SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

 • 01:13Oyuncak Firması Vtech'in Müşteri Bilgileri ÇalındıNEW Bilgisayar korsanlarının, çocuklara eğitim amaçlı elektronik oyuncak üreten VTech'in müşteri bilgilerini ele geçirdiği bildirildi.
 • 17:41İSKİ'den "Telefonla Öde" Dönemiİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) aboneleri, faturalarını telefonla ödeyebilecek.
 • 12:21İSKİ'de Telefonla Fatura DönemiİSKİ, fatura ödemelerinde yeni bir dönemi başlatıyor.
 • 11:22Viber, Gönderdiğiniz Mesajı Silme Özelliğini Devreye Aldı!Viber, Gönderdiğiniz Mesajı Silme Özelliğini Devreye Aldı!Viber kullanıyorsanız, gönderdiğiniz mesajları geri almanız mümkün! Kaç kez birine mesaj gönderip ardından pişman oldunuz? Bu bir tartışma ya da sadece utanç verici bir yazım hatasından kaynaklanabilir ancak Viber en son güncellemesiyle bu duruma çözüm üretebilecek.
 • 11:19Polisten Vatandaşa 'Camiye Gidiyor Musun?' SorusuEskişehir’deki operasyonda gözaltına alınan vatandaşlara, polisin ilginç sorular sorulduğu ortaya çıktı.
 • 09:20Kredi Kartı Borcu Aksigorta ile Güvende Aksigorta, Kredi Kartı İşsizlik Sigortası ile çalışanların "işsiz kalırsam kredi kartı borcum ne olacak" sıkıntısına son veriyor.
 • 16:53Sakarya'da Hırsızlık OlaylarıSakarya’da 4 ilçede meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili jandarma ekipleri geniş çaplı araştırma başlattı.
 • 20:3164. Hükümet Programı GörüşülüyorMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 64. Hükümet Programı'nın, hedefi ve vizyonunun olmadığını savunarak, "Kendi geçmişini reddeden bir Hükümet programıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 17:58Merkez Bankası'ndan Kredi Kartı İşlemlerinde Azami Faiz Oranları UyarısıTürkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), 1 Ocak 2016 tarihinden geçerli olmak üzere kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz oranlarının Türk lirası için yüzde 2,02, yabancı para için yüzde 1,62, aylık azami gecikme faiz oranları Türk lirası için yüzde 2,52, yabancı para için yüzde 2,12 olarak belirlendiğini bildirdi.
 • 17:16Tcmb'den Kredi Kartı Faiz Oranlarına İlişkin DuyuruTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında değişiklik yapılmadığını açıkladı.
 • 11:01Şirket Satışlarının ve Yatırımların Kolaylaşması E-ticaret Sektörünü Uçurur'ticaret sektörünün temennisi yeni şirketlerin ve yatırımların adedinin artması. Sektörün önde gelen isimlerinden BuldumBuldum.com’un Genel Müdürü Güçlü Gökozan, bu anlamda gerekli adımların atılmasını talep ediyor.
 • 10:29Yenimahalle'de Çevre Temizlik Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle'de Çevre Temizlik Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 10:00Vergi Ödemesi İçin Son Gün 30 KasımPursaklar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisi ile çevre temizlik vergilerinin 2015 yılı 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım’da sona ereceği hatırlatıldı.
 • 09:57Emlak Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 17:04Süleymanpaşa Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu da ÇalışacakSüleymanpaşa Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu da ÇalışacakTekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi vezneleri, 2015 Yılı Emlak ve Çevre Vergisi 2. taksit ödemeleri dolayısıyla hafta sonu da hizmet verecek.
 • 15:10Efeler Belediyesi'nde Hafta Sonu MesaisiEfeler Belediyesi'nde Hafta Sonu MesaisiEfeler Belediyesi 2015 yılı Emlak, Çevre Temizlik Vergisi ve Katı Atık Toplama ve Taşıma ücreti ikinci taksiti ödemeleri için belediye vezneleri bu hafta sonu da açık olacak.
 • 14:59Şehitkamil'den Vatandaşlara Emlak Vergisi UyarısıŞehitkamil'den Vatandaşlara Emlak Vergisi UyarısıŞehitkamil Belediyesi; emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ikinci taksit ödemeleri konusunda vatandaşları uyardı.
 • 14:36İkinci Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 Kasımİkinci Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 KasımSon günü 30 Kasım Pazartesi olarak belirlenen Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksit ödemelerinde, mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Serdivan Belediyesi vezneleri vatandaşlara hafta sonu da hizmet verecek.
 • 11:32Mobilya Sektörünün Satışları "12 Taksit"Le ArtacakMobilya Sanayicileri ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, mobilya satışlarında kredi kartına taksitin 9'dan 12'ye çıkarılmasının sektörün elini güçlendireceğini vurgulayarak, "İnanıyorum ki satışlarımız en az yüzde 10-15 civarında artar" dedi.
 • 11:1412 Taksitle Hesapsız Alışveriş Yapmayın" UyarısıTüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK), kredi kartıyla yapılan bazı harcamalarda taksit sayısını artıran kararına ilişkin, tüketicilerden, bütçelerini aşan harcamalar konusunda dikkatli olmalarını istedi.
 • 11:14Mutso Belge Fiyat Tarifesi DüşürüldüMutso Belge Fiyat Tarifesi DüşürüldüMuğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, şirketlerde 20 ve şahıslarda 15 TL olan belge ücretlerinin önümüzdeki yıldan itibaren 5 TL’ye düşürüldüğünü açıkladı.
 • 09:28İzmit Belediyesi'n'de Vergi Mesaisi Varİzmit Belediyesi'n'de Vergi Mesaisi Varİzmit Belediyesi, vatandaşların vergilerini rahat ödemeleri için hafta sonu da veznelerin açık olacağını duyurdu.
 • 18:155 Dolara Bilgisayar5 Dolara BilgisayarMinik bilgisayarlarıyla bilinen Raspberry Vakfı, kredi kartı büyüklüğündeki yeni bilgisayarını tanıttı.
 • 17:01Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi AzaldıBankacılık sektörünün toplam kredi hacmi, 20 Kasım itibarıyla bir önceki haftaya göre yüzde 0,56 azalarak, 1 trilyon 469 milyar 836 milyon liraya geriledi.
 • 15:00Bankacılık Sektörü Kredi Hacmi AzaldıBankacılık sektörü kredi hacmi bir haftada 7,4 milyar lira düşüşle 1 trilyon 413,7 milyar liraya geriledi.
 • 14:46Kocasinan'dan Emlak Vergisi UyarısıKayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Emlak Vergisi ikinci taksit son ödemelerinin 30 Kasım 2015 Pazartesi günü sona erdiğini söyledi.
 • 14:06Kocasinan'dan Emlak Vergisi UyarısıKocasinan'dan Emlak Vergisi UyarısıHayatı kolaylaştırmak, yaşanabilir bir şehir sunmak için gece-gündüz çalışan Kocasinan Belediyesi, Emlak Vergisi’nin projelerin kaynağı olarak kullanılarak vatandaşa geri ödendiğini bildirdi.
 • 14:01Toroslar'da Vezneler Hafta Sonu da AçıkToroslar'da Vezneler Hafta Sonu da AçıkMersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nin vezneleri, emlak ve çevre temizlik vergilerinin yatırılabilmesi için bu hafta sonunda da açık olacak.
 • 13:11Tefecilik OperasyonuTefecilik OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adliyeden detaylar, - Zanlıların adliyeye getirilmesi, Şanlıurfa'daki tefecilik operasyonu- POS cihazlarıyla tefecilik yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 8 zanlıdan 4'ü tutuklandı Şanlıurfa'da, POS cihazlarıyla tefecilik yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 8 şüpheliden 4'ü tutuklandı.
 • 13:11Gevaş'ta Cep Telefonu Satışları Durma Noktasına GeldiGevaş'ta Cep Telefonu Satışları Durma Noktasına GeldiVan’ın Gevaş ilçesinde cep telefonu satışları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) aldığı karardan sonra durma noktasına geldi.
 • 12:5812 Taksit" Mobilya Sektörünün Yüzünü GüldürdüTürkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı İsmail Doğan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) mobilya ve beyaz eşyada kredi kartı ile yapılan harcamalarda taksit sayısını 9'dan 12 aya çıkarmasına ilişkin, "Bizim tüketicimizin en çok tercih ettiği ödeme şekli 12-15 taksit seçeneği. Bu nedenle zaten taksit sınırlamasının 9'a düşürülmesi nedeniyle sektörde sıkıntıya neden olmuştu ancak taksit sayısının 12'ye çıkarılması sektör için çok olumlu bir gelişme oldu" dedi.
 • 12:38Çevre Temizlik Vergisi Ödemede Son Gün 30 KasımÇevre Temizlik Vergisi Ödemede Son Gün 30 KasımOsmaniye Belediye Başkanlığı, 2015 yılına ait Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım 2015 Pazartesi günü sona ereceğini bu hafta cumartesi ve pazar günleri belediye veznelerinin açık tutulacağı kaydedildi.
 • 11:46Şanlıurfa'daki Tefecilik OperasyonuŞanlıurfa'da, POS cihazlarıyla tefecilik yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 8 şüpheliden 4'ü tutuklandı.
 • 11:25Mobsad Başkanı Bostan: Mobsad Başkanı Bostan: "Mobilyada 12 Ay Taksitle Satışa Karşıyız"Mobilya Sanayi İşadamları Derneği (MOBSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bostan, mobilya harcamalarında taksit sayısının yeniden 12 aya çıkarılmasının mobilya üreticilerini zora sokacağını ve haksız rekabete yol açacağını söyledi.
 • 17:51Mobilyada 12 Ay Taksitle Satış, Üreticiyi Zora Sokacak"Mobilya Sanayi İşadamları Derneği (MOBSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bostan, mobilya harcamalarında taksit sayısının yeniden 12 aya çıkarılmasının mobilya üreticilerini zora sokacağını ve haksız rekabete yol açacağını belirtti.
 • 16:06Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) 31. Bakanlar Oturumu'nun açılışına katıldı.
 • 16:02Dell Pc Sahipleri Dikkat! 1 Değil 2 Önemli Güvenlik Açığı Var!Dell Pc Sahipleri Dikkat! 1 Değil 2 Önemli Güvenlik Açığı Var!Dell daha önce tespit edilen güvenlik açığını giderdiğini duyursa da bir güvenlik açığıda root sertifikasında ortaya çıktı.
 • 15:28Bonusflaş Uygulamasını 2 Haftada 300 Bin Kişi İndirdiBonus müşterilerinin hayatını kolaylaştıran "BonusFlaş uygulaması", kullanıma sunulduğu 2 haftalık sürede, 300 bin kişi tarafından indirildi.
 • 14:57Öğretmenler Boya-badana, Garsonluk Yapar Hale Geldi'Öğretmenler Boya-badana, Garsonluk Yapar Hale Geldi'Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, geçim sıkıntısı yaşayan öğretmenlerin alım gücünün azalmasıyla ek iş yapar duruma geldiğini söyledi.
 • 14:24Kredi Kartını İptal Edileceğini Sanan Vatandaş DolandırıldıŞanlıurfa'nın Siverek ilçesinde A. İ. isimli şahıs, güvenlik açısından kredi kartının kapatılacağını beklerken dolandırıldı.
 • 14:23Başkan Palancıoğlu'dan Emlak Vergisi HatırlatmasıBaşkan Palancıoğlu'dan Emlak Vergisi HatırlatmasıTalas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2015 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi ikinci taksit son ödeme süresinin 31 Kasım Salı günü sona ereceğini belirterek, vatandaşların yoğunluk yaşamamaları için bu süreden önce vergilerini ödemeleri uyarısında bulundu.
 • 13:47Teröristlerin Hedefi SurTeröristlerin Hedefi Sur"Da Esnaf Kepenk KapatıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehir meydanından görüntüler- Çarşıdan detaylar- Esnaflar ile röportaj - Detaylar "Teröristlerin hedefi Sur"da esnaf kepenk kapatıyor- Diyarbakır'da UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan surlar ile çok sayıda tarihi yapının bulunduğu, "alışverişin merkezi" olan Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırıları nedeniyle 200'ü aşkın esnaf kepenk kapattı- Terör örgütü mensuplarınca kazılan hendek, kurulan barikat, yerleştirilen patlayıcı tuzakları nedeniyle güvenlik endişesi duyan vatandaşların ziyaret edemediği, çok sayıda ailenin göç ettiği ilçede çoğu esnaf siftah yapamaz hale geldi- İlçede daha önce gece geç saatlere kadar canlılık, terörist saldırılar nedeniyle yerini kapalı kepenklere ve sessizliğe bıraktı- Esnaf Ali Sait Özkan: - "Olaylardan dolayı 30 yıl geriye gittik. İnsanların can güvenliği olmadığı için gelip alışveriş yapamıyor, turist hiç gelmiyor.
 • 13:04Şanlıurfa'da Tefeci Operasyonu: 8 GözaltıŞanlıurfa'da Tefeci Operasyonu: 8 GözaltıŞanlıurfa’da pos cihazı ile tefecilik yapan kişilere yönelik operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.
 • 12:09Perakende Sektörüne CardFinans GücüPerakende Günleri, iş dünyasının önde gelen isimleri ve sektör temsilcilerini 15'inci kez bir araya getirdi.
 • 11:48Emlak Vergisi Ödemeleri 30 Kasım'da Sona EriyorSelçuklu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin ikinci taksitlerinin ödemeleri 30 Kasım'da sona ereceği bildirildi.
 • 11:36Şanlıurfa'da Tefecilik Operasyonu: 8 GözaltıŞanlıurfa'da Tefecilik Operasyonu: 8 GözaltıŞanlıurfa'da, polis tarafından tefecilik yaptıkları iddiasıyla 5 iş yerine düzenlenen baskında 8 kişi gözaltına alındı.
 • 11:25Teröristlerin Hedefi Sur"Da Esnaf Kepenk KapatıyorSÜLEYMAN GÜRHAN/MEHMET KAYA - Diyarbakır'da tarihi çarşılarıyla "alışverişin merkezi" olan Sur ilçesinde terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle 200'ü aşkın esnaf kepenk kapattı, siftah yapamaz hale gelen çok sayıda esnaf da kepenk kapatmanın eşiğinde.
 • 11:20Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri İçin Son Gün 30 KasımEmlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri İçin Son Gün 30 KasımAliağa Belediyesi, 2015 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödeme süresinin 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitiminde sona ereceğini duyurdu.
 • 10:44Antalya - Dolandırıcılar Kamyon Lastiği Alırken YakalandıAntalya - Dolandırıcılar Kamyon Lastiği Alırken YakalandıDolandırıcılar kamyon lastiği alırken yakalandı ANTALYA'da başkasına ait kredi kartıyla kamyon lastiği almak isteyen N.S ile Ü.Ü., polis operasyonuyla yakalandı.
 • 10:40Turistlerin Banka Kartlarını Kopyalayan Dolandırıcılar YakalandıTuristlerin Banka Kartlarını Kopyalayan Dolandırıcılar YakalandıAntalya’da yabancı turistlerin banka kartlarını kopyalayarak haksız kazanç elde eden 2 şüpheli yakalandı.