14:3500
SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

   

  Kocaeli'de Bisikletli Ulaşım Sistemi Devreye Girdi

  Kocaeli'de Bisikletli Ulaşım Sistemi Devreye Girdi

  Kocaeli'de Büyükşehir, İzmit Belediyesi ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ortaklığı ile hayata geçirilen 'Akıllı Bisiklet' projesi hizmete başladı. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Nakit Avans Mı, Banka Kredisi Mi?

  Nakit Avans Mı, Banka Kredisi Mi?

  Nakit avans çekmek, bazı durumlarda ihtiyaç kredisi kullanmaktan daha avantajlı olabiliyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Perakende Sektörü "Bulut" ile Kazancını Katlıyor

  Türkiye ekonomisine sağladığı pozitif etki ile her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam eden perakende sektörü, iletişim ihtiyaçlarını bulut çözümler üzerinden sağlamaya başladı. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  HIV Bulaşan Kadına Evlilik Teklifi

  HIV Bulaşan Kadına Evlilik Teklifi

  İzmir'de 15 yıl önce kaçırıldığı kişi tarafından tecavüze uğrayan ve HIV virüsü bulaşan 36 yaşındaki A.C.'ye evlilik teklifi yapıldı. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Boyner'de Reeder A7ıc Tablet 29.90 Lira

  Boyner'de Reeder A7ıc Tablet 29.90 Lira

  Birbirinden güzel çantalar, kıyafetler, ayakkabılar Boyner'de üstelik 600 TL'lik alışverişe Reeder A7IC Tablet29.99TL, çocuk - ayakkabı - gas kategorilerinde 300 TL'lik alışverişe sırt çantası hediye!Tablet Kampanyası Detayı: 23 Ağustos -14 Eylül 2014 tarihleri arasında E-ticaret Mağazası'nda tek seferde yapılacak 600TL ve üzeri alışverişlerde Intel işlemcili Reeder A7 IC tablet bilgisayar (Beyaz Renk) 29,99TL'den satılacaktır. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Polisten Tatilcilere Broşürlü Uyarı

  Polisten Tatilcilere Broşürlü Uyarı

  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Silifke ilçesine tatil gelen turistlere hırsızlık olaylarına karşı broşür dağıttı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'de Kobis'e İlgi Artıyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi ulaşımın rahatlatılması için başlattığı Kocaeli Bisikletli Ulaşım Sistemi (KOBİS) vatandaşlar tarafından ilgi gördü. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Akıllı Bisikletlere Vatandaşlardan Büyük İlgi

  Akıllı Bisikletlere Vatandaşlardan Büyük İlgi

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin akıllı bisikletleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kimliğini Kaybedenlere Para Cezası Yok

  Kimliğini Kaybedenlere Para Cezası Yok

  Nüfus cüzdanını kaybedenlerden alınan idari para cezası kaldırılıyor, pasaport işlemleri polisten alınıyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Evine Giden Kadını, Kaldırımda Sürükleyip Gasp Ettikleri İddiası

  Evine Giden Kadını, Kaldırımda Sürükleyip Gasp Ettikleri İddiası

  Konya'da 31 yaşındaki Dilek A. iddiaya göre, evine giderken otomobille yanına yaklaşan tanımadığı üç kişi tarafından dövülerek için 300 lira bulunan çantasının gasp edildiğini iddia etti. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Evine Giden Kadını Dövüp Çantasını Gasp Ettiler

  Evine Giden Kadını Dövüp Çantasını Gasp Ettiler

  Konya'da oturan Dilek A., evine giderken otomobille yanına yaklaşan 3 kişi tarafından dövüldü ve içinde 300 TL bulunan çantası gasp edildi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Palandöken: Hesap İşletim Ücreti Kaldırılmadı, Kredi Kartı Aidatı Devam Ediyor

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bankaların müşterilerinden 60 kalemde aldığı faiz dışı ücret, komisyon ve masrafların 20 kaleme düşürülmesinin tam anlamıyla tüketiciyi korumadığını belirtti. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması

  "Bankaların müşterilerinden 60 kalemde aldığı faiz dışı ücret, komisyon ve masrafların 20 kaleme düşürülmesi tam anlamıyla tüketiciyi korumuyor" (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Palandöken: "Masrafların 20 Kaleme Düşürülmesi Tüketiciyi Korumuyor"

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bankaların müşterilerinden 60 kalemde aldığı faiz dışı ücret, komisyon ve masrafların 20 kaleme düşürülmesinin tam anlamıyla tüketiciyi korumadığını söyledi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Palandöken, BDDK Tüketiciyi de Korumalı

  Bankaların müşterilerinden 60 kalemde aldığı faiz dışı ücret, komisyon ve masrafların 20 kaleme düşürülmesinin tam anlamıyla tüketiciyi korumadığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bizim en çok dile getirdiğimiz hesap işletim ücreti kaldırılmadı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 14:35:25. #1.13#