00:2300
SON DAKİKA LOKMAN ERTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Lokman Ertürk Haberleri


LOKMAN ERTÜRK

... Devamı

  Öğrenciler Kanserde Erken Teşhise Dikkat Çekti

  Ankara'nın Kazan ilçesinde Kazan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için hazırladıkları 'Kansere Elveda Hayata Merhaba' projesi kapsamında köylere gezi düzenleyip, seminlerle vatandaşları bilgilendirmeye çalıştı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Kazan'da Öğrenciler Kansere Karşı Yürüdü

  Kazan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında halkın dikkatini çekmek için yürüyüş düzenledi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Kazan Belediye Başkanı Ertürk, Mazbatasını Aldı

  Kazan Belediye Başkanı Ertürk, Mazbatasını Aldı

  Ankara'nın ilçelerinden Kazan'da üçüncü kez belediye başkanlığına seçilen AK Parti adayı Lokman Ertürk, mazbatasını aldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kazan Belediye Başkanı Ertürk, Mazbatasını Aldı

  Ankara'nın ilçelerinden Kazan'da üçüncü kez belediye başkanlığına seçilen AK Parti Adayı Lokman Ertürk, mazbatasını aldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ankara'nın İlçelerinde Son Durum

  Ankara'nın ilçelerinde belediye başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre 19'unda AK Parti, 2'sinde CHP, 2'sinde MHP, 1'inde Demokrat Parti kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gökçek, Yavaş'la Büyükşehir İçin Yarışıyor Ama İlçelerde AK Parti Rakipsiz

  Başkent Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti adayı Melih Gökçek ile CHP adayı Mansur Yavaş arasında yarış kıran kıran devam ederken AK Parti rakiplerine kazandığı ilçe belediye başkanlıklarıyla fark attı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Ankara'da resmi olmayan sonuçlara göre, belli olan ilçelerden 18'inde AK Parti, ikisinde CHP, ikisinde MHP, birinde Demokrat Parti kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Oyların Yüzde 84'ü Sayıldı

  Ankara'da Oyların Yüzde 84'ü Sayıldı

  Ankara'da, AK Parti Adayı Melih Gökçek ile CHP Adayı Mansur Yavaş'ın belediye seçiminde çekiştiği Ankara'da toplam 3 milyon 607 bin 785 seçmen oy kullandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Ankara'nın Kazan ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre Ak Parti adayı Lokman Ertürk yeniden kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardıcısı İşler, Kazan'da okul açtı (1) -

  Başbakan Yardıcısı İşler, Kazan'da okul açtı (1) -

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Son yıllarda bu ülkede bir başarı varsa bunun tek bir nedeni vardır, o da istikrardır, huzurdur. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Emrullah İşler: Birbirimizin Ayağına Kurşun Sıkıyoruz

  Emrullah İşler: Birbirimizin Ayağına Kurşun Sıkıyoruz

  Başbakan Yardımcısı İşler, "Biz millet olarak birbirimizle çok uğraşıyoruz, birbirimizin ayağına kurşun sıkıyoruz, birbirimizi engelliyoruz." dedi. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Satı Kadın Müzesi'nin İlk Konukları Kadın Muhtarlar Oldu

  Kazan Belediyesi tarafından yaptırılan Satı Kadın Müzesi'nin ilk ziyaretçileri Bursa’dan gelen kadın muhtarlar oldu. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Satı Kadın Müzesi Açıldı

  Satı Kadın Müzesi Açıldı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen törene, Ak Parti Ankara Milletvekilleri Nurdan Şanlı ve Seyit Sertçelik, Halk Kültürü Araştırmaları Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Ünver Nasrattınoğlu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Eşi Meral Ertrük, Satı Kadın'ın ailesi ve çok sayda vatandaş katıldı. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri