SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

 • 11:01Şirket Satışlarının ve Yatırımların Kolaylaşması E-ticaret Sektörünü Uçurur'ticaret sektörünün temennisi yeni şirketlerin ve yatırımların adedinin artması. Sektörün önde gelen isimlerinden BuldumBuldum.com’un Genel Müdürü Güçlü Gökozan, bu anlamda gerekli adımların atılmasını talep ediyor.
 • 10:05Çınarlıkent 2. Etap Satışa ÇıkıyorÇınarlıkent 2. Etap Satışa ÇıkıyorDerince Çınarlıkent Konutları’nda 2. Etap satışa çıkıyor.
 • 09:57Emlak Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 08:50Bilal Erdoğan Kolej Zincirine Ortak OlduBilal Erdoğan Kolej Zincirine Ortak OlduTürkiye genelinde TÜRGEV isimli vakfı ile öğrenci yurtları açan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan şimdi de özel okul sahibi oldu.
 • 23:59Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Resmi Gazete'deBaşbakan yardımcılarının görev dağılımlarıyla ilgili genelge Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 23:18Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Resmi Gazete'deBaşbakan ve Başbakan Yardımcıları arasındaki görev dağılımı Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
 • 18:29Media Markt'tan İzmir'e 4'üncü MağazaTüketicilerini elektronikte düşük fiyat ve kaliteli hizmetle buluşturan Media Markt, İzmir'deki 4'üncü mağazasını 27 Kasım Cuma günü, Point Bornova AVM'de hizmete açtı
 • 18:24Erdoğan: Erdoğan: "Ben Ülkemiz Adına, Geleceğimiz Adına Son Derece Umutluyum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayburt Üniversitesi - Bayburt Üniversitesi Yeni Külliye Konferans Salonu - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasıı Bayburt Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Gençlerimizden üzerilerindeki sorumluluğun bilinciyle çok büyük bir ülkenin, büyük bir milletin evlatları olmanın şuuruyla eğitim hayatlarını sürdürmelerini bekliyorum.
 • 17:45Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Kayaaltı AçıklamasıTüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Serdar Kayaaltı, yürürlüğe giren Tüketici Kredileri Sözleşmeleri Yönetmeliği'nin getirdiği yeniliklerle tüketicileri mağdur edeceğini savundu.
 • 17:42Bayburt Üniversitesi Akademik Yıl Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gençlerimizden üzerilerindeki sorumluluğun bilinciyle çok büyük bir ülkenin, büyük bir milletin evlatları olmanın şuuruyla eğitim hayatlarını sürdürmelerini bekliyorum.
 • 17:39Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Bayburt Üniversitesi'nde Fahri Doktora Unvanı VerildiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Bayburt Üniversitesi'nde Fahri Doktora Unvanı VerildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Bayburt Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanı verildi.
 • 17:21Tosya Pirinci Tarım Kredi Kooperatiflerince Ülke Genelince SatılacakTosya Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Nurbay Kırmızıtaş, girişimlerinin sonucunda Tosya pirincinin Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin 81 ilde bulunan bin 600 şubesinde satışına başlandığını bildirdi.
 • 17:10Akaydın'dan Zimmet ve Mal Varlığı AçıklamasıEski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sayıştay tarafından kendisine çıkarılan 2 milyon TL zimmet hakkında CHP Antalya İl Teşkilatı’nda bir açıklama yaptı.
 • 16:51Büyükşehir Belediyesi 2016-2020 Dönemi Stratejik Planı Kabul EdildiBüyükşehir Belediye Meclisi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin 2016-2020 dönemi stratejik planını oybirliğiyle onayladı.
 • 16:395. Uluslararası Resort Turizm Kongresi - Ayık -ve Ateş5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi - Ayık -ve AteşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜROFED Başkanı Osman Ayık'ın konuşması - Osman Ayık'a sertifika takdimi - Denizbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Hakan Ateş'in konuşması - Kongreye katılanlar- Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Yusuf Hacısüleyman'ın konuşması- Almanya merkezli DER Touristik CEO'su Sören Hartmann'ın konuşması görüntüleri. 5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi- AKTOB Başkanı Hacısüleyman: - "Türk-Rus ilişkilerinde siyasi bir gerginlik olsa bile, tüm Rus misafirlerimiz ve Antalya'yı yaşam yeri seçmiş olan Rus vatandaşlarıyla bugüne kadar nasıl birlikte yaşadıysak, bundan sonra da birlikte yaşayacağımız ve Türk misafirperverliğini eksiltmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum"- Alman tur operatörü Rewe'nin CEO'su Hartmann: - "Uluslararası seyahatte 2015 ve 2016'nın virüsü güvensizliktir.
 • 16:21Büyükşehir'in 'Stratejik Planı' OnaylandıBüyükşehir'in 'Stratejik Planı' OnaylandıBüyükşehir Belediye Meclisi toplanarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2020 dönemi Stratejik Planını oybirliği onayladı.
 • 16:05Garanti, 1,3 Milyar Dolar Sendikasyon Kredisi AldıGaranti Bankası iki ayrı dilimde toplam 1,3 milyar dolar tutarında sendikasyon kredisi aldı.
 • 15:10Efeler Belediyesi'nde Hafta Sonu MesaisiEfeler Belediyesi'nde Hafta Sonu MesaisiEfeler Belediyesi 2015 yılı Emlak, Çevre Temizlik Vergisi ve Katı Atık Toplama ve Taşıma ücreti ikinci taksiti ödemeleri için belediye vezneleri bu hafta sonu da açık olacak.
 • 14:59Şehitkamil'den Vatandaşlara Emlak Vergisi UyarısıŞehitkamil'den Vatandaşlara Emlak Vergisi UyarısıŞehitkamil Belediyesi; emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ikinci taksit ödemeleri konusunda vatandaşları uyardı.
 • 14:41Bozyazı'ya İki Yeni Bal OrmanıBozyazı'ya İki Yeni Bal OrmanıMersin’in Bozyazı ilçesinde, Kavaklı Bal Ormanında kovan kapasite artırımı yapılarak Ardıç ve Yelbiz Kalesi Bal Ormanlarının açılışı gerçekleştirildi.
 • 14:37Turizmcinin Gündemi Rusya KriziTurizmcinin Gündemi Rusya KriziAntalya'da turizm sektörünün Türkiye'deki en büyük buluşmasının ana gündem maddesini, Rusya krizi oluşturdu.
 • 14:36İkinci Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 Kasımİkinci Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 KasımSon günü 30 Kasım Pazartesi olarak belirlenen Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksit ödemelerinde, mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Serdivan Belediyesi vezneleri vatandaşlara hafta sonu da hizmet verecek.
 • 14:175. Uluslararası Resort Turizm KongresiAkdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Türkiye ile Rusya arasında siyasi bir gerginlik olsa bile, Rus misafirler ve Antalya'da yaşayan Rus vatandaşlarıyla bugüne kadar nasıl yaşandıysa, bundan sonra da birlikte yaşayacaklarını ve Türk misafirperverliğinin eksiltilmeyeceğini bildirdi.
 • 14:11Baraj Bölgesinde Organik Tarım Yapan Çiftçilere Kireç ve Gübre DağıtıldıBaraj Bölgesinde Organik Tarım Yapan Çiftçilere Kireç ve Gübre DağıtıldıTrabzon’un içme suyunu kimyasal maddelerden korumak ve bölge çiftçisinin gelirini arttırmak amacıyla Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanmakta olan Atasu Barajı Havzası Organik Tarımı Destekleme Projesi kapsamında çiftçilere kireç ve organik gübre dağıtımı gerçekleştirildi.
 • 14:11Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Serdar Kayaaltı AçıklamasıTüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Serdar Kayaaltı AçıklamasıTüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Serdar Kayaaltı, "Tüketici kredileri sözleşmeleri yönetmenliğinden endişeliyiz" dedi.
 • 14:08Odunpazarı Belediyesi Karikatür Dersleri BaşladıOdunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde karikatür kursu açıldı.
 • 13:46Tüketici Kredileri Sözleşme Yönetmeliği'ne TepkiTüketici Kredileri Sözleşme Yönetmeliği'ne TepkiTüketiciler Birliği, Tüketici Kredileri Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin getirdiği yeniliklere tepki gösterdi.
 • 13:42Tüketici Konut Kredilerinde Yeni DönemTüketici Konut Kredilerinde Yeni Dönem28 Mayıs'ta yayımlanan ve yarın yürürlüğe girecek yeni yönetmelik tüketicinin lehine maddeler içeriyor.
 • 13:42Media Markt'tan İzmir'e 4'üncü MağazaMedia Markt'tan İzmir'e 4'üncü MağazaPerakende grubu Media Markt, İzmir’deki 4’üncü mağazasını Point Bornova AVM’de hizmete açtı.
 • 13:355. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Yapıldı5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Yapıldı5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde konuşan Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı (TÜROFED) Osman Ayık, Rusya ile yaşanan gerilimle ilgili olarak, "Bu tür olayları siyasetten ve kişisel hırslardan arındırmak lazım. Bu bağlar kolay kolay kopmaz. 30 milyar doların üzerinde bir ekonomik bağ var, ticaret hacmi var. Bütün bunları düşündüğümüz zaman, geleceği sivil kanada bıraktıkları zaman biz bu krizi çok hılı ve kolay şekilde aşacağımızı düşünüyorum” dedi.
 • 13:14Turizmcilerden Türk ve Rus Yetkililere Çağrı: Krizin Çözümünü Sivillere BırakınTurizmcilerden Türk ve Rus Yetkililere Çağrı: Krizin Çözümünü Sivillere BırakınAntalya’da düzenlenen uluslararası katılımlı turizm kongresine Türkiye ile Rusya arasında uçak kriziyle başlayan gerilim damga vurdu.
 • 13:04Rusya Krizi İhracatı VurduRusya Krizi İhracatı Vurdu25 İhracatçı firmanın bulunduğu Gazipaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde, Rusya’yla yaşanan kriz nedeniyle zor günler yaşanıyor.
 • 12:31Büyükdere Gençlik Merkezi'nde Karikatür KursuBüyükdere Gençlik Merkezi'nde Karikatür KursuOdunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı gençlik merkezleri, kültürel, sosyal ve eğitim içerikli çalışmalarına devam ediyor.
 • 12:06Kadıköy'de Baskı Altında, Deplasmanlarda HarikaOzan Tufan kendi seyircisi önünde zorlanıyor, deplasman maçları ve milli takımda daha rahat ve iyi futbol sergiliyor Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA Fenerbahçe'nin flaş transferi ve bir o kadar da olaylı transferi Ozan Tufan, kendi seyircisi önünde zorlanıyor, deplasman maçları ve milli takımda daha rahat ve iyi futbol sergiliyor.
 • 11:32Mobilya Sektörünün Satışları "12 Taksit"Le ArtacakMobilya Sanayicileri ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, mobilya satışlarında kredi kartına taksitin 9'dan 12'ye çıkarılmasının sektörün elini güçlendireceğini vurgulayarak, "İnanıyorum ki satışlarımız en az yüzde 10-15 civarında artar" dedi.
 • 11:17Resmi Rezerv Varlıkları Yüzde 0,9 Azalarak 118,6 Milyar Dolar OlduMerkez Bankası’nın Uluslararası Rezervler ve Döviz Likiditesi verilerine göre; Ekim ayında resmi rezerv varlıkları bir önceki aya göre yüzde 0,9 azalarak 118,6 milyar ABD doları oldu.
 • 11:1412 Taksitle Hesapsız Alışveriş Yapmayın" UyarısıTüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Levent Küçük, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK), kredi kartıyla yapılan bazı harcamalarda taksit sayısını artıran kararına ilişkin, tüketicilerden, bütçelerini aşan harcamalar konusunda dikkatli olmalarını istedi.
 • 11:14Mutso Belge Fiyat Tarifesi DüşürüldüMutso Belge Fiyat Tarifesi DüşürüldüMuğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, şirketlerde 20 ve şahıslarda 15 TL olan belge ücretlerinin önümüzdeki yıldan itibaren 5 TL’ye düşürüldüğünü açıkladı.
 • 10:47SPK'dan Yeni Tebliğ TaslaklarıSermaye Piyasası Kurulu (SPK), "Borçlanma Araçları Tebliği" ile "Özel Durumlar Tebliği"nde değişiklik yapılmasına dair tebliğ taslağı yayımladı.
 • 10:38Fiat'tan Kasım KampanyasıFiat'ın otomobil modelleri için hazırladığı ve 30 Kasım akşamına kadar sürecek kampanyası, yeni otomobil alacaklara çeşitli fırsatlar sunuyor.
 • 10:35Büyükakın, Tuana'da Çalışmaları İncelediGenel Sekreter Büyükakın, Kent Konut'un Tuana 2. Etap inşaatını yerinde inceledi
 • 10:17Resmi Rezerv Varlıkları Ekim'de AzaldıResmi Rezerv Varlıkları, bir önceki aya göre yüzde 0,9 oranında azalarak 118,6 milyar dolar olarak gerçekleşti.
 • 10:15Tcmb'nin Resmi Rezerv Varlıkları AzaldıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB) resmi rezerv varlıkları, ekimde bir önceki aya göre yüzde 0,9 azalarak 118,6 milyar dolara geriledi.
 • 10:00Kredi Sözleşmelerinde Yapılan Değişiklikler22 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanan ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'a dayanılarak hazırlanan, Tüketici Kredisi Sözleşmeleri Yönetmeliği 22.11.2015 tarihi itibari ile yürürlüğe girmiş bulunuyor.
 • 22:13Şişli'de Mahalleliden Gaspçılara Meydan DayağıŞişli'de Mahalleliden Gaspçılara Meydan DayağıŞişli Kurtuluş’da takip ettikleri adamın cebindeki 11 bin lirayı alıp kaçan 4 gaspçı, yaşanan kovalamacanın ardından mahalleli tarafından yakalandı.
 • 21:03Kız Öğrenci Yurdunda 'Drone' KriziAtatürk Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, yurt bölgesinde yaya olarak kat ettikleri yolun kendilerini tedirgin ettiğini, belli bir saatten sonra can güvenliği tehdidi yaşadıklarını söylediler.
 • 19:21Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi27 Kasım 2015 Cuma- TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Çanakkale'de düzenlenen TÜRKONFED 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde konuşacak.
 • 18:41Kayyum Olarak Atanan İmran Okumuş (1)Kayyum Olarak Atanan İmran Okumuş (1)İmran Okumuş'un konuşması "Kaynak Holding 30 milyon lirayı Hollanda'ya kaçırmış"- Kayyum olarak atanan İmran Okumuş: - "2015 Haziran ayında zor duruma düşmüşler.
 • 18:30Kayyum Olarak Atanan İmran Okumuş (2)Kayyum Olarak Atanan İmran Okumuş (2)İmran Okumuş'un konuşması "Kaynak Holding 30 milyon lirayı Hollanda'ya kaçırmış"- Kayyum olarak atanan İmran Okumuş: - "2015 Haziran ayında zor duruma düşmüşler.
 • 17:19Van'da Bazı Tarlalara "Satılamaz" Şerhi KonduGıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, kentin farklı bölgelerinde bulunan bazı tarlalara "satılamaz" şerhi getirildi.