SON DAKİKA KUMLU HABERLERİ

Son Dakika Kumlu Haberleri

 • 10:13 Hatay'da Elektrik Kesintisi Hatay’ın Arsuz, Belen, Kırıkhan, Erzin, Yayladağı, Kumlu, Defne ve Altınözü ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:42 Hasankeyf Yolunda Heyelan Tehlikesi Hasankeyf Yolunda Heyelan Tehlikesi Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’in yeni yolunda heyelan tehlikesinin olduğu ifade edildi.
 • 12:36 Yaşar Gıda'ya Ait Mado, Ortaklık İçin Bir Fon Şirketi ile Anlaştı Yaşar Gıda'ya Ait Mado, Ortaklık İçin Bir Fon Şirketi ile Anlaştı Temeli 1980'li yıllarda küçük bir pastane dükkanında atılan Mado, hisse satışı konusunda bir fon ile anlaşma sağladı.
 • 12:12 Hasankeyf Yolunda Heyelan Tehlikesi Hasankeyf Yolunda Heyelan Tehlikesi Batman'ın tarihi ilçesi Hasankeyf'in yeni yolunda heyelan tehlikesi olduğu bildirildi.
 • 11:46 Milas'ta Yeşil Gübreli Tarım Yapılıyor Milas'ta Yeşil Gübreli Tarım Yapılıyor Muğla’da ilk kez Milas Şenköy’de uygulamaya geçen ‘Yeşil Gübreleme’ projesiyle birlikte Milaslı çiftçilerin yüzü güldü.
 • 11:27 Depolarda Kalan Patatesler İhraç Edilecek Depolarda Kalan Patatesler İhraç Edilecek Türkiye'nin önemli patates üretim merkezlerinden Nevşehir ve Niğde'de yeni sezon yaklaşmasına rağmen depolarda kalan ürününü satamamanın sıkıntısını yaşayan üretici, Suriye, Irak ve Gürcistan'a yapılan ihracatla rahatladı.
 • 10:57 Elde Kalan Patateste İhracat Sevinci Geçen yıl rekor fiyatlarla satılan, bu sene ise üretim fazlalığı nedeniyle üreticinin elinde kalan patates, Suriye, Irak ve Gürcistan'a ihraç edilmeye başlandı.
 • 13:55 Yer Fıstığı Ekim Sezonu Başladı Türkiye yer fıstığı ihtiyacının önemli kısmının sağlandığı Osmaniye'de, birinci ürün yer fıstığı ekimine başlandı.
 • 11:05 47. Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması 47. Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ve Çukurova Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenledikleri “47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Adana Bölge Finali’nde dereceye giren proje sahibi öğrencilere Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yapılan törenle ödülleri verildi.
 • 13:26 Nevruz Çiçekleriyle Bahar Geldi Nevruz Çiçekleriyle Bahar Geldi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Nevruz çiçeklerinden detaylar -Çocukların nevruz çiçeği toplamaya gidişi -Çocukların nevruz çiçeği araması -Çocukların çiçekleri çıkarması -Diğer detaylar ve genel görüntüler -Çocukların nevruz çiçeği yemesi -Hasan Nevruz röportaj -Mustafa Hankaya ile röportaj Erzincan'a nevruz çiçekleriyle bahar geldi Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde "baharın habercisi" ve "şifa kaynağı" olarak görülen nevruz çiçeklerinin açmasıyla özellikle küçük çocuklar, doğada çiçek toplamaya çıktı Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde "baharın habercisi" ve "şifalı" olduğuna inanılan "nevruz çiçekleri" açmaya başladı.
 • 11:24 Doğu'da Kar Yağışı ve Bahar Havası Bir Arada ARDAHAN/KARS/TUNCELİ/ Doğu Anadolu Bölgesi'nde Ardahan ve Kars'ta kar yağışı etkili oldu, Tunceli ve Erzincan'da ise hava sıcaklığının mevsim normallerinde olması dolayısıyla bahar havası yaşanıyor.
 • 10:13 Erzincan'a Nevruz Çiçekleriyle Bahar Geldi Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde "baharın habercisi" ve "şifalı" olduğuna inanılan "nevruz çiçekleri" açmaya başladı.
 • 13:02 Suriyelilere Gıda Yardımı Suriyelilere Gıda Yardımı Hatay’ın Kumlu ilçesinde yaşayan Suriyeli ailelere gıda yardımı yapıldı.
 • 11:52 Hatay'da 32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Başlıyor Hatay'da 32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Başlıyor Hatay'ın Türkiye'ye katılışının 77. yıl dönümü münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından düzenlenen 32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası başlıyor.
 • 14:30 Demre, Finike ve Kemer'de Deprem Riski Demre, Finike ve Kemer'de Deprem Riski Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Antalya Şube Başkanı Ali Keleş, Antalya’nın batı ilçeleri Kemer, Finike ve Demre’de olası bir depremin büyük zararlar verebileceğini ileri sürdüJeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ali Keleş, Deprem Haftası nedeniyle açıklama da bulundu.
 • 16:25 Akdeniz Belediyesi'nden Kulak Mahallesi'ne Yeni Mesire Alanı Akdeniz Belediyesi'nden Kulak Mahallesi'ne Yeni Mesire Alanı Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Adanalıoğlu, Kazanlı ve Huzurkent bölgelerinin ortasında yer alan yaklaşık 26 dönümlük alanı 'mesire alanı' haline getiriyor.
 • 15:44 Akdeniz Belediyesi'nden Yeni Mesire Alanı Akdeniz Belediyesi'nden Yeni Mesire Alanı Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Adanalıoğlu, Kazanlı ve Huzurkent bölgelerinin ortasında yer alan yaklaşık 26 dönümlük alanı ’mesire alanı’ haline getiriyor.
 • 15:23 Datça'da Mülteci Sorunu İçin Kulaç Attılar Datça'da Mülteci Sorunu İçin Kulaç Attılar Muğla'nın Datça İlçesi'nde her yıl düzenlenen, Türkiye'nin ilk ve tek Açık Deniz Kış Yüzme Maratonu bu yıl 10'uncu kez 'Ege Denizi acıların denizi olmasın' temasıyla yapıldı.
 • 09:26 Hatay'da Elektrik Kesintisi Hatay’ın Altınözü, Antakya, Defne, Dörtyol, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçesinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:06 Eyyübiyeli Çocuklar ve Yetişkinler Ebru Sanatını Öğreniyor Eyyübiyeli Çocuklar ve Yetişkinler Ebru Sanatını Öğreniyor Minik öğrenciler unutulmaya yüz tutmuş olan Ebru Sanatını Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan kurslarla öğreniyor.
 • 13:35 Eyyübiyeli Çocuklar Ve Yetişkinler Ebru Sanatını Öğreniyor Eyyübiyeli Çocuklar Ve Yetişkinler Ebru Sanatını Öğreniyor Minik öğrenciler unutulmaya yüz tutmuş olan Ebru Sanatını Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan kurslarla öğreniyor.
 • 17:20 Iı. Abdülhamid'in Trablus'taki Mirası Hamidiye Saat Kulesi Restore Edildi Iı. Abdülhamid'in Trablus'taki Mirası Hamidiye Saat Kulesi Restore Edildi II. Abdülhamid Han’ın tahta çıkışının 25. yılı anısına Lübnan’a hediye edilen Trablus şehrindeki Hamidiye Saat Kulesi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından restore edildi.
 • 13:51 Eski, Kar Kış Demeden Altyapıya Yoğunlaştı Eski, Kar Kış Demeden Altyapıya Yoğunlaştı Erzurum Büyükşehir Belediyesi, elverişsiz hava şartlarına aldırış etmeden altyapı çalışmalarına ağırlık veriyor.
 • 08:22 Adsyb Sektörün Gizli Kahramanlarını Eğitime Aldı Adsyb Sektörün Gizli Kahramanlarını Eğitime Aldı Aydın İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (ADSYB) ıslah faaliyetlerinin yanında yetiştiricilerinin bilgi ve tecrübelerini artırmak için gerçekleştirdiği projeler bir yenisini daha ekledi.
 • 13:31 Cizre ve Sur'da 6 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Genelkurmay Başkanlığı, Cizre ve Sur’da 6 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 13:23 Tsk: Kilis ve Oğuzeli'nde 9'u Çocuk 30 Işid'li Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı dün (01 Şubat) Kilis ve Oğuzeli’nde 9’u çocuk olmak üzere toplam 30 IŞİD terör örgütü üyesinin yakalandığını bildirdi.
 • 13:08 Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonda 3, Şırnak'ın Cizre ilçesinde 3 olmak üzere 6 bölücü terör örgütü mensubu terörist etkisiz hale getirildi, 7 el yapımı patlayıcı imha edildi.
 • 12:28 Cizre ve Sur'da 6 PKK'lı Etkisiz Hale Getirildi Genelkurmay Başkanlığı, deam eden operasyonlarda dün Şırnak Cizre'de 3 ve Diyarbakır'da Sur'da 3 PKK'lının etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 14:21 Bu Mezarlar Sadece Kış Mevsiminde Ziyaret Edilebiliyor Bu Mezarlar Sadece Kış Mevsiminde Ziyaret Edilebiliyor Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı Taşlıdere ve Kaletepe köylerinin mezarları su altında kalınca, köylüler ziyaret için kış mevsimini bekliyor.
 • 00:41 İbrahim Mert Kumlu'nun Dans Performansı İbrahim Mert Kumlu'nun Dans Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 28 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde İbrahim Mert Kumlu, dans performansını sergiledi.
 • 16:14 Prof. Dr. Yıldız: Prof. Dr. Yıldız: "Kar Çiftçiler İçin Müjdedir Aslında" Atatürk Üniversitesi. Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Bitki Besleme Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nesrin Astam Yıldız, yeryüzündeki suların temel kaynağı yağmur, dolu ve kar suları olduğunu belirterek, “Mevcut su kaynaklarının yaklaşık yüzde 70’i tarımsal amaçla kullanılmaktadır.
 • 14:33 Emrah'ı Arama Çalışmalarına Jandarma Komando Ekibi Katıldı Emrah'ı Arama Çalışmalarına Jandarma Komando Ekibi Katıldı Muğla ili Antalya sınırında ki eşen çayında balık avlarken akıntıya kapılıp kaybolan ve 14 günden bu yana cesedi bulunamayan 22 yaşındaki Emrah Köksal’ın arama çalışmalarına Jandarma su altı arama kurtarma timi de katıldı.
 • 11:04 Pazarlar'da Buzlu Yollar Tuzlanıyor Pazarlar'da Buzlu Yollar Tuzlanıyor Kütahya’nın Pazarlar ilçesinde buzlanmaya karşı yollarda tuzlama çalışması başlatıldığı belirtildi.
 • 12:04 Gençlere Doğa Sevgisi Aşılanıyor Görüntü Dökümü : -Öğrencilere konferans verilmesi -Öğrencilerden detaylar -Proje Koordinatörü Biyolog Samim Kayıkçı ile röportaj -Toplu fotoğraf çekimi Gençlere doğa sevgisi aşılanıyor Dağ ceylanları, deniz kaplumbağaları, çizgili sırtlan gibi nesli tehlike altındaki hayvanların yanı sıra 250'ye yakın endemik bitki çeşitliliğiyle tanınan Hatay'da, bu zenginliklerinin gelecek nesillere de aktarılması için çalışılıyor.
 • 10:46 Gençlere Doğa Sevgisi Aşılanıyor Dağ ceylanları, deniz kaplumbağaları, çizgili sırtlan gibi nesli tehlike altındaki hayvanların yanı sıra 250'ye yakın endemik bitki çeşitliliğiyle tanınan Hatay'da, bu zenginliklerinin gelecek nesillere de aktarılması için çalışılıyor.
 • 11:25 Çamurlu Sokaklara Kumlu Çözüm Çamurlu Sokaklara Kumlu Çözüm Şanlıurfa'nın Ceylanpınar Belediyesi, ilçenin Özbek Mahallesi'nde vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çamurlu olan sokaklarda kumlama çalışmaları başlattı.
 • 22:52 Ali, Cemal ve İbrahim'in Düellosu 'Ben Ölmeden Önce' Ali, Cemal ve İbrahim'in Düellosu 'Ben Ölmeden Önce' O Ses Türkiye'nin 17 Ocak Pazar günü yayınlanan bölümünde Ali Mert Habipoğlu, İbrahim Kumlu ve Cemal Çayırcı 'Ben Ölmeden Önce' şarkısı ile düello yaptılar.
 • 23:22 Miray Gürses ve İbrahim Kumlu Eşleşmesi Miray Gürses ve İbrahim Kumlu Eşleşmesi O Ses Türkiye'nin 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanan bölümünde Miray Gürses 'You Know I'm No Good' ve İbrahim Kumlu 'Islak Islak' şarkılarını seslendirdiler.
 • 23:12 Murat Boz'un 6 Kişilik Grubu ve Yaşadıkları Murat Boz'un 6 Kişilik Grubu ve Yaşadıkları O Ses Türkiye 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanan bölümünde Murat Boz, 6 kişilik grubundan Özlem Başar'ı direk düellolara kazandırdı.
 • 14:14 İstanbul'un 10 İlçesi Karanlıkta Kalacak İstanbul'un 10 ilçesinde 12 Ocak Salı ve 13 Ocak Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:08 Fındık Üreticisine "Zirai Don" Uyarısı Fındıkta verim ve kalitenin düşmemesi için üreticilerin soğuk havalar sebebiyle bahçelerinde önlem alması gerektiği bildirildi.
 • 09:37 İpsala'da Kanalizasyon Çalışmaları Tamamlandı İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, "Allah'a şükürler olsun. Yapılan bütün bu zorlu çalışmalar neticesinde sona ulaştık. Bugün itibariyle, vatandaşlarımıza evlerinin pis su giderlerini yeni hatta bağlanması için izin veriyoruz" dedi.
 • 11:47 45 Derece Sıcaklıktaki Çamur Banyosunda Şifa Arıyorlar 45 Derece Sıcaklıktaki Çamur Banyosunda Şifa Arıyorlar Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'ndeki Hüdai Kaplıcaları'na gelenler, termal su ve kilin karıştırılması sonucu ortaya çıkan 45 derece sıcaklıktaki çamurda şifa arıyor.
 • 09:36 Hatay'da Elektrik Kesintisi Hatay’ın Antakya, Kumlu, Reyhanlı, Belen ve İskenderun ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:27 İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un 11 ilçesinde 29 Aralık Salı ve 30 Aralık Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:25 Büyükşehir'den Belen'deki Muhtarlara Bilgisayar Büyükşehir'den Belen'deki Muhtarlara Bilgisayar Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Belen ilçesinde bir araya geldiği muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.
 • 10:22 Hatay'da Elektrik Kesintisi Hatay’ın Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:59 Kepez Odabaşı ve Kirişçiler Yoluna Sıcak Asfalt Kepez Odabaşı ve Kirişçiler Yoluna Sıcak Asfalt Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Ekipleri Kepez’in Odabaşı ve Kirişçiler mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunda sıcak asfalt çalışması yapıyor.
 • 10:41 Yenikent'te Yol Çalışmaları Sürüyor Yenikent'te Yol Çalışmaları Sürüyor Aksaray’ın Yenikent Beldesi’nde belediye tarafından gerçekleştirilen yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 09:35 Hatay'da Elektrik Kesintisi Hatay’ın Antakya, Payas, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, İskenderun, Belen ve Arsuz ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.