SON DAKİKA KÜÇÜKÇEKMECE HABERLERİ

Son Dakika Küçükçekmece Haberleri

 • 13:14Küçükçekmece'de Milli İrade ve Demokrasi Nöbetine Devam15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak veren binlerce Küçükçekmeceli demokrasi nöbetine hız kesmeden devam ediyor.
 • 09:26Demokrasi Nöbetinden Demokrasi DüğününeDemokrasi Nöbetinden Demokrasi DüğününeIrmak Group Yönetim kurulu üyesi Bahadır Akgül, Demokrasi Nöbetinden Nikaha koştu. Esra Dökmetaş ile evlendi.
 • 10:31Etnospor Kültür Festivali İstanbul'da YapılacakEtnospor Kültür Festivali İstanbul'da YapılacakDünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen "Etnospor Kültür Festivali" 26 Ağustos'ta İstanbul'da düzenlenecek.
 • 10:12Etnospor Kültür Festivali İstanbul'da YapılacakDünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen "Etnospor Kültür Festivali" 26 Ağustos'ta İstanbul'da düzenlenecek.
 • 17:09Fetö'nün Darbe Girişimiİstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından hakimler ve savcılar hakkında başlatılan soruşturma kapsamında 218 kişi tutuklandı.
 • 15:15'Halk Özel Harekat Aracı' Sosyal Medyada 30 Bin Beğeni Aldı Ama Cezadan Kurtulamadı'Halk Özel Harekat Aracı' Sosyal Medyada 30 Bin Beğeni Aldı Ama Cezadan KurtulamadıBir vatandaşın demokrasi nöbetine katıldığı, üzerinde "HÖH" yazılı modifiye aracı sosyal medyada 30 bin beğeni aldı.Trafikte durdurulup karakola çekilen aracın sahibine polis ceza yazdı.
 • 14:46Halk Özel Harekat Aracı15 Temmuz gecesi darbeci hainlerin darbe girişimine hainler kahramanca direnirken, bir vatandaşın üzerinde "HÖH" (Halk özel harekat) yazılı modifiye aracı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.
 • 14:08Bakırköy'de Tutuklanan Hakim ve Savcıların Sayısı 74'e Ulaştı25 Aralık sürecinde HSYK 2. Daire Başkanlığı yapan, 17-15 Aralık sürecinden sonra Küçükçekmece 1. Çocuk Mahkemesi hakimliğine atanan Nesibe Özer de tutuklananlar arasında.
 • 12:49Fetö'nün Darbe Girişimiİstanbul'da, Olağanüstü Hal (OHAL) Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde, milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) aidiyeti, iltisakı veya irtibatı belirlenen 3 üniversite ile 149 okul, 150 dernek, 15 vakıf ve 4 sağlık merkezi kapatıldı.
 • 10:47Hafta İçi Olmasına Rağmen Menekşe Plajı Doldu TaştıHafta İçi Olmasına Rağmen Menekşe Plajı Doldu TaştıHaber-Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞ/ İSTANBUL DHASıcak hava ve yüksek nemden etkilenenler Küçükçekmece'deki Menekşe Plajı'nda serinlemeye çalıştı.
 • 10:47Hafta İçi Olmasına Rağmen Menekşe Plajı Doldu TaştıHafta İçi Olmasına Rağmen Menekşe Plajı Doldu TaştıHaber-Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞ/ İSTANBUL DHASıcak hava ve yüksek nemden etkilenenler Küçükçekmece'deki Menekşe Plajı'nda serinlemeye çalıştı.
 • 21:16Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın sorumluluk sahasında bulunan Silivri Cezaevi'ne, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin 187'si hakim ve savcı, bin 523'ü asker toplam bin 710 tutuklu yerleştirildiği belirtildi.
 • 18:43Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul'da gözaltına alınan asker, polis, hakim ve savcıların da aralarında bulunduğu şüphelilerden tutuklananların sayısı bin 661'e çıktı.
 • 16:30Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer'in savcılık ifadesinin detayları ortaya çıktı.
 • 15:10Bana Kumpas Yapmışlar"Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ/PDY ve darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında haklarından gözaltı kararı bulunan 140 hakim ve savcı arasında yer alan HSYK 2. daire Başkanı Nesime Özer savcılık ifadesinde " geriye dönük baktığımda bana kumpas yapıldığını, özellikle ismimin öne çıkarılarak kullanıldığını düşünüyorum" dedi.
 • 13:12Tutuklanan Hakim ve Savcıların Sayısı 70'e Ulaştı25 Aralık soruşturması sürecinde HSYK 2. Daire Başkanlığı yapan, bu soruşturmadan sonra Küçükçekmece 1. Çocuk Mahkemesi Hakimliği'ne atanan Nesibe Özer'de bulunuyor.
 • 11:43Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan şu ana kadar 70'i tutuklanırken, 30'u serbest bırakıldı.
 • 03:50Küçükçekmece'de Darbeye Karşı Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkan vatandaşların, Küçükçekmece Halkalı meydanındaki darbeye karşı "Demokrasi nöbeti" 6. Gününde de devam ediyor.
 • 22:10Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan şu ana kadar 35'i tutuklanırken, 18'i serbest bırakıldı.
 • 19:08Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul'da gözaltına alınan asker, polis, hakim ve savcıların da aralarında bulunduğu şüphelilerden tutuklananların sayısı 907'ye çıktı.
 • 15:57Namlusunu Milletine Çeviren Tanka Selam DurmadıNamlusunu Milletine Çeviren Tanka Selam Durmadı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit İbrahim Yılmaz'ın ağabeyi imam hatip İsa Yılmaz ile röportaj Şehit İbrahim Yılmaz'ın babası Ünal Yılmaz ile röportaj "Namlusunu milletine çeviren tanka selam durmadı" FETÖ'nün darbeci askerlerinin kurşunlarıyla şehit edilenler arasında hafız ve kurra olan imam hatip İbrahim Yılmaz da bulunuyor İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Saraçhane'deki binasının önünde göğsünden vurulan Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarında en son olarak rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun "Namlusunu milletine çeviren tanka selam durmam" cümlesini paylaştığı belirlendi Şehidin kardeşi İsa Yılmaz: "2 kız 2 erkek kardeş olarak hepimiz Kur'an ve Arapça eğitimi aldık, hafız çıktık. Şehit İbrahim, hafızlığını kurralıkla süsledi.
 • 15:31Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 25'si tutuklanırken, 13'ü serbest bırakıldı.
 • 14:39Namlusunu Milletine Çeviren Tanka Selam Durmadı"Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbeci askerlerinin kurşunlarıyla şehit edilenler arasında hafız ve kurra olan imam hatip İbrahim Yılmaz da yer aldı.
 • 11:32Küçükçekmecelilerden Darbeye Karşı Demokrasi NöbetiDemokrasi nöbeti tutan Küçükçekmeceliler, ellerinde Türk bayrakları ve sloganlar eşliğinde darbe girişimini protesto etti.
 • 03:24Hakim ve Savcılardan 12'si TutuklandıBakırköy cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında gözaltı kararı verilen 140 hakim ve savcının arasında bulunan 12'si sevk edildikleri mahkemece tutuklandılar.
 • 02:49Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 12'si tutuklandı.
 • 21:37Hakim ve Savcıların 32'si Tutuklanmaya Sevk EdildiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında gözaltı kararı verilen 140 hakim ve savcıdan sorgusu yapılan 32'si tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 20:03Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 32'si tutuklanma talebiyle Bakırköy Sulh Ceza Mahkemesi'ne sevk edildi.
 • 16:48Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul'da gözaltına alınan aralarında asker, polis, hakim, savcı ve sivil vatandaşların da yer aldığı 2 bin 556 kişiden 437'si tutuklandı.
 • 12:39Ak Partili ve CHP'li Meclis Üyelerinden Ortak Darbe Girişimi BildirisiAk Partili ve CHP'li Meclis Üyelerinden Ortak Darbe Girişimi BildirisiKüçükçekmece Belediye Meclisi’nde grubu bulunan AK Partili ve CHP’li üyeler, darbe girişimine karşı ortak bir bildiriye imza atarak, meclis sonrası okudu.
 • 21:4761 Hakim ve Savcının Sorgusuna BaşlandıBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, "Silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyet hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçundan gözaltına alınan 61 hakim ve savcının sorgusuna başlandı.
 • 21:41Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, gözaltına alınan 61 hakim ve savcının ifadelerinin alınmasına başlandı.
 • 16:10Darbe Girişimi Kurbanı Murat Kocatürk Son Yolcuğuna UğurlandıDarbe Girişimi Kurbanı Murat Kocatürk Son Yolcuğuna UğurlandıHaber-Kamera: İdris TİFTİKCİ - İSTANBUL DHADarbe girişimini engellemeye çalışırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde vurulan ayakkabı mağazası çalışanı Murat Kocatürk (34), Küçükçekmece'de bulunan Tepeüstü Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 16:04Darbe Girişimi Kurbanı Murat Kocatürk Son Yolculuğuna UğurlandıDarbe Girişimi Kurbanı Murat Kocatürk Son Yolculuğuna UğurlandıDarbe girişimini engellemeye çalışırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde vurulan ayakkabı mağazası çalışanı Murat Kocatürk (34), Küçükçekmece'de bulunan Tepeüstü Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 14:54Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu ile Başsavcıvekili ve Basın Sözcüsü Mehmet Demir, 15 Temmuz'da, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanan bir cunta güruhunun devletin seçilmiş organlarına karşı bir darbe girişimi içerisinde olduğunu değerlendirerek 23.00'te göreve görev başına geldiklerini ve adli soruşturma işlemlerine başlandığını belirtti.
 • 14:47Hainlerin Şehit Ettiği Murat Kocatürk Son Yolculuğuna UğurlandıHainlerin düzenlediği darbe girişimine karşı direnirken şehit olan 35 yaşındaki 2 çocuk babası Murat Kocatürk, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:44Bakırköy Adliyesinden AçıklamaBakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili ve Basın Sözcüsü Mehmet Demir, "15 Temmuz 2016 günü Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanan bir cunta güruhunun devletin seçilmiş organları olan Cumhurbaşkanlığı, TBMM ve T.C. Hükümetine karşı bir darbe girişimi içerisinde olduğu değerlendirilerek, bağımsız yargının bir unsuru olmak hesabıyla ve kalkışılan eyleminde bir suç teşkil etmesi hususu göz önüne alınarak aynı gün saat 23: 00 civarında istişare edilerek, Bakırköy Adliyesi'nde başta cumhuriyet başsavcısı olmak üzere bir kısım cumhuriyet başsavcıvekili ile görevi başına gelinmiştir" şeklinde yazılı açıklama da bunuldu.
 • 14:25Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Yazılı AçıklamaBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Cuma günü yapılan darbe girişimi sonrası yaşanan gelişmelerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.
 • 14:20Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorFETÖ'nün darbe girişimini protesto sırasında şehit olan 34 yaşındaki Murat Kocatürk son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12:24Eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer GözaltındaBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında gözaltı kararı verilen 140 hakim ve savcıdan 61 hakim ve savcı gözaltına alındı.
 • 12:15Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, 61 hakim ve savcı gözaltına alındı.
 • 12:10Yeniden) - Eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer Gözaltında25 Aralık soruşturmaları sonrası da Küçükçekmece 1. Çocuk Mahkemesi hakimliğine atanan Nesibe Özer de bulunuyor.
 • 12:07Eski HSYK 2. Daine Başkanı Nesibe Özer Gözaltında25 Aralık soruşturmaları sonrası da Küçükçekmece 1. Çocuk Mahkemesi hakimliğine atanan Nesibe Özer de bulunuyor.
 • 03:26Hakim ve Savcılar Emniyetten Adliyeye GetirildiHakim ve Savcılar Emniyetten Adliyeye GetirildiHaber - Kamera Yüksel KOÇ - Soner HASIRCIOĞLU İstanbul DHABakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın haklarında gözaltı kararı verdiği 140 hakim ve savcıdan gözaltına alınan 36'sı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından bu gece 01.30 sıralarında Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.
 • 03:26Hakim ve Savcılar Emniyetten Adliyeye GetirildiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın haklarında gözaltı kararı verdiği 140 hakim ve savcıdan gözaltına alınan 36'sı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından bu gece 01.30 sıralarında Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.
 • 19:10Albay Mustafa Kol, Sağlık Kontrolünden GeçirildiAlbay Mustafa Kol, Sağlık Kontrolünden GeçirildiDarbe girişimi sırasında Atatürk Havalimanı işgaline komuta eden ve gözaltına alınan Albay Mustafa Kol, sağlık kontrolünden geçirildi.
 • 19:02Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ mensuplarının darbe teşebbüsüne ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, 36 hakim ve savcı gözaltına alındı.
 • 17:06Gözaltındaki Hakim ve Savcılar Muayeneden GeçirildiDarbe girişimi soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan hakim ve savcılardan bazıları sağlık kontrolünden geçirildi.
 • 16:58Fetö'nün Darbe Girişimi - Gözaltına Alınan 6 Şüpheli Sağlık Kontrolüne GötürüldüFetö'nün Darbe Girişimi - Gözaltına Alınan 6 Şüpheli Sağlık Kontrolüne GötürüldüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gözaltına alınan şüphelilerin sağlık kontrolüne getirilmeleri - Bakırköy Adalet Sarayı'nda görevli 60 hakim ve savcının odalarındaki arama devam ediyor Gözaltına alınan 6 şüpheli sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ mensuplarının darbe teşebbüsüne ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, haklarında gözaltı kararı alınan 60 hakim ve savcının Bakırköy Adalet Sarayı'nda bulunan odalarındaki arama sürüyor.
 • 16:24Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ mensuplarının darbe teşebbüsüne ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, haklarında gözaltı kararı alınan 60 hakim ve savcının Bakırköy Adalet Sarayı'nda bulunan odalarındaki arama sürüyor.