SON DAKİKA KOVANCILAR HABERLERİ

Son Dakika Kovancılar Haberleri

 • 13:47Mülki İdare Amirleri KararnamesiSöğütlü Kaymakamı Önder Bozkurt, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atandı.
 • 16:53Malatya'da Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamalarıİçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Malatya’da 3 vali yardımcısı ile 7 ilçe kaymakamının yeri değişti.
 • 12:55Dr. Nimet Yılmaz Göreve BaşladıDr. Nimet Yılmaz Göreve BaşladıGastroenteroloji Uzmanı Dr. Nimet Yılmaz, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.
 • 12:22Cbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıCbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Süleyman Demirel Kültür Merkezi Açık Amfide gerçekleştirildi.
 • 15:16Kovancılar'da Elde Açan Çiçekler Projesiyle Yapılan El Sanatları SergilendiKovancılar'da Elde Açan Çiçekler Projesiyle Yapılan El Sanatları SergilendiElazığ’ın Kovancılar İlçe Belediyesi tarafından SODES kapsamında hazırlanan ’Elde açan çiçekler’ projesi kapsamında kadınların hazırladığı geleneksel el sanatları sergisi açıldı.
 • 20:09Elazığ - Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu ÖldüElazığ - Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu ÖldüPalu'da menfeze tuzaklanan bomba patladı: Baba ile 2 çocuğu öldü ELAZIĞ'ın Palu İlçesi Bozçanak Köyü, Hanönü Mezrası'nda 33 yaşındaki Çetin Yıldırım, çocukları 9 yaşındaki Ensar ve 3 yaşındaki Ecrin Yıldırım'ın yolda yürüdüğü sırada daha önceden menfeze yerleştirilen bomba infilak etti.
 • 19:54Palu'da Menfeze Tuzaklanan Bomba Patladı: Baba ile 2 Çocuğu Öldü (2) - YenidenElazığ'ın Palu İlçesi Bozçanak Köyü, Hanönü Mezrası'nda 33 yaşındaki Çetin Yıldırım, çocukları 9 yaşındaki Ensar ve 3 yaşındaki Ecrin Yıldırım'ın yolda yürüdüğü sırada daha önceden menfeze yerleştirilen bomba infilak etti.
 • 18:19Elazığ'da Patlama: 3 ÖlüElazığ'da Patlama: 3 ÖlüElazığ'ın Palu İlçesi'nde Çetin Yıldırım ve iki çocuğu yolda yürüdüğü sırada menfeze yerleştirilen bomba infilak etti. Patlamada baba ve iki çocuğu hayatını kaybetti.
 • 17:03Bozüyük Adliyesi'nde Yeni Atamalar YapıldıHâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2015 Ana Kararnamesi ile Bozüyük adliyesinde hâkim ve savcıların yerlerinde toplu değişiklik yapıldı.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 17:30Manisa'dan Kısa KısaSoma Çocuk Gelişim Merkezinde eğitim gören 10-12 yaş arası 34 öğrenci, Üniversitesinin daveti üzerine Bilim Fuarı'na gitti.
 • 15:27Cbü Besyo'dan Görkemli MezuniyetCbü Besyo'dan Görkemli MezuniyetCelal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 20. Dönem öğrencileri mezun olmanın gururunu yaşadı.
 • 13:35Mezuniyet Törenini Yabancı Uyruklu Öğrenciler SunduMezuniyet Törenini Yabancı Uyruklu Öğrenciler SunduManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu mezuniyet törenini yabancı uyruklu öğrenciler sunarken Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, 2014-2015 Akademik Yılında üç yüzden fazla Uluslararası Ticaret ile Bankacılık ve Finans öğrencisini mezun etti.
 • 12:41Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Cumartesi Günü YapılacakElazığ İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş, 2015 yılı parasız yatılılık ve bursluluk sınavının Cumartesi günü yapılacağını ve öğrencilerin sınavdan yarım saat önce okullarda hazır bulunması gerektiğini söyledi.
 • 16:24Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ ili 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları. 7 Haziran 2015 tarihli genel seçim sonuçları sonrası Elazığ'da ortaya çıkan tablo en iyi grafikler ve ilçe ilçe ayrılmış detaylı oy oranları ile haberler.com Elazığ seçim sayfasında.
 • 22:36Arınç: Arınç: "Bütün Gizli Açık İttifaklara Rağmen Şu Anda AK Parti Yeniden İktidar Olmuş Gibi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın cuma namazı çıkışında vatandaşlar ile selamlaşması- Yolda yürürken vatandaşlar ile selamlaşması - Yürürken gördüğü engelli bir çocuğu sevmesi - Konuşma alanında çiçek veren bir kız çocuğunu öpmesi - Küçük kız çocuklarıyla fotoğraf çektirmesi - Otururken kucağında küçük çocuğun elini öpmesi Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin"- "12 yıl içerisinde bu ülkede yaşayan herkes kendisini nasıl tanımlamak istiyorsa bunu rahatlıkla söyledi" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin" dedi.
 • 19:18Başbakan Yardımcısı Arınç Elazığ'daBaşbakan Yardımcısı Arınç Elazığ'daBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, mevcut hükümetin devam etmesi gerektiğini belirterek, "Kendim milletvekili olmayacağım, bakan da olmayacağım. Değerli kardeşlerim, biz de çalışıyoruz, ben de bütün illeri geziyorum" dedi.
 • 19:13Başbakan Yardımcısı Arınç AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bütün hilelere rağmen, bütün entrikalara rağmen, bütün yalan dolana rağmen, bütün gizli açık ittifaklara rağmen şu anda AK Parti yeniden iktidar olmuş gibi. Allah tamamına erdirsin" dedi.
 • 09:02Gündem/ 5 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbas¸kanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Belediye Meydanı'nda Go¨lbas¸ılılarla bir araya gelecek, Muharip Hava Kuvveti ve Hava Fu¨ze Savunma ile Garnizon Komutanlıgˆını, Eskişehir Valiliğini ziyaret edecek, Vilayet Meydanı'nda Eskişehirlilerle buluşacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 5 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'da Alt ve Üst Meclisleri ziyaret edecek ve Başbakan Şinzo Abe ile görüşecek.
 • 17:20Yabancı Öğrenciler Cbü'ye Girmek İçin YarıştıManisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü, bu yıl ilk kez Yabancı Uyruklu Öğrenci Seçimi Sınavını (YÖS) kendi imkanları ile gerçekleştirdi.
 • 18:09Sulama Birliği İşçilerinin Açlık Grevi 16. Gününde Devam EdiyorSulama Birliği İşçilerinin Açlık Grevi 16. Gününde Devam EdiyorElazığ’da Eyüpbağları Sulama Birliği işçileri tarafından, 5 yıldır maaş alamadıkları ve Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğünde işbaşı yaptırılmadıkları gerekçesiyle ikinci defa başlatılan açlık grevi 16. gününde devam ediyor.
 • 15:51Kovancılar'da Bisiklet YarışmasıKovancılar'da Bisiklet YarışmasıElazığ’ın Kovancılar ilçesinde düzenlenen bisiklet yarışmasında ilk 3’e girenlere altın, ilk 15’e girenlere ise spora teşvik amaçlı spor ayakkabısı hediye edildi.
 • 17:29Elazığ'da Trafik Kazası: 4 YaralıElazığ'da Trafik Kazası: 4 YaralıElazığ-Bingöl yolunda meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 19:12İlahiyat Dekanı'ndan Soma Yorumu: Uyuşturucu Çatışmasında da Ölebilirlerdiİlahiyat Dekanı'ndan Soma Yorumu: Uyuşturucu Çatışmasında da ÖlebilirlerdiCelal Bayar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı, Soma'daki faicada 301 madencinin ölümünü 'Allah'ın takdiri' olarak nitelendirerek, "Uyuşturucu ticareti çatışmasında da ölebilirlerdi." dedi.
 • 16:34Cbü, Soma'yı UnutmadıCbü, Soma'yı UnutmadıCelal Bayar Üniversitesi (CBÜ) 22. Bilim ve Bahar Şenliği Resim ve Grafik Tasarım Sergisi’nin açılışı Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapıldı.
 • 19:59Elazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da sulama birliği işçileri yeniden grev başlattı ELAZIĞ'da, Mart ayında başlattıkları açlık grevinin 6'ıncı günündeyken, kendilerini ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban'ın, 'Bir ay içinde çözeceğiz' sözü üzerine grevden vazgeçen 34 kişi, aradan 43 gün geçmesine rağmen verilen sözün yerine getirilmediği gerekçesiyle yeniden açlık grevi başlattı.
 • 18:51Elazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev BaşlattıElazığ'da Sulama Birliği İşçileri Yeniden Grev Başlattı20 milyon lira elektrik borcu nedeniyle tasfiye edilen Eyüp Bağları Sulama Birliği ve Kovancılar Sulama Birliği'nin 34 çalışanı, cuma günü açlık grevi başlattı.
 • 11:44İlk ve Acil Yardım Programı Bölümüne Yeni Dönemde 60 Öğrenci AlınacakFırat Üniversitesi Kovancılar Meslek Yüksekokulu bünyesinde Tıbbi Hizmetler ve Teknik Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı’na, 2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren 60 öğrenci alınacak.
 • 14:59Elazığ'da 'Toprak Analiz Laboratuvarı AçıldıElazığ'da 'Toprak Analiz Laboratuvarı AçıldıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Elazığ İl Müdürlüğü tarafından ilin toprak verimliliği haritasının oluşturulması ve alternatif üretim modellerinin geliştirilmesi amacıyla yapımı tamamlanan toprak analiz laboratuvarı, düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 20:05Amatör Ligde KavgaAmatör Ligde KavgaMaçtan detaylar- Kavgadan detaylar- Taraftarlardan detaylar Amatör ligde kavga- Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasındaki Elazığ 1. Amatör küme maçında kavga çıktı Elazığ 1. Amatör Küme'deki Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasında oynanan futbol maçında kavga çıktı.
 • 18:59Amatör Ligde KavgaElazığ 1. Amatör Küme'deki Elaziz Belediyespor ile Kovancılarspor arasında oynanan futbol maçında kavga çıktı.
 • 18:54120 Dakika Süren Maçın Ardından Kavga Çıktı120 Dakika Süren Maçın Ardından Kavga ÇıktıElazığ’da 1. Amatör Kümede mücadele eden Elaziz Beledeyispor ile Kovancılarspor arasında oynanan ve gergin geçen Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselme maçının sonunda kavga çıktı.
 • 12:26Tunceli'de Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Bölge Yarışması DüzenlendiTunceli'de Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Bölge Yarışması DüzenlendiTunceli’nin Pertek ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu imam hatip liseleri öğrencileri arası Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması düzenlendi.
 • 15:36Şifa Dağıtan 'Işkın' 5 Liradan Tezgahlarda Yerini AldıŞifa Dağıtan 'Işkın' 5 Liradan Tezgahlarda Yerini AldıHer yılın Nisan ayında Elazığ ile bazı illerin yüksek kesimlerinde doğal olarak yetişen ve şeker başta olmak üzere bir çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen doğunun muzu Işkın, tezgahlarda yerini aldı.
 • 12:27İmam Hatiplilerin Bölge Toplantısı Elazığ'da Yapıldıİmam Hatiplilerin Bölge Toplantısı Elazığ'da YapıldıHer yıl düzenli olarak yapılan imam hatip okulları ve din eğitimi konularının yer aldığı bölge toplantısı Elazığ’da yapıldı.
 • 12:47Elazığ'da Nisan KarıElazığ'da Nisan KarıElazığ'da 3 gündür devam eden yağmurla birlikte, bu sabah saatlerinden itiberin yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı.
 • 12:26Elazığ'da Kar Yağışı Çiftçileri ÜzdüElazığ'da Kar Yağışı Çiftçileri ÜzdüElazığ'da 3 gündür devam eden yağmurur ardından bugün sabah saatlerinden itiberin kar yağmaya başladı.
 • 16:05Elazığ'da 39. Turizm Haftası EtkinlikleriElazığ'da 39. Turizm Haftası EtkinlikleriElazığ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 39. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında ‘Tarihi ve turistik değerler’ konulu sinevizyon gösterisi ve resim sergisi düzenlendi.
 • 14:55Kovancılar'da Kan Bağışına Yoğun İlgiKovancılar'da Kan Bağışına Yoğun İlgiElazığ’ın Kovancılar ilçesinde kurulan kan bağışı otobüsüne ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.
 • 16:00Limak Grubu: Karakoçan'daki Enerji Toplama Merkezi Teiaş'a AitElazığ'ın Karakoçan İlçesi'nde pazar günü köylüler ile jandarmayı karşı karşıya getiren Enerji Toplama Merkezi'nin, Türkiye Elektrik İletim A.Ş.'ye (TEİAŞ) ait olduğu, Limak Grubu'nun konuyla ilgisinin olmadığı açıklandı.
 • 17:37Kovancılar'da Toz Bulutu Etkili OlduKovancılar'da Toz Bulutu Etkili OlduKovancılar'da toz bulutu etkili oldu (Tür: Yurt)
 • 14:39Eylemci Kadınları, Kadın Kaymakam İkna EttiEylemci Kadınları, Kadın Kaymakam İkna EttiElazığ'ın Karakoçan İlçesinde meralarında yapılması planlanan enerji toplama ve dağıtım merkezi için etüt yapmaya gelen iş makineleri ve memurları köye sokmadı.
 • 13:13Eylemci Köylüleri, Kadın Kaymakam İkna EttiEylemci Köylüleri, Kadın Kaymakam İkna EttiElazığ'ın Karakoçan İlçesinde meralarında yapılması planlanan enerji toplama ve dağıtım merkezi için etüt yapmaya gelen iş makineleri ve memurları köye sokmadı.
 • 13:36Elazığ'daki Uyuşturucu DavasıElazığ'da otomobil içerisinde 7 kilogram esrarla yakalanan 2 sanık hapis cezasına çarptırıldı.
 • 10:07Sulama Birliği İşçileri Açlık Grevine BaşladıSulama Birliği İşçileri Açlık Grevine BaşladıElazığ’da sulama birliği işçileri 5 yıldır maaş alamadıkları gerekçesiyle açlık grevi başlattı.
 • 14:56Elazığ Kılıçdaroğlu, Elazığ'da Şeyh Septi Türbesini Ziyaret Edip, Halktan Destek İstedi-2Elazığ Kılıçdaroğlu, Elazığ'da Şeyh Septi Türbesini Ziyaret Edip, Halktan Destek İstedi-2Kılıçdaroğlu, Elazığ'da Şeyh Septi türbesini ziyaret edip, halktan destek istedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ'da partisinin aday adayı eski bakanlardan Ali Rıza Septioğlu'nun oğlu Feyzi Septioğlu ile birlikte Palu İlçesi'nde şeyh Ali Septioğlu'nun türbesini ziyaret etti.
 • 14:48Elazığ Kovancılar CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Vatandaşlarla Sohbet EttiElazığ Kovancılar CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Vatandaşlarla Sohbet EttiElazığ Kovancılar CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu vatandaşlarla sohbet etti (Tür: Yurt)
 • 14:42Kılıçdaroğlu'dan Cemevi ZiyaretiKılıçdaroğlu'dan Cemevi ZiyaretiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Elazığ’da cemevini ziyaret etti.