SON DAKİKA LEYLA İLE MECNUN HABERLERİ

Son Dakika Leyla ile Mecnun Haberleri

10:30
Bana Masal Anlatma'nın Özel Gösterimi Yapıldı Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, sezonun bol kahkahalı filmi 'Bana Masal Anlatma'nın özel gösterimi Adana’da yapıldı.
Bana Masal Anlatma'nın Özel Gösterimi Yapıldı
09:23
Adana Optimum'a Yine "Yıldız" Yağacak Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, sezonun bol kahkahalı filmi “Bana Masal Anlatma”nın Adana’daki özel gösterimi 25 Ocak Pazar günü, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapılacak.
Adana Optimum'a Yine 'Yıldız' Yağacak
10:42
Evlilik Programıyla Ünlenen Caner 'Cinci' Oldu İzdivaç programında Tülin'le yaşadığı aşkla tanınan Caner, Amasya'da çekimlerine başlanan 'Lanetli Anahtar' adlı filmde 'cinci' rolüyle ekran karşısına çıkacak.
Evlilik Programıyla Ünlenen Caner 'Cinci' Oldu
10:45
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek Türkiye sinemalarında bu hafta 2'si yerli 5 film vizyona girecek.
09:11
Filinta 3. Bölümüyle Dünya TT Listesine Girdi! 'Filinta', geçtiğimiz Salı akşamı yayınlanan 3. Bölümünün başladığı saat itibariyle Dünya TT listesinde yer alarak seyircisinin hem Türkiye'de hem de yurt dışındaki diziye olan bağlılığını bir kez daha gösterdi.
08:34
"Bana Masal Anlatma" Vizyonda! Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, Bkm Film yapımı sezonun bol kahkahalı filmi "Bana Masal Anlatma" bu hafta vizyonda.
21:05
Bana Masal Anlatma" İzmir Galası Optimum'da Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, Bkm Film yapımı sezonun bol kahkahalı filmi “Bana Masal Anlatma” bu hafta vizyona giriyor.
Bana Masal Anlatma' İzmir Galası Optimum'da
09:32
Songül Öden ''SERÇE'' Oldu Endemol'ün 'Paramparça' adlı dizisinin açık ara birinci olmasının ardından merakla beklenen ikinci dizisi 'Serçe Sarayı' için çalışmalara başlandı.
16:00
Bana Masal Anlatma Film Fragmanı Leyla ile Mecnun'daki katkısıyla büyük sevgi ve saygı kazanan Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma, kaliteli oyuncu kadrosuyla gişeye iddialı geliyor.
Bana Masal Anlatma Film Fragmanı
15:49
Bana Masal Anlatma Film Fragmanı Leyla ile Mecnun'daki katkısıyla büyük sevgi ve saygı kazanan Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma, kaliteli oyuncu kadrosuyla gişeye iddialı geliyor.
Bana Masal Anlatma Film Fragmanı
09:14
Yılmaz Erdoğan'dan Sürpriz BKM yapımı Bana Masal Anlatma filminde Yılmaz Erdoğan da küçük bir rol aldı.
Yılmaz Erdoğan'dan Sürpriz
08:32
21.Yüzyılın En Tatlı Masalının Fragmanı Hazır! Daha önce imza attığı 'leyla İle Mecnun' gibi başarılı projeleriyle büyük beğeni toplayan Burak Aksak, BKM Yapımı 'Bana Masal Anlatma'yı sinema izleyicisi ile buluşturmak için gün sayıyor!
12:27
Efsane Aşkları" Buluşturan Müzeye Ziyaretçi Akını Amasya Belediyesi tarafından yaptırılan, Anadolu'da ve dünyada "efsane" olarak nitelendirilen aşkların maket, heykel ve rölyef gibi materyallerle özel dekor ve efektler eşliğinde anlatıldığı Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'ni, şubat ayından bu yana 70 bin kişi ziyaret etti Belediye Başkanı Özdemir: "Efsaneleşmiş.
12:47
Kaçak Aşıklar Sobelendi! Hazal Kaya ve Ali Atay'dan Birlikte İlk Poz Bir yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan iki ünlü oyuncu, önceki gece ilk kez objektiflere yakalandı.
Kaçak Aşıklar Sobelendi! Hazal Kaya ve Ali Atay'dan Birlikte İlk Poz
15:56
Ali Atay, Yan Karakter İçin Bile Servet İstemiş 'Leyla ile Mecnun' dizisiyle ünlenen Ali Atay'a sezon başında 'Karadayı' dizisinin yeni karakterlerinden Sosyete Yusuf'u oynaması için teklif gittiği ortaya çıktı.
Ali Atay, Yan Karakter İçin Bile Servet İstemiş
16:15
Terim ile İsmail Abi'nin Olay Yaratacak Videosu Fatih Terim ile Leyla ile Mecnun dizisinin İsmail Abisinin montajlanan videosu izlenme rekorları kıracak.
Terim ile İsmail Abi'nin Olay Yaratacak Videosu
06:22
Tam Altının Üstünü Çeyreklerle Alan Erdal Bakkal - Leyla ile Mecnun Tam Altının Üstünü Çeyreklerle Alan Erdal Bakkal - Leyla İle Mecnun
Tam Altının Üstünü Çeyreklerle Alan Erdal Bakkal - Leyla ile Mecnun
12:18
Direksiyon Başından Film Setlerine Sinema ve dizi filmlerin aranan karakter oyuncusu Hacı Yağmur, şehirlerarası otobüs firmasında şoför olarak çalışıyor.
Direksiyon Başından Film Setlerine
02:38
Özge Fışkın - Leyla ile Mecnun Özge Fışkın- Leyla ile Mecnun (GNL GÖRSEL VE İŞİTSEL ORG. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Özge Fışkın - Leyla ile Mecnun
13:51
Cizre Kaymakamlığı 'Divan' ile 'Mem-u Zin' Eserlerini Türkçe ve Kürtçe Bastı Cizre Kaymakamlığı, Ahmed-i Cezeri’nin meşhur 'Divan'ı ile Ahmed-i Hani’nin en çok tanınan 'Mem-u Zin' adlı edebi eserlerinin karşılıklı metin halinde Kürtçe ve Türkçe basımını gerçekleştirdi.
17:13
Erkan Can Ve Zafer Algöz Oyuncunun Özetidir Burhan Türk, Filmstudio dergisinin 4.sayısına konuk oldu.
08:21
Leyla ile Mecnun Ekibi Geri Dönüyor TRT1'in fenomen dizisi "Leyla ile Mecnun" ekibi, ekrana dönüyor.
Leyla ile Mecnun Ekibi Geri Dönüyor
17:59
Leyla ile Mecnun - O Eski Ramazanlar Nerede? Erdal Bakkal'ın aklına takılan ve yıllardır bulunamayan sorunun cevabı işte burada!
Leyla ile Mecnun - O Eski Ramazanlar Nerede?
12:52
Mehmet Sabri Genç: "Bizim Leylalarımız Julıet Olmasın" Yazar Mehmet Sabri Genç, aşk kavramının Batı ile bizim medeniyetimiz arasında farklı anlamlar taşıdığını belirterek, “Aşk, Batı’da iki kişi arasındaki cinsel uyumluluktur, bedene hapsedilmiştir.
12:57
Evliliklerinin 50. Yılını Tamamlayan Çiftlere Madalya Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Aile Haftası etkinlikleri kapsamında evliliklerinde 50 yılı geçiren 20 çifte, madalya ve teşekkür belgeleri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından törenle verildi.
Evliliklerinin 50. Yılını Tamamlayan Çiftlere Madalya
20:39
Sinan Yağmur "Aşkın 7 Hali Bişnev" Adlı Romanını Anlattı Tasavvuf tarihinin en can alıcı noktaları hakkında yazdığı romanlarıyla milyonlara ulaşmayı başaran İlahiyatçı Yazar Sinan Yağmur, Adıyaman Üniversitesi'nde katıldığı "Aşkın 7 Hali Bişnev” adlı söyleşide romanını anlattı.
Sinan Yağmur 'Aşkın 7 Hali Bişnev' Adlı Romanını Anlattı
16:20
Amasya Belediyesi 5. Ulusal Karikatür Yarışması Amasya Belediyesince 5.'si düzenlenen "AŞK'ın Başkenti Amasya" konulu Ulusal Karikatür Yarışması'nın kazananları belli oldu.
11:21
Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze Amasya’da tarihi Ferhat Su Kanalı’nın bulunduğu alana yapılan müzede herkes aşık.
Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze
10:04
Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze Amasya’da tarihi Ferhat Su Kanalı’nın bulunduğu alana yapılan müzede herkes aşık.Şehirde yaşanan Ferhat ile Şirin Efsane efsanesinden esinlenip ‘Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi’ adını verdikleri müzedeki 8 ayrı bölümde Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı, Leyla ile Mecnun ve Romeo ile Juliet gibi efsaneleşen aşk hikayelerinin karakterlerinin yanı sıra Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan'a duyduğu aşkın da anlatıldığını belirten Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş, müzede ayrıca Aşık Veysel,
Herkesin 'Aşık' Olduğu Müze
15:50
Ege Tanman'dan Böbrek Bekleyen Çocuklara Destek BURSA (İHA) – Bursa’da böbrek nakli bekleyen çocuklar, kendileri için düzenlenen 23 Nisan kutlamalarına katılarak gönüllerince eğlendi.
Ege Tanman'dan Böbrek Bekleyen Çocuklara Destek
15:38
Ege Tanman'dan Böbrek Hastası Miniklere Moral Desteği 'Babam ve Oğlum' filmi ile tanınan genç oyuncu Ege Tanman, böbrek bekleyen çocuklar için özel düzenlenen 23 Nisan kutlamalarına katıldı.
Ege Tanman'dan Böbrek Hastası Miniklere Moral Desteği
14:38
!f&Sundance Senaryo Lab'in 2014 Yetenekleri Belli Oldu! !f İstanbul'un dünyanın önde gelen bağımsız sinema kurumu Sundance ile ortaklaşa yürüttüğü !f & Sundance Senaryo Lab'e katılacak yetenekler belli oldu.
16:22
Leyla ile Mecnun - Zeki Alasya Göndermesi Leyla ile Mecnun - Zeki Alasya Göndermesi.
Leyla ile Mecnun - Zeki Alasya Göndermesi
15:42
Leyla ile Mecnun - Bakkal Erdal Freddy'e Karşı Leyla İle Mecnun - Bakkal Erdal Freddy'e Karşı.
Leyla ile Mecnun - Bakkal Erdal Freddy'e Karşı
15:23
Leyla ile Mecnun - A.cık Benim Amcam Değil Ki Leyla İle Mecnun - A.cık Benim Amcam Değil ki.
Leyla ile Mecnun - A.cık Benim Amcam Değil Ki
14:48
Leyla ile Mecnun - Cinnet Mahallesi Leyla İle Mecnun - Cinnet Mahallesi.
Leyla ile Mecnun - Cinnet Mahallesi
14:47
Leyla ile Mecnun Göndermeleri Leyla ile Mecnun Göndermeleri.
Leyla ile Mecnun Göndermeleri
16:41
Türkmenistan Tanıtımı ve Mahtımkulu'yu Anma Günü" Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından “Türkmenistan Tanıtım ve Mahtımkulu’yu Anma Günü” programı düzenlendi.
Türkmenistan Tanıtımı ve Mahtımkulu'yu Anma Günü'
18:30
Köçer: Türkiye Kendi Tarihinden ve Yaralarından Kaçan Bir Ülke (Özel) Atatürk Üniversitesi (AÜ) Iletişim Fakültesi tarafından düzenlenen Kar kısa film festivali ünlü isimlerin ve çok sayıda dinleyicinin katılımıyla devam ediyor.
Köçer: Türkiye Kendi Tarihinden ve Yaralarından Kaçan Bir Ülke (Özel)
17:09
Kar Film Festivalinde Ünlüler Geciti Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nce düzenlenen 10. Kar Kısa Film Festivali” ünlü isimlerin söyleşileriyle devam ediyor.
Kar Film Festivalinde Ünlüler Geciti
10:55
Eski Yeşilçam Filmleri Sergisi Ankara'da Türk sinemasının en geniş afiş koleksiyonunun sahibi Kültür ve Turizm Bakanlığı, "Eski Türk Filmi Afişleri" sergisiyle, sinemanın önde gelen 30 filminin afişlerini başkentli sanatseverlere sunuyor.
Eski Yeşilçam Filmleri Sergisi Ankara'da
17:06
Paris'te Komşum Wagnerin Galası Yapıldı Paris'te Pavillon Carré de Baudouin tiyatrosunda Ali İhsan Kaleci'nin yönetmenliğini yaptığı Komşum Wagner tiyatro oyunu sahnelendi.
16:55
Paris'te 'Komşum Wagner'in Galası Yapıldı Fransa'nın başkenti Paris'te Yakup Almelek'in yazdığı tiyatro oyunu "Komşum Wagner"in galası yapıldı.
Paris'te 'Komşum Wagner'in Galası Yapıldı
12:45
Azeri Heyetten Elazığ Belediyesine Ziyaret Elazığ'a gelen Azerbaycan Milletvekili Gauire Paşeyeva ve beraberindeki heyet, Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici'yi ziyaret etti.
Azeri Heyetten Elazığ Belediyesine Ziyaret
22:58
Her Gün 14 Şubat Düzce Üniversitesi lisans öğrencilerine sevgi dersi vererek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sevgi ve Aşk üzerine açıklamalarda bulundu.
Her Gün 14 Şubat
22:15
14 Şubat'ta nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde kıyıldı - Amasya Belediyesince bir süre önce yapımı tamamlanan Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlenen programda 9 çiftin nikahı kıyıldı.
14 Şubat'ta nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde kıyıldı -
18:09
Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'nde İlk Nikahlar Kıyıldı Amasya’da Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi’ndeki ilk nikahlar 14 Şubat Sevgiler Günü'nde kıyıldı.
Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'nde İlk Nikahlar Kıyıldı
17:55
14 Şubat'ta Nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde Kıyıldı Amasya'daki Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlenen programda 9 çiftin nikahı kıyıldı Ferhat'ın Şirin için deldiği belirtilen, "Ferhat Su Kanalı" olarak bilinen mevkide yapılan, içinde Romeo ve Juliet'ten Leyla ile Mecnun'a, Kerem ile Aslı'dan Mevlana, Hacı Bektaş ı Veli ve Yunus Emre'nin "ilahi aşk"ına kadar birçok efsanevi aşkın yansıtıldığı müzede çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıymanın mutluluğunu yaşadı.
14 Şubat'ta Nikahları Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi'nde Kıyıldı
17:51
Sevgililer Günü'nde Aşıklar Müzesi Açıldı Amasya Belediyesi tarafından yaptırılan 'Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'nin resmi açılışı bugün gerçekleştirildi.
11:45
Adana'da Unutulmayan Aşklar Sergisi Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Ferhat ile Şirin gibi tarihe geçmiş birçok aşklar dilden dile dolaşırken, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir kez daha Adana’da sergi ile anıldı.
Adana'da Unutulmayan Aşklar Sergisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:24:24. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LEYLA İLE MECNUN HABERLERİ
[Hata Bildir]