SON DAKİKA KÜRTÜN HABERLERİ

Son Dakika Kürtün Haberleri

10:50
Tüketici Hakem Heyetine Başvurular Gümüşhane Ticaret Müdürü Yaşar, 2014 yılında 10 bin 567 kişinin tüketici hakem heyetine başvurduğunu söyledi.
Tüketici Hakem Heyetine Başvurular
10:31
Gümüşhane'de Erkekler Ekim, Kadınlar Aralık Ayında Ölüyor Gümüşhane’de Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre son 5 yılda 4 bin 169 kişi öldü.
15:48
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet Gündoğdu Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu - Ahmet Gündoğdu
14:56
Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "17 Aralık'ta gördük ki mesele dershane meselesi de değilmiş.
12:32
Yurtta Kış Yurtta kış- Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor Gümüşhane'de, kar yağışı nedeniyle kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı.
Yurtta Kış
11:38
Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz Torul ve Kürtün İlçelerinde İncelemelerde Bulundu Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, geçtiğimiz hafta gerçekleşen kar yağışının ardından yağıştan en fazla etkilenen Torul ve Kürtün ilçelerinde incelemelerde bulundu.
Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz Torul ve Kürtün İlçelerinde İncelemelerde Bulundu
10:37
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor.
12:26
Yurtta Kış Gümüşhane'de yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 281 köy yolundan 252'si ulaşıma açıldı, 29 köy yolunda ise çalışmaların sürdüğü bildirildi.
11:29
Gümüşhane'de Köy Yollarının Yüzde 63'ü Ulaşıma Açıldı Gümüşhane'de 3 gündür etkili olan kar yağışıyla birlikte ulaşıma kapanan 213 köyden 134'ü açıldı.
Gümüşhane'de Köy Yollarının Yüzde 63'ü Ulaşıma Açıldı
10:37
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar nedeniyle kapanan 213 köy yolundan 134'ü ulaşıma açıldı, 79 köy yolunda çalışmalar sürüyor.
10:30
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar yağışı nedeniyle 213 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
20:04
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar yağışı nedeniyle yolu kapanan köydeki hastalar, paletli ambulansla ulaşılarak hastanelere sevk edildi.
12:26
Gümüşhane'de 281 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Gümüşhane'de dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle 281 köy yolu ulaşıma kapandı.
Gümüşhane'de 281 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
10:32
Yurtta Kış Gümüşhane'deki okullarda eğitime bir gün ara verildi İl genelinde 281 köy yolu ulaşıma kapandı.
12:01
Gümüşhane'de 164 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Gümüşhane'de dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 134 köy yolu ulaşıma kapandı.
Gümüşhane'de 164 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:09
Yurtta Kış Gümüşhane’de 134 köy yolu ulaşıma kapandı, taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime bugün ara verildi.
13:33
Gümüşhane'de Doğal Kaynaklı Radyasyon Seviyesi ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Maden: "Yapılan hesaplamalar ve değerlendirmeler sonucunda Gümüşhane'deki doğal radyasyon seviyesinin insan sağlığı üzerinde hastalık yapıcı etkisi olduğunu söylemek kanaatimizce mümkün değildir"
13:54
Yazın Kurudu, Kışın Coştu Samsun şehir merkezinden denize dökülen ve yaz aylarında tamamen kuruyan Kürtün Irmağı’nda son günlerdeki yağışlı havanın etkisiyle su seviyesi yükseldi.
Yazın Kurudu, Kışın Coştu
10:32
Gümüşhane'de Kara Yolu Yatırımları AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane’nin kara yolu yatırımında altın çağını yaşadığını, Doğu Karadeniz’i İç Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve 12.9 kilometre uzunluğundaki yeni Zigana Tüneli için fiyat teklifleri alımının sürdüğünü söyledi.
10:20
Gümüşhane İl Özel İdaresi'ne 5 Milyon Ek Ödenek AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu üyesi Feramuz Üstün, Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin ödeme kalemlerinde kullanılmak üzere Özel İdare’nin bütçesine ek olarak Maliye Bakanlığı’ndan 5 milyon TL daha ödenek çıkarıldığını açıkladı.
10:58
Ambulans, 70 Yaşındaki Adamı Böyle Ezdi Gümüşhane-Kürtün'de, 70 yaşındaki Remzi Yondemir, geri geri manevra yapan ambulansın altında kalarak feci şekilde can verdi.
Ambulans, 70 Yaşındaki Adamı Böyle Ezdi
17:07
Selahattin Demirtaş Iğdır'da Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, bu ülkenin HDP tarafından yönetilmeye ihtiyacı olduğunu belirterek, “Biz, gerçek barışı inşa edemezsek, el ele veremezsek, Suriye’ye çevirecekler” dedi.
Selahattin Demirtaş Iğdır'da
15:33
Demirtaş: AKP 4 Yıl Daha Ülkeyi Yönetirse Türkiye Diye Bir Şey Kalmaz HDP Eşbaşkanı Demirtaş, AK Parti'nin 4 yıl daha ülkeyi yönetmesi durumunda "Büyük bir iç savaş, büyük bir kaos tehlikesi çıkacak." dedi.
Demirtaş: AKP 4 Yıl Daha Ülkeyi Yönetirse Türkiye Diye Bir Şey Kalmaz
10:36
MHP Kürtün İlçe Kongresi MHP Kürtün İlçe Başkanlığına Enver Şen, seçildi.
MHP Kürtün İlçe Kongresi
21:47
Kürtün'de Trafik Kazası: 1 Ölü Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü.
10:46
Kürtün'de "Sağlıklı Ders Çalışma Ortamı" Projesi Kürtün ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, ilçe genelinde 40 ailenin, birinci kademe öğrencilerine ders çalışma masası ve koltuk dağıtımı yapıldığı bildirildi.
18:25
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Üstün, İl Genel Meclisini Ziyaret Etti Üstün: "Gümüşhane İl Genel Meclisi uyum ve ahengiyle Türkiye'ye örnek bir meclistir"
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Üstün, İl Genel Meclisini Ziyaret Etti
10:37
Gümüşhane Karla Mücadeleye Hazır İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Akdoğan: "Vatandaşların kar yağışı nedeniyle mağdur olmamaları için geceli gündüzlü çalışacak ekipler oluşturduk"
Gümüşhane Karla Mücadeleye Hazır
10:15
Üniversitesi Öğrencilerinden Önemli Başarı Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Günaydın: "Üniversite olarak gerek önlisans gerekse lisans programlarımızda ağırlıklı olarak bölgesel potansiyeli ve ülkemizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak planlamalarımızı yapıyoruz"
Üniversitesi Öğrencilerinden Önemli Başarı
09:57
Gümüşhane'de MHP İlçe Kongreleri Aralıkta Yapılacak Gümüşhane'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe kongrelerinin aralık ayında yapılacağı bildirildi.
15:17
Gümüşhane'de Ambulans, Dükkanın Önünde Duran Manavı Ezdi Gümüşhane'nin Kürtün İlçesi'nde, geri manevra yapan ambulansın altında kalan 70 yaşındaki Remzi Yondemir öldü.
13:27
Gümüşhane'de Ambulans Vatandaşı Ezdi Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde bir vatandaş, ambulansın geri manevrası sırasında ambulansın altında kalarak hayatını kaybetti.
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının patlatmalı yol yapım, bakım onarım ve üstyapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
13:32
Büro Memur -Sen 2.türkiye Büyük Buluşması Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Diyarbakır’da devlet yok anlayışını Diyarbakır’da devlet vara döndürmenin, devletin asli görevi olduğunu söyledi.
Büro Memur -Sen 2.türkiye Büyük Buluşması
13:44
Eski Devlet Bakanı Ensarioğlu'dan Çözüm Sürecine İlişkin Açıklama Eski Devlet Bakanı Salim Ensarioğlu, çözüm sürecine ilişkin, “Akil insanlar belki batıdaki vatandaşları bu sürece hazırlamak için gezebilirler ama Doğu, Güneydoğu’da ne onların karşılığı vardır ne de doğru düzgün kimseyle konuşmuşlardır.
Eski Devlet Bakanı Ensarioğlu'dan Çözüm Sürecine İlişkin Açıklama
12:37
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Gündüz Açıklaması "Kongrelerimiz seçimlere ışık tutacak, milletimizden yeniden güç alacak partimiz ve teşkilatlarımız tazelenecek, yenilenecek ve güç kazanacaktır”
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Gündüz Açıklaması
15:30
Gümüşhane İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gümüşhane İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı.
13:09
AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, çözüm süreci ve Milli Birlik ve Beraberlik projesine sonuna konuna kadar devam edeceklerini söyledi.
AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
12:01
Devlet Destekledi Balıkçılık Gelişti Pestil üretimi ve madencilik sektörüyle ön plana çıkan Gümüşhane'de devletin sağladığı destekle balıkçılık da kent ekonomisi açısından önemli bir konuma geldi.
17:07
Kürtün'de Vatandaşa Ayı Saldırısı Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde bahçesinde ayının saldırısına uğrayan bir vatandaş yaralandı.
Kürtün'de Vatandaşa Ayı Saldırısı
15:38
Gümüşhane'de Sel Felaketi Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde üç gün boyunca devam eden yağmur sele sebep olurken, coşan derelerden gelen sular yayla, köy ve grup yollarını kullanılamaz hale getirdi.
Gümüşhane'de Sel Felaketi
13:47
Gümüşhane'de Sel Felaketi Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde üç gün boyunca devam eden yağmur sele sebep olurken, coşan derelerden gelen sular yayla, köy ve grup yollarını kullanılamaz hale getirdi.
Gümüşhane'de Sel Felaketi
10:57
Kuruyan Kürtün Çayı'nda 4 Ay Sonra Su Akmaya Başladı Samsun’da yaşanan kuraklık nedeniyle kuruyan Kürtün Çayı’nda yaklaşık 4 ay sonra mevsimsel yağışların başlamasıyla birlikte yeniden su akmaya başladı.
Kuruyan Kürtün Çayı'nda 4 Ay Sonra Su Akmaya Başladı
14:15
Gümüşhane'den Trakya'ya Hayvan Sevkıyatı Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü kriterlerini yerine getiren Gümüşhane'den Tarakya'ya kurban sevkıyatı yapıldığı bildirildi.
11:12
Ak Partili Kılınç, Gündemi Değerlendirdi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, düzenlediği basın toplantısında Türkiye gündemini değerlendirmesinin ardından tarım ve eğitim alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ak Partili Kılınç, Gündemi Değerlendirdi
09:44
DOKAP Başkanı Ekrem Yüce 'Yeşil Yol' Çalışmalarını Yerinde İnceledi DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, Turizm Master Planı çerçevesindeki Yeşil Yol Projesi için gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
DOKAP Başkanı Ekrem Yüce 'Yeşil Yol' Çalışmalarını Yerinde İnceledi
16:33
Gümüşhaneli Dağcılar Örümcek Ormanlarında Yürüdü Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) üyesi sporcular Kürtün ilçesinde Avrupa’nın en yüksek ladin ve göknar ağaçlarının bulunduğu Örümcek Ormanlarına yürüyüş gerçekleştirdi.
Gümüşhaneli Dağcılar Örümcek Ormanlarında Yürüdü
22:52
Gümüşhane'de 2 Kaza: 3 Ölü, 2 Yaralı Gümüşhane’de bugün meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Gümüşhane'de 2 Kaza: 3 Ölü, 2 Yaralı
15:29
Gümüşhane'de Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu 1 kişi öldü.
11:39
Türkülere Konu Olan "Gelevera Deresi", Barajıyla Turizm Merkezi Olacak Karadeniz türküleri arasında önemli bir yere sahip olan "Gelevera Deresi"nin bulunduğu bölgenin turizm merkezi olması yönünde çalışmalar başlatıldı.
Türkülere Konu Olan 'Gelevera Deresi', Barajıyla Turizm Merkezi Olacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:29:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÜRTÜN HABERLERİ
[Hata Bildir]