10:2700
SON DAKİKA LOKMAN ERTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Lokman Ertürk Haberleri


LOKMAN ERTÜRK

... Devamı

  Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıl Dönümü

  Kazan Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Öğrenciler kansere karşı yürüdü -

  Kazan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi tarafından Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında halkın dikkatini çekmek için yürüyüş düzenlendi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Öğrenciler Kanserde Erken Teşhise Dikkat Çekti

  Ankara'nın Kazan ilçesinde Kazan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için hazırladıkları 'Kansere Elveda Hayata Merhaba' projesi kapsamında köylere gezi düzenleyip, seminlerle vatandaşları bilgilendirmeye çalıştı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Ankara'da Oyların Yüzde 84'ü Sayıldı

  Ankara'da Oyların Yüzde 84'ü Sayıldı

  Ankara'da, AK Parti Adayı Melih Gökçek ile CHP Adayı Mansur Yavaş'ın belediye seçiminde çekiştiği Ankara'da toplam 3 milyon 607 bin 785 seçmen oy kullandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Ankara'nın Kazan ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre Ak Parti adayı Lokman Ertürk yeniden kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Nefesler Tutuldu

  -Ankara'da, AK Parti Adayı Melih Gökçek ile CHP Adayı Mansur Yavaş'ın belediye seçiminde çekiştiği Ankara'da toplam 3 milyon 607 bin 785 seçmen oy kullandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Babacan: "Türkiye'yi dışarıdan yıkabilecek hiç bir güç yok" -

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'yi dışarıdan yıkabilecek, etkileyebilecek hiç bir gücün olmadığını belirterek, "Baktılar ki Türkiye'yi dışarıdan yıkamıyorlar, ne yapsalar olmuyor, içimizde fitne, fesat başladı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Türkiye'yi dışarıdan yıkabilecek, etkileyebilecek hiç bir güç yok" "Baktılar ki Türkiye'yi dışarıdan yıkamıyorlar, ne yapsalar olmuyor, içimizde fitne, fesat başladı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  İşsizlikten Yakınan 6 Çocuk Babası Çatıya Çıktı

  Ankara'nın Kazan ilçesine Karabük'ten geldiği öğrenilen evli ve 6 kız çocuğu babası olan 35 yaşındaki Hasan Çamoğlu, inşaatı devam eden belediye binasına çıkıp, işsizlikten yakınarak intihara teşebbüste bulundu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Kazan'da 6 Çocuk Babası İntihara Kalkıştı

  Ankara Kazan'da, iş bulamadığı için bunalıma giren evli ve 6 kız çocuğu babası H.Ç. inşaatı devam eden belediye binasına çıkıp intihara kalkıştı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Hasta Kızı İçin Yardım İsteyen Kişi Eylem Yaptı

  Hasta Kızı İçin Yardım İsteyen Kişi Eylem Yaptı

  Kazan Belediyesi'nin 13 katlı hizmet binası inşaatına çıkarak hasta kızı için yardım isteyen kişiye belediye destek oldu. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Gökçek: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kazan'da koşu yolu, aile yaşam merkezi, köprü ve itfaiye grup amirliği'nin açılışını gerçekleştirdi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

  Satı Kadın Müzesi'nin İlk Konukları Kadın Muhtarlar Oldu

  Kazan Belediyesi tarafından yaptırılan Satı Kadın Müzesi'nin ilk ziyaretçileri Bursa’dan gelen kadın muhtarlar oldu. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Satı Kadın Müzesi Açıldı

  Satı Kadın Müzesi Açıldı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen törene, Ak Parti Ankara Milletvekilleri Nurdan Şanlı ve Seyit Sertçelik, Halk Kültürü Araştırmaları Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Ünver Nasrattınoğlu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Eşi Meral Ertrük, Satı Kadın'ın ailesi ve çok sayda vatandaş katıldı. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri