SON DAKİKA KONYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Konya Merkez Haberleri

12:15
Denizbank ile Konya Şeker İş Birliğine Gitti DenizBank ve Konya Şeker, şeker pancarı üreticilerine destek amacıyla iş birliği yaptı.
17:53
Akşehir'de Teog Birincilerine Altın Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında soruların tamamını yanıtlayan 8 öğrenci Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin ile Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından ödüllendirildi.
Akşehir'de Teog Birincilerine Altın
17:54
Mehir Vakfı Başkanı Köse Faaliyetleri Değerlendirdi Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Saffet Köse, Mehir Vakfı’nın 2014 yılını ve 2015 yılı projelerini değerlendirdi.
Mehir Vakfı Başkanı Köse Faaliyetleri Değerlendirdi
16:03
Bozkırın Dağı Taşı Fidanlarla Yeşeriyor Konya Orman Bölge Müdürlüğü, 2014 yılında 4 milyonun üzerinde fidanı toprakla buluşturdu, 1 milyon 497 bin fidanı da kamu kuruluşları ve halka ücretsiz dağıttı.
Bozkırın Dağı Taşı Fidanlarla Yeşeriyor
14:09
Mesleki Teknik Eğitim-Sanayi Sorunları" Toplantısı Konya merkez ve ilçelerinde mesleki ve teknik eğitim veren liselerin müdürleri ile Konya Sanayi Odası (KSO), İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Çalışma ve İş Kurumu yöneticilerinin katıldığı "Mesleki Teknik Eğitim Sanayi Sorunları" konulu toplantıda mesleki ve teknik eğitim sorunları konuşuldu.
10:48
Mesleki ve Teknik Eğitim Kso'da Masaya Yatırıldı Konya merkez ve ilçelerinde mesleki ve teknik eğitim veren liselerin müdürleri ile Konya Sanayi Odası (KSO), İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Çalışma ve İş Kurumu yöneticileri “Mesleki Teknik Eğitim-Sanayi Sorunları” konulu toplantıda buluştu.
Mesleki ve Teknik Eğitim Kso'da Masaya Yatırıldı
00:33
Seydişehir-Antalya Karayolu Ulaşıma Kapatıldı Konya'nın Seydişehir ilçesinde 3 gündür etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Antalya karayolu ulaşıma kapatıldı.
Seydişehir-Antalya Karayolu Ulaşıma Kapatıldı
14:32
1 Yılda Türkiye Nüfusu Kadar Yolcu Taşıdık Yeni Büyükşehir Yasası ile toplu ulaşım ağı genişleyen Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya genelinde 284 hatta ulaşım hizmetlerini sürdürüyor.
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
10:58
Kirasını Ödeyemedi, Kış Ortasında 4 Çocukla Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları ile sokağa atıldı.
09:20
Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
10:39
Katı Atık Yönetimi'nde Yeni Dönem Konya Büyükşehir Belediyesi, katı atık yönetiminde yeni bir dönem başlatıyor.
14:20
Seydişehir'de "Cömertlik" Konulu Tiyatro Sahne Aldı Konya Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı "Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında Seydişehir’de “Cömertlik” konulu tiyatro sahnelendi.
Seydişehir'de 'Cömertlik' Konulu Tiyatro Sahne Aldı
14:05
'CÖMERTLİK' Konulu Tiyatro Sahne Aldı Konya Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı 'Medeniyet Okulu Projesi' Seydişehir'de öğrencilerle buluştu.
00:35
Konya'da Eğitime Kar Engeli Konya'da, kar yağışı nedeniyle Selçuk Üniversitesinde eğitime bir günlük ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli
22:12
Selçuk Üniversitesinde Eğitime Bir Günlük Ara Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle Selçuk Üniversitesinde eğitime bir günlük ara verildi.
20:52
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil Konya'da kar yağışı ve elverişsiz hava şartlarından dolayı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil
12:26
Rahim Kanseri Olunca Başka Kadınları Fuhuşa Zorlamış Konya'da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 3'ü kadın 17 kişi, yapılan sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.
Rahim Kanseri Olunca Başka Kadınları Fuhuşa Zorlamış
13:03
Fuhuşun Şifresi: Arkadaşlar Araçlarının Parçalarını Değiştirecek Konya'da polisin dün fuhuş şebekesine yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınan 3'ü kadın 20 kişinin sorgusu sürüyor.
Fuhuşun Şifresi: Arkadaşlar Araçlarının Parçalarını Değiştirecek
11:17
Konya'da Fuhuş Şebekesine Operasyon: 20 Gözaltı Konya polis, kent ve Antalya'da fuhuş şebekesine yönelik yaptığı operasyonda 2'si kadın 20 kişiyi gözaltına aldı.
Konya'da Fuhuş Şebekesine Operasyon: 20 Gözaltı
11:11
Konya Merkezli Fuhuş Operasyonunda 19 Gözaltı Konya merkezli iki ilde düzenlenen operasyonda kadınlara para karşılığında zorla fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla 19 kişi gözaltına alındı.
Konya Merkezli Fuhuş Operasyonunda 19 Gözaltı
10:30
Konya Merkezli Fuhuş Operasyonunda 19 Gözaltı Konya merkezli iki ilde düzenlenen operasyonda kadınlara para karşılığında zorla fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla 19 kişi gözaltına alındı.
Konya Merkezli Fuhuş Operasyonunda 19 Gözaltı
14:33
İlkokul Öğrencilerine "Değerler" Eğitimi Verilecek İlkokul öğrencilerine "değerler" eğitimi verilecek- Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan "Medeniyet Okulu Projesi"yle, ilkokul 4. sınıf öğrencilerine ahlak ve erdem temeline dayalı değerler eğitimi verilecek- Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek: - "Bu bir yardım faaliyeti veya kırtasiye desteği değildir.
İlkokul Öğrencilerine 'Değerler' Eğitimi Verilecek
13:09
İlkokul Öğrencilerine "Değerler" Eğitimi Verilecek Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan "Medeniyet Okulu Projesi"yle, ilkokul 4. sınıf öğrencilerine ahlak ve erdem temeline dayalı değerler eğitimi verilecek Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek: "Bu bir yardım faaliyeti veya kırtasiye desteği değildir.
İlkokul Öğrencilerine 'Değerler' Eğitimi Verilecek
16:42
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması "Hükümet tarafından Birleşmiş Milletler tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş bir örgütün yapılanmasına neden seyirci kalınmaktadır?
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması
16:16
CHP'li Atilla Kart, Konya'daki Işid Yapılanmasını Anlattı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
15:35
Konya Şeker Ailesi Bayramlaştı Konya Şeker’deki geleneksel bayramlaşma töreni Konya Şeker bahçesinde gerçekleştirildi.
Konya Şeker Ailesi Bayramlaştı
16:43
Evlerinde Ölü Bulunan Anne ve İkiz Kızları Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi Konya'da bayramın ilk günü evlerinde ölü bulunan anne ve ikiz kızları, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Evlerinde Ölü Bulunan Anne ve İkiz Kızları Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
14:17
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart'tan vahim bir iddia geldi. Kart, eylül ayı içinde IŞİD'e Konya'dan 150 kişinin katıldığını öne sürdü.
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı
15:37
Çamurda Kurban Satışı Konya'da bir haftadır yağan yağmur, kurban pazarlarını çamur deryasına çevirdi.
Çamurda Kurban Satışı
17:24
AK Partili Yerlikaya, Kadınhanı'nda AK Parti Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, Kadınhanı'nda incelemelerde bulundu.
17:10
Konya Büyükşehir Belediyesinden İlçelere Eğitim Desteği Konya Büyükşehir Belediyesi, 2014 2015 eğitim öğretim yılında Konya merkez ve 31 ilçedeki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik eğitim yardımı başvurularını başlattı.
16:23
Büyükşehir'den Eğitim Desteği 10 yıldan bu yana eğitim yardımlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında Konya merkez ve 31 ilçede ilk, orta ve lise eğitimi gören öğrencilere yönelik eğitim yardımı başvurularını başlattı.
Büyükşehir'den Eğitim Desteği
15:31
Karatay'da Yeni Bağlanan Mahallelerde Çalışmalar Sürüyor Karatay Belediyesi ilçeye mahalle olarak bağlanan köy ve beldelerde çalışmalarını sürdürüyor.
Karatay'da Yeni Bağlanan Mahallelerde Çalışmalar Sürüyor
16:50
Konya'ya 5 Milyar Liralık Yatırım Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek "Şu ana kadar yaklaşık 100 milyon liralık ihale yaptık." dedi.
Konya'ya 5 Milyar Liralık Yatırım
14:36
Başarılı Öğrencilere Çanakkale Kampı Konya Büyükşehir Belediyesi, Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamındaki yaz kurslarında eğitim gören başarılı öğrencileri Çanakkale kampına gönderdi.
Başarılı Öğrencilere Çanakkale Kampı
11:47
80 Binde Devr-i Alem Parkına 250 Bin Ziyaretçi Meram İlçe Belediyesi tarafından yaptırılan ve 23 Nisan tarihinde hizmet vermeye başlayan 80 Binde Devr-i Alem Parkını 4 ayda 250 bin kişi ziyaret etti.
80 Binde Devr-i Alem Parkına 250 Bin Ziyaretçi
09:02
Zafer Kupası'nı Seydişehir Kazandı Konya'da düzenlenen 30 Ağustos Karate Zafer Kupası'nı Seydişehir'i 32 madalya ile temsil eden Seydişehir Belediye Spor Kulübü öğrencileri aldı.
15:57
Konya'da Bir İş Yerinde Çıkan Yangın Korkuttu Konya merkez Meram ilçesi Meram Sanayisi'nde inşaat malzemeleri satan iş yerinde çıkan yangın kısa sürede büyüyünce itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.
05:05
Bakan Davutoğlu Konya'da Gençlere Seslendi Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, “Zaman Gazze için, Suriye için, Arakan için, Doğu Türkistan ve nice mazlum diyarlar için insanlık onuru adına ayağa kalkma zamanıdır.
Bakan Davutoğlu Konya'da Gençlere Seslendi
20:13
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Konya’da kontrolden çıkan bir otomobil kaldırımda yürüyen yayaların arasına dalarak 1 kişinin ölümüne, 1 kişinin de yaralanmasına neden oldu.
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
18:42
Belediyelerden İsrail boykotu - İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto eden Konya merkez Meram ilçe belediyesi, sosyal tesislerinde İsrail kökenli ürünlerin satışını durdurdu.
Belediyelerden İsrail boykotu -
17:15
Belediyelerden İsrail Boykotu Meram Belediyesi, sosyal tesislerinde İsrail kökenli ürünlerin satışını durdurdu.
Belediyelerden İsrail Boykotu
11:03
Vali Erol'dan Basın İlan Kurumu'na Ziyaret Konya Valisi Muammer Erol, Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Vali Erol'dan Basın İlan Kurumu'na Ziyaret
14:41
Konya'da Ramazan Sevinci Konulu Fotoğraf Yarışması Konya Büyükşehir Belediyesi, "Konya'da Ramazan Sevinci" konulu ulusal fotoğraf yarışması düzenliyor.
Konya'da Ramazan Sevinci Konulu Fotoğraf Yarışması
14:53
Konya'da 31 İlçe ve 752 Mahallede Haşere ile Mücadele Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya merkez ile birlikte 31 ilçe, belediyeye yeni bağlanan 752 mahallede haşere ile mücadele çalışması başlattı.
Konya'da 31 İlçe ve 752 Mahallede Haşere ile Mücadele
11:25
Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Kadın Ailesine Selam Söyledi Konya merkezli 5 ilde yapılan fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 28 kişi adliyeye sevk edildi.
12:26
Referanslı Fuhuşa 5 İlde Operasyon: 30 Gözaltı Konya merkezli 5 ilde yapılan fuhuş operasyonunda aralarında yabancı uyruklu kadınların da bulunduğu 30 kişi gözaltına alındı.
09:50
73 Yaşındaki Usta Öğreticinin 27 Yıllık Gururu Konya merkez ve köylerinde 27 yıl makine nakışı usta öğreticiliği yapan 73 yaşındaki Seyyide Gencer, öğrencilerinin yetiştirdiği kadınların sergisinde duygulu anlar yaşadı.
73 Yaşındaki Usta Öğreticinin 27 Yıllık Gururu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:13:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KONYA MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]