10:0600
SON DAKİKA KRİSTEN STEWART HABERLERİ

Son Dakika Kristen Stewart Haberleri


KRİSTEN STEWART

Kristen Jaymes Stewart (d. 9 Nisan 1990) Amerikalı televizyon ve sinema aktristi. Alacakaranlık filmindeki "Bella Swan" karakteri ile ün kazanmıştır.
Stewart'ın oyunculuk kariyeri sekiz yaşının sonunda, bir ajans ilk okulunun yılbaşı kutlamasındayken performasını gördükten sonra başlamıştır.... Devamı

   

  Yine Spor Ayakkabı!

  Yine Spor Ayakkabı!

  Kristen Stewart tam bir topuklu ayakkabı düşmanı! Katılacağı galalar öncesi mekana spor ayakkabıyla gelen ve son dakikaya kadar topuklu ayakkabılarını.... (17 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  Jetleri Karıştırdı!

  Jetleri Karıştırdı!

  Güzel oyuncusu Kristen Stewart, filmin Paris galasının ardından Amerika'ya dönerken büyük bir şaşkınlık yaşadı. (13 Mayıs 2012 Pazar )

   

  Az Makyaj Yapın Yerine Göre Giyinin

  Az Makyaj Yapın Yerine Göre Giyinin

  Glamour dergisi, dünyanın en şık giyinen kadını olarak 'Twilight' serisinin yıldızı Kristen Stewart'ı seçti. (30 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Hollywood'un 'En Kötüleri'

  Hollywood'un "En Kötüleri"

  Amerikan sinemasının "en kötülerinin" ödüllendirildiği "Ahududu Ödülleri" (Razzie Award) adayları açıklandı. (26 Şubat 2012 Pazar )

   

  Çocuk Reyonundan Giyiniyor

  Çocuk Reyonundan Giyiniyor

  Günlük hayatında spor ve rahat giyinmeyi seven seksi oyuncu kendisi için çocuk reyonlarından tişört satın aldı. (03 Şubat 2012 Cuma )

   

  Annesi Aralarına Girdi

  Annesi Aralarına Girdi

  'Twilight' serisiyle ünlenen ve oyunculuk kariyerleri başarılı bir şekilde ilerleyen Kristen Stewart ve Robert Pattinson, mutlu bir beraberlik sürdürüyor. (03 Ocak 2012 Salı )

   

  Aşk Üçgeni

  Aşk Üçgeni

  Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ın ilişkisi üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. (26 Aralık 2011 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri