SON DAKİKA LOKMAN ERTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Lokman Ertürk Haberleri


LOKMAN ERTÜRK

... Devamı

16:55
Kazan'da Edebiyat Söyleşisi Kazan'da Edebiyat söyleşisi ANKARA'nın Kazan İlçe Belediyesi'nce düzenlenen 'Edebiyat Sohbeti'nin' konuğu Divan Edebiyatı'nın temsilcilerinden Hayati İnanç oldu.
Kazan'da Edebiyat Söyleşisi
12:15
Kazan'da Edebiyat Sohbeti Divan edebiyatına olan tutkusunu yaptığı programlarla paylaşan Hayati İnanç, Kazan'da düzenlenen edebiyat sohbeti ve şiir dinletisine katıldı.
Kazan'da Edebiyat Sohbeti
16:40
Ankara Kazan Milli Halterci Halil Mutlu Dünün Çobanı, Bugünün Şampiyonuyum Milli halterci Halil Mutlu: dünün çobanı, bugünün şampiyonuyum ANKARA'nın Kazan İlçe Belediyesi ile Yıldırım Beyazıt Orta Okulu'nun ortaklaşa düzenlediği 'Sporda başarı öyküleri' paneline katılan Milli Halterci Halil Mutlu öğrencilere başarılarından bahsederken dünün çobanı, bugünün şampiyonu olduğunu belirtti.
Ankara Kazan Milli Halterci Halil Mutlu Dünün Çobanı, Bugünün Şampiyonuyum
15:54
Halil Mutlu: "Çobanken Şampiyon Oldum" 'sporda başarı öyküleri' paneline katılan eski olimpiyat, dünya ve Avrupa halter şampiyonu Halil Mutlu, "Dünün çobanı, bugünün şampiyonu oldum" dedi.
Halil Mutlu: 'Çobanken Şampiyon Oldum'
15:44
Ankara Kazan Milli Halterci Halil Mutlu Dünün Çobanı, Bugünün Şampiyonuyum Milli halterci Halil Mutlu: dünün çobanı, bugünün şampiyonuyum ANKARA'nın Kazan İlçe Belediyesi ile Yıldırım Beyazıt Orta Okulu'nun ortaklaşa düzenlediği 'Sporda başarı öyküleri' paneline katılan Milli Halterci Halil Mutlu öğrencilere başarılarından bahsederken dünün çobanı, bugünün şampiyonu olduğunu belirtti.
Ankara Kazan Milli Halterci Halil Mutlu Dünün Çobanı, Bugünün Şampiyonuyum
13:32
Tusaş'tan Eğitime 3 Milyon Lira Destek Gazi Üniversitesi Kampüsünün yapımı için TAİ TUSAŞ 3 milyon lira bağışladı.
Tusaş'tan Eğitime 3 Milyon Lira Destek
12:25
Kazan'da Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı Kazan’da yoğun kar yağışı ve aşırı soğuklardan olumsuz etkilenen ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak ve yaban hayvanları için belediyenin başlattığı çalışmaya vatandaştan da destek geldi.
Kazan'da Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı
14:01
Kazan'da Sokak Hayvanları İçin Yiyecek Bırakıldı Ankara'nın Kazan Belediyesi, zorlu ve dondurucu kış koşullarında aç kalıp, yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için yiyecek bıraktı.
Kazan'da Sokak Hayvanları İçin Yiyecek Bırakıldı
17:51
Kazanlı Gençler Organ Bağışını Destekliyor Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Organ Nakli Vakfı, 30 bin hastanın hayata dönmek için organ beklediği Türkiye’de önemli bir projeyi hayata geçiriyor.
15:10
Türkiye'de 30 Bin Hasta Organ Bekliyor Ankara'nın Kazan İlçesi'nde 'Gençler organ Bağışını Destekliyor: Her Bağış Yeni bir Hayattır' projesi kapsamında konferans düzenlendi.
Türkiye'de 30 Bin Hasta Organ Bekliyor
15:02
Kazan'da Karla Mücadele Kazan'da dün geceden itibaren etkili olan kar yağışıyla birlikte belediye ekipleri de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kazan'da Karla Mücadele
12:49
Ankara'da 6 İlçede Okullar Tatil Edildi Ankara'nın Kazan ilçesinde etkili olan kar yağışıyla birlikte Kazan Belediyesi ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ankara'da 6 İlçede Okullar Tatil Edildi
10:10
Sulama Göleti Taştı Yollar Çamur Deryasına Döndü Aydın’ın Kuyucak ilçesine bağlı Gencellidere Mahallesi’nde sulama göletinin beton kısmının aşınarak patlaması sonucu yollar kapandı.
Sulama Göleti Taştı Yollar Çamur Deryasına Döndü
11:32
Muhtarlar Özlük ve Yeşil Pasaport Hakkı İstiyor Ankara'nın ilçelerinde Muhtar Derneği Başkanları ve yönetimi, Kazan Muhtarlar Derneğinin konuğu olarak Kazan Belediyesi Kültür Merkezinde bir araya geldi.
Muhtarlar Özlük ve Yeşil Pasaport Hakkı İstiyor
13:43
Seymenler, Atatürk'ün Ankara'ya Gelişini Canlandırdı Atatürk'ün 27 Aralık 1919'da Ankara'ya gelişinin 95'inci yıldönümü, Kazan'da farklı bir etkinlikle kutlandı.
Seymenler, Atatürk'ün Ankara'ya Gelişini Canlandırdı
12:47
Kazan'da 95 Yıllık Gurur Yeniden Yaşandı Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin yıl dönümü dolayısıyla Kazan'da düzenlenen törende Atatürk'ü seğmenlerden olan Kazanlı İbrahim Çavuş'un manevi torunları karşıladı.
Kazan'da 95 Yıllık Gurur Yeniden Yaşandı
12:28
Seğmenler, Atatürk'ün Ankara'ya Gelişini Canlandırdı Atatürk'ün 27 Aralık 1919'da Ankara'ya gelişinin 95'inci yıl dönümü, Kazan'da farklı bir etkinlikle kutlandı.
Seğmenler, Atatürk'ün Ankara'ya Gelişini Canlandırdı
12:26
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 95. Yıl Dönümü Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 95. yıl dönümü dolayısıyla Kazan ilçesinde düzenlenen törende, Atatürk'ün Kazanlı İbrahim Çavuş ile karşılaşması canlandırıldı.
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 95. Yıl Dönümü
15:38
Kazan Çevki Geri Dönüşüm Yolunda Ankara'nın Kazan ilçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) işbirliğinde düzenlenen 'Sokakların Çevreci Kedisi Çevki Geri Dönüşüm Yolunda' adlı tiyatro gösterisi sergilendi.
Kazan Çevki Geri Dönüşüm Yolunda
16:52
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolunu Kaybeden Eski Futbolcu Ali Demir Yaşamını Yitirdi Profesyonel eski futbolcu ve antrenörlerden Ali Demir, yatağa bağımlı yaşadığı evinde hayata gözlerini yumdu.
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolunu Kaybeden Eski Futbolcu Ali Demir Yaşamını Yitirdi
16:23
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolu Kesilen Eski Futbolcu Öldü Ankara'nın Kazan İlçesi'nde yaşayan, eski profesyonel futbolcu ve antrenör 66 yaşındaki Ali Demir, yatağa bağlı yaşadığı evinde yaşamını yitirdi.
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolu Kesilen Eski Futbolcu Öldü
10:20
Kazan'da 741 Kişi 741 Şeb-İ Arus Fidanı Dikti Mevlana'nın 741'inci Vuslat Yıldönümünde Ankara'nın Kazan ilçesinde Ak Parti Gençlik ve Kadın kolları üyesi 741 kişi tarafından 741 çam fidanı dikildi.
Kazan'da 741 Kişi 741 Şeb-İ Arus Fidanı Dikti
12:10
Ankara Kazan Mevlana Kazan' da Anıldı İlahi aşk yolculuğunu 'Gel, ne olursan ol yine gel' sözleriyle özetleyen tasavvuf felsefesinin büyük alimi Mevlana Celaleddin-i Rumi, 'Rabb'ine kavuşma gecesi' olarak adlandırdığı ölümünün 741'inci yılında Kazan'da anıldı.
Ankara Kazan Mevlana Kazan' da Anıldı
13:20
Kazanlı Öğrencilere Kitap Fuarı Ankara Büyükşehir ile Kazan Belediyesi'nin Kazan Aile Yaşam Merkezi'nde ortaklaşa düzenlediği 'kitap kumbaram' kampanyasının devamı olan kitap fuarı sergisi, öğrenicilere kapılarını açtı.
Kazanlı Öğrencilere Kitap Fuarı
17:48
Dünya Kadın Hakları Günü Dünya Kadın Hakları Günü-5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme Seçilme Hakkının Verilişinin 80. yılı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın (Satı Çırpan) Kazan ilçesindeki mezarı başında anıldı 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme Seçilme Hakkının Verilişinin 80. yılı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın (Satı Çırpan) Kazan ilçesindeki mezarı başında anıldı.
16:59
Kazan Kimsesiz Engelli Ramazan'a Başkan Şevkati Ankara'nın Kazan ilçesinde kimsesiz zihinsel engelli 12 yaşındaki Ramazan Hatipoğlu'nun hayat hikayesi yürek burktu.
Kazan Kimsesiz Engelli Ramazan'a Başkan Şevkati
20:05
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi
23:18
AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Türkiye 12 Yılda Siyah ve Beyaz Gibi Bir Değişime Uğradı" AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Ülkemiz ne zaman çevresiyle ilgilenen ve bölgesel bir güç olma yolunda ilerlemeye başlasa ya darbelerle, ya koalisyon dönemleriyle önü kesilmektedir.
AK Parti Genel Sekreteri İpek: 'Türkiye 12 Yılda Siyah ve Beyaz Gibi Bir Değişime Uğradı'
20:59
AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da AK Parti Kazan İlçe Kongresi- Genel Sekreter İpek: - "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz"ANKARA (AA) - AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" dedi.
AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da
18:05
AK Parti Kazan İlçe Kongresi Genel Sekreter İpek: "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz"
18:44
1915 Çanakkale Ruhu Gezici Savaş Müzesi'nde Türkiye Gaziler Vakfı tarafından oluşturulan '1915 Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi', Ankara'nın Kazan İlçesi Milli Egemenlik Parkı'nda ziyarete açıldı.
1915 Çanakkale Ruhu Gezici Savaş Müzesi'nde
13:39
Kazan'da Tırmanma Yarışı Heyecanı Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından Kazan Belediyesinin katkılarıyla Türkiye Tırmanma Şampiyonası düzenlendi.
Kazan'da Tırmanma Yarışı Heyecanı
08:35
Türkiye Tırmanma Şampiyonası Ankara'nın Kazan ilçesinde düzenlenen son ayak yarışında Türkiye şampiyonları belirlendi
15:19
Tırmanma Şampiyonları Ankara'da Belirleniyor 2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nda sezonun final yarışı bu haftasonu Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ankara'nın Kazan ilçesinde düzenleniyor.
Tırmanma Şampiyonları Ankara'da Belirleniyor
14:32
Çinli Lokomotif Firması Kazan'ı Üs Seçti Çin'in hızlı tren, lokomotif ve vagonlarını üreten China Noroth Railways firması, Türkiye'de hızlı tren yatırımlarına talip oldu.
Çinli Lokomotif Firması Kazan'ı Üs Seçti
17:13
Kazan'da Cumhuriyet Coşkusu Cumhuriyetin kuruluşunun 91. yıldönümü Kazan’da düzenlenen törenlerle kutlandı.
Kazan'da Cumhuriyet Coşkusu
15:56
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyet Bayramı'nın 91. kuruluş yıl dönümü Ankara'nın ilçelerinde düzenlenen törenle kutlandı.
12:13
Öğrenci Servisi Şoförlerine Eğitim Semineri Ankara'nın Kazan İlçesi'ndeki öğrenci servisi şoförlerine, Belediye ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği yetkilileri tarafından eğitim semineri verildi.
Öğrenci Servisi Şoförlerine Eğitim Semineri
12:19
Anadolu Vakfı'nda Eğitime Katkı Anadolu Vakfı tarafından Ankara'da Kazan Efes Anadolu Lisesi'ne yaptırılan iki atölye, 6 derslik ve 450 kişilik konferans salonu törenle açıldı.
Anadolu Vakfı'nda Eğitime Katkı
19:43
Kazan'da Eğitime 4,5 Milyon Liralık Yatırım Anadolu Vakfı tarafından Kazan Efes Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde yapılan atölyeler ve 400 kişilik konferans salonu törenle açıldı.
16:33
Anadolu Grubu ve Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Özilhan Açıklaması "Gençlerin girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi önemsiyoruz, yeni fikirlere açık olmanın ve yeni projeler ortaya çıkarmanın ülkeye katacağı değere olan inancımızla, onlara yön göstermeye çalışıyoruz" "Anadolu Grubu; 18 ülkede, 75 şirket, 61 üretim tesisi ve 29 bine yakın çalışanıyla faaliyetlerini.
Anadolu Grubu ve Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Özilhan Açıklaması
18:53
Dezavantajlı Arkadaşlarına Umut Oldular Kazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri hazırladıkları "Artık Ben de Varım" adlı projeyle dezavantajlı arkadaşlarına destek olacak.
16:25
Dezavantajlı Arkadaşlarına Umut Oldular Kazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri hazırladıkları "Artık Ben de Varım" adlı projeyle dezavantajlı arkadaşlarına destek olacak.
14:53
Kalkınma Ajansı Gençlere Umut Oldu Ankara Kalkınma Ajansı, Kazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin hazırladığı “Artık ben de varım” adlı projeye destek vererek gençlerin umudu oldu.
Kalkınma Ajansı Gençlere Umut Oldu
21:59
Kazan'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Kazan'da sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendiANKARA (AA) - Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Sağlıklı Yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi.
Kazan'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü
16:53
Sağlık İçin Yağmurda Yürüdüler Kazan’da düzenlenen yürüyüşle obeziteye dikkat çekildi.
Sağlık İçin Yağmurda Yürüdüler
14:20
Kazan'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Sağlıklı Yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi.
14:20
Yaşlı Kadın Bahçesinde Üretip Pazarda Satıyor Ankara'nın Kazan İlçesi'nde eşi 84 yaşındaki Hasan Pazarlı ile birlikte yaşayan 6 çocuk annesi Meliha Pazarlı, evinin önünde bulunan küçük bahçesinde ürettiği organik sebzeleri satıp, bütçelerine katkıda bulunmaya çalışıyor.
Yaşlı Kadın Bahçesinde Üretip Pazarda Satıyor
21:59
Klasik otomobil ve motosiklet sergisi düzenlendi - Kazan'da klasik otomobil ve motosiklet sergisi gerçekleştirildi.
Klasik otomobil ve motosiklet sergisi düzenlendi -
20:31
Yaşlı Klasik Araçlar Gazilerle Buluşturuldu Kazan Belediyesi ve Kore'de Savaşanlar Kıbrıs ve Güneydoğu Kahramanları Derneği (KORESAVAŞ) tarafından Gaziler günü kapsamında düzenlenen klasik otomobiller ve motosikletliler Kazan'da sergilendi.
Yaşlı Klasik Araçlar Gazilerle Buluşturuldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:15:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LOKMAN ERTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]