SON DAKİKA KOZA HABERLERİ

Son Dakika Koza Haberleri

 • 18:02Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:25Kaski'de İhaleKASKİ Genel Müdürlüğü’nce, ‘İş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmet alım işi’ ihalesinin, açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
 • 14:01Vali Büyük: Vali Büyük: "Adana Sağlık Üssü Olacak"Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ile birlikte, yapımları devam eden Koza Arena Stadyumu ile Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel Ortaklığı modeliyle gerçekleştirilen 1550 yataklı Adana Entegre Sağlık Kampüsü ve 200 yataklı Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası inşatlarında incelemelerde bulundu.
 • 12:56Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:53Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 701.
 • 11:52Yatırımcı Rehberi (8)Borsa İstanbul bünyesindeki pazarlarda geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinden en fazla değer kazanan ve kaybeden ilk 10 hisse senedi ile piyasa değeri en yüksek 10 hisse senedi şöyle sıralandı: DEĞER KAZANANLAR Haftalık Değişim Hisse Adı (Yüzde) 1 ULASLAR TURIZM YATIRIMLARI 33,8 2 USAK SERAMIK 21,83 3 ARTOG 18,31 4 DOGUSAN 16,3 5 HALK SIGORTA 16,15 6 COMPONENTA DOKUMCULUK 14,71 7 DENGE YATIRIM HOLDING 14,29 8 MEMSA 14,29 9 VAKIF FIN.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:44Altın Koza'da Jüri Başkanı Ümit Ünal OlduAltın Koza'da Jüri Başkanı Ümit Ünal OlduAdana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 22.si düzenlenecek Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde Büyük Jüri Başkanı olarak Ümit Ünal görev alacak.
 • 15:4022. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'ne DoğruAdını Çukurova'nın simgesi pamuktan alan ve bu yıl 22'ncisi gerçekleştirilecek Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın jüri başkanlığını, senarist ve yönetmen Ümit Ünal üstlenecek.
 • 13:37Altın Koza'da Jüri Başkanı Ümit ÜnalAdana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde bu yıl Büyük Jüri Başkanlığı'nı Ümit Ünal yapacak.
 • 12:44Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:00Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 13:04Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:41Ömrümü Sinemaya Verdim"Ünlü ve başarılı senarist, yönetmen Safa Önal, Türkiye'yi bir ağaca benzeterek, "Türkiye ağacının dalları, yaprakları ne tarafa gidiyorsa, ne haldeyse, sinema da onun dışında düşünülemez" dedi.
 • 17:54Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:50Çgc'den Çukurova Belediyesi'ne KınamaÇukurova Gazeteciler Cemiyeti(ÇGC), Çukurova Belediyesi’nin, Koza TV’ye yönelik uygulamasını kabul edilemez olarak niteledi.
 • 13:25Çgc'den Çukurova Belediyesi'ne KınamaÇukurova Belediyesi’nin Koza TV’ye yönelik uygulamasını kabul edilemez olarak niteleyen Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, yazılı açıklama yaptı.
 • 12:55Çukurova Belediyesi'nden "Koza Tv" AçıklamasıÇukurova Belediyesi, Koza TV ve şirketlerine yönelik eş zamanlı gerçekleşen zabıta baskınının ardından Belediye Başkanı Soner Çetin’e yönelik "sansürcü" iddiasının haksız bir suçlama olduğunu bildirdi.
 • 12:48Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:14Zabıtadan Koza Tv ve Şirketlerine BaskınZabıtadan Koza Tv ve Şirketlerine BaskınAdana’da, CHP’li Çukurova Belediyesi zabıta ekipleri Koza TV ve şirketlerine eş zamanlı baskın yaptı.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:47Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:32Yased'in Koza Projesi'nden 831 Üniversite Öğrencisi YararlandıUluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, "Türkiye'nin uluslararası alanda rekabetçiliğini arttırması, büyüme ve gelişmede gerçek potansiyeline ulaşması, katma değer yaratan, inovasyona dayanan, teknoloji yoğun alanlarda ilerlemesiyle mümkün" dedi.
 • 18:197 Yılda 831 Üniversite Öğrencisi İş Dünyasına 'Merhaba' DediUluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), Türkiye'nin en önemli önceliklerinin başında gelen istihdam ve eğitim alanında gençleri desteklemeyi sürdürüyor.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM ISBIR HOLDING 142,00 144,00 142,00 142,00 142,00 -1,38 IS BANKASI (B) 1145,00 1145,00 1142,50 1142,50 1142,50 -0,21 IS BANKASI (C) 5,21 5,25 5,13 5,28 5,16 -1,71 IS FIN.
 • 12:50Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 10:29Yenipazar İpek Üretim Merkezi Haline GeliyorYenipazar İpek Üretim Merkezi Haline GeliyorAydın ve çevresinde bir zamanlar kadınların en önemli uğraşları arasında yer alan ipek üreticiliği yeniden ilgi gören ve yüz güldüren uğraşlar arasına girdi.
 • 20:24Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda teklerde şampiyonluğa ulaşan Ukraynalı tenisçi Lesia Tsurenko, "İyi tenis oynayarak güzel bir şampiyonluk aldım" dedi.
 • 19:32İstanbul'un Kraliçesi Tsurenko!İstanbul'un Kraliçesi Tsurenko!TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda teklerde final maçında Lesia Tsurenko, Urszula Radwanska'yı 2-0 yenerek şampiyon oldu.
 • 19:17Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda tekler final maçında Ukraynalı tenisçi Lesia Tsurenko, Polonyalı rakibi Urszula Radwanska'yı 2-0 yenerek şampiyon oldu.
 • 17:34Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda çiftlerde finalde Daria Gavrilova (Rusya)-Elina Svitolina (Ukrayna) ikilisine partneri Sırp Jelena Jankovic'le yenilerek ikincilikte kalan Türk tenisçi Çağla Büyükakçay, "Şansızlıkla kaybettik. İstanbul'da böyle kaybetmiş olmak kötü bir his" dedi.
 • 17:15Teb Bnp Parıbas İstanbul Cup'ta Çağla ve Jankovıc Çifti İkinci OlduTEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta Sırp yıldız Jelena Jankovic ile birlikte çiftlerde mücadele veren Çağla Büyükakçay, şampiyonluk maçında Rus Daria Gavrilova ve Ukraynalı Elina Svitolina’dan oluşan takıma 5-7, 6-1, 10/4’lük skorla yenilerek ikinci oldu.
 • 17:12Jelena Jankovic - Çağla Büyükakçay, İstanbul Cup Çiftlerde İkinci OlduSırp yıldız Jelena Jankovic ile ortaklık kuran Çağla Büyükakçay, TEB BNP Paribas İstanbul Cup çiftler mücadelesinde ikinciliği elde etti.
 • 17:00Çağla Büyükçay Finalde Havlu AttıÇağla Büyükçay Finalde Havlu Attıİstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda, çiftler finalinde Daria Gavrilova-Elina Svitolina ikilisi, Çağla Büyükakçay ile Sırp partneri Jelena Jankovic'i 2-1 yenerek şampiyon oldu.
 • 16:03Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda, çiftler finalinde Daria Gavrilova (Rusya)-Elina Svitolina (Ukrayna) ikilisi, Türk sporcu Çağla Büyükakçay ile Sırp partneri Jelena Jankovic'i 2-1 yenerek şampiyon oldu.
 • 11:14Anadolu E-ticarete Uyandı"Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Anadolu'da online alışveriş konusunda ciddi anlamda öne çıkan iller olduğunu belirterek, "Bizim, Mardin'de mahallenin ihtiyacını toplayıp internet üzerinden satın alan müşterilerimiz var. Anadolu e-ticarete uyanmış durumda" dedi.
 • 10:41Ata MirasınaAta Mirasına" Kadınlar Sahip ÇıktıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kozaların sıcak su içerisine bırakılarak yumuşatılması- Kozaların iplik uçları bulunarak çile haline getirilmesi- İpliklerin makaraya sarılması- Dokuma tezgahında kumaş haline getirlmesi- Elde edilen ürünlerden detay görüntüler- Üretim yapılan kadın kooperatifinin ortağı Koldaş ile röportaj TOLGA ALBAY - İzmir'in Ödemiş ilçesinde girişimci kadınlar, yok olmaya yüz tutan "ata mirası" ipekçiliğe sahip çıktı.
 • 09:02Gündem/ 26 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli İl Başkanları 79. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak.
 • 00:04Gündem Özeti/ 26 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli İl Başkanları 79. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak.
 • 21:25Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda teklerde finale çıkan Ukraynalı Lesia Tsurenko, yarın şampiyonluk için agresif bir oyun ortaya koyacağını söyledi.
 • 20:38Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda, tekler yarı final maçında Ukraynalı Lesia Tsurenko, Bekçikalı Kirsten Flipkens'i 2-0 yenerek finale yükseldi.
 • 20:14Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda teklerde finale yükselen Polonyalı raket Urszula Radwanska, çok mutlu olduğunu söyledi.
 • 19:09Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda teklerde yarı final maçında Polonyalı raket Urszula Radwanska, Slovak rakibi Magdalena Rybarikova'yı 2-1 yenerek finale yükseldi.
 • 16:27Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda çiftlerde Sırp partneri Jelena Jankovic'le finale kalan Türk tenisçi Çağla Büyükakçay, şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.
 • 15:50Çağla Büyükakçay-Jelena Jankovic İkilisi Çiftlerde Finale YükseldiMilli tenisçi Çağla Büyükakçay, Sırp yıldız Jelena Jankovic ile işbirliği yaptığı TEB BNP Paribas İstanbul Cup çiftler mücadelesinde finale yükseldi.
 • 15:37Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda çiftlerde mücadele eden Türk tenisçiler Ayla Aksu ve Melis Sezer, çeyrek final oynamalarının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.
 • 15:06Tenis: Teb Bnp Paribas İstanbul CupTEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nın çiftler yarı finalinde Türk sporcu Çağla Büyükakçay ile Sırp partneri Jelena Jankovic, Anett Kontaveit (Estonya)-Elizaveta Kulichkova (Rusya) ikilisini 2-1 yenerek finale çıktı.
 • 12:32Çanakkale'de İki Önemli Proje Hayata GeçiriliyorGüney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından açılan 2015 yılı mali destek programı kapsamında Çanakkale'de iki önemli proje uygulanacak.
 • 11:57Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 686.
 • 11:55Ata Mirasına" Kadınlar Sahip Çıktıİzmir'in Ödemiş ilçesinde girişimci kadınlar, yok olmaya yüz tutan "ata mirası" ipekçiliğe sahip çıktı.