SON DAKİKA KYK HABERLERİ

Son Dakika Kyk Haberleri

18:52
İibf ve Bünsem'den Seminer Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (BÜNSEM) tarafından ’Oracle ve Java EE Teknolojileri’ konulu seminer düzenlendi.
İibf ve Bünsem'den Seminer
18:45
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sadece 2014 yılı içinde 154 spor tesisinin yapımı tamamlanmıştır.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
15:36
Rize'de Öğrenciler İçin "Kendin İçin Bir Saat" Adlı Program Düzenlendi Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi, Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilere yönelik 'Kendin İçin Bir Saat' programı düzenledi.
Rize'de Öğrenciler İçin 'Kendin İçin Bir Saat' Adlı Program Düzenlendi
13:15
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 'Kariyer Günleri"Nin Konuğu Oldu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Malatya için aslında geç kalınmış bir karar” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 'Kariyer Günleri'Nin Konuğu Oldu
12:47
Başkan Çakır, Kariyer Günlerinin Konuğu Oldu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğünün düzenlediği "Kariyer Günleri" programına konuk oldu.
11:54
Çakır: Türkiye'ye Her Alanda İyi Bir Örneğiz Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi'nde 'Kariyer Günleri"nin konuğu oldu
Çakır: Türkiye'ye Her Alanda İyi Bir Örneğiz
10:57
Amasya Valisi Çomaktekin Üniversitelilerle Buluştu Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, üniversite öğrencilerine art niyetli gruplara figüran olmamaları uyarısında bulundu.
Amasya Valisi Çomaktekin Üniversitelilerle Buluştu
22:02
Yazar Özdenören "Yedi Güzel Adam"ı Anlattı KYK Ankara Bölge Müdürlüğü'nün düzenlediği, "Yedi Güzel Adam" konulu şiir ve söyleşi programına Rasim Özderen, onur konuğu olarak katıldı.
13:04
Amasya Valisi Çomaktekin, Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından organize edilen söyleşide üniversite öğrencileriyle buluştu.
11:36
Battalgazi Öğrenci Yurdu Tarafından Futbol Turnuvası Yapıldı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğü Battalgazi Erkek Öğrenci Yurdu’nda futbol turnuvası düzenlendi.
Battalgazi Öğrenci Yurdu Tarafından Futbol Turnuvası Yapıldı
08:07
Pazaryeri'nde Farkındalık Semineri Pazaryer'inde, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilere Farkındalık semineri düzenlendi.
15:54
Eskişehir'de Sibel Bulut Anma Yürüyüşü Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’nde toplanan bir grup öğrenci, Kobani’de süren çatışmalar sırasında yaşamını yitiren Sibel Bulut için yürüyüş düzenlediler.
Eskişehir'de Sibel Bulut Anma Yürüyüşü
12:17
Dikmen: Milletin Parası Çarçur Edilmemeli, Rant Ortadan Kaldırılmalı Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Nedim Dikmen, fakültenin Ünye’ye getirisi, ilçenin kalkınması, ekonomisi, yapılması gereken yatırımlar ve yapılamayan yatırımların ne için yapılamadığı gibi birçok konuyla ilgili açıklamalar yaptı.
Dikmen: Milletin Parası Çarçur Edilmemeli, Rant Ortadan Kaldırılmalı
12:31
KYK Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı Antalya'da Başladı Gençlik ve Spor Bakanlığının organize ettiği Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı, Antalya'da başladı.
KYK Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı Antalya'da Başladı
12:26
KYK Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı Antalya'da Başladı Gençlik ve Spor Bakanlığının organize ettiği Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı, Antalya'da başladı.
KYK Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı Antalya'da Başladı
10:34
Gelibolu'da "Kariyer Günü" Etkinliği Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, söyleşiye katıldı.
Gelibolu'da 'Kariyer Günü' Etkinliği
08:47
Nmyo Öğrencilerinin Yurt Sorunu Çilesi Bitmiyor Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Temsilciği tarafından Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun ilçede yurt yapımı için NMYO bünyesine bir imza kampanyası başlattı.
Nmyo Öğrencilerinin Yurt Sorunu Çilesi Bitmiyor
12:50
Yurt ve Burslar 3 Gün Sürecek Çalıştayda Ele Alınacak Gençlik ve Spor Bakanlığının organize ettiği "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı" 12 14 Aralık'ta yapılacak.
10:02
Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği ’Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’, 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.
15:03
Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı Açıklama Yaptı Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Yozgat'ın huzurlu bir şehir olduğunu, Yozgat'a gelen gençlerin en iyi şekilde eğitim ve öğretim görmelerini istediklerini söyledi.
Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı Açıklama Yaptı
13:13
Kırşehir'den Kısa Kısa Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı'dan brifing aldı.
16:53
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri- Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun "Yurdum Mevlanasına Yürüyor" projesi kapsamında Konya'ya gelen 600 üniversite öğrencisi, Mevlana Müzesi'ni ziyaret edip, sema törenini izledi Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunca (KYK) gerçekleştirilen "Yurdum Mevlanasına Yürüyor" projesi kapsamında 7 ilden Konya'ya gelen 600 üniversite öğrencisi Mevlana Müzesi'ni gezip, sema törenini izledi.
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri
16:13
Hz. Mevlana, 7 İlde Programlarla Anılacak Gençlik ve Spor Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu illerinde yaşayan gençlere yönelik olarak Hz. Mevlana’yı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Diyarbakır, Batman, Siirt, Van, Muş, Bingöl ve Erzincan olmak üzere toplamda 7 ilde programlar düzenleyecek.
Hz. Mevlana, 7 İlde Programlarla Anılacak
14:02
Tematik Gençlik Kampı Antalya'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan ’Tematik Gençlik Kampları’ Antalya ile devam etti.
11:55
ÖSYM KPSS Hakkında Şok Açıklama KPSS Hakkında Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı / KPSS Haberleri. CHP'nin açıkladığı KPSS'de torpil listesi, Ankara'yı karıştırdı. Başbakan Davutoğlu sorulara yanıt vermezken, Savunma Bakanı, yeğeninin hak ederek atandığını söyledi.
ÖSYM KPSS Hakkında Şok Açıklama
11:54
KPSS Hakkında Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı / KPSS Haberleri KPSS Hakkında Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı / KPSS Haberleri. CHP'nin açıkladığı KPSS'de torpil listesi, Ankara'yı karıştırdı. Başbakan Davutoğlu sorulara yanıt vermezken, Savunma Bakanı, yeğeninin hak ederek atandığını söyledi.
KPSS Hakkında Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı / KPSS Haberleri
19:18
CHP, KPSS'de VIP Torpil Listesini Açıkladı, Ortalık Karıştı CHP'nin açıkladığı KPSS'de torpil listesi, Ankara'yı karıştırdı. Başbakan Davutoğlu sorulara yanıt vermezken, Savunma Bakanı, yeğeninin hak ederek atandığını söyledi.
CHP, KPSS'de VIP Torpil Listesini Açıkladı, Ortalık Karıştı
17:01
Isparta'da Atıl Durumdaki Bina Yaşlı Bakım Merkezi Oluyor Isparta'da atıl durumda bulunan İstanbul yolu üzerindeki eski Gülkent Devlet Hastanesi ek binası 'Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Eğitim Merkezi' olacak.
16:56
Bedesten Alışveriş Merkezi Alanı Park Olacak Gaziantep Demokrasi Meydan'ında bulunan Bedesten Alışveriş Merkezi alanı park yapılacak.
Bedesten Alışveriş Merkezi Alanı Park Olacak
19:20
Karnına Saplanan Bıçakla Hastaneye Kaldırıldı Karnına saplanan bıçakla hastaneye kaldırıldı Aksaray'da dengesini kaybetmesi sonucu yere düşen ve elindeki bıçağın karnına saplanması sonucu yaralanan bir öğrenci, karnındaki bıçakla getirildiği hastanede tedavi altına alındı.
Karnına Saplanan Bıçakla Hastaneye Kaldırıldı
18:38
Karnına Saplanan Bıçakla Hastaneye Kaldırıldı Aksaray'da dengesini kaybetmesi sonucu yere düşen ve elindeki bıçağın karnına saplanması sonucu yaralanan bir öğrenci, karnındaki bıçakla getirildiği hastanede tedavi altına alındı.
15:32
Üniversite Öğrencilerinden Çocuklara Yardım AEÜ Kaman MYO'da eğitim gören bir grup öğrenci, Senin İçin Ne Yapabilirim kampanyası kapsamında, ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine ayakkabı yardımı ulaştırdı.
Üniversite Öğrencilerinden Çocuklara Yardım
16:49
CHP'li Altay'dan Başbakan'a: Türgev Hükümetin Resmi Görevlisi Mi? Chp Grup Başkanvekili Sinop Milletvekili Engin Altay Başbakan Ahmet Davutoğlu'na TÜRGEV kaynaklarını ve KYK yurtlarını sordu.
09:15
Oltu'da Kariyer Günleri Oltu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) tarafından düzenlenen "Kariyer Günleri" konferansının konuğu Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek oldu.
Oltu'da Kariyer Günleri
09:14
AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Kara, 2. Dönem Hedeflerini Açıkladı Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan kongrede güven tazeleyerek 2. Dönem çalışmalarına başlayan AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Ali Kara, hedeflerinin 2015 seçimleri olduğunu belirterek “Zamanın birlik ve beraberlik zamanıdır” dedi.
AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Kara, 2. Dönem Hedeflerini Açıkladı
14:13
Görme Engelli Öğrencinin Hayata Bağlayan Müzik Sevgisi Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü’ne bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencilerinin hikayeleri dikkat çekiyor.
Görme Engelli Öğrencinin Hayata Bağlayan Müzik Sevgisi
17:11
Vali Tapsız, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Kilis Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından hazırlanan Kariyer Günleri programında üniversiteli öğrencilerle buluştu.
Vali Tapsız, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu
13:49
Cumhuriyet Üniversitesinden Yurt Atağı Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ), yurt kapasitesini iki kat artırarak öğrencilerin barınma sorununu büyük ölçüde çözmeyi hedefliyor Rektör Kocacık: "Üniversitemiz kampüsü içerisinde 10 bin kişiyi geçecek yurt kapasitesi olacak.
09:26
Öğrencilere Teknoloji ve İnternet Bağımlılığı Semineri Verildi Bitlis'in Tatvan ilçesinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Tatvan Yurt Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik teknoloji ve internet bağımlılığı semineri verildi.
02:22
Kalbi Duran Üniversite Öğrencisi Sultan Yaşam Mücadelesi Veriyor Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencisi Sultan Ceylan'ın (23), kalp ritmi bozukluğu sonucu kalbi durdu.
11:01
Üniversitelilere 'Kalbin Fethi Güven' Konulu Eğitim Semineri Verildi Bitlis’in Tatvan ilçesinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Tatvan Yurt Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik "kalbin fethi güven” konulu eğitim semineri verildi.
09:45
Üniversite Öğrencilerine Dini Konferans Verildi Malatya’da üniversite öğrencilerine dini konferans verildi.
Üniversite Öğrencilerine Dini Konferans Verildi
10:47
294 Bin Öğrenim Kredisi Borçlusuna Yakın Takip Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR), 30 Ekim 2014 tarihi itibariyle toplam 132 bin 2 öğrenim ve katkı kredisi borçlusunun borçlarının ertelendiğini açıkladı.
03:21
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: (2) "(Ankara'ya yapılması planlanan yeni stat) Benim ümidim şu yönde ki, 2015'te artık bu işin adını, cismini koyup yolumuzda yürümek istiyorum" "(Alsancak Stadı) O rapora istinaden başka bir şey yapmak mümkün değil. Rapor, buranın güçlendirmeye elverişli olmadığını açık.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
03:15
Gençlik ve Spor Bakanlığı Bütçesi Görüşüldü Plan ve Bütçe Komisyonunda Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçesi görüşüldü.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Bütçesi Görüşüldü
03:10
Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı Bütçesi Görüşüldü Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçesi görüşüldü.
Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı Bütçesi Görüşüldü
01:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: (2) "2002 yılında 451 bin 550 öğrenciye öğrenim kredisi verilirken, bu yıl itibarıyla 1 milyon 245 bin 325 öğrenci burs veya öğrenim kredisi almaktadır" "Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 2014 Eylül sonu itibarıyla 38 milyar liralık hasılat seviyesine ulaşmıştır.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
00:25
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: (1) "Dopinge karşı sıfır tolerans prensibimiz taviz vermeksizin uygulanmaktadır.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
18:38
Çayeli'nde 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' Semineri Basına Kapatıldı YURTKUR'da kalan kız ve erkek öğrencilere yönelik düzenlenen 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' konulu seminer, gelen tepkiler üzerine son anda basına kapatıldı.
Çayeli'nde 'Eş Seçimi ve Evliliğe Hazırlık' Semineri Basına Kapatıldı
17:30
Kamu Kurumlarına 5 Yılda 25 Hizmet Binası Ankara'da son 5 yılda 25 kamu kurum ve kuruluşu için hizmet binası yapıldı.
Kamu Kurumlarına 5 Yılda 25 Hizmet Binası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KYK HABERLERİ
[Hata Bildir]