SON DAKİKA KONAK HABERLERİ

Son Dakika Konak Haberleri

15:24
İzmir Park'a Görkemli Açılış İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, büyük bir coşkuyla kapılarını açtı.
İzmir Park'a Görkemli Açılış
09:57
'İlle de Mozart Olsun' Beyazperdeye Taşınıyor Birkaç ay önce İzmir'de bir konser düzenleyen Tepecek Senfoni Orkestrası'nın "İlle de Mozart Olsun" isimli film projesine destek büyüyor.
'İlle de Mozart Olsun' Beyazperdeye Taşınıyor
09:35
Minderde Zirvenin Adı Beşiktaş Oldu Sivas'ta organize edilen 14-15 Yaş Minik Erkekler Güreş Ligi Terfi Müsabakaları sonucunda 103 puan toplayan Beşiktaş Güreş Takımı şampiyon oldu.
Minderde Zirvenin Adı Beşiktaş Oldu
09:24
Minderde Zirvenin Adı 'Beşiktaş' Oldu Sivas'ta organize edilen 14-15 Yaş Minik Erkekler Güreş Ligi Terfi Müsabakaları sonucunda 103 puan toplayan Beşiktaş Güreş Takımı şampiyon oldu.
Minderde Zirvenin Adı 'Beşiktaş' Oldu
15:47
Yalçın: Hastanemiz Satılmadı, Ortağımız Medikal Hisselerini Aldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Anadolu Hastanesi Başhekim ve yöneticileri, hastanenin satıldığına dair spekülasyonlara son vermek adına basın toplantısı düzenledi.
Yalçın: Hastanemiz Satılmadı, Ortağımız Medikal Hisselerini Aldı
15:45
AK Parti Polatlı Kadın Kolları 4'üncü Olağan Kongresi AK Parti Polatlı Kadın Kolları 4'üncü Olağan Kongresi'nde başkanlığa Aysel Demir seçildi.
15:11
Kayıp Köpeği Bulan Tatil Kazanacak Amasya’da yaşayan bir pansiyon işletmecisi, 4 gündür kayıp olan ‘Fıstık’ adlı 7 aylık terrier cinsi köpeğini bulanı 2 gün ağırlayacağını açıkladı.
Kayıp Köpeği Bulan Tatil Kazanacak
18:55
AK Parti Polatlı Gençlik Kolları Başkanlığına Erturun Seçildi AK Parti Polatlı Gençlik Kolları Başkanlığına Kürşat Erturun seçildi.
14:15
Karagül Dizisi 68.Bölüm, Karagül Dizisinde Ebru Ölüyor Mu ? Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül yeni bölümüyle ekranlarda. Karagül dizisi 68.bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar..
Karagül Dizisi 68.Bölüm, Karagül Dizisinde Ebru Ölüyor Mu ?
14:07
Konak'ta Denize Düşen Genç Hayatını Kaybetti İzmir'in Konak ilçesinde, dengesini kaybederek denize düşen genç hayatını kaybetti.
Konak'ta Denize Düşen Genç Hayatını Kaybetti
12:11
Öğrenciler Geceleri Bisikletle Çorba Dağıtıyor Soğuk kış geceleri, başta evsizler olmak üzere dışarıda çalışmak zorunda kalanlar, “Çorbada Senin de Tuzun Olsun” kampanyası ile ısınıyor.
Öğrenciler Geceleri Bisikletle Çorba Dağıtıyor
11:31
İzmir Soğuk Akşamların İyilik Melekleri Soğuk akşamların iyilik melekleri İZMİR Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Ece Altınörs ile Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Öğrencisi Sibel Arslan, soğuk kış akşamlarında İzmir sokaklarını bisikletleriyle gezerek, başta evsizler olmak üzere dışarıda çalışmak zorunda kalanlara sıcak çorba dağıtıyor.
İzmir Soğuk Akşamların İyilik Melekleri
11:10
İzmit, Turist Akınına Uğrayacak Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ‘Turizm Kenti İzmit’ hedefi, meyvelerini vermeye devam ediyor.
İzmit, Turist Akınına Uğrayacak
11:06
Soğuk Akşamların İyilik Melekleri İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Ece Altınörs ile Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Öğrencisi Sibel Arslan, soğuk kış akşamlarında İzmir sokaklarını bisikletleriyle gezerek, başta evsizler olmak üzere dışarıda çalışmak zorunda kalanlara sıcak çorba dağıtıyor.
Soğuk Akşamların İyilik Melekleri
10:59
Şüpheli Araçtan 'Evlilik Teklifi' Çıktı İzmirli gençler, ilginç evlilik teklifine bir yenisini daha ekledi.
Şüpheli Araçtan 'Evlilik Teklifi' Çıktı
09:44
Şüpheli Araçtan 'Evlilik Teklifi' Çıktı İzmirli gençler, ilginç evlilik teklifine bir yenisini daha ekledi.
Şüpheli Araçtan 'Evlilik Teklifi' Çıktı
19:47
Askeri Yargı Kanunlarında Değişiklik Askeri Hakimler Kurulu oluşturulmasını öngören kanun tasarısı TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Askeri Hakimler Kurulu Milli Savunma Bakanı ile bakanın teklifi ve Başbakanın onayı ile birinci sınıf askeri hakimler arasından seçilen 4 üyeden oluşacak Kurul askeri hakimlerle ilgili mesleğe kabul etme, atama ve nakletme, yıllık ve mazeret izinleri dışındaki her türlü izinleri verme, birinci sınıfa ayırma ve birinci sınıf olma, disiplin cezası verme ve disiplin cezalarını sicilden silme,
18:39
Uşak'ta Mahalle Konaklarına Bir Adım Daha Yaklaşıldı Uşak Belediyesinin sosyal projelerinden birisi olan mahalle konakları çalışmalarında somut adımlar atılmaya devam ediliyor.
Uşak'ta Mahalle Konaklarına Bir Adım Daha Yaklaşıldı
17:40
Estetik Buluşmalar' Eskişehir'de Estetik International Sağlık Kurumu doktorlarından Plastik ve Rekonstürktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Selçuk Aytaç, "Estetik Buluşmalar" etkinliği kapsamında Eskişehir’in seçkin kadınları ile bir araya gelerek, estetik ve cerrahi operasyonlar konusunda bilgilendirmede bulundu.
Estetik Buluşmalar' Eskişehir'de
10:32
İzmir'de Kültür Sanat İzmir Devlet Opera ve Balesi, Giacomo Puccini'nin Tosca operasının prömiyerini 27 Ocak'ta Elhamra Sahnesinde gerçekleştirecek.
İzmir'de Kültür Sanat
10:09
Bartın'da Hastayı Traktör ile Ambulansa Taşıdılar Bartın’ın Kumluca beldesinde köylüler, gece rahatsızlaşan hastayı traktör ile ambulansa taşıdılar.
Bartın'da Hastayı Traktör ile Ambulansa Taşıdılar
08:19
İzmir'de Evine Çatıdan Girmek İsterken Düşüp Ağır Yaralandı İzmir Konak'ta, anahtarını içeride unuttuğu 4. kattaki evine çatıdan balkona inerek girmek isterken beton zemine düşen 27 yaşındaki İsmail Adakçı ağır yaralandı.
İzmir'de Evine Çatıdan Girmek İsterken Düşüp Ağır Yaralandı
20:29
30 Bin Genç, 172 Bin Aileye Ulaşıldı izmir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geçen yıl yürütülen projelerin ödül töreninde konuşan İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, projeler kapsamında kent genelinde 30 bin genç ve 172 bin aileye tek tek ulaşıldığını aktardı.
30 Bin Genç, 172 Bin Aileye Ulaşıldı
14:41
İzdt'den Şubat Ayında Yeni Oyun İZDT tarafından sahnelenecek "Kadınlar Sığınağı" adlı oyunun prömiyeri 3 Şubat'ta yapılacak.
İzdt'den Şubat Ayında Yeni Oyun
11:02
Kızıltepe'de Toplumsal Eşitlik Semineri Verildi Kızıltepe Belediyesi personeline yönelik Toplumsal Eşitlik konulu seminer düzenlendi.
Kızıltepe'de Toplumsal Eşitlik Semineri Verildi
10:24
Trafik Levhalarını Engellemekten Kesilen Ceza İptal Edildi İzmir'de geçen 2 Temmuz'da, Ege 78'liler Derneği Başkanı ve Tükenmez dergisinin İzmir temsilcisi Servet Ali Çınar'a, Basmane Meydanı'nda Sivas Madımak Oteli olaylarının 21'inci yıldönümü anma etkinliklerinde çıkan olaylara katılarak 'Trafik levhalarını engellediği' iddiasıyla, İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi tarafından 356 TL idari para cezası kesildi.
Trafik Levhalarını Engellemekten Kesilen Ceza İptal Edildi
17:05
Restore Edilen Duyun-u Umumiye Binası Kültür Evi Olarak Kullanılacak Adana Ticaret Odası tarafından mülkiyeti alınarak restore edilen, Osmanlı döneminde yabancı devletlerin alacaklarını tahsil etmesi için halkın öz kaynaklarına el koyma izni bile verilen Düyun-u Umumiye İdaresi olarak da kullanılan tarihi Kısacıkzade Konağı, Halk Kültür Evi olarak açıldı.
Restore Edilen Duyun-u Umumiye Binası Kültür Evi Olarak Kullanılacak
17:01
ÇÜ Halk Kültürü Evi Açıldı Adana'da Düyunu Umumiye İdaresi binası olarak kullanılan konak, ATO tarafından restore edilip, kültür evi olarak hizmete açıldı.
10:16
Konak'ta 7'den 70'e Kültür Turu Konak Belediyesi, kültür etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği geziler ile 7'den 70'e tüm İzmirlileri kentini tanımaya davet ediyor.
18:56
Bülent Delican Genel Seçim Çalışmaları İçin Tarih Verdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 31 Ocak’ta katılacağı il kongresi öncesi ilçeleri ziyaret eden İzmir AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bülent Delican Genel Seçim Çalışmaları İçin Tarih Verdi
18:00
İzmir - Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü Polisin çalışması hırsızlığı çözdü İZMİR'in Konak İlçesi'ndeki bir işhanına gelen kişiler kuyumcu atölyesinin ferforce demir korkuluk kapısı anahtar uydurularak ve arkasında bulunan ahşap giriş kapısını da zorlayarak açtı.
İzmir - Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü
15:04
Altın İşleme Atölyesi Sahibi, Kuyumcu Atölyesinde Hırsızlık Yaptı İzmir’in Konak ilçesinde, aynı iş hanındaki komşusu A.C.A’nın kuyumcu atölyesine girerek 3 kilo altın çaldığı ileri sürülen altın işleme atölyesi sahibi B.H.İ, yanında çalışan işçi F.D. ve teknik destek sağlayan Z.A., yakalandı.
Altın İşleme Atölyesi Sahibi, Kuyumcu Atölyesinde Hırsızlık Yaptı
14:32
Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü İzmir'in Konak İlçesi'ndeki bir işhanına gelen kişiler kuyumcu atölyesinin ferforce demir korkuluk kapısı anahtar uydurularak ve arkasında bulunan ahşap giriş kapısını da zorlayarak açtı.
Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü
14:09
Türkmenler Yardım Bekliyor Irak Türkmenler'nin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için İzmir'de düzenlenen toplantıya katılan Irak Türkmen Cephesi Sözcüsü Ali Mehdi Sadık, Türkiye'nin bölgeye bin tır yardım gönderdiğini belirterek, yardımların devam etmesini istedi.
Türkmenler Yardım Bekliyor
14:04
Konak'tan 3 Milyon TL'lik Araç Yatırımı Konak Belediyesi, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğüne iki çöp konteyneri yıkama ve asfalt kazıma aracı aldı.
Konak'tan 3 Milyon TL'lik Araç Yatırımı
13:37
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin Açıklaması CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, “Başbakan çıkmış, ‘Ey CHP kutsal değerlerimize hakaret ediyor’ diyor.
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin Açıklaması
13:28
Irak Türkmenleri Yardım Bekliyor Irak Türkmenleri'nin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için İzmir'de düzenlenen toplantıya katılan Irak Türkmen Cephesi Sözcüsü Ali Mehdi Sadık, Türkiye'nin bölgeye bin TIR yardım gönderdiğini belirterek, yardımların devam etmesini istedi.
Irak Türkmenleri Yardım Bekliyor
12:30
Yozgat'ta Tarihi Yapılar Restore Ediliyor Yozgat'ta büyük çoğunluğu merkez ve Akdağmadeni ilçesinde bulunan toplam 172 kültür varlığı ile 60 özel mülkiyetteki sivil mimari yapının restoresine yönelik çalışmalar devam ediyor.
Yozgat'ta Tarihi Yapılar Restore Ediliyor
09:10
Kilis'teki Kabak Ağacı Görenleri Şaşırtıyor Kilis'te, tarihi bir konağın bahçesinde bulunan ve kabak meyvesi veren ağaç görenleri şaşırtıyor.
Kilis'teki Kabak Ağacı Görenleri Şaşırtıyor
16:43
İzmir'de "Şoförüme Dokunma" Yürüyüşü ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırı nedeniyle İzmir'de yürüyüş düzenlendi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Hizmet ettiğimiz hemşehrilerimizden bir dileğimiz var. Hemşehrilerimiz vandalizme, örgütlü ahlaksızlığa 'dur' demek zorundadır.
15:41
İzmir'de Eshot ve İzulaş Şoförlerine Destek Yürüyüşü İzmir’de, ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırılara tepki göstermek için şoför ve aileleri ile birlikte çok sayıda kişi eylem düzenledi.
İzmir'de Eshot ve İzulaş Şoförlerine Destek Yürüyüşü
15:40
İzmir'de Belediye Otobüs Şoförlerine Saldırılara Tepki Yürüyüşü İzmir'de belediye otobüs şoförlerine bir hafta içinde yapılan altı saldırının ardından DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası'nın öncülüğünde düzenlenen tepki yürüyüşüne yüzlerce şoför, eşleri, çocukları, işçilerin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir milletvekilleri, ilçe başkanları, DİSK Başkanı Kani Beko katıldı.
İzmir'de Belediye Otobüs Şoförlerine Saldırılara Tepki Yürüyüşü
14:43
"Şoförüme Dokunma" ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırılara tepki yürüyüşüne İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı.
14:13
Arkadaşının Vurduğu İddia Edilen Asker Hayatı Kaybetti Hakkari'de Zap Jandarma Karakolu'nda vatani görevini yapan ve terhisine bir hafta kaldığı öğrenilen 22 yaşındaki Özgür Bedi, nöbet sırasında tartıştığı arkadaşının silahından çıktığı ileri sürülen kurşunla hayatını kaybetti.
13:49
Hakkari'de Nöbette Arkadaşının Vurduğu Asker Hayatını Kaybetti Hakkari'de Zap Jandarma Karakolunda vatani görevini yapan 22 yaşındaki Özgür Bedi'yi, tartıştığı arkadaşı öldürdü.
Hakkari'de Nöbette Arkadaşının Vurduğu Asker Hayatını Kaybetti
13:18
Hakkari'de Bir Asker Arkadaşı Tarafından Vuruldu Hakkari’deki Zap Jandarma Karakolu’nda vatani görevini yapan ve tezkeresine bir hafta kaldığı öğrenilen 22 yaşındaki Özgür B, tartıştığı arkadaşı tarafından vurularak öldürüldü.
Hakkari'de Bir Asker Arkadaşı Tarafından Vuruldu
12:09
Nöbette Arkadaşının Vurduğu Asker Hayatını Kaybetti Hakkari'de vatani görevini yapan 22 yaşındaki Özgür Bedi, tezkeresine bir hafta kala tartıştığı arkadaşı tarafından vurularak öldürüldü.
Nöbette Arkadaşının Vurduğu Asker Hayatını Kaybetti
11:16
Bisim 1 Yaşında İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bisiklet kiralama sistemi olan BİSİM'den bir yılda 300 bin bisikletsever yararlandı.
Bisim 1 Yaşında
10:52
İzmir'de Bir Yılda 300 Bin Bisiklet Kiralandı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bisiklet kiralama sistemi BİSİM, 1. yaşını doldurdu.
08:39
BİSİM 1 Yaşında İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bisiklet kiralama sistemi BİSİM 1. yaşını doldurdu.
BİSİM 1 Yaşında
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KONAK HABERLERİ
[Hata Bildir]