SON DAKİKA KUMLU HABERLERİ

Son Dakika Kumlu Haberleri

14:30
Reyhanlı Mps Hastası Minik Döne'nin Yaşamı, Alamadığı İlaca Bağlı Mps hastası minik Döne'nin yaşamı, alamadığı ilaca bağlı Ferhat DERVİŞOĞLU/ KUMLU (Hatay), (DHA)- HATAY'ın Kumlu İlçesi'nde yaşayan Nazan ve Haydar Hünkar çiftinin 4 çocuğundan en küçüğü olan 7 yaşındaki Döne, dünyada ender görülen genetik Mukopolisakkaridoz (MPS) Tip 4-A hastalığı ile mücadele ediyor.
Reyhanlı Mps Hastası Minik Döne'nin Yaşamı, Alamadığı İlaca Bağlı
16:29
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci Yardımeli Derneğinin Reyhanlı, Kumlu ve Kırıkhan ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtığı 5 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 250 öğrenciye karneleri verildi.
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci
16:12
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci Yardımeli Derneği'nin Reyhanlı, Kumlu ve Kırıkhan ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtığı 5 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 250 öğrenciye karneleri verildi.
17:58
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Dozeri ile göle uçan operatörün cesedi çıkarıldı ERZURUM'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:47
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Erzurum'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:32
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı
15:43
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
12:43
Baraj İnşaatında Çalışan Dozer Gölete Uçtu Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
14:50
Hatay'da Sigara Kaçakçılığı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 2 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
13:34
Pazarlar'da Buzlu Yollar Tuzlanıyor Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde buzlanmaya karşı yollarda tuzlama çalışması başlatıldı.
Pazarlar'da Buzlu Yollar Tuzlanıyor
09:55
Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Karagöz, 6 Aylık Çalışmaları Anlattı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, son 6 aylık çalışmaları ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Karagöz, 6 Aylık Çalışmaları Anlattı
14:31
Almanya'da Aynı Camiye İkinci Kez Irkçı Yazılar Yazıldı Almanya’nın Dormakent kentinde bulunan Süleymaniye Camii inşaatına ikinci kez ırkçı yazılar yazıldı.
Almanya'da Aynı Camiye İkinci Kez Irkçı Yazılar Yazıldı
16:10
Fildişi Sahili Kıyılarındaki Çevre Kirliliği Turizmi Vuruyor Fildişi Sahili’nde kıyılardaki kirlilik turizmi etkiliyor.
Fildişi Sahili Kıyılarındaki Çevre Kirliliği Turizmi Vuruyor
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
15:49
Bursa'da Beyaz Esaret Bursa’da kar yağışı en çok dağ köylerini vurdu.
Bursa'da Beyaz Esaret
13:03
Sarıkamış Şehitleri İçin Kumlu Sanat Gösterisi Kum sanatçısı Ramazan Yumrutepe, Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında kum sanatıyla Sarıkamış Şehitlerini anlatan bir gösteri sundu.
Sarıkamış Şehitleri İçin Kumlu Sanat Gösterisi
12:42
Sarıkamış Şehitleri İçin Kumlu Sanat Gösterisi Kum sanatçısı Ramazan Yumrutepe, Sarıkamış Harekatı'nın 100'üncü yılı anma etkinlikleri kapsamında kum sanatıyla Sarıkamış Şehitlerini anlatan bir gösteri sundu.
Sarıkamış Şehitleri İçin Kumlu Sanat Gösterisi
11:40
Akkuş: "Eğitim Valizi Hazırlayan Gençlerimizin Sayısı Azalmalı" Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet Akkuş, ilçelerinde eğitim alanında sorunları olduğunu belirterek, "Eğitim için ilçe dışına giden gençlerimizin sayısı azalmalı" dedi.
Akkuş: 'Eğitim Valizi Hazırlayan Gençlerimizin Sayısı Azalmalı'
12:19
Kumlu Halk Kütüphanesi Yenilendi Hatay'ın Kumlu ilçesinde 1993 yılında hizmete giren ve içerisinde yaklaşık 5 bin kitabın bulunduğu İlçe Halk Kütüphanesi, Kumlu Belediyesi tarafından restore edildi.
11:37
Özgür Basına Baskın Kararı Uyap'a Boş Atıldı' Medyaya yönelik düzenlenen operasyon sonrası Twitter fenomeni Fuat Avni yeni paylaşımlarda bulundu.
12:30
Yozgatlı Çiftçiden Paris'e Safran Satışı Kozmetik, gıda ve ilaç sanayi gibi birçok sektörde kullanılan ve "mucize bitki" olarak nitelendirilen safranın üretimine 3 yıl önce deneme amacıyla başlayan Yozgatlı çiftçi İzamettin Meşeli, yetiştirdiği bitkiyi Paris'te restoran işleten bir gurbetçiye gönderiyor Meşeli: "Kilogramı 10 bin dolardan satılan.
11:32
Suriyeli Sığınmacı Öğretmenler, Eğitimin Hizmetinde Ülkelerindeki iç savaştan kaçan Suriyeli öğretmenler, sığındıkları Türkiye'de de çocukların eğitimi için çabalıyor.
11:02
Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, ulusal ve uluslar arası kaynakları bölgeye çekmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi.
Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı
18:47
Hatay'da Cinayet Tartışma sırasında patronu tarafından bıçakla yaralanan işçi, patronunu silahla öldürdü.
12:02
Van Gölü'nde Çekilme 2 Metreyi Geçti VAN (AA) - SITKI YILDIZ - Türkiye'nin en büyük gölü olan Van Gölü, iklim değişikliği nedeniyle bu yıl su seviyesindeki düşüşle son 15 yılın en büyük kaybını yaşıyor.
Van Gölü'nde Çekilme 2 Metreyi Geçti
20:06
Bakan Bozdağ'dan CHP ve MHP'ye 'Değişim' Çağrısı Bakan Bozdağ CHP ve MHP’ye 'değişim' çağrısında bulunarak, 'Parti içi değişimi kasetçilere tehditçilere havale edeceğinize demokratik siyasi ahlaka uygun bir kurulan üzerine bina edin değişim kendiliğinden doğru biçimde olsun' dedi.
Bakan Bozdağ'dan CHP ve MHP'ye 'Değişim' Çağrısı
19:26
Bakan Bozdağ'dan CHP ve MHP'ye 'Değişim' Çağrısı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Başka partilerde kadro değişimi kumpaslarla oluyor.
Bakan Bozdağ'dan CHP ve MHP'ye 'Değişim' Çağrısı
16:01
Otomobil Gaspçıları Tutuklandı Adana'da alacağına karşılık arkadaşı Onur Kumlu'nun otomobiline silah zoruyla el koyan Süleyman Arı ile arkadaşı Uğurcan Şimşek, gasp suçundan tutuklandı.
Otomobil Gaspçıları Tutuklandı
15:37
Narenciye Bahçesinde Gaspçı Avı Adana'da alacak konusunda aralarında anlaşmazlık olan Onur Kumlu'nun otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçan ve peşindeki polislere ateş eden Süleyman Arı'yı yakalamak için narenciye bahçesinde operasyon düzenlendi.
Narenciye Bahçesinde Gaspçı Avı
14:29
Adana'da Otomobil Gasbı İddiası Tabanca tehdidiyle otomobil gasbettiği öne sürülen 2 şüpheliden biri yakalandı.
Adana'da Otomobil Gasbı İddiası
14:14
Tabanca Tehdidiyle Otomobil Gasbı İddiası Adana'da otomobil gasbı iddiasıADANA (AA) - Tabanca tehdidiyle otomobil gasbettiği öne sürülen 2 şüpheliden biri yakalandı.
Tabanca Tehdidiyle Otomobil Gasbı İddiası
10:33
Kum Ocağı Üzüm Bağı Oldu Denizli'de inşaat, otomotiv ve hafriyat alanlarında faaliyet gösteren Akça Holding, 2002 yılında kapanan kum ocağının bulunduğu 250 dönüm alanı 18 bin asma çubuğu ve 2 bin zeytin fidanı dikerek bağa dönüştürdü.
Kum Ocağı Üzüm Bağı Oldu
15:54
AYM'den 6 Buçuk Milyon Çalışana Müjde Anayasa Mahkemesi'nin Sendikalar Yasası'nın bazı maddelerini iptal etmesiyle 6.5 milyon işçiye 'sendika tazminatı' geri geldi. 200 bin bankacıya ise 'grev hakkı' tanındı.
AYM'den 6 Buçuk Milyon Çalışana Müjde
19:09
Kayseri'de Diri Fay Hatları Var Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ''Kayserimizde maalesef bir deprem şehridir.
11:28
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri Temsilcisi Bülent Üzeltürk Açıklaması TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Afetlere hazırlıklı olmak gerekir" dedi.
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri Temsilcisi Bülent Üzeltürk Açıklaması
12:57
Havuzda Karides Ürettiler Denizden alınan jumbo karides, Çukurova Üniversitesi'nde teknik ve bilimsel çalışma sonunda havuzda üretildi.
16:08
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu Meteorolojinin önceden uyarı yaptığı Hatay'da, yaklaşık 4 saat süren sağanak yağış sele döndü.
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu
09:58
Prof. Dr. Selahattin Kumlu: Süt Üreticisi Bilinçlendirilmeli Alman Kooperatifleri Raiffeisen Konfederasyonu Eğitim Koordinatörü Prof. Dr. Selahattin Kumlu, süt sektöründeki üreticilerin bilinçlendirilmesi gerektiğini söyledi.
Prof. Dr. Selahattin Kumlu: Süt Üreticisi Bilinçlendirilmeli
11:39
Karamürsel'de Mırmır Balığı Sezonu Başladı Karamürsel ilçesinde mırmır balığı sezonu başladı.
Karamürsel'de Mırmır Balığı Sezonu Başladı
13:01
Zonguldak'ta 55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'ne bağlı Gelik Beldesi'nde 2.5 yıl önce 15 metre çapında 55 metre derinliğinde obruk oluşan bölgede bir çok evde hasar meydana geldi.
Zonguldak'ta 55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı
12:24
55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'ne bağlı Gelik Beldesi'nde 2.5 yıl önce 15 metre çapında 55 metre derinliğinde obruk oluşan bölgede birçok evin duvarında çatlaklar meydana geldi.
55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı
14:50
Suriyeli Çocuklara Kırtasiye Yardımı Suriyeli çocuklara kırtasiye yardımı- Yardımeli Derneği, Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtıkları 4 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 850 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunduHATAY (AA)- Yardımeli Derneği, Hatay'ın Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde Suriyeli çocuklar için açtıkları rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 850 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.
Suriyeli Çocuklara Kırtasiye Yardımı
13:59
Suriyeli Çocuklara Kırtasiye Yardımı Yardımeli Derneği, Reyhanlı ve Kumlu'da Suriyeli çocuklar için açtıkları 4 rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 3 bin 850 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.
09:39
Türkiye'nin En Büyük Motosiklet Yarışı, Bugün Start Alıyor! Dünya ekstrem enduro motosiklet takviminin en önemli yarışlarından biri olan ve 2010 yılından beri Kemer'de düzenlenen Red Bull Sea to Sky bugün başlıyor.
Türkiye'nin En Büyük Motosiklet Yarışı, Bugün Start Alıyor!
11:41
Denizden 60 Kilometre Uzakta Karides Yetiştirdi Adana'da Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Yerleşkesi içindeki Teknokent'te su ürünleriyle ilgili araştırma geliştirme şirketi kuran kadın girişimci Asuman Beksarı, Türkiye'de ilk kez denizden 60 kilometre uzakta 2 ayrı cins karides yetiştirdi.
Denizden 60 Kilometre Uzakta Karides Yetiştirdi
12:17
Şifalı Çamuruna Balıkesir'de, Suyuna Bursa'da Giriliyor Balıkesir ile Bursa'yı birbirinden ayıran Aliova Çayının yatağında bulunan kaplıca suları, yıllardır şifa dağıtıyor.
16:22
Ekstrem Enduro Motosiklet Yarışçıları İçin Kemer'de Gün Sayılıyor Dünya ekstrem enduro motosiklet takviminin en önemli yarışlarından biri olan ve 2010 yılından beri Kemer’de düzenlenen Red Bull Sea to Sky için geri sayım başladı.
13:29
Kumlu Kaymakamı Ali Güner İlçeye Veda Etti İçişleri Bakanlığı tarafından eylül ayında yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesi kapsamında, Kastamonu'nun Azdavay ilçesine tayin edilen Kumlu Kaymakamı Ali Güner, ilçedeki kurum amirleri ile vedalaştı.
Kumlu Kaymakamı Ali Güner İlçeye Veda Etti
00:22
Sony'den Yeni Kameralar! Sony, yeni lens tipi fotoğraf makinelerini IFA 2014'te duyurdu!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:23:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUMLU HABERLERİ
[Hata Bildir]