21:5500
SON DAKİKA LİCE HABERLERİ

Son Dakika Lice Haberleri

  Sincik Kaymakam Vekili Göreve Başladı

  Sincik Kaymakam Vekili Göreve Başladı

  Sincik Kaymakamı Dr. Bülent Güven’in Tunceli Nazimiye ilçesine tayin edilmesinin ardından; Sincik Kaymakamlığına Halim Kaya vekaleten görevlendirildi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Av Tüfeği ile Öldürülen Şahsın Failleri Yakalandı

  Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde 9 Eylül’de işlenen cinayetin zanlısı yakalandı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Lice'de Lpg Yüklü Tankerin Patlaması

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde devrilen LPG yüklü tankerin patlaması sonucu 34 kişinin hayatını kaybettiği, 36 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili bilirkişi raporu tamamlandı Raporda, kazada Karayolları 9. Bölge Müdürlüğünün yüzde 20, kazaya en yakın noktadaki askeri birliğin yüzde 18, tanker sürücüsü ile iki otobüs firmasının da yüzde 15'er kusurlu bulunduğu belirtildi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Terörist Grup, Karakol İnşaatındaki Askerlere Taciz Ateşi Açtı

  Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır Lice Abalı Jandarma Karakol Komutanlığı yeni hizmet binası inşaatının emniyetini alan unsurlara, bir grup terörist tarafından uzun namlulu silahlar ile taciz ateşinde bulunulduğunu açıkladı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Uzman Çavuş, Gaziler Günü ve Yaş Gününde Gazi Oldu

  Diyarbakır’ın Lice ilçesinde, hem doğum günü hem de Gaziler Günü olan 19 Eylül 2007 tarihinde bir kurtarma operasyonu sırasında vücuduna isabet eden şarapnel parçaları nedeniyle gazi olan Uzman Çavuş Gökhan Doğan, “Gazi kanı İslama göre cehennemin ateşini söndürdüğü için gurur duyuyorum” dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  IŞİD, Kürtlere Bela Oldu!

  IŞİD, Kürtlere Bela Oldu!

  IŞİD, bu kez Suriye'de Kobani'ye yönelik saldırılarını arttırdı. IŞİD ilerledikçe Kobani'den de Türkiye'ye kaçış başladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Okullar Yakıldıktan Sonra Kürtçe Okula İzin Sinyali

  Okullar Yakıldıktan Sonra Kürtçe Okula İzin Sinyali

  Devletin kapattığı Kürtçe okulların mühürleri üçüncü kez söküldü. Misilleme olarak örgüt, 24 okulu yaktı. Gerilim artarken dün hükümet cephesinden olumlu mesajlar geldi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Mühürlenen Kürtçe Okullar İçin Resmi Başvuru Yapılacak

  Mühürlenen Kürtçe Okullar İçin Resmi Başvuru Yapılacak

  Diyarbakır ,Hakkari ve Şırnak Kürtçe eğitim vermek için açılan ,valilik kararlarıyla kapılarına mühür vurulan okullar için resmi başvuru yapılacak. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır Lice'de 360 Kilo Esrar Ele Geçirildi

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, metruk bir binada 360 kilo esrar ele geçirdi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da 400 Kilo Esrar Ele Geçirildi

  Diyarbakır'da 400 Kilo Esrar Ele Geçirildi

  Diyarbakır'in Lice İlçesi'nde polis ve jandarma ekiplerinin ortak düzenlediği operasyonda 400 kilo esrar ele geçirildi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır Lice'de Sabah Ezanıyla Operasyon Düzenlendi

  Diyarbakır Lice'de Sabah Ezanıyla Operasyon Düzenlendi

  Diyarbakır'ın Lice ilçesine sabah ezanıyla ortak uyuşturucu operasyon düzenleyen polis ve asker 400 kilogram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirdi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Cizre'de

  Adalet Bakanı Bozdağ Cizre'de

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şırnak’taki temas ve ziyaretinin ardından beraberindeki heyet ile Cizre’ye geçti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, Lice'de - çözüm süreci -

  Adalet Bakanı Bozdağ, Lice'de - çözüm süreci -

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çözüm süreciyle ilgili "Bu iklim Türkiye'de kalıcı hale geldiği zaman buralar daha başka olacak. (16 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 21:55:53. #1.12#