SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

 • 19:27Kurtulmuş: Eylül'de 37 Bin Öğretmen Ataması YapılacakKurtulmuş: Eylül'de 37 Bin Öğretmen Ataması YapılacakBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bugün ilk kez yapılan Geçici Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalar yaptı. Kurtulmuş, 37 bin öğretmenin Eylül ayında atanacağını söyledi.
 • 12:05Milyonlarca Emekliye 13. Maaş GeliyorMilyonlarca Emekliye 13. Maaş GeliyorToplu sözleşme masasına gelen promosyonda çalışmalar hızlandı. SGK'nın bankalarla görüşmesi olumlu biterse emekliye 13. maaş olarak ödenecek.
 • 10:28Fitch'ten Çin AçıklamasıUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Çin ekonomisi için yeni normal durumun, artan volatiliteyle birlikte daha yavaş bir büyüme olduğunu belirtti.
 • 01:12Avrupa'daki Göçmen KriziABD Dışişleri Bakanlığı Mark Toner, bu yıl sonuna kadar kabul edecekleri Suriyeli mülteci sayısının en fazla bin 800 kişi olacağını ifade etti.
 • 00:55Yunanistan'da Erken Seçime DoğruEski Yunanistan'ın Başbakanı ve Radikal Sol Koalisyon Partisi (SYRİZA) lideri Aleksis Çipras, "Eski hükümetler tarafından yapılan hataların tekrar yapılmasına izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 00:03Çipras, Seçim Kampanyasına Atina'dan BaşladıÇipras, Seçim Kampanyasına Atina'dan BaşladıRadikal Sol Koalisyon Partisi (Syriza) lideri ve eski Başbakan Aleksis Çipras, seçim çalışmalarına Atina'dan başladı.
 • 22:45B20 Türkiye KonferansıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Amerikan Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararıyla ekonomik durumun gelecek yıllarda biraz daha sıkılaşabileceği uyarısında bulunarak, "Türkiye ise son 12-13 yıldır yürüttüğü ihtiyatlı ve sürdürebilir makro ekonomi politikasıyla iç ve dış şoklara karşı esnekliğini arttırmıştır.
 • 20:45SavcıyımSavcıyım" Diyen Dolandırıcıya Vermek İçin 50 Bin Lira Kredi ÇektiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dolandırılmak istenen Ali Osman G'nin olayı polise anlatması- Esnafın olayı anlatması "Savcıyım" diyen dolandırıcıya vermek için 50 bin lira kredi çekti- Kendisini "savcıyım" diye arayan ve "banka hesabını ele geçiren teröristlerin yakalanması" için yardım isteyen kişiye vermek üzere bankadan 50 bin lira kredi çeken emekli esnafın durumu fark etmesi üzerine dolandırılmaktan kurtuldu Nevşehir'de 73 yaşındaki emekli, telefonda "savcı" olduğunu söyleyen ve "banka hesabını ele geçiren teröristlerin yakalanması" için yardım isteyen dolandırıcıya para kaptırmaktan son anda kurtuldu.
 • 20:33Halkbank'tan AçıklamaTürkiye Halk Bankası AŞ (Halkbank) tarafından, bir gazetede yer alan köşe yazısına ilişkin "Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra hukuki ve cezai başvurularda bulunulacak" açıklaması yapıldı.
 • 20:00Ecb Başkanı Draghi AçıklamasıAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, aylık 60 milyon avroluk varlık alım programın 2016 yılının eylül ayına kadar devam edeceğini ancak gerekli görülürse programın uzatılabileceğini söyledi.
 • 18:47Mersin- Akkuyu'da 'Derin' ÇatlakMersin- Akkuyu'da 'Derin' ÇatlakAkkuyu'da 'Derin' çatlak Türkiye'nin ilk nükleer santrali olacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin şirketi Akkuyu Nükleer A.Ş bünyesinde Mersin Bölge Kamu Diplomasisi ve Devlet İlişkileri Bölge Müdürü olan Faruk Uzel istifa etti.
 • 18:34Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi04 Eylül 2015 Cuma- Ankara'da G-20 maliye bakanı ve merkez bankası başkanları toplantısı yapılacak.
 • 18:12B20 Türkiye KonferansıB20 Türkiye Altyapı ve Yatırımlar Görev Gücü Başkanı Ferit Şahenk, para ve mali politikalarının artık uzun vadeli büyüme konusunu ele alma noktasında yeterli olmadığını belirterek, "Dolayısıyla yapısal reformlar her zamankinden daha önemli" dedi.
 • 17:11Derleme - "B20 Türkiye Konferansı" Başlığıyla Yayımladığımız Haberleri Derleyerek Tekrar...Küresel ekonominin gündemindeki konuların masaya yatırılacağı B20 Türkiye Konferansı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı açılışla başladı.
 • 16:56Fed 'Bej Kitabı'nı Yayınladı: Ilımlı Büyüme Devam EdiyorAmerikan Merkez Bankası (Fed)’in iş dünyasının nabzını tuttuğu ‘Bej Kitabı’ raporuna göre ülke ekonomisi ılımlı büyümeye devam ediyor.
 • 16:26B20 Konferansı Açılış OturumuBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Bugün itibariyle dünya ekonomisinin önündeki en büyük sorun olarak kredibilite olduğunu görüyoruz.
 • 16:20B20 Türkiye KonferansıG20 Liderler Zirvesi'nde sunulmak üzere hazırlanan ve küresel iş dünyasının 19 talebinin yer aldığı B20 Türkiye Raporu'nda, ortak bir uluslararası yatırım prensipleri seti oluşturulması önerisine yer verildi.
 • 16:16Savcıyım" Diyen Dolandırıcıya Vermek İçin 50 Bin Lira Kredi ÇektiNevşehir'de 73 yaşındaki emekli, telefonda "savcı" olduğunu söyleyen ve "banka hesabını ele geçiren teröristlerin yakalanması" için yardım isteyen dolandırıcıya para kaptırmaktan son anda kurtuldu.
 • 16:03Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- B20 Türkiye Konferansı Küresel ekonominin gündemindeki konuların masaya yatırılacağı B20 Türkiye Konferansı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve küresel ekonominin baş aktörlerinin katılımıyla başladı.
 • 16:02Akkuyu'da 'Derin' ÇatlakAkkuyu'da 'Derin' ÇatlakTürkiye'nin ilk nükleer santrali olacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin şirketi Akkuyu Nükleer A.Ş bünyesinde Mersin Bölge Kamu Diplomasisi ve Devlet İlişkileri Bölge Müdürü olan Faruk Uzel istifa etti.
 • 15:40B20 Türkiye KonferansıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bugün itibarıyla dünya ekonomisinin önündeki en büyük sorun olarak kredibilite açığını görüyoruz.
 • 15:31Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi ArttıBankacılık sektörünün toplam kredi hacmi, bir haftada yüzde 0,35 artarak 28 Ağustos itibarıyla 1 trilyon 478 milyar 360 milyon liraya yükseldi.
 • 15:30Tüketicilerden Dosya Masrafı İçin Oturma EylemiTüketicilerden Dosya Masrafı İçin Oturma EylemiBursa Tüketiciler Derneği üyeleri, kredi çekenlere dosya masrafların geri ödenememesini, banka şubesi önünde oturma eylemi yaparak protesto etti.
 • 15:06Thk'daki Usulsüzlük İddialarına İlişkin DavaTürk Hava Kurumundaki (THK) usulsüzlük iddialarına ilişkin kurumun eski Başkanı Osman Yıldırım ve oğlu Emre Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 2'si Fransız 41 kişi, hakim karşısına çıktı.
 • 15:04Bankacılık Sektörü Kredi Hacmi ArttıBankacılık sektörü kredi hacmi bir haftada 5,3 milyar lira artarak 1 trilyon 421 milyar liraya yükselirken, toplam mevduatlar 16,8 milyar lira azalarak 1 trilyon 223,9 milyar liraya geriledi.
 • 15:02Tıbbi Cihaz Üretiminin Envanteri ÇıkarılacakTıbbi Cihaz Üretiminin Envanteri ÇıkarılacakSağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye’de nerede, hangi tıbbi malzeme üretildiği ile ilgili envanter çıkartacak.
 • 14:27Syriza'ya Radikal Soldan Gelen TehditSyriza'ya Radikal Soldan Gelen TehditYunanistan Başbakanlığından istifa ederek erken seçim yolunu açan Aleksis Tsipras'ın yeniden kazanacağı şüpheli. Önündeki tek engel eski bakanlarından Lafazanis'in kurduğu Halk Birliği partisi olmayacak.
 • 14:26Şehit Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüMardin’in Dargeçit ilçesinde yola önceden döşenen bombanın, polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan Mehmet Akif Hatunoğlu’nun baba ocağından yükselen ağıtlar herkesi ağlattı.
 • 14:13Şehit Polisin Acı Haberi Ailesini Yasa BoğduŞehit Polisin Acı Haberi Ailesini Yasa BoğduMardin'in Dargeçit ilçesinde bir okulda çıkan yangına müdahale etmek için zırhlı araçla olay yerine giderken teröristler tarafından yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit düşen 4 polisten Akif Hatunoğlu’nun acı haberi ailesine ulaştı.
 • 13:44Dosya Masrafının İadesi İçin Banka Önünde Oturma Eylemi YaptılarBursa'da banka kredisi kullanan bazı tüketiciler, bankaya yaptıkları müracaata rağmen dosya ve komisyon masraflarının kendilerine iade edilmediği gerekçesiyle oturma eylemi yaptı.
 • 13:38Shell'den "Bonus Card"A Özel KampanyaShell&Turcas, Türkiye'nin önde gelen kredi kartlarından Bonus ile başlattığı yeni kampanyasıyla, müşterilerine kazandırmaya ve onları gülümsetmeye devam edecek.
 • 13:20Dosya Masrafı İçin Ziraat Bankası Önünde Oturma Eylemi YaptılarDosya Masrafı İçin Ziraat Bankası Önünde Oturma Eylemi YaptılarBursalı tüketiciler, dosya masraflarını geri ödeme sözünü yerine getirmeyen Ziraat Bankası önünde oturma eylemi yaptı.
 • 12:13Sahte Kimlikle Telefoncuyu DolandırdılarBursa'da bir telefon satış bayine giden 2 kişi sahte kimlikle alışveriş yapıp kayıplara karıştı.
 • 12:09Dtso ile Vakıf Bank Arasında Protokol İmzalandıDtso ile Vakıf Bank Arasında Protokol İmzalandıDüzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ile Vakıf Bank Düzce Şubesi arasında kredi protokolü imzalandı.
 • 11:32TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Artvin'in Hopa, Arhavi ve Borçka ilçelerindeki sel felaketinin zarar verdiği esnafın ayakta kalabilmesi için ertelenen vergi ödemelerinin yanında esnaf kredi borçlarının ve SGK prim ödemelerinin de ötelenmesi çağrısında bulundu.
 • 11:32Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?Kredi notunuz,Kredi Kayıt Bürosu (KKB) bağlı olan Findekstarafından çeşitli bileşenlerin oranlaması sonucunda oluşuyor.
 • 11:11TESK Başkanı Palandöken: "Sel Felaketinden Etkilenen Esnafın Sıkıntısına Çare Bulunmalı"Artvin’in Hopa, Arhavi ve Borçka ilçelerindeki sel felaketinin zarar verdiği esnafın ayakta kalabilmesi için ertelenen vergi ödemelerinin yanında esnaf kredi borçlarının ve SGK prim ödemelerinin de ertelenmesi gerektiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Hopa, Arhavi ve Borçka ilçelerimizde sel felaketinden etkilenen esnafımız çok büyük sıkıntı içinde.
 • 10:39Başkanlardan Yeni Komutana ZiyaretBaşkanlardan Yeni Komutana ZiyaretKula sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile oda başkanları, göreve yeni başlayan İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hikmet Aybars Hayta’yı makamında ziyaret etti.
 • 09:42Kosgeb 30 Kişiye Uygulamalı Girişimcilik Sertifikası VerdiKosgeb 30 Kişiye Uygulamalı Girişimcilik Sertifikası VerdiYatırım yapmak isteyenlere bir dizi kolaylıklar hazırlayan Kosgeb Batman İl Müdürlüğü, 30 kişiye uygulamalı girişimcilik sertifikası verdi
 • 09:34Asgari Ücretle Çalışan Güvenlikçiden İnsanlığa Örnek DavranışAsgari Ücretle Çalışan Güvenlikçiden İnsanlığa Örnek DavranışMersin’de bir şirkette asgari ücretle özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 33 yaşındaki Mehmet Kandemir, örnek bir davranış sergileyerek, sokakta bulduğu ve içerisinde yaklaşık 30 bin lira para ile kredi kartlarının bulunduğu çantayı Emniyet Müdürlüğü’ne teslim etti.
 • 09:19Yurt İçi Piyasalar Enflasyon Verilerine OdaklandıKüresel piyasalar, açıklanan makroekonomik veriler ve ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz artırımı beklentileriyle sert dalgalı seyrini sürdürürken, bugün yurt içinde enflasyon verileri, yurt dışında ise Avrupa Merkez Bankası (ECB) kararları takip edilecek.
 • 00:42Fed, "Bej Kitap" Raporunu YayımladıABD Merkez Bankası'nın (Fed) "Bej Kitap" raporu, ülke ekonomisinin temmuz-ağustos döneminde büyümeyi ılımlı hızda sürdürdüğünü ortaya koydu.
 • 19:29Çiftçi Kredi Borçlarının ErtelenmesiBayburt Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce, doğal afetlerden zarar gören çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifine olan kredi borçlarının bir yıl ertelendiği bildirildi.
 • 18:48Kılıçdaroğlu: Türkiye Bir Kişinin Hırsı ve Kiniyle Tekrar Seçime GidiyorKılıçdaroğlu: Türkiye Bir Kişinin Hırsı ve Kiniyle Tekrar Seçime GidiyorCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin bir kişinin kişisel hırsı, kini ve öngörüsüyle tekrar seçime gittiğini söyledi.
 • 18:47CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Seçimler olur mu? Niye olmasın seçimler.
 • 17:55Tosya'da Bal Üretiminde DüşüşKastamonu'da olumsuz hava şartları nedeni ile bal üretiminde düşüş yaşandığı bildirildi.
 • 17:0410 Bin Liraya ve 10 Milyon Liraya 2. El Otolar Aynı Çatıda Buluşacak10 Bin Liraya ve 10 Milyon Liraya 2. El Otolar Aynı Çatıda BuluşacakCNR Expo’da 11 Eylül’de açılacak 2. El Otomobil Satış Günleri’nde fiyatı 10 bin liradan başlayan ve 10 milyon lirayı bulan otomobiller vitrine çıkacak.
 • 16:582. El Otomobil Satış Günleri" 11 Eylül'de Başlıyor2. El Otomobil Satış Günleri, 11-20 Eylül tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek.
 • 16:54Ayvalık Belediye Meclisi Eylül Ayı Oturumunu GerçekleştirdiAyvalık Belediye Meclisi Eylül Ayı Oturumunu GerçekleştirdiBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde Ayvalık Belediyesi’nin Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Orhan Peker Sanat Galerisinde yapılan oturumla gerçekleştirildi.
 • 16:53Muş'ta 215 Kursiyere Sertifika VerildiMuş'ta 215 Kursiyere Sertifika VerildiDoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Muş Yatırım Destek Ofisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Muş Müdürlüğü’nde uygulanan girişimcilik kurslarında başarılı olan 215 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.