SON DAKİKA KUMLUCA HABERLERİ

Son Dakika Kumluca Haberleri

23:43
Selden Sonra Heyelan Vurdu Antalya’nın Kumluca ilçesini selden sonra heyelan vurdu.
Selden Sonra Heyelan Vurdu
20:03
Antalya - Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü Antalya - Kumluca'da toprak kaydı, tarım alanları zarar gördü (Tür: Yurt)
Antalya - Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü
20:02
Kumluca'da Heyelan Antalya Kumluca'ya bağlı Güzören Mahallesinde şiddetli yağış nedeniyle heyelan meydana geldi.
Kumluca'da Heyelan
18:50
Kumluca'da Heyelan Antalya Kumluca'ya bağlı Güzören Mahallesinde şiddetli yağış nedeniyle heyelan meydana geldi.
Kumluca'da Heyelan
18:41
Kumluca'ya Selden Sonra Erozyon Darbesi Antalya'nın Kumluca ilçesini selden sonra erozyon vurdu. İlçeye bağlı Güzören Mahallesinde meydana gelen çatlaklar mahallenin bir tarafını erozyona uğrattı.
Kumluca'ya Selden Sonra Erozyon Darbesi
18:23
Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde meydana gelen toprak kayması, tarım alanlarında zarara neden oldu.
Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü
13:31
Kumluca'da Bu Yıl İki Defa Enduro Yarışı Düzenlenecek Antalya’nın Kumluca ilçesinde motokros yapan gençler, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında ilçede yapılması planlanan Enduro yarışları hakkında toplantı gerçekleştirdiler.
Kumluca'da Bu Yıl İki Defa Enduro Yarışı Düzenlenecek
10:35
Kumluca'da Bu Yıl İki Enduro Yarışı Düzenlenecek Kumluca Belediyesinin desteğiyle bu yıl ilçede iki Enduro motor yarışı düzenlenmesi kararlaştırıldı.
Kumluca'da Bu Yıl İki Enduro Yarışı Düzenlenecek
17:40
Kumluca'da "Yöresel Ürünler Pazarı" Açıldı Pazarda, 35 ilden 42 değişik gıda ve el sanatları üretimi yapan firma katıldı.
15:14
Kumluca'da "Neden Osmanlıca" Konferansı Düzenlendi Kumluca Belediyesi ve Hayrat Vakfı ilçe temsilciliği tarafından “Neden Osmanlıca” konulu konferans gerçekleştirildi.
Kumluca'da 'Neden Osmanlıca' Konferansı Düzenlendi
11:17
Yağmur ve Fırtına Meyve Sebze Fiyatlarını Artırdı Antalya'da son bir haftada yaşanan yağış ve fırtına nedeniyle seralar su altında kaldı, bu da fiyatların artmasına neden oldu.
10:44
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, sera ve narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı
09:34
İlçeler Antalyaspor Bayraklarıyla Süsleniyor ADSTAR, batı Antalya ilçelerine 100 adet dev bayrak asarak ilçeyi kırmızı beyaz bayraklarla süslemeyi düşünüyor.
İlçeler Antalyaspor Bayraklarıyla Süsleniyor
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:10
Antalya'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya Kumluca'da heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Altınyaka Mahallesine ulaşımı sağlayan yol, çalışmalar sonucu açıldı.
18:58
Antalya'daki Sağanak Yağış ve Fırtına Eski CHP Genel Başkanı Baykal: "Muhalefet olarak bu afetin tekrar yaşanmaması için yapılacak çalışmalara gereken desteği vereceğiz"
18:31
Sebzeye Don ve Sel Zammı (2) Fırtına ÜRETİCİYİ VURDU Antalya'da önce don ardından fırtına ve sağanak yağışın vurduğu sebze ve meyve üreticisi yüzde 100 fiyat artışının kendilerine hiç yansımadığını söyledi.
Sebzeye Don ve Sel Zammı (2)
18:29
Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da önce don ardından fırtına ve sağanak yağışın vurduğu sebze ve meyve üreticisi yüzde yüz fiyat artışının kendilerine hiç yansımadığını söyledi.
Sebzeye Don ve Sel Zammı
17:01
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde fırtına ve yağmur nedeniyle zarar gören alanları inceleyen CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, tarım sigortası sisteminin işlemediğini, sistemin yeniden gözden geçirilerek aksaklıklarının giderilmesi gerektiğini söyledi.
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor
16:58
Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, hem örtüaltı üretimi hem de narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Sebzeye Don ve Sel Zammı
16:45
Antalya'da Soğuk ve Fırtına Hali de Vurdu Antalya'da dondurucu soğuk, fırtına ve selin ardından sebze meyve toptancı haline ürün girişi azaldı.
Antalya'da Soğuk ve Fırtına Hali de Vurdu
16:06
Antalya'daki Yağış ve Fırtına Kumluca ilçesinde iki gün etkisini sürdüren sağanak ve fırtınadan etkilenen çiftçiler, belediyenin yardımı ve kendi imkanlarıyla zararlarını gidermeye çalışıyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı, telefonla aradığı Bakan Mehdi Eker ile bir çiftçiyi görüştürdü Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya:
15:43
Soğuk ve Fırtına Hali de Vurdu Antalya’da dondurucu soğuk,fırtına ve selin ardından sebze meyve toptancı haline ürün girişi azaldı.
Soğuk ve Fırtına Hali de Vurdu
12:32
Demre ve Kumluca'da Fırtına ve Sel Demre ve Kumluca'daki Tarım Alanlarını Vurdu Antalya'da etkili olan fırtına ve şiddetli yağmur örtü altı üretim yapılan tarım arazilerini vurdu.
Demre ve Kumluca'da Fırtına ve Sel Demre ve Kumluca'daki Tarım Alanlarını Vurdu
10:59
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Antalya'nın bazı ilçelerinde yağış ve fırtına nedeniyle sera ve tarım arazileri zarar gören çiftçileri telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu
22:12
Kuvvetli Yağış Antalya'yı Felç Etti Kumluca'da sağanak sonrası meydana gelen heyelan nedeniyle Altınyaka Mahallesine ulaşım sağlanamıyor.
18:35
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları Antalya'da önceki akşamdan dün öğle saatlerine kadar etkili olan fırtına ve kuvvetli yağışın ardından kent genelinde temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı.
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları
16:56
Kumlucalı Üreticiler Yaralarını Sarmaya Çalışıyor Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde fırtına ve yağmur sonucu tarım alanları zarar gören üreticiler yara sarmaya çalışırken, diğer yandan da seralardaki sular tahliye ediliyor.
Kumlucalı Üreticiler Yaralarını Sarmaya Çalışıyor
16:31
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Fırtına ve kuvvetli yağışın etkisinin azalmasıyla Antalya'da temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı Meteoroloji verilerine göre dün saat 08.00 ile bugün saat 08.00 arasında en çok yağışı Kaş ilçesi aldı Kaş ilçesinde selin etkisiyle Çerçiler Mahallesi'nde yolun bir bölümünün çökmesi sonucu hasar oluştu Kumluca'daki Alakır Çayı üzerinde bulunan Alakır Barajı'nda doluluk oranı yüzde 98,8'e ulaştı, baraj suları bentlerin üzerinden taşmaya başladı.
15:10
Baraj Taştı Ancak Korkulan Olmadı Antalya’nın Kumluca ilçesinde iki günden bu yana devam eden yağmur, Alakır Çayı üzerinde bulunan Kumluca Barajı’nın taşmasına neden oldu.
Baraj Taştı Ancak Korkulan Olmadı
14:37
'Sebze-Meyveye Yüzde 100 Zam Geliyor' TÜSEMKOM Başkan Vekili Öztürk: "Antalya ve Kumluca'daki doğal afetlerden dolayı sebze ve meyve fiyatlarında hafta başından itibaren yüzde 100 artış bekliyoruz"
'Sebze-Meyveye Yüzde 100 Zam Geliyor'
11:06
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı Antalya’da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı
10:27
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı
08:45
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
21:55
Antalya'da Eğitime Fırtına Engeli Fırtına ve kuvvetli yağışın etkili olduğu Antalya'da, Kumluca'nın ardından Demre ve Kaş ilçelerinde de eğitime bir gün ara verildi.
19:14
Antalya Kumluca?da Sel Seraları Vurdu-ek Antalya Kumluca'da Sel Seraları Vurdu-ek (Tür: Yurt)
Antalya Kumluca?da Sel Seraları Vurdu-ek
19:09
Antalya İçin Fırtına ve Kuvvetli Yağış Uyarısı Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezi, Antalya Körfezi açıklarında fırtına. kentte sağanak beklendiğini bildirdi Sağanak ve fırtınanın beklendiği Kumluca ilçesinde okullarda yarın eğitime ara verildi.
19:00
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi- Kuvvetli yağışın en çok etkili olduğu Döşemealtı ilçesinde metrekareye 342,5 kilogram yağış düştü- İstanbul'dan gelen ve Gazipaşa Havalimanı'na inmesi gereken bir yolcu uçağı, kuvvetli rüzgar nedeniyle Antalya'ya iniş yaptı- Döşemealtı ilçesindeki bir camide yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın söndürüldü Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü
18:13
Seralar Su Altında Kaldı Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı- Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi- Finike-Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı- Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu Antalya'nın Aksu, Kumluca, Finike ve Demre ilçelerinde kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle günlük hayat olumsuz etkilendi.
Seralar Su Altında Kaldı
18:12
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve yağmur yaşamı felç etti, okullar tatil edildi (ek) DEMRE'DE GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
17:45
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi Finike Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu.
17:34
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11) Demre'de GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11)
17:05
Kumluca'da Bazı Seraları Su Bastı Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da kent merkezine 99,4 kilogram yağış düştü.
Kumluca'da Bazı Seraları Su Bastı
14:16
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına
14:05
Kumluca'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Tarım Alanlarına Zarar Verdi Antalya'nın Kumluca ilçesinde, dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış ve fırtına ilçede hayatı olumsuz etkiliyor.
Kumluca'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Tarım Alanlarına Zarar Verdi
13:55
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip Antalya Büyükşehir Belediyesi, 988 personel ve 129 araçla sivrisinek mücadelesi yapacak.
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip
13:32
Bartın Dereye Düşen Karacayı Köylüler Kurtardı Bartın'ın Kozcağız Beldesi'nde, düştüğü dereden çıkmaya çalışan karaca cep telefonu ile görüntülendi.
Bartın Dereye Düşen Karacayı Köylüler Kurtardı
13:05
Antalya Şiddetli Yağmur ve Fırtınaya Teslim Antalya'nın Kumluca ilçesinde şiddetli yağmur ve fırtına seralar bölgesinde etkili oldu.
Antalya Şiddetli Yağmur ve Fırtınaya Teslim
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:29:42. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUMLUCA HABERLERİ
[Hata Bildir]