SON DAKİKA KPSS HABERLERİ

Son Dakika KPSS Haberleri

13:13
Öğrencilere Kitap Okuma Tavsiyesi Konya’nın Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, karne alarak tatile giren öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.
Öğrencilere Kitap Okuma Tavsiyesi
13:12
Bakan Avcı'dan Cemaat Okullarına İlişkin Açıklama Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Etiyopya’da cemaat okullarıyla ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin, “Onunla ilgili açıklamayı önümüzdeki hafta içerisinde yaparız. Hazırlıklarımız gerçekten son aşamada.
13:09
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması ''(Yurt dışındaki Türk okullarının kapatılması) Bu okullarla ilgili olarak da yükselen bayrak inmez. Türk devletinin gücü de her yerde bu bayrağa dalgalandırmaya hamdolsun yeter. Devlet, hükümet ve millet olarak biz üzerimize düşeni her yerde hakkıyla yerine getiririz, buna da gücümüz yeter" "Sınavların.
13:06
Bakan Avcı'dan Cemaat Okullarına İlişkin Açıklama Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Etiyopya’da cemaat okullarıyla ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin, “Onunla ilgili açıklamayı önümüzdeki hafta içerisinde yaparız. Hazırlıklarımız gerçekten son aşamada.
12:56
Başarılı Öğrencilere Arkadaşlarından Sürpriz TEOG Sınavında başarılı olan Batman Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencilerine, düzenlenen müzik gösterisi ile ödülleri verildi.
Başarılı Öğrencilere Arkadaşlarından Sürpriz
12:47
Gürün'de Teog Sınavında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi TEOG sınavında Türkiye birinciliğini kazanan öğrenciler Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir tarafından ödüllendirildi.
Gürün'de Teog Sınavında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
12:33
Teog Sınavlarında Birinci Olanlara Kaymakamlıktan Hediye Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, TEOG sınavlarında birinci olan 3 öğrenci Kaymakam Serkan Keçeli tarafından hediye takdim edildi.
Teog Sınavlarında Birinci Olanlara Kaymakamlıktan Hediye
12:19
Simav Özel Bahar Koleji Velileri Çocuklarıyla Birlikte Şiir Okudu Kütahya'nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren Özel Bahar Koleji'nde Şiir Şöleni düzenlendi.
12:15
Kaymakam Ayca, Başarılı Öğrenciler İçin Etkinlik Organize Etti TEOG sınavında başarılı olan öğrenciler için Batman'ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Temel Ayca, etkinlik organize etti.
Kaymakam Ayca, Başarılı Öğrenciler İçin Etkinlik Organize Etti
12:07
Bakan Karne Verdiği Öğrenciye Takıldı: Fizikçi Mehmet Ali'ye Takmış 18 milyon öğrenci, bugün 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline giriyor. Karne dağıtan Bakan Nabi Avcı, zayıfı olan öğrenciye "Fizikçi Mehmet Ali'ye takmış' diyerek takıldı.
Bakan Karne Verdiği Öğrenciye Takıldı: Fizikçi Mehmet Ali'ye Takmış
12:07
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut, eğitim yılının ilk yarısında eğitimin acil çözüm bekleyen sıkıntılarının arttığını belirterek, Milli Eğitim'e sıfırlarla dolu karne verdi.
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne
12:06
Teog'da Türkiye Derecesi Yapan Öğrencilere Altın Tunceli’de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Türkiye derecesi yapan dört öğrenci Vali Yardımcısı Serdar Aslantaş tarafından cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.
Teog'da Türkiye Derecesi Yapan Öğrencilere Altın
09:50
Esentepe Kolejinin Gelenekselleşen Başarısı Başarı tesadüflere bağlı değil, temelden başlayarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizle azim ve gayretin sonucudur.
19:02
Kurslarda Üretilen Dokuma Ürünleri Sergileniyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde açılan el sanatları kurslarında üretilen ürünler vatandaşların beğenisine sunuluyor.
Kurslarda Üretilen Dokuma Ürünleri Sergileniyor
18:05
İç Güvenlik Paketi, İçişleri Komisyonunda Kabul Edildi Kamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak bilinen tasarı, TBMM İçişleri Komisyonunda kabul edildi.
17:55
Kaymakam Demir'den Başarılı Öğrenciye Ödül Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tüm soruları doğru cevaplayan Ünye Anafarta Ortaokulu öğrencisi Emine Şimal Ballı’yı altın ile ödüllendirdi.
17:43
Başkan Şahiner Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencileri altınla ödüllendirdi.
Başkan Şahiner Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
17:01
Bahçeli : Milli ve Kaçınılmaz Hesaplaşma İçin Sabırsız ve Heyecanlıyız Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Genel Kurulu'nda 4 eski bakan hakkında yapılan yüce divan oylamasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
16:48
Teog Birincisi Öğrenci Ödüllendirildi Manisa’nın Selendi ilçesi’nde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG ) soruların tamamını bilerek ilçe birincisi olan Betül Aka, ödüllendirildi.
Teog Birincisi Öğrenci Ödüllendirildi
16:20
Sungurlu Kaymakamı Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Sungurlu Kaymakamı Osman Beyazyıldız, TEOG sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.
Sungurlu Kaymakamı Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
16:07
Yayladağı'nda Başarılı Öğrencilere Ödül Yayladağı ilçesinde Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) başarı gösteren öğrencilere ödül verildi.
15:43
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması "Gazi Meclis hiç bu kadar yara almamış, hiç bu kadar ilkesizliğe ve itibarsızlığa mahkum edilmemiştir.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması
15:35
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Yüce Divan Oylamasını Değerlendirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Gün gelecek 17-25 Aralık’ta suçüstü basılanların başı öne eğilecek, yasa ve ahlak dışı tüm iş ve ilişkiler mahkeme önüne çıkarılacaktır.
15:19
Yüce Allah'ın Ayetini Çarpıtarak Hak Gaspı Yapmaları Utanç Verici' Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 No’lu Şube Başkanı Ali Benli, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle yaptığı açıklamada, AK Partili milletvekilinin açıklamalarına tepki gösterdi.
15:00
Bahçeli: Gün Gelecek 17-25 Aralık'ta Suçüstü Basılanların Başı Öne Eğilecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dört eski bakanı adaletten kaçırma ve yargıdan uzak tutma operasyonuna destek veren herkesin vicdanen suç işlediğini, ahlaken iflas ettiğini belirterek, “Tüyü bitmemiş yetimin hakkını gasp edenler, garibin gurebanın, fakirin fukaranın alın terini çalanlar fazla umutlanmamalıdır.
13:49
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç Açıklaması "(KPSS'nin kaldırılacağı iddiası) Saray devleti emelleri, devleti ele geçirme planları suya düşecek.
13:41
Darıca'da Okul Müdürleri Toplandı Darıca Belediyesi ve Darıca Kaymakamlığının düzenlediği kahvaltı programında ilçeye yeni atanan okul müdürleri bir araya getirildi.
Darıca'da Okul Müdürleri Toplandı
13:39
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere diz üstü bilgisayar hediye etti.
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi
13:24
Teog'da Başarılı Olanlara Belge ve Hediye Verildi Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TEOG sınavında 110 ve üzeri doğru yapan öğrencilere başarı belgesi ve hediye, ailelerine de veli gurur belgesi verildi.
Teog'da Başarılı Olanlara Belge ve Hediye Verildi
12:42
Teog İl Birincisi Ahlat'tan Çıktı Ahlat Ergezen Ortaokulu öğrencisi Zehra Tatlısu, TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak, birinciler arasına girdi.
12:10
Başarılı Öğrencilere Arkadaşlarından Sürpriz Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) başarılı olan Batman Atatürk Ortaokulu öğrencilerine, düzenlenen müzik gösterisi ile ödülleri verildi.
Başarılı Öğrencilere Arkadaşlarından Sürpriz
11:17
Yıldırımhan Tekalan Kolejinin 3 Öğrencisi TEOG'da 120'de 120 Yaptı Mersin'in Anamur ilçesindeki Özel Yıldırımhan Tekalan Ortaokulunun 3 öğrencisi, TEOG sınavında 120 sorunun hepsini doğru cevaplayarak tam puan aldı.
11:15
Teog Birincileri İstedikleri Okula Girememekten Korkuyor TEOG sınavında 4 bin 742 öğrencinin 6 ayrı testte sorulan soruların tümünü doğru yanıtlayarak birinci olması, tam puan yapanların istedikleri okula girememe riskini ortaya çıkardı.
Teog Birincileri İstedikleri Okula Girememekten Korkuyor
10:45
Muradiyeli Öğrencilerin Teog Başarısı Muradiyeli öğrencilerin TEOG başarısı - Muradiye ilçesindeki Köşk İlk ve Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler, TEOG sınavında başarı gösterdi.
Muradiyeli Öğrencilerin Teog Başarısı
10:44
"KPSS'nin İtibarını Bitirdiler, Şimdi de Yandaşlar İçin Kaldıracaklar" CHP İzmir Milletvekili Çıray, AKP'nin Bülent Ecevit'in başbakanlığı döneminde uygulamaya koyulan KPSS'nin kaldırmak için hazırladığı eylem planını TBMM gündemine taşıdı.
'KPSS'nin İtibarını Bitirdiler, Şimdi de Yandaşlar İçin Kaldıracaklar'
10:31
Muradiyeli Öğrencinin TEOG Başarısı Van'ın Muradiye ilçesinde 10 nüfuslu bir ailenin çocuğu olan Ahmet Sonkaya, TEOG Sınavında tüm sorulara doğru cevap vererek birinci oldu.
Muradiyeli Öğrencinin TEOG Başarısı
10:07
Muradiyeli Öğrencilerden TEOG Başarısı Muradiye'deki Köşk İlk ve Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler, TEOG sınavında başarı gösterdi.
Muradiyeli Öğrencilerden TEOG Başarısı
09:54
Yalova'dan Kısa Kısa "Yarı Yıl Eğitim Değerlendirme Toplantısı"
09:52
Eğitimdeki Uygulamalardan En Büyük Zararı Öğrenciler Gördü' Aktif Eğitimciler Sendikası Kayseri Şubesi Başkanı Ayhan Kaya, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona erdiğini belirterek, "Bu dönemde 'yangından mal kaçırırcasına' yapılan uygulamalarla ne yazık ki en büyük zararı da öğrencilerimiz, geleceğimizin teminatı dediğimiz çocuklarımız gördü.
18:12
Tokatlı Sena'nın Teog Başarısı Tokat'ın Yeşilyurt ilçesindeki Milli Hakimiyet Ortaokulu öğrencisi 14 yaşındaki Sena Ertaş, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek, 500 puan aldı.
Tokatlı Sena'nın Teog Başarısı
17:32
Kaymakam Kazez, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Sulakyurt Kaymakamı Harun Kazez, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.
17:29
Tokatlı Sena'nın Teog Başarısı Tokat'ın Yeşilyurt ilçesindeki Milli Hakimiyet Ortaokulu öğrencisi 14 yaşındaki Sena Ertaş, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek, 500 puan aldı.
16:23
Gönen'de Başarılı Öğrencilere Altın Balıkesir’in Manyas ilçesinde Birinci TEOG sınavlarında başarı sağlayan öğrenciler, Kaymakam Hüseyin Parlak tarafından altın ile ödüllendirildi.
14:41
Kulp'ta TEOG Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde Temel eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.
14:37
Teog'da Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi Dörtyol ilçesinde, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) başarılı olan öğrencilere ödül verildi.
13:56
Renk Projesi Çalışmaları Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesine katkı sağlayan ve TEOG sınavında başarı gösteren öğretmen ve okul yöneticileri Vali Ersin Yazıcı tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirildi.
Renk Projesi Çalışmaları
12:15
Kulp'ta TEOG Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.
11:30
Hatay Anafen'den 1. Teog Sınavında 45 Türkiye Şampiyonu Hatay Anafen Dershaneleri, 2015 1. TEOG sonuçlarına göre 45 Türkiye birincisi çıkardı.
Hatay Anafen'den 1. Teog Sınavında 45 Türkiye Şampiyonu
11:16
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığında Yeni Görev Bölümü HSYK'nın Başsavcıvekilliğine getirdiği Hakan Pektaş, "Memur Suçları Soruşturma Bürosu"ndan sorumlu oldu KPSS'ye ilişkin soruşturmayı da yürüten Yücel Erkman'ın da arasında bulunduğu 5 savcı "Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosu"nda görevlendirildi.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığında Yeni Görev Bölümü
18:56
Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi" Rize Valisi Yazıcı, proje çerçevesinde öğrenciler ile kitap okudu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:00:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KPSS HABERLERİ
[Hata Bildir]