12:2800
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

   

  İso: Gümrük Birliği Sta'lara Karşı Revize Edilmeli

  İso: Gümrük Birliği Sta'lara Karşı Revize Edilmeli

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Türkiye'nin Avrupa Birliği ile yürütmükte olduğu Gümrük Birliği koşullarının, serbest ticaret anlaşmalarına (STA) karşı revize edilmesini istedi. (Bugün 12:05)

   

  Tcmb Finansal İstikrar Raporu Açıklandı

  TCMB Finansal İstikrar Raporu'ndan: "(Fed faiz artırımı) Enflasyonun düşük seyretmesi ve istihdam piyasasında kalıcı iyileşmenin sağlanamamasından dolayı faiz artırımının beklenenden daha geç ve yavaş gerçekleşmesi söz konusu olabilecektir" "Alınan ve alınabilecek önlemler sonucunda enflasyonun 2015. (Bugün 12:05)

   

  TCMB Finansal İstikrar Raporu Açıklandı

  TCMB, Finansal İstikrar Raporunda, kredi büyüme hızının daha sürdürülebilir seviyelerde istikrar kazandığı belirtildi. (Bugün 12:03)

   

  Konut Satışında Yeni Dönem

  Konut Satışında Yeni Dönem

  Ön ödemeli konut satışlarına ilişkin esaslar yeniden belirlendi.Tüketici aldığı evi gerekçesiz iade edebilecek. Konut teslim süresi 36 ayı geçemeyecek. (Bugün 11:42)

   

  Muhabirlikten Medya Patronluğuna

  Muhabirlikten Medya Patronluğuna

  Zonguldak'ta, yerel gazetelerde 9 yıl muhabir olarak çalıştıktan sonra kendi dergi ve gazetesini çıkaran Ali Rıza Tığ, şimdi de yerel televizyon kanalı sahibi oldu. (Bugün 11:37)

   

  Zonguldak Muhabirlikten Medya Patronluğuna

  Zonguldak Muhabirlikten Medya Patronluğuna

  Zonguldak'ta, yerel gazetelerde 9 yıl muhabir olarak çalıştıktan sonra kendi dergi ve gazetesini çıkaran 42 yaşındaki Ali Rıza Tığ, şimdi de yerel televizyon kanalı sahibi oldu. (Bugün 11:31)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 12:28:55. #1.12#