11:4500
SON DAKİKA KÖPRÜKÖY HABERLERİ

Son Dakika Köprüköy Haberleri

   

  Kablo Hırsızları İki Köyün İletişimini Kesti

  Kablo Hırsızları İki Köyün İletişimini Kesti

  Erzurum'da kablo hırsızları, 2 köyün bakır telefon kablolarını keserek kayıplara karıştı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Elektrik Aboneliği Olmayana Borç Tebligatı

  Elektrik Aboneliği Olmayana Borç Tebligatı

  - Erzurum'da elektrik idaresine aboneliği ve borcu olmadığı halde isim benzerliği nedeniyle çok sayıda kişiye yanlışlıkla borçlu olduğunu gösterir tebligat gönderildi- Köprüköy ilçesinde yaşayan ve elektrik aboneliği bile olmayan Metin Kaya'nın Köprüköy'de bulunan evine, aynı gün 16 icra yazısı birden geldiERZURUM (AA) - Aras Elektrik Dağıtım AŞ. (Aras EDAŞ) tarafından elektrik borcu olmadığı halde isim benzerliği nedeniyle çok sayıda vatandaşın evine yanlışlıkla borç tebligatı gönderildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Elektrik Aboneliği Olmayana Borç Tebligatı

  Erzurum'da elektrik idaresine aboneliği ve borcu olmadığı halde isim benzerliği nedeniyle çok sayıda kişiye yanlışlıkla borçlu olduğunu gösterir tebligat gönderildi Köprüköy ilçesinde yaşayan ve elektrik aboneliği bile olmayan Metin Kaya'nın Köprüköy'de bulunan evine, aynı gün 16 icra yazısı birden geldi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Köprüköy'de Silahlı Kavga

  Erzurum’un Köprüköy ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada 2 kişi yaralandı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erzurum'da Kaçakçılıkla Mücadele

  Pasinler ve Horasan ilçelerindeki operasyonlarda 28 kilo 11 gram esrar ile 19 bin 70 paket kaçak sigara ele geçirildi Olayla ilgili gözaltına alınan 5 şüpheliden biri tutuklandı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kaymakam Boylu İçin Veda Yemeği Düzenlendi

  İçişleri Bakanlığı'nın "Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi" ile Köprüköy kaymakamlığından Erzurum vali yardımcılığı görevine atanan Ersin Boylu için veda yemeği düzenlendi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 11:45:37. #1.12#