SON DAKİKA LAPSEKİ HABERLERİ

Son Dakika Lapseki Haberleri

17:38
Çanakkale Lapseki'de Bir Köyde Kuduz Karantinası Lapseki'de bir köyde kuduz karantinası Çanakkale'nin Lapseki İlçesi Taştepe Köyü'nde, bir köylü ile bazı küçükbaş ve kümes hayvanlarını ısıran köpeğin kuduz olduğu anlaşıldı.
Çanakkale Lapseki'de Bir Köyde Kuduz Karantinası
17:08
Lapseki'de Bir Köyde Kuduz Karantinası Çanakkale'nin Lapseki İlçesi Taştepe Köyü'nde, bir köylü ile bazı küçükbaş ve kümes hayvanlarını ısıran köpeğin kuduz olduğu anlaşıldı.
Lapseki'de Bir Köyde Kuduz Karantinası
14:25
Çanakkale'de Kuduz Karantinası Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Taştepe köyü, kuduz köpeğin bir vatandaşı ısırması üzerine karantina altına alındı.
Çanakkale'de Kuduz Karantinası
14:09
Lapseki'de Kuduz Karantinası Taştepe köyünde, bir kişiyi ısıran köpeğin kuduz olduğunun belirlenmesinin ardından bölge karantinaya alındı.
Lapseki'de Kuduz Karantinası
10:20
Lapseki'de Çocuklara Karne Hediyesi Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, Belediye tarafından çocuklar için gösteri düzenlendi.
Lapseki'de Çocuklara Karne Hediyesi
12:10
Sığırcıklar Meyve Bahçelerini İstila Etti Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, binlerce sığırcık kuşu, meyve bahçelerine ve yollara konarak, çıkardıkları seslerle vatandaşları şaşırttı.
Sığırcıklar Meyve Bahçelerini İstila Etti
13:51
Kazada 2 Aylık Oğlunu Üzerine Kapanarak Korudu Çanakkale'de özel otomobilin takla attığı kazada, arka koltukta oturan anne 23 yaşındaki Hamide Kocaman'ın üzerine kapanıp sımsıkı sarıldığı kucağındaki 2 aylık oğlu Eymen Çınar hafif yaralı olarak kurtuldu.
Kazada 2 Aylık Oğlunu Üzerine Kapanarak Korudu
13:31
Çanakkale Kaza Yapan Anne Sedyeden Görevlilere Böyle Seslendi Ne Olur Oğluma İyi Bakın Kaza yapan anne sedyeden görevlilere böyle seslendi : Ne olur oğluma iyi bakın ÇANAKKALE'de özel otomobilin yoldan çıkarak takla attığı kazada, arka koltukta oturan anne Hamide Kocaman'ın (23) üzerine kapanıp sımsıkı sarıldığı kucağındaki 2 aylık oğlu Eymen Çınar hafif yaralı olarak kurtuldu.
Çanakkale Kaza Yapan Anne Sedyeden Görevlilere Böyle Seslendi Ne Olur Oğluma İyi Bakın
09:00
AK Parti Lapseki Kadın Kolları 4'üncü Olağan Kongresi AK Parti Lapseki Kadın Kolları 4'üncü Olağan Kongresinde başkanlığa yeniden Sevda Kılıç seçildi.
22:08
Lapseki AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, Ak Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresinde Sevda Kılıç yeniden başkan seçildi.
Lapseki AK Parti Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi
11:46
Görme Engelliler İçin Kitap Okuyorlar Çanakkale Savaşlarının 100. yıl dönümünde görme engelli vatandaşlar için ‘Karanlıktan Aydınlığa’ adı altında gönüllü okuyucu projesi başlatıldı.
Görme Engelliler İçin Kitap Okuyorlar
10:17
Emekli Madencilerin Yaşadığı Köye Altın Madenine Tepki Çanakkale'nin Çan İlçesi'nde, Kazdağları'nın eteklerindeki Dondurma Köyü Karaçakıl Mevkisi'nde, Koza Altın A.Ş. tarafından açılması planlanan altın, gümüş ve kurşun madeni için ÇED süreci başladı.
Emekli Madencilerin Yaşadığı Köye Altın Madenine Tepki
10:31
Lapseki'de Köyün Adına Yakışır "Ballı" Ağırlama Lapseki'ye bağlı Balcılar köyünün sakinleri, misafirlerine çay yerine bal ikram ediyor.
Lapseki'de Köyün Adına Yakışır 'Ballı' Ağırlama
10:30
Lapseki'de Köyün Adına Yakışır "Ballı" Ağırlama Lapseki'ye bağlı Balcılar köyünün sakinleri, misafirlerine çay yerine bal ikram ediyor.
Lapseki'de Köyün Adına Yakışır 'Ballı' Ağırlama
09:38
AK Parti Lapseki Gençlik Kolları Seçimi Başkanlığa Kamaşık seçildi.
14:39
Beşiktaş Tırı Lapseki'de Beşiktaş tırı Çanakkale'nin Lapseki ilçesine ulaştı.
Beşiktaş Tırı Lapseki'de
10:47
Çanakkale Boğazında Sis Çanakkale'de etkili olan sis nedeniyle, Çanakkale Boğazı transit gemi geçişlerine kapatıldı.
Çanakkale Boğazında Sis
09:18
Çanakkale Boğazında Sis Çanakkale'de etkili olan sis nedeniyle, Çanakkale boğazı transit gemi geçişlerine kapatıldı.
Çanakkale Boğazında Sis
19:08
Ülkü Ocaklarından Uygur Türklerine Destek İçin İmza Kampanyası Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, Ülkü Ocakları Doğu Türkistan’da katledilen Müslüman Uygur Türklerine destek olmak için basın açıklaması gerçekleştirdi.
Ülkü Ocaklarından Uygur Türklerine Destek İçin İmza Kampanyası
12:20
Kapalı Pazar Yeri Buzhane Engeline Takıldı Çanakkale’nin Lapseki ilçesine yapılması planlanan kapalı pazar yeri, soğuk hava deposu engeline takıldı.
Kapalı Pazar Yeri Buzhane Engeline Takıldı
09:21
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı Lapseki'nin yeni Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz göreve başladı.
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı
14:25
Çanakkale Kar Yağışı Başladı Çanakkale'de sabah erken saatlerde etkili olan lodos ve yağmur, ilerleyen saatlerde yerini poyraz ve kar yağışına bıraktı.
Çanakkale Kar Yağışı Başladı
12:49
Lapseki'de Kuvvetli Lodos Çanakkale'deki kuvvetli lodos, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor.
Lapseki'de Kuvvetli Lodos
12:41
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor Çanakkale'de sabah erken saatlerde etkili olan lodos ve yağmur, ilerleyen saatlerde yerini poyraz ve kar yağışına bıraktı.
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor
22:53
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Boğaz hattındaki bazı feribot seferleri hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos
13:29
Lapseki Belediye Başkanı Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Çanakkale’nin Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Lapseki İHA muhabirleri Orhan Aktuğ ve Mustafa Uçmaz’ı bürolarında ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Lapseki Belediye Başkanı Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
12:08
Lapseki'de Buzhanede Patlama: 2 Yaralı Lapseki'de bir buzhanede yaşanan patlamada 2 kişi yaralandı.
Lapseki'de Buzhanede Patlama: 2 Yaralı
11:38
Çanakkale'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı Çanakkale'nin Lapseki ilçesindeki bir soğuk hava deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.
Çanakkale'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı
11:24
Lapseki'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde bir soğuk hava deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.
Lapseki'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı
11:23
Çanakkale'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı Çanakkale'nin Lapseki ilçesindeki bir soğuk hava deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.
Çanakkale'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı
11:19
Lapseki'de Buzhanede Patlama: 2 Yaralı Lapseki'deki patlamada, iş yeri sahibi ve eşi yaralandı, çevredeki bina ve araçlarda hasar oluştu.
Lapseki'de Buzhanede Patlama: 2 Yaralı
11:09
Lapseki'de Soğuk Hava Deposunda Patlama Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, bir soğuk hava deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.
Lapseki'de Soğuk Hava Deposunda Patlama
11:08
Çanakkale'de Soğuk Hava Deposunda Patlama: 2 Yaralı Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde bir soğuk hava deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.
10:45
Lapseki Devlet Hastanesine Yeni Başhekim Atandı Çanakkale’nin Lapseki ilçesi Devlet Hastanesine atanan Başhekim Bekir Şahin, göreve başladı.
Lapseki Devlet Hastanesine Yeni Başhekim Atandı
19:01
Lapseki Lapsekili Balıkçı Yunanistan'da Gözaltına Alındı Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'nde balıkçılık yapan 29 yaşındaki Ulvi Aygün, ailesinin iddiasına göre, yılbaşı gecesi botla balık tutmaya gittiği Meriç Nehri'nde, Yunan devriyesi tarafından gözaltına alındı.
Lapseki Lapsekili Balıkçı Yunanistan'da Gözaltına Alındı
17:13
Lapsekili Balıkçı Yunanistan'da Gözaltına Alındı Çanakkale'de balıkçılık yapan Ulvi Aygün, yılbaşı gecesi botla balık tutmaya gittiği Meriç Nehri'nde, Yunan devriyesi tarafından gözaltına alındı.
Lapsekili Balıkçı Yunanistan'da Gözaltına Alındı
16:45
Türk Balıkçının Yunanistan'da Tutuklandığı İddiası Lapseki'de yaşayan bir balıkçının, yaklaşık 10 gün önce Ege Denizi'nde Yunanistan karasularını ihlal ettiği gerekçesiyle alıkonularak, bu ülkede tutuklandığı ileri sürüldü.
10:11
Çanakkale'de Ada Seferlerine Poyraz Engeli Çanakkale'de, Gökçeada ve Bozcaada'ya gün içinde yapılması gereken bazı seferler, Kuzey Ege Denizi'ndeki kuvvetli poyraz nedeniyle iptal edildi.
Çanakkale'de Ada Seferlerine Poyraz Engeli
09:57
Çanakkale'de Ada Seferlerine Poyraz Engeli Çanakkale'de, Gökçeada ve Bozcaada'ya gün içinde yapılması gereken bazı seferler, Kuzey Ege Denizindeki kuvvetli poyraz nedeniyle iptal edildi.
Çanakkale'de Ada Seferlerine Poyraz Engeli
14:15
Restore Edilen Cami Bakımsızlıktan Yıkılıyor Çanakkale'nin Lapseki ilçesindeki Gazi Süleyman Paşa Camii restorasyonun ardından yağan ilk karla adeta harabeye döndü.
Restore Edilen Cami Bakımsızlıktan Yıkılıyor
12:43
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Sarıköy Mahallesi’nde (köyünde) bu yıl 5’ncisi yapılan geleneksel deve güreşlerinde 76 deve güreşti.
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı
13:07
Roman İlahi Grubu, Feshane'de Sahne Aldı Lapseki Roman İlahi Grubu, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen "Çanakkale Tanıtım Günleri"nde, sahne aldı.
16:25
"Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz" Çanakkale Valiliği tarafından organize edilen "Çanakkale Tanıtım Günleri" Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törenle başladı.
'Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz'
16:22
Müezzinoğlu: Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz * Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Çanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve çalışanları olarak '14 Mart Tıp Bayramı'nı bu sene Çanakkale'de kutlayalım' dedik.
Müezzinoğlu: Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz
15:36
Çanakkale Tanıtım Günleri" Başladı Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümünde, Sağlık Bakanlığı ve çalışanları olarak '14 Mart Tıp Bayramı'nı bu sene Çanakkale'de kutlayalım' dedik" "Çanakkale'de, 13 14 15 Mart'ta, Çanakkale Savaşı'na katılan, gerek bağımsızlık mücadelesi veren gerekse bizim bağımsızlığımıza kasteden.
Çanakkale Tanıtım Günleri' Başladı
12:34
Lisanssız Ürünlere El Konuldu Çanakkale'de, Pepee'nin taklit ürünlerini sattıkları belirlenen 5 işyerine polis tarafından düzenlenen operasyonda, lisanssız havlu, oyuncak ve çıkartmalar ele geçirildi.
Lisanssız Ürünlere El Konuldu
11:38
Lapseki Tarım Müdürlüğünde Hırsızlık Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, İlçe Tarım Müdürlüğünden 6 adet bilgisayar çalındı.
Lapseki Tarım Müdürlüğünde Hırsızlık
10:37
Lapseki Beyçayırlılar Derneği Başkanı Hasan Akman Oldu Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde 2004 yılından buyana faaliyetlerini sürdüren Beyçayırlılar Derneği Başkanı Hasan Akman oldu.
Lapseki Beyçayırlılar Derneği Başkanı Hasan Akman Oldu
23:33
Lapseki Roman İlahi Grubu, Feshane Günlerine Hazırlanıyor Lapseki Roman İlahi Grubu, 5 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Feshane'de yapılacak olan Çanakkale Günleri için hazırlıklarına devam ediyor.
Lapseki Roman İlahi Grubu, Feshane Günlerine Hazırlanıyor
18:00
Feribot Seferleri Normale Döndü Çanakkale’de iptal edilen feribot seferleri fırtınanın etkisini yitirmesinin ardından normale döndü.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:31:36. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LAPSEKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]