın camide kıyılması ve yeni doğan bebeklerin kulağına ezanla isimlerinin okunmasının camide yapılması için Diyanet İşleri Başkanlığı'na sunmak üzere proje hazırladıklarını söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  AK Partili Kadın Yöneticinin 'Camide Nikah' Projesi

  AK Partili Kadın Yöneticinin 'Camide Nikah' Projesi

  AK Parti Kadın Kolları İzmir İl Başkanı Özen Kızılırmak, yeni evli çiftlerin imam nikahı ve resmi nikah törenlerinin camide yapılması için Diyanet'e proje sunacak. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bafra'da Silahlı Kavga: 1 Ölü

  Samsun’un Bafra ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türk Kızılayı'ndan Afete Hazırlık ve Müdahale Eğitimleri

  Türk Kızılayı'ndan Afete Hazırlık ve Müdahale Eğitimleri

  Türk Kızılayı, afet gönüllü adaylarına “Afete Hazırlık ve Müdahale Eğitimleri” başlıklı seminer düzenledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı

  Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı

  Buğday ve arpa ekiminin ağırlıklı olarak yapıldığı Kırıkkale’de alternatif ürünlere rağbet gösteren çiftçilerin, hasadı başladı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Gök: Ankara'nın Alınan Su Numuneleri Sahte

  Ankara’daki şebeke suyunun sağlıksız olduğuna yönelik tartışmayı başlatan isim olan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Başkent'in dış ilçelerine verilen ‘suyun içilemez’ olduğuna yönelik valiliğin uyarıldığı Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün belgesi konusunda, gazetecilerin yanıltılmasına tepki gösterdi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Alman Heyetten Samsun TSO'ya Ziyaret

  Alman Heyetten Samsun TSO'ya Ziyaret

  Samsun'un kardeş şehri Almanya'nın Holstein Eyaletinin başkenti Kiel şehrinden gelen konuk heyet, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Oltayla 144 Kiloluk Yayın Balığı Yakaladı

  Oltayla 144 Kiloluk Yayın Balığı Yakaladı

  Çorum'un Osmancık ilçesinde amatör olta balıkçılığı yapan 60 yaşındaki Mustafa Acuk, Kızılırmak'ta 144 kilogram ağırlığında yayın balığı yakaladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yahşihan'da "Geri Dönüşüm ve Çevre Bilinci" Semineri

  Yahşihan Kaymakamlığı tarafından ilçede görev yapan öğretmenlere yönelik "Geri dönüşüm ve çevre bilinci" konulu seminer düzenlendi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tekirdağ TSO'dan Samsun'a Çalışma Gezisi

  Tekirdağ TSO'dan Samsun'a Çalışma Gezisi

  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun'a iki günlük çalışma gezisi düzenledi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baraj Gölünde "Zor"Unlu Yolculuk

  Samsun'un Vezirköprü ve Alaçam ile Sinop'un Durağan ilçelerine bağlı 30 mahalle ve köyün sakinleri, ulaşımlarını sağlayan köprünün 28 yıl önce Altınkaya Barajı suları altında kalmasıyla o günden bu yana baraj gölünde zorunlu tekne yolculuğu yapıyor Araçlarını yükledikleri tekneyle yolu 90 kilometre kısaltan çevre halkı, tehlikeli olmasına karşın tekne yolculuğundan vazgeçmiyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Çankırı'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralıÇANKIRI (AA) - Çankırı'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Çankırı'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Çankırı'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi

  Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi

  Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bafra'da vatandaşlarla bayramlaştı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Karaman: "Herkesin, adaletli, eşit bir şekilde hazineden pay alarak seçime girmesi için ilginizi bekliyoruz. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

 

  Mezarlıkta Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Mezarlıkta Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Samsun’un Bafra ilçesinde arife günü asri mezarlıkta fotoğraf sanatçısı hemşire Türkan Zengin Karaboğa ve Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin tarafından “Bafra’nın Kelebekleri ve Ağlayan Evleri, Mezarlıkta Çekilen Kelebekler ve Çiçekler“ isimli fotoğraf sergisi açıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ankara'nın Şebeke Suyunda Kirlilik İddiaları

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: ''Ankara'nın merkez suyunda en ufak bir sıkıntı kesinlikle yok'' ''Ankara'nın suyunun kirli olduğunu söylemekte ya kasıt var ya da sazanlık var'' (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Melih Gökçek hakkında suç duyurusu-Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği üyesi bir grup, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı ilçe belediye başkanları hakkında suç duyurusunda bulundu- CHP'li Nazlıaka: "Kendisi (Melih Gökçek) ağzını musluğa koyup Ankara'nın şebeke suyu temiz derken ortaya çıktı ki damacana şirketlerine yatırım yapıyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'daki İçme Suyu Tartışması

  Tüketici ve İklimi Koruma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri hakkında sağlığa aykırı içme suyu içirdikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği üyesi bir grup, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı ilçe belediye başkanları hakkında suç duyurusunda bulundu CHP'li Nazlıaka: "Kendisi (Melih Gökçek) ağzını musluğa koyup Ankara'nın şebeke suyu temiz derken ortaya çıktı ki damacana şirketlerine yatırım yapıyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan 'Melih Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor' İddiası

  CHP'li Nazlıaka'dan 'Melih Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor' İddiası

  Tüketici ve İklimi Koruma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler hakkında Ankara'da yaşayan vatandaşlara sağlığa aykırı şebeke suyu içirdikleri, halkın sağlığını tehlike attıkları ve görevi kötüye kullandıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Nazlıaka: Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor

  CHP'li Nazlıaka: Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP'li vekil Aylin Nazlıaka arasındaki "su" polemiği gün geçtikçe büyüyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi

  Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi

  Ulusal Kuş Halkalama Programı kapsamında yürütülen halkalama çalışmaları sırasında ilk kez kaydedilen "küçük yeşil ağaçkakan" ile alandaki kuş türü 346'ya yükseldi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Ankara'nın Şebeke Suyu Açıklaması

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara’nın şebeke suyuna yönelik Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e eleştirilerde bulundu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kuşlardan Mimar Maharetiyle Yuva

  Kuşlardan Mimar Maharetiyle Yuva

  Kızılırmak kenarındaki evlerin çatı altları ve balkonlara mimar maharetiyle yuva yapan serçe ve kırlangıçların yavrularını beslemesi ilgi çekiyor. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kızılırmak'taki Batık Minare, Fotoğraf Tutkunlarını Bekliyor

  Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Boğazkaya Mahallesindeki Kızılırmak içinde yer alan batık minare ve etrafındaki göl manzarası, fotoğraf tutkunlarının ilgisini çekiyor. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  OMÜ Şevket Aşçı Turizm Fakültesi Açıldı

  OMÜ Şevket Aşçı Turizm Fakültesi Açıldı

  Samsun'un Bafra ilçesinde yapımı tamamlanan OMÜ Şevket Aşçı Turizm Fakültesinin açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımı ile yapıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Bir Ahi Devlettir' (2)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Bir Ahi Devlettir" (2)

  Davutoğlu, MUSUL BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİNİN NİKAHINA KATILDI Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD terör örgütünün Türkiye'nin Musul Başkonsoluğu baskınında rehin aldığı ve 101 gün sonra arkadaşlarıyla birlikte serbest kalan Konsolosluk görevlisi Mesut Taşkıran'ın nikahına katıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Osmancık Kentsel Dönüşüme Hazırlanıyor

  Osmancık Kentsel Dönüşüme Hazırlanıyor

  Çorum’un Osmancık Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarının ihale aşamasına geldiği bildirildi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Hamsi Deniz Anasına Tepki Olarak Yumurtlama Alanlarını Değiştiriyor

  Hamsi Deniz Anasına Tepki Olarak Yumurtlama Alanlarını Değiştiriyor

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Deniz Bilimleri Enstitüsünde öğretim üyesi Doç. Dr. Ali Cemal Gücü, hamsinin deniz anasına tepki olarak yumurtlama alanlarını değiştirdiğini söyledi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Altınkaya Baraj Gölünde Su Seviyesi Düştü

  Altınkaya Baraj Gölünde Su Seviyesi Düştü

  Altınkaya Baraj Gölünde geçen yıla göre 435 milyon metreküp su eksildi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Altınkaya Baraj Gölünde Su Seviyesi Düştü

  Altınkaya Baraj Gölünde Su Seviyesi Düştü

  Altınkaya Baraj Gölünde geçen yıla göre 435 milyon metreküp su eksildi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şahin: Bafra'nın Gelişmesinde Sanatsal Çalışmaların da Etkisi Büyük

  Samsun’un Bafra ilçesinde hemşire ve fotoğraf sanatçısı Türkan Zengin Karaboğa ve Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin tarafından açılan 'Bafra’nın Kelebekleri ve Ağlayan Evleri' fotoğraf sergisi büyük beğeni topladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Samsun Kızılırmak Deltasında Yangın

  Samsun Kızılırmak Deltasında Yangın

  Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde 5 farklı noktada sazlık alanlarda başlayan yangınlara itfaiye müdahale edemiyor. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kızılırmak Deltası'nda Yangın

  Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde 5 farklı noktada sazlık alanlarda başlayan yangınlara itfaiye müdahale edemiyor. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Nazlıaka: Gökçek'in Kana Kana Musluktan İçtiği Suyu Sağlık Bakanlığı Kullanmamaktadır

  Nazlıaka: Gökçek'in Kana Kana Musluktan İçtiği Suyu Sağlık Bakanlığı Kullanmamaktadır

  Chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara'daki su tartışmaları nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisini hedef aldığını ileri sürerek, evinde kullandığı suyun kaçak kuyu suyu olduğu tartışmalarına ilişkin, "Gökçek beni ve site sakinlerini kaçak su kullanmakla suçlamıştır. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kuraklık Karadeniz Bölgesi'ni de Vurdu

  Kuraklık Karadeniz Bölgesi'ni de Vurdu

  Türkiye'nin en önemli akarsularından Kızılırmak ile Yeşilırmak'ın denize döküldüğü Samsun, kuraklık tehdidiyle karşı karşıya kaldı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak

  Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak

  Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamada; 25 Eylül günü 7 kentte elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Osmancık'ta Otomobil Kızılırmak'a Uçtu

  Osmancık'ta Otomobil Kızılırmak'a Uçtu

  Çorum'un Osmancık ilçesi'nde virajı alamayan otomobil nehir kenarındaki ağaç korkulukları kırarak Kızılırmak nehrine uçtu. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Başkan Gökçek'in İddialarına İlişkin Açıklama

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 09:34:21. #1.13#