SON DAKİKA KOZA HABERLERİ

Son Dakika Koza Haberleri

 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:51Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:19Children's Tv Channel, Six Others Removed From Digitürk PlatformChildren's Tv Channel, Six Others Removed From Digitürk PlatformSeven TV channels, including a children's station, which belong to companies that are known to be close to the Fethullah Gülen movement, have been removed from one of Turkey's leading pay satellite network and TV operators, Digitürk. Digitürk said in a statement on its website that they had removed the.
 • 23:405. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali""5. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali" bu yıl, "Ayr/mc/l/k" temasıyla 16-22 Ekim'de izleyiciyle buluşacak.
 • 17:52Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:55Yunan Medyası: Seçimler Öncesi Medya Susturulmak İsteniyorYunan Medyası: Seçimler Öncesi Medya Susturulmak İsteniyorYunan basın-yayın organları, "Ankara, Digiturk ve savcılık eliyle muhalif kanalları susturmak istiyor.
 • 16:20Gelecek Turizmde Ödüle Doymuyor Anadolu Efes'in T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'yla yürüttüğü Gelecek Turizmde, "Sürdürülebilir İş Ödülleri"nde "işbirliği" kategorisinde ödüle layık görüldü.
 • 15:08MHP'li Yılmaz: Digitürk'ün Yaptığı Demokratik Seçime Direkt MüdahaledirTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri ve MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Samanyolu TV, Mehtap TV, S Haber, Bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanallarının Digitürk platformundan çıkarılmasına tepki gösterdi.
 • 12:48Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:08Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:51Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:06Tomris İncer Son Yolculuğuna UğurlandıTomris İncer Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenaze namazının kılınması, tabutun cenaze aracına alındığı sırada alkışlanması- Cenazeye katılan Tomris İncer'in yakınları ve sevenlerini- Cenazede üzüntü yaşayan sevenleri- İncer'in yeğeni Elif Ertanhan ve Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu ile röporrtaj Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tomris İncer, İzmir'in Foça ilçesinde defnedildi.
 • 17:59Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:11Tomris İncer Son Yolculuğuna UğurlandıTedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tomris İncer, İzmir'in Foça ilçesinde defnedildi.
 • 10:54"Ana Yurdu" Asya'nın Oscarlar'ında Unesco Ödülü AdayıAPSA Uluslararası Jürisi tarafından seçilen filmin yönetmenine 26 Kasım 2015 tarihinde Avustralya'nın Brisbane şehrinde düzenlenecek törenle verilecek.
 • 18:49Avrupa'nın En İyi Aile Resort'ü Angel's MarmarisAvrupa'nın En İyi Aile Resort'ü Angel's MarmarisTurizm oskarları olarak anılan World Travel Awards’ın Avrupa Gala’sında Türkiye’nin En İyi Oteli ve Avrupa’nın En İyi Aile Resort’ü ödüllerini Angel’s Marmaris aldı.
 • 15:55Yüreğir de Taziye Evleri Sayısı ArtıyorYüreğir’e kalıcı eserler kazandırmayı ilke edinen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, çalışmalarını sürdürüyor.
 • 13:56Kaymek ile Kültür Sanat Günleri SürüyorKaymek ile Kültür Sanat Günleri SürüyorKayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Merkezi’nin (KAYMEK) 4 bin eserlik dev sergisi Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde devam ediyor.
 • 13:09Tomris İncer Hayatını KaybettiTiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tomris İncer bir süredir kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
 • 12:49Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 20:13Turgutlu 2. Yörük ŞenliğiTurgutlu Belediyesi ve Turgutlu Yörükleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle 2. kez düzenlenen Yörük Şenliği, mehter takımı öncülüğünde kortej yürüyüşüyle başladı.
 • 18:58Turgutlu'da Yörük Şenliği, Kortej Yürüyüşüyle BaşladıTurgutlu'da Yörük Şenliği, Kortej Yürüyüşüyle BaşladıManisa'nın Turgutlu İlçesi'nde bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Yörük Şenliği', kortej yürüyüşü ile başladı.
 • 17:03Gençlerden Valiyle ÖzçekimGençlerden Valiyle ÖzçekimÇanakkale Koza Gençlik Derneği üyeleri, Çanakkale Valisi Hamza Erkal’ı ziyaret etti.
 • 13:15Antalya Expo'nun Çiçeklerini Engelli Kadınlar YapıyorAntalya Expo'nun Çiçeklerini Engelli Kadınlar YapıyorEngelli kadınların ipek kozasından yaptıkları EXPO 2016 Antalya'nın sembol çiçeği şakayık, alanı ziyaret eden heyetlere ve sanatçılara hediye edilerek bugüne kadar dünyanın birçok noktasına ulaştı.
 • 11:46Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile önceki hafta kapanış fiyatına göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 686.
 • 10:55Expo 2016, Engellilere İş Kapısı OlduExpo 2016, Engellilere İş Kapısı OlduEngelli kadınların ipek kozasından şekillendirdiği EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık, alanı ziyaret eden heyetlere ve sanatçılara hediye edilerek bugüne kadar dünyanın birçok noktasına ulaştı.
 • 18:40Bedaş'tan Elektrik Kesintisi DuyurusuBoğaziçi Elektrik Dağıtım A. Ş. (BEDAŞ), İstanbul'un 5 ilçesinde Pazartesi günü elektrik kesintileri yaşanacağını duyurdu.
 • 17:00Emekliler Bursa'yı GezdiEmekliler Bursa'yı GezdiBozüyük Belediyesi Kültür Gezileri programı kapsamında 55 yaş üzeri emeklilere yönelik hazırlanan "Bursa Kültür Turları" başladı.
 • 16:06Engelli Vatandaşların Ürettiği Şakayık Çiçekleri Expo'nun Tanıtım Yüzü OlduEngelli Vatandaşların Ürettiği Şakayık Çiçekleri Expo'nun Tanıtım Yüzü OlduAlanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi Engelsiz Sanat Atölyesi’nde çiçek kursuna katılan engelli birey ve yakınları tarafından ipek kozasından üretilen şakayık çiçekleri EXPO 2016’nın tanıtım yüzü oldu.
 • 11:52Avcılar Ispartakule Bölgesinde 4 Bin Aile Evlerini SatamayacakAvcılar Ispartakule Bölgesinde 4 Bin Aile Evlerini SatamayacakPiyasaya olan borçları nedeniyle 2008'de intihar eden Banker Kastelli'nin, iş adamı Korkmaz Yiğit'ten olan alacağı, yıllar sonra İstanbul Avcılar'da binlerce aileyi vurdu.
 • 11:02Hizbullah Lübnan Halkının Fedakarlıklarını İstismar Etti"Lübnan'da İsrail işgaline karşı direnişin yaşandığı 1980'lerde sosyalist kesimin önde gelen isimlerinden olan İlyas Atallah, "Hizbullah örgütünün, Lübnan halkının fedakarlıklarını ve kurtuluş hakkını Suriye'deki Esed rejimi için istismar ettiği" değerlendirmesinde bulundu.
 • 17:42Canik Belediyespor Sezona İddialı GiriyorCanik Belediyespor Sezona İddialı GiriyorTürkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde (KBSL) 4 sezondur mücadele eden Samsun temsilcisi Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı, bu yıl da sezona iddialı giriyor.
 • 13:18Çogep Kursiyerlerine Polis Evinde PiknikGüvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı Projesi'ne (ÇOGEP) katılan kursiyerler polis evinde piknik yaptı.
 • 12:52Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:11Eğitime Katılan Kızlar, Piknikte BuluştuEğitime Katılan Kızlar, Piknikte BuluştuOsmaniye Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Hep Birlikte Güvenle' projesi kapsamında düzenlenen eğitimlere katılan genç kızlar, polisevinde düzenlenen piknikte bir araya geldi.
 • 09:53TUZLU SU - Hayatta Kal! ve KıyıdakilerTUZLU SU - Hayatta Kal! ve Kıyıdakiler"TUZLU SU: Düşünce Biçimleri Üzerine Bir Teori" başlıklı 14. İstanbul Bienali'nin bir parçası olarak, bir film programı gerçekleştiriliyor.
 • 19:19Türk Filmleri Bodrum'da Beyaz PerdedeTürk Filmleri Bodrum'da Beyaz PerdedeMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl 5'incisi düzenlenen Türk Filmleri Haftası, Nesimi Yetik'in yönettiği 'Toz Ruhu' ve ardından Semra Dündar'ın yönettiği 'Aşk Nerede?
 • 18:16Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:33Türk Filmleri Bodrum'da Beyaz PerdedeTürk Filmleri Bodrum'da Beyaz PerdedeBodrum'da bu yıl 5'incisi düzenlenen Türk Filmleri Haftası, Nesimi Yetik'in yönettiği 'Toz Ruhu' ve ardından Semra Dündar'ın yönettiği 'Aşk Nerede?
 • 15:07Dört Bin Eserlik Dev SergiDört Bin Eserlik Dev SergiAnadolu’nun sanat merkezi olan Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (KAYMEK), geleneksel sergisini 3 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’de açıyor.
 • 12:58Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:04CHP'nin Kültür-sanat Raporu: Son 3 Ayda 20 Hak İhlali YapıldıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Sanat Platformu Başkanı Ercan Karakaş, Temmuz-Ağustos-Eylül 2015 raporuna göre kültür-sanat alanında 20 hak ihlalinin yapıldığını bildirdi.
 • 12:56Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:43Özfatura: Çözüm Sürecinde Türkiye Silah ve Patlayıcı Deposu Haline GetirildiÖzfatura: Çözüm Sürecinde Türkiye Silah ve Patlayıcı Deposu Haline Getirildiİzmir eski Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Burhan Özfatura, çözüm süreci döneminde PKK terör örgütünün, iktidarın gözü önünde Türkiye'yi silah ve patlayıcı deposu haline getirdiğini söyledi.
 • 11:36Altın Koza'dan Beş Ödülle Dönen "ANA Yurdu"Ana Yurdu, 9-18 Ekim tarihlerinde Polonya'da gerçekleştirilecek 31. Varşova Film Festivali'nin hemen ardından, 31. Hayfa Uluslararası Film Festivali ve Reykjavik Uluslararası Film Festivali'nde yarışacak.
 • 10:18Onlar Deklanşöre Bastı Sokak Hayvanları KazandıGelenekselleşen Sokak Hayvanları Fotoğraf Yarışması'nın 2015 yılı kazananları belli oldu.
 • 18:54Guardian: İngiliz Avukatlarına Göre Hak İhlallerinin Kaynağı Türk HükümetiGuardian gazetesi, Türkiye’de yapılan insan hakları ihlallerine yönelik İngiliz hukukçuların hazırladığı raporu yayımladı.
 • 18:03Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.S.KAPANIŞ Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON G.DEĞİŞİM IDAS 0,18 0,18 0,18 0,18 0,18 0,00 IDEALIST GMYO 0,85 0,87 0,85 0,89 0,89 +2,29 ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S. 0,28 0,28 0,27 0,29 0,27 -3,57 IHLAS EV ALETLERI 0,32 0,32 0,31 0,33 0,32 +0,00 IHLAS GAZETECILIK 0,61 0,64 0,58 0,65 0,61 -4,68 IHLAS HOLDING 0,24 0,24 0,23 0,25 0,23 -4,16 IHLAS MADENCILIK 0,84 0,85 0,79 0,87 0,80 -5,88 IHLAS YAYIN HOLDING 0,25 0,24 0,24 0,26 0,25 +4,16 INDEKS BILGISAYAR 5,38 5,42 5,36 5,41 5,39 -0,55 INFO YATIRIM 0,70 0,71 0,70 0,71 0,71 +0,00 INTEMA 14,20 14,15 14,10 14,30 14,10 -0,35 IPEK DOGAL ENERJI 1,95 1,91 1,91 1,96 1,91 +0,00 IS BANKASI (A) 14995,00 14995,00 0,00 ISBIR HOLDING 130,00 130,00 130,00 131,00 130,00 0,00 IS BANKASI (B) 1060,00 1058,00 1060,00 1060,00 1060,00 +0,18 IS BANKASI (C) 4,72 4,77 4,65 4,82 4,65 -2,51 IS FIN.
 • 16:08Bilecik'te 36 Bin 300 Öğrenci İçin Zil ÇaldıBilecik'te 36 Bin 300 Öğrenci İçin Zil ÇaldıBilecik’te, 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi.