13:2400
SON DAKİKA KOZAN HABERLERİ

Son Dakika Kozan Haberleri

  Kozanlı İşadamları Her Hafta Kuru Fasulye Gününde Bir Araya Geliyor

  Kozan Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOZİAD) üyeleri, her hafta cuma namazının ardından kuru fasulye gününde bir araya geliyor. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kozan'da "Toprağa Saygı Yürüyüşü"

  Kozan Kent Konseyi, TEMA Vakfı ve Eko Okullar işbirliği ile Erozyonla Mücadele Haftası etkinlikleri kapsamında, “Toprağa Saygı Yürüyüşü” düzenlendi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kozan'da 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' Düzenlendi

  Kozan'da 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' Düzenlendi

  Kozan Kent Konseyi, TEMA Vakfı Kozan Temsilciliği ve Eko Okullar işbirliği ile ‘Erozyonla Mücadele Haftası’ etkinlikleri kapsamında, doğal varlıkların korunması konusuna dikkati çekmek ve toplumu bilinçlendirmek amacıyla 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' düzenlendi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eşine Telefonda 'Hakkını Helal Et' Dedikten Sonra İntihar Etti

  Eşine Telefonda 'Hakkını Helal Et' Dedikten Sonra İntihar Etti

  Adana'da 39 yaşındaki Bülent Oktay Tümer, eşini telefonla arayıp, "Hakkını helal et, kendimi öldüreceğim" dedikten sonra kendini iple ağaca asarak yaşamına son verdi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Adana'da Okullarası B Grubu Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

  Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ‘Okullararası Gençler (B) Grubu Voleybol İl Birinciliği’ müsabakaları tamamlandı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kozan'da Cbs Görüntüleme Çalışması Devam Ediyor

  Kozan'da Cbs Görüntüleme Çalışması Devam Ediyor

  Kozan Belediyesi tarafından hazırlanan ilçedeki Taşınmaz Kültür Varlıklarının Turizme Kazandırılması Projesi kapsamında, ilçenin 360 derece 3 boyutlu panoramik ortam çekimlerinin yapılarak internetten paylaşıma açılmasını sağlayacak Coğrafi ve Kent Bilgi Sistemi’nin (CBS) görüntüleme çalışması devam ediyor. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 13:24:50. #1.11#