SON DAKİKA KOVANCILAR HABERLERİ

Son Dakika Kovancılar Haberleri

 • 20:24Vali Zorluoğlu'dan Kovancılar'a ZiyaretVali Zorluoğlu'dan Kovancılar'a ZiyaretElazığ Valisi Murat Zorluoğlu, ilçe gezileri kapsamında Kovancılar’da ilçe protokolünü ziyaret edip bilgi alırken, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, bir de cami açılışı yaptı.
 • 10:29Elazığ'da Serinlemek İçin Nehre Giren Çocuk BoğulduElazığ’ın Kovancılar ilçesinde koyun otlatmaya giden ve serinlemek için Murat Nehri’ne giren çocuk boğularak hayatını kaybetti.
 • 18:14Şehit Annesi Şehit Astsubaya AğladıŞehit Annesi Şehit Astsubaya AğladıKars’ta PKK’lı teröristlerle jandarma arasında çıkan çatışmada şehit düşen Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk, Harakani Havaalanı’nda düzenlenen törenin ardından memleketi Kırıkkale’ye gönderildi.
 • 17:50Şehit Özel Harekâtçının Tayini Malatya'ya ÇıkmışŞehit Özel Harekâtçının Tayini Malatya'ya ÇıkmışSilopi'de mayın patlaması sonucu şehit olan 4 polisten Resul Kayaoğlu'nun tayininin Malatya'ya çıktığı ve 5 gün sonra yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
 • 11:50Tunceli-Erzincan Kara Yolu 6 Gündür Kapalı! Kars'a Tren Seferleri de YapılamıyorTunceli-Erzincan Kara Yolu 6 Gündür Kapalı! Kars'a Tren Seferleri de YapılamıyorKars'ın Sarıkamış ilçesinde yük trenine yapılan bombalı saldırı üzerine Kars tren seferleri iptal edildi. Tunceli-Erzincan arasındaki yol da 6 gündür kapalı.
 • 18:53Elazığ - İki Kazada 3 Kişi Öldü, 7 Kişi YaralandıElazığ - İki Kazada 3 Kişi Öldü, 7 Kişi Yaralandıİki kazada 3 kişi öldü, 7 kişi yaralandı Elazığ'da meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 3 kişi öldü 7 kişi yaralandı.
 • 18:40Elazığ'daki Kazada Esnaf Odası Başkanı ve Eşi ÖldüElazığ'daki Kazada Esnaf Odası Başkanı ve Eşi ÖldüElazığ'da meydana gelen trafik kazasında, Kovancılar İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı 44 yaşındaki Cemal Sağır ve eşi 43 yaşındaki Ayten Sağır ile 44 yaşındaki Fatma Yalçın öldü.
 • 13:24Öğretmen Rotasyon Tercih Başvurularında Son Gün YarınÖğretmen Rotasyon Tercih Başvurularında Son Gün YarınMilli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB), bulunduğu okulda 15 yıl görev yapan öğretmenlerin rotasyon için tercih başvuruları yarın bitiyor.
 • 17:04Palu Konağı Hizmete HazırPalu Konağı Hizmete HazırElazığ’ın Palu ilçesinde kaymakamlık tarafından yaptırılan Palu Konağı hizmete hazır hale getirildi.
 • 15:52Elazığ'da Lomokotif Otomobile Çarptı, 4 Kişi YaralandıElazığ'da Lomokotif Otomobile Çarptı, 4 Kişi YaralandıElazığ'da lomokotif otomobile çarptı, 4 kişi yaralandı Elazığ'ın Palu ilçesinde hemzemin geçit yerine açık alanda tren raylarını geçmeye çalışan özel otomobile lokomotif çarptı, otomobilde bulunan 4 kişi yaralandı.
 • 13:52Elazığ'da Lokomotif Otomobile Çarptı; 4 YaralıElazığ'da Lokomotif Otomobile Çarptı; 4 YaralıElazığ'ın Palu İlçesinde hemzemin geçit yerine, açık alanda demiryolunu geçmeye çalışan özel otomobile lokomotif çarptı.
 • 12:25Kovancılar'da İki Otomobil Çarpıştı 7 YaralıKovancılar'da İki Otomobil Çarpıştı 7 YaralıElazığ'ın Kovancılar ilesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı.
 • 03:15Kovancılar'da İki Otomobil Çarpıştı 7 YaralıKovancılar'da İki Otomobil Çarpıştı 7 YaralıElazığ'ın Kovancılar ilesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı.
 • 12:05Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda YemeğiVali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda YemeğiMalatya’dan tayinleri çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar için veda yemeği düzenlendi.
 • 11:35Malatya'da Tayinleri Çıkan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara İftarMalatya'da tayinleri çıkan vali yardımcısı ve kaymakamlar için iftar verildi.
 • 12:08Katı Atık Deposundaki Yangın KorkuttuKatı Atık Deposundaki Yangın KorkuttuElazığ’ın Karakoçan ilçesinde katı atık depolama alanında başlayan ve araziye sıçrayan yangın saatler süren çalışma sonucu söndürüldü.
 • 13:47Mülki İdare Amirleri KararnamesiSöğütlü Kaymakamı Önder Bozkurt, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atandı.
 • 16:53Malatya'da Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamalarıİçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Malatya’da 3 vali yardımcısı ile 7 ilçe kaymakamının yeri değişti.
 • 12:55Dr. Nimet Yılmaz Göreve BaşladıDr. Nimet Yılmaz Göreve BaşladıGastroenteroloji Uzmanı Dr. Nimet Yılmaz, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.
 • 12:22Cbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıCbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Süleyman Demirel Kültür Merkezi Açık Amfide gerçekleştirildi.
 • 15:16Kovancılar'da Elde Açan Çiçekler Projesiyle Yapılan El Sanatları SergilendiKovancılar'da Elde Açan Çiçekler Projesiyle Yapılan El Sanatları SergilendiElazığ’ın Kovancılar İlçe Belediyesi tarafından SODES kapsamında hazırlanan ’Elde açan çiçekler’ projesi kapsamında kadınların hazırladığı geleneksel el sanatları sergisi açıldı.
 • 20:09Elazığ - Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu ÖldüElazığ - Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu ÖldüPalu'da menfeze tuzaklanan bomba patladı: Baba ile 2 çocuğu öldü ELAZIĞ'ın Palu İlçesi Bozçanak Köyü, Hanönü Mezrası'nda 33 yaşındaki Çetin Yıldırım, çocukları 9 yaşındaki Ensar ve 3 yaşındaki Ecrin Yıldırım'ın yolda yürüdüğü sırada daha önceden menfeze yerleştirilen bomba infilak etti.
 • 19:54Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu Öldü (2) - YenidenElazığ'ın Palu İlçesi Bozçanak Köyü, Hanönü Mezrası'nda 33 yaşındaki Çetin Yıldırım, çocukları 9 yaşındaki Ensar ve 3 yaşındaki Ecrin Yıldırım'ın yolda yürüdüğü sırada daha önceden menfeze yerleştirilen bomba infilak etti.
 • 18:19Elazığ'da Patlama: 3 ÖlüElazığ'da Patlama: 3 ÖlüElazığ'ın Palu İlçesi'nde Çetin Yıldırım ve iki çocuğu yolda yürüdüğü sırada menfeze yerleştirilen bomba infilak etti. Patlamada baba ve iki çocuğu hayatını kaybetti.
 • 17:03Bozüyük Adliyesi'nde Yeni Atamalar YapıldıHâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2015 Ana Kararnamesi ile Bozüyük adliyesinde hâkim ve savcıların yerlerinde toplu değişiklik yapıldı.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 17:30Manisa'dan Kısa KısaSoma Çocuk Gelişim Merkezinde eğitim gören 10-12 yaş arası 34 öğrenci, Üniversitesinin daveti üzerine Bilim Fuarı'na gitti.
 • 15:27Cbü Besyo'dan Görkemli MezuniyetCbü Besyo'dan Görkemli MezuniyetCelal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 20. Dönem öğrencileri mezun olmanın gururunu yaşadı.
 • 13:35Mezuniyet Törenini Yabancı Uyruklu Öğrenciler SunduMezuniyet Törenini Yabancı Uyruklu Öğrenciler SunduManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu mezuniyet törenini yabancı uyruklu öğrenciler sunarken Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, 2014-2015 Akademik Yılında üç yüzden fazla Uluslararası Ticaret ile Bankacılık ve Finans öğrencisini mezun etti.
 • 12:41Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Cumartesi Günü YapılacakElazığ İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş, 2015 yılı parasız yatılılık ve bursluluk sınavının Cumartesi günü yapılacağını ve öğrencilerin sınavdan yarım saat önce okullarda hazır bulunması gerektiğini söyledi.
 • 16:24Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ ili 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları. 7 Haziran 2015 tarihli genel seçim sonuçları sonrası Elazığ'da ortaya çıkan tablo en iyi grafikler ve ilçe ilçe ayrılmış detaylı oy oranları ile haberler.com Elazığ seçim sayfasında.
 • 22:36Arınç: Arınç: "Bütün Gizli Açık İttifaklara Rağmen Şu Anda AK Parti Yeniden İktidar Olmuş Gibi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın cuma namazı çıkışında vatandaşlar ile selamlaşması- Yolda yürürken vatandaşlar ile selamlaşması - Yürürken gördüğü engelli bir çocuğu sevmesi - Konuşma alanında çiçek veren bir kız çocuğunu öpmesi - Küçük kız çocuklarıyla fotoğraf çektirmesi - Otururken kucağında küçük çocuğun elini öpmesi Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin"- "12 yıl içerisinde bu ülkede yaşayan herkes kendisini nasıl tanımlamak istiyorsa bunu rahatlıkla söyledi" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin" dedi.
 • 19:18Başbakan Yardımcısı Arınç Elazığ'daBaşbakan Yardımcısı Arınç Elazığ'daBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, mevcut hükümetin devam etmesi gerektiğini belirterek, "Kendim milletvekili olmayacağım, bakan da olmayacağım. Değerli kardeşlerim, biz de çalışıyoruz, ben de bütün illeri geziyorum" dedi.
 • 19:13Başbakan Yardımcısı Arınç AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin" dedi.
 • 09:02Gündem/ 5 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbas¸kanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Belediye Meydanı'nda Go¨lbas¸ılılarla bir araya gelecek, Muharip Hava Kuvveti ve Hava Fu¨ze Savunma ile Garnizon Komutanlıgˆını, Eskişehir Valiliğini ziyaret edecek, Vilayet Meydanı'nda Eskişehirlilerle buluşacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 5 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'da Alt ve Üst Meclisleri ziyaret edecek ve Başbakan Şinzo Abe ile görüşecek.
 • 17:20Yabancı Öğrenciler Cbü'ye Girmek İçin YarıştıManisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü, bu yıl ilk kez Yabancı Uyruklu Öğrenci Seçimi Sınavını (YÖS) kendi imkanları ile gerçekleştirdi.
 • 18:09Sulama Birliği İşçilerinin Açlık Grevi 16. Gününde Devam EdiyorSulama Birliği İşçilerinin Açlık Grevi 16. Gününde Devam EdiyorElazığ’da Eyüpbağları Sulama Birliği işçileri tarafından, 5 yıldır maaş alamadıkları ve Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğünde işbaşı yaptırılmadıkları gerekçesiyle ikinci defa başlatılan açlık grevi 16. gününde devam ediyor.
 • 15:51Kovancılar'da Bisiklet YarışmasıKovancılar'da Bisiklet YarışmasıElazığ’ın Kovancılar ilçesinde düzenlenen bisiklet yarışmasında ilk 3’e girenlere altın, ilk 15’e girenlere ise spora teşvik amaçlı spor ayakkabısı hediye edildi.
 • 17:29Elazığ'da Trafik Kazası: 4 YaralıElazığ'da Trafik Kazası: 4 YaralıElazığ-Bingöl yolunda meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 19:12İlahiyat Dekanı'ndan Soma Yorumu: Uyuşturucu Çatışmasında da Ölebilirlerdiİlahiyat Dekanı'ndan Soma Yorumu: Uyuşturucu Çatışmasında da ÖlebilirlerdiCelal Bayar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı, Soma'daki faicada 301 madencinin ölümünü 'Allah'ın takdiri' olarak nitelendirerek, "Uyuşturucu ticareti çatışmasında da ölebilirlerdi." dedi.
 • 16:34Cbü, Soma'yı UnutmadıCbü, Soma'yı UnutmadıCelal Bayar Üniversitesi (CBÜ) 22. Bilim ve Bahar Şenliği Resim ve Grafik Tasarım Sergisi’nin açılışı Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapıldı.
 • 19:59Elazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da sulama birliği işçileri yeniden grev başlattı ELAZIĞ'da, Mart ayında başlattıkları açlık grevinin 6'ıncı günündeyken, kendilerini ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban'ın, 'Bir ay içinde çözeceğiz' sözü üzerine grevden vazgeçen 34 kişi, aradan 43 gün geçmesine rağmen verilen sözün yerine getirilmediği gerekçesiyle yeniden açlık grevi başlattı.
 • 18:51Elazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev Başlattı20 milyon lira elektrik borcu nedeniyle tasfiye edilen Eyüp Bağları Sulama Birliği ve Kovancılar Sulama Birliği'nin 34 çalışanı, cuma günü açlık grevi başlattı.
 • 11:44İlk ve Acil Yardım Programı Bölümüne Yeni Dönemde 60 Öğrenci AlınacakFırat Üniversitesi Kovancılar Meslek Yüksekokulu bünyesinde Tıbbi Hizmetler ve Teknik Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı’na, 2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren 60 öğrenci alınacak.
 • 14:59Elazığ'da 'Toprak Analiz Laboratuvarı AçıldıElazığ'da 'Toprak Analiz Laboratuvarı AçıldıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Elazığ İl Müdürlüğü tarafından ilin toprak verimliliği haritasının oluşturulması ve alternatif üretim modellerinin geliştirilmesi amacıyla yapımı tamamlanan toprak analiz laboratuvarı, düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 20:05Amatör Ligde KavgaAmatör Ligde KavgaMaçtan detaylar- Kavgadan detaylar- Taraftarlardan detaylar Amatör ligde kavga- Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasındaki Elazığ 1. Amatör küme maçında kavga çıktı Elazığ 1. Amatör Küme'deki Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasında oynanan futbol maçında kavga çıktı.
 • 18:59Amatör Ligde KavgaElazığ 1. Amatör Küme'deki Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasında oynanan futbol maçında kavga çıktı.
 • 18:54120 Dakika Süren Maçın Ardından Kavga Çıktı120 Dakika Süren Maçın Ardından Kavga ÇıktıElazığ’da 1. Amatör Kümede mücadele eden Elaziz Beledeyispor ile Kovancılarspor arasında oynanan ve gergin geçen Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselme maçının sonunda kavga çıktı.