06:3000
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

   

  Yunanistan Başbakanı Samaras Açıklaması

  "AB Zirvesi sonuç bildirgesindeki Türkiye ile ilgili ifadeler, Yunanistan’ın ve Kıbrıs’ın (Rum kesimi) ortak milli stratejisini güçlendirdi" "Ekonomide normalliğe dönüş başladı" "Yunanistan’ın enerji çabaları Avrupa’nın bütünü için kucaklaması gereken yaşamsal bir ihtiyaç" (Bugün 01:37)

   

  Rusya'nın Kredi Notu Değişmedi

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu, Rusya'nın "BBB" olan kredi notunu ve negatif olan not görünümünü teyit etti. (Bugün 01:02)

   

  Ünal Aysal Giderayak Kredi Çekti' İddiası

  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın başkanlık süresinin tamamlanmasına kısa bir süre kala kredi çektiği iddia edildi. (Dün 23:14)

   

  Oktay Vural: Kasetler, MHP'ye Yönelik Siyasi Bir Operasyondu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2011 seçimleri öncesinde kamuoyuna bazı MHP’lilere ait görüntülerin olduğu kasetlerin yansımasının siyasi bir operasyon olduğunu söyledi. (Dün 16:34)

   

  Denizli'de Dolandırıcılık

  Denizli'de Dolandırıcılık

  Denizli'de ağabeyinin kendisinden habersiz nüfus bilgilerini kullanarak çıkardığı kredi kartı ile harcama yaptığını öne süren bir kişi savcılığa suç duyurusunda bulundu. (Dün 16:19)

   

  Müftü Çiçek: Geç Kalma Genç Gel Sloganı Bafra'da Tuttu

  Samsun’un Bafra ilçesinde Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısı ile Bafra Müftülüğü yoğun bir program gerçekleştirdi. (Dün 16:11)

   

  Telefoncuların Taksit İsyanı Büyüyor

  Telefoncuların Taksit İsyanı Büyüyor

  Cep telefonlarında taksit yasağının sektörde mağduriyeti artırdığı, küçük satış noktalarının iflas etmeye başladığı belirtildi. (Dün 14:56)

   

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın' Konferansı

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın" Konferansı

  "Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın" konferansı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadın girişimcilerin hem kendileri hem de istihdam ettikleri kişiler için iş yaratmaları ve çalışma yaşamında daha etkin ve aktif olmaları; kadınların toplumdaki konumlarını güçlendirmesine, toplumların gelişmişlik düzeyinin yükselmesine ve gelir dağılımındaki adaletsizliği önlemeye önemli katkılar sağlamaktadır"-Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: -"Biz (Dün 14:02)

   

  CHP'li Türeli Tire'deki Dolu Afetini Sordu

  CHP'li Türeli Tire'deki Dolu Afetini Sordu

  CHP İzmir Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu CHP Grubu Sözcüsü Rahmi Aşkın Türeli, İzmir’in Tire ilçesinde yaşanan dolu afetine ilişkin verdiği soru önergesine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan cevap geldiğini belirterek, “Her zamanki gibi sorularımız yanıtsız kaldı” dedi. (Dün 14:01)

   

  Ekonomi Bakanı, Merkez'in Faiz Kararını Sert Sözlerle Eleştirdi

  Ekonomi Bakanı, Merkez'in Faiz Kararını Sert Sözlerle Eleştirdi

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Faizlerin sabit tutulması üretimi destekler bir yaklaşım değil, rekabetçi kura ilişkin endişemiz var" dedi. (Dün 13:51)

   

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın' Konferansı

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın" Konferansı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadın girişimcilerin hem kendileri hem de istihdam ettikleri kişiler için iş yaratmaları ve çalışma yaşamında daha etkin ve aktif olmaları; kadınların toplumdaki konumlarını güçlendirmesine, toplumların gelişmişlik düzeyinin yükselmesine ve gelir dağılımındaki. (Dün 13:16)

   

  Zarar Gören Esnaf İçin 'Acil Destek Kredisi' Talebi

  Zarar Gören Esnaf İçin "Acil Destek Kredisi" Talebi

  DESOB, IŞİD bahanesiyle düzenlenen gösterilerde iş yerleri zarar gören esnafa, KOSGEB'in Reyhanlı'daki bombalı saldırıda zarar gören işletmelere sağladığı "Acil Destek Kredisi" verilmesi için talepte bulunacak DESOB Başkanı Ebedinoğlu: "Sadece Diyarbakır'daki zarar tahmini 10 milyon lira. Reyhanlı'da. (Dün 13:04)

   

  Halkbankası Pasinler'e Şube Açtı

  Halkbankası Pasinler'e Şube Açtı

  Pasinler’de 2 binli yılların başında ekonomik kriz nedeniyle kapanan Halkbank Pasinler şubesi 12 yıl aradan sonra tekrar açıldı. (Dün 12:59)

   

  Danışmanlık Firmasından Arıyoruz' Deyip Dolandırdılar

  Bursa’da bir kişi, danışmanlık firmasından aradığını söyleyen şüpheli tarafından dolandırıldı. (Dün 12:49)

   

  Konut Satışları Eylül'de Yüzde 13.2 Yükseldi (3)

  Konut Satışları Eylül'de Yüzde 13.2 Yükseldi (3)

  (dokuz aylık satışlar eklendi. (Dün 12:08)

   

  Borçların Yapılandırılması

  Borçların Yapılandırılması

  İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerine, kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen 6552 sayılı yasa hakkında sunum yaptı. (Dün 12:05)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 06:30:59. #1.11#