19:1800
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

 

  Mto ile Şekerbank Arasında "Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi" Protokolü İmzalandı

  Marmaris Ticaret Odası (MTO) ile Şekerbank arasında bankanın "Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi" kapsamında protokol imzalandı. (Dün 18:08)

   

  Alman Çiftin Ölü Bulunmasıyla İlgili Dava

  Alanya'da el ve ayakları koli bandıyla bağlı ve boğulmuş halde cesetleri bulunan Alman çiftin öldürülmesiyle ilgili 2 sanığın yargılanmasına başlandı. (Dün 17:56)

   

  Alanya Alman Çift Cinayetinin Sanıkları Birbirini Suçladı

  Alanya Alman Çift Cinayetinin Sanıkları Birbirini Suçladı

  Antalya'nın Alanya İlçesi'nde geçen Ağustos ayında Alman çift 65 yaşındaki Peter Horvath ve 50 yaşındaki Kerstin Horvath'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan sanıklar Tarkan Cengiz ve Murat Çetin, ilk duruşmada suçu birbirlerinin üzerine attı. (Dün 17:28)

   

  3 Kişiyi Otomobiline Alan Kişi Feci Şekilde Dövüldü

  3 Kişiyi Otomobiline Alan Kişi Feci Şekilde Dövüldü

  Malatya’da yolda el kaldırarak yardım isteyen 3 kişiyi otomobiline aldıkları, önce şehir dışına götürülerek dövüldüğü ve üzerindeki eşyaları ile otomobili alındığı, ardından ise çalıştığı mağazaya getirilerek burada eşyaların alındığı iddiasıyla 3 kişi yakalandı. (Dün 17:27)

   

  Türk Eximbank Açıklaması

  "TCMB tarafından yayınlanan yeni düzenlemeyle Irak'a yapılacak ihracatlar kapsamında kullanılan reeskont kredisi için taahhüt sürelerinin, belirtilen standart sürelerin sonunda 3 ay uzatılması, ülkedeki karışıklığın devam etmesi halinde ise taahhüt kapamaları için 3 ay daha ek süre verilmesi mümkün hale. (Dün 17:23)

   

  Prof. Uzunoğlu: 'Türkiye, Bilinçli Olarak Büyümemeyi Tercih Etti'

  Prof. Uzunoğlu: "Türkiye, Bilinçli Olarak Büyümemeyi Tercih Etti"

  Trakya Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ve MTSO Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, çok ciddi bir likidite verilmesine rağmen dünya ekonomileri artık eski büyümelerini yakalayamadığını belirterek, Türkiye’nin de bilinçli olarak ‘büyümemeyi’ tercih ettiğini söyledi ve “Nedeni, dünyada yaşanan gerilim” dedi. (Dün 17:11)

   

  Dünyanın Ilıman İklimdeki En Büyük Geofit Bahçesi Açıldı

  Dünyanın Ilıman İklimdeki En Büyük Geofit Bahçesi Açıldı

  Dünya’nın ılıman iklim kuşağındaki en büyük ve Türkiye’nin tek Geofit Bahçesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Ekeri’in katıldığı bir törenle Yalova’da hizmete girdi. (Dün 17:04)

   

  Trabzonspor'da Olağan Mali Genel Kurula Doğru

  Başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Aslan: "Trabzonspor'u maddi, manevi ve siyasi rant kapısı olarak gören zihniyetin yönetimimize muhalefet etmesinin başlıca nedeni, rantlarının engellenmesidir" "Bankalardan kredi alabilmek için kulübümüzün tesisleri dahil bütün mal varlıklarını ipotek ettirenler ve. (Dün 16:53)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Tayan: "Darbe o kadar basit değildir. (Dün 16:50)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir. (Dün 16:44)

   

  Fitch Ratings Açıklaması

  "Aşırı yasal ve düzenleyici çerçeveler 2015 yılında AB bankalarının gücünü olumlu, notunu ise olumsuz etkileyecek" (Dün 16:43)

   

  Alman Çift Cinayetinin Sanıkları Birbirini Suçladı

  Alman Çift Cinayetinin Sanıkları Birbirini Suçladı

  Antalya'nın Alanya İlçesi'nde geçen Ağustos ayında Alman çift 65 yaşındaki Peter Horvath ve 50 yaşındaki Kerstin Horvath'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan sanıklar Tarkan Cengiz ve Murat Çetin, ilk duruşmada suçu birbirlerinin üzerine attı. (Dün 16:40)

   

  Muğla'da Kadınlara Mikrokredi Desteği

  Muğla'da mikrokredi programı kapsamında 29 kadına kredi verildi. (Dün 16:23)

   

  Sağlıkta 'Rönesans' Dönemi!

  Sağlıkta "Rönesans" Dönemi!

  Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş, 1550 yataklı Adana Entegre Sağlık Kampüsü için uluslararası yatırım fonu Meridiam Infrastructure ve 9 yabancı bankayla yürüttüğü çalışmaları tamamladı. (Dün 16:14)

   

  Kadın Girişimcilere 87 Bin 500 TL Kredi

  Kadın Girişimcilere 87 Bin 500 TL Kredi

  Mikrokredi Aydın Bölge Müdürlüğü’nün Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’ya sunduğu ‘Bir iş kurmak, bir hayata dokunmak’ projesinin tanıtımı yapılırken, 29 girişimci kadına da 87 bin 500 TL mikro kredi dağıtımı yapıldı. (Dün 16:08)

   

  Cinayet Zanlıları Birbirlerini Suçladı

  Alanya'da 11 Ağustos tarihinde Alman Peter Horvart ve eşi Kertsin Horvart'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan Tarkan C. Ve Murat Ç. ilk kez hakim karşısına çıktı. (Dün 16:03)

   

  Atatürk Üniversitesi'ne "Akts Etiketi" Ödülü

  Atatürk Üniversitesi'nin, Avrupa Kredi Transfer Sistemi Etiketi (ECTS AKTS) ödülünü almaya hak kazandığı bildirildi. (Dün 15:19)

   

  Yunan Milletvekili 3 Milyon Euro'luk Rüşveti Reddetti

  Yunan Milletvekili 3 Milyon Euro'luk Rüşveti Reddetti

  Bağımsız Yunanlar Partisi (AN.EL) Atina milletvekili Pavlos Haikalis, 17 Aralık'ta yapılan ilk tur cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi hükümetin adayını desteklemesi karşılığında kendisine 2-3 milyon Euro rüşvet teklif edildiğini açıkladı. (Dün 14:23)

   

  Ur-Ge Projelerine Destek

  Ekonomi Bakanlığı: "Daha çok kuruluşun UR GE desteğinden faydalanmasının önü açıldı" (Dün 14:21)

   

  Fitch'ten Gelişen Asya Ülkelerine Uyarı

  "Gelişmekte olan Asya ülkelerinin para birimleri ve tahvillerinde gözlenen volatilite (oynaklığın), bölgenin başka gelişmelerin kötü etkisine maruz kalmaya devam ettiğini gösteriyor" "Gelişmekte olan Asya piyasalarındaki hareketler, 2015 yılında volatilite riskini vurguluyor" (Dün 14:14)

   

  Çocuklarının Hastalığına Gözünü Feda Etti

  Çocuklarının Hastalığına Gözünü Feda Etti

  Zonguldak'ta yaşayan üç çocuk babası Kadir Yanaz, retina yırtığı sonucu görme yetisini kaybetti. (Dün 13:40)

   

  Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

  Rönesans Holding Başkanı Ilıcak: "Toplam yatırım bedeli olan 540 milyon avronun 433 milyon avrosunu 9 yabancı bankadan tedarik ettik. Kalanı ise yatırımcı ortaklar Rönesans ve Meridiam tarafından öz kaynak olarak temin edilecek" (Dün 13:32)

   

  Mercedes-Benz Türk'ten Aralık Kampanyası

  Mercedes-Benz Türk'ten Aralık Kampanyası

  CARMEDYA.COM – Mercedes-Benz Türk, farklı ürün gruplarında 2014’ün son ayına özel kampanyalar hazırladı. (Dün 13:07)

   

  Karaosmanoğlu, Yurt Öğrencilerini Ağırladı

  Karaosmanoğlu, Yurt Öğrencilerini Ağırladı

  Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı Arızlı Yurdu’nda kalan üniversite öğrencilerini misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, öğrencilere hayat tecrübelerini aktardı. (Dün 13:06)

   

  Atatürk Üniversitesi Akts Etiketi Ödülünü Aldı

  Atatürk Üniversitesi Akts Etiketi Ödülünü Aldı

  Avrupa Komisyonu tarafından Bologna Süreci çalışmaları kapsamında verilen Diploma Eki (Diploma Supplement-DS) ödülünü 2011 yılında almaya hak kazanan Atatürk Üniversitesi, 2013 yılı sonunda ise yine bu kapsamda verilen en önemli ödülü yani Avrupa Kredi Transfer Sistemi Etiketi (ECTS-AKTS) ödülünü almaya hak kazandı. (Dün 12:58)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 19:18:20. #1.12#