00:1100
SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Kızılırmak Haberleri

  CHP'li Gök: Ankara'nın Alınan Su Numuneleri Sahte

  Ankara’daki şebeke suyunun sağlıksız olduğuna yönelik tartışmayı başlatan isim olan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Başkent'in dış ilçelerine verilen ‘suyun içilemez’ olduğuna yönelik valiliğin uyarıldığı Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün belgesi konusunda, gazetecilerin yanıltılmasına tepki gösterdi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Alman Heyetten Samsun TSO'ya Ziyaret

  Alman Heyetten Samsun TSO'ya Ziyaret

  Samsun'un kardeş şehri Almanya'nın Holstein Eyaletinin başkenti Kiel şehrinden gelen konuk heyet, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Oltayla 144 Kiloluk Yayın Balığı Yakaladı

  Oltayla 144 Kiloluk Yayın Balığı Yakaladı

  Çorum'un Osmancık ilçesinde amatör olta balıkçılığı yapan 60 yaşındaki Mustafa Acuk, Kızılırmak'ta 144 kilogram ağırlığında yayın balığı yakaladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yahşihan'da "Geri Dönüşüm ve Çevre Bilinci" Semineri

  Yahşihan Kaymakamlığı tarafından ilçede görev yapan öğretmenlere yönelik "Geri dönüşüm ve çevre bilinci" konulu seminer düzenlendi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tekirdağ TSO'dan Samsun'a Çalışma Gezisi

  Tekirdağ TSO'dan Samsun'a Çalışma Gezisi

  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun'a iki günlük çalışma gezisi düzenledi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baraj Gölünde "Zor"Unlu Yolculuk

  Samsun'un Vezirköprü ve Alaçam ile Sinop'un Durağan ilçelerine bağlı 30 mahalle ve köyün sakinleri, ulaşımlarını sağlayan köprünün 28 yıl önce Altınkaya Barajı suları altında kalmasıyla o günden bu yana baraj gölünde zorunlu tekne yolculuğu yapıyor Araçlarını yükledikleri tekneyle yolu 90 kilometre kısaltan çevre halkı, tehlikeli olmasına karşın tekne yolculuğundan vazgeçmiyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Çankırı'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralıÇANKIRI (AA) - Çankırı'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Çankırı'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

  Çankırı'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi

  Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi

  Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bafra'da vatandaşlarla bayramlaştı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Karaman: "Herkesin, adaletli, eşit bir şekilde hazineden pay alarak seçime girmesi için ilginizi bekliyoruz. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Mezarlıkta Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Mezarlıkta Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Samsun’un Bafra ilçesinde arife günü asri mezarlıkta fotoğraf sanatçısı hemşire Türkan Zengin Karaboğa ve Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin tarafından “Bafra’nın Kelebekleri ve Ağlayan Evleri, Mezarlıkta Çekilen Kelebekler ve Çiçekler“ isimli fotoğraf sergisi açıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ankara'nın Şebeke Suyunda Kirlilik İddiaları

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: ''Ankara'nın merkez suyunda en ufak bir sıkıntı kesinlikle yok'' ''Ankara'nın suyunun kirli olduğunu söylemekte ya kasıt var ya da sazanlık var'' (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Melih Gökçek hakkında suç duyurusu-Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği üyesi bir grup, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı ilçe belediye başkanları hakkında suç duyurusunda bulundu- CHP'li Nazlıaka: "Kendisi (Melih Gökçek) ağzını musluğa koyup Ankara'nın şebeke suyu temiz derken ortaya çıktı ki damacana şirketlerine yatırım yapıyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'daki İçme Suyu Tartışması

  Tüketici ve İklimi Koruma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri hakkında sağlığa aykırı içme suyu içirdikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu

  Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği üyesi bir grup, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı ilçe belediye başkanları hakkında suç duyurusunda bulundu CHP'li Nazlıaka: "Kendisi (Melih Gökçek) ağzını musluğa koyup Ankara'nın şebeke suyu temiz derken ortaya çıktı ki damacana şirketlerine yatırım yapıyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan 'Melih Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor' İddiası

  CHP'li Nazlıaka'dan 'Melih Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor' İddiası

  Tüketici ve İklimi Koruma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler hakkında Ankara'da yaşayan vatandaşlara sağlığa aykırı şebeke suyu içirdikleri, halkın sağlığını tehlike attıkları ve görevi kötüye kullandıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Nazlıaka: Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor

  CHP'li Nazlıaka: Gökçek Damacana Şirketlerini Satın Alıyor

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP'li vekil Aylin Nazlıaka arasındaki "su" polemiği gün geçtikçe büyüyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi

  Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi

  Ulusal Kuş Halkalama Programı kapsamında yürütülen halkalama çalışmaları sırasında ilk kez kaydedilen "küçük yeşil ağaçkakan" ile alandaki kuş türü 346'ya yükseldi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Ankara'nın Şebeke Suyu Açıklaması

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara’nın şebeke suyuna yönelik Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e eleştirilerde bulundu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:12:00. #1.12#