17:5200
SON DAKİKA KÜTAHYA HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Haberleri

  Sağlık "Termal Su'larda

  Türkiye'deki termal sağlık kaynaklarının her gün yeni bir özelliği daha keşfediliyor. (Bugün 14:02)

   

  Uluslararası Aile Çiftçiliği Çalıştayı

  Uluslararası Aile Çiftçiliği Çalıştayı

  Aile Çiftçiliği Yılı nedeniyle Aydın’da yapılan Bölge Çalıştayında bir konuşma yapan Türkiye Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliği (HAYKOOP) Genel Başkan Yardımcısı Kütahya Bölge Başkanı Yusuf Çalışkan, üretimin kılcal damarları olan çiftçilere hizmet veren kooperatiflerin güçlendirilmesi gerektiğini belirtti. (Bugün 13:29)

   

  Kütahya'da 962 Kilometre Devlet Yolu Var

  Kütahya'da 962 Kilometre Devlet Yolu Var

  Kütahya’daki devlet yolunun uzunluğunun 962 kilometre olduğunu bildirildi. (Bugün 12:48)

   

  Karnından Beynine Umut Pompalanıyor

  Yıllardır uyuyamayan, konuşamayan ve hareket edemeyen 15 yaşındaki spastik Ali Tuğlu, maruz kaldığı ağrılara son vermek için karın derisi altına yerleştirilen ve beyne kataterle ilaç gönderen pompa sayesinde uyumaya, daha az kasılmaya başladı Çocuk nöroloğu Doç. Dr. Ünalp: "Hastanın karın cildi altına 7,5 santim genişliğinde, 2,5 santim kalınlığında bir pompa takıldı, katater kısmı da beyin omurilik sıvısına yerleştirildi'' ''Pompaya ilaç dışarıdan dolduruluyor ve omurilik sıvısı ile sinir (Bugün 12:37)

   

  Her Yönüyle Doğal Lezzet: "Emet Kebabı"

  Kütahya'nın Emet ilçesinde, oğlak etinden yapılan geleneksel kebap, damak tadına önem verenlerin beğenisini topluyor. (Bugün 12:35)

   

  Yaş Kararları ile TSK'dan 11 Yılda 199 Askeri Personelin İlişiği Kesildi'

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2003-2014 yılları arasında 199 askeri personelin Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) ilişiğinin kesildiğini açıkladı. (Bugün 11:40)

   

  Tki Tavşanlı Linyitspor: 0 - Ankaragücü: 2

  Stat: Kütahya DumlupınarHakemler: Erdoğan Özkaya, Ufuk Altunbaş, Önder ÇalışTKİ Tavşanlı Linyitspor: Erhan Aslan, Veli Akbulut, Hüseyin Akmaz, Abdurrahman Kuyucu, Musa Dolu, Ahmet Yakak (Dk. 75 Soner Özdemir), Gökhan Solak (Dk. 75 Burak Can Balcı), Hüseyin Teker, Berat Ali Genç, Seydihan Başlantı, Murat Çelik (Dk. 64 Erdi Can Şehit)Ankaragücü: Gökhan Akkan, Orhan Evci, Metin Aydın, Aytaç Öden, Onur Atasayar, Serhat Gülpınar (Dk. 66 Volkan Geyik), Harun Aydın, Hasan Ayaroğlu (Dk. 46 Gökhan (Dün 23:01)

   

  Afyonkarahisar'da Kavşak Protestosu

  Afyonkarahisar'da Sadıkbey mahallesini Afyon- Kütahya karayoluna bağlayan kavşağın 700 metre geride bulunan bir termal otelin girişine kaydırılması protesto edildi. (Dün 15:32)

   

  Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

  TKİ Tavşanlı Linyitspor: 0 Ankaragücü: 2. (Dün 14:57)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 17:52:18. #1.13#