SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

13:10
Yıldız: "Petrol Fiyatlarındaki Düşüş Gaz Fiyatlarına Yansıyacak" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız soruları yanıtladı: - "Elektrikte ne açık ne gizli zam söz konusu. Türkiye'deki elektrik tarifeleri 2015 yılında da ulusal tarife ile götürülmektedir"- "(Diyarbakır'daki elektrik kesintisi) Kullanılan elektriğin parası isteniyor.
Yıldız: 'Petrol Fiyatlarındaki Düşüş Gaz Fiyatlarına Yansıyacak'
12:52
Yıldız: "Elektrikte Ne Açık Ne Gizli Zam Söz Konusu" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız soruları yanıtladı: - "Elektrikte ne açık ne gizli zam söz konusu. Türkiye'deki elektrik tarifeleri 2015 yılında da ulusal tarife ile götürülmektedir"- "(Diyarbakır'daki elektrik kesintisi) Kullanılan elektriğin parası isteniyor.
Yıldız: 'Elektrikte Ne Açık Ne Gizli Zam Söz Konusu'
12:45
Taner Yıldız - Diyarbakır'daki Elektrik Kesintisi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız soruları yanıtladı: - "Elektrikte ne açık ne gizli zam söz konusu. Türkiye'deki elektrik tarifeleri 2015 yılında da ulusal tarife ile götürülmektedir"- "(Diyarbakır'daki elektrik kesintisi) Kullanılan elektriğin parası isteniyor.
Taner Yıldız - Diyarbakır'daki Elektrik Kesintisi
12:42
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Soruları Yanıtladı Açıklaması "Elektrikte ne açık ne gizli zam söz konusu. Türkiye'deki elektrik tarifeleri 2015 yılında da ulusal tarife ile götürülmektedir" "(Diyarbakır'daki elektrik kesintisi) Kullanılan elektriğin parası isteniyor.
12:25
Bakan Yıldız'dan Elektrik Faturası Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrik ücretlerinin faturalandırılmasında aksamalar tespit ettiklerini, ilgili firmaları uyardıklarını söyledi.
Bakan Yıldız'dan Elektrik Faturası Açıklaması
12:24
Bakan Yıldız'dan Doğalgazda İndirimi Sinyali Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Ham petrol fiyatlarının düşüşünün 6 aylık faz farkıyla beraber doğalgaz fiyatlarını etkileyeceğini söylemiştim. Bunun 01.01.2015’ten itibaren yansıyacağını görüyoruz.
10:33
Hendek Savaşına Bakan da Karıştı Enerji bakanı Taner Yıldız elektrik borcunu ödemeyip dağıtım şirketi önünde hendek kazan Diyarbakır belediyesini bakanlar kuruluna taşıyacağını söyledi.
Hendek Savaşına Bakan da Karıştı
17:54
Abd-Küba Hattında Zorlu Süreç ABD ile Küba arasında elli yılı aşkın bir süredir dondurulmuş olan ilişkilerde yeni bir döneme giriliyor.
Abd-Küba Hattında Zorlu Süreç
17:13
Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi Arttı Bankacılık sektörünün toplam kredi hacmi, bir haftada yüzde 0,49 artarak 16 Ocak itibarıyla 1 trilyon 250 milyar 979 milyon liraya yükseldi.
16:49
Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Merkezı Çalışanlarına "Tefecilik" Davası Kredi kartları üzerinden borç yapılandıran ve kazanç elde etmek amacıyla ödünç para vererek tefecilik yaptığı iddia edilen 9 kişi hakim karşısına çıktı.
Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Merkezı Çalışanlarına 'Tefecilik' Davası
15:54
Kredi Kartı Kullanımı Azaldı Mevduat bankalarındaki tüketici kredileri geçen hafta 269 milyar lira oldu Söz konusu dönemde kredi kartı harcama tutarı yüzde 1,27 azalarak 82,2 milyar liraya geriledi.
13:50
Eyyübiye'de E- Belediye Hizmeti Başladı Eyyübiye Belediyesi, bilgi işlem servisince yapılan çalışmalar sonucu e-belediye kapsamında enteraktif belediyeciliği başlattı.
Eyyübiye'de E- Belediye Hizmeti Başladı
12:23
Cep Cüzdan'a Ödül! Vodafone Cep Cüzdan'a iki uluslararası ödül daha.
12:06
Marmaris'te İngiliz Kadının Kapkaç Yalanı Ortaya Çıktı Muğla’nın Marmaris ilçesinde, kapkaça uğradığını söyleyerek bir bakkal dükkanına sığınan İngiliz kadının, yalan söylediği otaya çıktı.
Marmaris'te İngiliz Kadının Kapkaç Yalanı Ortaya Çıktı
11:34
American Express Binlerce Kişiyi İşten Çıkaracak ABD'li kredi kartı şirketi American Express, yıl sonuna kadar 4 bin kişiyi işten çıkaracak.
American Express Binlerce Kişiyi İşten Çıkaracak
11:06
İngiliz Kadının Kapkaç İddiası Yalan Çıktı Marmaris'te, beş gün önce bir markete sığınarak kapkaç yöntemiyle çantasının çalındığını iddia eden Carole Janes Bayliss'in, yalan söylediği tespit edildi.
İngiliz Kadının Kapkaç İddiası Yalan Çıktı
10:26
Seul Belediye Başkanı Park: Uber'in Taksi Uygulaması Güvenli Değil Seul Belediye Başkanı Park Won-soon, Uber'in taksi uygulamasının, güvenli olmamasından dolayı Güney Kore'nin yasalarına uymadığını söyledi.
Seul Belediye Başkanı Park: Uber'in Taksi Uygulaması Güvenli Değil
07:32
American Express 4 Bin Kişiyi İşten Çıkaracak Merkezi New York'ta bulunan kredi kart şirketi American Express, yıl sonuna kadar 4 bin kişiyi işten çıkaracağını açıkladı.
17:18
Elektrik Borcu Olanlara Faturalarını Taksitlendirme İmkanı Antalya, Burdur ve Isparta'nın elektrik dağıtımını sağlayan şirket, ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşların faturalarını taksitlendirebileceklerini açıkladı.
Elektrik Borcu Olanlara Faturalarını Taksitlendirme İmkanı
16:37
Halkımız Bu İktidardan Kurtulmak İstediğini Açık Bir Şekilde Beyan Ediyor' CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, 12 yıllık AKP iktidarı döneminde zenginin daha zengin, fakirin daha fakir olduğunu söyledi.
16:36
Clk, Tepkiler Karşısında Elektrik Borçlarında Taksitlendirmeye Gitti Antalya'da elektrik abonelerine iki-üç aylık birikmiş fatura gönderen CLK Akdeniz Dağıtım Şirketi, artan tepkiler karşısında taksitlendirmeye gidiyor.
16:09
Belediye Otobüslerinde Unutulan Eşyalar İnternette Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yolculuk sırasında belediye otobüslerinde unuttuğu veya farkında olmadan düşürdüğü eşyalar için özel bir bölüm oluşturdu.
Belediye Otobüslerinde Unutulan Eşyalar İnternette
15:25
Kredi Kartı Yerine Cep Telefonu İle Ödeme Geliyor Kredi kartı sahipleri akıllı telefonlardan temassız ödeme yapabilecek.
Kredi Kartı Yerine Cep Telefonu İle Ödeme Geliyor
12:09
Bankalardan Motorlu Taşıt Vergilerinde Taksit Kolaylığı Özel ve kamu bankaları, araç sahiplerine kredi kartıyla ödeme yapmaları halinde MTV ödemelerinde 3 ila 5 taksit imkanı sağlıyor.
08:21
Satılmış Konut ve İş Yerlerinin Ödenemeyen Senetlerinde Büyük Artış Senetli satışların arttığı gayrimenkul piyasasında vatandaş ödemelerde zorlanmaya başladı. Konut satışlarının arttığı birçok ilde protesto edilen senetler çoğaldı.
Satılmış Konut ve İş Yerlerinin Ödenemeyen Senetlerinde Büyük Artış
23:08
Polis Vatandaşları Uyardı Kütahya’da Siber Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürlüğü, halkı sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı.
Polis Vatandaşları Uyardı
21:04
Denizli'de Otobüslerde Unutulan Eşyalar İçin İnternet Sayfası Denizli Belediyesi, vatandaşların belediye otobüslerinde yolculuk sırasında unuttukları veya düşürdükleri eşyalar için internet sitesinde özel bir bölüm oluşturdu.
Denizli'de Otobüslerde Unutulan Eşyalar İçin İnternet Sayfası
18:58
Emniyetten Vatandaşlara Dolandırıcılık Uyarısı Kütahya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi, vatandaşları sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan dolandırıcılıklar hakkında uyardı.
15:18
Vakıf Emeklilik Müşterileri Katkı Payı Artışını İnternet ve Mobil Şubeden Yapabilecek Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Bostan: "Katılımcılarımız, katkı payı artışını artık internet ve mobil şube üzerinden rahatlıkla yapabilecek"
15:02
Otobüslerde Unutulan Eşyalara İnternetten Ulaşılabilecek Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yolculuk sırasında belediye otobüslerinde unuttuğu veya farkında olmadan düşürdüğü eşyalar için www.denizliulasim.com.tr adresinde özel bir bölüm oluşturdu.
Otobüslerde Unutulan Eşyalara İnternetten Ulaşılabilecek
14:23
Sahte Doktor, MHP'li Vural'ı Kullanarak 325 Binlik Vurgun Yaptı İzmir'de kendini MHP'li Oktay Vural'ın arkadaşı ve uzman cerrah olarak tanıtan kişinin, bu yolla çevresindekileri 325 bin lira dolandırdığı ortaya çıktı.
Sahte Doktor, MHP'li Vural'ı Kullanarak 325 Binlik Vurgun Yaptı
13:26
Yapı Kredi Worldcard Türkiye ve Kıta Avrupası'nda Birinci Yapı Kredi Worldcard, The Nilson Report’un Aralık 2014 raporuna göre Türkiye ve Kıta Avrupası’nın birincisi oldu.
Yapı Kredi Worldcard Türkiye ve Kıta Avrupası'nda Birinci
13:18
KOBİ'ler E-Ticaret Satışlarını Yüzde 30 Artırdı KOBİ'ler geçen yıl e-ticaret üzerinden satışlarını önceki yıla oranla yüzde 30 artırdı.
KOBİ'ler E-Ticaret Satışlarını Yüzde 30 Artırdı
12:48
Hayalet Firmalar", Hayal Kırıklığı Yaşamanıza Neden Olabilir TÜSODER Genel Başkanı Ağaoğlu: "Türkiye'deki bütün ticari şirketler, bakkallar bile kayıt altındayken 'hayalet' gibi kendisini göstermeden, tüketiciyle karşı karşıya gelmeden, ürün ortada yokken satış yapan firmaların da kayıt altına alınması gerekiyor" "Kapıdan satışlarda olduğu gibi internet üzerinden.
Hayalet Firmalar', Hayal Kırıklığı Yaşamanıza Neden Olabilir
12:33
Sahte Doktordan 325 Binlik Vurgun İzmir’de, kendini MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural’ın yakın arkadaşı bir doktor olarak tanıtıp çevresindekilerin güvenini kazanan Hamit Aras sahte isimli kişi, nişanlısının ablası da dahil üç kişiyi 325 bin TL dolandırarak nişanlısıyla birlikte kayıplara karıştı.
12:09
Burs Sigortasıyla Gelecek Kaygısı Sona Eriyor Mapfre Genel Sigorta ve Kuzey Sigorta Acenteliği A.Ş tarafından geliştirilen ortak bir proje olan Burs Sigortasıyla gelecek kaygısı sona eriyor.
Burs Sigortasıyla Gelecek Kaygısı Sona Eriyor
11:04
Cep Cüzdan'a İki Uluslararası Ödül Vodafone Cep Cüzdan, Mobile Excellence Awards'ta "En İyi Mobil Ödeme" ve "En İyi Mobil Perakende Çözümü" ödüllerinin sahibi oldu.
Cep Cüzdan'a İki Uluslararası Ödül
10:57
KOBİ'ler E-Ticaret Satışlarını % 30 Artırdı KOBİ'ler 2014 yılında önceki yıla oranla satışlarını %30 artırırken, 15 milyon adeti aşkın ürünü online mağazalardan satışa sundu ve 1,5 milyon siparişi tüketiciye teslim etti.
KOBİ'ler E-Ticaret Satışlarını % 30 Artırdı
09:41
Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde Son Tarih 2 Şubat Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin ilk bölümü için süre 2 Şubat'ta doluyor. Yatırılmazsa, faiz var. İsteyen taksit de yaptırabiliyor.
Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde Son Tarih 2 Şubat
11:18
"Tek Tıkla, Temizlik Yolda" "Tek Tıkla, Temizlik Yolda" sloganı ile hizmet veren temizlikyolda.com, 2014 Webrazzi Ödülleri'nde "Yılın 'Yeni' Web Girişimi seçildi.
'Tek Tıkla, Temizlik Yolda'
15:37
Diyarbakır'da "Pos Tefecilik" Operasyonu Sur ilçesinde kredi kartlarıyla iş yerlerinin pos cihazlarını kullanarak tefecilik yaptığı öne sürülen şahıslara yönelik operasyonda, 2 kişi gözaltına alındı.
15:29
Diyarbakır'da Pos Tefeciliği Yapanlara Darbe Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri yaptıkları operasyonel çalışmalar sonucu, pos cihazı ile tefecilik yapan 2 kişiyi yakaladı.
Diyarbakır'da Pos Tefeciliği Yapanlara Darbe
13:28
Altınordu Belediyesi Çalışmaları Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların kimlik numaralarıyla internet üzerinden fatura ödeme ve sorgulama yapmalarına olanak sağlayan sistemi hayata geçirdiklerini bildirdi.
11:37
Kapkaç Mağduru İngiliz Kadın Markete Sığındı Marmaris'te, bir markete sığınan İngiliz vatandaşı 53 yaşındaki Carole Janes Bayliss, çantasının bir kişi karafından kapkaç yöntemiyle çalındığını iddia etti.
Kapkaç Mağduru İngiliz Kadın Markete Sığındı
10:27
Cami'de Cüzdan Hırsızlığı Kamerada Ankara’nın Çubuk ilçesinde Selimiye Camii'nde cemaatin namaz kıldığı esnada içeri giren hırsızlık zanlısı duvarda asılı montun cebinden cüzdanı çalması saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Cami'de Cüzdan Hırsızlığı Kamerada
14:12
Altınordu Belediyesi'nden Büyük Kolaylık Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların İnternet üzerinden ödeme yapmalarını daha kolay hale getirmek amacıyla T.C Kimlik numarası ile giriş yapma,ödeme ve sorgulama olanağını hizmete sunduklarını söyledi.
Altınordu Belediyesi'nden Büyük Kolaylık
00:24
Moda Dünyasının Yeni Yönü Markafoni ve Microsoft'tan moda dünyasına yön verecek Bulut AVM.
22:50
"Halkımız Geliriyle Geçinemediği İçin Borçla Yaşamını Sürdürüyor" CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, "Halkımız mevcut geliriyle geçinemediği için borçla yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır." dedi.
17:56
7 Haziran Seçimi, Ülkemizin Son Demokratik Seçim Tarihi Olabilir' CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, 7 Haziran seçimlerinin, ülkenin cumhuriyet rejimiyle yönetilmesinde son seçiminin olabileceğini söyledi.
7 Haziran Seçimi, Ülkemizin Son Demokratik Seçim Tarihi Olabilir'
17:41
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi Seferihisar Belediyesi, SeferiKart projesiyle Türkiye’nin en önemli bilişim ödüllerinden eTurkiye’de birinci oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:40:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ
[Hata Bildir]