02:1300
SON DAKİKA KUZULUK HABERLERİ

Son Dakika Kuzuluk Haberleri

  9'uncu Anadolu Buluşmaları Sempozyumu

  Marmara Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Küçükcan: "İslam dünyasında etkili olabilecek bir aktör varsa bu potansiyelin Türkiye'de olduğunu düşünüyorum" (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu'

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu"

  Mısırda, Müslüman Kardeşler Teşkilatı üyesi eski milletvekili Raşid: "Asla Gazze'yi, Kudüs'ü unutmuyoruz. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  '9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu' - Gazeteci Yazar Kaplan -

  "9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu" - Gazeteci Yazar Kaplan -

  Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan, Batılıların Kudüs, İstanbul, Saraybosna, Üsküp. Kabil, Delhi, Konya, Sivas ve Kayseri modeli bulunmadığını belirterek, "Biz neyi yitirdiğimizin, nasıl bir hazinenin üstünde oturduğumuzun farkında değiliz. Bu nedenle kendi kaynaklarımıza, dinamiklerimize, ruh köklerimize dönmek zorundayız" dedi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu'

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumu"

  Gazeteci Yazar Kaplan: "Batılıların Kudüs, İstanbul, Saraybosna, Üsküp. Kabil, Delhi, Konya, Sivas, Kayseri modeli yoktur. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Dilipak: Laiklik, Klise Kurumudur

  Dilipak: Laiklik, Klise Kurumudur

  Rabia Platformu Sözcüsü yazar Abdurrahman Dilipak, "Laiklik denilen kurum, aslında kilise kurumudur." dedi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  9. Anadolu Buluşmaları' Sempozyumu

  9. Anadolu Buluşmaları" Sempozyumu

  Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak: "Laiklik denilen kurum, aslında kilise kurumudur. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumunun Konusu; Siyaset, Ahlak, Cemaatler

  9. Anadolu Buluşmaları Sempozyumunun Konusu; Siyaset, Ahlak, Cemaatler

  Anadolu Platformu bu yılki konusunu "Siyaset, Ahlak ve Cemaatler" olarak belirlediği, 9. Anadolu Buluşmalarının 2. gününde Fütüvvet Hareketi konulu sempozyum düzenledi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  9. Anadolu Buluşmaları' Sempozyumu

  9. Anadolu Buluşmaları" Sempozyumu

  Anadolu Platformu Genel Başkanı Aldemir: "Siyasetten, bürokrattan, istihbaratçıdan, yer yer Allah, peygamber adına sözüm ona inisiyatif almaya çalışarak cemaat olduğunu söyleyen yapılar, iş takipçiliğine, uluslararası sistemin taşeronu olmak durumuna düştüğü için bu kavramın yeniden sahih İslam algısıyla. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Zincirleme Kazada Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 5 Yaralı

  Zincirleme Kazada Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 5 Yaralı

  Sakarya'nın Akyazı ilçesinde 3 aracın karıştığı zincirleme kazada ikiye bölünen otomobilde 2 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 02:13:58. #1.11#