SON DAKİKA LEVENT GOK/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Levent Gok/biyografisi Haberleri

 • 29 Temmuz 2016 15:45Erzurum'un Demokrasi Nöbetinde Yer ve Gök Ay Yıldızlı BayrakErzurum'un Demokrasi Nöbetinde Yer ve Gök Ay Yıldızlı BayrakDadaşların Yakutiye Kent Meydanı’ndaki demokrasi nöbeti aralıksız devam ediyor.
 • 29 Temmuz 2016 13:59CHP'li Gök: Bu Önerinin Gündeme Getirilmesi Şu Anda Uygun DeğildirCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Genelkurmay Başkanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT)'nın Cumhurbaşkanlığı'na bağlanmasına ilişkin "Biz de organların, kurumların nereye bağlı olduğu anayasa ve yasalarımızda bellidir.
 • 29 Temmuz 2016 13:16CHP Grup Başkanvekili Gök AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Genelkurmay Başkanlığı ve MİT'in Cumhurbaşkanlığına bağlanması önerisinin gündeme getirilmesi ve tartışılmasının uygun olmadığını savundu.
 • 27 Temmuz 2016 17:13CHP'li Gök: "Bir An Önce Yargı Bağımsızlığının Sağlanması Gerekiyor"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Levent Gök, “Türkiye’de çökertilmiş olan adalet duygusunun ve yargıda görmüş olduğumuz olumsuz tablonun çözümü açısından bir an önce yargı bağımsızlığının sağlanması gerekiyor” dedi.
 • 27 Temmuz 2016 15:55CHP Grup Başkanvekili Gök AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Biz CHP olarak öteden beri, Türkiye'de yargı bağımsızlığının sağlanması açısından bir anayasa çalışmasına katkı sunacağımızı ifade ediyorduk. İşte bu ortam tam da o ortamdır.
 • 27 Temmuz 2016 15:54CHP'li Gök: Partiler Görüşlerini Revize EdebilirCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderlerle yaptığı toplantıda gündeme gelen yargıyla ilgili yapılacak mini anayasa değişikliğiyle ilgili Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 27 Temmuz 2016 14:16Levent Nazifoğlu: "Bruma Galatasaray'da Kalacak"Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Portekizli yıldız futbolcu Bruma’nın takımda kalacağını açıkladı.
 • 26 Temmuz 2016 15:35Yasmin Erbil kimdir? Yasmin Erbil fotoğrafları ve biyografisiYasmin Erbil kimdir? Yasmin Erbil fotoğrafları ve biyografisiYasmin Erbil kimdir? Yasmin Erbil fotoğrafları ve biyografisi haberimizde. Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın 20 yaşındaki kızları Yasmin Erbil'in sosyal medyada paylaştığı fotoğraf yine olay oldu.
 • 25 Temmuz 2016 14:13CHP'li Gök: "Normalleşmeyi Sağlarken Bütün Bunları Değerlendirerek Herkesi Bu Sürece Katmanın...CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, “Normalleşmeyi sağlarken bütün bunları değerlendirerek herkesi bu sürece katmanın sayısız yararının olacağını düşünüyorum” dedi.
 • 25 Temmuz 2016 12:33CHP Grup Başkanvekili Gök AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davetine ilişkin, "Siyasi partilere, kurumlara, Cumhurbaşkanı'na düşen görev, Türkiye'yi bir an önce normalleştirecek, herkesin birbiri ile diyaloğunu artıracak adımları atmaktır.
 • 23 Temmuz 2016 17:15İntihar Eden Yarbay Levent Önder Toprağa Verildi15 Temmuz darbe girişimi esnasında, kalkışıma engel olamadığı için 'suçluluk duyarak' intihar ettiği öne sürülen Yarbay Levent Önder, düzenlenen askeri törenin ardından Samsun'da toprağa verildi.
 • 22 Temmuz 2016 11:15Levent Önder kimdir? Bunalıma giren Yarbay Önder intihar ettiLevent Önder kimdir? Bunalıma giren Yarbay Önder intihar ettiLevent Önder kimdir? Bunalıma giren Yarbay Önder intihar etti. Bir süredir Siirt'teki 3'üncü Komando Tugay Komutanlığı Kurmay Başkan Vekili görevini yürüten Yarbay Levent önder, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Siirt'teki gelişmeleri engelleyemediği için girdiği bunalım sonucu bu sabah erken saatlerde, beylik tabancası ile intihar etti.