SON DAKİKA LÜLEBURGAZ HABERLERİ

Son Dakika Lüleburgaz Haberleri

12:30
Trakyaka 2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım-Aralık döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.
09:29
TREDAŞ Kırklareli'nde Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kırklareli İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ Kırklareli'nde Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı
10:21
Yıldız Holding, Ak Gıda`yı Halka Arz Ediyor Ülker'in çatı şirketi Yıldız Holding, Ak Gıda'yı halka arz etmek için SPK'ya başvurdu. Gözde Girişim, stratejik ortaklık için harekete geçti.
Yıldız Holding, Ak Gıda`yı Halka Arz Ediyor
09:43
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özgüven Açıklaması "İki yılda Kırklareli'ne 30 milyon liralık yatırım yapıldı"
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özgüven Açıklaması
10:42
Lüleburgaz'da Uyuşturucu Operasyonu Operasyonda bir kişi gözaltına alındı.
Lüleburgaz'da Uyuşturucu Operasyonu
12:13
Sportif Havacılık Kursları Kayıtları Başladı Türk Hava Kurumu (THK) Lüleburgaz Şube Saymanı Hasan Aktaş, amatör sportif havacılık kursları kayıtlarının başladığını bildirdi.
11:55
Lüleburgaz Halk Kütüphanesi Restore Edildi Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Halk Kütüphanesi'ndeki restorasyon çalışmaları tamamlandı.
11:55
Lüleburgaz'da Film Gibi Kuyumcu Soygunu Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde yüzleri kar maskeli ve silahlı 3 kişi, sahibini etkisiz hale getirdikleri kuyumcu dükkanından 1.5 kilo altın çaldı.
Lüleburgaz'da Film Gibi Kuyumcu Soygunu
02:13
Kırklareli'nde Kuyumcu Soygunu -Lüleburgaz'da yüzleri maskeli ve silahlı 3 kişi, sahibini etkisiz hale getirdikleri kuyumcu dükkanını soydu-Kaçmaya çalıştıkları otomobilin alev alarak yanması üzerine zanlılar, çaldıkları 1,5 kilogram altını bırakarak kaçtı Lüleburgaz ilçesinde iki kuyumcu dükkanı, yüzleri maskeli ve silahlı 3 kişi tarafından soyuldu.
Kırklareli'nde Kuyumcu Soygunu
01:41
Kırklareli'nde Kuyumcu Soygunu Lüleburgaz'da yüzleri maskeli ve silahlı 3 kişi, sahibini etkisiz hale getirdikleri kuyumcu dükkanını soydu Kaçmaya çalıştıkları otomobilin alev alarak yanması üzerine zanlılar, çaldıkları 1,5 kilogram altını bırakarak kaçtı.
14:23
Lüleburgaz'da Elektirik Kesintisi Lüleburgaz ilçesine bağlı 27 köyde elektrik kesintisi uygulanacak.
12:11
Kırklareli'nden Kısa Kısa Babaeskispor'da ikinci devre hazırlıkları.
12:30
Çocuk Dostu Şehirler Projesi UNICEF ve Yüreğir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen ''Çocuk Dostu Şehirler Projesi''nin Yüreğir Çocuk Eylem Planı Çalıştayı başladı.
09:49
Lüleburgaz'da Gezi Parkı Odaklı Eylemlere İlişkin Dava Lüleburgaz'da Gezi Parkı odaklı eylemlere ilişkin açılan davada iki kişinin yargılanmasına başlandı.
Lüleburgaz'da Gezi Parkı Odaklı Eylemlere İlişkin Dava
08:52
Kırklareli'nden Kısa Kısa İhtiyaç sahiplerine kıyafet yardımı yapılacak.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
15:07
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu Trakya Kent Konseyleri Birliği, Tekirdağ Eczacı Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdiği toplantıda yeni dönem başkanı olarak Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz'ü seçti.
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu
10:03
Kırklarelispor'da Galibiyet Sevinci Kulüp Başkanı Can: "Kocaeli Birlikspor karşılaşmasından kazandığımız 3 puanla ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaptık"
Kırklarelispor'da Galibiyet Sevinci
13:26
Lüleburgaz Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurul Toplantısı Lüleburgaz Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi mali genel kurul toplantısı yapıldı.
13:13
Lüleburgaz'da Buz Pisti Açıldı Lüleburgaz Belediyesi buz pisti açıldı.
12:33
Lüleburgaz'da İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası, ihtiyaç sahibi öğrencilere mont yardımı yaptı.
11:48
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Can Açıklaması "Kocaeli Birlikspor karşılaşmasından 3 puan kazanmak istiyoruz"
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:41
Kırklareli'nde İş Kazası: 1 Ölü Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde, ağaç kesme makinesinin üzerine düşen kişi hayatını kaybetti.
Kırklareli'nde İş Kazası: 1 Ölü
11:36
Kırklareli'nden Kısa Kısa Performans gerçekleşmeleri toplantısı düzenlendi.
10:22
Kırklareli'nden Kısa Kısa Belediye Başkanı Balkı'ya ziyaret.
10:25
Kırklareli'nden Asayiş Yüksekten düşen kişi yaralandı.
09:16
Kırklareli'nde Asayiş Yüksekten düşen kişi yaralandı.
15:41
Acquısıtıon Of Dosu Maya By French Group Is Completed Turkish Competition Authority confirmed the acquisition of Dosu Maya, the yeast manufacturing subsidiary of Yildiz Holding, by French yeast and fermentation developer Lesaffre Group, according to a joint statement released by both companies, on Monday. The plant, located in Lüleburgaz, 140 kilometers.
18:04
Kırklareli'nden Kısa Kısa Lüleburgaz'da geçen yıl 760 çift evlendi.
17:12
Müsteşar Yardımcısı Yörükçüoğlu, Lüleburgaz'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yörükçüoğlu, Lüleburgaz Karayolları 11. Şube Şefliği'ni ziyaret etti.
16:13
Kırklareli'nde 7 Evin Yandığı Yangında İhmal İddiası AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan: "İtfaiye araçlarındaki suyun donması nedeniyle yangına zamanında müdahale edilemedi"
10:09
Vali Civelek, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti Kırklareli Valisi Esengül Civelek, şehit ailelerini ziyaret etti.
Vali Civelek, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
09:58
Kırklareli'nde Asayiş
14:51
Yurtta Kış Kırklareli'nde yoğun kar yağışı ve tipi yüzünden araçlarıyla yolda kalan 224 kişi, tanklarla kurtarıldı Ulaşıma kapanan Demirköy, Pınarhisar ve Vize karayolları da trafiğe açıldı.
10:13
Kırklareli'nde Trafik Kazası: 2 Yaralı Lüleburgaz ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
14:16
Basketbol: Erkekler Bölgesel Ligi Yalova Belediyespor Başantrenörü Oğuz: "(Lüleburgaz Akademi galibiyeti) Liderliği sürdürmemiz açısından önemli bir maçtı"
19:26
DİSK'ten Asgari Ücret ve Taşeronlaşma Mitingi Asgari ücretin net bin 800 liraya yükseltilmesini ve taşeronlaşmanın önüne geçilmesini isteyen DİSK üyeleri, Lüleburgaz'da miting düzenledi.
DİSK'ten Asgari Ücret ve Taşeronlaşma Mitingi
18:10
Disk'ten Kırklareli'nde Asgari Ücret ve Taşeronlaşma Mitingi Asgari ücretin net bin 800 liraya yükseltilmesini ve taşeronlaşmanın önüne geçilmesini isteyen DİSK üyeleri, Lüleburgaz'da miting düzenledi.
17:47
DİSK'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde DİSK'İn düzenlediği mitingde, taşeronlaşmaya tepki gösterilerek asgari ücretin net 1800 liraya yükseltilmesi istendi.
DİSK'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi
16:43
Disk'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi: Asgari Ücret Net 1800 Lira Olsun Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde DİSK'İn düzenlediği mitingde, taşeronlaşmaya tepki gösterilerek asgari ücretin net 1800 liraya yükseltilmesi istendi.
Disk'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi: Asgari Ücret Net 1800 Lira Olsun
09:52
Kırklareli'nde Asayiş Yüksekten düşen kişi yaralandı.
14:11
Bindiği Taksiyi Gasp Etti Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir kişi, bıçak tehdidiyle taksiciyi araçtan indirerek aracı gasp etti.
11:13
Kırklareli'nden Kısa Kısa ''Bir Fidan Bir Nefes, Bin Fidan Bin Nefes'' kampanyası.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
10:37
Kırklareli'nden Kısa Kısa "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" konferansı.
11:46
Kırklareli'nden Kısa Kısa Liseler arası basketbol turnuvası.
11:04
Hedefleri Namağlup Şampiyonluk TFF Kadınlar 3. Ligi'nde mücadele eden lider Ağrı Birlik Spor Kadınlar Futbol Takımı namağlup şampiyonluğu hedefliyor Antrenör Tunay: "Duyanlar ilk etapta bayan futbol oynar mı ama izlemeye gelenler beğeniyor ve bir gelen bir daha geliyor, tribünlerimiz doluyor" Takım kaptanı Kılıç: "Bayanların futbol.
12:13
Kırklareli'nden Kısa Kısa Umre semineri düzenlendi.
09:39
Kırklareli'nden Kısa Kısa Saadet Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanlığı genel kurulu yapıldı.
08:52
Kırklareli'nde Asayiş Lüleburgaz'da yalnız yaşan yaşlı kadın evinde ölü bulundu.
14:55
Edirne'ye Havalimanı Müjdesi Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret eden Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Turan, bölgede yapılması planlanan havalimanı ile ilgili müjde verdi.
Edirne'ye Havalimanı Müjdesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LÜLEBURGAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]