19:0600
SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

   

  Kredi Kartında Azami Faiz İhtiyaç Kredisine Göre Belirlenecek

  Kredi Kartında Azami Faiz İhtiyaç Kredisine Göre Belirlenecek

  Kredi kartlarında uygulanacak azami faiz oranı, ağırlıklı ortalama efektif yıllık faiz oranları esas alınarak belirlenecek. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Atso Başkanı Budak'tan Eleştiri

  Atso Başkanı Budak'tan Eleştiri

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı İzzet Bayar’ın başkanlığında yapıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Tcmb Başkanı Başçı Açıklaması

  "Enflasyon beklentileri, fiyatlama davranışları ve enflasyonu etkileyen diğer unsurlar yakından izlenecek ve enflasyon görünümünde belirgin bir iyileşme sağlanana kadar getiri eğrisini yataya yakın tutmak suretiyle para politikasındaki sıkı duruş sürdürülecektir" "2014 yılında ihracat reeskont kredilerinin. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Telefon Dolandırıcılığı Hız Kesmiyor

  Telefon Dolandırıcılığı Hız Kesmiyor

  Bursa’da bir vatandaş, telefon dolandırıcılarına 16 lira kaptırmaktan son anda kurtuldu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kimler 'Finans Eğitimi' Almalı?

  Kimler 'Finans Eğitimi' Almalı?

  YAD Eğitim ve Danışmanlık Eğitmenlerinden Yenal Kocak, finansal yönetimin hem iş yaşamında hem de iş dışında hayatımızın önemli bir parçası olduğunu ve herkesin muhakkak finans eğitimi alması gerektiğini ifade etti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Sahte Polisin Hesabına Bin Lira Yatırdı, 16 Bin Lira Daha Yatırırken Kurtuldu

  Bursa'da, kendisini polis olarak tanıtan kimliği belirsiz kişinin "Ev telefonunun başkalarınca kullanılmış ve adına kredi kartı çıkarılmış" sözüne inanan bir kişi, verilen hesaba bin lira yatırdı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İtso'dan Aidat Borcu Olan Üyelere Müjde

  İtso'dan Aidat Borcu Olan Üyelere Müjde

  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’na (İTSO) geçmiş dönemlere ait ‘aidat borcu’ olan üyelerin, Torba Yasa uyarınca borçlarını yeninden yapılandırmaya gidebileceğini söyledi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kredi Kartı Kopyalanmasıyla İlgili Bir Kişi Yakalandı

  Kredi Kartı Kopyalanmasıyla İlgili Bir Kişi Yakalandı

  Antalya merkezde banka ATM’lerine son bir hafta içerisinde kredi kartı kopyalama cihazı yerleştirmek suretiyle işlem yapan şahısların kart bilgilerini kopyalayan 1 kişi yakalandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Mersin'de Su Bedeli Borçlarına Yeni Yapılandırma

  Mersin'de Su Bedeli Borçlarına Yeni Yapılandırma

  MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, "Torba Yasa" kapsamında sağlanan ödeme kolaylığından borcu olan tüm abonelerin faydalanabileceğini belirtti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Alışverişlerinizde Pos Fişini Kontrol Etmeyi Unutmayın

  TÜDER Genel Başkanı Küçük: "Kredi kartından tahsil edilen tutarın alışveriş tutarıyla uyumlu olup olmadığı mutlaka kontrol edilmeli, uyumsuzluk varsa POS cihazından harcamanın iptali istenmelidir" "Çoğu vatandaşın yaptığı hata, 'sıra çok uzun' veya 'ellerim dolu' diyerek, hiç bakmadığı belgeyi buruşturup. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Dolandırıcılar Yeni Bir Yöntem Daha Geliştirdi

  Dolandırıcılar Yeni Bir Yöntem Daha Geliştirdi

  Banka üyelik ücreti ve yıllık kart aidatlarını geri alma vaadiyle vatandaşların kredi kartı numaralarını alan dolandırıcılar, daha sonra bu kart hesaplarını boşaltıyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Aydın Vergi Dairesi'nden Borçlu Mükelleflere Davet

  Aydın Vergi Dairesi'nden Borçlu Mükelleflere Davet

  Aydın Vergi Dairesi Başkanı Mesut Yılmaz, borçlu mükelleflerin 01 Aralık’a kadar kamuoyunda ‘vergi affı’ olarak bilinen kanuni düzenlemeden yararlanmalarını istedi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Düzeltme<br/>"4. Uluslararası Ekonomi Konferansı- Merkez Bankası Başkanı Başçı: " Başlıklı...

  Merkez Bankası Başkanı Başçı: (1) "(Dengeli büyümeye yönelik) 25 alt başlıkta bin 200'den fazla eylem yakında hükümet tarafından açıklanacak" "Kredi kartı ile borçlanmaya getirilen taksit, tüketici ve ihtiyaç kredilerine getirilen vade sınırları makro ihtiyati düzenlemeler açısından çok önemli ve iyi sonuçlar getirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  4. Uluslararası Ekonomi Konferansı

  Merkez Bankası Başkanı Başçı: (1) "Biz tasarrufların artırılması yoluyla Türkiye'de büyüme sağlamayı hedefliyoruz, çabalar da bu yönde olacak" "(Dengeli büyümeye yönelik) 25 alt başlıkta bin 200'den fazla eylem yakında hükümet tarafından açıklanacak" "Kredi kartı ile borçlanmaya getirilen taksit, tüketici ve ihtiyaç kredilerine getirilen vade sınırları makro ihtiyati düzenlemeler açısından çok önemli ve iyi sonuçlar getirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Obama'nın Kredi Kartı Rededildi; Hesabı Eşi Michelle Ödedi

  ABD Başkanı Barack Obama, New York’taki bir restoranda kredi kartının red edilmesi üzerine hesabı eşi Michelle Obama’nın ödediğini söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Halk, Paralel Safsatasıyla Uyutulup Ülke Uçuruma Sürükleniyor'

  Halk, Paralel Safsatasıyla Uyutulup Ülke Uçuruma Sürükleniyor"

  Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, ülkeyi yönetenlerin toplumu paralel safsataları ile hipnoz ederek var olan ekonomik ve sosyal çöküşü gizlemenin "yeni" liderliğini yaptıklarını söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Konuşan Bank, Kendini Temizleyen Tuvalet Fuarda Görücüye Çıktı

  Konuşan Bank, Kendini Temizleyen Tuvalet Fuarda Görücüye Çıktı

  İzmir Kent Expo-Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı’nda, akıllı şehirekipmanları görücüye çıktı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gölge Bankacılık, Kabusunuz Olmasın"

  TÜSODER Genel Başkanı Ağaoğlu: "Bu tür işlemler ülkemizde suç sayılıyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mücevheratçıyı ÖTV'nin Yerini Alan KDV de Memnun Etmedi

  Mücevheratçıyı ÖTV'nin Yerini Alan KDV de Memnun Etmedi

  Torba Kanun ile değerli mücevherat ürünlerinin ithalinden alınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) yerini, Katma Değer Vergisi (KDV)'ne bıraktı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  En Yeni Teknolojiler Fuarda Sergilendi

  En Yeni Teknolojiler Fuarda Sergilendi

  16 Ekim'de İzmir'de kapılarını ikinci kez açan Kent Expo-Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'nda en yeni teknolojiler buluştu. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yeni Kimlik Kartları Uygulamasın Geçiliyor

  Yeni Kimlik Kartları uygulamasında sona gelindi. 3 yıl içerisinde tüm ülke genelinde dağıtılacak 1 GB'lik hafızası olan çipin de yer alacağı kimlik kartlarının vatandaşa maliyeti 18 lira olacak. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da Göçmen Kaçakçılığına Yönelik Operasyon

  İstanbul'da Göçmen Kaçakçılığına Yönelik Operasyon

  Gözaltına alınan yabancı uyruklu iki kişi tutuklandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 19:06:30. #1.12#