SON DAKİKA KURTLAR VADİSİ PUSU HABERLERİ

Son Dakika Kurtlar Vadisi Pusu Haberleri

11:34
Gürkan Uygun, Eşi ve İki Çocuğuyla Darıca Hayvanat Bahçesinde Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı sömestr tatili nedeniyle ziyaretçi akınına uğruyor.
Gürkan Uygun, Eşi ve İki Çocuğuyla Darıca Hayvanat Bahçesinde
08:39
Kurtlar Vadisi'nden, Kurtlar Sofrasına Terfi Etti Kurtlar Vadisi Pusu ile çıkış yakalayan dizi ve klip oyuncusu Beyza Atiye Gezer, kariyerini ticarete taşıdı.
15:37
Kurtlar Vadisi Şok Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde şok. Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölümde neler yaşandı ? Detaylar..
Kurtlar Vadisi Şok
15:36
Kurtlar Vadisi Pusu 244. Bölümde heyecan doruktaydı ! Kurtlar Vadisi Pusu 244. Bölümde heyecan doruktaydı ! Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde şok. Polat Alemdar annesini de kaybetti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun kahramanı büyük acılar içindedir.
Kurtlar Vadisi Pusu 244. Bölümde heyecan doruktaydı !
15:14
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümde İzleyiciler Öldü Öldü Dirildi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Nazife Anne'nin kalbinin durmasıyla büyük hüzün yaşayan Polat ve arkadaşları annelerinin tekrar hayata dönmesiyle büyük sevinç yaşar. Ancak Nazife Anne bu defa da İngilizler tarafından öldürülür. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümden detaylar.
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümde İzleyiciler Öldü Öldü Dirildi
12:25
Kurtlar Vadisi Pusu Bu Akşam Hüzünlendirecek Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi yeni bölümden detaylar.
Kurtlar Vadisi Pusu Bu Akşam Hüzünlendirecek
15:45
Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm 2.Fragmanı da Yayında Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölümün 2.fragmanı da yayınlandı. 29 Ocak Perşembe akşamının yeni bölümü fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölümden detaylar.
Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm 2.Fragmanı da Yayında
15:01
Kurtlar Vadisi Pusu Foto Fragman, KVP En Yeni Fragman Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölümün 2.fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 2.fragman ve son bölümün detayları..
Kurtlar Vadisi Pusu Foto Fragman, KVP En Yeni Fragman
15:45
Kaçak Dizisi 2 Haftadır Final Yapamıyor Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Memati karakteri ile adını duyuran Gürkan Uygun'un başrolünde oynadığı 'Kaçak' dizisi yayınlanamadığı için 2 haftadır final yapamıyor.
Kaçak Dizisi 2 Haftadır Final Yapamıyor
12:09
Nazife Anne, Kurtlar Vadisi'ne Veda Ediyor Ekranların en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da Nazife Anne karakterini canlandıran Serpil Timur, bu haftaki bölümde diziye veda ediyor.
Nazife Anne, Kurtlar Vadisi'ne Veda Ediyor
11:56
Kurtlar Vadisi'nde Şoke Eden Ayrılık Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta üzen bir ayrılık yaşanacak. Sevilen dizinin Nazife annesi ekranlara veda ediyor.
Kurtlar Vadisi'nde Şoke Eden Ayrılık
11:05
Nazife Anne Veda Etti, Yeni Bölüm Fragmanı Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölüm fragmanı izleyicileri hüzünlendirdi. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Nazife Anne'yi kaybeden Alemdar ve yakınları yasa boğulur. Alemdar annesinin acısını yaşarken gözaltına alınarak bir şok daha yaşar..
Nazife Anne Veda Etti, Yeni Bölüm Fragmanı
10:55
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Fragman, Nazife Anne'ye Veda Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölümde Nazife Anne'nin ölümü sonrası yakınlarına büyük hüzün hakimdir. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti..
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Fragman, Nazife Anne'ye Veda
10:50
Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm Fragmanı 29 Ocak Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölüm fragmanı
15:35
Pana Film: Bu Tarz Benim'in Nazlı'sı Gelinimiz Değil Kurtlar Vadisi'nin yapım şirketi olan Pana Film, basında yer alan Bu Tarz Benim'in yarışmacısı Nazlı Hamarat'ın Şaşmaz ailesinin eski gelini olduğu haberlerini yalanladı.
Pana Film: Bu Tarz Benim'in Nazlı'sı Gelinimiz Değil
09:40
Nazife Anne (Serpil Tamur) Kurtlar Vadisi Pusu'ya Veda mı Ediyor ? Nazife Anne (Serpil Tamur) Kurtlar Vadisi Pusu'ya veda ediyor iddiaları doğru mu ? Sosyal medya da dizi takipçileri arasında yapılan yorumların bazılarında Kurtlar Vadisi Pusu'nun Nazife Annesi Serpil Tamur'un diziye veda edeceği söyleniyor.
Nazife Anne (Serpil Tamur) Kurtlar Vadisi Pusu'ya Veda mı Ediyor ?
09:37
Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm Fragman Detayları Kurtlar Vadisi Pusu 29 Ocak Perşembe akşamı 244.bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümün fragmanı henüz yayınlanmasa da Vadi severler Kurtlar Vadisi Pusu 244.bölüm fragmanını aramaya başladı bile.
Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm Fragman Detayları
05:09
Kurtlar Vadisi Askeriye Kurtlar Vadisi Askeriye
Kurtlar Vadisi Askeriye
17:06
Alanya'da Çifte İnfazda, 1 Şüpheli Gözaltına Alındı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 31 yaşındaki Murat Tabuk ve 22 yaşındaki Murat Yavuz'un otomobilde başlarından vurularak öldürülmesi olayıyla ilgili azmettirici olduğu şüphesiyle N.K. adlı bir kişi gözaltına alındı.
Alanya'da Çifte İnfazda, 1 Şüpheli Gözaltına Alındı
23:48
Antalya'da 8 Yıl Önce Suikast Hazırlığında Yakalanan Gence İnfaz Antalya'nın Alanya ilçesinde, 8 yıl önce bir rahibe suikast hazırlığındayken yakalanan şahıs ile arkadaşı, otomobilde başlarından silahla vurulmuş halde bulundu.
Antalya'da 8 Yıl Önce Suikast Hazırlığında Yakalanan Gence İnfaz
15:16
KURTLAR VADİSİ PUSU 243.BÖLÜM İZLEYİCİYİ ÜZDÜ (KVP 22.01.2015) Dizi severlere heyecanlı dakikalar yaşatan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta son sahnesiyle Vadi severleri üzdü. Kurtlar Vadisi Pusu final sahnesinde Nazife Anne Polat'ın kucağına yığılır..
KURTLAR VADİSİ PUSU 243.BÖLÜM İZLEYİCİYİ ÜZDÜ (KVP 22.01.2015)
15:03
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Nazife Annesi KVP İzleyicilerini Üzdü Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümün final sahnesi KVP izleyicilerini hüzünlendirdi. Aksiyon dolu sahneleriyle Vadi severlere heyecan dolu sahneler izleten Kurtlar Vadisi Pusu final sahnesinde yaşananlar dizi takipçilerini hüzne boğdu.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Nazife Annesi KVP İzleyicilerini Üzdü
10:47
Nazife Anne Kurtlar Vadisi Pusu'ya Veda Mı Ediyor ? Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümün final sahnesinde duygu dolu anlar yaşandı. Polat Alemdar'ın kucağına yığılan Nazife Anne ölüyor mu ? Kurtlar Vadisi Pusu son bölümden detaylar şu şekilde.
Nazife Anne Kurtlar Vadisi Pusu'ya Veda Mı Ediyor ?
09:53
Olay Yarışmacı Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Çıktı 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Olay Yarışmacı Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Çıktı
23:06
KVP İzleyicilerinin Dikkatine, Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu 22 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan 243.bölümün tüm detayları. Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümüyle izleyiciyi yine koltuklarına sabitledi. İlgiyle izlenen KVP son bölümden detaylar şu şekilde.
KVP İzleyicilerinin Dikkatine, Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm
23:05
Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm / KVP 22 Ocak Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 22 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan 243.bölümün tüm detayları. Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümüyle izleyiciyi yine koltuklarına sabitledi. İlgiyle izlenen KVP son bölümden detaylar şu şekilde.
Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm / KVP 22 Ocak Perşembe
15:38
Nazlı Hamarat Kurtlar Vadisi Pusu Yıldızının Yengesiyle Evliymiş 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Nazlı Hamarat Kurtlar Vadisi Pusu Yıldızının Yengesiyle Evliymiş
14:01
Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Bu Tarz Benim'de 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Bu Tarz Benim'de
14:07
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm En Yeni Fragman Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümün en yeni fragmanı yayında. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar bombacılardan intikam almak için ortalığı karıştırır. P.Alemdar Sagir'in adamlarını öldürürken sıranın kendisinde olduğu mesajını da verir.
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm En Yeni Fragman
10:13
İzleyiciler Şok Oldu ! Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Fragmanı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı. Perşembe akşamlarının sevilen aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümde şok eden gelişmeler var. Detaylar ve yeni fragman videosu haberimizde.
İzleyiciler Şok Oldu ! Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Fragmanı
13:52
KVP Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu 243.Yeni Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölümle 22 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.
KVP Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu 243.Yeni Bölüm
13:50
Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölümde Şoke Eden Olaylar Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı. Perşembe akşamlarının sevilen aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümde şok eden gelişmeler var. Detaylar ve yeni fragman videosu haberimizde.
Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölümde Şoke Eden Olaylar
11:31
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle, KVP 242.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölüm izle. Vadi yeni bölümde izleyicileri bolca aksiyon bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için KVP son bölüm izleme bağlantısı ve özet.
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle, KVP 242.Bölüm
11:10
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölümde Full Aksiyon Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümde full aksiyon. Vadi 2 haftalık aranın ardından izleyicilerinin gönlünü almak istercesine bol aksiyon dolu bir bölümle Kanal D ekranlarındaydı. Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümün özeti ve KVP son bölümden detaylar şu şekilde..
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölümde Full Aksiyon
10:21
Pana Film'den Bu Kez de 'Kara Kutu' Pana Film, yepyeni bir diziyi ekranlara taşımaya hazırlanıyor.
Pana Film'den Bu Kez de 'Kara Kutu'
09:39
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölümde Full Aksiyon Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümde full aksiyon. Vadi 2 haftalık aranın ardından izleyicilerinin gönlünü almak istercesine bol aksiyon dolu bir bölümle Kanal D ekranlarındaydı. Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümün özeti ve KVP son bölümden detaylar şu şekilde..
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölümde Full Aksiyon
17:47
Hendek Belediyesi 'Uludere' Projesi, Kamusal Uygulamalar Alanında Birincilik Ödülü Aldı Uluslararası nitelik taşıyan Plant Dergisi, süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında yılın ‘en iyilerini’ ödüllendirdi.
Hendek Belediyesi 'Uludere' Projesi, Kamusal Uygulamalar Alanında Birincilik Ödülü Aldı
14:51
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm En Yeni Fragman Yayında Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam uzun bir aradan sonra ekrana geliyor. Dizi severlerin hasretle beklediği Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Vadi severler 242.bölümü sabırsızlıkla bekliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm En Yeni Fragman Yayında
11:09
Bugün Günlerden Kurtlar Vadisi Pusu ! Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam uzun bir aradan sonra ekrana geliyor. Dizi severlerin hasretle beklediği Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Vadi severler 242.bölümü sabırsızlıkla bekliyor.
Bugün Günlerden Kurtlar Vadisi Pusu !
14:10
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölüm Foto Fragman Yayında Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümün yeni fragmanı yayınlandı. Dizi severler 15 Ocak Perşembe akşamını iple çekiyor. 2 Haftalık aranın ardından Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle ekranlara geliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölüm Foto Fragman Yayında
12:01
Kurtlar Vadisi Yeni Bölüm Yeni Fragman Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölümün yeni fragmanı yayınlandı. Dizi severler 15 Ocak Perşembe akşamını iple çekiyor. 2 Haftalık aranın ardından Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle ekranlara geliyor.
Kurtlar Vadisi Yeni Bölüm Yeni Fragman
11:51
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek Tiyatrocu Tanülkü'den engelli Muhammed'e destek ANKARA'NIN Altındağ ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan ve yaptığı resimlerle gündeme gelen 25 yaşındaki zihinsel engelli Muhammed Yalçın'a 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Şahin Abi' olarak tanınan devlet tiyatrosu sanatçısı, film ve dizi oyuncusu Turgay Tanülkü destek sözü verdi.
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek
10:47
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek Ankara'nın Altındağ ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan ve yaptığı resimlerle gündeme gelen 25 yaşındaki zihinsel engelli Muhammed Yalçın'a 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Şahin Abi' olarak tanınan devlet tiyatrosu sanatçısı, film ve dizi oyuncusu Turgay Tanülkü destek sözü verdi.
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek
10:15
Vadi Hasreti Bitiyor, Kurtlar Vadisi Yeni Bölüme 3 Gün Kaldı Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin günlerdir süren meraklı bekleyişi son bulmak üzere. Kurtlar Vadisi Pusu 15 Ocak Perşembe günü 242. yeni bölümüyle ekranlara geliyor.
Vadi Hasreti Bitiyor, Kurtlar Vadisi Yeni Bölüme 3 Gün Kaldı
10:46
ATV, Kaçak Dizisini de Yayından Kaldırıyor Başrolünde Kurtlar Vadisi'nde Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun'un oynadığı 'Kaçak' dizisi, sürpriz bir kararla kanal yönetimi tarafından yayından kaldırılıyor.
ATV, Kaçak Dizisini de Yayından Kaldırıyor
16:28
KVP 242.Bölüm İlk Görüntüleri, Kurtlar Vadisi Pusu 15 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümden detaylar.
KVP 242.Bölüm İlk Görüntüleri, Kurtlar Vadisi Pusu
14:01
Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ını Hiç Böyle Görmediniz Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı 2013'ün son aylarında doğan oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.
Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ını Hiç Böyle Görmediniz
08:40
Necati Saşmaz Minik Oğluyla İlk Defa Fotoğrafını Paylaştı Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı 2013'ün son aylarında doğan oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.
Necati Saşmaz Minik Oğluyla İlk Defa Fotoğrafını Paylaştı
14:23
Kurtlar Vadisi Pusu En Yeni Fragman 242.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu 242.bölüm fragmanı. Yepyeni bölümüyle 15 Ocak akşamı ekranlarda olacak olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 242.bölümünden görüntüler izleyiciyle paylaşıldı.
Kurtlar Vadisi Pusu En Yeni Fragman 242.Bölüm
14:21
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı 'Bu Tarz Benim'i İzliyor! Komik videolar hazırlayan Yalan Tube ekibi Kurtlar Vadisi ile Bu Tarz Benim'i birleştirdi ve Polat'a, Survivor ve Adnan Oktar gibi ünlü programları izletti.
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı 'Bu Tarz Benim'i İzliyor!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:04:04. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KURTLAR VADİSİ PUSU HABERLERİ
[Hata Bildir]