SON DAKİKA KÜMBET HABERLERİ

Son Dakika Kümbet Haberleri

 • 02 Aralık 2016 12:41Bebeğine 'Ömer Halis Demir' İsmini VerdiBebeğine 'Ömer Halis Demir' İsmini VerdiKahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yaşayan Kılıç ailesi, yeni doğan bebeklerine, FETÖ/PDY’nin darbe girişimi sırasında, darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in ismini verdi.
 • 30 Kasım 2016 11:25Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin merkez, Hasanbeyli, Düziçi, Toprakkale ve Kadirli ilçelerinde cuma günü bakım ve tesis çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidilecek.
 • 29 Kasım 2016 18:586 İlde Elektrik Kesintisi6 İlde Elektrik KesintisiAdana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kilis ve Osmaniye'nin bazı bölgelerinde 2 Aralık Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 29 Kasım 2016 12:31Elazığ Kanatlı Barajı'nın Yarısı TamamlandıElazığ Kanatlı Barajı'nın Yarısı TamamlandıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ'da inşa edilen Kanatlı Barajı inşaatında fiziki gerçekleşmenin yüzde 50 seviyesine ulaştığı bildirildi.
 • 29 Kasım 2016 10:38AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAk Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi.
 • 27 Kasım 2016 15:15AK Parti Yakutiye AK Parti Yakutiye "Anayasa" İçin İstişare EttiAk Parti Yakutiye İlçe Teşkilatı, İlçe yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, 44 mahalle, köy temsilcisi ile İl teşkilat binasına geniş katılımlı toplantı yaptı.
 • 26 Kasım 2016 14:33Futbol: Ağrı Amatör LigFutbol: Ağrı Amatör LigAğrı'da Amatör Lig Doğu Grubu'nda mücadele eden Hamur Kümbet Spor, Ağrı Serhat Spor'u 1-0 yendi.
 • 24 Kasım 2016 11:21Üzerine Çelik Kova Düşen İşçi Hayatını KaybettiÜzerine Çelik Kova Düşen İşçi Hayatını KaybettiBakü-Tiflis-Kars (BTK) Demiryolu hattı çalışmalarında üzerine çelik kova düşen işçi hayatını kaybetti.
 • 21 Kasım 2016 11:27Gevaş Belediyesinden Fotoğraf YarışmasıGevaş Belediyesinden Fotoğraf YarışmasıVan’ın Gevaş Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ulusal fotoğraf yarışmasının ikincisinin düzenleneceği bildirildi.
 • 20 Kasım 2016 18:12AK Parti Erzurum Gençliği Yarba'ya EmanetAK Parti Erzurum Gençliği Yarba'ya EmanetAK Parti Erzurum İl Başkanlığı’nda devir-teslim töreni gerçekleştirildi.
 • 19 Kasım 2016 12:41Kızıl Kümbet Mezarlığı Turizme KazandırılacakOsmanlı döneminden kalan ve içerisinde kitabeler ile desenli mezar taşları bulunan Kızıl Kümbet Mezarlığı'nın turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.
 • 17 Kasım 2016 14:15Beylerbeyi Sarayı Butik Otel'e DönüştürülecekBeylerbeyi Sarayı Butik Otel'e DönüştürülecekKars’ta uzun yıllar 30 Ekim Ortaokulu’nun arkasında kalan ve yıkılmak üzereyken, Vali Rahmi Doğan, tarafından gün yüzüne çıkarılan Beylerbeyi Sarayı, Butik Otel olarak Kars turizmine kazandırılacak.
 • 15 Kasım 2016 11:58Orköy Bereket GetirdiOrköy Bereket GetirdiOrman köylerinin ormana olan bağımlılığını azaltmak, gelir düzeylerini yükselterek usulsüz faydalanmaları önlemek için verilen Orköy kredileri köylülerin hayatını değiştirmeye devam ederken, bazı ailelerinin ineklerinin ikiz ve üçüz doğurması bereket olarak yorumlanıyor.
 • 13 Kasım 2016 10:43Yeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik ÇalıştayıYeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik Çalıştayı"Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu (GENÇKONFED) tarafından düzenlen "Yeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik Çalıştayı" kapsamında Ahlat gezisi yapıldı.
 • 13 Kasım 2016 09:17Yeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik ÇalıştayıYeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik Çalıştayı"Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu (GENÇKONFED) tarafından düzenlen "Yeniden Büyük Türkiye ve Başkanlık Sistemi Gençlik Çalıştayı" kapsamında Ahlat gezisi yapıldı.
 • 13 Kasım 2016 02:45Bakanlar Kurulu KararlarıBakanlar Kurulu Kararlarıİzmir'in Çiğli, Kayseri'nin Kocasinan, Malatya'nın Yeşilyurt ilçelerine bağlı bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi.
 • 10 Kasım 2016 11:48Kırsalda Yatırım Yapan Çiftçiye DestekKırsalda Yatırım Yapan Çiftçiye DestekGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak, tarım ve tarım dışı istihdamı geliştirmek için "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi" projeleri başvuruları başladı.
 • 08 Kasım 2016 11:06Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Projesi'nde Test Sürüşleri BaşlayacakBakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Projesi'nde Test Sürüşleri BaşlayacakAsya ile Avrupa arasındaki demiryolu ağının bir bölünümü oluşturan Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Projesi'nin bitirilmesi için yürütülen çalışmalar hız kazandı. 1 Ocak'ta test sürüşleri başlayacak.
 • 01 Kasım 2016 11:59Harran'ın Konik Kubbeli Evlerine Kış BakımıHarran'ın Konik Kubbeli Evlerine Kış Bakımıİlk İslam üniversitesi kalıntıları, Emeviler dönemine ait Ulu Cami gibi tarihi mekanları ve mistik havasıyla her yıl pek çok yerli ile yabancı turisti ağırlayan Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde, farklı mimari yapılarıyla dikkati çeken 250 yıllık konik kubbeli evler, iklim şartlarından...
 • 01 Kasım 2016 11:13Harran'ın Konik Kubbeli Evlerine Kış BakımıHarran'ın Konik Kubbeli Evlerine Kış Bakımıİlk İslam üniversitesi kalıntıları, Emeviler dönemine ait Ulu Cami gibi tarihi mekanları ve mistik havasıyla her yıl pek çok yerli ile yabancı turisti ağırlayan Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde, farklı mimari yapılarıyla dikkati çeken 250 yıllık konik kubbeli evler, iklim şartlarından...
 • 28 Ekim 2016 12:34Serka, Serhat İllerini Habitat Konferansı'nda TanıttıSerka, Serhat İllerini Habitat Konferansı'nda TanıttıSerhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Ekvador’un Quito kentinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Konut ve Sürdürülebilir Kentsel Gelişme” temasıyla gerçekleştirilen Habitat Konferansı’nda Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin tarihi potansiyelini ve kültürel mirasını tanıttı.
 • 27 Ekim 2016 11:17Doğu Karadeniz Sonbaharda da CezbediyorTürkiye'nin en gözde turizm yörelerinden biri haline gelen Doğu Karadeniz, her mevsim olduğu gibi sonbaharda da ziyaretçilerini cezbediyor.
 • 25 Ekim 2016 15:10Aydın'ın Tarihi İçin İşbirliğiAydın'ın Tarihi İçin İşbirliğiBüyük Menderes Platformu, "Bilinmeyen Karya Yolu" adlı projede Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Sanayi Odası (AYSO) ve Aydın Ticaret Borsası ile işbirliğine gidiyor.
 • 24 Ekim 2016 15:36Emzirirken Uyuyunca Çocuğu Boğularak ÖldüEmzirirken Uyuyunca Çocuğu Boğularak ÖldüEskişehir'de bir anne, süt verirken uykuya dalınca çocuğu boğularak hayatını kaybetti.
 • 20 Ekim 2016 16:18PKK'nın 'Karadeniz Açılım Grubu'na Karadeniz'de Büyük DarbePKK'nın 'Karadeniz Açılım Grubu'na Karadeniz'de Büyük Darbe– PKK'nın Karadeniz bölgesinde sansasyonel eylem yapması için gönderdiği 'Karadeniz Açılım Grubu' adı verilen terörist grup, güvenlik güçlerinin son zamanlardaki başarılı operasyonlarıyla büyük darbe aldı.