SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ

Son Dakika Kızılırmak Haberleri

10:26
Çorum'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesinde parkta oturan grubun üzerine açılan ateş sonucu bir kişi yaralandı.
Çorum'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
23:51
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı AK Parti Çorum milletvekili Salim Uslu, Uğurludağ ilçesinde geçtiğimiz yıl yaşanan su sorununun İhlas Haber Ajansı’nın gündeme getirmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çözüme kavuşturulduğunu açıkladı.
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı
20:44
Traktörle Kızılırmak'ın Ortasında Mahsur Kaldılar Traktörle Kızılırmak'ın ortasında mahsur kaldılar- Sivas'ın Hafik ilçesinde traktörle Kızılırmak'tan karşıya geçmeye çalışan ve ırmak ortasında mahsur kalan iki kişi AFAD ekiplerince kurtarıldı Hafik ilçesinde, traktörle Kızılırmak'tan karşıya geçmeye çalışan ve ırmak ortasında mahsur kalan 2 kişi Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu kurtarıldı.
Traktörle Kızılırmak'ın Ortasında Mahsur Kaldılar
20:16
Traktörle Kızılırmak'ın Ortasında Mahsur Kaldılar Sivas'ın Hafik ilçesinde traktörle Kızılırmak'tan karşıya geçmeye çalışan ve ırmak ortasında mahsur kalan iki kişi AFAD ekiplerince kurtarıldı.
12:08
İzmir'de Ağrı'ya Ödül Yağdı. Kaya Haber Ajansının düzenlemiş olduğu "yılın en iyileri" ödül töreni gerçekleşti.
11:12
Kar Yağışı "Kuş Cenneti"Nde Popülasyonu Artırdı Samsun'un Bafra ilçesinde "kuş cenneti" olarak bilinen Kızılırmak Deltası'nda yeni yılın ilk günlerinde etkili olan kar yağışı göllerdeki su oranını yükseltince deltadaki kuş popülasyonu da arttı Geçen yılın kış döneminde farklı türlerdeki 97 bin kuşu konuk eden deltada bu dönem yaklaşık 130 bin kuşun.
Kar Yağışı 'Kuş Cenneti'Nde Popülasyonu Artırdı
16:18
İzmir'in Evrene Açılan Kapısı Bilimlerin atası astronomi Ege Üniversitesi Gözlemevi'nde inceleniyor.
11:53
Biyokaçakçılar Türk Misafirperverliğini Kullanıyor" Zengin biyolojik türlere sahip Türkiye'ye turistik gezi bahanesiyle gelerek başta sağlık olmak üzere kozmetik, ekoturizm, av turizmi ve besin kaynağı gibi birçok alanda kullanılan biyolojik kaynakları yurt dışına kaçıran yabancıların, Türk insanının misafirperverliğini kullandığı belirtiliyor Orman ve.
16:59
Avda Kazayla Arkadaşını Öldürdü Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'nde arkadaşlarıyla ava çıkan M.A., tüfeğini kurcalarken kazayla lise öğrencisi 17 yaşındaki Ramazan Çataltepe'yi vurarak ölümüne neden oldu.
Avda Kazayla Arkadaşını Öldürdü
15:39
Avda Arkadaşını Vurdu Nevşehir'de ava çıkan lise öğrencisinin şakalaşırken vurduğu arkadaşı hayatını kaybetti.
16:04
Sivas'ta Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 1 Yaralı Sivas'ta, otomobilin Kızılırmak'a uçması sonucu 1 kişi yaralandı.
Sivas'ta Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 1 Yaralı
14:59
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 1 Yaralı Aracın sürücüsü, itfaiye ekiplerinin yardımıyla sudan çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu: 1 Yaralı
14:28
Kiraladığı Otomobille Kızılırmak'a Uçtu Sivas’ta yaşayan 25 yaşındaki genç, kiraladığı otomobil ile Kızılırmak nehrine uçtu.
Kiraladığı Otomobille Kızılırmak'a Uçtu
14:14
Sivas'ta Otomobil Kızılırmak'a Düştü: 1 Yaralı Sivas'ta, otomobilin Kızılırmak'a uçması sonucu 1 kişi yaralandı.
Sivas'ta Otomobil Kızılırmak'a Düştü: 1 Yaralı
14:09
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu, Suda Can Pazarı Yaşandı Sivas'ta 25 yaşındaki Buğra Bilal Kova'nın kullandığı otomobil sürücünün kontrolünden çıkınca Kızılırmak Nehrine uçtu.
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu, Suda Can Pazarı Yaşandı
13:50
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu, Suda Can Pazarı Yaşandı Sivas'ta 25 yaşındaki Buğra Bilal Kova'nın kullandığı otomobil sürücünün kontrolünden çıkınca Kızılırmak nehrine uçtu.
Otomobil Kızılırmak'a Uçtu, Suda Can Pazarı Yaşandı
13:42
Kızılırmak'a Uçan Otomobilin Sürücüsü Güçlükle Kurtarıldı Sivas'ta sürücüsü 25 yaşındaki Buğra Bilal Kova'nın kontrolünden çıkan otomobil Kızılırmak Nehri'ne uçtu. Kapıya tutunan sürücü Buğra Bilal Kova güçlükle kurtarıldı.
Kızılırmak'a Uçan Otomobilin Sürücüsü Güçlükle Kurtarıldı
00:47
Ankara'da Bir Caddedeki Çöküntü Korkuttu, Vatandaş İsyan Etti Ankara’da temel atma çalışmasının yapıldığı bir inşaat, bitişiğindeki caddede çöküntülere sebep oldu.
Ankara'da Bir Caddedeki Çöküntü Korkuttu, Vatandaş İsyan Etti
16:51
Hayırseverlerden Çocuklara Yardım Sivas'ta, metruk bir binanın çatısına düşen plastik toplarını almaya çalışırken çekilen görüntüleri haberlere konu olan çocuklara, hayırsever vatandaşlar tarafından çeşitli hediyeler gönderildi.
22:27
Samsunlu Balıkçıların Ceza İsyanı Samsun'da çaça avına çıkan balıkçıların teknelerine, hamsi tuttukları gerekçesiyle Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, el koydu.
Samsunlu Balıkçıların Ceza İsyanı
21:20
Samsunlu Balıkçıların Ceza İsyanı Samsun'da çaça avına çıkan balıkçıların teknelerine, hamsi tuttukları gerekçesiyle Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, el koydu.
Samsunlu Balıkçıların Ceza İsyanı
13:20
Samsun 7 Kişiye Mezar Olan Göl Bölge Halkının Geçim Kaynağı Samsun'un Bafra İlçesi'nde 7 kişiye mezar olan Gıcı Gölü, bölgedeki halkın geçim kaynağı. Çiftçilikle uğraşan bölge halkının yazları kurak olan, kışın ise yağmur ve kar suları ile su seviyesi yükselen Gıcı Gölü'nde avladıkları sazan, kefal gibi balıkları satarak geçimlerini sağlıyor.
Samsun 7 Kişiye Mezar Olan Göl Bölge Halkının Geçim Kaynağı
12:10
7 Kişiye Mezar Olan Göl, Bölge Halkının Geçim Kaynağı Samsun'un Bafra İlçesi'nde 7 kişiye mezar olan Gıcı Gölü, bölgedeki halkın geçim kaynağı. Çiftçilikle uğraşan bölge halkının yazları kurak olan, kışın ise yağmur ve kar suları ile su seviyesi yükselen Gıcı Gölü'nde avladıkları sazan, kefal gibi balıkları satarak geçimlerini sağlıyor.
7 Kişiye Mezar Olan Göl, Bölge Halkının Geçim Kaynağı
10:56
Sivas'ta Tödürge ve Hafik Gölü Tamamen Dondu Sivas'ın en büyük göllerinden biri olan Zara Tödürge Gölü ile Hafik ilçesinde bulunan Hafik Gölünün yüzeyi tamamen buzla kaplandı.
Sivas'ta Tödürge ve Hafik Gölü Tamamen Dondu
10:46
Sivas'ta Tödürge ve Hafik Gölleri Dondu Sivas'ın en büyük göllerinden biri olan Zara İlçesi'ndeki Tödürge Gölü ile Hafik İlçesi'nde bulunan Hafik Gölü'nün yüzeyi tamamen buzla kaplandı.
Sivas'ta Tödürge ve Hafik Gölleri Dondu
15:11
Kızılımak'ta "Eskimo Usulü" Balık Avı Sivas'ta bazı vatandaşlar, soğuk havanın etkisiyle yüzeyi buz tutan Kızılırmak'ta "Eskimo usulü" balık avlayarak vakit geçiriyor.
Kızılımak'ta 'Eskimo Usulü' Balık Avı
14:39
Kızılırmak'ta "Eskimo Usulü" Balık Avı Sivas'ta bazı vatandaşlar, soğuk havanın etkisiyle yüzeyi buz tutan Kızılırmak'ta "Eskimo usulü" balık avlıyor.
Kızılırmak'ta 'Eskimo Usulü' Balık Avı
00:24
Başbakan Davutoğlu, 'Berlin Buluşması' Programına Katıldı Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Başbakan Davutoğlu, 'Berlin Buluşması' Programına Katıldı
00:15
Başbakan Davutoğlu Berlin Buluşması'nda Konuştu Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Doğum yapan anneye ilk altın devletimizden olacak.
Başbakan Davutoğlu Berlin Buluşması'nda Konuştu
00:04
Davutoğlu: "Bundan Sonra Türkiye Konuşacak, Herkes Dinleyecek" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Bundan Sonra Türkiye Konuşacak, Herkes Dinleyecek'
23:58
Davutoğlu: "Artık Kendi Vatandaşının Yeni Doğan Bebeğine Bile Altın Takabilen Bir Türkiye... Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Artık Kendi Vatandaşının Yeni Doğan Bebeğine Bile Altın Takabilen Bir Türkiye...
23:53
Davutoğlu: "Türkler Bu Toprakların Asli Sahipleridir" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Türkler Bu Toprakların Asli Sahipleridir'
23:46
Davutoğlu: "Türkiye, Bugün veya Yarın AB Tam Üyesi Mutlaka Olacak" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Türkiye, Bugün veya Yarın AB Tam Üyesi Mutlaka Olacak'
23:28
Davutoğlu: "Ne Olursa Olsun Başınızı Dik Tutacaksınız" Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1)"Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Davutoğlu: 'Ne Olursa Olsun Başınızı Dik Tutacaksınız'
23:24
Başbakan Davutoğlu Almanya'da Davutoğlu Berlin'de Türklere hitap etti: (1) "Haziran seçimlerinde de daha büyük bir katılımla sandığa gitmenizi istiyoruz.
Başbakan Davutoğlu Almanya'da
11:20
Türkiye'nin En Uzun Nehri Buz Tuttu Yurtta kış- Yüzeyi kısmen buz tutan Kızılırmak'ta ve tamamen buzla kaplanan Serpincik Göleti'nde güzel kış manzaraları oluştu Sivas'ta, soğuk havanın etkisiyle yüzeyi kısmen buz tutan Kızılırmak'ta ve tamamen buzla kaplanan Serpincik Göleti'nde güzel kış manzaraları ortaya çıktı.
Türkiye'nin En Uzun Nehri Buz Tuttu
10:05
Yurtta Kış Yüzeyi kısmen buz tutan Kızılırmak'ta ve tamamen buzla kaplanan Serpincik Göleti'nde güzel kış manzaraları oluştu.
17:48
Teog'da Özel Kızılırmak Farkı Sistemler değişse de Özel Kızılırmak Ortaokulu’nda başarı geleneği değişmiyor.
Teog'da Özel Kızılırmak Farkı
09:03
Avanos'taki Su Değirmeni de Dondu Nevşehir'in Avanos ilçesinde Kızılırmak üzerindeki tahtadan yapılan nostaljik su değirmeni de soğuk havadan etkilenerek dondu.
Avanos'taki Su Değirmeni de Dondu
15:30
Sivas Eksi 15'i Gördü, Kızılırmak Buz Tuttu Sivas'ta hafta başından bu yana etkili olan kar yağışının devamında etkili olmaya başlayan soğuk hava, kentte hayatı olumsuz etkiledi.
Sivas Eksi 15'i Gördü, Kızılırmak Buz Tuttu
13:26
Sivas Eksi 15'i Gördü, Kızılırmak Buz Tuttu Sivas'ta hafta başından bu yana etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, kentte hayatı olumsuz etkiledi.
Sivas Eksi 15'i Gördü, Kızılırmak Buz Tuttu
12:46
Kızılırmak Kısmen Buz Tuttu Sivas'ta soğuk havanın etkisiyle Türkiye'nin en uzun nehri Kızılırmak kısmen buz tuttu.
11:59
İsrail Sazanı Ekosisteme Zarar Veriyor" Türkiye'de iç sularda görülen ve istilacı tür olarak bilinen "İsrail sazanı"nın, tatlı su levreği, kızılkanat, turna, kefal gibi birçok doğal balık türünün varlığını tehdit ettiği, iç sulardaki habitata zarar verdiği bildirildi OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Polat: "İsrail sazanı, göllerimizin normal faunasında olmayan, nasıl geldiği bilinmeyen, bulunduğu habitattaki bütün balık neslini tehlikeye sokan bir tür.
18:41
Yurtta Kış Çankırı'da 181 köy yolu ulaşıma kapandı.
16:22
Ailesini Kara Sabandan Kurtaran Traktörü Bahçesinde Sergiliyor Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde çiftçilik yapan Hasan Ali Atik, babasının 62 yıl önce aldığı, ailesini kara sabandan kurtaran traktörü bahçesinde nostalji amacıyla sergiliyor.
Ailesini Kara Sabandan Kurtaran Traktörü Bahçesinde Sergiliyor
18:12
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için belgesel hazırlandı.
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi
18:07
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
17:39
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
16:08
Saklı Cennet Belgesel Oldu Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunman, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
Saklı Cennet Belgesel Oldu
18:16
Çankırı'da İhtiyaç Sahibi 16 Aile Evlerine Kavuştu Kızılırmak Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahibi aileler için yapılan 16 evin anahtarı teslim edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:02:24. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIZILIRMAK HABERLERİ
[Hata Bildir]