SON DAKİKA KONYA ŞEKER HABERLERİ

Son Dakika Konya Şeker Haberleri

15:02
Torku Şekerspor Bisiklet Takımı, Alanya'da Kamp Yapıyor Torku Şekerspor Bisiklet Takımı Menajeri Şafakçı: "Çalışma prensiplerimiz değişti.
Torku Şekerspor Bisiklet Takımı, Alanya'da Kamp Yapıyor
12:15
Denizbank ile Konya Şeker İş Birliğine Gitti DenizBank ve Konya Şeker, şeker pancarı üreticilerine destek amacıyla iş birliği yaptı.
19:34
Konya Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak Soma B Termik Santrali yeni sahibine 1 milyar dolara mal olacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından yapılan Soma B Termik Santralini ihalesini 685.5 milyon dolarlık teklifiyle kazanan Pancar Ekicileri Kooperatifi Birliği (Pankobirlik) iştiraki olan Konya Şeker'in Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Soma'yı 685.5 milyon dolara aldık.
Konya Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak
19:17
Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından yapılan Soma B Termik Santralini ihalesini 685.5 milyon dolarlık teklifiyle kazanan Pancar Ekicileri Kooperatifi Birliği (Pankobirlik) iştiraki olan Konya Şeker'in Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Soma'yı 685.5 milyon dolara aldık.
Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak
18:33
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk Açıklaması "Çumra Entegre Tesisi'ndeki termik santral ve Kangal Termik Santrali'nden sonra süreçte bir aksilik olmaz da Soma Termik B Santrali de bünyemize katılırsa Konya Şeker olarak ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin yüzde 3,5'ini tek başımıza karşılayacak seviyeye ulaşacağız" Konuk, Konya'da kent merkezindeki mevcut şeker fabrikası arsasının bir kısmının üniversite yerleşkesi, büyük bölümünün de yeşil alan olarak değerlendirileceğini açıkladı.
17:32
Recep Konuk'tan Enerjiye Yatırım Çağrısı Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (Pankobirlik) Genel Başkanı Recep Konuk, Konya’nın Karapınar ilçesinde 5 bin megavatlık kömür rezervi bulunduğunu hatırlatarak, "Karapınar, Konya Şeker’in olsun istemiyorum, Konyalıların olsun istiyoruz.
Recep Konuk'tan Enerjiye Yatırım Çağrısı
15:42
Konya Şeker'den Üreticiye Ton Başına 90 TL Fiyat Farkı Konya Şeker, ayçiçeğine ton başına 90 TL ek ödeme yaptı.
Konya Şeker'den Üreticiye Ton Başına 90 TL Fiyat Farkı
11:18
Soma B Termik Santrali İşçileri Direniş Çadırında Eyleme Devam Ediyor Soma B Termik Santrali'nin özelleştirilmesine karşı çıkan işçiler, Tes-İş Sendikası öncülüğünde direniş çadırında 22. güne ulaştı.
Soma B Termik Santrali İşçileri Direniş Çadırında Eyleme Devam Ediyor
15:41
Konya Şeker Enerji Atılımlarına Devam Ediyor Kangal'dan Sonra Soma'da Konya Şeker'in
14:11
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı.
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor
18:28
Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi İhalede en yüksek teklifi, 685,5 milyon dolarla Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ? verdi.
18:23
Soma B Termik Santrali Özelleştirme İhalesi Anadolu Birlik Holding Üst Yöneticisi Koca: "Gıda ve enerjide iddialı olacağız. Dolayısıyla gıdada ve enerjide her türlü özelleştirme ve yatırım platformlarına açığız" "Sözleşmeden kaynaklı zorunlu yatırımlar var. Yaklaşık 288 milyon dolar.
17:13
Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi Soma B Termik Santrali özelleştirmesiSoma B Termik Santrali özelleştirmesi ihalesinde en yüksek teklifi, 685,5 milyon dolarla Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ? verdi.
Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi
16:36
Soma Termik Santraline En Yüksek Teklif Konya Şeker'den Soma Elektrik Üretim ve Ticaret'e ait Soma B termik santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirilme ihalesinde en yüksek teklifi 685.5 milyon dolar ile Konya Şeker verdi.
Soma Termik Santraline En Yüksek Teklif Konya Şeker'den
16:05
Soma B Termik Santrali İhalesini Konya Şeker Kazandı Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.’ye ait Soma B Termik Santrali ve taşınmazlarının bütün halinde özelleştirilmesi ihalesini Konya Şeker 685.5 milyon dolarla kazandı.
16:02
Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi Soma B Termik Santrali ve taşınmazlarının bütün halinde özelleştirilmesi ihalesinin nihai pazarlık görüşmeleri başladı.
18:15
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, Türk Traktör ve Ziraat Makineleri AŞ ile yetkili bayileri arasındaki franchise sözleşmesinin grup muafiyetinden yararlandığına karar verdi.
13:55
İhtisas Gazetecileri "Türkiye Başarı Oskarları"Nı Belirledi Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu tarafından "Türkiye’nin Başarı Oskarları 2014" ödülleri açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu AA, dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi dolayısıyla ödüle layık görüldü.
16:04
Pankobirlik 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, her yeni yılı hedef büyüterek karşıladıklarını belirterek, “Gücümüzü 60 yıllık tecrübemizde alıyoruz” dedi.
Pankobirlik 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
16:09
Yakıt Biyoetanolü Üretimi 3. Çeyrek Verileri Açıklandı Tarımsal ürünlerin fermantasyonu ile elde edilen ve benzinle belirli oranlarda harmanlanarak kullanılan alternatif bir yakıt olan Yakıt Biyoetanolü üretiminin 2014 yılı Temmuz - Ağustos – Eylül ayı üretim verileri açıklandı.
18:47
Soma B Termik Santrali İhalesine 4 Teklif Soma B Termik Santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazların bir bütün halinde özelleştirilmesi ihalesine 4 şirket teklif verdi.
13:50
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in Tunçbilek Termik Santrali ile Orhaneli Termik Santrali 463 milyon 800 bin dolara açık artırmaya çıkarıldı.
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in
16:10
Orhaneli ve Tunçbilek'e 521 Milyon Dolar Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri ihalesinin en yüksek teklifini 521 milyon dolarla Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi A.Ş. verdi.
16:10
İki Termik Santrale 521 Milyon Dolar Bursa ve Kütahya’da bulunan 2 termik santral, 4 firmanın katıldığı açık arttırma ile 521 milyon dolara Çelikler İnşaat’a satıldı.
İki Termik Santrale 521 Milyon Dolar
15:39
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi İhalede en yüksek teklifi, 521 milyon dolarla Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi AŞ verdi.
16:00
Recep Konuk, Konya Şeker'i Anlattı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesinin düzenlediği sohbet toplantısına katılan Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, şehrin dört bir yanına yapılan yatırımlarla topyekun kalkınmayı hedeflediklerini söyledi.
Recep Konuk, Konya Şeker'i Anlattı
11:10
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Bursa Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalelerine başvuran tüm katılımcıların önyeterlilik kriterlerini karşıladıkları bildirildi.
17:43
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri, Bursa Linyitleri İşletmesi (BLİ) tarafından kullanılan taşınırlar ile bazı taşınmaz ve maden ruhsatlarının özelleştirme ihalesine 4 teklif verildi.
12:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Askon Genel Kurulunda Konuk'a Plaket Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON) bu yıl 9’uncusunu düzenlediği Olağan Genel Kurulu’nda ülke ekonomisine katkı yapan şirket ve kurumlar ödüllendirilirken katkılarından dolayı Konya Şeker de plaketle ödüllendirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Askon Genel Kurulunda Konuk'a Plaket
15:23
Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul" Başbakan Davutoğlu, "Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul" kapsamında, Ar Ge, tasarım, marka ve girişim liderlerine plaket takdim etti.
14:20
İnovasyon Haftasında Ödül Günü İnovasyon Haftası kapsamında, Ar-Ge, Tasarım, Marka ve Girişim Liderleri gibi alanlarda toplam 13 ödül Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından verildi.
11:11
Londra'da Şekerin Geleceğini Masaya Yatırdı Uluslararası Şeker Örgütü ve Dünya Pancar ve Kamış Üreticileri Birliği (WABCG) tarafından düzenlenen toplantılarda şekerin geleceği masaya yatırıldı.
Londra'da Şekerin Geleceğini Masaya Yatırdı
00:08
Kangal Termik Santralinde Taşeron İşçilerin Eylemi Kangal Termik Santralinde taşeron işçilerin eylemi- Enerji Koordinatörü Mesut Dal: "Kangal Termik Santralinde çalışan sendikalı işçilerin, işlerine son verildiği algısı gerçeği yansıtmıyor"SİVAS (AA) - Kangal Termik Santrali Elektrik Üretim AŞ Enerji Koordinatörü Mesut Dal, taşeron işçilerin eylemine ilişkin, "Kangal Termik Santralinde çalışan sendikalı (taşeron) işçilerin, işlerine son verildiği algısı gerçeği yansıtmıyor" dedi.
Kangal Termik Santralinde Taşeron İşçilerin Eylemi
21:56
Kangal Termik Santralinde Taşeron İşçilerin Eylemi Enerji Koordinatörü Mesut Dal: "Kangal Termik Santralinde çalışan sendikalı işçilerin, işlerine son verildiği algısı gerçeği yansıtmıyor"
Kangal Termik Santralinde Taşeron İşçilerin Eylemi
20:25
Ücretsiz İzne Gönderilen Santral İşçilerinin Eylemi Sürüyor Sivas'ın Kangal ilçesinde belediye ile su konusunda anlaşmazlığa düşen Kangal Termik Santrali'nde işten çıkarılan 150 kişi santral önündeki eylemini sürdürdü.
Ücretsiz İzne Gönderilen Santral İşçilerinin Eylemi Sürüyor
17:05
Kangal'da Termik Santralde Çalışan 121 İşçinin İşine SonVerildi Sivas'ın Kangal ilçesinde belediye ile su konusunda anlaşmazlığa düşen Termik Santral, bünyesindeki 121 taşeron işçinin görevine son verdi.
Kangal'da Termik Santralde Çalışan 121 İşçinin İşine SonVerildi
10:36
Beyşehir'de Cipslik Patates Üretimi Çiftçinin Yeni Gelir Kapısı Oldu Beyşehir ilçesinde, cipslik patates üretimi çiftçinin yeni ekmek kapısı oldu.
Beyşehir'de Cipslik Patates Üretimi Çiftçinin Yeni Gelir Kapısı Oldu
15:35
Konya Şeker Ailesi Bayramlaştı Konya Şeker’deki geleneksel bayramlaşma töreni Konya Şeker bahçesinde gerçekleştirildi.
Konya Şeker Ailesi Bayramlaştı
15:47
Konya Şeker A.Ş.'nin 61. Olağan Genel Kurulu Yapıldı Konya Şeker A.Ş.’nin 61’inci olağan genel kurulu yapıldı.
Konya Şeker A.Ş.'nin 61. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
16:10
Cgı Zirvesi'nde Konya Şeker Modeli Tanıtıldı Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, katıldığı New York'ta gerçekleştirilen CGI Zirvesi sonrası Konya Şeker modelinin tanıtımıyla ilgili bilgi verdi.
13:38
Konuk, Konya Şeker Modelini Anlattı Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) CGI Zirvesine katılarak Konya Şeker modelini anlattı.
Konuk, Konya Şeker Modelini Anlattı
16:07
Konya Şeker'in Pancar Alım Kampanyaları Başladı Konya Şeker’in Konya Fabrikası’nın 61’inci, Çumra Fabrikası’nın ise 11’inci pancar alım kampanyası başladı.
Konya Şeker'in Pancar Alım Kampanyaları Başladı
15:20
Konya Şeker Pancar Alım Sezonunu Açtı Anadolu Birlik Holding Üst Yöneticisi Bağcı: "Son 11 12 yıla baktığımızda şirketimizin, başkanımız Recep Konuk'un koyduğu dünyada en büyük 5. gıda şirketi olma hedefine çok kısa bir sürede ulaşacağına yürekten inanıyorum"
Konya Şeker Pancar Alım Sezonunu Açtı
15:00
Konya Şeker'den Motorin Avansı Konya Şeker A.Ş. 24 milyon 488 bin 167 lira tutarındaki 5 milyon 777 bin litrelik motorin avansı dağıtımına başladı.
Konya Şeker'den Motorin Avansı
11:22
Ünlü Aşçılar Konya'da Buluşuyor Konya'da "3. Ateşbaz Veli Mutfak Kültürü Ödülleri" etkinliği düzenlenecek.
Ünlü Aşçılar Konya'da Buluşuyor
17:10
Bayraktar: Mazotta Ötv, Gübrede Kdv, Elektrikte de İndirimi Bekliyoruz Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, gübre ve mazotta ki vergi yükünün çok ağır olduğuna dikkat çekip hükumetten mazotta ÖTV ve KDV indirimi, gübrede KDV indirimi, çok pahalı olan elektrik fiyatlarında indirim beklediklerini söyledi.
11:41
Konya Şeker Gıda Devleri Arasında İlk 10'da Uluslararası bir ekonomi dergisinin 17 yıldır düzenli olarak gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük 500 şirketi araştırmasına göre Konya Şeker A.Ş. gıda devleri arasında ilk 10’a yerleşti.
Konya Şeker Gıda Devleri Arasında İlk 10'da
14:27
Konya Ereğli Belediye Başkanı Özgüven'den Akbel'e Ziyaret Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Mustafa Akbel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Konya Ereğli Belediye Başkanı Özgüven'den Akbel'e Ziyaret
15:59
Konya Şeker'den 300 Dolarlık İthal Ayçiçeği Restine Rest Geldi Konya Şeker iç piyasanın özellikle Rusya'daki ayçiçeği fiyatlarındaki düşüşten daha fazla etkilenmemesi amacıyla geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine avans fiyatlarını açıklayarak piyasaları hareketlendirmek için devreye girdi.
Konya Şeker'den 300 Dolarlık İthal Ayçiçeği Restine Rest Geldi
11:01
Konya Şeker'den 300 Dolarlık İthal Ayçiçeği Restine Rest Geldi Ayçiçeği hasadının başlamasıyla birlikte, büyük alıcılar ithal ürün fiyatlarındaki düşüş nedeniyle beklemeye geçerken, Konya Şeker iç piyasanın özellikle Rusya’daki ayçiçeği fiyatlarındaki düşüşten daha fazla etkilenmemesi amacıyla geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine avans fiyatlarını açıklayarak piyasaları hareketlendirmek için devreye girdi.
Konya Şeker'den 300 Dolarlık İthal Ayçiçeği Restine Rest Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:52:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KONYA ŞEKER HABERLERİ
[Hata Bildir]