02:2100
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

   

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde Bir Makama Geldin, Sayemizde Orada Oturdun

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde Bir Makama Geldin, Sayemizde Orada Oturdun

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun 'Türkiye Türkmenlere yardım etmiyor' sözlerini eleştirerek; "Sayemizde bir makama geldin, sayemizde orada oturdun. Şimdi sıkılmadan kalkıp medya mensuplarının karşısında bu yalanları söyleyebiliyorsun. Biz, Türkmen kardeşlerimize her türlü insani yardımı ulaştırdık" dedi. (Dün 23:53)

   

  Erdoğan: ''Bayrağımız için yola çıktık'' -

  Erdoğan: ''Bayrağımız için yola çıktık'' -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Hükümet olarak şehitlerimizin emanetlerine, gazilerimize devletimizin tüm imkanlarını seferber ederek sahip çıkmanın çabası içinde olduk. Ay yıldızlı bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için bu topraklarda sonsuza kadar özgür bir şekilde, huzurlu şekilde yaşamamız için gözlerini kırpmadan canlarını veren yiğitlerimiz için ne yapsak azdır, bunu biliyoruz" dedi. (Dün 23:02)

   

  Erdoğan, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Hiçbir şekilde hiç kimseye taviz verilmiyor. (Dün 23:01)

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması

  "Hükümet olarak şehitlerimizin emanetlerine, gazilerimize devletimizin tüm imkanlarını seferber ederek sahip çıkmanın çabası içinde olduk. Ay yıldızlı bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için bu topraklarda sonsuza kadar özgür bir şekilde, huzurlu şekilde yaşamamız için gözlerini kırpmadan canlarını veren yiğitlerimiz için ne yapsak azdır, bunu biliyoruz" "Bizim şehitlerimiz sadece ülkemiz sınırları içinde değiller. (Dün 22:26)

   

  Soma'da Esnafın Borçlarının 1 Yıl Ertelenmesi

  Soma Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı Ayan: ''Bu karar esnaf için faydalı olmuştur'' (Dün 20:07)

   

  Osmancık Belediyesi Büyük Projelere Hazırlanıyor

  Osmancık Belediyesi Büyük Projelere Hazırlanıyor

  Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, makamında düzenlediği basın toplantısında belediyenin faaliyetlerini ve ilçenin geleceğine yönelik önemli projeleri değerlendirdi. (Dün 19:55)

   

  İhsanoğlu: 'Yüzde 60 alırım' -

  İhsanoğlu: "Yüzde 60 alırım" -

  Latife Hanım Müze Evi'ni de ziyaret eden İhsanoğlu, burada basın toplantısı düzenledi. (Dün 18:30)

   

  Başkan Aksoy'dan Yurt Konusundaki Eleştirilere Cevap

  Başkan Aksoy'dan Yurt Konusundaki Eleştirilere Cevap

  Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, basın toplantısı düzenleyerek, öğrenci Yurdu yapılması ile ilgili olarak Belediye meclisinde alınan kararlarla ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi. (Dün 18:06)

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, İzmir'de

  Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği İzmir'de şehir turu ataraka vatandaşları selamladı İhsanoğlu: "Bugün 10 partinin desteklemesiyle Türkiye çok büyük bir uzlaşı içinde, görülmeyen bir mutabakat var Türkiye'de, bu neredeyse milli mutabakat ve bizim AK Parti'li kardeşlerimizden önemli bir kısmı da bize iltihak ediyor ve onlar da bizler gibi devletin tepesinde, öfke, kavga, kibir istemiyorlar" "Bu seçimler, ne mahalli secimler ne parlamento seçimleri gibi değil, (Dün 18:00)

   

  Somalı Esnafa 1 Yıl Öteleme Müjdesi

  Somalı Esnafa 1 Yıl Öteleme Müjdesi

  13 Mayıs’ta Soma’da meydana gelen ve 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciasının ardından ilçede gerekli iş güvenliği şartlarını taşımadığı gerekçesiyle maden ocaklarının kapatılması çalışanların işsiz kalması nedeniyle işleri alt üst olan esnaflara sevindirici haber nihayet geldi. (Dün 18:00)

   

  Orman Genel Müdürlüğünden Hibe Kredi

  Orman Genel Müdürlüğünden Hibe Kredi

  Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasında şehit 301 madenci için Orman Genel Müdürlüğü harekete geçti. (Dün 17:12)

   

  İhsanoğlu: Askeri Diktada Bile Bu Kadar Yargıya Müdahale Yoktu

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçilmesi halinde gündemlerindeki en önemli konuların arasında hukukun üstünlüğü ve yargının bağımsızlığı olacağını söyledi. (Dün 17:02)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 02:21:37. #1.11#