SON DAKİKA KKTC HABERLERİ

Son Dakika KKTC Haberleri

18:02
Ecb'nin 60 Milyar Avroluk Varlık Alımı TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü ve Avrupa Birliği Temsilcisi Kaleağası: "AB'nin bu şekilde canlanmaya doğru gidiyor olması ABD'nin beklenen faiz artırımının Türkiye'ye olumsuz etkisini dengeleyici bir rol oynayacak" İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yülek: "Karar, dünya ekonomisi,
17:16
Kıbrıs Gazisi Özdağ, Son Yolculuğuna Uğurlandı Kıbrıs gazisi Özdağ, son yolculuğuna uğurlandı Zonguldak'ta vefat eden Kıbrıs gazisi Mehmet Özdağ'ın cenazesi toprağa verildi.
Kıbrıs Gazisi Özdağ, Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:14
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Zonguldak’ta yaşayan Kıbrıs Gazisi Mehmet Özdağ (62), tedavi edildiği Zonguldak Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:04
Kanserden Ölen Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi Zonguldak'ta, karaciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi 62 yaşındaki Mehmet Özdağ, askeri törenle toprağa verildi.
Kanserden Ölen Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi
16:11
Kadınlar Tasarıma, Erkekler Fiyata ve Güvenliğe Bakıyor Sur Çelik Kapı Çağrı Merkezi en çok erkekler tarafından aranırken, en çok danıştıkları konular fiyat ve ürün teslimi oldu.
15:11
Emıtt 2015" Fuarı Başladı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Arıcı: "Bu yıl da istikrarlı yükselişimizi sürdürererek, gerek turzim gelirleri gerekse turist sayısında dünya ortalamalarının üzerinde bir büyüme bekliyoruz" İstanbul Büyükeşehir Belediye Başkanı Topbaş: "İnanıyorum ki bu buluşmalar bize dünya barışında önemli mesafe.
Emıtt 2015' Fuarı Başladı
14:58
Kültür Sanatta Büyükşehir Belediyesi'ne Üç Ödül Kültür sanat alanında daha önce defalarca ödül alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi üç ayrı ödüle daha layık görüldü.
14:20
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti Avro Bölgesinde birçok ülkede uygulanan kemer sıkma tedbirlerine karşın son 4 yıldır artmaya devam eden kamu borçları, 2014'ün üçüncü çeyreğinde düşüşe geçti.
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti
13:46
Tüsiad 45. Genel Kurul Toplantısı TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer: (1) "Hiç şüphesiz ifade özgürlüğü vazgeçilmez bir değerdir ve hangi hallerde sınırlanabileceği Türkiye'nin de taraf olduğu Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi çerçevesinde tanımlanmıştır" "Aksi halde keyfi sınırlamalar basın ve ifade özgürlüğünü ortadan kaldırır. İfade.
13:24
Fransız Total Doğu Akdeniz'den Çekiliyor Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Enerji Bakanı: "Fransız enerji şirketi Total'in Kıbrıs'ın güneyinde arama yaptığı bölgeden önümüzdeki hafta ayrılabilir"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KKTC HABERLERİ
[Hata Bildir]