SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 15:38Işık: Işık: "Seçim Hükümetinde Hdp'li Bakan Varsa, Sorumluluğu Bahçeli'nindir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın ve gelişi, - AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın gelişi, - Vatandaşlar ile selamlaşmaları, - Bakan Işık'ın konuşması, - Milletvekili Elvan'ın konuşması, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Seçim hükümetinde 2 HDP'li bakan varsa bunun bütün sorumluluğu Devlet Bahçeli'nindir.
 • 20:12Konya-Akşehir Konya-Akşehir "Raybüs" Seferleri BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Raybüs'den görüntüler- Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya'nın konuşması- TCDD Bölge Müdürü Enver Timurboğa'nın konuşması- Akşehir İlçe Müftüsü Karabey Özdemir'in konuşması Konya-Akşehir "raybüs" seferleri başladı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından hazırlanan proje çerçevesinde Konya ile Akşehir ilçesinde raybüs seferlerinin başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 15:58Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Evleri, Dükkanları, Araçları Yakarak Barış Sağlanamaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan AK Parti Antalya Milletvekili Elvan, Karaman'da- "(terör olayları) Bizlerin samimi, iyi niyetli, sorunun çözümüne yönelik yaklaşımlarımızı bir anlamda bu terör örgütü kötüye kullanmıştır.
 • 15:15Lütfi Elvan'dan Karaman ZiyaretiLütfi Elvan'dan Karaman ZiyaretiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere memleketi Karaman’a geldi.
 • 15:35Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'den Bölgesel Tren Seferi ÖnerisiBilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'den Bölgesel Tren Seferi ÖnerisiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, hızlı tren seferlerinin başlatılmasından sonra atıl durumda bırakılan demir yollarını meclis gündemine taşıyarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’a soru önergesi gönderdi.
 • 10:55Yat Limanları İçin Yetkililer SahadaYat Limanları İçin Yetkililer SahadaEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın AK Parti’den Antalya milletvekili seçilmesinin ardından Antalya’daki yatırımlara yönelik çalışmalar hız kazandı.
 • 17:43Elvan: Kazanımlardan Taviz VermeyeceğizElvan: Kazanımlardan Taviz VermeyeceğizUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, koalisyon görüşmeleriyle ilgili 'Türkiye'nin 13 yılda elde ettiği kazanımlardan hiçbir şekilde geri dönüş veya geri adım atma yönünde bir girişimde bulunulması halinde buna karşı duracağımızı ve en ufak bir taviz vermeyeceğimizi ifade etmek istiyorum" dedi.
 • 17:39Elvan: Elvan: "Amacımız Bu Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmamak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nda bayramlaşma töreni, - Elvan'ın konuşması, - Bayramlaşma detay- Elvan'ın 97 Yaşındaki Gülsüm Aydilek'i ziyareti, - Felçli 83 yaşındaki Fikri Kut'u ziyareti Ramazan Bayramı kutlanıyor- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "İnşallah önümüzdeki hafta CHP ile görüşmelere başlayacağız. Amacımız bu ülkeyi hükümetsiz bırakmamak, bir an evvel hükümet temin etmek ancak bir anlaşma sağlanamadığı takdirde tek bir seçenek kalıyor, o da erken seçime gitmek" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, CHP ile gelecek hafta görüşmelerin başlayacağını belirterek, "Amacımız bu ülkeyi hükümetsiz bırakmamak, bir an evvel hükümet temin etmek ancak bir anlaşma sağlanamadığı takdirde tek bir seçenek kalıyor, o da erken seçime gitmek" dedi.
 • 14:45Eski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, koalisyon çalışmalarıyla ilgili yoğun bir süreçten geçtiklerini söyledi.
 • 13:44Elvan: Bakalım HayırlısıElvan: Bakalım HayırlısıAntalya'da valiliğin düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, yaşanan siyasi gelişmelerle ilgili, "Yoğun bir süreçten geçiyoruz.
 • 22:34Erdoğan'dan 3. Havalimanı İşçilerine Bayram İkramiyesi MüjdesiErdoğan'dan 3. Havalimanı İşçilerine Bayram İkramiyesi MüjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. havalimanı inşaat sahasında çalışan işçilere 2 bin 500 TL ödeneceğini müjdeledi.
 • 09:3310. Geleneksel Konyalılar İftar Buluşması Gerçekleştirildi10. Geleneksel Konyalılar İftar Buluşması GerçekleştirildiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Bugüne kadar elde etmiş olduğumuz kazanımlarımızdan hiçbir şekilde geri adım atmamız söz konusu olmayacaktır ve olamaz da” dedi.
 • 17:50Elvan, "Mursi'ye İdam Kararına Sessiz Kalınamaz"AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, Mısır’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi’ye verilen idam kararına sessiz kalınamayacağını belirterek, “Dünya ayakta; ancak sözde demokrat ve sahte insan hakları savunucuları suskun” dedi.
 • 17:35Lütfi Elvan'dan Alanya ZiyaretiLütfi Elvan'dan Alanya ZiyaretiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerindeki çalışmalarına teşekkür etmek ve seçim sürecini değerlendirmek için Alanya’da toplantı yaptı.
 • 11:49Elvan'dan Teşekkür ve Değerlendirme ZiyaretleriElvan'dan Teşekkür ve Değerlendirme ZiyaretleriAntalya Milletvekili Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerindeki çalışmalarına teşekkür etmek ve seçim sürecini değerlendirmek için ziyaretlerine Kemer’den başladı.
 • 18:35AK Parti Milletvekileri Elvan, Köse, Samani, Enç ve Çelik, Mazbatalarını AldıAK Parti Milletvekileri Elvan, Köse, Samani, Enç ve Çelik, Mazbatalarını AldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın salondakilerle tokalaşması - Elvan'ın mazbatasını alması - Mustafa Köse'nin mazbatasını alması - Hüseyin Samani'nin mazbatasını alması - Gökçen Özdoğan Enç'in mazbatasını alması - Sena Nur Çelik'in mazbatasını alması - Gazeteciler - Milletvekilleri ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ANTALYA - AK Parti'den Antalya milletvekilleri seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç ve Sena Nur Çelik, mazbatalarını aldı.
 • 13:07Meclis'in Ekonomi Vitrinine Yeni YüzlerDört siyasi partinin temsil edileceği 25. Dönem Parlamentosu'nda yer alacak ekonomi kurmayları netleşmeye başladı.
 • 15:03Antalya Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıAntalya Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıAntalya Bakan Lütfi Elvan oyunu kullandı (Tür: Yurt)
 • 23:46Elvan: Elvan: "Ak Parti'ye Oy Veren İnsan Ülkesini Seven İnsandır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "AK Parti'ye oy veren insan ülkesini seven insandır.
 • 19:38Lütfi Elvan Antalyaspor'a Destek İçin İstanbul'a GittiAK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, “Antalyasporumuz yüzdü yüzdü sona geldi.
 • 14:06CHP'li Pm Üyesinden Elvan'a DestekCHP'li Pm Üyesinden Elvan'a DestekUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan’a, memleketi Karaman’dan destek geldi.
 • 00:35Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntü- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Biz boş vaatlerle yola çıkamayız. Boş vaatleri size söyleyemeyiz.
 • 16:37AK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıAK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, AK Parti Antalya milletvekili adayları İbrahim Aydın ve Ercan Mekteplioğlu’yla birlikte seçim çalışmaları kapsamında Manavgat’ta esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 15:32Eski Bakan Elvan: Beni Kemer'in Bakanı ve Milletvekili Olarak GörünEski Bakan Elvan: Beni Kemer'in Bakanı ve Milletvekili Olarak Görün*- ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Beni artık Kemer'in milletvekili ve bakanı olarak görün" dedi.
 • 11:40Turizm Çalışanlarına 250 TL Taksitle Ev MüjdesiTurizm Çalışanlarına 250 TL Taksitle Ev MüjdesiAK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın turizm çalışanlarına 12 ay süreyle çalışma imkanı sağlanmasına ilişkin açıklamasının ardından, sektör çalışanlarının 250 lira taksitle ev sahibi olacağı müjdesi geldi.
 • 20:55Elvan, Batı Çevre Yolu Çalışmasında İncelemelerde BulunduElvan, Batı Çevre Yolu Çalışmasında İncelemelerde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Batı Çevre Yolu- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan'ın projeyi incelemesi- Elvan'ın açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Antalya'da- Lütfi Elvan, incelemelerde bulunduğu Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da açılacağını bildirdi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya'daki Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da hizmete gireceğini açıkladı.
 • 19:38Elvan: Elvan: "Batı Çevre Yolu'nun İlk Etabı 5 Haziran'da Açılacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan'ın açıklamaları- Türel'in açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Antalya'da- Lütfi Elvan, incelemelerde bulunduğu Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da açılacağını bildirdi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya'daki Batı Çevre Yolu'nun ilk etabının 5 Haziran'da hizmete gireceğini açıkladı.
 • 18:02Batı Çevre Yolu Cuma Günü Ulaşıma AçılacakBatı Çevre Yolu Cuma Günü Ulaşıma AçılacakEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu’nda incelemelerde bulundu.
 • 11:49Elvan: Elvan: "Yine Milli İrade Hakim Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın Kepez Kent Ormanı'nda vatandaşlarla sohbet etmesi, - Elvan'ın açıklamaları, Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Milletimiz sağduyu sahibidir.
 • 11:16Elvan Sorunlarla Tek Tek İlgileniyorElvan Sorunlarla Tek Tek İlgileniyorUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçim çalışmaları sırasında kendisine iletilen sorunlarla tek tek ilgileniyor.
 • 10:28AK Parti'li Lütfi Elvan İstikrar Karşıtı İşbirliğine Dikkat ÇektiAK Parti'li Lütfi Elvan İstikrar Karşıtı İşbirliğine Dikkat ÇektiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçime bir hafta kala Türkiye’deki istikrarı bozmak izin muhalefet, bazı yayın organları ve paralel yapının işbirliği içinde olduğunu söyledi.
 • 22:53Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın piknik alanında vatandaşları selamlaması - Elvan'ın bir çocuğa hediye vermesi ve çocuğu sevmesi - Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Türkiye'de istikrar devam ettiği müddetçe, hangi sorun varsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de teker teker çözeceğiz" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Türkiye'de istikrar devam ettiği müddetçe, hangi sorun varsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de teker teker çözeceğiz" dedi.
 • 18:31AK Parti'li Lütfi Elvan'dan Kaos UyarısıAK Parti'li Lütfi Elvan'dan Kaos UyarısıAntalya’da yaşayan Adıyamanlılar ile kahvaltıda bir araya gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, 8 Haziran sabahı siyasi kargaşa ve kaos ortamına uyanmamak için, istikrarın devam etmesi için gece gündüz çalışılması gerektiğini söyledi.
 • 14:23Elvan: Elvan: "Çözüm Sürecini Gerçekleştirebilecek Tek Bir Parti Vardır O da AK Parti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Elvan'ın vatandaşları selamlaması - Bir vatandaşın Elvan'ı desteklemesi- Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Vesayete karşı milli iradeyi hakim kılmak için gerçekleştirdiğimiz mücadelede milletimiz bize güçlü destek verdi" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Vesayete karşı milli iradeyi hakim kılmak için gerçekleştirdiğimiz mücadelede milletimiz bize güçlü destek verdi" dedi.
 • 10:30Lütfi Elvan, Antalya'da Yaşayan Yabancı Uyruklu Türk Vatandaşlarıyla Bir Araya GeldiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya’da yaşayan yabancı uyruklu Türk vatandaşlarıyla yaptığı sohbette, “Demre ve Kaş bölgesine 5 milyon yolcu kapasiteli bir havaalanı inşa edeceğiz” dedi.
 • 00:27Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, - Elvan'ın Gazipaşa ziyareti, - Elvan'ın konuşması, - Elvan'ın köy ziyaretleri, Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Biz tüneller açıyoruz.
 • 22:10Lütfi Elvan Gazipaşa'ya Müjdelerle GeldiLütfi Elvan Gazipaşa'ya Müjdelerle GeldiANTALYA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, seçim çalışmalarına Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde birçok müjde verdi.
 • 16:05AK Parti'li Lütfi Elvan Alanya'da Turizm Sektör Temsilcileriyle BuluştuAK Parti'li Lütfi Elvan Alanya'da Turizm Sektör Temsilcileriyle BuluştuUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan,üretmeden para harcayarak ülke ekonomisinin gelişemeyeceğini söyledi.
 • 11:32Mega Projelerin Antalya'da İstihdama EtkisiMega Projelerin Antalya'da İstihdama EtkisiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın açıkladığı projelerin istidama yapacağı katkı ile de ön plana çıkacağı bildirildi.
 • 02:13Elvan: Elvan: "Bu Millet Artık 50 Yıl Öncesinin Milleti Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Katılımcılar ve görüntüler- Seçim lansman videosundan görüntü- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bu millet artık 50 yıl öncesinin milleti değil. Bu millet Türkiye'de ve dünyada yaşanan her şeyi rahat bir şekilde görüyor.
 • 19:31AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan AçıklamasıAK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, "Sayın Kılıçdaroğlu ve ekibi tam iki yıl Avrupa’da ülke ülke dolaştı ve Türkiye’yi şikayet etti.
 • 00:00Elvan, Bir Tur Şirketi Çalışanları ile Bir Araya GeldiElvan, Bir Tur Şirketi Çalışanları ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı- Tur şirketi çalışanları- Salondaki katılımcılardan genel plan detaylar- Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Eğer bugün biz telefonlarımızla internete çok rahat girip sosyal medyayı rahat bir şekilde kullanabiliyorsak, oluşturduğumuz altyapıyla bunu sağlamış durumdayız" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Eğer bugün biz telefonlarımızla internete çok rahat girip sosyal medyayı rahat bir şekilde kullanabiliyorsak, oluşturduğumuz altyapıyla bunu sağlamış durumdayız" dedi.
 • 13:49AK Parti'li Lütfi Elvan'dan Turizm Çalışanlara 12 Ay Mesai MüjdesiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Turizm çalışanlarına 12 ay boyunca işten çıkartılmadan çalışma imkanı müjdesi verdi.
 • 02:18Lütfi Elvan, Antalya'nın Kaş İlçesi'nde Halka Hitap EttiLütfi Elvan, Antalya'nın Kaş İlçesi'nde Halka Hitap EttiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Elvan, "Devletin kasasından para çıkmadan dünyanın en büyük havalimanın yapıyoruz" dedi.
 • 01:33Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "80 Yılda Yapılanı 12 Yılda Geçtik"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "1923 yılından 2003 yılına kadar yani 80 yılda yapılan hizmetleri 12 yılda geçtik" dedi.
 • 21:11Elvan: Elvan: "Devletin Kasasından Para Çıkmadan Dünyanın En Büyük Havalimanını Yapıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Alandan görüntüler- Lütfi Elvan'ın konuşması - "(İstanbul'da yapılacak üçüncü havalimanı) Havalimanı faaliyete geçtiğinde devletin kasasına her yıl bir milyar avro para koyacaklar.
 • 17:22Lütfi Elvan: Akıllı Kent, Özgür GelecekLütfi Elvan: Akıllı Kent, Özgür GelecekUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı Lütfi Elvan, 'Akıllı Kent Antalya' toplantısında, akıllı kent sisteminin insanın özgür davranmasını sağladığını belirtti.
 • 16:12AK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıAK Parti'li Lütfi Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Antalya’nın kalkınıp bir dünya kenti olabilmesi için herkesin ortak hedeflere kilitlenmesi gerektiğini belirterek, “Siyaset uğruna, ideolojiler uğruna, yapılması gerek en işleri engelleyen bir yaklaşım olursa Antalya kalkınamaz” dedi.
 • 16:51Elvan - Elvan - "Batı Çevre Yolu Açıldığında Antalya'nın Trafiğinde Ciddi Bir Rahatlama Olacak"Batı Çevre Yolu'ndaki çalışmalar- Lütfi Elvan'ın Batı Çevre Yolu'nda incelemeleri- İş makinelerinin çalışması- Lütfi Elvan'ın açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu açıldığında Antalya trafiğinde ciddi bir rahatlama olacağını söyledi.
 • 14:37Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu'nu İncelediLütfi Elvan, Batı Çevre Yolu'nu İncelediBatı Çevre Yolunda incelmelerde bulunan Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, yolu en kısa süre hizmete açılacağını söyledi.