17:3000
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

   

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Açıklaması

  "Bu yıl iki seçime ve tüm patırtılara rağmen, Suriye’den mültecilerin akınına ve coğrafi gerilimlere ve bunun büyüme üzerindeki sonuçlarına rağmen, beklenenin altındaki ekonomik büyümeye rağmen mali hedeflerimizi tam olarak tutturacağız. "Türkiye’nin göreceli olarak geniş bir cari açığı olduğu doğrudur. (Bugün 17:03)

   

  Arjantin Devlet Başkanı: ABD Beni Öldürebilir

  Arjantin Devlet Başkanı: ABD Beni Öldürebilir

  Arjantin Devlet Başkanı Cristina Kirchner, ABD'nin hükümeti devirerek kendisini öldürmek istediğini ifade etti. (Bugün 17:03)

   

  Bankacılık Sektörü Kredi Hacmi Arttı

  Sektörün kredi hacmi 17 milyar lira artarak 1 trilyon 149,2 milyar lira oldu Bankacılık sektörü kredi hacmi 26 Eylül ile biten haftada, bir önceki haftaya göre yüzde 1,57 arttı. (Bugün 17:02)

   

 

  Meyve Bahçelerinde Eksik Hasar Tespiti

  Meyve Bahçelerinde Eksik Hasar Tespiti

  Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Ulus, don olayları nedeniyle zarara uğrayan meyve üreticilerinin, sigorta kapsamındaki hasarlarının eksik tespit edildiğini ileri sürdü. (Bugün 11:31)

   

  Güney Kore Markası Ssangyong'un Türkiye Distribütörlüğünü Yürüten Şahsuvaroğlu Dış Ticaret 315 Milyon Yatırım Yaptı Suv'da Pazar Payını Katladı!

  Güney Kore Markası Ssangyong'un Türkiye Distribütörlüğünü Yürüten Şahsuvaroğlu Dış Ticaret 315 Milyon Yatırım Yaptı Suv'da Pazar Payını Katladı!

  Otomotiv sektörüne getirdikleri yenilikler ve sektörde gerçekleştirdikleri başarılı yatırımlarla adından sık sık söz ettiren SsangYong Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu, 1966'da Erzurum'da tarım aletleri ve ikinci el araç satışı yaparak sektöre girdiklerini söylerken 2000 yılına kadar 11 farklı markanın bayiliklerini yaptıklarını hatırlattı. "Türkiye'de ilk biz plazayı kurduk ve ilk yol yardım hizmetini biz verdik" diyen Yunus Şahsuvaroğlu 2000 (Bugün 10:19)

   

  Sitespor Yeni Sezona Merhaba Dedi

  Sitespor Yeni Sezona Merhaba Dedi

  Tekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden Sitespor 2014-2015 Futbol Sezonunu renkli bir açılış töreni ile gerçekleştirdi. (Bugün 10:03)

   

  Kooperatif'e Borcu Olan Esnafa Faiz Affı

  Kooperatif'e Borcu Olan Esnafa Faiz Affı

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Yaztepe, kooperatiflerinde 30-40 ortağın ödenmemiş borcu bulunduğunu söyledi. (Bugün 09:24)

   

  Vergi Borcunu İnternet Üzerinden Ödeyecekler Dikkat!

  Vergi Borcunu İnternet Üzerinden Ödeyecekler Dikkat!

  Af paketinde yararlanarak borçlarını ödemek isteyenler Gelir İdaresi Başkanlığı'nın internet sitesinden başvuru yapabiliyorlar. Ancak sitede taksit problemi var. (Bugün 08:05)

   

  "Yeni Türk İşadamlarını Dönerci Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz"

  Almanya'da yaşayan 760 bin göçmen işadamı, içlerinde çok sayıda Almanın da olduğu toplam 2 milyon 200 bin kişiye iş imkanı sağlıyor. (Dün 20:01)

   

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Açıklaması

  "Finansal İstikrar Kurulu Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesel Danışma Grubu'nun altıncı toplantısı Ürdün Merkez Bankası'nın ev sahipliğinde Ölüdeniz'de gerçekleşti" (Dün 18:53)

   

  Kredi Kartı ve Bireysel Kredi Kullanımındaki Düşüş

  DSO Yönetim Kurulu Başkanı Keçeci: "Son dönemde kredi kartı ve bireysel kredilerin kullanımındaki gerileme, ekonomik ve sosyal yönden olumlu bir gelişme" (Dün 18:30)

   

  Erdoğan: "Türkiye Bu Krizlerden Kazançlı Çıkacak Tecrübeye Sahiptir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 18:15)

   

  IMF'den "Gölge Bankacılık" Uyarısı

  IMF, Küresel Finansal İstikrar Raporu'nda gölge bankacılık faaliyetlerinin tüm dünyada hızla arttığı ve bunun finansal riskleri beraberinde getirdiği uyarısında bulundu. (Dün 18:11)

   

  Edirne Belediye Meclisi'nden, Başkan Gürkan'a Kredi Alma Yetkisi

  Edirne Belediye Meclisi'nden, Başkan Gürkan'a Kredi Alma Yetkisi

  Edirne Belediye Meclisi, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a kredi alma yetkisi verdi. (Dün 18:06)

   

  Erdoğan: "Şiddetin Her Türlüsüne Karşı Mücadele Veriyoruz"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 18:00)

   

  Dso Başkanı Müjdat Keçeci: Bireysel Kredilerin Tırmanışı Korkutucu

  Dso Başkanı Müjdat Keçeci: Bireysel Kredilerin Tırmanışı Korkutucu

  Denizli Sanayi Odası(DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, ilde kullandırılan tüm krediler arasında bireysel kredilerle kredi kartlarının oranının yüzde 17,10’dan yüzde 27,30’a yükseldiğini bunun korkutucu olduğunu söyledi. (Dün 18:00)

   

  Erdoğan: "Türkiye Geçici Çözüm Arayışlarında Kendisini Kullandıracak Bir Ülke Değildir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:59)

   

  Bankaya Dosya Masrafı İçin "Kasa Haczi" Koydurdu

  Son 5 yıl içinde aynı bankanın değişik şubelerinden 70 bin TL'lik konut ve üç ayrı bireysel tüketici kredisi çeken Mehmet Kodalak, bankanın 'dosya masrafı' adı altında kendisinden kestiği 2 bin 213 TL'yi geri almak için icra takibi başlattı. (Dün 17:44)

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Madeni Çıkarılması

  Vali İrfan Balkanlıoğlu, Bahçeler Mahallesi'nde siyanürle altın madeni çıkarılmasınıalışmalarını protesto etmek isteyen çevrecilerin 6 Ekim’de yapacağı eylemde herhangi bir sorun çıkmaması için Fatsa’da toplantı düzenledi. (Dün 17:41)

   

  Erdoğan: "Bundan Sonra Türkiye Ancak Çoğulculukta Uzlaşabilir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:38)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul Konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul Konuşması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Gerek IŞİD terör örgütü, gerek bölgedeki diğer terör örgütlerine karşı etkili bir mücadele önceliğimiz olacaktır. (Dün 17:26)

   

  Garantili İkinci Elin Adresi Otoeksper

  Garantili İkinci Elin Adresi Otoeksper

  Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyor. (Dün 17:26)

   

  Erdoğan: 'Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var'

  Erdoğan: "Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:22)

   

  Garantili İkinci Elin Adresi Otoeksper

  Garantili İkinci Elin Adresi Otoeksper

  Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyor. (Dün 17:20)

   

  Bankacılar Zirvesin'de Önemli Açıklamalar

  Bankacılar Zirvesin'de Önemli Açıklamalar

  Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde düzenlenen "CEO Club Buluşmaları" kapsamında banka genel müdürlerinin katılımıyla ’Bankacılar Zirvesi’ düzenlendi. (Dün 17:11)

   

  Bu Kez Vatandaştan Bankaya Haciz

  Bu Kez Vatandaştan Bankaya Haciz

  Bankadan 70 bin liralık konut kredisi ve iki kez bireysel tüketici kredisi çeken Mehmet Kodalak, kendisinden dosya masrafı adı altında kesilen 2 bin 213 lirayı açtığı davayla geri almaya hak kazandı. (Dün 17:09)

   

  Yeni Yasama Yılı Başladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) "Bölgemizde yeni ve büyük krizler yaşanırken, bu krizler Müslüman kardeşlerimizi, Arap, Kürt, Türkmen kardeşlerimizi, sınırlarımızın bu tarafını ve akrabalarımızın olduğu diğer tarafını ilgilendirirken kayıtsız kalmamız, çekingen kalmamız, mütereddit olmamız düşünülemez. Türkiye. (Dün 17:08)

   

  Edesob Başkanı İnağ, Bayram Öncesi Esnafı Uyardı

  Edesob Başkanı İnağ, Bayram Öncesi Esnafı Uyardı

  Edirne Esnaf ve Sanatkaları Odaları Birliği Başkanı (EDESOB) Emin İnağ, Kurban Bayramı arefesinde Edirne esnafına çağrıda bulunarak, şehre gelen misafirlere, iyi ve güler yüzün yanında uygun hesap listeleri, hijyen ve temizlikle hizmet verilmesi gerektiğinin altını çizdi. (Dün 17:03)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 17:30:22. #1.13#