SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

 • 13:18Kılıçdaroğlu: Suriyelileri Ülkelerine Geri GöndereceğizKılıçdaroğlu: Suriyelileri Ülkelerine Geri GöndereceğizCHP lideri Kılıçdaroğlu, 2 milyon 225 bin Suriyeli'nin Türkiye'nin başına bela olduğunu söyleyip, "Ortadoğu politikasını düzelterek ülkelerine geri göndereceğiz" dedi.
 • 15:35Kılıçdaroğlu, Antalya'da HDP'ye YüklendiKılıçdaroğlu, Antalya'da HDP'ye YüklendiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da "HDP ülkenin sorunlarını çözemez, çözecek gücü yok. O zaman geriye sadece CHP kalıyor" dedi.
 • 11:27Öğretmenlere Sahte kredi kartı şokuÖğretmenlere Sahte kredi kartı şokuYaz tatili sürecinde öğretmenlerin kimlik bilgilerini ele geçiren iki çete üyesi, postacı kılığına giren polis tarafından yakalandı.
 • 15:19Parası Biten Tatilci Suudi İş Adamı Protesto İçin Süpürgeyi Ele AldıParası Biten Tatilci Suudi İş Adamı Protesto İçin Süpürgeyi Ele AldıTürkiye'ye tatile gelen Suudi Arabistanlı iş adamı, parasını göndermediği bankayı protesto edip süpürgeyle mahalle temizledi.
 • 20:41Sarıcaoğlu'ndan "Sahte Hesap" UyarısıKavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, son günlerde artan sosyal medyada kullanılan sahte hesaplara yönelik uyarıda bulundu.
 • 17:05Sanatçıları ve Sahne Profesyonellerini Buluşturan GirişimAnkara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir gibi kültür, sanat ve eğlence ekonomisinin başkentlerini portföyüne dahil ederek tüm Türkiye'ye ulaşmayı hedefliyor.
 • 15:16Zonguldak- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Mitingde Konuştu -Ek 1Zonguldak- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Mitingde Konuştu -Ek 1CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bugün devletin en önemli makamlarında görev yaptıysam ve CHP'ye Genel Başkan olduysam bu, Atatürk'ün ve Cumhuriyet'in sayesinde.
 • 13:43Kılıçdaroğlu: Genel Başkan Olduysam, Atatürk'ün ve Cumhuriyet'in SayesindeChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bugün devletin en önemli makamlarında görev yaptıysam ve CHP'ye Genel Başkan olduysam bu, Atatürk'ün ve Cumhuriyet'in sayesinde.
 • 12:52Saray İçin Davutoğlu, Halk İçin KılıçdaroğluSaray İçin Davutoğlu, Halk İçin Kılıçdaroğlu"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saraya hizmet eden bir başbakan istiyorsanız adres belli; Davutoğlu. Halka hizmet eden bir başbakan istiyorsanız adres belli; Kılıçdaroğlu. Yani Saray için çalışan Davutoğlu, halk için çalışan Kılıçdaroğlu. Ülkeye barış getirecek olan tek parti Cumhuriyet Halk Partisi'dir.
 • 10:54Belediyeden Ailelere Yönelik SeminerBelediyeden Ailelere Yönelik SeminerAHİD ve İnegöl Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği program ile yurt dışında ve yurt içinde seminer veren Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan, Aile Eğitim Semineri ile İnegöllülerle buluştu.
 • 17:42Sigara Bıraktırma Dolandırıcılığına DikkatSosyal paylaşım siteleri üzerinden Sağlık Bakanlığı logosu kullanılarak reklam ve ilan halinde verilen ücretsiz sigara bıraktırma duyurularının dolandırıcılık faaliyeti olduğu ortaya çıktı.
 • 16:30BBP Seçim Beyannamesini Açıkladı (2)BBP Seçim Beyannamesini Açıkladı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin konuşması BBP seçim beyannamesini açıkladı- "Öğretmenlerin maaş ve özlük hakkı iyileştirilecek.
 • 14:42Eğitim İş: Öğretmenlerin Ekonomik-sosyal Hakları AK Parti İktidarında GerilediEğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, 5 Ekim’in ‘Dünya Öğretmenler Günü’ olarak kutlanmasına rağmen öğretmenlerin hak ettiği ilgi ve değeri görmediğini ve taleplerinin karşılandığını söylemenin mümkün olmadığını söyledi.
 • 18:35Hükümlü 4 Yıl KaçabildiHükümlü 4 Yıl KaçabildiAdana’da 22 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs, 4 yıl sonra polis ve jandarmanın ortak operasyonuyla yakalandı.
 • 17:2822 Yıl Hükümlüsü, Sosyal Paylaşım Sitesindeki Fotoğrafından Yakalandı22 Yıl Hükümlüsü, Sosyal Paylaşım Sitesindeki Fotoğrafından YakalandıAdana'da çeşitli suçlardan kesinleşmiş 22 yıl hapis cezasıyla aranan 28 yaşındaki Erdal Koçak, fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinde yayınlayınca yakalandı.
 • 16:37Meski'den Fatura Ödeme UyarısıMersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, MESKİ ile anlaşması olmayan ödeme noktalarında su tüketim faturası ödenmemesi konusunda abonelerini uyardı.
 • 16:00Hiçbir Yere Gitmiyoruz; İsteyenler Para Kasalarını Sakladıkları Yere GidebilirHiçbir Yere Gitmiyoruz; İsteyenler Para Kasalarını Sakladıkları Yere Gidebilir"Halkların Demokratik Partisi (HDP), 1 Kasım'da yapılacak milletvekilliği seçimleri için seçim bildirgesini açıkladı.
 • 14:52Vatan Partisi Seçim Bildirgesi AçıklandıVatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye, üretim ekonomisine geçmelidir.
 • 14:21Hdp Eş Başkanları, Seçim Bildirgelerini Açıkladı (2)Yaşanan SAVAŞIN SORUMLULARI 'BAŞKANLIK SİSTEMİ' HAYALİ KURANLARDIR HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın açıkladığı seçim bildirgesinde şu vaatlere yer verildi: "7 Haziran seçimleri, HDP'nin barajı aşması ve Erdoğan AKP'sinin 13 yıllık tek parti hakimiyetine son vermesiyle Türkiye'yi tarihsel bir yol ayrımının eşiğine getirmişti.
 • 13:54E-Ticarete Sıkı Denetim Geliyor 2016 Ocak ayından itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan ve internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşiv'e geçiş için 3 ay kaldı.
 • 13:37Hdp'nin Seçim Bildirgesini Açıklayan Demirtaş Hdp Bu Gemide Olmazsa Hep Birlikte Batarız - Ek Parti...Hdp'nin Seçim Bildirgesini Açıklayan Demirtaş Hdp Bu Gemide Olmazsa Hep Birlikte Batarız - Ek Parti...Hdp'nin seçim bildirgesini açıklayan Demirtaş: HDP bu gemide olmazsa hep birlikte batarız (2) "Dikta yönetimine değil, halkın özyönetimine ihtiyacımız var" "Her eve, her ay 10 metreküp su, 180kW/h ücretsiz elektrik kiracılara 250 TL kira desteği verilecek" "Emeklilerde en düşük ücret asgari ücretle eşitlenerek 2.000 TL olacak" "Diyanet İşleri Başkanlığı Din ve İnanç İşleri Kurulu olarak yeniden yapılandırılacak" "HDP olarak derhal silahların iki taraflı susturulması müzakere masasına dönülmesini istiyoruz" "Özyönetim ya da yerinden yönetim" "Az kazanandan az, çok kazanandan çok vergi alınacak" "Ev kadınlarına" emeklilik hakkı sağlanacak" "Eşbaşkanlık, eş muhtarlık olacak saraydaki ne yapacak?
 • 13:32Hdp'nin Seçim Bildirgesi Açıklandı (2)HDP'nin seçim bildirgesi kamuoyuna açıklandı.
 • 11:20Avea, Güvenliğini "Pcı Dss Sertifikası" ile TescillediAvea, online ödeme sistemleri üzerinde kredi kartı ile gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini, uluslararası alanda kabul görmüş "PCI DSS (Payment Card Industry - Data Security Standard) Sertifikası" ile tescilledi.
 • 11:04Polislerin Dikkati Dolandırıcının 8 Bin Liralık Planının BozduBursa’da sürekli telefonla konuşan bir kişiden şüphelenip inceleyen polis ekibi, 8 bin liralık dolandırıcılık olayını önledi.
 • 22:12ABD Çipli Kredi Kartlarıyla Yeni TanışıyorABD Çipli Kredi Kartlarıyla Yeni TanışıyorAmerika Birleşik Devletleri'nde manyetik şeritli kredi kartları yerine çipli kart olarak da bilinen EMV tabanlı kredi kartlarının kullanılmasına başlandı.
 • 17:12Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi AzaldıBankacılık sektörünün toplam kredi hacmi, 23 Eylül itibarıyla 1 trilyon 496 milyar 387 milyon liraya geriledi.
 • 15:12Entegre Çip'li Yeni Kredi Kartları Hacker'ları Durduracak Mı?Entegre Çip'li Yeni Kredi Kartları Hacker'ları Durduracak Mı?Amerika'da kullanılmaya başlayan yeni Kredi ve Banka Kartları karta entegre yeni bir yonga içeriyor ve tamamen siber suçları durdurmak için tasarlanmış.
 • 14:56E-Ticarete Sıkı Denetim Geliyor2016 Ocak ayından itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan ve internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşiv'e geçiş için 3 ay kaldı.
 • 12:17AK Parti'li Mallı: AK Parti'li Mallı: "Chp, AK Parti'nin Yaptıklarını Vaat Etti"AK Parti Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı, CHP’nin açıkladığı seçim vaatlerinin birçoğunu 13 yıllık iktidarları döneminde hayata geçirdiklerini belirterek, CHP’nin yine AK Parti’den rol çalmaya çalıştığını söyledi.
 • 11:51Piyasada Ödeme Riski Katlanarak Büyüyor'Piyasada Ödeme Riski Katlanarak Büyüyor'İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, piyasada sıkıntıların büyüdüğünü belirterek, “Kredi kartı, protestolu senet, karşılıksız çek, kredilerin geri ödenmeleriyle ilgili tahsilat sorunları var. Ödeme riski katlanarak büyüyor.
 • 11:16Getir Barınak Hayvanlarını İki Ton Mamayla DoyuracakGetir, Mars Gıda ile birlikte düzenlediği #barınakhayvanlarıdoysun temalı sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında iki ton Pedigree markalı mamayı barınak hayvanlarına götürecek.
 • 11:04Telefonla Dolandırıcılık Olayları Hız KesmiyorSon zamanlarda artan dolandırıcılık olayları bütün uyarı ve haberlere rağmen durmak bilmiyor.
 • 10:13Taksit Esnemesine Merkez`den İtirazTaksit Esnemesine Merkez`den İtirazBDDK`nın tüketici kredilerinde 36 ay olan vadenin 60 aya çıkarılmasına ve kredi kartı taksit sayısının 12`ye yükseltilmesine ilişkin çalışmasına Merkez Bankası itiraz etti.
 • 09:55Kartta Yüksek Faiz OyunuKartta Yüksek Faiz OyunuMerkez Bankası, aylık faiz oranında yüzde 2.02'yi sınır olarak belirlemişti. Bu faizin yanı sıra 100-499 TL çekimlerde yüzde 5.5, 500 TL üstü için yüzde 9 işlem ücreti alan banka var.
 • 08:15Milli Kredi Kartı GeliyorMilli Kredi Kartı GeliyorTürkiye, banka ve kredi kartlarında kendi ödeme yöntemini hayata geçirmek için düğmeye bastı. 'Milli' ödeme yöntemi 'TROY' da sona gelindi.
 • 16:53Kılıçdaroğlu: Kürt Sorunu, Güvenlik Politikalarıyla ÇözülmezKılıçdaroğlu: Kürt Sorunu, Güvenlik Politikalarıyla ÇözülmezCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kürt sorununun güvenlik politikalarıyla çözülemeyeceğini söyledi.
 • 16:16Kılıçdaroğlu, Seçim Bildirgesini AçıkladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kürt sorununun çözümünde siyasi partilerin samimi olması ve gizli bir ajandalarının olmaması gerektiğini belirterek, “Bu sorunu çözmeye talibiz, bu sorunu CHP dışında hiçbir parti de çözemez, açık ve net söylüyorum.
 • 15:51Bimsa E-Arşiv İle Geleceğinizi Güvence Altına Alın 2016 Ocak ayından itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan ve internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşiv'e geçiş için 3 ay kaldı.
 • 15:09CHP Seçim Bildirgesi ve Aday Tanıtım ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bütün vatandaşlarım duysun, eğer siz saraya hizmet edecek birisini istiyorsanız, vesayet altında birisini istiyorsanız, adresiniz belli gidip oyunuzu verin.
 • 15:06CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 1 Kasım Seçim Bildirgesini AçıkladıCHP Lideri Kılıçdaroğlu, 1 Kasım Seçim Bildirgesini AçıkladıChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Önce Türkiye' başlığını taşıyan seçim bildirgesini açıkladı.
 • 14:45Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Chp'ye Oy Vermek Zorundasınız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin iktidar olması durumunda vatandaşın tüketici kredisi ve kredi kartı borcu faizlerinin en az yüzde 80'inin silineceğini, çalışan emekliden Sosyal Güvenlik Destek Pirimi kesilmesi uygulamasını kaldıracaklarını ve çiftçiye mazotu 1 lira 80 kuruştan vereceklerini bildirdi.
 • 14:39CHP Seçim Bildirgesi ve Aday Tanıtım ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bütün gelirleri sadece Gelir İdaresi Başkanlığının toplayacağı bir düzenleme yapacaklarını ve Cumhuriyet tarihinin en büyük kağıt tasarrufunu gerçekleştireceklerini belirtti.
 • 14:22Aso Eylül Ayı Meclis ToplantısıAnkara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, “Boyuna seçim yapamayacağımıza göre, ülkemizde uzlaşma kültürünü geliştirmek, bunun için de seçim propagandaları sırasında uzlaşmayı zorlaştıracak söylemlerden kaçınmak gerekmektedir” dedi.
 • 13:50Türkiye'nin Yeni Ödeme Yöntemi İçin Geri Sayım Başladı!Türkiye kendi ödeme yöntemini hayata geçiriyor. Bir süredir çalışmaları devam eden ulusal ödeme yönteminde sona gelindi.
 • 13:20Türkiye'nin Ödeme Yöntemi Troy, 2016'da Hazır"Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Soner Canko, Türkiye'nin ilk ve tek ulusal ödeme yöntemini geliştirdiklerini belirterek, "Kredi ve banka kartlarının sağ alt köşesinde yer alan ve ödeme yöntemi markasını taşıyan bölümde artık bir Türk markası da yer alacak.
 • 13:19Kılıçdaroğlu, ATO Congresiuma GeldiKılıçdaroğlu, ATO Congresiuma GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi, - Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması, CHP seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bildirgenin açıklanacağı ATO Congresiuma geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin "Önce Türkiye" başlıklı seçim bildirgesinin açıklanacağı ATO Congresiuma geldi.
 • 12:18Aso Başkanı Özdebir: Kamudaki Bu Lükse Son VerilmeliAso Başkanı Özdebir: Kamudaki Bu Lükse Son VerilmeliAnkara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, devlet kurumları lüks içinde yüzerken yeni bütçe için bakanlıklar yapacakları harcamaları kısmak yerine KDV, ÖTV artışı düşündüğünü söyledi.
 • 11:57Kılıçdaroğlu: Bu seçimde CHP'ye Oy Vermek ZorundasınızKılıçdaroğlu: Bu seçimde CHP'ye Oy Vermek Zorundasınız1 Kasım'daki seçim vaatlerini açıklayan CHP lideri, iş dünyasına seslendi: Üretmek, çalışmak, düşüncelerinizi özgürce dile getirmek istiyorsanız CHP'ye oy vermek zorundasınız.
 • 11:56CHP Seçim Bildirgesi ve Aday Tanıtım ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin "Önce Türkiye" başlıklı seçim bildirgesinin açıklanacağı ATO Congresiuma geldi.
 • 11:48Aso Eylül Ayı Meclis ToplantısıAnkara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, döviz kurlarındaki artışın yabancı para cinsinden borçlanan firmalar için önemli bir sorun olduğunu belirterek, "Şirketlerin yurtdışından yaptıkları net borçlanma tutarı 170 milyar dolar.