03:1200
SON DAKİKA KREDİ HABERLERİ

Son Dakika Kredi Haberleri

  Saraybosna'da Sırplar'dan Provokasyon

  Saraybosna'ya savaş zamanında ateş açılan yerlerden biri olan Zlatişte tepesine, 10 metre uzunluğunda metal haç dikildi Kuşatma Altındaki Saraybosna'da Öldürülen Çocukların Aileleri Derneği Başkanı Fikret Grabovitsa: "Zlatişte tepesinde dikilen 10 metrelik haç, Saraybosna halkına yönelik bir. (Dün 15:22)

   

  Alfa Romeo Giulietta'da Fırsatlar Devam Ediyor

  TOFAŞ çatısı altında temsil edilen Alfa Romeo’nun, kompakt sınıftaki temsilcisi Giulietta için sunduğu fırsatlar, eylül ayında da devam ediyor. (Dün 12:36)

   

  Yağışlar Karacabey Ovası'ndaki 170 Bin Ton Domatesi Çürüttü

  Türkiye'de salçalık domates üretiminin yarısına yakınının elde edildiği Karacabey Ovası'nda görülen yağışlar, bölge çiftçisini olumsuz etkiledi Yağışlar, piyasa değeri 50 milyon lira olarak tahmin edilen yaklaşık 170 bin ton salçalık domatesin çürümesine neden oldu Karacabey Ziraat Odası Meclis Başkanı Karaca: "Stoklar da eridi. (Dün 11:32)

   

 

  Başkan Taşlı Ahilik Haftasını Kutladı

  Başkan Taşlı Ahilik Haftasını Kutladı

  Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı (DESKKKOP) Ertan Taşlı, Ahilik Haftasını kutladı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İş Fikrini Hayata Geçirecek Girişimciler Aranıyor

  İş Fikrini Hayata Geçirecek Girişimciler Aranıyor

  Tekirdağ Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü ile ÇTSO işbirliğinde, iş fikrini hayata geçirecek yeni girişimcilere yönelik 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' düzenlenecek. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  BDDK'dan Acentelik ve Danışmanlık İzni

  BDDK'dan Acentelik ve Danışmanlık İzni

  BDDK, Garanti Bankasına acentelik, Akbank'ın bağlı ortaklarına ve Denizbank'a çeşitli konularda danışmanlık izni verdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Moody's İngiltere'nin Not Ve Görünümünü Teyit Etti

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, İngiltere'nin "Aa1" olan ülke notunu ve durağan olan not görünümünü teyit etti. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Ezine MYO'da Girişimcilik Derslerine KOSGEB Desteği

  Ezine MYO'da Girişimcilik Derslerine KOSGEB Desteği

  ÇOMÜ Ezine MYO'da, girişimcileri başarılı işletmeleri kurmaları yönünde teşvik etmek amacı ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine KOSGEB destek verecek. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Moody's İngiltere'nin Not ve Görünümünü Teyit Etti

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s İngiltere’nin “Aa1” olan ülke notunu ve “durağan” olan not görünümünü teyit ettiğini açıkladı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Katip Çelebi Yüksekokul İçin Birgi'deki Çalışmaları Hızlandırdı

  Katip Çelebi Yüksekokul İçin Birgi'deki Çalışmaları Hızlandırdı

  Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in girişimleriyle, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu, inanç turizminin merkezi konumundaki Birgi’de Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yüksekokul açılması konusunda görüşmeler ve incelemeler devam ediyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Julian Assange'dan Google'a Ağır Suçlama

  Julian Assange'dan Google'a Ağır Suçlama

  Wikileaks'in kurucusu Julian Assange, Google'ın ulusal istihbarat kuruluşları ile kullanıcıların kişisel bilgileri paylaştığını iddia etti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şehit babasından örnek davranış -

  Şehit babasından örnek davranış -

  Şehit babası Mehmet Aydoğan, oğlunun şehadetinden sonra sağlanan krediyle aldığı evi, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ne bağışladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Çekerek Belediyesi Su Sorunun Çözdü

  Çekerek Belediyesi Su Sorunun Çözdü

  Yozgat’ın Çekerek İlçe Belediyesi, 70 yıldır ilçenin en büyük sorunu olan su problemini çözdü. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Balıkesirspor, Galatasaray Maçına Hazır

  Balıkesirspor, Galatasaray Maçına Hazır

  Süper Toto Süper Lig'de oynadığı 2 maçtan puan çıkartamayan Balıkesirspor, yarın karşılaşacağı rakibi Galatasaray'ı sakatlığı geçen Vargas ile vurmayı planlıyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Jeep'ten Eylül Kampanyası

  Jeep'ten Eylül Kampanyası

  Jeep, yeni Cherokee, Grand Cherokee, Wrangler veya Compass modellerinden birine sahip olmak isteyenlere özel kredi imkanı sunuyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Türkiye Fas İlişkilerinde Yeni Dönem

  Türkiye ile Fas arasında çevre ve şehircilik alanında yepyeni bir dönem başlıyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  'İskoçya Halkı, Güçlü İngiltere İçin Oy Verdi'

  "İskoçya Halkı, Güçlü İngiltere İçin Oy Verdi"

  Kanada, İskoçya'da dün yapılan bağımsızlık referandumunun sonuçlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  6. Uluslararası İslami Bankacılık ve Finans Konferansı Düzenlendi

  Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Turhan: "Halihazırda kredi ve operasyonel riskleri yönetmek, kontrol etmek ve ölçmek için çeşitlendirilmiş araçlarımız mevcut. Ancak, sektörde özellikle likidite riskinin yönetimi konusunda yeni fikir ve enstrümanlara ihtiyacımız olduğu açık" (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Özdemir Ailesinin Acı Günü

  Özdemir Ailesinin Acı Günü

  Manavgat Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir ve AK Parti İlçe eski Başkan Vekili Hüseyin Özdemir’in anneleri Zülfe Özdemir hayatını kaybetti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  S&p, Güney Kore'nin Not Görünümünü "Pozitif"E Çeviridi

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's, Güney Kore'nin not görünümünü "durağan"dan "pozitif"e çevirirken, ülkenin kredi notunu "A+" olarak teyit etti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şehit Babasından Örnek Davranış

  Osmaniye'de şehit babası, oturduğu evi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ne bağışladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Işık: Bankacılar İnşaatçıları Sanayicilerden Daha Çok Seviyor

  Bakan Işık: Bankacılar İnşaatçıları Sanayicilerden Daha Çok Seviyor

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Girişimci Bilgi Sistemi Projesinin tanıtımının yapıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, seçilen sektörler içerisinde banka kredilerinin payını açıkladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Fitch Açıklaması

  Fitch Açıklaması

  "İskoçya'nın bağımsızlık referandumu sonuçları ile daha fazla vergi artırımı gücü kazanma beklentileri, İngiltere'nin "AA+" olan kredi notu için etkiye sahip değil" (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Girişimci Bilgi Sistemi Faaliyete Geçti

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: (2) "(2006 2013 döneminde) İnşaat sektörünün toplam banka kredilerindeki oranı yüzde 6,2'den yüzde 12,3'e çıkmış. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kurbanlık Yarışı Başladı

  Kurbanlık Yarışı Başladı

  Market zincirleri ve kurban pazarlarında hayvan fiyatları belli olmaya başladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şehit Babası, Evini Şehit ve Gaziler Derneğine Bağışladı

  Şehit Babası, Evini Şehit ve Gaziler Derneğine Bağışladı

  Osmaniye'de şehit babası 91 yaşındaki Mehmet Aydoğan, 19 Eylül Gaziler Günü'nde 2 katlı müstakil evini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'ne bağışladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Işık: Şirketlerin Kısa Vadeli Borçlarına Karşı Dönen Varlık Oranı Yüzde 140

  Işık: Şirketlerin Kısa Vadeli Borçlarına Karşı Dönen Varlık Oranı Yüzde 140

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, şirketlerin kısa vadeli borçlarını dönen varlıkları ile karşılayabileceğini vurguladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şehit Babasından Duygulandıran Bağış

  Şehit Babasından Duygulandıran Bağış

  Osmaniye’de 91 yaşındaki şehit babası Mehmet Aydoğan, 19 Eylül Gaziler Günü’nde, oturduğu iki katlı müstakil evini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ne bağışladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 03:12:15. #1.11#