SON DAKİKA KUMLUCA HABERLERİ

Son Dakika Kumluca Haberleri

20:54
Kumluca'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Kumluca ilçesinde motosiklet ile otomobilin çarpıştığı trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.
10:21
Milletvekili Tunç Muhtarlarla Buluştu AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız ve Hasankadı beldesi ve çevre köylerinin muhtarları ile kahvaltılı toplantı yaptı.
Milletvekili Tunç Muhtarlarla Buluştu
11:14
Kumluca Gıda İhtisas OSB'de Mülkiyet Sorunu Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki mülkiyet sorununun çözümü için bağımsız eksperlerce yerinde inceleme yapılacak.
14:20
Rhadiapolis Antik Tiyatrosu Stoasının Restorasyon İhalesi İmzalandı Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde bulunan Rhodiapolis Antik Kenti Tiyatrosu ve stoasının (sütunlu galeri) restorasyonu ihalesinin ardından, ihaleyi kazanan firma ile sözleşme yapıldı.
Rhadiapolis Antik Tiyatrosu Stoasının Restorasyon İhalesi İmzalandı
14:53
Günay'dan Antalya ile İlgili TBMM Başkanlığına Soru Önergesi Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Antalya ili ile ilgili TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
12:38
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir Antalya, en fazla nüfusa sahip iller sıralamasında beşinciliğe yükseldi.
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
11:26
Kumluca Devlet Hastanesi Geleceğini Planlıyor" Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından düzenlenen toplantıda, hastanenin hizmet hedefleri ele alındı.
Kumluca Devlet Hastanesi Geleceğini Planlıyor'
17:40
Kumluca'daki Heyelan Kumluca'daki heyelan- Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya: "Heyelandan çıkardığımız ders; insanoğlu olarak doğaya çok fazla müdahale etmememiz gerektiğidir" Kumluca ilçesine Bağlı Güzören Mahallesi'nde yaklaşık 15 gündür devam eden heyelan bölgesinde incelemelerde bulunan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, insanoğlunun binlerce yılda oluşan doğaya fazla müdahale etmemesi gerektiğini gördüklerini söyledi.
Kumluca'daki Heyelan
17:16
Kumluca'da 16. Tarım ve Seracılık Festivali Etkinlikleri Kumluca'da bu yıl 16'ıncısı gerçekleştirilecek Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında yapılacak halı saha futbol turnuvası için kura çekimi yapıldı.
16:47
CHP'li Kaptan Açıklaması "Antalya çiftçisi zararlarının karşılanmasını ve borçlarının ertelenmesini istiyor"
22:38
MHP Kumluca İlçe Başkanlığına Oktay Seçildi MHP Kumluca ilçe başkanlığına, Hüseyin Oktay seçildi.
MHP Kumluca İlçe Başkanlığına Oktay Seçildi
20:11
Atso Başkanı Budak Açıklaması "Özellikle domates üretimi konusunda Antalya markasının oluşmasında Kumluca'nın önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz"
10:33
Kumluca'da Deve Güreşi Heyecanı Antalya'nın Kumluca ilçesinde düzenlenen deve güreşlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kumluca'da Deve Güreşi Heyecanı
10:15
Kumluca'da Deve Güreşi Heyecanı Antalya'nın Kumluca ilçesinde düzenlenen deve güreşlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kumluca'da Deve Güreşi Heyecanı
20:17
9. Geleneksel Kumluca Deve Güreşleri Yapıldı Akdeniz'in en büyük deve güreşi organizasyonu olan 9. Geleneksel Kumluca Deve Güreşleri, bu yıl Kumluca Devecileri Koruma ve Yaşatma Derneği yararına gerçekleştirildi.
9. Geleneksel Kumluca Deve Güreşleri Yapıldı
19:30
Kumluca'daki Heyelan Güzören Mahallesi Düzekin mevkisinde heyelan riski altındaki 9 ev boşaltıldı, 8 evin boşaltılması için tebligat yapıldı.
Kumluca'daki Heyelan
17:57
Kumluca'da Deve Güreşlerine Yoğun İlgi Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde bu yıl 9'uncusu düzenlenen Geleneksel Deve Güreşleri büyük ilgi gördü.
Kumluca'da Deve Güreşlerine Yoğun İlgi
17:55
9. Geleneksel Kumluca Deve Güreşleri Güreşlere, Türkiye'nin değişik bölgelerinden 100 deve katıldı Güreşler sırasında develer rakiplerinden kaçarken, bazı deve sahipleri arasında çıkan kavgalar ise tertip komitesi üyeleri ve diğer deve sahipleri tarafından yatıştırıldı.
15:25
Kumluca'da Heyelan Tehlikesi Devam Ediyor Antalya’nın Kumluca İlçesine bağlı Güzören Mahallesindeki heyelan tehlikesi devam ediyor.
Kumluca'da Heyelan Tehlikesi Devam Ediyor
14:56
Antalya'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen ve yer yer devam eden heyelan nedeniyle 9 ev boşaltılırken, 8 evin de tahliye edilmesi kararlaştırıldı.
Antalya'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı
13:42
Kumluca'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen ve yer yer devam eden heyelan nedeniyle 9 ev boşaltılırken, 8 evin de tahliye edilmesi kararlaştırıldı.
Kumluca'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı
10:08
Dereler Dondu, Hayvanlar Susuz Kaldı Muş'ta Murat Nehrinin kolu Karasu Çayı buz tutunca hayvanlar susuz kaldı.
Dereler Dondu, Hayvanlar Susuz Kaldı
09:22
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı Muş'ta Murat Nehri'nin kolu Karasu Çayı buz tutunca çevre köylerdeki hayvanlar susuz kaldı.
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı
15:14
Kumlucalılar Rhodiapolis Antik Kenti'ne Yürüdü Kumlucalılar Rhodiapolis Antik Kenti'ne yürüdü- Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce organize edilen yürüyüşe katılanlar, Rhodiapolis Antik Kenti içindeki amfitiyatroda mehteran konserini izledi Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen, "Kumluca Rhodiapolis'i Keşfediyor" doğa yürüyüşüne, yaklaşık 500 kişi katıldı.
Kumlucalılar Rhodiapolis Antik Kenti'ne Yürüdü
14:24
Kumlucalılar Rhodiapolis Antik Kenti'ne Yürüdü Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce organize edilen yürüyüşe katılanlar, Rhodiapolis Antik Kenti içindeki amfitiyatroda mehteran konserini izledi.
18:09
Kumluca - Develere Güreş Öncesi Tanıtım Korteji Develere güreş öncesi tanıtım korteji Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde pazar günü yapılacak geleneksel deve güreşleri öncesi Ege ve Akdeniz yöresinden katılacak güreş develeri kortej yürüyüşü yaptı.
Kumluca - Develere Güreş Öncesi Tanıtım Korteji
17:33
Okullarda Karne Heyecanı Kumluca'da Kasapçayırı İlk Ortaokulunda karne töreni düzenlendi.
17:12
Kumluca'da Deve Güreşleri Öncesinde Kortej Düzenlendi Kumluca'da deve güreşleri öncesinde kortej düzenlendi- İlçede hafta sonu gerçekleştirilecek deve güreşleri öncesinde deve sahipleri, develeriyle şehir merkezinde düzenlenen yürüyüşe katıldı Akdeniz'in en büyük deve güreşi olduğu belirtilen ve Antalya'nın Kumluca ilçesinde bu yıl 9'uncusu yapılacak deve güreşleri öncesinde deve sahipleri, develeriyle şehir merkezinde kortej yürüyüşe gerçekleştirdi.
Kumluca'da Deve Güreşleri Öncesinde Kortej Düzenlendi
15:41
Kumluca'da Deve Güreşleri Öncesinde Kortej Düzenlendi Kumluca'da hafta sonu gerçekleştirilecek deve güreşleri öncesinde deve sahipleri, develeriyle şehir merkezinde düzenlenen yürüyüşe katıldı.
14:48
Gençlik Kolları Başkanı Murat Can Şavkar Oldu AK Parti Kumluca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Olağan Kongresi yapıldı.
Gençlik Kolları Başkanı Murat Can Şavkar Oldu
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
11:29
AK Parti'li Badak: Antalya'da Fırtınanın Bilançosu 23 Milyon Lira AK Parti Antalya Milletvekili Badak, Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur nedeniyle 11 ilçede yaklaşık 23 milyon liralık maddi zarar meydana geldiğini söyledi.
AK Parti'li Badak: Antalya'da Fırtınanın Bilançosu 23 Milyon Lira
18:55
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
18:10
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
18:04
Şemsi Bayraktar - Doğal Afetler, Fiyat Manipülasyonu Gerekçesi Olamaz TZOB Başkanı Bayraktar: - "Kumluca'da seralar sel felaketi altında kalmış.
Şemsi Bayraktar - Doğal Afetler, Fiyat Manipülasyonu Gerekçesi Olamaz
17:56
Kumluca'daki Heyelan Güzören Mahallesi'nde kayan toprağın önünde set oluşan Kauçuk Deresi'nde su birikmeye başladı Kaymaların devam ettiği bölgede, belediye, AFAD ve DSİ ekipleri de incelemelerde bulundu.
16:17
Şemsi Bayraktar, Selden Zarar Gören Tarım Alanlarında İncelemelerde Bulundu TZOB Başkanı Bayraktar: - "Kumluca'da seralar sel felaketi altında kalmış.
Şemsi Bayraktar, Selden Zarar Gören Tarım Alanlarında İncelemelerde Bulundu
15:34
Kumluca'da 2 Ev Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde 3 gün önce meydana gelen ve yer yer devam eden toprak kayması nedeniyle 2 ev boşaltıldı.
Kumluca'da 2 Ev Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı
15:19
Dondan ve Selden Etkilenenlere Destek İçin Destek Paketine İhtiyaç Var' Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, yeni yıla girilirken Antalya ve ilçelerinde yaşanan sel ve don olaylarının sonuçlarını yerinde inceledi.
Dondan ve Selden Etkilenenlere Destek İçin Destek Paketine İhtiyaç Var'
14:18
Tzob Başkanı Bayraktar Açıklaması "Kumluca'da seralar sel felaketi altında kalmış.
Tzob Başkanı Bayraktar Açıklaması
12:45
Kumluca'daki Su Baskını ve Hortumun Bilançosu Belli Oldu Kumluca ilçesinde geçtiğimiz hafta yaşanan su baskınları ve hortumda 577 çiftçi ve yaklaşık 2 bin dekar tarım alanı zarar gördü.
Kumluca'daki Su Baskını ve Hortumun Bilançosu Belli Oldu
10:58
DSİ'den Kumluca İlçesinde Yerinde Tespit DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Bölge Müdür Yardımcıları Oğuz Kasap, Tuncay Aykan, Osman Ertürk ve şube müdürleri ile birlikte Kumluca ilçesinde geçtiğimiz günlerde yağan yoğun yağışlardan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.
DSİ'den Kumluca İlçesinde Yerinde Tespit
09:58
Kumluca'da Yaşanan Su Baskınları Belediye Başkanı Çetinkaya "Yaşadığımız afetten ders çıkartarak, bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz." dedi.
Kumluca'da Yaşanan Su Baskınları
20:07
Kumluca'da Heyelan Antalya Kumluca'ya bağlı Güzören Mahallesinde şiddetli yağış nedeniyle heyelan meydana geldi.
Kumluca'da Heyelan
19:28
Kumluca'da Heyelan Nedeniyle Riskli Bulunan 3 Ev Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca ilçesinde 2 gün önce başlayan ve hala devam eden heyelan nedeniyle riskli bulunan 3 ev boşaltıldı.
14:43
Kumluca'da Heyelan Tehditi Evleri Boşaltıyor Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Güzören Mahallesinde pazar günü öğle saatlerinden beri devam eden heyelan, seralar ve tarım alanlarına zarar verirken, bazı seralar yerle bir olmuştu.
Kumluca'da Heyelan Tehditi Evleri Boşaltıyor
14:34
Heyelan Tehdidi Evlerinden Etti Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Güzören Mahallesinde pazar günü öğle saatlerinden beri devam eden heyelan, seralar ve tarım alanlarına zarar verirken, bazı seralar yerle bir olmuştu.
Heyelan Tehdidi Evlerinden Etti
11:13
Fırtına ve Selin Bilançosu 15 Milyon Lira Antalya'da etkili olan fırtına ve şiddetli yağmur nedeniyle Kumluca'daki tarım alanlarında 10 milyon liralık Finike'de ise 5 milyon liralık zarar tespit edildi.
Fırtına ve Selin Bilançosu 15 Milyon Lira
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:31. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUMLUCA HABERLERİ
[Hata Bildir]