SON DAKİKA LEYLA İLE MECNUN HABERLERİ

Son Dakika Leyla İle Mecnun Haberleri

 • 18:03 Şehir Tiyatrosu'ndan Kıbrıs Turnesi Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde (KKTC) düzenlenen, 2. Mesarya Tiyatro Şöleni'nde sahne alacak.
 • 17:58 Şehir Tiyatrosu'ndan Kıbrıs turnesi Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 5 oyun ve 9 performansla KKTC'de düzenlenen '2. Mesarya Tiyatro Şöleni'nde sahne alacak.
 • 15:35 Yıldızlar Geçidi Dört Ayaklı Minarenin ihtişamı, Yenikapı Sokağı yıldızlar geçidine çevirdi.
 • 11:31 Beyaz Show'un Bu Haftaki Konukları Kimler? - Beyaz Show Fragmanı Yayınlandı! Beyaz Show'un Bu Haftaki Konukları Kimler? - Beyaz Show Fragmanı Yayınlandı! Kanal D'nin reyting rekorları kıran talk show programı Beyaz Show'da bu hafta birbirinden değerli isimler yer alıyor.
 • 10:36 Cengiz Bozkurt Kimdir? Cengiz Bozkurt Kimdir? Kanal D ekranlarının fenomen programı Beyaz Show'da bu hafta birçok ünlü isim bir arada olacak.
 • 12:14 N'oluyo Ekranın Nabzını Tutuyor Televizyonun sosyal medyası N'oluyo platformunda şubat ayında, en çok takip edilen, en çok check-in olunan ve en çok hatırlatma kurulan yerli ve yabancı yapımların listeleri oluştu.
 • 15:28 Şehir'de tiyatro rüzgarı Mart'ta da esiyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, en güzel oyunlarını Mart ayında da sanatseverlerin izlenimine sunuyor.
 • 10:08 Cengiz Bozkurt'tan Yeni Dizi Müjdesi Cengiz Bozkurt'tan Yeni Dizi Müjdesi Erdal Bakkal rolüyle milyonların gönlünde taht kuran Oyuncu Cengiz Bozkurt, hayranlarına yeni bir diziye başlayacaklarının müjdesini verdi.
 • 10:27 Şükran Ovalı, Şükran Ovalı, "Pardon" Deyip Paramparça'ya Girdi Pazartesi akşamları Türkiye'yi ekran başına kilitleyen 'Paramparça'nın güçlü kadrosuna, Hümeyra'nın ardından başarılı oyuncu Şükran Ovalı da katıldı.
 • 10:11 "PARDON" Deyip Giriyor Pazartesi akşamları Türkiye'yi ekran başına kilitleyen 'Paramparça'nın güçlü kadrosuna, Hümeyra'nın ardından başarılı oyuncu Şükran Ovalı da katıldı.
 • 21:54 Uşak Belediyesi'nden Aşıklara 14 Şubat Etkinliği Uşak Belediyesi'nden Aşıklara 14 Şubat Etkinliği Uşak'ta belediyenin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde düzenlediği etkinlikte 5 çift evliliğe ilk adımı attı, iki gençten de sevgililerine evlilik teklif etti.
 • 21:43 Uşak Belediyesi'nden Aşıklara 14 Şubat Etkinliği Uşak Belediyesi'nden Aşıklara 14 Şubat Etkinliği Uşak'ta belediyenin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde düzenlediği etkinlikte 5 çiftin nikahları gökyüzüne güvercinler bırakıldıktan sonra kıyıldı, iki genç de sevgililerine evlilik teklif etti.
 • 17:58 Aşıklar Şehrinde Bir Başka Olur Sevgililer Günü Aşıklar Şehrinde Bir Başka Olur Sevgililer Günü Uşak Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle en romantik etkinliklerden birisini gerçekleştirdi.
 • 11:05 Mem U Zin, Bu Toprakların Özgün Bir Hikayesi" Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Namık Açıkgöz, kamuoyunda büyük tartışmalara yol açan Ahmed-i Hani'nin ünlü eseri Mem u Zin'in bu toprakların özgün bir hikayesi olduğunu belirterek, "Bugünlerde büyük acıların yaşandığı Cizre ve civarında yaşanmış bir aşkın hikayesi olan Mem u Zin, özünde beşeri ve ilahi aşkı terennüm ederken, bir yandan da yaşadığımız bu acılı günlere, sanki Yunus Emre diliyle 'Aşk gelicek cümle eksikler biter' der gibi seslenmekte, aşk olduğunda hiç ayrılık-gayrılığın olmayacağını müjdelemektedir" dedi.
 • 15:15 "Paramparça" Dizisine Katılan 2 Sürpriz Oyuncunun Rolleri Belli Oldu Paramparça dizisinin kadrosuna yeni katılan Şükran Ovalı "Psikiyatrist Ayşe"; Hümeyra ise Harun karakterinin halası "Maide" rolüyle ekrana gelecek.
 • 09:18 Hümeyra ve Şükran Ovalı Hümeyra ve Şükran Ovalı "Paramparça'da" İki sezondur Pazartesi gecelerinin lideri olan 'Paramparça', kadrosuna iki yeni isim daha kattı.
 • 02:48 Hollanda'da Fuzuli Konferansı Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, Türkevi Araştırmalar Merkezi, Pırıltı Edebiyat Dergisi ve Mürekkep Vakfınca "Fuzuli, Leyla ile Mecnun" adlı konferansa düzenlendi.
 • 23:59 Fuzuli, Belçika'da Anlatıldı Fuzuli, Belçika'da Anlatıldı Görüntü Dökümü : Eski Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen Başbakanlık Danışmanı Prof. Dr. İskender Pala Europalia Türkiye etkinlikleri kapsamında yapılan Türk Edebiyatı buluşmalarında Belçika'da Türk divan şairi Fuzuli hakkında bir konferans verildi.
 • 23:09 Fuzuli Belçika'da Anlatıldı Europalia Türkiye etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türk Edebiyatı buluşmalarında Belçika'da, divan şairi Fuzuli hakkında konferans verildi.
 • 02:07 Mersin - Köroğlu Operası, Mersin'de Sanatseverlerle Buluştu Mersin - Köroğlu Operası, Mersin'de Sanatseverlerle Buluştu Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin (MDOB), Türk dünyasının dahi bestecilerinden Azerbaycanlı Üzeyir Hacebeyli'nin ölümünün 130'ncü yıldönümü nedeni ile 3 perdelik Köroğlu Operası'nı sahneye taşıdı.
 • 23:42 Köroğlu Operası, Mersin'de Sanatseverlerle Buluştu Köroğlu Operası, Mersin'de Sanatseverlerle Buluştu Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin (MDOB), Türk dünyasının dahi bestecilerinden Azerbaycanlı Üzeyir Hacebeyli'nin ölümünün 130'ncü yıldönümü nedeni ile 3 perdelik Köroğlu Operası'nı sahneye taşıdı.
 • 10:09 Azerbaycan Büyükelçisi Bagirov'dan Başkan Kocamaz'a Ziyaret Azerbaycan Büyükelçisi Bagirov'dan Başkan Kocamaz'a Ziyaret Mersin Devlet Opera ve Balesi’nin Mersin prömiyerini yapacağı ‘Köroğlu’ operasını izlemek üzere kente gelen Azerbaycan’ın Ankara Büyükelçisi Faig Bagirov, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.
 • 01:44 Müziğin Minyatür Hali" İranlı sanatçı Reza Hemmatirad, efsane, kaside ve şiirlerden yola çıkarak Sabri Tuluğ Tırpan'ın piyanosu ve Burcu Karadağ'ın neyi eşliğinde minyatür yaptı.
 • 14:17 Hayvansever Oyuncudan Tatil Yöresindeki Barınaklara Tepki Hayvansever Oyuncudan Tatil Yöresindeki Barınaklara Tepki Dizi oyuncusu ve Türkiye Hayvan Hakları Savunucusu Semih İğdigül, sokak hayvanlarına dikkat çekmek için motosikletiyle başlattığı Türkiye turu kapsamında Muğla’nın Marmaris ilçesine geldi.
 • 14:00 Doğunun İlk Opera Bestecisi" Hacıbeyli Anılıyor Azerbaycan'ın ünlü bestecisi Üzeyir Hacıbeyli'nin 130. doğum yıl dönümü nedeniyle Bakü metrosunun çeşitli istasyonlarında müzik dinletileri sunuldu.
 • 11:46 İngilizler, Shakespeare'i Bir Kültür Ajanı Olarak Kullanıyor" Ünlü oyun yazarı Shakespeare'i ve üzerine yazılmış eserleri inceleyen yazar Mehmet Kurtoğlu, yaptığı çalışmalar hakkında AA muhabirine açıklamada bulundu.
 • 19:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tahir Elçi'nin Öldürülmesine Tepki (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tahir Elçi'nin Öldürülmesine Tepki (3) Burhaniye'de VATANDAŞLARA SESLENDİ Açılışlar için geldiği Burhaniye ve Ayvalık'ta çeşitli ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dönüşte Burhaniye Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 19:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu ana kadar 800 bini aşkın bilgisayar tablet öğrencilerimize dağıtıldı.
 • 16:06 Dizilerin Karakter Oyuncusu İydigül'den Terk Edilen Köpekler Tepkisi Dizilerin Karakter Oyuncusu İydigül'den Terk Edilen Köpekler Tepkisi Hayvan dostu ve Türk dizilerinin karakter oyuncusu Semih İydigül, ‘Bir damla yaşam’ motoru ile Mersin’den başladığı Türkiye turunda Bakü’ye de uğrayarak hayvan katliamlarına dikkat çekiyor.
 • 23:23 Yedi Güzel Adam Söyleşileri Yedi Güzel Adam söyleşileri kapsamında Şair Alaeddin Özdenören anıldı.
 • 17:19 Sokak Hayvanları İçin Yola Düştü Sokak Hayvanları İçin Yola Düştü Türkiye Hayvan Hakları Savunucusu 59 yaşındaki Semih İğdigül, sokak hayvanlarının barınma ve bakım sorunlarına dikkat çekmek için motosikletiyle Türkiye turu başlattı.
 • 12:42 İskender Pala Şiir, Mesel ve Meseleleri Anlattı İskender Pala Şiir, Mesel ve Meseleleri Anlattı Küçükçekmece’de düzenlenen söyleşide sevenleriyle buluşan Prof. Dr. İskender Pala, “Fuzuli’nin Leyla ile Mecnun beyitlerinde Shakspeare’den daha güzel hikayeler var. Shakspeare Müslüman olsaydı ya da Müslüman bir ülkede yaşasaydı eminim ki, olmak ya da olmamak yerine bulmak ya da bulmamak diyecekti” dedi.
 • 01:46 Ünlü Oyuncu Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti Ünlü Oyuncu Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti Haber: Ramazan EĞRİ / İSTANBUL DHA Türk sinemasının ünlü isimlerinden Yılmaz Köksal tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 01:06 Ünlü Oyuncu Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti Türk sinemasının ünlü isimlerinden Yılmaz Köksal tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 00:57 Ünlü Oyuncu Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti Ünlü Oyuncu Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti Haber: Ramazan EĞRİ / İSTANBUL DHA Türk sinemasının ünlü isimlerinden Yılmaz Köksal tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 23:54 Yeşilçam Oyuncusu Yılmaz Köksal Vefat Etti Türk sinemasının ünlü isimlerinden Yılmaz Köksal tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 13:37 Yönetmen Memduh Ün'ün Vefatı Vefat eden yönetmen Memduh Ün'ün cenazesi, 19 Ekim Pazartesi günü İstanbul'da düzenlenecek törenin ardından 20 Ekim'de Muğla'nın Bodrum ilçesinde toprağa verilecek.
 • 14:57 Engelsiz Diyalog Tiyatrosu, ?renkli Yaşam, Renkli Aşk? İsimli Oyunu Sahneledi Engelsiz Diyalog Tiyatrosu, ?renkli Yaşam, Renkli Aşk? İsimli Oyunu Sahneledi Dha DIŞ HABER - Engelsiz Diyalog Tiyatrosu, 'Renkli Yaşam, Renkli Aşk' isimli oyunu sahneledi ALMANYA'NIN Hamburg kentinde, engelli ve engelsizlerin çocuk ve gençlerin birada sahneye çıktığı Engelsiz Diyalog Tiyatrosu Bürgertreff Altona Kültür Merkezi'nde yeni oyunu 'Renkli Yaşam, Renkli Aşk'ın prömiyerini yaptı.
 • 14:49 Engelsiz Diyalog Tiyatrosu, Engelsiz Diyalog Tiyatrosu, "Renkli Yaşam, Renkli Aşk" İsimli Oyunu Sahneledi Dha DIŞ HABER - ALMANYA'NIN Hamburg kentinde, engelli ve engelsizlerin çocuk ve gençlerin birada sahneye çıktığı Engelsiz Diyalog Tiyatrosu Bürgertreff Altona Kültür Merkezi'nde yeni oyunu "Renkli Yaşam, Renkli Aşk"ın prömiyerini yaptı.
 • 13:40 Şehir'de 'Sihirli Orman' Günleri Şehir'de 'Sihirli Orman' Günleri Yaz turnesiyle vatandaşlara keyifli anlar yaşatan Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, şimdi de çocukları, 'Sihirli Orman' adlı gölge oyunuyla buluşturuyor.
 • 11:33 Ankara Devlet Opera ve Balesi Yeni Sezona "Merhaba" Diyor Ankara Devlet Opera ve Balesi, 2015-2016 sanat sezonuna merhaba diyor.
 • 14:08 Şehir Tiyatrosu İle Yaz Coşkusu Devam Ediyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonunda tüm ilçelerde sahnelediği oyunlarıyla vatandaşlara keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.
 • 13:12 Şehir Tiyatrosu'nda Yaz Coşkusu Şehir Tiyatrosu'nda Yaz Coşkusu Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Bir Yeşilçam Güzellemesi; Leyla İle Mecnun’ ile ‘Arslan Bey’in Kerimesi’ adlı oyunlarıyla tüm ilçelerde yaz akşamlarına neşe katmaya devam ediyor.
 • 13:04 Şehir Tiyatrosu Yaz Turnesine Devam Ediyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Bir Yeşilçam Güzellemesi; Leyla ile Mecnun’ ve ‘Arslan Bey’in Kerimesi’ adlı oyunlarını yaz turnesinin 2. ve 3. etapları kapsamında yeniden sahneleyecek.
 • 12:59 Şehir Tiyatrosu Yaz Turnesine Devam Ediyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, "Bir Yeşilçam Güzellemesi", "Leyla ile Mecnun" ve "Arslan Bey'in Kerimesi" oyunlarını yeniden sahneleyecek.
 • 12:33 Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali'ni Bekliyor Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali'ni Bekliyor Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde Kaunos Altın Aslan Film Festivalinin bu yıl 10’uncusu düzenlenecekKültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, Köyceğiz Belediyesi, Kültürler Arası İşbirliği ve Diyalog Derneği tarafından 22 Ağustos - 25 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “10. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali” hazırlıkları tamamlandı.
 • 12:01 Efsane Aşk Keles'te Can Buldu Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 'Bir Yeşilçam Güzellemesi; Leyla ile Mecnun' adlı oyununu Keles'te sahneleyerek vatandaşlara keyifli bir akşam yaşattı.
 • 15:46 Şehir Tiyatrosu Yaza Damgasını Vurdu Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonunda her ilçede sahnelediği oyunlarıyla vatandaşların Ramazan ayına da yepyeni renkler katıyor.
 • 13:20 Bursa'da Şehir Tiyatrosu Yaza Damgasını Vurdu Bursa'da Şehir Tiyatrosu Yaza Damgasını Vurdu Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonunda her ilçede sahnelenen oyunlarıyla vatandaşlara ramazan ayına da keyifli anlar yaşatıyor.
 • 12:12 Mehmet Usta Mehmet Usta Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu Mehmet Usta, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden mezun olur.