06:1300
SON DAKİKA KREDİ KARTI HABERLERİ

Son Dakika Kredi Kartı Haberleri

   

  Siber Suçlular Bayramı Bekliyor!

  Siber Suçlular Bayramı Bekliyor!

  ESET, Ramazan Bayramı döneminde yoğunlaşan tebrik ve mesaj trafiği nedeniyle bilgisayar kullanıcılarını uyardı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Facebook'a Yeni Düğme!

  Facebook, sosyal ağda dolaşırken işinizi kolaylaştıracak yeni bir düğmeyi test etmeye başladı! (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Siyaset Geriyor, Ekonomi Eriyor'

  Siyaset Geriyor, Ekonomi Eriyor'

  Gazeteci Zülfikar Doğan yorumunda, cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken, "AKP'nin Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden 'gerilim, ayrışma, ayrıştırma' stratejisine yöneldiği"ne işaret ediyor. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Sosyal Market Hizmete Devam Ediyor

  Sosyal Market Hizmete Devam Ediyor

  Ümraniye Belediyesi tarafından yılbaşında hizmete açılan "Sosyal Market" ilçedeki yardıma muhtaç ailelere ramazan ayında da hizmet vermeye devam ediyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  ARAÇ BORÇ ÖDEME / ARAÇ BORÇ SORGULAMA / PLAKA NO İLE ARAÇ BORÇ DÖKÜMÜ

  ARAÇ BORÇ ÖDEME / ARAÇ BORÇ SORGULAMA / PLAKA NO İLE ARAÇ BORÇ DÖKÜMÜ

  Trafik Cezası öğrenme, Trafik cezası sorgulama, Trafik cezası ödeme, Trafik cezası kredi kartı ile ödeme.. başlıklatı altında aradığınız haberlerin detayları. Trafik cezası ve aracınızın üzerine kayıtlı tüm borçları görüntüleyip ödeyebileceğiniz ilgili bağlantıyı haberimizde bulabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi her araç sahibini ilgilendiren bir zorunlu vergi türüdür. Araç sahibi iseniz Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni ya da Kısa adıyla MTV'yi internetten sorgulayarak borcunu olup olmadığını (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  MHP'li Demirel Sordu: Bonzai Satışı Yapan Siteler Engellenecek mi

  MHP'li Demirel Sordu: Bonzai Satışı Yapan Siteler Engellenecek mi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, internet üzerinden bonzainin satışını yapan siteleri Meclise taşıdı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bayramda Banka Kredisi Mağduru Olmayın

  TÜDER Genel Başkanı Ağaoğlu: "Tüketiciler, bir şekilde öderiz' diyerek, bayram ve bu tür özel günlerde sıkıntıya düştüklerinde tüketici kredisi veya kredi kartı kullanmak suretiyle gelir düzeyinin üzerinde borçlanıyor" (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türkiye Finans Ödüle Doymuyor

  Türkiye Finans, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking&Finance Review tarafından geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hızlı Tren İnşaatında Maaşlarını Alamayan İşçiler, Araçları Rehin Aldı

  Hızlı Tren İnşaatında Maaşlarını Alamayan İşçiler, Araçları Rehin Aldı

  Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının tünel inşaatında çalışan işçiler, 3 aydır maaşlarını alamadıklarını ileri sürerek iş bıraktı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  TRAFİK CEZASI SORGULA / TRAFİK CEZASI ÖĞREN / TRAFİK CEZASI ÖDEME

  TRAFİK CEZASI SORGULA / TRAFİK CEZASI ÖĞREN / TRAFİK CEZASI ÖDEME

  Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl hesaplanır, Plako No ile aracınızın vergi borcunu nasıl hesaplayabilirsiniz? Vergi Borcu Sorgulama ve Motorlu Taşıtlar Vergi Borcu hesaplama ile ilgili detaylı bilgiler ve ilgili linkler haberimizdedir. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hizlial.com'da Bkm Expres ile Ödemelerde 30 TL İndirim!

  23 Temmuz'a kadar BKM Express ile hizlial.com'da tek seferde yapacağınız 300TL ve üzeri alışverişlerinize 30 TL indirim!Kampanyadan faydalanmak için Kredi Kartınızı BKM Express'e tanımlatmanız yeterli!Kampanya Detayı: Kampanya, 23.06.2014 -23.07.2014 tarihleri arasında www.hizlial.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Engelliler Bankacılık Hizmetlerini Daha Rahat ve Güvenli Kullanacak

  Görme engelliler ve ekranı vücudu ile kapatamayacak durumda olan tekerlekli sandalyedeki veya kısa duruşa sahip müşteriler için işlem öncesinde ya da işlemin herhangi bir aşamasında ATM ekranını kapalı konuma getirme seçeneği sunulacak ATM'lerde ekranda gösterilen uyarılar, yönergeler, müşterinin girdilerine ilişkin istenilen onay, hata mesajları gibi bilgilerin görme engelli müşteriler için de sağlanmasına yönelik sesli menü fonksiyonu bulunacak Engelli müşteriler; bakiye sorgulamak, para (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 06:13:25. #1.11#