15:1400
SON DAKİKA KUZULUK HABERLERİ

Son Dakika Kuzuluk Haberleri

  '9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu' - AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Öztürk -

  "9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu" - AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Öztürk -

  Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, AA'nın 100. Yıl Vizyonu'na ilişkin, "Türkiye'de ilk defa bir ajans, bir medya kuruluşu, uluslararasılaşma projesi yürütüyor" dedi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu'

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu"

  AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Öztürk: "(AA'nın 100. Yıl Vizyonu) Türkiye'de ilk defa bir ajans, bir medya kuruluşu, uluslararasılaşma projesi yürütüyor" (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  9'uncu Anadolu Buluşmaları Sempozyumu

  Marmara Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Küçükcan: "İslam dünyasında etkili olabilecek bir aktör varsa bu potansiyelin Türkiye'de olduğunu düşünüyorum" (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu'

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu"

  Mısırda, Müslüman Kardeşler Teşkilatı üyesi eski milletvekili Raşid: "Asla Gazze'yi, Kudüs'ü unutmuyoruz. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  '9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu' - Gazeteci Yazar Kaplan -

  "9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu" - Gazeteci Yazar Kaplan -

  Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan, Batılıların Kudüs, İstanbul, Saraybosna, Üsküp. Kabil, Delhi, Konya, Sivas ve Kayseri modeli bulunmadığını belirterek, "Biz neyi yitirdiğimizin, nasıl bir hazinenin üstünde oturduğumuzun farkında değiliz. Bu nedenle kendi kaynaklarımıza, dinamiklerimize, ruh köklerimize dönmek zorundayız" dedi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu'

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu"

  Gazeteci Yazar Kaplan: "Batılıların Kudüs, İstanbul, Saraybosna, Üsküp. Kabil, Delhi, Konya, Sivas, Kayseri modeli yoktur. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 15:14:56. #1.11#