SON DAKİKA LOKMAN ERTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Lokman Ertürk Haberleri

 • 15:47Ankara Bakan Arslan: Jetlerin Önünde Durarak Millet Olma Şuurunu İspatladınızAnkara Bakan Arslan: Jetlerin Önünde Durarak Millet Olma Şuurunu İspatladınızBakan Arslan: Jetlerin önünde durarak millet olma şuurunu ispatladınızUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, darbe girişiminde 4'ncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkarak sivil halkı bombalayan F-16'ları engellemeye çalışırken yaralanan demokrasi gazilerini ziyaret etti.
 • 09:19Bakan Arslan'dan Demokrasi Gazilerine ZiyaretUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminde 4’ncü Ana Jet Üs Komutanlığı’ndan kalkarak sivil halkı bombalayan F-16’ları engellemeye çalışırken yaralanan demokrasi gazilerini ziyaret etti.
 • 20:29Arslan: Arslan: "Kutsal Değerlerden Habersiz Büyüdüğü Sanılan Gençler, Kutsal Değerlerine Sahip Çıkacak...Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk milletinin, tarihinde dünyaya verdiği derslerin bir tanesini daha tekrarlayarak millet olma şuurunun, millet olmanın, millet olarak birlikte hareket etmenin ne demek olduğunu 15 Temmuz'da herkese gösterdiğini söyledi.
 • 19:54Arslan: Arslan: "Türksat'ı Yok Ederek Tamamen Yayının Gitmesini Engellemek İstediler"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk milletinin, tarihinde dünyaya verdiği derslerin bir tanesini daha tekrarlayarak millet olma şuurunun, millet olmanın, millet olarak birlikte hareket etmenin ne demek olduğunu 15 Temmuz'da herkese gösterdiğini söyledi.
 • 18:41Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk milletinin, tarihinde dünyaya verdiği derslerin bir tanesini daha tekrarlayarak millet olma şuurunun, millet olmanın, millet olarak birlikte hareket etmenin ne demek olduğunu 15 Temmuz'da herkese gösterdiğini söyledi.
 • 15:09Fetö'nün Okulundan Askeri Kamuflaj ÇıktıFetö'nün Okulundan Askeri Kamuflaj ÇıktıAsker kamuflaj kıyafetlerinin görüntüleri -Okuldan görüntü FETÖ'nün okulundan askeri kamuflaj çıktı Kazan ilçesindeki FETÖ'ye ait özel okulda askeri kamuflaj bulundu Ankara Valisi Kılıçlar: "Şimdi emniyet müdürümüzün söylediğine göre, Samanyolu okulunda, buradaki okullardan birinde askeri üniformalar bulunmuş, biz bu olayları takip ediyoruz.
 • 10:10Ankara Valisi Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Kılıçlar: Kazan, demokrasi savaşında gazi olmuşturVali Kılıçlar hastanede yaralıları ziyaret ettiANKARA Valisi Mehmet Kılıçlar, darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit ve 82 gazi veren Kazan ilçesine ilişkin olarak, 'Ankara'da Kazanlılar destan yazdı.
 • 10:01Vali Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturVali Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Mehmet Kılıçlar, darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit ve 82 gazi veren Kazan İlçesi'ne ilişkin olarak, "Kazanlılar destan yazdı.
 • 22:46Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar: Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar: "Kazanlılar Destan Yazdı"Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, FETÖ’nün gerçekleştirdiği darbe girişiminde 4. Ana Jet Üs Komutanlığı’ndan kalkan F-16’ları engellemeye çalışırken 9 şehit ve 82 gazi veren Kazan’a ilişkin olarak, “Ankara’da Kazanlılar destan yazdı.
 • 22:34Fetö'nün Okulundan Askeri Kamuflaj ÇıktıKazan ilçesindeki Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) ait özel okulda askeri kamuflaj ele geçirildi.
 • 16:38Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ'nün darbe girişiminde Kazan'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığı önünde darbeci askerlerin ateş açması sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ümit Güder'in cenazesi defnedildi.
 • 20:45Fetö'nün Darbe GirişimiKazan Belediyesi, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini engellemek isterken şehit olanların yakınları ile yaralananların ihtiyaçlarının karşılanması için özel bir ekip kurdu.
 • 18:18Fetö'nün Darbe GirişimiKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, şehitlerin ve yaralıların yakınlarını belediyede ve diğer kamu kurumlarında işe alacaklarını bildirdi.
 • 18:10Ertürk'ten Demokrasi Kahramanlarına İş MüjdesiKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit ve yaralı yakınlarının belediyede ve diğer kamu kurumlarında işe yerleştirileceği müjdesini verdi.
 • 13:53Kazan Bakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiKazan Bakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiBakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten şehit ailelerine taziye ziyaretiAİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kazan Belediye Başkanı AK Partili Lokman Ertürk ile birlikte, askeri darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan uçakları engellemeye çalışırken açılan ateş sonucu şehit olan vatandaşların ailelerini ziyaret etti.
 • 11:57Bakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiBakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kazan Belediye Başkanı AK Partili Lokman Ertürk ile birlikte, askeri darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan uçakları engellemeye çalışırken açılan ateş sonucu şehit olan vatandaşların ailelerini ziyaret etti.
 • 18:11Kazanlı Demokrasi Şehitleri UğurlandıKazanlı Demokrasi Şehitleri UğurlandıParalel terör örgütü tarafından gerçekleştirilen askeri darbe girişimi sırasında Ankara Kazan’da hayatını kaybedenler son yolculuklarına uğurlandı.
 • 13:56Süleyman Soylu: ABD Bu Psikopatı VermeliSüleyman Soylu: ABD Bu Psikopatı VermeliÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ lideri Fethullah Gülen'i kast ettiği konuşmasında, "ABD bu psikopatı vermeli" dedi.
 • 12:29Soylu ve Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiSoylu ve Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile beraber Fethullahçı terör örgütünün askeri darbe girişimi sırasında 4. Ana Jet üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken, darbecilerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Kazan Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar ile Ömer Takdemir'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 12:18Demokrasi Şehitleri Son Yolcuklarına UğurlandıDemokrasi Şehitleri Son Yolcuklarına UğurlandıFethullahçı terör örgütünün askeri darbe girişimi sırasında 4. Ana Jet üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken, darbecilerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Kazan Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar ve Ömer Takdemir son yolculuklarına uğurlandı.
 • 08:35Şehit Cenazesinde Müftü Fethullah Gülen'e Beddua EttiŞehit Cenazesinde Müftü Fethullah Gülen'e Beddua EttiAnkara'nın Kazan ilçesinde darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu ölen iki kişi toprağa verildi. Cenaze namazında İlçe Müftüsü Halil Karagöz, FETÖ terör örgütüne lanet yağdırdı.
 • 08:25Bakan Soylu'dan Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiBakan Soylu'dan Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, askeri darbe girişimi sırasında darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu hayatlarını kaybeden Kazan Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar (35) ile Ömer Takdemir’in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 03:20Soylu, Kazan'da Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Ederek Başsağlığı DilediSoylu, Kazan'da Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Ederek Başsağlığı DilediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun ziyaretinden detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamaları Bakan Soylu demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
 • 01:15Bakan Soylu Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret EttiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
 • 15:03Kazanlılar Göğüslerini F-16'lara Siper Etti"Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kazanlıların kendi milletini vuran uçakların kalkmaması için piste girerek kendilerini bomba yüklü uçakların önüne attıklarını ve göğüslerini F-16'lara siper ettiklerini söyledi.
 • 12:22Kazanlılar, Kahramanlık Destanı Yazmıştır"Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Akıncı Hava Üssü'ne giderek uçakların kalkmasını engellemeye çalışan Kazanlıların büyük bir kahramanlık örneği gösterdiğini belirtti.
 • 11:39Kaçan Sivil Kıyafetli Silahlı Asker Kaçmaya Çalışırken YakalandıKaçan Sivil Kıyafetli Silahlı Asker Kaçmaya Çalışırken Yakalandı4. Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan bu sabah geç saatlerde kaçan bir vatandaşın hareketlerinden şüphelenildi.
 • 10:44Kazan Belediye Başkanı: Üsten Açılan Ateşle 6 Kişi Öldü, 55 Kişi YaralandıKazan Belediye Başkanı: Üsten Açılan Ateşle 6 Kişi Öldü, 55 Kişi YaralandıKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, açılan ateşle 6 kişinin öldüğünü 55 kişinin de yaralı olduğunu açıkladı.
 • 03:47Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ArslanUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ArslanRöp Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: "Vatan topraklarının kıymetinin bilincindeyiz.
 • 18:13Kazan Belediye Başkanı Ertürk'e "Türk Dünyası'na Hizmet" ÖdülüKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kosova'nın Mamuşa Belediyesi tarafından "Türk Dünyası'na Hizmet" ödülüne layık görüldü.
 • 16:07Kazan Belediye Başkanı Ertürk AçıklamasıKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in belediyede yolsuzluk yapıldığı iddialarına ilişkin, "Belediye başkanı olduğum 2004'ten bu yana belediyemizde yapılan çalışmalarda, özellikle de ihaleler konusunda şeffaflık söz konusudur.
 • 13:31Aksan Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Temel Atma TöreniAnkara'nın Kazan ilçesinde yapılacak 106 işletmenin temeli törenle atıldı.
 • 11:01Kazan Belediyesi Özel Eğitim ve Uygulama Okulu'nda İlk Mezuniyet SevinciKazan Belediyesi Özel Eğitim ve Uygulama Okulu'nda İlk Mezuniyet SevinciKazan Belediyesi Özel Eğitim ve Uygulama Okulu'nda 12 yıllık eğitimlerini tamamlayan 11 öğrenci, mezuniyet heyecanı yaşadı.
 • 14:38Kazan'da Yabancı Gazeteciler Hatıra Ormanına Fidan DiktiBirleşmiş Milletler'in (BM), Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiği Dünya İnsani Zirvesi'ni takip etmek üzere Ortadoğu ve Arap ülkelerinden gelen gazeteciler, Kazan ilçesinde hatıra ormanına fidan dikti.
 • 12:29Ankaralıların Gözde Piknik Alanı "Kurtboğazı"Kazan ilçesinde yer alan ve çevresi yeniden düzenlenen Kurtboğazı Barajı mesire alanı, piknikçilerden yoğun ilgi görüyor.
 • 11:59Tusaş Kazan Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet SevinciGazi Üniversitesi TUSAŞ Kazan Meslek Yüksekokulu'nda yeni hizmet binası açılışı ve 2015-2016 akademik yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
 • 17:37Kazan'da Liseler Arası Yüzme Yarışması YapıldıKazan'da liseler arası yüzme yarışı düzenledi.
 • 13:19Kazan'dan Diyarbakır'a Gönül Köprüsü Dev Türk BayrağıKazan'dan Diyarbakır'a Gönül Köprüsü Dev Türk BayrağıKazan'dan Diyarbakır'a gönül köprüsü dev Türk bayrağıKazan Gülnaz-İbrahim Güngör Tara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giyim Üretimi Teknolojisi Bölümü öğrencileri, bir ayda hazırladıkları el emeği göz nuru dev Türk bayrağı, Diyarbakır'a gönderilmek üzere Belediye Başkanı Lokman Ertürk'e teslim edildi.
 • 23:14Güvenlik Güçleri İçin Türk Bayrağı HazırladılarGüvenlik Güçleri İçin Türk Bayrağı HazırladılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tiyatro oyunu Seyirci detayları Bayrağın hazırlanma aşamasını gösteren videonun sunumu 2 öğrencinin bayrağı sahneye getirmesi Bayrağın açılması Fotoğraf çekimi Güvenlik güçleri için Türk bayrağı hazırladılar Lise öğrencilerince hazırlanan bayrak, Diyarbakır'da terörle mücadelede görev yapan güvenlik güçlerine gönderilmek üzere Kazan Belediye Başkanı Ertürk'e teslim edildi Kazan Gülnaz-İbrahim Güngör Tara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giyim Üretimi Teknolojisi Bölümü öğretmen ve öğrencileri, Diyarbakır'daki güvenlik güçlerine gönderilmek üzere Türk bayrağı hazırladı.
 • 13:10Kazan Türkiye Tarımı Kazan'da Masaya YatırıldıKazan Türkiye Tarımı Kazan'da Masaya YatırıldıAnkara'nın Kazan İlçesi'nde 6'ıncı Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi düzenlendi.
 • 12:456. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi6. Ulusal Tarım Öğrenci KongresiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kongrenin yapıldığı salondan görüntüler Katılımcılardan detay Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Gökhan Söylemezoğlu konuşması Bildiri sunan öğrenciye katılım belgesi verilmesi Tanıtım stantlarından görüntüler Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile röportaj AÜ Ziraat fakültesi Dekanı Gökhan Söylemezoğlu ile röportaj 6. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi Ankara'nın Kazan ilçesinde düzenlenen kongreye, 21 üniversiteden 450 öğrenci katılıyor Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesince düzenlenen 6. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi başladı.
 • 12:096. Ulusal Tarım Öğrenci KongresiAnkara Üniversitesi Ziraat Fakültesince düzenlenen 6. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi başladı.
 • 20:53Kazan'da Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı AçıldıKazan'da Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kazan'da mesleki ve teknik eğitim fuarı Fuar alanından görüntüler Öğrencilerin stantlasrı gezmesi Kreş öğrencilerinin fuarı ziyareti Röportajlar Belediye Başkanı Lokman Ertürk İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Oğuz Öğretmen Mehmet Kökmen Öğrenciler Kazan'da mesleki ve teknik eğitim fuarı açıldı Fuarda meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerin yaptığı çalışmalar tanıtıldı Ankara'nın Kazan ilçesinde meslek liseleri eğitim fuarında tanıtıldı.
 • 15:10Kazan Belediyesinden Geri Dönüşüm ÇalışmalarıKazan Belediyesince geri dönüşüm çalışmaları kapsamında, öğrencilerin evlerinden getirdiği gıda atıkları solucan yemi olarak kullanılacak.
 • 12:47Kazan Terhisine 10 Gün Kala Gelen Telefon EndişelendirdiKazan Terhisine 10 Gün Kala Gelen Telefon EndişelendirdiTerhisine 10 gün kala gelen telefon endişelendirdiHasan POLAT/KAZAN(Ankara), (DHA)- ANKARA'nın Kazan İlçe Belediye Başkanı Lokman Ertürk, keçi çobanlığı yapan 80 yaşındaki Satılmış Çalın'ı ziyaret edip, Hakkari Dağlıca'da vatani görevi yapan torunu Ahmet Çalın ile cep telefonundan konuşturdu.
 • 15:04Başkan Ertürk'ten Soda Külü Tesislerinde İncelemeKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, yapımı devam eden Soda Kulü Tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 19:05Kazan Belediye Başkanı Ertürk, Strazburg'daAvrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 30. Genel Kurul Toplantısı için Türkiye delegasyonu üyesi olarak Fransa'nın Strazburg kentinde bulunan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Avrupa'da kalıcı bir barış için Türkiye ile işbirliği içinde olmaları çağrısında bulundu.
 • 15:04Kazan Belediyesi'nde Whatsapp İhbar Hattı DönemiKazan Belediyesi, WhatsApp ihbar hattını hayata geçirdi.
 • 14:15Kazan Belediyesi'nde Whatsapp İhbat HattıKazan Belediyesi'nde Whatsapp İhbat HattıKazan Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek ve aksaklıklara zamanında müdahale edebilmek üzere whatsapp ihbar hattı oluşturdu.
 • 14:45Ankara Kazan Gölete Can Suyu Verildi, Kuru Tarımdan Sulu Tarıma GeçtilerAnkara Kazan Gölete Can Suyu Verildi, Kuru Tarımdan Sulu Tarıma GeçtilerGölete can suyu verildi, kuru tarımdan sulu tarıma geçtilerAnkara İl Özel İdare tarafından 2013 yılında yaptırılan Ahi Köyü Sulama göletine can suyu verildi.