03:1400
SON DAKİKA KONAK HABERLERİ

Son Dakika Konak Haberleri

   

  İzmir'de Saat Kulesi Pembe Oldu

  İzmir'de Saat Kulesi Pembe Oldu

  İzmir'de 'Meme Kanseri Farkındalık Ayı' etkinlikleri finalinde Konak'taki Tarihi Saat Kulesi pembeye büründü. (Dün 21:45)

   

  Saat Kulesi Pembe Oldu

  Saat Kulesi Pembe Oldu

  İzmir’de ’’Meme Kanseri Farkındalık Ayı’’ etkinlikleri finalinde Konak’taki Tarihi Saat Kulesi pembeye büründü. (Dün 21:12)

   

  İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Kruvaziyer limanının konteyner limanından çıkartılması ve Bayraklı sahiline yayılmasını önerdim" (Dün 16:47)

   

  Güneş Enerjili Şarj Sistemi

  Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen: "Vatandaşlarımız güneş enerjisi ile çalışan şarj istasyonu cihazı ile diledikleri anda cep telefonlarını şarj edebilecekler" (Dün 16:46)

   

  CHP Konak İlçe Başkanı 7 Yıl Sonra Beraat Etti

  CHP Konak İlçe Başkanı 7 Yıl Sonra Beraat Etti

  Chp Konak İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak, ihaleye fesat karıştırmak iddiasıyla 7 yıldır süren yargılama sonunda beraat etmesi nedeniyle basın toplantısı düzenledi. (Dün 12:39)

   

  Kazada Ölümden Kaçış Kamerada

  Kazada Ölümden Kaçış Kamerada

  İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, Gamze Özcan'ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan otomobil, savrulup kaldırıma çıktı. (Dün 10:24)

   

 

  Konak Belediyesi Konak Tüneli İnşaatına Dava Açtı

  İzmir'de, Konak Meydanı ile Yeşildere'yi birleştirecek Kona Tüneli yargıya taşındı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sivas'ta Asırlık Konak Restore Edildi

  Sivas'ta Asırlık Konak Restore Edildi

  Sivas'ta mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan, 19. yüzyıl sonlarında yaptırılmış Şükriye Özçalı Konağı 715 bin lira harcamayla restore edildi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ğulam Azzam İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

  Bangladeş Cemaat i İslami'nin 92 yaşındaki lideri Ğulam Azzam için İzmir'de gıyabi cenaze namazı kılındı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  İzmir'de Emekçiler Tek Yürek

  İzmir'de Emekçiler Tek Yürek

  Uluslar arası Emekçiler Derneği İzmir Şubesi, faaliyetlerine başladı (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Real Konak Hotel`E Quality Selection Ödülü

  Real Konak Hotel`E Quality Selection Ödülü

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin turizmde yükselen kenti Batman, artık ödüllü bir otele sahip. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Eğitim-Sen Üyeleri Bardakçı'nın İstifasını İstedi

  Eğitim-Sen Üyeleri Bardakçı'nın İstifasını İstedi

  İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı'nın, imam hatip ortaokulu ve liselerin müdürleriyle yaptığı toplantıda, "Okullarınızda bazı ateist, komünist öğretmenler var. Ateist ve komünistlere defol git buradan deyin, defterlerini dürün" gibi cümleler kullandığını öne süren bir grup Eğitim-Sen üyesi ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Bardakçı'nın söz konusu konuşmasını yalanlamadığını, biran önce istifa etmesi gerektiğini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Milli Eğitim Müdürü'ne Yönelik Protesto

  KESK İzmir Şubeler Platformu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Bardakcı'yı bir toplantıda söylediği iddia edilen sözler nedeniyle protesto etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ekmud Başkanı: Ebola'dan 5 Bine Yakın Kişi Öldü

  Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (EKMUD) Başkanı Prof. Dr. İftihar Koksal, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Amerika Hastalık Kontrol Merkezi'nden alınan son verilere göre, Ebola virüsünden yaklaşık 5 bin kişinin öldüğünü bildirdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şafaktepe Konağı Bilgi Evi ve Gençlik Merkezi Açıldı

  Şafaktepe Konağı Bilgi Evi ve Gençlik Merkezi Açıldı

  Mamak’a bugüne kadar birçok bilgi evi, gençlik merkezi ve mahalle konağı kazandıran Mamak Belediyesi, hizmet halkasına Şafaktepe Mahallesi’nde yenisini ekledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Kocaoğlu: Baro Seçimlerine Müdahale İddiası Asılsız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, hükümete yakın medya organlarında yer alan, baro seçimlerine müdahale ettiği yönündeki iddiaları yalanladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim İş, İzmir Milli Eğitim Müdürünün İstifasını İstedi

  Eğitim İş, İzmir Milli Eğitim Müdürünün İstifasını İstedi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi önünde toplanıp Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası önüne kadar yürüyen yaklaşık 50 kişilik Eğitim-İş üyesi öğretmen, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı'nın istifasını istedi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim İş: İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Acilen Görevden Alınsın

  İzmir’de Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim İş) üyeleri, bir basın açıklaması yaparak İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı’yı, Konak Hasan Sağlam Öğretmenevi’nde katıldığı bir toplantıda söylediği iddia edilen sözleri sebebiyle protesto etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Saat Kulesi Pembe Olacak

  "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"etkinlikleri muhteşem bir finalle noktalanacak. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Şerife Türker'in Resim Sergisi Açıldı

  Şerife Türker'in Nev-i Renk Resim Sergisi Urla Atatürk Kültür Merkezi'nde açıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Hakkari'deki Koçanis Kilisesi'nin Restoresi İçin Görüşmeler Yapıldı

  Hakkari'deki Koçanis Kilisesi'nin Restoresi İçin Görüşmeler Yapıldı

  Hakkari'nin Konak Köyü'nde bulunan Koçanis Kilisesi'nin restore edilip ibadete açılması için görüşmeler yapmak üzere kente gelen Doğu Asuri Kilisesi Irak, Ürdün ve Rusya Metropoliti Mor Gewargis Sliwa, Koçanis Kilisesi'nin Asuriler açısından büyük öneme sahip olduğunu belirtti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İzmir'de, Milli Eğitim Müdürü Bardakcı Protesto Edildi

  İzmir'de, Milli Eğitim Müdürü Bardakcı Protesto Edildi

  İzmir Milli Eğitim İl Müdürü Vefa Bardakcı'nın bir toplantıda söylediği iddia edilen sözleri protesto etmek isteyen bir grup oturma eylemi yaptı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Polis Öğretmeni Yürütmedi

  Polis Öğretmeni Yürütmedi

  İzmir Milli Eğitim İl Müdürü Vefa Bardakçı'yı protesto için Konak'ta Milli Eğitim Müdürlüğü önünde basın açıklaması yapmak isteyen öğretmenleri polis yürütmedi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  19. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali Başladı

  19. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, Bursa Kent Müzesi Amfi Tiyatro’da yapılan açılış töreniyle başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tiyatronun Coşkusu Bursa'yı Sardı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 19.´su düzenlenen ´Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali´ coşkulu görüntülerle başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Hakkari'de Köylüler Yaylada Mahsur Kaldı

  Hakkari'de yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yaylada mahsur kalan köy sakinlerinin kurtarılması için karla mücadele ekipleri çalışma başlattı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Aslan: 'Müze Kültürünü Çocuk Yaşta Aşılamak Gerekiyor'

  Aslan: "Müze Kültürünü Çocuk Yaşta Aşılamak Gerekiyor"

  Özel Hüseyin Aslan Anaokulu öğrencileri, Konak Belediyesi’ne ait İzmir Mask Müzesi’ni ziyaret etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türk Eğitim Sen: İzmir'de Müdür Seçme Mülakatları İşkenceye Dönüştü

  İzmir'de 16 Ekim 2014'te başlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğü okul müdürü seçme mülakatları işkenceye dönüştü. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Amatör Sporculara Madalyaları Verildi

  Amatör Sporculara Madalyaları Verildi

  Trabzon’da 13-19 Ekim tarihleri arasında Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile ortaklaşa yapılan Amatör Spor Haftası etkinliğinin ödül töreni Trabzon ASKF binasında yapıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Hikaye Anlatma Sanatı

  "Gezginler ve Hikayeleri" etkinlikleri, aralarında ünlü bestekar Ali Ufki Bey, şair Adam Mickiewicz, bilgin Hezarfen Çelebi, yazar ve gezgin Jan Potocki'nin olduğu, iki ülkenin tarihi figürlerini hikaye anlatma sanatı ile tekrar canlandırıyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türk İğne Oyası Aşkı Japon Yazara Kitap Yazdırdı

  Türk İğne Oyası Aşkı Japon Yazara Kitap Yazdırdı

  Japon yazar İkumi Nonaka, Türkiye’de görüp aşık olduğu iğne oyalarını kitaplaştırdı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 03:14:05. #1.13#