SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

11:21
Akıllı Can Melek' Can Kurtaracak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri tarafından geliştirilen ve Muğla Yabancılar Derneği’nin ortak olduğu Akıllı Can Melek projesinin, GEKA tarafından Doğrudan Faaliyet Desteği bütçe kapsamında desteklenmesine karar verildi.
Akıllı Can Melek' Can Kurtaracak
12:25
Rusya'daki Kriz Ortacalı Üretciyi de Vurdu Muğla'nın Ortaca ilçesinden başta limon olmak üzere narenciye ya da turunçgil ihracatının yapıldığı Rusya'daki kriz, bölgedeki üretici ve ihracatçıyı da olumsuz etkiledi.
Rusya'daki Kriz Ortacalı Üretciyi de Vurdu
10:38
Rusya'daki Kriz Ortacalı Üretiyi de Vurdu Muğla'nın Ortaca ilçesinden başta limon olmak üzere narenciye ihracatının yapıldığı Rusya'daki kriz, bölgedeki üretici ve ihracatçıyı da olumsuz etkiledi.
Rusya'daki Kriz Ortacalı Üretiyi de Vurdu
14:50
Marmaris'te 'Bisiklet Turizmine' Kurşun Sıkıldı Muğla’nın Marmaris ilçesini bisiklet turizminin gözdesi yapmak için 2007 yılında ilk adımları atılan Bisiklet Rotaları Projesi saldırıya uğradı.
Marmaris'te 'Bisiklet Turizmine' Kurşun Sıkıldı
12:45
Bisiklet Turizmine Kurşun Sıktılar Marmaris'te bisiklet turizmini geliştirmek için 2007 yılında başlatılan Bisiklet Rotaları Projesi kapsamında 300 noktaya yerleştirilen yönlendirme levhaları, magandaların hedefi oldu.
Bisiklet Turizmine Kurşun Sıktılar
13:09
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi Rusya'nın para birimi olan Ruble'nin dolar karşısında değer kaybetmesi, Muğla'nın Fethiye ilçesinde domates, Ortaca'da ise narenciye ihracatında düşüşe neden oldu.
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi
11:28
Dolara Direnemeyen Ruble, Muğla'daki İhracatı Olumsuz Etkiledi Rusya'nın para birimi olan Ruble'nin dolar karşısında değer kaybetmesi, Muğla'nın Fethiye ilçesinde domates, Ortaca'da ise narenciye ihracatında düşüşe neden oldu.
21:46
Çinli İş Adamları Muğla'da Türk Çin İpek Yolu Derneği Genel Başkanı İsmail: "Amacımız Türkiye ile Çin arasındaki kopuk olan 2 bin yıllık tarihi ve yeni İpek Yolu'nu canlandırmak"
18:05
CHP'li Demir, Gençlerin Sorunlarını Meclis'e Taşıdı CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçe görüşmelerinde gençlerin sorunlarını gündeme getirdi.
CHP'li Demir, Gençlerin Sorunlarını Meclis'e Taşıdı
17:18
İngiliz Bisikletçi 'Can Melek' Projesinin Tanıtım Elçisi Oldu Bisikletiyle çıktığı dünya turunda Balıkesir'de bulduğu tek patisi olmayan 'Lucy' adını verdiği köpeği yanına alarak Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki güvenli bir yer olan hayvan barınağına bırakan İskoç asıllı İngiliz milli bisikletçi İshbal Taromsari, sokak hayvanları ve engelli insanlar için Türkiye'nin yurt dışındaki sesi olacak.
İngiliz Bisikletçi 'Can Melek' Projesinin Tanıtım Elçisi Oldu
09:37
Kurtardığı Köpek İçin İskoçya'dan Geldi Fransa'dan bisikletle dünya turuna çıkan İskoç İshbel Toromsari, Balıkesir'de kurtarıp Marmaris'e getirdiği 'Lucy' isimli sokak köpeği için İskoçya'dan geri geldi.
Kurtardığı Köpek İçin İskoçya'dan Geldi
09:02
Kurtardığı Köpek İçin İskoçya'dan Geldi Fransa'dan bisikletle dünya turuna çıkan İskoç kadın İshbel Toromsari, Balıkesir'de kurtarıp Marmaris'e götürdüğü 'Lucy' isimli sokak köpeği için İskoçya'dan geri geldi.
Kurtardığı Köpek İçin İskoçya'dan Geldi
16:11
Ana Parti İl Başkanı Çalışkan: CHP'nin Oylarını Bölme Niyetinde Değiliz Anadolu Partisi (ANA Parti) Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan, partilerinin amacının CHP'nin oylarını bölmek yerine, tam aksine sandığa gitmeyen seçmenin aktif siyasete katılmasını sağlamak olduğunu söyledi.
12:43
Anadolu Partisi İl Başkanı Çalışkan: "Bölmeye Değil, Birleştirmeye Geldik" Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın Genel Başkanlığı’nda kuruluşunu tamamlayan Anadolu Partisi’nin Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan ve Marmaris İlçe Başkanı Ahmet Emre Toprak, düzenledikleri basın toplantısıyla, Muğla il kurucular kurulunu ve ilçe teşkilatlarını tanıttı.
Anadolu Partisi İl Başkanı Çalışkan: 'Bölmeye Değil, Birleştirmeye Geldik'
09:29
Muğlalı Yabancılardan Örnek Kampanya Muğla ve Yöresinde Yaşayan Yabancıların Dayanışma Derneği, kitap okuma alışkanlığının gelişmesi için 'Sevdiklerinize Armağanınız Kitap Olsun' adlı kampanyayı başlattı.
Muğlalı Yabancılardan Örnek Kampanya
16:10
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı Meteoroloji yetkilileri, Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için şiddetli sağanak ve denizlerde fırtına uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı
15:11
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı Meteoroloji Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta illeri için bu akşam saat 21.00'de başlayıp yarın akşam aynı saatte sona ermesi beklenen 'çok kuvvetli ve şiddetli sağanak yağış' uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz İçin 'Çok Kuvvetli ve Şiddetli Sağanak Yağış' Uyarısı
22:33
Piyango Bayilerinden Sahte Bilet Uyarısı Milli Piyango’nun 2015 yılbaşı özel çekiliş biletleri tüm yurtta olduğu gibi Ortaca, Dalaman, Köyceğiz’de de satışa sunuldu.
Piyango Bayilerinden Sahte Bilet Uyarısı
09:10
Turizmde GEKA Öncülüğünde Aydın, Denizli ve Muğla İşbirliği Turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı'na Güney Ege Kalkınma Ajansı damga vurdu.
Turizmde GEKA Öncülüğünde Aydın, Denizli ve Muğla İşbirliği
16:28
Turizmde Geka Öncülüğünde Aydın, Denizli ve Muğla İşbirliği Turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı'na Güney Ege Kalkınma Ajansı damga vurdu.
11:37
Belirsizlik Barınaktaki Hayvanları Ortada Bıraktı Muğla'nın Köyceğiz ilçesindeki 200 sokak köpeği bulunan belediye hayvan barınağı Büyükşehir Yasası nedeniyle ortada kaldı.
Belirsizlik Barınaktaki Hayvanları Ortada Bıraktı
11:21
Belirsizlik Barınaktaki Hayvanları Ortada Bıraktı Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'ndeki 200 sokak köpeği bulunan belediye hayvan barınağı Büyükşehir Yasası nedeniyle ortada kaldı.
Belirsizlik Barınaktaki Hayvanları Ortada Bıraktı
11:21
Aydın, Denizli ve Muğla, Travel Turkey İzmir Fuarı'na Geka Öncülüğünde Katılıyor Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), 4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Fuarı’na Aydın, Denizli ve Muğla illerinin turizm potansiyelini, ulusal ve uluslararası boyutta tanıtmak amacıyla katılıyor.
18:25
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular Muğla'nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi'nde dünyaca ünlü İztuzu Plajı'ndaki günübirlik tesislerin valilik tarafından özel bir şirkete devredilmek istenmesine tepkiler artarak sürerken destek çağrısında bulunuldu.
İztuzu İçin Tek Vücut Oldular
13:43
Noel Pazarinda Akut'a Destek Köyceğiz'de kurulan Noel Pazarı'nda kurulan, doğal afetler için tanıtım ve bağış standı büyük ilgi gördü.
Noel Pazarinda Akut'a Destek
09:27
Köyceğizli Yazar Okumuş 2 Kitabını Tanıttı Köyceğiz’li yazar Eylem Okumuş “Ortadoğu ve IŞİD Gerçeği” ve “Doğamızdaki Şiddet” kitapları için Köyceğiz Aykut Oray Kültür Merkezi’nde imza günü düzenlendi.
Köyceğizli Yazar Okumuş 2 Kitabını Tanıttı
13:33
Marmaris Noel Pazarından Akut'a Destek Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ve Marmaris Özel Ahu Hastanesi işbirliğiyle, yabancıların yoğun yaşadığı Muğla’nın Köyceğiz İlçesinde kurulan Noel Pazarı’nda kurulan, doğal afetler için tanıtım ve bağış standı büyük ilgi gördü.
Marmaris Noel Pazarından Akut'a Destek
11:14
Köyceğiz'de 3'üncüsü Kurulan Noel Pazarına Yoğun İlgi Muğlanın Köyceğiz ilçesinde belediye ile Yabancılar Derneğinin bu yıl üçüncüsünü kurduğu Noel Pazarına ilgi yoğun oldu.
Köyceğiz'de 3'üncüsü Kurulan Noel Pazarına Yoğun İlgi
20:34
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı 'Büyükşehir Yasası'nı Erken Doğan Bebeğe Benzetti Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgilendirme Toplantılarının 11'incisini Marmaris'te gerçekleşti.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı 'Büyükşehir Yasası'nı Erken Doğan Bebeğe Benzetti
21:21
Fenerbahçeli Kürekçiler, Yaylada Güç Depoluyor Fenerbahçe Erkek Kürek Takımı, yeni sezona Düzce'deki Topuk Yaylasında hazırlanıyor.
Fenerbahçeli Kürekçiler, Yaylada Güç Depoluyor
15:13
Fenerbahçeli Kürekçiler, Yaylada Güç Depoluyor Fenerbahçe Erkek Kürek Takımı, sezon hazırlıklarını Topuk Yaylasında sürdürüyor.
Fenerbahçeli Kürekçiler, Yaylada Güç Depoluyor
19:27
Kadın Akademisi Spor Yaparak Şiddete Karşı Tepki Koydu Köyceğiz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kadın Akademisi, ’’Kadına Şiddete Hayır, Spora Evet’’ yürüyüşü düzenledi.
Kadın Akademisi Spor Yaparak Şiddete Karşı Tepki Koydu
14:23
Meram'da Ekipler Seferber Oldu Meram Belediyesi ekipleri, kar yağışının başladığı andan itibaren kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına başladı.
Meram'da Ekipler Seferber Oldu
10:09
Organik Köyde Su ve Yol Sıkıntısı Muğla’nın ilk organik köyü Köyceğiz’in Çandır Mahallesi turizme açılmak istiyor.
Organik Köyde Su ve Yol Sıkıntısı
11:22
Alternatif Ürün Olarak Yetiştirilen Yer Fıstığı, Üreticinin Yüzünü Güldürdü İklim özellikleri ve verimli toprakları nedeniyle birçok ürün çeşidinin yetiştirildiği Muğla'da ilk defa ekimi yapılan ve hasat çalışmaları başlayan yer fıstığı, çiftçilerin yüzünü güldürüyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından tütün tarımına alternatif, katma değeri yüksek sebze üretim programı kapsamında çalışma yürütülen kentte 350 kilogram yer fıstığı tohumu dağıtılan üreticiler, ilk hasattan elde ettikleri ürünü ortalama 5 liradan satmanın sevincini yaşıyor Gıda Tarım ve
Alternatif Ürün Olarak Yetiştirilen Yer Fıstığı, Üreticinin Yüzünü Güldürdü
17:01
Fethiye'deki Şiddetli Yağış İki saatte metrekareye 91 kilogram yağışın düştüğü Fethiye ilçesinde hasar tespit çalışmaları sürüyor MUSKİ Genel Müdürü Ülgen: "Bir saat içerisinde 70 kilogram yağış düşmesi, Muğla gibi çok yağış alan bir ilin bile standartlarının dışında"
11:50
Aykut Oray, Kendi Adı Verilen Kültür ve Sanat Evinde Anıldı Köyceğiz Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Türk sinemasının 100. yılında Türk sinemasına emek veren yönetmen oyuncu, senarist ve yazarları Köyceğiz'de andı.
Aykut Oray, Kendi Adı Verilen Kültür ve Sanat Evinde Anıldı
10:00
Konya'da İlk Kez Gıs Day/cbs Günü Neü'de Kutlandı Her yıl Kasım ayının 3. Çarşambasında tüm dünyada kutlanan GIS Day/ CBS (Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü) Konya’da ilk defa Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümünde yapılan etkinlikle kutlandı.
Konya'da İlk Kez Gıs Day/cbs Günü Neü'de Kutlandı
16:44
Coca-Cola İçecek Fabrikalarına İki "Mükemmellik Ödülü" Coca-Cola sistemine örnek olan Coca-Cola İçecek Bursa ve Damla Su Sapanca fabrikaları KalDer ve TÜSİAD işbirliği ile düzenlenen 22. Türkiye Mükemmellik Ödülleri'nde "Mükemmelik Ödülü"ne layık görüldü.
13:59
Muğla'da Düğün Magandası Damadı, Kameranı ve Müzisyeni Yaraladı Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde katıldığı düğünde havaya rastgele ateş açan 29 yaşındaki F.O. damat, kameraman ve müzisyeni çeşitli yerlerinden yaraladı.
Muğla'da Düğün Magandası Damadı, Kameranı ve Müzisyeni Yaraladı
11:06
MHP İl Başkanı Korkmaz: Dinamik Kadrolarla İktidarı Kucaklayacağız MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, "Büyük kurultayımıza giden yolda daha dinamik kadrolar belirleyerek, partimizi iktidara taşıyacağız." dedi.
MHP İl Başkanı Korkmaz: Dinamik Kadrolarla İktidarı Kucaklayacağız
00:29
Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı: 2 Ağır Yaralı Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, otomobil ile motosiklet çarpıştı.
Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı: 2 Ağır Yaralı
10:27
Fotoğrafçılık Festivali, Başlamadan Marmaris'i Gerdi Muğla’nın Marmaris ilçesinde Marmaris, Köyceğiz, Datça Turizm Altyapı Birliği (MARTAB) tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Fotoğrafçılık Festivali’nde sergilenecek fotoğraflar arasında terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan ve PKK flamalarının olduğunu da gören vatandaşlar, fotoğrafı çöpe atmak isteyince görevlilerle vatandaşlar arasında gerginlik yaşandı.
Fotoğrafçılık Festivali, Başlamadan Marmaris'i Gerdi
17:57
Fotoğraf Festivali Öncesi PKK Gerginliği Muğla’nın Marmaris ilçesinde, ilk defa düzenlenen Uluslararası Fotoğrafçılık Festivali öncesi terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan ve PKK bayrağının bulunduğu bir fotoğrafın standa konması tepkilere neden oldu.
13:27
Yenilenebilir Enerji Kaynakları Tartışıldı Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın koordinasyonunda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, GUNDER (Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu) ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde düzenlenen Yenilenebilir Enerji Konferansı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM salonunda başladı.
Yenilenebilir Enerji Kaynakları Tartışıldı
10:26
İskoç Bisiklet Tutkununun İnsanlık Dersi Fransa'dan bisikletiyle dünya turuna çıkan İshbal Taromsari, Balıkesir'de rastladığı sakat sokak köpeğini bırakacak güvenli bir yer bulamayınca İzmir'e getirdi.
İskoç Bisiklet Tutkununun İnsanlık Dersi
09:42
Marmaris'te Bir Gecede Metrekareye 244 Kg. Yağış Düştü Muğla ve ilçelerinde etkili olan sağanak sebebiyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı.
Marmaris'te Bir Gecede Metrekareye 244 Kg. Yağış Düştü
16:10
Güney Ege Kıyıları ile Antalya Çevrelerinde Kuvvetli ve Yer Yer Çok Kuvvetli Yağışlar Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun güneybatı kesimlerinde görülecek yağışların; bu geceden itibaren etkisini arttırarak yarın İzmir'in güneybatı (Menderes, Urla, Çeşme, Seferihisar, Selçuk), Aydın'ın kıyı ilçeleri (Kuşadası, Söke, Didim), Muğla il geneli ile Antalya'nın batı kıyı ilçelerinde kuvvetli (21-50 mm), Antalya il merkezi ile Kemer, Kumluca, Finike, Serik ilçelerinde, Muğla'nın Bodrum, Köyceğiz, Datça, Marmaris, Ortaca, Dalaman ve Fethiye ilçelerinde ise çok kuvvetli ve yer yer
Güney Ege Kıyıları ile Antalya Çevrelerinde Kuvvetli ve Yer Yer Çok Kuvvetli Yağışlar Bekleniyor
15:15
Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı Güney Ege kıyıları ile Antalya çevrelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı
14:21
Güney Ege ve Antalya İçin 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı Meteoroloji, yarın için Güney Ege kıyıları ile Antalya çevrelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli yağışlar beklendiğini açıkladı.
Güney Ege ve Antalya İçin 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:17:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]