12:4700
SON DAKİKA KÖYCEĞİZ HABERLERİ

Son Dakika Köyceğiz Haberleri

   

  AK Parti İlçe Başkanları İftarda Bir Araya Geldi

  AK Parti İlçe Başkanları İftarda Bir Araya Geldi

  10 Ağustos’ta Muğla’ya gelecek Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesi AK Parti İl yönetimi tarafından 12 ilçe başkanının katıldığı iftar yemeği düzenlendi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu

  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, şehit aileleri ve gaziler için iftar verdi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Oltaya Takılan Kaplumbağa Tedaviye Alındı

  Köyceğiz'de olta ucu yutmuş halde bulunan yeşil deniz kaplumbağası, Deniz Kaplumbağaları Araştırma ve Rehabilitasyon Merkezinde (DEKAMER) tedaviye alındı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Köyceğiz Onlar da Geçim Derdine Düştü

  Köyceğiz Onlar da Geçim Derdine Düştü

  Muğla'nın Fethiye İlçesi Göcek Mahallesi'nde ve Köyceğiz İlçesi'nin Pınarköy Mahallesi'nde çocuklar çalışarak harçlıklarını çıkartıyor. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Turistik Yörelerin 'Yaz Esnafı' Çocukları

  Turistik Yörelerin 'Yaz Esnafı' Çocukları

  Muğla'nın Fethiye ilçesi Göcek Mahallesinde ve Köyceğiz İlçesi'nin Pınarköy Mahallesi'nde çiftçi ailelerin çocukları, çalışarak harçlıklarını çıkartıyor. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Menteşe'ye Ünal, Köyceğiz'e Şenel Atandı

  Menteşe'ye Ünal, Köyceğiz'e Şenel Atandı

  Yerel seçimler sonrası kan değişimi için genel merkez tarafından istifaları istenen Muğla’nın Menteşe ve Köyceğiz İlçe başkanları istifalarını vererek yeni atamalar bekleniyordu. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Muğla'da Özgür Nehirler İçin 'Büyük Atlama'

  Muğla'da Özgür Nehirler İçin "Büyük Atlama"

  Nehirlerin insanların yaşam kaynağı olduğunu hatırlatmak ve yaşamalarını sağlamak amacıyla 2005 yılından bu yana Avrupa'da düzenlenen Büyük Atlama (Big Jump) etkinliği, Türkiye'de Doğa Derneği üyeleri tarafından gerçekleştirildi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Şifalı Kaplıca ve Çamura Yoğun İlgi

  Şifalı Kaplıca ve Çamura Yoğun İlgi

  Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'ndeki Roma döneminden kalma Sultaniye Kaplıcaları romatizma, sinir, göz, deri ve kadın hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığa iyi geliyor. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kayıp Kişinin Cesedi Gölde Bulundu

  Almanya'dan tatil için geldiği Köyceğiz ilçesinde kaybolan kişinin cesedi Köyceğiz Gölü'nde bulundu. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Öztürk: Muğlalılar 10 Ağustos'ta Gereğini Yapacak

  Öztürk: Muğlalılar 10 Ağustos'ta Gereğini Yapacak

  AK Parti İl yönetimi tarafından gerçekleştirilen ve eski yönetimlerin yer aldığı ‘Vefa’ iftar yemeğinde partililerle bir araya geldi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 12:47:08. #1.12#