21:4700
SON DAKİKA LEYLA İLE MECNUN HABERLERİ

Son Dakika Leyla ile Mecnun Haberleri

  Evliliklerinin 50. Yılını Tamamlayan Çiftlere Madalya

  Evliliklerinin 50. Yılını Tamamlayan Çiftlere Madalya

  Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Aile Haftası etkinlikleri kapsamında evliliklerinde 50 yılı geçiren 20 çifte, madalya ve teşekkür belgeleri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından törenle verildi. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Sinan Yağmur 'Aşkın 7 Hali Bişnev' Adlı Romanını Anlattı

  Sinan Yağmur "Aşkın 7 Hali Bişnev" Adlı Romanını Anlattı

  Tasavvuf tarihinin en can alıcı noktaları hakkında yazdığı romanlarıyla milyonlara ulaşmayı başaran İlahiyatçı Yazar Sinan Yağmur, Adıyaman Üniversitesi'nde katıldığı "Aşkın 7 Hali Bişnev” adlı söyleşide romanını anlattı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Amasya Belediyesi 5. Ulusal Karikatür Yarışması

  Amasya Belediyesince 5.'si düzenlenen "AŞK'ın Başkenti Amasya" konulu Ulusal Karikatür Yarışması'nın kazananları belli oldu. (06 Mayıs 2014 Salı )

   

  Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze

  Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze

  Amasya’da tarihi Ferhat Su Kanalı’nın bulunduğu alana yapılan müzede herkes aşık. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze

  Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze

  Amasya’da tarihi Ferhat Su Kanalı’nın bulunduğu alana yapılan müzede herkes aşık.Şehirde yaşanan Ferhat ile Şirin Efsane efsanesinden esinlenip ‘Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi’ adını verdikleri müzedeki 8 ayrı bölümde Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı, Leyla ile Mecnun ve Romeo ile Juliet gibi efsaneleşen aşk hikayelerinin karakterlerinin yanı sıra Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan'a duyduğu aşkın da anlatıldığını belirten Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş, müzede ayrıca Aşık Veysel, (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Ege Tanman'dan Böbrek Bekleyen Çocuklara Destek

  Ege Tanman'dan Böbrek Bekleyen Çocuklara Destek

  BURSA (İHA) – Bursa’da böbrek nakli bekleyen çocuklar, kendileri için düzenlenen 23 Nisan kutlamalarına katılarak gönüllerince eğlendi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Ege Tanman'dan Böbrek Hastası Miniklere Moral Desteği

  Ege Tanman'dan Böbrek Hastası Miniklere Moral Desteği

  'Babam ve Oğlum' filmi ile tanınan genç oyuncu Ege Tanman, böbrek bekleyen çocuklar için özel düzenlenen 23 Nisan kutlamalarına katıldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  !f&Sundance Senaryo Lab'in 2014 Yetenekleri Belli Oldu!

  !f İstanbul'un dünyanın önde gelen bağımsız sinema kurumu Sundance ile ortaklaşa yürüttüğü !f & Sundance Senaryo Lab'e katılacak yetenekler belli oldu. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Türkmenistan Tanıtımı ve Mahtımkulu'yu Anma Günü'

  Türkmenistan Tanıtımı ve Mahtımkulu'yu Anma Günü"

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından “Türkmenistan Tanıtım ve Mahtımkulu’yu Anma Günü” programı düzenlendi. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  14 Şubat'ta Nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde Kıyıldı

  14 Şubat'ta Nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde Kıyıldı

  Amasya'daki Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlenen programda 9 çiftin nikahı kıyıldı Ferhat'ın Şirin için deldiği belirtilen, "Ferhat Su Kanalı" olarak bilinen mevkide yapılan, içinde Romeo ve Juliet'ten Leyla ile Mecnun'a, Kerem ile Aslı'dan Mevlana, Hacı Bektaş ı Veli ve Yunus Emre'nin "ilahi aşk"ına kadar birçok efsanevi aşkın yansıtıldığı müzede çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıymanın mutluluğunu yaşadı. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Sevgililer Günü'nde Aşıklar Müzesi Açıldı

  Amasya Belediyesi tarafından yaptırılan 'Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'nin resmi açılışı bugün gerçekleştirildi. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Adana'da Unutulmayan Aşklar Sergisi

  Adana'da Unutulmayan Aşklar Sergisi

  Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Ferhat ile Şirin gibi tarihe geçmiş birçok aşklar dilden dile dolaşırken, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir kez daha Adana’da sergi ile anıldı. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Unutulmayan Aşklar' Sergisi

  Unutulmayan Aşklar" Sergisi

  Adem ve Havva ile başlayan, Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Ferhat ile Şirin gibi tarihe geçmiş birçok aşklar dilden dile dolaşırken, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir kez daha Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sergi ile anıldı. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 21:47:29. #1.12#