17:5200
SON DAKİKA KULU HABERLERİ

Son Dakika Kulu Haberleri

  Kayseri'de CHP'lilerden 'Camide Siyaset' İddiası

  Kayseri'de CHP'lilerden 'Camide Siyaset' İddiası

  Kayseri'nin merkez Talas İlçesi'ndeki bir camide Müftülük tarafından düzenlenen Muharrem ayı etkinliğinde, Talas Belediye Başkanı AK Partili Mustafa Palancıoğlu'nun, caminin içine kürsü konularak konuşması, CHP'liler tarafından tepkiyle karşılandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İsveç'in Şehircilik ve İskan Bakanı Kaplan Kulu'ya Gelecek

  İsveç'in Şehircilik ve İskan Bakanı Mehmet Kaplan'ın, yurt dışı gezileri kapsamında ilk olarak Kulu ilçesini ziyaret edeceği bildirildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sinagog Saldırısında Ölenler Anıldı

  İstanbul’daki Beth İsrail ve Neve Şalom Sinagoglarına 15 Kasım 2003 tarihinde yapılan bombalı saldırılarda hayatlarını kaybedenler için anma töreni düzenlendi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: Suriye'deki Problem Sadece Askeri Bir Problem Değil (4)

  Davutoğlu: Suriye'deki Problem Sadece Askeri Bir Problem Değil (4)

  Davutoğlu: TÜRKİYE ARTIK AYAĞINA TAKILAN PRANGALARI KIRMIŞTIR Başbakan Ahmet Davutoğlu, G-20 zirvesinde resmi temaslar için bulunduğu Avustralya'nın Brisbane kentinde, Türk sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya geldi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu, Avustralya'daki Türk İş Adamlarıyla Görüştü

  20 zirvesi için geldiği Avustralya’da Türk iş adamları ve STK temsilcileriyle görüşen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “2001’de egemenliğinden taviz vermek zorunda kalan Türkiye şimdi uluslararası alanda yardım eden ülke oldu” dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kulu Belediyesi'nden Aşure İkramı

  Kulu Belediyesi'nden Aşure İkramı

  Kulu Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da aşure ikramı geleneğini sürdürdü. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu, Avustralya'da

  Davutoğlu, Türk STK temsilcileriyle buluştu: (1) "Şundan emin olunuz; Türkiye artık ayağına takılan prangaları kırmıştır. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  'Anadolu'da Oluşumuzu Şark Problemi Olarak Gören Bir Dünya Var'

  "Anadolu'da Oluşumuzu Şark Problemi Olarak Gören Bir Dünya Var"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, "Biz dünyayı kirletmeden bütün çevre şartlarını uygulayarak kalkınıyor ve sanayicilik yapıyoruz." dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Konya'da

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Biz dünyayı kirletmeden bütün çevre şartlarını uygulayarak kalkınıyor ve sanayicilik yapıyoruz." dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Suriyeli Kadın Ağabeyine Kızıp İntihara Kalkıştı

  Suriyeli Kadın Ağabeyine Kızıp İntihara Kalkıştı

  Konya’nın Kulu ilçesinde ağabeyiyle tartıştığı iddia edilen Suriye uyruklu bir kadın, şeker hapı içip intihara kalkıştı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kulu'da Çöp Kamyonu Devrildi: 1 Yaralı

  Kulu'da Çöp Kamyonu Devrildi: 1 Yaralı

  Konya’nın Kulu ilçesinde belediyeye ait çöp kamyonunun devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Dernek Başkanlarından Kaymakam Avcı'ya Ziyaret

  Dernek Başkanlarından Kaymakam Avcı'ya Ziyaret

  Konya’nın Kulu İlçe Kaymakamı Hüseyin Avcı’yı ziyaret eden merkezi Ankara’da bulunan Kulu Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Tütüncü ile Kulu Kozanlılar Derneği Başkanı Kazım Çorap hayırlı olsun dileklerini iletti. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Köprü Halatına Parmağını Sıkıştıran İşçi Yaralandı

  Köprü Halatına Parmağını Sıkıştıran İşçi Yaralandı

  Konya’nın Kulu ilçesinde köprü yapımında çalışan bir işçi, parmaklarını köprü halatına sıkıştırması sonucu yaralandı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 17:52:49. #1.13#