SON DAKİKA KULP HABERLERİ

Son Dakika Kulp Haberleri

22:05
Vali Aksoy Korucularla Yemekte Buluştu Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Diyarbakır'da 27'si bayan olmak üzere 5 bin 150 geçici köy korucusunun hizmet verdiğini söyledi.
Vali Aksoy Korucularla Yemekte Buluştu
15:56
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı Diyarbakır'ın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 635 bin 48 oldu.
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı
11:57
Kulp Kaymakamlığı Kobanili Aileleri Yalnız Bırakmadı IŞİD’in saldırıları nedeni ile ülkelerini terk eder Diyarbakır’ın Kulp ilçesine sığınan 65 Kobanili aileye, Kulp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapıldı.
Kulp Kaymakamlığı Kobanili Aileleri Yalnız Bırakmadı
17:14
Kulp'ta 'Engelsiz' Başarı Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde doğuştan meningomyelosel hastası olan ve sol böbreği yüzde 6.33 çalışıp belden aşağısı tutmayan ilkokul üçüncü sınıf öğrencisi Rüya Tayyar, karne sevinci yaşadı.
Kulp'ta 'Engelsiz' Başarı
16:11
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı Diyarbakır'da DEDAŞ'ın, DİSKİ Genel Müdürlüğü'ne ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulaması üzerine belediye tarafından kurumun önüne açılan hendekler kapatıldı.
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı
13:32
Kulp'ta 10 Bin Öğrenci Karne Aldı Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde, okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören öğrenciler, bugün karne heyecanı yaşadı.
13:31
Dinar, Puşi Atölyesi ve Adem'i Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar ve Meclis üyeleri, SODES kapsamında açılan ipek puşi atölyesi ile Aile Destek Merkezi’ni (ADEM) ziyaret etti.
11:45
Dinar, İpek Puşi Atölyesi ve Aile Destek Merkezini Ziyaret Etti Kulp Belediyesi Başkanı Metin Dinar, Kulp Kaymakamlığı SODES projeleri kapsamında faaliyet gösteren ipek puşi atölyesi ve aile destek merkezini ziyaret etti.
Dinar, İpek Puşi Atölyesi ve Aile Destek Merkezini Ziyaret Etti
11:32
DEDAŞ Hayali Borçlar Peşinde Büyükşehir Eş Başkanları tarafından yapılan yazılı açıklamada, DİSKİ Genel Müdürlüğü'ne 90 milyon borç çıkaran DEDAŞ'ın hayali borçlar peşinde olduğu belirtildi.
DEDAŞ Hayali Borçlar Peşinde
11:11
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor Aydın'daki yatırımları hakkında bilgi veren TCDD 3. Bölge Müdürü, " Aydın'daki proje sayımız on. Bunlardan dördü tamamlandı, yeni projemizse ödenek bekliyor." dedi.
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor
20:13
Diyarbakır'da Bir Milyon 700 Bin Kişi Susuz Kalabilir Diyarbakır'da DEDAŞ'ın, borcu bulunmamasına rağmen DİSKİ Genel Müdürlüğüne ait tesislerde elektrik kesintisi uygulamasına gelen tepkiler devam ediyor.
Diyarbakır'da Bir Milyon 700 Bin Kişi Susuz Kalabilir
14:41
Kulp'ta TEOG Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde Temel eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.
12:15
Kulp'ta TEOG Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
15:57
Teog'da Başarılı Olan Öğrenci Ödüllendirildi Diyarbakır’ın Kulp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) başarılı olan Kayahan Ortaokulu öğrencisi 16 yaşındaki Serkan Aslan’ı ödüllendirdi.
12:44
Kulp Belediyesi'nde Kobanê'li Ailelere Gıda Yardımı Kulp Belediyesi, ilçeye yerleşen 60 Kobanê'li aileleye gıda yardımında bulundu.
Kulp Belediyesi'nde Kobanê'li Ailelere Gıda Yardımı
17:45
"Türk Devletinin Kıyafeti Kaçak Sarayda, 9 Tuğ Milliyetçi Hareket'te" MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayında 16 Türk devletine ait elbiseler giymiş askerlerin resmi törenlerde yer almaya başlamasına 9 tuğ ile cevap verdi.
'Türk Devletinin Kıyafeti Kaçak Sarayda, 9 Tuğ Milliyetçi Hareket'te'
16:17
Bahçeli: Türkiye'de Gelmiş Geçmiş Hiçbir İktidar Bu Kadar Art Niyetli Olmadı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarihin kanına girenlerin, tarihi sürekliliğe kulp takanların iktidar saflarında toplanmasının acıklı bir manzara olduğunu söyledi.
Bahçeli: Türkiye'de Gelmiş Geçmiş Hiçbir İktidar Bu Kadar Art Niyetli Olmadı
15:44
Kulp İpeğine, "Silk And Cashmere" Firması Sahip Çıktı Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde üretilen ipeğe, "Silk And Cashmere" adlı firma destek verme kararı aldı.
Kulp İpeğine, 'Silk And Cashmere' Firması Sahip Çıktı
17:48
Teog Sınavında Tüm Sorulara Doğru Yanıt Verdi Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde Kayahan Ortaokulu öğrencisi 16 yaşındaki Serkan Aslan, Temel Eğitimden Orta Öğretimi Geçiş (TEOG) sınavınd? 120 sorunun tümüne doğru cevap vererek büyük başarı elde etti.
Teog Sınavında Tüm Sorulara Doğru Yanıt Verdi
13:46
Anlı: Tarihi ve Kültürel Alanda Kaçak Yapılaşmaya İzin Yok Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, tarihi, kültürel ve doğal alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söyledi.
Anlı: Tarihi ve Kültürel Alanda Kaçak Yapılaşmaya İzin Yok
09:59
Dinar Koçkar Köyünü Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar, ilçeye bağlı Koçkar köyünü ziyaret etti.
Dinar Koçkar Köyünü Ziyaret Etti
14:35
Kulp'ta Ahır Yıkıldı 21 Hayvan Telef Oldu Diyarbakır’ın Kulp ilçesine bağlı Akçasır köyü Sevit mezrasında, ahırın yıkılması nedeniyle 21 küçükbaş hayvan telef oldu.
Kulp'ta Ahır Yıkıldı 21 Hayvan Telef Oldu
13:53
Muş Kayak Evi Yakıldı Muş kayak evi, kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı.
Muş Kayak Evi Yakıldı
18:58
Diyarbakır'da Karda Mahsur Kalan 5 Kişi Kurtarıldı Diyarbakır'da karda mahsur kalan 5 köylüyü jandarma ekipleri kurtardı.
14:30
Kulp'ta Jandarma 5 Kişiyi Donmak Üzereyken Kurtardı Diyarbakır’ın Kulp ilçesine bağlı Akdoruk Mahallesi’nde, evlerine gitmek üzere yola çıkan 5 kişi, donmak üzereyken jandarma tarafından kurtarıldı.
Kulp'ta Jandarma 5 Kişiyi Donmak Üzereyken Kurtardı
15:42
Muş-Kulp-Diyarbakır Yolu 3 Gündür Ulaşıma Kapalı-1 Kar durdu Sibirya soğukları çıktı: Ardahan Göle - 35.7 (2) MUŞ-KULP-DİYARBAKIR YOLU 3 GÜNDÜR ULAŞIMA KAPALI Kar yağışının aralıklarla devam ettiği Muş-Kulp-Diyarbakır yolunda 3 gündür ulaşım sağlanamıyor.
Muş-Kulp-Diyarbakır Yolu 3 Gündür Ulaşıma Kapalı-1
14:44
Yurtta Kış Yurtta kış- Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Van, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 357 köy yolu ulaşıma kapalı- Karayolları ekipleri, kar yağışı ve fırtına nedeniyle ulaşıma kapanan Muş-Kulp yolunu açma çalışmalarına başladı- Van'ın Erciş ilçesinde artan asılsız ihbarlar nedeniyle çalışmaları aksayan ekipler, gittikleri mahallelerde hasta yerine samanlık yolu açtıklarından dert yandı Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Van'da 53, Muş'ta
Yurtta Kış
13:43
Doğu'da Yollar 3 Gündür Ulaşıma Kapalı Kar yağışının aralıklarla devam ettiği Muş-Kulp-Diyarbakır yolunda 3 gündür ulaşım sağlanamıyor.
Doğu'da Yollar 3 Gündür Ulaşıma Kapalı
12:47
Muş'ta Kar Kalınlığı 3 Metreye Ulaştı 3 gündür kar, tipi ve heyelan nedeniyle kapalı olan Muş - Kulp - Diyarbakır karayolunu açmak için ekipler seferber oldu.
11:58
Yurtta Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Van, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 357 köy yolu ulaşıma kapalı Karayolları ekipleri, kar yağışı ve fırtına nedeniyle ulaşıma kapanan Muş Kulp yolunu açma çalışmalarına başladı Van'ın Erciş ilçesinde artan asılsız ihbarlar nedeniyle çalışmaları aksayan ekipler, gittikleri mahallelerde hasta yerine samanlık yolu açtıklarından dert yandı.
10:55
Muş-Kulp Karayolunda Karla Mücadele Muşta kar yağı ve fırtınadan dolayı 3 günden bu yana kapalı olan Muş-Kulp karayolu, Karayolları 113'üncü Şube Şefliği ekipleri tarafından karla mücadele çalışmasına başladı.
Muş-Kulp Karayolunda Karla Mücadele
10:53
Muş-Kulp Karayolunda Karla Mücadele Muşta kar yağı ve fırtınadan dolayı 3 günden bu yana kapalı olan Muş-Kulp karayolu, Karayolları 113’üncü Şube Şefliği ekipleri tarafından karla mücadele çalışmasına başladı.
Muş-Kulp Karayolunda Karla Mücadele
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
12:53
Sözlü ve Karalar Köprü Temeli Attı Adana Büyükşehir Başkanı Hüseyin Sözlü, Yeni Metal Sanayi Sitesi’ni TD-8 Tahliye Kanalı üzerinden Şakirpaşa Caddesi’yle bağlayacak 24 metre uzunluğunda köprünün temelini Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte attı.
Sözlü ve Karalar Köprü Temeli Attı
12:36
Yurtta Kış Ulaşımı Engelliyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 804 köy ve mahalleye ulaşım sağlanamıyor.
16:37
Mke Ankaragücü "Kayyum" Yolunda !.. Mke Ankaragücü'nün 10 Ocak 2015 tarihine ertelenen olağan genel kurulunda başkanlığa aday çıkmaması halinde kulüp 'kayyum'a gidecek.
Mke Ankaragücü 'Kayyum' Yolunda !..
12:18
Muş'ta Kar Yağdı Muş’ta, üç gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle 230 köy yolu ulaşıma kapanırken, Muş-Karlıova, Muş-Erzurum, Muş-Bulanık ve Muş-Kulp karayolun da tipi ve fırtına nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Muş'ta Kar Yağdı
10:38
Mke Ankaragücü "Kayyum" Yolunda !.. Mke Ankaragücü'nün 10 Ocak 2015 tarihine ertelenen olağan genel kurulunda başkanlığa aday çıkmaması halinde kulüp 'kayyum'a gidecek.
Mke Ankaragücü 'Kayyum' Yolunda !..
14:03
Kulp'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Diyarbakırın Kulp ilçesine bağlı Alaca Mahallesi, Billur Dere mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek dereye yuvarlanan otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı.
Kulp'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı
13:48
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu Muş ve çevresinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle dün saat 23.00'de Muş- Kulp- Diyarbakır karayolu ulaşıma kapandı.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu
13:19
Tipi Muş- Diyarbakır Karayolunu Kapattı Muş ve çevresinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle dün saat 23.00'de Muş- Kulp- Diyarbakır karayolu ulaşıma kapandı.
Tipi Muş- Diyarbakır Karayolunu Kapattı
18:06
Muş'ta Mahsur Kalan 5 Araçtaki 15 Kişi 5 Saat Sonra Kurtarıldı Muş'ta dün akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Muş-Kulp karayolu ve 20 köy ulaşıma kapandı.
Muş'ta Mahsur Kalan 5 Araçtaki 15 Kişi 5 Saat Sonra Kurtarıldı
15:48
Muş'ta Araçlar Mahsur Kaldı Muş’ta dün akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı ulaşımı olumsuz yönde etkilerken, Muş-Kulp karayolunda 5 araç mahsur kaldı.
14:04
Muş'ta Kar Yağışı Muş’ta dün gece başlayan kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.
Muş'ta Kar Yağışı
19:23
Hamzalı Katliamının Yıldönümü Diyarbakır'ın Kulp ilçesi Hamzalı köyünde 1 Ocak 1995 ‘te PKK’lılar tarafından katledilen biri köy korucusu 23 vatandaş için anma töreni düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:26:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KULP HABERLERİ
[Hata Bildir]