SON DAKİKA KYK HABERLERİ

Son Dakika Kyk Haberleri

08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
18:17
Milletvekili Osman Kahveci, Eflani'de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Eflani İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunarak “Eflani’mizin hem sağlık açısından hem de eğitim açısından önemli noksanlarını giderdik ” dedi.
Milletvekili Osman Kahveci, Eflani'de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu
17:07
Kılıç: "Türkiye'de Gençliğin Önünü Açan Parti ve Siyasi Hareket, AK Parti'dir" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de- Bakan Kılıç: "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir"- "Milli iradenin temsilini üzerimizde taşıdığımız sürece biz bu davanın uğrunda yürümeye devam edeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir" dedi.
Kılıç: 'Türkiye'de Gençliğin Önünü Açan Parti ve Siyasi Hareket, AK Parti'dir'
14:55
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de Bakan Kılıç "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir." dedi.
18:50
Torba Teklif" TBMM Başkanlığı'na Sunuldu Ebeler meslekleriyle ilgili lisansüstü eğitim alarak uzmanlaştıktan sonra "uzman ebe" olarak çalışacak 1 Ocak 2016 tarihine kadar, teknik ve teknik olmayan kayıplarının oranı ülke ortalamasının üzerinde olan dağıtım bölgelerinde, diğer dağıtım bölgelerinden farklı düzenlemeler yapılmasına Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu yetkili olacak.
15:51
Devlet Yurtları ve Kamplara 'Din ve Değerler Eğitimi' Geliyor Devlete bağlı üniversite yurtlarında, gençlik kamplarında, gençlik merkezlerinde din ve değerler eğitimi verilecek, Arapça ve Osmanlıca kursları açılacak.
Devlet Yurtları ve Kamplara 'Din ve Değerler Eğitimi' Geliyor
23:18
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Erzurum'da Bakan Kılıç, Oltu ilçesinde akşam yemeği yedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Erzurum'da
17:12
Vali Tutulmaz'dan Kız Yurduna Ziyaret Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Kız Öğrenci Yurdu'nu ziyaret etti.
13:03
Vali Tutulmaz, Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, kız öğrenci yurdunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Vali Tutulmaz, Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti
11:46
Vali Tutulmaz, Siirt Kız Öğrenci Yurdunda İncelemelerde Bulundu Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Kız Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Vali Tutulmaz, Siirt Kız Öğrenci Yurdunda İncelemelerde Bulundu
23:21
Düzce İl Genel Meclisinde Yoğun Tempo Düzce İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler ve Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonları üyeleri, Ocak ayı Meclis toplantılarında komisyonlarına havale edilen konuları görüşmek üzere İl Genel Meclisi toplantı salonunda bir araya geldi.
Düzce İl Genel Meclisinde Yoğun Tempo
09:31
Kyk'dan Keşan'a 300 Kişilik Öğrenci Yurdu Edirne’nin Keşan ilçesinde Kredi Yurtlar Kurumu tarafından kiralanan 2 bina, 300 kişilik öğrenci yurdu olarak düzenlenecek.
Kyk'dan Keşan'a 300 Kişilik Öğrenci Yurdu
20:02
Şiddetli Rüzgar Yurt Binasının Çatısını Uçurdu Denizli'de, kuvvetli rüzgarın etkisiyle Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait inşaat halindeki öğrenci yurdunun çatısı uçtu.
Şiddetli Rüzgar Yurt Binasının Çatısını Uçurdu
19:29
Denizli Şiddetli Rüzgar ile Yağmur Denizli'yi Olumsuz Etkiliyor Şiddetli rüzgar ile yağmur Denizli'yi olumsuz etkiliyor Denizli'de akşam yağmurla birlikte saatteki hızı 40 kilometreye ulaşan kuvvetli rüzgar, hayatı olumsuz etkiliyor.
Denizli Şiddetli Rüzgar ile Yağmur Denizli'yi Olumsuz Etkiliyor
19:13
Şiddetli Rüzgar ile Yağmur, Denizli'yi Olumsuz Etkiliyor Denizli'de yağmurla birlikte saatteki hızı 40 kilometreye ulaşan kuvvetli rüzgar, hayatı olumsuz etkiliyor.
Şiddetli Rüzgar ile Yağmur, Denizli'yi Olumsuz Etkiliyor
17:59
Yurt Öğrencilerinin Barınma Sorunu Mardin'de Kredi Yurtlar Kurumunda (KYK) kalan kız öğrenciler, kaldıkları yurtlardaki sıkıntıları ve yeni yapılacak yarı özel devlet yurdu için talep edilen ücreti protesto etti.
17:22
Şiddetli Rüzgar İnşaat Halindeki Yurt Binasının Çatısını Uçurdu Denizli'de, kuvvetli rüzgar Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait inşa halindeki öğrenci yurdunun çatısını uçurdu.
17:11
Muş'ta Kayak Sezonu Açıldı Muş’ta kayak sezonu açıldı.
Muş'ta Kayak Sezonu Açıldı
01:38
Adıyaman Üniversitesinde Yurt Zammı Protestosu Adıyaman Üniversitesi öğrencileri, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun yurt ücretlerine 80 lira zam yapmasına tepki gösterdi.
Adıyaman Üniversitesinde Yurt Zammı Protestosu
01:29
Adıyaman Üniversitesinde Yurt Zammı Protestosu Adıyaman Üniversitesi öğrencileri, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun yurt ücretlerine 80 lira zam yapmasına tepki gösterdi.
Adıyaman Üniversitesinde Yurt Zammı Protestosu
00:12
Üniversite Öğrencileri, Yurt Fiyatlarını Protesto Etti Adıyaman Üniversitesi'nde okuyan yaklaşık 350 öğrenci, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'da fiyatların 120 liradan 200 liraya çıkartılmasına tepki gösterdi.
Üniversite Öğrencileri, Yurt Fiyatlarını Protesto Etti
11:24
Kyk Adıyaman Erkek Yurdunda Eylem Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Adıyaman Yurt Müdürlüğü’ne bağlı olarak yeni yapılan yurt binasında kalan 300-350 kişilik öğrenci grubu, yurt ücretine uygulanan zam nedeniyle eylem yaptı.
Kyk Adıyaman Erkek Yurdunda Eylem
11:09
Erkek Öğrenci Yurdunda İsyan KYK Adıyaman Erkek Yurdunda kalan 300-350 kişilik öğrenci grubu, yurt fiyatlarına yapılan zam nedeniyle yurtta isyan çıkarıp önce sokaklarda eylem yaptı.
Erkek Öğrenci Yurdunda İsyan
12:49
Gaziantep'te Kız Öğrencilerin Yurt Çilesi Gaziantep Üniversitesi kampüsü içerisindeki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) kız yurdunun üniversiteye yarım saat uzaklıktaki bir bölgeye taşınması ve yurt ücretinin 120 liradan 210 liraya çıkarılması öğrenci ve aileleri zor durumda bıraktı.
17:17
Yurtlarda Kalan Öğrenciler Hikayelerini Anlattı Kredi Yurtlar Kurumunda kalan başarılı öğrenciler hayat hikayelerini Gençlik Spor Dergisi'ne anlattı.
17:35
Erciş Myo, Turnuva Şampiyonu Erciş Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Müdürlüğü tarafından düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Erciş Meslek Yüksekokulu (MYO) oldu.
12:47
Üniversitede Bir İlk Gerçekleşecek Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin Muradiye Kampüsünde kurulan Kampüs Caminde bir ilk gerçekleşecek.
Üniversitede Bir İlk Gerçekleşecek
01:37
Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Sonuçları açıklandı.
00:45
Bakan Kılıç'ın Yeni Yıl Mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, tarihe not düşülecek olayların yaşandığı bir yılın geride bırakıldığını belirterek, “2014 yılı, birlik olmamızın ve sonuçta aynı hedefe yürüyen bir millet olmamızın önemli adımlarının atıldığı bir yıl olması açısından da son derece müstesna bir seneydi” dedi.
19:05
Burs ve Kredi Sonuçları Açıklandı Öğrencilerin merakla beklediği KYK burs ve kredi sonuçları Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinden yayınlandı.
Burs ve Kredi Sonuçları Açıklandı
16:53
Bakan Kılıç'ın Yeni Yıl Mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, tarihe not düşülecek olayların yaşandığı bir yılın geride bırakıldığını belirterek, “2014 yılı, birlik olmamızın ve sonuçta aynı hedefe yürüyen bir millet olmamızın önemli adımlarının atıldığı bir yıl olması açısından da son derece müstesna bir seneydi” dedi.
15:11
Burs Sonuçları Açıklandı Öğrenciler, burs kredi sonuçlarına www.kyk.gov.tr adresinden ulaşabilecek.
14:43
KYK Burs ve Kredi Sonuçları Açıkladı Binlerce öğrencinin merakla beklediği 2015 yılı kredi ve burs sonuçları belli oldu.
KYK Burs ve Kredi Sonuçları Açıkladı
14:29
2014-2015 Kyk Kredi ve Burs Sonuçları Açıklandı Öğrencilerin merakla beklediği 2015 yılı kredi ve burs sonuçları belli oldu.
01:03
2015 Yılının Kredi ve Burs Miktarları Açıklandı Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından, Yüksek öğrenim gören öğrencilere verilen kredi ve burs miktarları belli oldu.
2015 Yılının Kredi ve Burs Miktarları Açıklandı
00:33
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(Yüksek öğrenimdeki kredi ve burslar) Bunlarda bu yıl itibarıyla göreceli bir artış yapıyoruz" "2014'te kredi ve burs miktarı aylık 300 lira iken 2015'te 330 liraya yükseltiliyor.
00:29
Bakanlar Kurulu Toplantısı (2) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Cizre’de yaşanan olaylara ilişkin, "Bu olaylar yıllardır terörden beslenenlerin, terörü bir rant olarak görenlerin eski alışkanlıklarından vazgeçmemek için ayak sürüdüklerini, PKK içerisinde derin yapılanmaların olduğunu, Çözüm Süreci’ndeki ilerlemelerin bu derin yapıları rahatsız ettiğini, son derece otoriter bir yapıya sahip olan örgütün bölge genelinde herhangi bir farklılığa, değişik bir sese ve renge de tahammül edemediklerini
00:07
Kredi ve Burs Miktarı Yeni Yılda 330 Liraya Yükseltildi Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından, yüksek öğrenim gören öğrencilere verilen kredi ve burs miktarları belli oldu.
10:58
Ak Partili Işık'tan Hızlı Tren Açıklaması Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Faruk Işık, Muş’a hızlı tren hattının gelmesi ve acemi birliğinin kurulması ile ilgili açıklama yaptı.
Ak Partili Işık'tan Hızlı Tren Açıklaması
21:37
Şırnak Kız Yurdundaki Yangın Panik Yarattı Şırnak'ta Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait kız öğrenci yurdunun yemekhane bölümünde çıkan yangın panik yarattı.
Şırnak Kız Yurdundaki Yangın Panik Yarattı
20:36
Kız Yurdundakı Yangın Panik Yarattı: 12 Öğrenci Dumandan Etkilendi Şırnak'ta Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait kız öğrenci yurdunun yemekhane bölümünde çıkan yangın panik yarattı.
Kız Yurdundakı Yangın Panik Yarattı: 12 Öğrenci Dumandan Etkilendi
11:06
Bakan Kılıç'tan Spor ve Gençlik Faaliyetleri Hakkında Önemli Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç konuk olarak katıldığı spor programında gençlik ve spor gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
09:47
Gündüz Maçlarının Daha Fazla Olması Gerekiyor" Bakan Kılıç, Süper Lig'de gündüz maçlarına geri dönüş yaşanacağının sinyallerini verdi.
Gündüz Maçlarının Daha Fazla Olması Gerekiyor'
01:24
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "Bursaspor Kulübü fair play kriterlerinden dolayı Avrupa kupasından men edildi.
14:37
Ak Partili Işık, Muş'a Yapılacak Yatırımları Paylaştı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Faruk Işık, geleceği aydınlık yapmak için yatırımları önemsediklerini söyledi.
Ak Partili Işık, Muş'a Yapılacak Yatırımları Paylaştı
16:09
Başkan Yazgı, Futbol Turnuvasında Kupa Verdi Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumunca düzenlenen resmi futbol turnuvasında şampiyonluk maçını izledi.
Başkan Yazgı, Futbol Turnuvasında Kupa Verdi
11:48
Alaplı'da Dini Değerler Eğitim Kursları Alaplı İlçe Müftülüğü, YURTKUR'da kalan üniversite öğrencilerine dini değerler eğitimi veriyor.
19:09
"KYK'nın 2014 Sonunda Ulaşacağı Kapasite 390 Binin Üzerinde" Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Kredi ve Yurtlar Kurumunun 2014 yılının sonuna kadar ulaşacağı kapasitenin 390 binin üzerinde olduğunu söyledi.
'KYK'nın 2014 Sonunda Ulaşacağı Kapasite 390 Binin Üzerinde'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:43:14. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KYK HABERLERİ
[Hata Bildir]