SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

19:59
Elektrik Piyasası Kanunu'nda Değişiklik Tasarıya göre, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından tüketici özelliklerine göre abone grupları belirlenebilecek.
18:28
Mardin'de, "Trafik Güvenliği Bilinçlendirme" Toplantısı Vali Taşkesen: "Trafik teröründe yılda 10 bin kayıp veriyoruz.
17:31
Esnafa Faizsiz Kredi Verilecek Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESOB) Başkanı Latif Altın, Bakanlar Kurulu kararıyla esnafa verilecek faizsiz kredinin esnaf için can suyu olduğunu söyledi.
17:21
Kentsel Dönüşümde Rekabetçilik ve Sosyal Uyum Geliştirilecek Onuncu Kalkınma Planı'na göre, kentsel dönüşüm kapsamında yapılan imar planı değişiklikleri sonucunda ortaya çıkan değer artışının belli bir oranının kamu payı olarak tahsil edilmesini sağlayacak mevzuat altyapısı hazırlanacak Özel sektörün alt gelir gruplarına yönelik konut üretimini teşvik amacıyla vergi indirimi, finansman maliyetlerinin azaltılmasına yönelik destek mekanizmaları geliştirilecek Büyükşehirlerin yoğun göç almış bölgelerinde uygulanan kentsel dönüşüm programları, sosyal
16:53
İtso İnegöl Protokolünü İsmob 2015'e Götürdü İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) tarafından düzenlenen organizasyonla Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı olan İSMOB 2015 ilçe protokolü ziyaret etti.
İtso İnegöl Protokolünü İsmob 2015'e Götürdü
16:50
Bingöl Belediyesi'nin Borcu 163 Milyon Lira Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, belediyenin 132 milyon 300 bin lira kredi, 9 milyon 950 bin lira üst yapı ve esnaf borcu, 21 milyon 400 bin lira da resmi borç olmak üzere 163 milyon 650 bin lira borcunun bulunduğunu söyledi.
Bingöl Belediyesi'nin Borcu 163 Milyon Lira
16:45
Bingöl Kent Merkezi Nüfusu 100 Bini Aştı Bingöl Belediye Başkanı Barakazi: "Birçok getirisi olan 100 bin nüfusumuz ile kentimiz daha hızlı gelişecek ve belediye hizmetleri de bu açıdan önem kazanacaktır"
16:42
Çin'de Şahsi Araç Sayısı 154 Milyona Ulaştı Çin’de şahsi araç sayısının 154 milyona ulaştığı açıklandı.
16:30
TBMM Genel Kurulu Hayvan gen kaynaklarının korunması, ıslahı, geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve pazarlanması için yetiştiricilerin ıslah amaçlı yetiştirici birliği kurmasını öngören tasarı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
TBMM Genel Kurulu
16:29
SGK Borçlarının Yapılandırmasında Süre 2 Şubat'ta Sona Eriyor Mali Müşavir Engin Sunay, torba yasa olarak bilinen bazı alacakların yeniden yapılandırma süresinin SGK için 2 Şubat 2015 tarihine kadar uzatıldığını söyledi.
SGK Borçlarının Yapılandırmasında Süre 2 Şubat'ta Sona Eriyor
16:24
MHP'li Çirkin'den "Barınma Kredisi" Teklifi MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, yüksek öğretim gören öğrencilere "barınma kredisi" sağlanması için kanun teklifi verdi.
MHP'li Çirkin'den 'Barınma Kredisi' Teklifi
16:10
Siverek'te Et Fiyatları Arttı Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanı Sevdalı: "Özellikle arpa ve saman fiyatlarındaki artış et fiyatlarına yansıyor"
Siverek'te Et Fiyatları Arttı
16:07
VakıfBank'tan Basel 3 Uyumlu İlk Sermaye Benzeri Tahvil İhracı Türkiye'nin sermaye piyasalarındaki öncü bankası VakıfBank, yine bir ilke daha imza atarak Türkiye'nin Basel 3 uyumlu ilk sermaye benzeri tahvil ihracını gerçekleştirdi.
VakıfBank'tan Basel 3 Uyumlu İlk Sermaye Benzeri Tahvil İhracı
16:03
Öğrencilerini Burs ve Kredi Taahhütnameleri Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumundan burs ve kredi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhütnamelerini onaylama işlemleri 31 Ocak'ta sona erecek.
Öğrencilerini Burs ve Kredi Taahhütnameleri
15:40
Kredi Kullanan Esnafa "Lüks Hayat" Uyarısı Samsun İlkadım Gazi Esnaf Sanatkarları Kredi ve Kefalet kooperatif Başkanı Zabit Pilan, devletin vermiş olduğu krediyi lüks yaşantısı için harcayan esnaf ve sanatkarlara uyarılarda bulundu.
Kredi Kullanan Esnafa 'Lüks Hayat' Uyarısı
15:36
Halkbank'tan Girişimcilere Finansman Desteği 'Üreten Türkiye'ye verdiği desteğe yenilerini eklemeyi sürdüren Halkbank, Girişimci Kredisi ürününü geliştirdi.
15:32
Diyarbakır'da Esnafın "Acil Destek Kredisi" Talebi DESOB Başkanı Ebedinoğlu, IŞİD bahanesiyle düzenlenen gösterilerde iş yerleri zarar gören 11 ildeki esnafa, KOSGEB'in Van depremi ve Reyhanlı'daki bombalı saldırıda zarar gören işletmelere sağladığı "Acil Destek Kredisi" verilmesi için hazırladıkları raporu Başbakan Davutoğlu'na sunduklarını bildirdi.
15:29
TBMM Kit Komisyonu TPAO Genel Müdür Vekili Şişman: "Son petrol fiyatlarından sonra TPAO olarak sondajlarımızda bir takım azaltmalara gideceğiz, bir takım revizyonlar yapacağız" "(Petrol fiyatları) 75 90 dolar, bunun 5'er dolar esnetebilirsiniz, bunun dışında aşağı ya da yukarıda oluşan fiyatlar kesinlikle spekülatif ve.
15:28
Polis, Yaşlı Adamı Dolandırılmaktan Kurtardı Telefondaki kişilerin yönlendirmesiyle kredi kartıyla 2 bin 800 liralık altın aldığı öğrenilen kişi, şüphelilerin belirttiği buluşma noktasına giderken durduruldu.
15:14
Konut Edinmek İsteyenlere Devlet Desteği Kararı Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Yenigün: "Söz konusu teşvik, tasarrufların arttırılması ve konut stoğunun eritilmesi yönünde de ekonomiye katkı sağlayacaktır"
Konut Edinmek İsteyenlere Devlet Desteği Kararı
15:06
Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş’tan, esnafa faizsiz kredi verileceğini söyledi.
Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi
15:01
Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu Yapıldı Aliağa Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, 2014 olağan mali genel kurul toplantısını yaptı.
Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu Yapıldı
14:55
Yunanistan'da Yeni Hükümet İlk Bakanlar Kurulu Toplantısını Yaptı Yunanistan Başbakanı Çipras: "Hükümetimiz sosyal kurtuluş hükümetidir" "İktidar bize değil, bizi iktidar yapan halka aittir"
14:55
Samsun Tüik?ten ?dolandırıcı? Endişesine Mektuplu Çözüm Tüik'ten 'dolandırıcı' endişesine mektuplu çözüm TÜRKİYE İstatistik Kurumu (TÜİK) Samsun Bölge Müdürü Harun Çiçek, resmi istatistik programları kapsamında anketörler vasıtasıyla yapılan veri toplama çalışmalarında, vatandaşların görevlilere 'dolandırıcı' endişesiyle bilgi vermeyebildiğini söyledi.
Samsun Tüik?ten ?dolandırıcı? Endişesine Mektuplu Çözüm
14:53
ABD Ukrayna'ya 2 Milyar Dolar Kredi Verecek ABD'nin Ukrayna'ya 2 milyar dolar kredi garantisi sağlamasına ilişkin deklarasyon Kiev'de imzalandı.
ABD Ukrayna'ya 2 Milyar Dolar Kredi Verecek
14:44
Yapısal Dönüşüm 10. Kalkınma Planı Başbakan Davutoğlu: (4) "Kentsel dönüşüm alanlarında hakların devredilmesine imkan sağlayacak şekilde gayrimenkul sertifikası modeli geliştireceğiz.
Yapısal Dönüşüm 10. Kalkınma Planı
14:42
Davutoğlu: "Konut Edinmek İsteyenlere Yüzde 15'lik Devlet Desteği Sağlanacak" İnşaat Sektörü Zirvesi- Başbakan Davutoğlu: (3)"Konut kredilerinde mecburi olarak yatırılan yüzde 25 peşinatı biriktirmek için açılan her hesaba, devlet yüzde 15-20 nispetinde katkıda bulunacak.
Davutoğlu: 'Konut Edinmek İsteyenlere Yüzde 15'lik Devlet Desteği Sağlanacak'
14:37
Nüfus Müdürlüğüne Verdiği Kimliğin Başkasında Çıktığı İddiası Antalya'da 26 yaşındaki Gülden G'nin, evlendiği için değiştirdiği ve Muratpaşa Nüfus Müdürlüğüne teslim ettiği eski kimliğinin bir başkasının üzerinden çıktığı iddia edildi Gülden G: "Hayat kadını resmimi çıkarıp kendi resmini yapıştırmış.
14:10
Birbirimizin Enerjisini Tüketmezsek Büyük Bir Enerji Ortaya Çıkacaktır" Kahramanmaraş Valisi Güvençer: "Birbirimizin enerjisini tüketmezsek büyük bir enerji ortaya çıkacaktır.
Birbirimizin Enerjisini Tüketmezsek Büyük Bir Enerji Ortaya Çıkacaktır'
14:02
Kimliği Hayat Kadınından Çıktı Antalya’da bir kadının evlendikten sonra nüfus müdürlüğüne iade ettiği eski kimliği, yaklaşık bir ay sonra para karşılığı ilişkiye giren hayat kadınının üzerinden çıktı.
Kimliği Hayat Kadınından Çıktı
13:45
Adana Polis Yanlış Kişiyi Yakalayınca, Dolandırıcılar Kaçtı Adana'da telefon dolandırıcılarının tuzağına düşen emekli işçi 61 yaşındaki Mehmet Kütük'ün kredi kartıyla aldığı 2 bin 800 liralık altın polis tarafından kurtarıldı.
Adana Polis Yanlış Kişiyi Yakalayınca, Dolandırıcılar Kaçtı
13:40
Türkiye Konut Fiyatı Artış Beklentisinde Avrupa ve Amerika'yı Geride Bıraktı ING Uluslararası Araştırmalar tarafından gerçekleştirilen yıllık "Konut Fiyatları ve Konut Kredileri Araştırması" sonuçlarına göre, Türkiye, 2015 yılında konut fiyatlarına ilişkin en fazla artış beklentisinde olan ülkeler sıralamasında İngiltere ve Lüksemburg ile birlikte ilk sırada yer aldı.
13:39
Tarım Kredi Kooperatifinden Vali ve Başkan'a Ziyaret Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy ve beraberindeki heyet Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ve Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
Tarım Kredi Kooperatifinden Vali ve Başkan'a Ziyaret
13:37
Köylünün 39 Yıllık Mağduriyeti Son Buluyor Karaman'da bölgenin 1976'da sit alanı ilan edilmesi sonrası evlerinin tamiratını bile yapamayan Madenşehri köyü sakinlerinin mağduriyeti, köyün başka bir yere taşınması ile sona erecek Adeta açık hava müzesini andıran ve yeni ev yapılamadığı için sürekli göç veren köyde ağırlıklı olarak yaşlılar bulunuyor Köy muhtarı Demir: "Köyden bir genç evlenmek istediğinde karşı taraf 'önce ev' diyor.
13:23
Aso Ocak Ayı Meclis Toplantısı ASO Başkanı Özdebir: "2014 yılı büyümesi yüzde 3'ün altına düşecektir ancak bizi endişelendiren 2015'teki büyümedir.
13:20
Yapı Kredi'den Kobi Kampanyası Yapı Kredi, yeni kampanyası kapsamında KOBİ'lere bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlayacak.
13:19
Köylülerin 39 Yıllık Mağduriyeti Son Buluyor Karaman'da bölgenin 1976'da sit alanı ilan edilmesi sonrası evlerinin tamiratını bile yapamayan Madenşehri köyü sakinlerinin mağduriyeti, köyün başka bir yere taşınması ile sona erecek.
Köylülerin 39 Yıllık Mağduriyeti Son Buluyor
12:47
Başbakan Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar Başbakan Ahmet Davutoğlu, öncelikli dönüşüm programının iş gücü ayağını açıkladı.
12:40
Siirt Esnaf Odası'ndan 'Yeni Esnaf Kredisi' Açıklaması Başbakan Davutoğlu’nun açıkladığı, esnafa faizsiz kredi verileceği haberi Siirt’te küçük esnafı umutlandırdı.
Siirt Esnaf Odası'ndan 'Yeni Esnaf Kredisi' Açıklaması
12:34
Prim Borcu İçin Son Başvuru 2 Şubat Şanlıurfa SGK İl Müdürü İsmail Ünlü prim borçlarıyla ilgili son müracaat tarihinin 2 Şubat'ta sona ereceğini söyledi.
Prim Borcu İçin Son Başvuru 2 Şubat
12:25
Kız Arkadaşı İçin Kapkaç Yapan Şahıs Yakalandı Kazan'da bir bankanın ATM'sinden maaşını çeken genç kızın çantasını gasp eden şahıs, yakalanarak tutuklandı.
12:18
Vakıftan Serazedelere Borç Erteleme Müjdesi Kütahya'nın Simav SYDV Başkanı Kaymakam Gökhan Gürbüzerol, yoğun kar yağışından zarar gören 40 seracının 80 bin TL tutarındaki borçlarının bir yıl ertelendiğini bildirdi.
Vakıftan Serazedelere Borç Erteleme Müjdesi
12:09
Aso Başkanı: 2015'teki Büyümeden Endişeliyiz Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, 2015 yılına dezavantajlı başladıklarını söyledi Özdebir, "2015’teki büyümeden endişeliyiz.
Aso Başkanı: 2015'teki Büyümeden Endişeliyiz
12:05
Dolandırılmaktan Kurtarıldığına Sevinemedi Adana’da, telefonla aranarak kredi kartından para çektirilip altın aldırılan yaşlı adamı dolandırıcıların elinden polis kurtardı.
Dolandırılmaktan Kurtarıldığına Sevinemedi
11:37
Polis Yanlış Kişiyi Yakalayınca, Dolandırıcılar Kaçtı Adana'da telefon dolandırıcılarının tuzağına düşen emekli Mehmet Kütük'ün kredi kartıyla aldığı 2 bin 800 liralık altın, polisin devreye girmesiyle kurtarıldı.
Polis Yanlış Kişiyi Yakalayınca, Dolandırıcılar Kaçtı
11:27
Kadının Maaşını Gasbeden Kişi Tutuklandı Kazan'da bir kadının yeni çektiği maaşının bulunduğu çantasını çaldığı iddiasıyla yakalanan kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Kadının Maaşını Gasbeden Kişi Tutuklandı
11:26
Dosya Masrafını Geri Alacağım' Diye Tuzağa Düşmeyin" TÜSODER Genel Başkanı Ağaoğlu: "Dosya masrafının nasıl geri alabileceğini bilmeyen vatandaşları istismar eden fırsatçı dolandırıcılar, daha önce kendilerini hukuk bürosu, tüketici derneği, kamu kurumu gibi tanıtmaktayken, şimdilerde yöntem değiştirmek suretiyle bankadan aradıklarını ileri sürüp tüketicileri.
Dosya Masrafını Geri Alacağım' Diye Tuzağa Düşmeyin'
11:22
Nüfus Müdürlüğüne Teslim Ettiği Kimliği Hayat Kadınından Çıktı Antalya'da yaşayan Gülden G.'nin evlendikten sonra nüfus müdürlüğüne iade ettiği eski kimliği, yaklaşık bir ay sonra hayat kadınının üzerinden çıktı.
Nüfus Müdürlüğüne Teslim Ettiği Kimliği Hayat Kadınından Çıktı
11:12
Kimse Yok mu Şehit Madencilerin Çocuklarına Karne Hediyesi Verdi Kimse Yok Mu Derneği Balıkesir Şubesi ile Almanya'da hizmet veren yardım kuruluşu ortağı TimeToHelp (Yardım Zamanı), Soma maden faciasında şehit olanların çocuklarına karne hediyesi olarak bisiklet ve tablet bilgisayar hediye etti.
Kimse Yok mu Şehit Madencilerin Çocuklarına Karne Hediyesi Verdi
10:30
TCMB'nin Resmi Rezerv Varlıkları Azaldı Merkez Bankasının resmi rezerv varlıkları, 2014 yılı Aralık ayında bir önceki aya göre 6 milyar 140 milyon dolar azalarak 127 milyar 312 milyon dolara geriledi.
TCMB'nin Resmi Rezerv Varlıkları Azaldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:11:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ
[Hata Bildir]