SON DAKİKA LALE MANSUR HABERLERİ

Son Dakika Lale Mansur Haberleri

13:08
20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buluştular Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM İSTANBUL DHA Yaşar Kemal'in, 1995 yılında Der Spiegel'e yazdığı 'Yalanlar Seferi' başlıklı yazısı nedeniyle yargılanmasının 20'inci yıldönümünde, mahkeme günü yazara destek verenler, bugün de Beşiktaş'taki dönemin İstanbul DGM binası önünde bir araya gelip üzerinde '21. Yıl olmaz olsun" yazılı pastayı kesti.
20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buluştular
12:54
20 Yıl Sonra Yaşar Kemal'in Yargılandığı Mahkemedeler Yaşar Kemal'in, 1995 yılında Der Spiegel'e yazdığı 'Yalanlar Seferi' başlıklı yazısı nedeniyle yargılanmasının 20'inci yıldönümünde, mahkeme günü yazara destek verenler, bugün de Beşiktaş'taki dönemin İstanbul DGM binası önünde bir araya gelip üzerinde "21. Yıl olmaz olsun" yazılı pastayı kesti.
20 Yıl Sonra Yaşar Kemal'in Yargılandığı Mahkemedeler
14:49
Büyüleyici Aşkın Hikayesi Zorlu'da Başladı! Giacomo Puccini'nin besteleri ve Henri Murger'in hikayesini Royal Opera'nın prodüksiyonuyla sahneye taşıyan "La Bohemé"in Zorlu'da gerçekleşen galası, İstanbullulardan yoğun ilgi gördü.
Büyüleyici Aşkın Hikayesi Zorlu'da Başladı!
16:07
Aydın ve Yazarlardan "Barışa Söz Ver" Çağrısı Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL- DHA Çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile aydın ve yazarlardan oluşan bir grup, "Barışa söz ver" çağrısıyla başlattıkları kampanya ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Aydın ve Yazarlardan 'Barışa Söz Ver' Çağrısı
16:01
Aydın ve Yazarlardan "Barışa Söz Ver" Çağrısı Çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile aydın ve yazarlardan oluşan bir grup, "Barışa söz ver" çağrısıyla başlattıkları kampanya ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Aydın ve Yazarlardan 'Barışa Söz Ver' Çağrısı
15:20
Barışa Söz Ver" Kampanyası Başlatıldı Mazlumder ile Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu'nun öncülüğünde 49 aydının imza verdiği "Barışa Söz Ver” kampanyası başlatıldı Bildiriden: "Köklü bir sorun olan Kürt sorununun bir çırpıda çözülemeyeceğini biliyoruz.
11:32
Fatih Akın'ın The Cut/Kesik Filminin Galası Gerçekleşti Fatih Akın'ın 5 Aralık'ta vizyona girecek olan yeni filmi THE CUT/ KESİK'in galası dün akşam City's City Life sinemasında gerçekleşti.
09:15
"Akil İnsanlar"dan Süreç İçin 10 Öneri Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde bir araya gelen Akil İnsanlar Heyeti, sürece ilişkin taleplerini 10 maddede sıraladı.
'Akil İnsanlar'dan Süreç İçin 10 Öneri
15:52
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı Davutoğlu'nun Akil İnsanlar toplantısında istifa eden Baskın Oran, Murat Belge, Kürşat Bümin'in yanı sıra Yılmaz Erdoğan ve Orhan Gencebay gibi isimler de yoktu.
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı
15:35
İşte Toplantıya Katılan İsimler Başbakan ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.
15:14
İşte Kritik Toplantıya Katılanlar Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı.
14:20
Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı.
09:07
Altın Portakal Hafızası Bu Sergide Altın Portakal heykelcikleri, "Gelenekten Geleceğe" sergisinde bir araya geldi. AKM Fuaye'de açılan sergi, festival süresince açık olacak.
12:23
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Festival, EXPO Center'da düzenlenecek açılış töreniyle başlayacak Törende, Oscarlı oyuncu Ellen Burstyn'e "Yaşam Boyu Onur Ödülü", sanatçı Haldun Dormen, Nilüfer Aydan ile Tarık Dursun Kakınç'a ise "Onur Ödülü" verilecek.
11:25
Türkiye'nin Sinema Şenliği Başlıyor Yarım asırdır sinemamızın kalbinin attığı Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, muhteşem bir açılış töreni ve çok özel etkinliklerle 'merhaba' diyor.
10:15
Türkiye'nin Sinema Şenliği Başlıyor Yarım asırdır sinemamızın kalbinin attığı Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, muhteşem bir açılış töreni ve çok özel etkinliklerle 'merhaba' diyor.
15:27
Oyuncu Halit Ergenç'in Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı Oyunucu Halit Ergenç'in annesi İnci Aliye Yüceışık, son yolculuğuna uğurlandı.
21:02
En Güzel Yemekler Bizim Evde Yapılır Kışları Arnavutköy, yazları ise Burgazada'da yaşayan ünlü oyuncu Lale Mansur: Adada çok sakin bir hayat var.
00:10
'Beni Böyle Sev' Dizisi Başlıyor TRT 1’in sevilen dizisi “Beni Böyle Sev” 2 Eylül Pazartesi 19.50’de 23.bölümü ile sezona merhaba diyor.
'Beni Böyle Sev' Dizisi Başlıyor
10:17
Mithat Sancar: Kürt Kamuoyunda Hükümete İlişkin Bir Güvensizlik Havası Yayılıyor Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan sanatçı Lale Mansur ile akademisyen Mithat Sancar, sürecin tıkanmaması için hükümetin adım atması çağrısında bulundu.
Mithat Sancar: Kürt Kamuoyunda Hükümete İlişkin Bir Güvensizlik Havası Yayılıyor
00:10
Beni Böyle Sev'in Oyuncuları Bir Araya Geldi TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Beni Böyle Sev'in oyuncuları bayram tatili sonrası bir araya geldi.
Beni Böyle Sev'in Oyuncuları Bir Araya Geldi
11:08
Lale Mansur: Küfür Etmek İstiyorum Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan isimlerden Lale Mansur, CHP'nin Mısır tutumunu sert bir dille eleştirdi.
Lale Mansur: Küfür Etmek İstiyorum
16:20
Beni Böyle Sev Sosyal Medyanın Gözbebeği BSK Yapım tarafından TRT1 İçin hazırlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizi sosyal medyanın fenomeni haline geldi.
Beni Böyle Sev Sosyal Medyanın Gözbebeği
06:02
Gözlemciyim Evde Bol Bol Taklit Yaparım 'Beni Böyle Sev' Dizisinin 'Seda'sı Burcu Biricik Rolüne Nasıl Hazırlandığını Şöyle Anlattı.
Gözlemciyim Evde Bol Bol Taklit Yaparım
17:39
"Taşın Altına Elini Koymayana Sanatçı Demem" Akil Adamlar Akdeniz Bölge heyetinde bulunan sanatçı Kadir İnanır, taşın altına elini koymayanlara sanatçı diyemeyeceğini belirtti.
'Taşın Altına Elini Koymayana Sanatçı Demem'
17:04
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Mersin'de çeşitli kuruluşların temsilcileriyle ve basın mensuplarıyla görüştü Grup Üyesi İnanır."Biz barış elçisi olarak bu işe girdik."
Çözüm Süreci
16:27
Akil İnsanlar Heyeti Mersin'de Akil İnsanlar Heyeti, Mersin'de sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları temsilcileriyle bir değerlendirme toplantısı yaptı
Akil İnsanlar Heyeti Mersin'de
15:36
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Osmaniye ve Adana'daki bir günlük çalışmalarına 3 toplantı, 2 ziyaret sığdırdı.
15:02
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Mersin'de çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileriyle bir araya geldi Grup üyesi İnanır."Bu süreç, inşallah olumlu biter."
15:01
Kadir İnanır Çözüm Sürecini Değerlendirdi Akil İnsanlar Üyesi Kadir İnanır, çözüm sürecinin olumlu sonuçlanması halinde Mersin'in Türkiye'nin kalbi konumuna geleceğini söyledi.
Kadir İnanır Çözüm Sürecini Değerlendirdi
15:01
Akil İnsanlar Heyeti Mersin'de Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti, son toplantılarını Mersin'de yapıyor.
Akil İnsanlar Heyeti Mersin'de
22:40
Kadir İnanır'dan Çözüm Çıkışı Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti Kaktüs Kent Tesisleri'nde sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle yaptıkları görüşmenin ardından gazetecilerle bir araya geldi.
Kadir İnanır'dan Çözüm Çıkışı
22:28
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Adana'da yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi Grup Başkanı Hisarcıklıoğlu."Sorunun çözümü için herkesin üzerine düşeni yapması lazım" Grup Üyesi İnanır."Bu süreç, bence Türkiye'de"...
20:55
Akil İnsanlar Adana'da Basın Kuruluşlarının Temsilcileri ile Görüştü Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti, Adana'da basın kuruluşu temsilcileri bir araya geldi.
Akil İnsanlar Adana'da Basın Kuruluşlarının Temsilcileri ile Görüştü
20:50
Akil İnsanlar Adana'da Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu Adana'da çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.
Akil İnsanlar Adana'da
17:36
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu Adana'da çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileriyle bir araya geldi Grup Başkanı Hisarcıklıoğlu."Biz nabza şerbet vermeye gelmedik, nabız tutmaya geldik" Türkdoğan." Aslında bu yeni bir süreç değil,"...
16:32
Şehit Yakınlarından Akil İnsanlara Tepki Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti Osmaniye'de sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve basın mensupları ile bir araya geldi.
Şehit Yakınlarından Akil İnsanlara Tepki
16:23
Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti Osmaniye'de Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti, Osmaniye'ye geldi.
Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti Osmaniye'de
14:58
Akil İnsanlar Osmaniye'de 'Çözüm Süreci'ni Anlattı Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Osmaniye'de 'çözüm süreci'ni anlattı.
Akil İnsanlar Osmaniye'de 'Çözüm Süreci'ni Anlattı
13:14
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, Osmaniye'de düzenlenen toplantıda yaklaşık 3 saat katılımcıları dinledi.
11:55
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu Osmaniye'de düzenlenen toplantıya katıldı Grup üyesi İnanır."Bir ülke konuşmazsa o ülkede barış, huzur olmaz."
18:06
Taksim Gezi Parkı'na Kadın Duyarlılığı Türkiye'nin önde gelen kadın aydınları, Taksim Gezi Parkı'nda bulunan ağaçların kesilmesi ve sökülmesine tepkili.
13:06
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu Üyesi Kadir İnanır, "Gerçek sanatçı asla korkak ve kaçak olmamalı."
Çözüm Süreci
21:30
Çözüm Süreci Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu Üyesi Lale Mansur, "Herkes barış istiyor ama herkesin aması var."
Çözüm Süreci
21:19
Antalya Lale Mansur Herkes Barış İstiyor Lale Mansur Herkes Barış İstiyor Akil İnsanlar Akdeniz Bölge Heyeti, Antalya'da devam eden program kapsamında kentteki sivil toplum örgütleri temsilcileriyle bir araya geldi.4 saati aşkın devam eden toplantının ardından açıklamada bulunan Lale Mansur, 'Dün Isparta'da saat...
Antalya Lale Mansur Herkes Barış İstiyor Lale Mansur Herkes Barış İstiyor
19:19
Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti'nin Antalya Ziyareti Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti üyesi Lale Mansur, "Ziyaret ettiğimiz yerlerde aynı endişe ve kaygılarla karşılaşmamıza karşın herkeste çözüm sürecinin devam etmesi ve kalıcılaşması yönünde güçlü bir istek görüyoruz" dedi.
Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti'nin Antalya Ziyareti
18:11
Lale Mansur: Herkeste Çözüm Sürecinin Kalıcı Olması Yönünde Güçlü İstek Var Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti üyelerinden oyuncu Lale Mansur, ziyaret ettikleri yerlerde aynı endişe ve kaygılarla karşılaşmalarına karşın herkeste çözüm sürecinin devam etmesi ve kalıcı olması yönünde güçlü bir istek olduğunu söyledi.
Lale Mansur: Herkeste Çözüm Sürecinin Kalıcı Olması Yönünde Güçlü İstek Var
17:25
Akil İnsanlar Protestocuları Atlattı Antalya'ya gelen akil insanların sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle yapacakları görüşme protestolara sahne oldu.
Akil İnsanlar Protestocuları Atlattı
15:07
Hisarcıklıoğlu: Herkes Süreçle İlgili Üzerine Düşeni Yapmak Zorunda (2) Hisarcıklıoğlu.İki günlük bir programla Antalya'da bulunan Akil İnsanlar Akdeniz Bölge Heyeti, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti.
Hisarcıklıoğlu: Herkes Süreçle İlgili Üzerine Düşeni Yapmak Zorunda (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:50. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LALE MANSUR HABERLERİ
[Hata Bildir]