SON DAKİKA KORGAN HABERLERİ

Son Dakika Korgan Haberleri

 • 21:31Ordu Numan Kurtulmuş Çorum, Maraş, Gazi Gibi Olaylara Asla Prim VermeyeceğizOrdu Numan Kurtulmuş Çorum, Maraş, Gazi Gibi Olaylara Asla Prim VermeyeceğizNuman Kurtulmuş Çorum, Maraş, Gazi gibi olaylara asla prim vermeyeceğiz BAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bu memlekette nice hain senaryolar oldu.
 • 19:16Numan Kurtulmuş: Çorum, Maraş, Gazi Gibi Olaylara Asla Prim VermeyeceğizNuman Kurtulmuş: Çorum, Maraş, Gazi Gibi Olaylara Asla Prim VermeyeceğizBaşbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu memlekette nice hain senaryolar oldu.
 • 18:47Kurtulmuş, Hıdırellez Şenlikleri ve Cemevi Açılış Törenine KatıldıKurtulmuş, Hıdırellez Şenlikleri ve Cemevi Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un vatandaşlarla selamlaşması- Kurtulmuş'un konuşması- Cemevi açılışı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Bu topraklarda biz hiç kimseyi ana dilinden, kendisinin ait olduğu mensubiyetten dolayı ayırmadık, Allah'ın izniyle bu topraklar var oldukça, kardeşlik var oldukça hep birlikte, bir arada olacağız"- "Birileri geçmişte bunu bozmak istedi, yarın da bozmak isteyenler olur ama onlara prim vermeyeceğiz" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu topraklarda biz hiç kimseyi ana dilinden, kendisinin ait olduğu mensubiyetten dolayı ayırmadık, Allah'ın izniyle bu topraklar var oldukça, kardeşlik var oldukça hep birlikte bir arada olacağız" dedi.
 • 17:04Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu topraklarda biz hiç kimseyi ana dilinden, kendisinin ait olduğu mensubiyetten dolayı ayırmadık, Allah'ın izniyle bu topraklar var oldukça, kardeşlik var oldukça hep birlikte bir arada olacağız" dedi.
 • 23:59Kamyondan Düşen Yük, Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıKamyondan Düşen Yük, Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kazaya karışan araçlardan görüntüler- Sürücülerin konuşmaları Kamyondan düşen yük kazaya neden oldu: 6 yaralı- Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandı Ordu'nun Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandıFatsa-Korgan yolunun 6. kilometresinde, Nevzat Çamaş idaresindeki 52 K 4923 plakalı kamyonun üzerinde bulunan metal boruların yola saçılması sonucu, Bilgehan Gülinay'ın kullandığı 55 EEC 782 plakalı otomobil, İbrahim Bayrak yönetimindeki 07 TR 110 plakalı otomobil, Ayhan Değişçi idaresindeki 52 BN 352 plakalı otomobil, Aydın Bölün'ün kullandığı 52 LK 249 plakalı otomobil ve Adem Koç yönetimindeki 52 AN 477 plakalı otomobiller zincirleme kaza yaptı.
 • 23:18Kamyondan Düşen Yük Kazaya Neden Oldu: 6 YaralıOrdu'nun Fatsa ilçesinde, bir kamyondan devrilen yüklerin yola saçılması sonucu 5 aracın karıştığı kazada, 6 kişi yaralandı Fatsa-Korgan yolunun 6. kilometresinde, Nevzat Çamaş idaresindeki 52 K 4923 plakalı kamyonun üzerinde bulunan metal boruların yola saçılması sonucu, Bilgehan Gülinay'ın kullandığı 55 EEC 782 plakalı otomobil, İbrahim Bayrak yönetimindeki 07 TR 110 plakalı otomobil, Ayhan Değişçi idaresindeki 52 BN 352 plakalı otomobil, Aydın Bölün'ün kullandığı 52 LK 249 plakalı otomobil ve Adem Koç yönetimindeki 52 AN 477 plakalı otomobiller zincirleme kaza yaptı.
 • 21:23Numan Kurtulmuş, Ordu'da Vatandaşlarla BuluştuNuman Kurtulmuş, Ordu'da Vatandaşlarla BuluştuBaşbakan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, Ordu’nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde partisinin seçim bürosu açılışını katılarak vatandaşlarla buluştu.
 • 21:02Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Zannettiler Ki Türkiye Sahipsiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ordu'da: - "7 Şubat'ta devletin istihbarat birimlerine karşı operasyon düzenlediler, 17-25 Aralık operasyonları oldu, bunların hepsini gördük, yetmedi işte geçenlerde gördük. Adam kamikaze gibi kendisinin yetkisi alanında olmayan bir dosyaya el atıyor ve bir başka mahkemenin yargıladığı adamı serbest bırakmaya kalkıyor.
 • 20:55Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Korgan'daBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş Korgan'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması- Vatandaşlarla selamlaşma Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "İnşallah 7 Haziran seçimleri Türkiye siyasetindeki bu virajlı dönemleri geride bırakacak"- "13 yılda millete tepeden bakanların, milletin önünü kesmek isteyenlerin, millete karşı bir takım kumpas kuranların, oturdukları kapalı kapılar ardından Türkiye'nin yönetilmesi devri geride kaldı"- "Türkiye'nin hatta dünyanın en önemli havalimanlarından olan Ordu-Giresun Havalimanı'nı 22 Mayıs'ta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız ile birlikte açıyoruz.
 • 20:10Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ordu'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 7 Şubat'ta devletin istihbarat birimlerine karşı operasyon düzenlendiğini, 17-25 Aralık operasyonları yapıldığını hatırlatarak, "Bunların hepsini gördük, yetmedi işte geçenlerde gördük. Adam kamikaze gibi kendisinin yetkisi alanında olmayan bir dosyaya el atıyor ve bir başka mahkemenin yargıladığı adamı serbest bırakmaya kalkıyor.
 • 19:47Ordu Ak Partili Kurtulmuş?tan Demirtaş?a?sivil İtaatsizlik? TepkisiOrdu Ak Partili Kurtulmuş?tan Demirtaş?a?sivil İtaatsizlik? TepkisiAk Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'sivil itaatsizlik' tepkisi (ek) 'ADAM KAMİKAZE GİBİ, YETKİ ALANINDA OLMAYAN BİR DOSYAYA EL ATIYOR' Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu'nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka seslendi.
 • 18:57Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (2)Ak Partili Kurtulmuş'tan Demirtaş'a 'Sivil İtaatsizlik' Tepkisi (2)'adam KAMİKAZE GİBİ, YETKİ ALANINDA OLMAYAN BİR DOSYAYA EL ATIYOR' Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu'nun Korgan, Kumru ve Çamaş ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka seslendi.
 • 16:28Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İnşallah 7 Haziran seçimleri Türkiye siyasetindeki bu virajlı dönemleri geride bırakacak" dedi.
 • 13:33Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Demirtaş'ın Sözleri Son Derece Yanlış"Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, “Çözüm sürecini seçimle karıştırmamak gerekiyor.
 • 17:18Genel Seçimlere DoğruAK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, seçim çalışmalarını Fatsa ve Korgan ilçelerinde sürdürdü.
 • 16:11Ordu'nun Korgan İlçesi'nde Ev Yangını: 1 ÖlüOrdu'nun Korgan ilçesinde bir evde çıkan yangında, yalnız yaşayan 74 Mahmut Damla kişi yaşamını yitirdi.
 • 15:44Ordu'da Ev Yangını: 1 ÖlüOrdu'nun Korgan ilçesinde bir evde çıkan yangında, yalnız yaşayan 74 yaşındaki kişi yaşamını yitirdi.
 • 13:39Fındık Üreticisi KaygılıOrdu'da, yüksek rakımlı ilçelerde etkili olan kar yağışının fındığa zarar verebileceği bildirilirken, üreticilerin tedbir alması istendi.
 • 13:35Fındık Üreticisi KaygılıOrdu'da, yüksek rakımlı ilçelerde etkili olan kar yağışının fındığa zarar verebileceği bildirilirken, üreticilerin tedbir alması istendi.
 • 11:37Genel Seçime DoğruAK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili İhsan Şener, 7 Haziran seçim çalışmalarına Kumru'dan başladı.
 • 09:40Sarıkahraman: Don Yok, Doğum Gecikmesi VarSarıkahraman: Don Yok, Doğum Gecikmesi VarÜnye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, fındık üreticilerini sevindiren haber verdi.
 • 14:54Fatsa'da Fatsa'da "Genç Hatipler Minberde" Hutbe Okuma YarışmasıDin Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce her yıl imam hatip liseleri arasında düzenlenen “Genç Hatipler Minberde” hutbe okuma yarışması Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Camisi’nde yapıldı.
 • 12:31Ordu'da Geçmişte Ölüleri Bile SaymışlarOrdu'da Geçmişte Ölüleri Bile SaymışlarResmi rakamlara göre 1990’lı yıllarda nüfusu 980 bin seviyesinde olan Ordu’nun nüfusunun bugün 730 binler seviyesine gerilemesi ‘sürekli göç verdiği’ şeklinde tartışmalara sebep olurken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ilin nüfusunun hiçbir zaman 900 bin seviyesine ulaşmadığını söyledi.
 • 12:35Ordu'da Silahla YaralamaKorgan ilçesinde bir kişi, silahla vurularak yaralandı.
 • 11:50Körfez'de Kutlu Doğum Haftası Çeşitli Programlarla KutlanıyorKörfez'de Kutlu Doğum Haftası Çeşitli Programlarla KutlanıyorKörfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Yukarı Hereke Birlik ve Beraberlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği kutlu doğum programına katıldı.
 • 15:11Ordu'da Korkulan OlmadıOrdu'da Korkulan OlmadıOrdu Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kemal Yılmaz, Ordu’da 0-800 rakım aralığında olan ilçelerde zirai don yaşanmadığını, 800 rakımın üzerinde de kısmı zararların oluştuğunu söyledi.
 • 14:59Ordu'da Gölet Çalışmaları HızlandıOrdu'da Gölet Çalışmaları HızlandıOrdu’da kırsal kesimlerde kısa sürede sulu tarıma geçilmesini sağlamak ve yöre halkının temiz içme suyuna kavuşması amacıyla Göl-Su çalışmaları sürüyor.
 • 18:45Fındık Üreticilerinde Fındık Üreticilerinde "Zirai Don" Endişesi- Kar yağışı- Fındık bahçesinden detaylar- Fındık üreticileri ile röportaj Fındık üreticilerinde "zirai don" endişesi- Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt: - "Yaşanan bu soğuk havadan Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Aybastı, Korgan, Kumru, İkizce, Çamaş ilçelerindeki fındık bahçeleri olumsuz etkilendi" Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu'nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava nedeniyle 8 ilçede fındıkta zirai dondan etkilendiğini söyledi.
 • 14:30Fındık Üreticilerinde Fındık Üreticilerinde "Zirai Don" EndişesiGörüntü Dökümü: -Kar altında kalan fındık ağaçları-Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt ile röp. Fındık üreticilerinde "zirai don" endişesi- Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt: - "Yaşanan bu soğuk havadan Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Aybastı, Korgan, Kumru, İkizce, Çamaş ilçelerindeki fındık bahçeleri olumsuz etkilendi" Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu'nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava nedeniyle 8 ilçede fındıkta zirai dondan etkilendiğini söyledi.
 • 14:16Fındık Üreticilerinde "Zirai Don" EndişesiAltınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu'nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava nedeniyle 8 ilçede fındıkta zirai dondan etkilendiğini söyledi.
 • 14:03Ordu'da Fındıkta Zirai DonOrdu'da Fındıkta Zirai DonOrdu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Meclis Başkan Vekili Evren Enginyurt, Ordu’nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava dalgası sonucu 8 ilçede fındıkta zirai don olayı yaşandığını söyledi.
 • 04:27Fındık Üreticisinden "Don" Olayına Karşı Dumanlı ÖnlemOrdu'da birçok fındık üreticisi iki gündür etkili olan kar yağışı sonrası yapılan don uyarısı nedeniyle gece bahçelerinde ateş yakarak dumanlama yöntemiyle fındığını korumaya çalıştı.
 • 19:35Türkiye'nin Yeşil AltınıTürkiye'nin Yeşil Altını" İçin Kritik Geceler"Türkiye'nin yeşil altını" için kritik geceler- Ordu'nun yüksek kesimlerindeki ilçelerinde yaşayan fındık üreticilerine, don olaylarına karşı uyarılarda bulunuldu- ODÜ Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Karadeniz: "Buralarda don riski var. Özellikle 5 Nisan Pazar ve 6 Nisan Pazartesi'ye bağlayan geceler riskli" Ordu'da, yüksek rakımlı ilçelerde iki gündür etkili olan kar yağışıyla düşen hava sıcaklığının, "Türkiye'nin yeşil altını" olarak bilinen fındığa zarar verebileceği bildirildi.
 • 13:53Türkiye'nin Yeşil Altını" İçin Kritik GecelerOrdu'da, yüksek rakımlı ilçelerde iki gündür etkili olan kar yağışıyla düşen hava sıcaklığının, "Türkiye'nin yeşil altını" olarak bilinen fındığa zarar verebileceği bildirildi.
 • 13:03Ordu'da Kar YağışıOrdu'nun bazı ilçeleri, kar yağışı nedeniyle beyaz örtüye büründü.
 • 15:47Nisan Ayında Yağan Kar Fındık Üreticisini KorkuttuOrdu'da dün yüksek rakımlı ilçelerde etkili olan kar yağışı fındık üreticilerini endişelendirdi.
 • 13:23Fatsa-kumru Yolunda HeyelanFatsa-kumru Yolunda HeyelanOrdu’da yüksek kesimlerde yağan kar ve yağmurdan dolayı Fatsa-Kumru-Korgan yolunda heyelan meydana geldi.
 • 16:42AK Parti Ordu Milletvekili Şener'in Korgan ZiyaretiAK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Korgan ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 16:35Fatsa'da Kan Bağışı KampanyasıFatsa Kaymakamlığı çalışanları "Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can" kampanyasına destek olmak için kan bağışladı.
 • 16:25Korgan İmam Hatip Lisesi'nin Proje BaşarısıKorgan İmam Hatip Lisesi'nin Proje BaşarısıKorgan İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan ve Fatsa ile Sivas-Suşehri Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin proje ortağı olduğu ‘Avrupa´da İslam Dininin Bilimsel Öğretim Metodları ve Farklı Din Mensupları ile İlişkilerin Uygulamalı Eğitimi’ konulu proje sürüyor.
 • 11:24Ordu'da Ev YangınıKorgan ilçesinde tek katlı bir evde çıkan yangında hasar oluştu.
 • 16:54Ordu'ya 52 Milyon TL'lik Dev YatırımOrdu'ya 52 Milyon TL'lik Dev YatırımOrdu Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılında 19 ilçenin su sorununu kökten çözecek yatırıma başlıyor.
 • 16:21Ordu'da Kore Gazisi Toprağa VerildiOrdu'nun Korgan ilçesinde 83 yaşında vefat eden Kore gazisi Kazım Başarmak, toprağa verildi.
 • 19:06Ordu'da Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 4 YaralıOrdu'nun Fatsa ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 14:47Korganlı Öğrenciler Hollanda'ya GidecekKorgan ilçesindeki iki okulun Erasmus kapsamında Hollanda'ya giderek, İslam dininin bilimsel öğretim metotları ve farklı din mensupları ile ilişkilerin uygulanması noktasında eğitim alacağı bildirildi.
 • 13:32Niksar'da Korganlılar Derneği'nin Yeni Binası AçıldıNiksar'da Korganlılar Derneği'nin Yeni Binası AçıldıTokat’ın Niksar ilçesinde Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni binası törenle hizmete açıldı.
 • 16:22Ordu Kan Bağışında Hedefleri AşıyorOrdu Kan Bağışında Hedefleri AşıyorOrdu Kan Bağış Merkezi Müdürü Cengiz Dönmez, Şubat ayı içerisinde bin 445 ünite kan toplayarak bin 300 olan hedeflerini aştıklarını söyledi.
 • 10:40HSYK'dan Adli ve İdari Yargıya 24 Atama YapıldıAdli yargı hakim ve Cumhuriyeti savcılarının 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 27.01.2015 tarihli 120 sayılı adlî yargı ve 121 sayılı idarî yargı atama kararları ve bu kararlara yapılan yeniden inceleme başvuruları neticesinden Birinci Dairesinin 4 Şubat 2015 günü aldığı kararlar sonucu oluşturulan atama listesi belirlendi.
 • 17:00Zor Kış Şartları Milletvekili Aday Adaylarını ZorluyorZor Kış Şartları Milletvekili Aday Adaylarını ZorluyorOrdu’nun yüksek kesimlerinde sert geçen kış şartları ve yer yer 1 metreyi bulan kar kalınlığı bugünlerde seçmenle buluşan milletvekili aday adaylarını zorluyor.
 • 15:50Ünsal Kıraç, Bayburt AK Parti'den Aday AdayıÜnsal Kıraç, Bayburt AK Parti'den Aday AdayıAK Parti Bayburt İl Başkanlığı adaylık başvurularını kabul ettiği son günde geçtiğimiz hafta Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ndeki Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa eden Ünsal Kıraç, resmi başvurusun yapan ikinci isim oldu.