SON DAKİKA KUMLU HABERLERİ

Son Dakika Kumlu Haberleri

 • 12:25Altınözü'nde Yeni İçme Suyu Kuyusu AçıldıAltınözü'nde Yeni İçme Suyu Kuyusu AçıldıHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU), Altınözü ilçesinin susuz kalmaması adına mevcut kuyulara takviye olarak yeni sondaj kuyusu açıldığını bildirdi.
 • 10:58Topakkaya'da Asfalt Çalışmaları SürüyorTopakkaya'da Asfalt Çalışmaları SürüyorAksaray’ın Topakkaya beldesinde belediye ekiplerince yapılan asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
 • 10:05Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Samandağ, Yayladağı, Altınözü, Kumlu ve Antakya ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:31Kırıkkale'de Solucan Gübresi Üretme Tesisi KurulduKırıkkale'de Solucan Gübresi Üretme Tesisi KurulduKırıkkale’nin Aşağı Mahmutlar Mahallesi’nde solucan gübresi üretme tesisi kuruldu.
 • 11:43Ceylanpınar Yeşile BürünüyorCeylanpınar Yeşile BürünüyorŞanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde belediye, son olarak halkın talepleri üzerine Özgürlük Parkı'nda çalışmalarını yoğunlaştırdı.
 • 09:15İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Maltepe, Pendik, Çekmeköy ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 29 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 16:01Kumlu Belediyesi Nikah Salonu Hizmete AçıldıKumlu Belediyesi Nikah Salonu Hizmete AçıldıHatay’ın Kumlu Belediyesi tarafından yapılan nikah salonu yeni çiftlerin hizmetine sunuldu.
 • 17:10Otomobil Orta Refüje ÇıktıOtomobil Orta Refüje ÇıktıTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, orta refüje çıktı.
 • 12:21Karacabey'de 'Domates Birliği' KurulduKaracabey'de 'Domates Birliği' KurulduKaracabey Ziraat Odası ve Karacabey Belediyesi tarafından organize edilen toplantıda domates fiyat politikasının belirlenmesi için 'Domates Birliği' kurma kararı alındı.
 • 18:15Kocasinan'da Erciyesevler 'Billur' Gibi OlduKocasinan'da Erciyesevler 'Billur' Gibi OlduKocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bugüne kadar 3,7 milyon lira harcanarak yapılan yenileme çalışmalarıyla Erciyesevler Mahallesi’nin ’Billur’ gibi olduğunu söyledi.
 • 13:28Jeoloji Mühendisleri Odası: Doğayı Gözardı Etmek, Her Zaman Zarar VerirJeoloji Mühendisleri Odası: Doğayı Gözardı Etmek, Her Zaman Zarar VerirJeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Türkiye'nin, bulunduğu coğrafya ve topografyası nedeniyle doğal afetlerle iç içe olduğunu belirterek, "Doğayı göz ardı ederek yaşamaya çalışmak, o yöredeki insanlara her zaman zarar vermiştir.
 • 12:32Bülent Üzeltürk: 17 Ağustos Depreminde 50 Bin Kişi Hayatını KaybettiJeoloji Mühendisler Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, 17 Ağustos İzmit Depremi’nde resmi olmayan rakamlara göre 50 bin kişinin hayatını kaybettiğini ileri sürdü.
 • 11:35Jmo Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk AçıklamasıJmo Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk Açıklaması17 Aralık depreminin yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yapan Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Bülent Uzeltürk, "Doğayı göz ardı ederek yaşamaya çalışmak, o yöredeki insanlara her zaman zarar vermiştir.
 • 10:40Kumlu Belediye Başkanı Paç: Kumlu Belediye Başkanı Paç: "Hizmet İçin Araç ve Ekipman Şart"Hatay’ın Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç, ilçeye daha kaliteli hizmet sunabilmek ve işleri zamanında yürütebilmek adına araç ve ekipmanın varlığının şart olduğunu söyledi.
 • 14:30Kuşkonmazın Üretimi Artsa da Henüz Çok BenimseyemedikKuşkonmazın Üretimi Artsa da Henüz Çok BenimseyemedikŞeklinden dolayı kuşların konamadığı, içerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle doktorların ilaç olarak yazdığı lezzetli sebze kuşkonmaza dünyanın ılıman bölgelerinde sıkça rastlanıyor.
 • 11:08Kuşkonmaza Bir Şans VerinŞeklinden dolayı kuşların konamadığı, içerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle doktorların ilaç olarak yazdığı lezzetli sebze kuşkonmaza dünyanın ılıman bölgelerinde sıkça rastlanıyor.
 • 17:04Eğirdir'de Plaj Voleybolu İlgi GördüEğirdir'de Plaj Voleybolu İlgi GördüEğirdir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen “Eğirdir 2015 Kızlar Plaj Voleybolu" turnuvası Eğirdir’in Altınkum Plajı’nda yapıldı.
 • 11:29Manş Tüneli'nde Ölüme ve Polise Karşı Çifte MücadeleManş Tüneli'nde Ölüme ve Polise Karşı Çifte MücadeleGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Calais Kentinde İngiltere'ye kaçak yollardan geçmek için bekleyenler, - Dikenli teller ve güvenlik birimleri, Manş Tüneli'nde ölüme ve polise karşı çifte mücadele- Fransa'nın kuzey liman kenti Calais'de İngiltere'ye geçmeye çalışan göçmenler, yeni uğrak noktaları Manş Tüneli'nin girişinde trenlere atlamaya çalışırken hem canlarını tehlikeye atıyor hem de polisten kaçmak için mücadele veriyor- Göçmenler, vagonların arasındaki boşluklara atlarken yaralanma hatta ölüm riskiyle karşı karşıya kalıyor- Hazirandan bu yana 10 mülteci trenlere atlamaya çalışırken hayatını kaybetti BİLAL MÜFTÜOĞLU - Fransa'nın en büyük mülteci kampına ev sahipliği yapan kuzeydeki Calais kentini İngiltere'ye bağlayan Manş Tüneli, çoğunluğu Afrika ve Suriye'den gelen göçmenlerin, koşulların daha iyi oluğunu düşünerek İngiltere'ye geçmek için yeni umut kapısı olarak dikkat çekiyor.
 • 13:43Hatay Büyükşehir Belediyesi Ovadaki İlçelerin Çehresini DeğiştiriyorHatay Büyükşehir Belediyesi Ovadaki İlçelerin Çehresini DeğiştiriyorHatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Kumlu ve Reyhanlı ilçelerinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi, görevlilerden projelerle ilgili bilgi aldı.
 • 09:54Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı, Hassa, Kumlu, Belen, Arsuz, İskenderun, Defne ve Samandağ ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:52Araçları Kullanacak İtfaiye Erlerine Eğitim VeriliyorAraçları Kullanacak İtfaiye Erlerine Eğitim VeriliyorHatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yeni itfaiye araçlarının kullanımı için itfaiye erlerine eğitim vermeye başladı.
 • 15:17İtfaiye Erleri Eğitimlere Başladıİtfaiye Erleri Eğitimlere BaşladıHatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yeni itfaiye araçlarına kavuşmasının ardından itfaiye erlerine eğitim vermeye başladı.
 • 11:34Büyükçekmece'de Çocuk Parkları Artık Çok Daha HijyenikBüyükçekmece Belediyesi, ilçe genelindeki çocuk parklarını tel çitlerle çevirerek, sokak hayvanlarının parklara girmesinin önüne geçiyor.
 • 03:15Adıyaman'da Polisten Boğulmalara Karşı UyarıAdıyaman'da Polisten Boğulmalara Karşı UyarıAdıyaman'da sualtı polisleri, yaz aylarında artan boğulma vakalarına karşı parkta açtıkları stantta vatandaşları broşürlerle bilgilendirip uyardı.
 • 03:14Adıyaman'da Polisten Boğulmalara Karşı UyarıAdıyaman'da Polisten Boğulmalara Karşı UyarıAdıyaman'da sualtı polisleri, yaz aylarında artan boğulma vakalarına karşı parkta açtıkları stantta vatandaşları broşürlerle bilgilendirip uyardı.
 • 15:37Hatsu ÇalışmalarıHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), yaz aylarında su sıkıntısı yaşanmaması için içme suyu sondaj kuyuları açma çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
 • 14:30Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı, Hassa, Kumlu, Belen, Arsuz ve Defne ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:30Azerbaycan'da Turistler Volkandan Çıkan Çamurla Banyo YapıyorAzerbaycan'da Turistler Volkandan Çıkan Çamurla Banyo YapıyorAzerbaycan'ın başkenti Bakü yakınlarında bulunan bin yıllık çamur volkanları, yerli ve yabancı turistler için doğal banyo görevi görüyor.
 • 14:09Çamur Volkanında Banyo KeyfiAzerbaycan'ın başkenti Bakü yakınlarında bulunan bin yıllık çamur volkanları, yerli ve yabancı turistler için doğal banyo keyfi sunuyor.
 • 10:34Bursa'da Defineciler Tarihi Mezarlıkları Talan EttiBursa'da Defineciler Tarihi Mezarlıkları Talan EttiBursa'nın Yenişehir ilçesinde Bizans dönemine ait olduğu tahmin edilen tarihi mezarlıkları, defineciler talan etti.
 • 15:34Kocaeli'de Kaçak Elektrik OperasyonuKocaeli'de Kaçak Elektrik OperasyonuKocaeli’nin İzmit ilçesi Tavşantepe Mahallesi’nde kaçak elektrik kullandıkları belirlenen evlere yapılan ve polis ekiplerince geniş güvenlik önlemlerinin alındığı operasyonda, evlere çekilen hatlar dağıtım şirketi görevlileri tarafından kesildi.
 • 16:19Hergeleci Er Meydanı Güreşlere HazırlanıyorKartepe Belediyesi tarafından bu yıl 12. Kez düzenlenecek Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri öncesi hazırlıklar aralıksız sürüyor.
 • 12:30Hergeleci Er Meydanı Güreşlere HazırlanıyorHergeleci Er Meydanı Güreşlere HazırlanıyorKartepe Belediyesi tarafından bu yıl 12. kez düzenlenecek Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri öncesi hazırlıklar aralıksız sürüyor.
 • 13:22Koü'de İki Çocuğa Kemik İliği NakledildiKocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Kemik İliği Nakli Ünitesi'nde, Akdeniz anemisi ve lösemi hastası iki çocuğa, kardeşlerinden alınan ilik nakledildi.
 • 11:38Hatay Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan EtkinlikleriHatay Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan EtkinlikleriHatay Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği "Mahallede Ramazan Etkinliği"nin hafta sonu adresi Kumlu ve Kırıkhan ilçeleri oldu.
 • 10:42Maldivler Değil AntalyaMaldivler Değil AntalyaAntalya'nın Kemer İlçesi'ndeki 5 yıldızlı Maxx Royal Kemer Otel'in plajı, özel bir uygulama ile Maldivlerin dünyaca ünlü beyaz kumlu plajına benzetildi.
 • 10:10Türk Balıkları Güney Afrika YolcusuTürk Balıkları Güney Afrika YolcusuTürkiye su ürünleri, Afrika’nın en zengin ülkesi konumundaki Güney Afrika’da düzenlenen Afrika’s Big Seven 2015 Fuarı’nda tanıtıldı.
 • 15:20Türk Balıkları Güney Afrika YolcusuTürk Balıkları Güney Afrika YolcusuTürkiye’nin ihracatta yıldız sektörlerinden su ürünleri, rotasını Afrika’ya çevirdi.
 • 13:01Su Ürünleri Güney Afrika'da TanıtıldıSu Ürünleri Tanıtım Grubu, Afrika'nın en zengin ülkesi olan Güney Afrika Cumhuriyetinde düzenlenen "Africa's Big Seven 2015" fuarında Türk su ürünlerini tanıttı.
 • 13:55Anız Yangınında Direkler Yandı, Dört Mahalle Elektriksiz KaldıAnız Yangınında Direkler Yandı, Dört Mahalle Elektriksiz KaldıMardin'de anız yangınlarında dört ahşap elektrik direğinin yanarak kullanılamaz hale gelmesi nedeniyle dört mahalleye elektrik verilemedi.
 • 11:45Anızla Elektrik Direkleri Yandı, 4 Mahalle Karanlıkta KaldıMardin'in Artuklu ilçesinde, hasat sonrası ateşe verilen anız nedeniyle 4 mahalleye elektrik sağlayan elektrik direkleri hasar gördü.
 • 09:59Mardin'de Çıkan Anız Yangınında Elektrik Direkleri YandıMardin'de Çıkan Anız Yangınında Elektrik Direkleri YandıMardin'in Artuklu ilçesinde bazı vatandaşların yasak tarlalarında anız yakması, elektrik direklerinin yanmasına neden oldu.
 • 12:11FethiyeFethiye"Deki Ev Yangını KorkuttuMuğla’nın Fethiye ilçesi Çamköy mahallesinde bilinmeyen nedenle çıkan yangında tek katlı ev eşyalarıyla birlikte kül oldu.
 • 19:04Metro Tünel Çalışması Sırasında Binanın Hasar Görmesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi, metro tünel çalışması sırasında Gaziosmanpaşa'da bir binanın hasar görmesine ilişkin, "Yapılan tespitlere ve alınan tüm tedbirlere rağmen bu aşamada sebebi belirlenemeyen anomaliden kaynaklanan hasar teknik olarak incelenmektedir" açıklamasını yaptı.
 • 18:14İbb'den Gaziosmanpaşa'da Yan Yatan Binayla İlgili Açıklamaİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Gaziosmanpaşa’da yan yatan bina ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 14:54Kumlu'da Camiler Ramazan Ayına HazırKumlu'da Camiler Ramazan Ayına HazırHatay'ın Kumlu ilçesinde yaklaşan Ramazan ayı öncesinde camilerin ibadete daha uygun hale gelmesi için çalışmalar hızlandırıldı.
 • 14:05Evlilik Teklifi Ve Balayı İçin En Uygun 12 ŞehirEvlilik Teklifi Ve Balayı İçin En Uygun 12 ŞehirAşkın en anlamlı sorusu "benimle evlenir misin?" cümlesinin yanıtını almak ya da balayı tatilini unutulmaz kılmak için özel bir şehir arayışına girenler, rotalarını 12 romantik şehre çeviriyor.
 • 16:04Hatay'dan Kısa KısaHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (HATSU), il genelinde su sıkıntısının yaşanmaması için içme suyu kuyuları açmaya devam ettiği bildirildi.
 • 16:14Hatay 2015 genel seçim sonuçları, Hatay İlçeleri oy dağılımı Hatay 2015 genel seçim sonuçları, Hatay İlçeleri oy dağılımı2015 genel seçim sonuçları. Hatay ili 2015 seçim sonuçları. Hatay 7 Haziran 2015 genel seçimleri sonrası İlçelere ayrılmış detaylı oy dağılımı. Geçen dönem yapılan genel seçimler sonrası bölgede iki partinin rekabeti söz konusuydu..
 • 16:27Hatsu'dan Temiz İçme Suyu ÇalışmasıHatsu'dan Temiz İçme Suyu ÇalışmasıHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne (HATSU) bağlı Projeler Daire Başkanlığı, Kumlu’nun Akkerpiç Mahallesi’ne temiz içme suyu vermek için çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.