SON DAKİKA LALE MANSUR HABERLERİ

Son Dakika Lale Mansur Haberleri

 • 04 Ocak 2017 16:36 Fahriye Evcen Avukat Selvi Olarak Ekranlara Dönüyor! Fahriye Evcen Avukat Selvi Olarak Ekranlara Dönüyor! Evcen, "Ölene Kadar" dizisinde genç ve başarılı avukat Selvi karakteri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanırken; Ortadoğu'dan reklam teklifleri de gelmeye başladı.
 • 31 Aralık 2016 10:20 Ölene Kadar, 2017'de sizi ekran başına kitleyecek! Ölene Kadar, 2017'de sizi ekran başına kitleyecek! Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer'in yer aldığı, yeni yılın en beklenen dizisi "Ölene Kadar"ın yayın tarihi belli oldu.
 • 21 Aralık 2016 14:02 Atv'nin Yeni Dizisi 'Ölene Kadar' Fragmanı Yayınlandı Atv'nin Yeni Dizisi 'Ölene Kadar' Fragmanı Yayınlandı Kadrosunda Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Engin Akyürek gibi isimleri barındıran Atv'nin yeni sezondaki iddialı dizisi 'Ölene Kadar'ın ilk fragmanı yayınlandı.
 • 21 Aralık 2016 13:38 Ölene Kadar'ın Çekimleri Başladı! Ölene Kadar'ın Çekimleri Başladı! Yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman'ın yazdığı, çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yılın merakla beklenen projesi "Ölene Kadar"ın ilk teaserı yayınlandı.
 • 21 Ekim 2016 14:08 Çetin Altan Kadıköy'de Anıldı  Gazeteci ve yazar Çetin Altan, ölümünün birinci yılında Kadıköy Belediyesi tarafından Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle anıldı.
 • 18 Ekim 2016 16:55 Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in paylaştığı "İkimizin Yerine"nin galası pazartesi akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşti.
 • 21 Nisan 2016 09:06 Attila Özdemiroğlu'nun Ölüm Haberini Alan Ünlü İsimler Hastaneye Akın Etti Attila Özdemiroğlu'nun Ölüm Haberini Alan Ünlü İsimler Hastaneye Akın Etti Dün sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastenede hayata gözlerini yuman Attila Özdemiroğlu'nun ölüm haberini alan birçok ünlü isim hastaneye koştu.
 • 20 Nisan 2016 11:05 Türk Müziğinin Beste Fabrikası! Sanat Dünyasından Attila Özdemiroğlu Geçti Türk Müziğinin Beste Fabrikası! Sanat Dünyasından Attila Özdemiroğlu Geçti En güzel kadınlarla evlenip, en güzel aşk şarkılarını yapan Attila Özdemiroğlu'nun hikayesi 73 yaşında tedavi gördüğü hastane odasında son buldu.
 • 24 Şubat 2016 18:58 Diyarbakır Sur'da Açılan 'Güvenlik Koridorundan' Çıkan Olmadı Diyarbakır Sur'da Açılan 'Güvenlik Koridorundan' Çıkan Olmadı Diyarbakır Sur'da açılan 'güvenlik koridorundan' çıkan olmadı Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde mahsur kalan vatandaşlar ile teslim olmak isteyen PKK'lıların çıkmaları için bugün 1,5 saat süreyle açılan koridordan çıkan olmadı.
 • 24 Şubat 2016 18:39 Sur İçin Son Çağrı! 'Güvenlik Koridoru' Açıldı, Çıkan Olmadı Sur İçin Son Çağrı! 'Güvenlik Koridoru' Açıldı, Çıkan Olmadı Sur'da operasyonların ortasında kalan vatandaşlar ile teslim olmak isteyen PKK'lılar için güvenlik koridoru açıldı. 1,5 saat açık kalan koridordan çıkan olmadı.
 • 02 Şubat 2016 14:57 Kadir İnanır'dan Cizre Çıkışı: Siz Kurtarmazsanız Biz Kurtarmaya Hazırız Kadir İnanır'dan Cizre Çıkışı: Siz Kurtarmazsanız Biz Kurtarmaya Hazırız Cizre'de bodrum katta mahsur kaldığı iddia edilen yaralılar için, aralarında Kadir İnanır'ın da yer aldığı 132 aydın bildiri yayımladı.
 • 01 Ocak 2016 23:52 Baydar: Yapıcı Bir Şeyler Yapalım Baydar: Yapıcı Bir Şeyler Yapalım Barış ve müzakere çağrısı yapmak üzere Diyarbakır'a gelen barış savunucuları, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı'yı ziyaret etti.
 • 30 Aralık 2015 17:35 Barış Grubu Diyarbakır'da Barış Grubu Diyarbakır'da Aralarında gazeteci, yazar, sanatçı ve aktivistlerin bulunduğu barış grubu, Diyarbakır’da toplanarak barışı konuştu.
 • 30 Aralık 2015 17:32 Diyarbakır 'Barış Savunucuları' Grubu: Silahlar Sussun, Acilen Çözüm Masasına Dönülsün Diyarbakır 'Barış Savunucuları' Grubu: Silahlar Sussun, Acilen Çözüm Masasına Dönülsün 'Barış Savunucuları' Grubu: Silahlar sussun, acilen çözüm masasına dönülsün Diyarbakır'da 'Barış Savunucuları' adıyla giden 100 kişilik grup, ellerin tetikten çekilip silahların susmasını ve acilen çözüm masasına dönülmesini istedi.
 • 30 Aralık 2015 17:04 Barış Savunucuları' Grubu: Silahlar Sussun, Acilen Çözüm Masasına Dönülsün Barış Savunucuları' Grubu: Silahlar Sussun, Acilen Çözüm Masasına Dönülsün Diyarbakır'da 'Barış Savunucuları' adıyla giden 100 kişilik grup, ellerin tetikten çekilip silahların susmasını ve acilen çözüm masasına dönülmesini istedi.
 • 30 Aralık 2015 16:17 Barış Savunucuları Diyarbakır'dan Seslendi: Yürekler Bölünüyor Barış Savunucuları Diyarbakır'dan Seslendi: Yürekler Bölünüyor Diyarbakır’da gelen sanatçı, siyasetçi, akademisyen, yazar, gazeteci ve aktivistlerden oluşan 106 kişilik barış grubu, ortak çağrı yaptı.
 • 21 Kasım 2015 14:02 Ünlüler Kadına Şiddete Karşı Kamera Karşısına Geçti Ünlüler Kadına Şiddete Karşı Kamera Karşısına Geçti Kadına yönelik şiddete ve sorunlarına dikkat çekmek isteyen ünlü isimler “Her Ses Bir Nefes” sosyal sorumluluk projesi kapsamında ağızlarındaki gülle kamera karşısına geçti.
 • 23 Ekim 2015 00:21 Efsaneler ve Renkler" Sinema eleştirmeni ve yazar Atilla Dorsay'ın "Efsaneler ve Renkler" fotoğraf sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 • 31 Ağustos 2015 18:17 200 Aydından Barış Çağrısı 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle düzenlenen ‘Barış İstiyorum Barış Bloku'nu Destekliyorum’ kampanyasına 200 aydın imza attı.
 • 04 Haziran 2015 18:32 400 Aydından Can Dündar'a Destek 400 Aydından Can Dündar'a Destek Aralarında gazeteci, yazar, akademisyen, hukukçu ve sanatçıların bulunduğu 400 kişi, MİT TIR'ları ile ilgili haber yapan Can Dündar'a hazırladıkları bildiriyle destek verdi.
 • 26 Mart 2015 16:31 Berkin Videosu Berkin Videosu"Nu Yayınlayan Sanatçılardan Suç Duyurusu Sanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" adlı grup, Berkin Elvan için hazırladıkları video nedeniyle, aralarında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de bulunduğu bazı tanınmış kişi, yazar ve gazetecilerin kendileri hakkında suç teşkil eden hakaret ve küfür içeren haber ve yorumlar yaptıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
 • 26 Mart 2015 16:14 Berkin Videosunu Yayınlayan Sanatçılardan Suç Duyurusu Berkin Videosunu Yayınlayan Sanatçılardan Suç Duyurusu Sanatçı ve aydınlardan oluşan Sanat Meclisi adlı grup, Berkin Elvan için hazırladıkları video nedeniyle, aralarında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de bulunduğu bazı tanınmış kişi, yazar ve gazetecilerin kendileri hakkında suç teşkil eden hakaret ve küfür içeren haber ve yorumlar yaptıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
 • 26 Mart 2015 15:58 Sanat Meclisi, Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak Sanat Meclisi, Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak Sanat Meclisi, Berkin Elvan için hazırlanan video üzerinden kendilerine hakaret eden başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek olmak üzere bazı gazeteciler hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
 • 23 Ocak 2015 13:08 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buluştular 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buluştular Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM İSTANBUL DHA Yaşar Kemal'in, 1995 yılında Der Spiegel'e yazdığı 'Yalanlar Seferi' başlıklı yazısı nedeniyle yargılanmasının 20'inci yıldönümünde, mahkeme günü yazara destek verenler, bugün de Beşiktaş'taki dönemin İstanbul DGM binası önünde bir araya gelip üzerinde '21. Yıl olmaz olsun" yazılı pastayı kesti.
 • 23 Ocak 2015 12:54 20 Yıl Sonra Yaşar Kemal'in Yargılandığı Mahkemedeler 20 Yıl Sonra Yaşar Kemal'in Yargılandığı Mahkemedeler Yaşar Kemal'in, 1995 yılında Der Spiegel'e yazdığı 'Yalanlar Seferi' başlıklı yazısı nedeniyle yargılanmasının 20'inci yıldönümünde, mahkeme günü yazara destek verenler, bugün de Beşiktaş'taki dönemin İstanbul DGM binası önünde bir araya gelip üzerinde "21. Yıl olmaz olsun" yazılı pastayı kesti.