SON DAKİKA KOZA HABERLERİ

Son Dakika Koza Haberleri

 • 18:11Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:50Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki gün kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 12.
 • 11:50Baskın Oran: Ergenekon Hiç Uykuya Yatmadı!Akademisyen ve yazar kimliğiyle tanınan Baskın Oran, Ergenekon’un hiçbir zaman uykuya yatmadığını söyledi.
 • 15:52Chomsky: Gazetecilerin Tutuklanması Korkunç Bir AdımCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün tutuklanması ve Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş’e 8 yıl hapis istenmesi dünyada yakından takip ediliyor.
 • 11:06Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile önceki hafta kapanış fiyatına göre değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 780.
 • 10:19İma Mezunları, New Gen Karma Defilesi İle Adımını Attıİma Mezunları, New Gen Karma Defilesi İle Adımını Attıİstanbul Moda Akademisi Moda Tasarımı lisans ve yüksek lisans mezunlarının koleksiyonları podyuma çıktı.
 • 17:47Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:47Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 20:59Gezici Festival "Sarmaşık" ile BaşladıAnkara Sinema Derneği'nin ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, 21'nci yolculuğuna başladı.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:32''Abluka''ya Asya'nın Oscarları'nda Jüri Büyük Ödülü!''Abluka''ya Asya'nın Oscarları'nda Jüri Büyük Ödülü!Son olarak 6. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ve SİYAD ödüllerini kazanan Abluka 6 Kasım'da Türkiye'deki sinemaseverlerle buluştu.
 • 14:36Bozüyük Belediyesi Kültür Turları Kapsamında Yaklaşık 3 Bin Kişi Bursa'yı Ziyaret EttiBozüyük Belediyesi Kültür Turları Kapsamında Yaklaşık 3 Bin Kişi Bursa'yı Ziyaret EttiBozüyük Belediyesi Kültür Gezileri programı kapsamında bu yıl Bursa’ya düzenlenen Kültür Turları ile yaklaşık 3 bin kişi Bursa’yı ziyaret etti.
 • 14:20Bursa'da Kültür SanatBursa Devlet Tiyatrosu (BDT), "Bana Mastikayı Çalsana", "Kozalar" ile "Entrikalı Dolap Komedyası" oyunlarını sahneleyecek, "Oyunun Adı Külkedisi" çocuk oyununun da prömiyerini yapacak.
 • 12:46Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 09:25Kayyım, Kaynak'ta 17 Kişiyi İşten AttıKayyımlar, Kaynak Holding'de 17 kişinin işine son verdi.
 • 17:59Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:40İso Başkanı Bahçıvan Açıklamasıİso Başkanı Bahçıvan AçıklamasıİSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, yeni hükümete yönelik beklenti ve önerileri ortaya koyacak çalışmayı, doğrudan görüşme yoluyla hükümete sunmayı planladıklarını söyledi.
 • 16:22Öğretmenler Tavacı'da Gönüllerince EğlendiÖğretmenler Tavacı'da Gönüllerince EğlendiBursa’da, Tavacı Recep Usta, 45 farklı okuldan 800 öğretmeni ağırladı.
 • 12:43Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 10:04Hesa'dan Davutoğlu'na Hak ve Evrensel Değerlere Saygılı Olma ÇağrısıHesa'dan Davutoğlu'na Hak ve Evrensel Değerlere Saygılı Olma ÇağrısıHukuk Etik Siyaset Araştırmaları (HESA) Başkanı Prof. Dr. İbrahim Cerrah, yeni hükümetin de Başbakanı olan Ahmet Davutoğlu'ndan 'hukukun üstünlüğü', 'insan hakları', ‘mülkiyet hakkı’, ‘özel teşebbüs hürriyeti’, 'ifade özgürlüğü' ve 'haber alma hakkı' gibi Anayasal hak ve evrensel değerlere saygılı olmasını beklediklerini söyledi.
 • 18:21Fırat Sayıcı: Fırat Sayıcı: "Türkiye'de Düzenlenen Festivallerin Bütçesinin Artırılması Gerekiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sinema yazarı Fırat Sayıcı'nın açıklaması ve detay görüntüler.
 • 18:177 Bin 243 Kişiye Eğitim Verildi7 Bin 243 Kişiye Eğitim VerildiAile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı, toplumsal şiddetin çok önemli bir kısmını oluşturan kadına yönelik şiddetin, sebepleri ve sonuçları açısından çok boyutlu bir sorun olduğunu ifade ederek, "Şiddetin ortadan kaldırılması ancak toplumun tüm kesimlerinin ortak ve kararlı mücadelesi ve bütüncül bir yaklaşımla mümkündür" dedi.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:40Uluslararası Edirne Film Festivali"Sinema yazarı Fırat Sayıcı, "Dünyadaki büyük festivallerle, Türkiye'dekileri karşılaştırmamız için eşit derecede bir bütçe ayrılmış olması gerekir. O noktaya gelebilmemiz için Türkiye'de düzenlenen festivallerin bütçesinin artırılması gerekiyor" dedi.
 • 17:05Uluslararası Edirne Film Festivali"Sinema yazarı Fırat Sayıcı, "Dünyadaki büyük festivallerle, Türkiye'dekileri karşılaştırmamız için eşit derecede bir bütçe ayrılmış olması gerekir. O noktaya gelebilmemiz için Türkiye'de düzenlenen festivallerin bütçesinin artırılması gerekiyor" dedi.
 • 12:37Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 19:01İma New Gen Karma Defilesi, Karaköy Antrepo 1'Deİstanbul Moda Akademisi Moda Tasarımı lisans ve yüksek lisans mezunlarının koleksiyonları podyuma çıkıyor
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:55Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 14:38Osmek'te 33 Branşta Eğitim BaşladıOsmek'te 33 Branşta Eğitim BaşladıBursa Osmangazi Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile ücretsiz düzenlediği Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (OSMEK) eğitimleri başladı.
 • 13:40İstanbul'un 12 İlçesinde Elektrik Kesintisiİstanbul'da 12 ilçede 24 ve 25 Kasım günleri bakım ve onarım nedeniyle elektriklerin kesileceği duyuruldu.
 • 11:37Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile önceki hafta kapanış fiyatına göre değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 788.
 • 21:18Sivas Demir Çelik İşçileri, Haklarını Ankara'da ArayacakSivas Demir Çelik İşçileri, Haklarını Ankara'da ArayacakMaaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yapan Demir Çelik Fabrikası İşçileri (SİDEMİR) haklarını Ankara'da arayacak.
 • 20:34Sidemir İşçilerini 4 Saat Sonra Çatıdan CHP'li Vekil İndirdiSidemir İşçilerini 4 Saat Sonra Çatıdan CHP'li Vekil İndirdiSivas Demir-Çelik İşletmeleri’nde (SİDEMİR) çalışan ve 4 aydır ücretlerini alamadıkları için 5 katlı binanın çatısına çıkarak eylem başlatan işçiler, 4 saat sonra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ali Akyıldız tarafından ikna edilerek çatıdan indirildi.
 • 18:19Turkey's Main Opposition Leader Decries Appointment Of Trustees To Big CompaniesMain opposition leader of Turkey is concerned about the negative impact of appointing trustees to private companies in terms of democracy and economic development and President Recep Tayyip Erdoğan's personal hostility towards the movement of U.S.-based Islamic scholar Fethullah Gülen. "By unlawfully.
 • 18:02Kayyım, Kanaltürk ve Bugün Tv'de 172 Kişiyi Daha ÇıkardıKayyım, Kanaltürk ve Bugün Tv'de 172 Kişiyi Daha ÇıkardıKanaltürk ve Bugün televizyonunda çalışan 172 kişinin işine kayyım tarafından son verildi.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:36Dünyada Hukuksuz Bir Şekilde Çocuk Kanalı Karartan İlk ve Tek Ülke Olduk'Dünyada Hukuksuz Bir Şekilde Çocuk Kanalı Karartan İlk ve Tek Ülke Olduk'Antalya Demokratik Hukuk ve Evrensel İnsani Değerler Platformu Başkanı Avukat Mücahit Gündoğdu, Türkiye'nin hukuksuz gerekçelerle dünyada ilk defa bir çocuk televizyonunu karartmaya imza attığını söyledi.
 • 12:42Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:15Gezici Festival, 21. Yolculuğuna ÇıkıyorGezici Festival, 21. Yolculuğuna ÇıkıyorÇankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi, 26 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında Ankara’dan yola çıkacak Gezici Festival’in 21. yolculuğunda da yanında yer alıyor.
 • 10:28Gülenists Betrayed Me, President Erdoğan SaysPresident Recep Tayyip Erdoğan has said he was "betrayed" by the movement of U.
 • 22:17Kılıçdaroğlu'ndan Kayyım Tepkisi: Kişisel Düşmanlık Yapılıyor, Yargı İntikam İşi DeğildirCHP Genel Başkanı Kemal Kılılçdaroğlu, kayyım atamalarına sert tepki gösterdi.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:25Girişim ve Medya Özgürlüğüne, Mülkiyet Hakkına Müdahalede Bulunuyorlar"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Kaynak Holding’e kayyım atanarak el konulması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 15:58Yılmaz: Kişisel İntikam Uğruna Sermaye ve Medyaya Operasyon YapılıyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Kaynak Holding’e kayyım atanarak el konulması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 14:34Nasıl Kayyum Olunur?Nasıl Kayyum Olunur?Kayyumların alacağı aylık ücret 105 bin lira olunca yoğun bir tartışma da kendiliğinden gelişiyor. Peki nasıl kayyum olunur, ücret nasıl belirlenir? Uzmanlar yanıtladı.
 • 14:13Aksiyon İş'ten Kayyımlara Çağrı: Hukuksuzluğa Ortak Olmaktansa ÇekilinAksiyon İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Aksiyon İş) Vedat Öztürk, ağır ekonomik tablo ortadayken, istihdama ciddi katkılar sağlayan şirketlere saldırmanın doğrudan ülkeye saldırmak anlamına geleceğini vurguladı.
 • 12:42Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 09:36Kaynak Holding'e 105 Bin Lira Maaşla Atanan Kayyum Sanık ÇıktıKaynak Holding'e 105 Bin Lira Maaşla Atanan Kayyum Sanık ÇıktıKaynak Holding'e bağlı 19 şirket, 1 vakıf ve 1 derneğe dün mahkeme kararıyla 7 kayyum atandı. 105 bin lira maaş alacak kayyumlardan biri rüşvet davasının sanığı çıktı.
 • 22:51Mazlum-Der, Hükümete Samanyolu Grubu Konusunda Ayetli Uyarıda Bulunduİnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği, Samanyolu Grubuna bağlı medya kuruluşlarının hukuksuz bir kararla uydudan çıkarılmasına ilişkin açıklama yayınladı.