SON DAKİKA KOÇARLI HABERLERİ

Son Dakika Koçarlı Haberleri

09:58
Koçarlı'da Okuma Etkinliklerine Büyük İlgi Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yapılacak olan kitap okuma yarışmasına beklenenin üzerinde ilgi oldu.
Koçarlı'da Okuma Etkinliklerine Büyük İlgi
10:27
75 Yıllık "Teşekkür Belgeli" Terzi Aydın'ın Koçarlı ilçesinde 75 yıldır terzilik yapan 87 yaşındaki Yaşar Emre, 65 yıllık ütüsü ve dikiş makinesi ile mesleğini devam ettiriyor Yaşar Emre: "Takım elbise dikmekten çok uzaklarda kaldık.
10:15
Koçarlı'da Minik Öğrenciler İlk Sergilerini Açtı Aydın’ın Koçarlı ilçesinde Halilbeyli İlkokulu ve Anasınıfı öğrencilerinin açtığı sergi beğeni topladı.
Koçarlı'da Minik Öğrenciler İlk Sergilerini Açtı
21:04
Telefonla Konuşmak İçin Ağaca Çıkıyorlar Koçarlı'ya bağlı Kullar Mahallesinde yaşayan vatandaşlar GSM hatları çekmediği için cep telefonu ile ağaçlara ya da çevredeki yüksek tepelere çıkarak görüşme yapabiliyor.
Telefonla Konuşmak İçin Ağaca Çıkıyorlar
18:14
Telefonla Konuşmak İçin Ağaca Çıkıyorlar Aydın'ın Koçarlı ilçesine bağlı Kullar Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar GSM hatları çekmediği için cep telefonu ile ağaçlara ya da çevredeki yüksek tepelere çıkarak görüşme yapabiliyor Mahalle muhtarı Solmaz: "Mahalle sakinleri, telefonlarını çekmediği için kullanamıyor, konuşmak için ağaç ve tepelere.
18:05
Aydın Koçarlı Cep Telefonuyla Konuşabilmek İçin Ağaç ve Kayalara Çıkıyorlar Cep telefonuyla konuşabilmek için ağaç ve kayalara çıkıyorlar Burhan CEYHAN/KOÇARLI (Aydın), (DHA) - AYDIN'ın Koçarlı İlçesi'ne 47 kilometre uzaklıktaki Kullar Mahallesi sakinleri, cep telefonlarının hattı çekmediği için ya ağaçların ya da kayaların tepesine tırmanarak yakınlarıyla iletişim kurabiliyor.
Aydın Koçarlı Cep Telefonuyla Konuşabilmek İçin Ağaç ve Kayalara Çıkıyorlar
17:10
Cep Telefonuyla Konuşabilmek İçin Ağaca Çıkıyorlar Aydın'ın Koçarlı İlçesi'ne 47 km uzaklıktaki Kullar Mahallesi sakinleri, cep telefonlarının hattı çekmediği için ağaçların tepesine tırmanarak iletişim kurabiliyor.
Cep Telefonuyla Konuşabilmek İçin Ağaca Çıkıyorlar
09:08
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Aralık ayındaki aşırı yağışlardan zarar gören Aydın çiftçisinin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı.
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı
15:34
Aydın'da Üniversite Öğrencilerine Hijyen Eğitimi Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksekokulu öğrencilerine hijyen eğitim verilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
11:01
Koçarlı'da Aile İçi İletişim Seminerleri Devam Ediyor Koçarlı Kaymakamı Mehmet Sülün’ün desteğiyle gerçekleştirilen Aile Akademisi Projesi kapsamında seminerler devam ediyor.
Koçarlı'da Aile İçi İletişim Seminerleri Devam Ediyor
19:48
Koçarlı'da Ev Yangını Koçarlı'da ev yangını Koçarlı ilçesinde, bir evde çıkan yangın, hasara yol açtı.
Koçarlı'da Ev Yangını
16:51
Koçarlı'da Ev Yangını Koçarlı ilçesinde, bir evde çıkan yangın, hasara yol açtı.
11:01
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte aldıkları ön seçim kararını genel merkeze ileteceklerini belirtti.
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı
21:39
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, 2015 milletvekilliği seçimlerinde Aydın'dan aday olacaklar için bir ön seçim yapacaklarını söyledi.
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı
15:34
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor Aydın Ticaret Odası'nın geçen yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle afiş giydirilerek dizayn edilen tanıtım TIR'ı bu yıl da "Yerel Medyana Sahip Çık" diyecek.
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor
17:00
Aydın'dan Kısa Kısa Kuşadası'nda bu yıl 16.'sı düzenlenecek deve güreşleri için hazırlıklar sürüyor.
21:27
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
20:18
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
16:39
Yurtta Kış Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi.
16:30
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/ Yurtta Kış- Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi Aydın'da etkili olan kar yağışı Çine ilçesinde bir çok mahallenin yolu kapanırken Karacasu'da eğitime 1 günlük ara verildiği bildirildi.
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/
16:09
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Koçarlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
11:09
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı Aydın'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı, birçok ilçede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı
20:15
Aydın Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde bir minibüs, arızalandığı için yol kenarında park halindeki otomobile arkadan çarptı.
Aydın Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu
20:08
Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde bir minibüs, arızalandığı için yol kenarında park halindeki otomobile arkadan çarptı.
Otomobile Arkadan Çarpan Minibüs Tarlaya Uçtu
10:54
Koçarlı Okuyacak Koçarlı Okuyor Projesi ile Koçarlı’da türlü okuma etkinlikleri yapılacak.
Koçarlı Okuyacak
19:21
CHP'den Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını İçin Önerge CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, Büyük Menderes Nehrindeki taşkın alanının afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili önerge vereceklerini söyledi.
CHP'den Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını İçin Önerge
17:54
Büyük Menderes Nehri'ndeki Su Taşkını CHP Aydın Milletvekili Baydar: "Taşkın bölgesinin afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili önerge vereceğiz"
17:14
Menderes Nehri Taştı, Ekili Alanlar Su Altında Kaldı Aydın’da etkili olan sağanak sonucunda Menderes Nehri, Koçarlı ve Söke Ovası bölgelerinde taşarak ekili alanları su altında bıraktı.
15:34
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi
14:21
Büyük Menderes Nehrinde Su Taşkını Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
10:10
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü Aydın'da yaklaşık bir haftadır aralıksız devam eden yağışlar sonucu Büyük Menderes Nehri taştı.
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü
09:58
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü Aydın’da yaklaşık bir haftadır aralıksız devam eden yağışlar sonucu Büyük Menderes Nehri taştı.
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü
16:53
Menderes Nehri Taştı Tarım Alanları Su Altında Kaldı Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehri taştı, Germencik ve Koçarlı ovalarında tarım alanlarını su bastı.
16:46
Menderes Nehri Taştı, Tarım Alanları Sular Altında Kaldı Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak yağış nedeniyle Büyük Menderes Nehri taştı, tarım alanlarını su bastı.
Menderes Nehri Taştı, Tarım Alanları Sular Altında Kaldı
15:28
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
14:12
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
19:31
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da çiftçileri taşkın korkusu sardı- Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi- İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı
19:16
Aydın'da Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
16:04
Menderes Nehri Taşma Sınırında Aydın'da iki gündür aralıksız devam eden yağmur Büyük Menderes Nehri'ni taşma tehlikesi ile karşı karşıya getirdi, tarlalar göle döndü.
Menderes Nehri Taşma Sınırında
15:47
Aydın Menderes Nehri Taşma Sınırında Aydın'da iki gündür aralıksız devam eden yağmur Büyük Menderes Nehri'ni taşma tehlikesi ile karşı karşıya getirdi, tarlalar göle döndü.
Aydın Menderes Nehri Taşma Sınırında
18:25
Milli Atıcı Alp Kızılsu'nun Destek Ziyareti Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığına aday olan milli atıcı Alp Kızılsu, Koçarlı Yeniköy Atıcılık ve Avcılık Spor Kulübünü ziyaret etti.
09:37
Koçarlı'ya Hayırsever Desteği ile İmam Hatip Ortaokulu Kazandırılacak Aydın'ın Koçarlı ilçesinde yaşayan Mehmet Küçük ve eşi Hafize Küçük tarafından yaptırılacak İmam Hatip Ortaokulunun protokolü Vali Erol Ayyıldız'ın makamında imzalandı.
Koçarlı'ya Hayırsever Desteği ile İmam Hatip Ortaokulu Kazandırılacak
09:44
Üniversitelilerden Mersinbelenli Öğrencilere Destek İzmir Ege Üniversitesi öğrencileri, ‘Umutları Büyütüyoruz’ projesi kapsamında Mersinbelen Mahallesi’ndeki ilköğretim okulu öğrencilerine, kitap, kırtasiye ve ihtiyaç malzemeleri yardımında bulundu.
Üniversitelilerden Mersinbelenli Öğrencilere Destek
16:04
Aydın'dan Kısa Kısa Nazilli'de 10 yıldır pazar duası okuyan cami imamına teşekkür belgesi verildi.
10:50
Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta Torbalı’da her yıl düzenlenen geleneksel deve güreşleri bu yıl 22 Şubat 2015’te Özbey mahallesinde yapılacak.
Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta
09:43
Koçarlılı Miniklere Spor Malzemesi Desteği Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Koçarlı'daki okullara dağıtılmak üzere çeşitli spor malzemeleri verildi.
Koçarlılı Miniklere Spor Malzemesi Desteği
17:52
Amatörde Gruplar Belli Oldu Aydın 2. Amatör Küme, U19-2, U16, U14 ve U12 liglerinde gruplarda yer alacak takımlar belli oldu.
Amatörde Gruplar Belli Oldu
10:38
Aydın'dan Kısa Kısa Kuşadası ilçesinde, şehir merkezinde görüntü ve çevre kirliliği yaratan çöp toplama noktalarının iyileştirilmesi çalışmaları sürüyor.
Aydın'dan Kısa Kısa
18:08
Koçarlı'da Deve Güreşleri Koçarlı Belediyesi tarafından düzenlenen ve 130 devenin katıldığı "Deve Güreşleri" yoğun ilgi içinde geçti.
17:33
Koçarlı'da Deve Güreşi Şenliği Koçarlı'da deve güreşleri- Koçarlı Belediyesi tarafından düzenlenen ve 130 devenin katıldığı "Deve Güreşleri" yoğun ilgi içinde geçti Koçarlı ilçesinde 30 yıl aradan sonra düzenlenen deve güreşleri büyük ilgi gördü.
Koçarlı'da Deve Güreşi Şenliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:01:56. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KOÇARLI HABERLERİ
[Hata Bildir]