SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 13:16CHP'li Sağlar: Elvan Bakan Değil Ama Bakan Gibi DavranıyorCHP'li Sağlar: Elvan Bakan Değil Ama Bakan Gibi DavranıyorChp Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, "AK Parti'nin Mersin'den 1'inci sıradan aday gösterdiği Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, öyle çıkıp meydanlarda bakan edasıyla gezip söz vererek halkı kandıramazsınız. Bakan mı olacaksın?
 • 11:32Sağlar'dan Elvan'a: Önce İktidar Olun, Sonra Havanızı AtarsınızCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Mersin'den milletvekili adayı olan eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın bakan olmamasına rağmen bakan edasında projeler açıkladığını öne sürdü.
 • 00:04Elvan: Elvan: "Yeni Bir Anayasayı Mutlaka Türkiye'ye Kazandırmak İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililerin otobanda Lütfi Elvan'ı beklemesi- Elvan seçim otobüsüyle vatandaşları selamlaması- Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Yeni bir anayasayı mutlaka Türkiye'ye kazandırmak istiyoruz artık bu Anayasa bize dar geliyor.
 • 21:29Ulaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorUlaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorMersin'de seçim çalışmalarına başlayan Ulaştırma eski Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'ye yeni bir anayasa kazandırmak istediklerini belirterek, "Artık bu anayasa bize dar geliyor" dedi.
 • 21:27Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın ilçe girişinde karşılanması- Lütfi Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması- Elvan'ın konuşması-Elvan'ın vatandaşlarla bayramlaşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "AK Partimize destek verirseniz, hem Anamur hem Mersin hem de Türkiye'nin önü açılacak.
 • 16:45Ak Partili Elvan: Türkiye ile Hesabı Olanlar BaşaramayacaklarAk Partili Elvan: Türkiye ile Hesabı Olanlar BaşaramayacaklarAk Parti Mersin 1'inci sıra milletvekili adayı ve Ulaştırma, eski Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ve Türk bayrağı ile hesabı olanların başarısız olacaklarını söyledi.
 • 23:20Mersin - Lütfi Elvan Dış Güçler Terörü Harekete GeçirdiMersin - Lütfi Elvan Dış Güçler Terörü Harekete GeçirdiLütfi Elvan Dış güçler terörü harekete geçirdi Mersin'de, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma ve aday tanıtımına katılan Ulaştırma eski Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'nin büyümesinden rahatsız olan dış güçlerin terörü harekete geçirdiğini söyledi.
 • 23:04Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Türkiye'nin Geleceği, AK Parti'nin Tek Başına İktidarıyla Olur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim otobüsü üzerinden partilere konuşması - Lütfi Elvan'ı bekleyen kalabalıktan detay - Partililerle bayramlaşması - Elvan ve eşinin Mersin Şehir Mezarlığı'nda bulunan şehitliği ziyaret ederek şehitlerin mezarına karanfil bırakması- Elvan'ın yaşlı teyzeyle sohbeti Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Yaşadığımız bu süreç bize şunu gösterdi.
 • 21:10Lütfi Elvan: Dış Güçler Terörü Harekete GeçirdiLütfi Elvan: Dış Güçler Terörü Harekete GeçirdiMersin'de, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma ve aday tanıtımına katılan Ulaştırma eski Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'nin büyümesinden rahatsız olan dış güçlerin terörü harekete geçirdiğini söyledi.
 • 19:33Eski Bakan Elvan: Eski Bakan Elvan: "Çözüm Sürecini Kandil Bitirdi"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, 7 Haziran’a kadar ‘barış, barış’ diyenlerin, 7 Haziran’dan sonra terörü tekrar gün ışığına çıkardıklarını belirterek, “7 Haziran seçimleri bitti, 11 Temmuz’da Kandil’den bir talimat geldi, ‘Artık çözüm süreci bitmiştir, artık ayaklanabilirsiniz’ dediler” diye konuştu.
 • 18:10Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın partilerle bayramlaşması- Lütfi Elvan'ın Çamlıyayla AK Parti ilçe teşkilatında yaptığı konuşma- Lütfi Elvan'ın esnaf ziyareti - Tarsus ilçesindeki partililerden detaylar- Elvan'ın Tarsus'taki konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bu seçim sadece sandığa gidilip oy kullanılan sıradan bir seçim değildir.
 • 16:59Lütfi Elvan, Tarsus'ta Bayramlaşma Törenine KatıldıLütfi Elvan, Tarsus'ta Bayramlaşma Törenine KatıldıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’in Tarsus ilçesinde partisinin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.
 • 18:41BBP'li Kartal'dan Mersin Adaylarına EleştiriBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, CHP’nin milletvekili adayı Fikri Sağlar başta olmak üzere AK Parti’nin adayı Lütfi Elvan ve HDP’nin adayı Mir Dengir Mehmet Fırat’ı eleştiri yağmuruna tutu.
 • 18:06AK Parti Antalya Birinci Sırada DeğişiklikAK Parti Antalya Birinci Sırada DeğişiklikAK Parti, Antalya’da 7 Haziran seçimlerinde 3 dönem kuralına takılan eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu tekrar birinci sıradan aday gösterirken, Milletvekili, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Mersin’den aday gösterildi.
 • 10:33Duble Yollar Patladı, Onarım Parası İkiye KatlandıDuble Yollar Patladı, Onarım Parası İkiye KatlandıMaliye Bakanlığına göre 2008'de yol bakım onarımına 665 milyon lira harcanırken 2014'te 1 milyar 611 milyon liraya yükseldi. Nedeni ise dayanıksız asfalt kullanımı.
 • 09:44Eski Ulaştırma Bakanı Elvan: Eski Ulaştırma Bakanı Elvan: "Çözülemez Denilen Sorunları Çözdük"ANKARA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Bahçeli, 7 Haziran gecesinde ‘AK Parti ile HDP koalisyon yapsın’ dedi.
 • 15:38Işık: Işık: "Seçim Hükümetinde Hdp'li Bakan Varsa, Sorumluluğu Bahçeli'nindir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın ve gelişi, - AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın gelişi, - Vatandaşlar ile selamlaşmaları, - Bakan Işık'ın konuşması, - Milletvekili Elvan'ın konuşması, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Seçim hükümetinde 2 HDP'li bakan varsa bunun bütün sorumluluğu Devlet Bahçeli'nindir.
 • 20:12Konya-Akşehir Konya-Akşehir "Raybüs" Seferleri BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Raybüs'den görüntüler- Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya'nın konuşması- TCDD Bölge Müdürü Enver Timurboğa'nın konuşması- Akşehir İlçe Müftüsü Karabey Özdemir'in konuşması Konya-Akşehir "raybüs" seferleri başladı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından hazırlanan proje çerçevesinde Konya ile Akşehir ilçesinde raybüs seferlerinin başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 15:58Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Evleri, Dükkanları, Araçları Yakarak Barış Sağlanamaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan AK Parti Antalya Milletvekili Elvan, Karaman'da- "(terör olayları) Bizlerin samimi, iyi niyetli, sorunun çözümüne yönelik yaklaşımlarımızı bir anlamda bu terör örgütü kötüye kullanmıştır.
 • 15:15Lütfi Elvan'dan Karaman ZiyaretiLütfi Elvan'dan Karaman ZiyaretiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere memleketi Karaman’a geldi.
 • 15:35Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'den Bölgesel Tren Seferi ÖnerisiBilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'den Bölgesel Tren Seferi ÖnerisiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, hızlı tren seferlerinin başlatılmasından sonra atıl durumda bırakılan demir yollarını meclis gündemine taşıyarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’a soru önergesi gönderdi.
 • 10:55Yat Limanları İçin Yetkililer SahadaYat Limanları İçin Yetkililer SahadaEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın AK Parti’den Antalya milletvekili seçilmesinin ardından Antalya’daki yatırımlara yönelik çalışmalar hız kazandı.
 • 17:43Elvan: Kazanımlardan Taviz VermeyeceğizElvan: Kazanımlardan Taviz VermeyeceğizUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, koalisyon görüşmeleriyle ilgili 'Türkiye'nin 13 yılda elde ettiği kazanımlardan hiçbir şekilde geri dönüş veya geri adım atma yönünde bir girişimde bulunulması halinde buna karşı duracağımızı ve en ufak bir taviz vermeyeceğimizi ifade etmek istiyorum" dedi.
 • 17:39Elvan: Elvan: "Amacımız Bu Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmamak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nda bayramlaşma töreni, - Elvan'ın konuşması, - Bayramlaşma detay- Elvan'ın 97 Yaşındaki Gülsüm Aydilek'i ziyareti, - Felçli 83 yaşındaki Fikri Kut'u ziyareti Ramazan Bayramı kutlanıyor- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "İnşallah önümüzdeki hafta CHP ile görüşmelere başlayacağız. Amacımız bu ülkeyi hükümetsiz bırakmamak, bir an evvel hükümet temin etmek ancak bir anlaşma sağlanamadığı takdirde tek bir seçenek kalıyor, o da erken seçime gitmek" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, CHP ile gelecek hafta görüşmelerin başlayacağını belirterek, "Amacımız bu ülkeyi hükümetsiz bırakmamak, bir an evvel hükümet temin etmek ancak bir anlaşma sağlanamadığı takdirde tek bir seçenek kalıyor, o da erken seçime gitmek" dedi.
 • 14:45Eski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, koalisyon çalışmalarıyla ilgili yoğun bir süreçten geçtiklerini söyledi.
 • 13:44Elvan: Bakalım HayırlısıElvan: Bakalım HayırlısıAntalya'da valiliğin düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, yaşanan siyasi gelişmelerle ilgili, "Yoğun bir süreçten geçiyoruz.
 • 22:34Erdoğan'dan 3. Havalimanı İşçilerine Bayram İkramiyesi MüjdesiErdoğan'dan 3. Havalimanı İşçilerine Bayram İkramiyesi MüjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. havalimanı inşaat sahasında çalışan işçilere 2 bin 500 TL ödeneceğini müjdeledi.
 • 09:3310. Geleneksel Konyalılar İftar Buluşması Gerçekleştirildi10. Geleneksel Konyalılar İftar Buluşması GerçekleştirildiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Bugüne kadar elde etmiş olduğumuz kazanımlarımızdan hiçbir şekilde geri adım atmamız söz konusu olmayacaktır ve olamaz da” dedi.
 • 17:50Elvan, "Mursi'ye İdam Kararına Sessiz Kalınamaz"AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, Mısır’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi’ye verilen idam kararına sessiz kalınamayacağını belirterek, “Dünya ayakta; ancak sözde demokrat ve sahte insan hakları savunucuları suskun” dedi.
 • 17:35Lütfi Elvan'dan Alanya ZiyaretiLütfi Elvan'dan Alanya ZiyaretiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerindeki çalışmalarına teşekkür etmek ve seçim sürecini değerlendirmek için Alanya’da toplantı yaptı.
 • 11:49Elvan'dan Teşekkür ve Değerlendirme ZiyaretleriElvan'dan Teşekkür ve Değerlendirme ZiyaretleriAntalya Milletvekili Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerindeki çalışmalarına teşekkür etmek ve seçim sürecini değerlendirmek için ziyaretlerine Kemer’den başladı.
 • 18:35AK Parti Milletvekileri Elvan, Köse, Samani, Enç ve Çelik, Mazbatalarını AldıAK Parti Milletvekileri Elvan, Köse, Samani, Enç ve Çelik, Mazbatalarını AldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın salondakilerle tokalaşması - Elvan'ın mazbatasını alması - Mustafa Köse'nin mazbatasını alması - Hüseyin Samani'nin mazbatasını alması - Gökçen Özdoğan Enç'in mazbatasını alması - Sena Nur Çelik'in mazbatasını alması - Gazeteciler - Milletvekilleri ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ANTALYA - AK Parti'den Antalya milletvekilleri seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç ve Sena Nur Çelik, mazbatalarını aldı.
 • 13:07Meclis'in Ekonomi Vitrinine Yeni YüzlerDört siyasi partinin temsil edileceği 25. Dönem Parlamentosu'nda yer alacak ekonomi kurmayları netleşmeye başladı.
 • 15:03Antalya Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıAntalya Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıAntalya Bakan Lütfi Elvan oyunu kullandı (Tür: Yurt)
 • 23:46Elvan: Elvan: "Ak Parti'ye Oy Veren İnsan Ülkesini Seven İnsandır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "AK Parti'ye oy veren insan ülkesini seven insandır.
 • 19:38Lütfi Elvan Antalyaspor'a Destek İçin İstanbul'a GittiAK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, “Antalyasporumuz yüzdü yüzdü sona geldi.
 • 14:06CHP'li Pm Üyesinden Elvan'a DestekCHP'li Pm Üyesinden Elvan'a DestekUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan’a, memleketi Karaman’dan destek geldi.
 • 00:35Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntü- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Biz boş vaatlerle yola çıkamayız. Boş vaatleri size söyleyemeyiz.
 • 16:37AK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıAK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, AK Parti Antalya milletvekili adayları İbrahim Aydın ve Ercan Mekteplioğlu’yla birlikte seçim çalışmaları kapsamında Manavgat’ta esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 15:32Eski Bakan Elvan: Beni Kemer'in Bakanı ve Milletvekili Olarak GörünEski Bakan Elvan: Beni Kemer'in Bakanı ve Milletvekili Olarak Görün*- ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Beni artık Kemer'in milletvekili ve bakanı olarak görün" dedi.
 • 11:40Turizm Çalışanlarına 250 TL Taksitle Ev MüjdesiTurizm Çalışanlarına 250 TL Taksitle Ev MüjdesiAK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın turizm çalışanlarına 12 ay süreyle çalışma imkanı sağlanmasına ilişkin açıklamasının ardından, sektör çalışanlarının 250 lira taksitle ev sahibi olacağı müjdesi geldi.
 • 20:55Elvan, Batı Çevre Yolu Çalışmasında İncelemelerde BulunduElvan, Batı Çevre Yolu Çalışmasında İncelemelerde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Batı Çevre Yolu- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan'ın projeyi incelemesi- Elvan'ın açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Antalya'da- Lütfi Elvan, incelemelerde bulunduğu Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da açılacağını bildirdi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya'daki Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da hizmete gireceğini açıkladı.
 • 19:38Elvan: Elvan: "Batı Çevre Yolu'nun İlk Etabı 5 Haziran'da Açılacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan'ın açıklamaları- Türel'in açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Antalya'da- Lütfi Elvan, incelemelerde bulunduğu Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da açılacağını bildirdi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya'daki Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da hizmete gireceğini açıkladı.
 • 18:02Batı Çevre Yolu Cuma Günü Ulaşıma AçılacakBatı Çevre Yolu Cuma Günü Ulaşıma AçılacakEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu’nda incelemelerde bulundu.
 • 11:49Elvan: Elvan: "Yine Milli İrade Hakim Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın Kepez Kent Ormanı'nda vatandaşlarla sohbet etmesi, - Elvan'ın açıklamaları, Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Milletimiz sağduyu sahibidir.
 • 11:16Elvan Sorunlarla Tek Tek İlgileniyorElvan Sorunlarla Tek Tek İlgileniyorUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçim çalışmaları sırasında kendisine iletilen sorunlarla tek tek ilgileniyor.
 • 10:28AK Parti'li Lütfi Elvan İstikrar Karşıtı İşbirliğine Dikkat ÇektiAK Parti'li Lütfi Elvan İstikrar Karşıtı İşbirliğine Dikkat ÇektiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçime bir hafta kala Türkiye’deki istikrarı bozmak izin muhalefet, bazı yayın organları ve paralel yapının işbirliği içinde olduğunu söyledi.
 • 22:53Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın piknik alanında vatandaşları selamlaması - Elvan'ın bir çocuğa hediye vermesi ve çocuğu sevmesi - Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Türkiye'de istikrar devam ettiği müddetçe, hangi sorun varsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de teker teker çözeceğiz" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Türkiye'de istikrar devam ettiği müddetçe, hangi sorun varsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de teker teker çözeceğiz" dedi.
 • 18:31AK Parti'li Lütfi Elvan'dan Kaos UyarısıAK Parti'li Lütfi Elvan'dan Kaos UyarısıAntalya’da yaşayan Adıyamanlılar ile kahvaltıda bir araya gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, 8 Haziran sabahı siyasi kargaşa ve kaos ortamına uyanmamak için, istikrarın devam etmesi için gece gündüz çalışılması gerektiğini söyledi.
 • 14:23Elvan: Elvan: "Çözüm Sürecini Gerçekleştirebilecek Tek Bir Parti Vardır O da AK Parti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Elvan'ın vatandaşları selamlaması - Bir vatandaşın Elvan'ı desteklemesi- Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Vesayete karşı milli iradeyi hakim kılmak için gerçekleştirdiğimiz mücadelede milletimiz bize güçlü destek verdi" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Vesayete karşı milli iradeyi hakim kılmak için gerçekleştirdiğimiz mücadelede milletimiz bize güçlü destek verdi" dedi.