SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 23:06Fikir Sofrası Çalıştayı GerçekleştirildiFikir Sofrası Çalıştayı GerçekleştirildiKendisini "Türkiye'nin yeni düşünce Platformu" olarak tanımlayan "Fikir Sofrası" oluşumu, "Yeni Türkiye ve ekonomide güçlü kalkınma modeli" başlığıyla İstanbul'da bir çalıştay düzenledi.
 • 23 Ağustos 2016 23:06Fikir Sofrası Çalıştayı' GerçekleştirildiFikir Sofrası Çalıştayı' GerçekleştirildiKendisini "Türkiye'nin yeni düşünce Platformu" olarak tanımlayan "Fikir Sofrası" oluşumu, "Yeni Türkiye ve ekonomide güçlü kalkınma modeli" başlığıyla İstanbul'da bir çalıştay düzenledi.
 • 23 Ağustos 2016 22:00Yeni Türkiye ve Ekonomide Güçlü Kalkınma Modeli ÇalıştayıYeni Türkiye ve Ekonomide Güçlü Kalkınma Modeli ÇalıştayıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Tasaruf oranını artırıcı bazı tedbirler aldık ancak bunlara ilave olarak bir banka genel müdürümüz tarafından 'yapı tasarrufları sandığı' adı altında bir yapının oluşturulması önerisi getirildi.
 • 23 Ağustos 2016 18:03Fikir Sofrası Çalıştayı BaşladıFikir Sofrası Çalıştayı BaşladıHaber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Güven USTA - İdris TİFTİKCİ/ İstanbul DHAKendisini "Türkiye'nin yeni düşünce Platformu" olarak tanımlayan "Fikir Sofrası" oluşumu, "Yeni Türkiye ve ekonomide güçlü kalkınma modeli" başlığıyla İstanbul'da bir çalıştay düzenledi.
 • 22 Ağustos 2016 14:29Bakan Elvan: "Türkiye Ekonomisi Stabil, Yatırım Ortamı Eskisi Kadar Cazip"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, sağlam temelleri sayesinde Türkiye’nin darbe girişimini en az hasarla atlattığını belirterek, şu anda Türkiye ekonomisinin stabil, bankacılık sisteminin güçlü ve yatırım ortamının eskisi kadar avantajlı ve cazip olduğunu ifade etti.
 • 22 Ağustos 2016 13:39Kalkınma Bakanı Elvan AçıklamasıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye'nin sağlam temelleri sayesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin en az hasarla atlatıldığını belirterek, "Şu anda, ekonomimiz stabil konumundadır, bankacılık sistemimiz güçlüdür ve yatırım ortamımız eskisi kadar avantajlıdır.
 • 21 Ağustos 2016 14:46Kalkınma Bakanı Elvan'dan Gaziantep Saldırısına Sosyal Medyadan TepkiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gaziantep’teki saldırı ile ilgili olarak sosyal medya hesabından değerlendirme yaptı.
 • 17 Ağustos 2016 23:03Bakan Elvan, Yabancı Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiBakan Elvan, Yabancı Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi nedeniyle yabancı yatırımcıların hiçbir kaygı içerisinde olmaması gerektiğini belirterek, "Biz onlara hep kucak açtık ve açmaya devam edeceğiz.
 • 17 Ağustos 2016 22:13Bakan Elvan, Türk Şehitliği'ni Ziyaret EttiBakan Elvan, Türk Şehitliği'ni Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Romanya'nın başkenti Bükreş'te Türk Şehitliği'ni ziyaret etti.
 • 17 Ağustos 2016 19:53Kalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Romanya'nın başkenti Bükreş'te Türk Şehitliği'ni ziyaret etti.
 • 17 Ağustos 2016 16:07Kalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi nedeniyle yabancı yatırımcıların hiçbir kaygı içerisinde olmaması gerektiğini belirterek, "Biz onlara hep kucak açtık ve açmaya devam edeceğiz.
 • 17 Ağustos 2016 15:01Kalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Rumen firmalarının Türkiye'de yatırım yapması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, "Türkiye halen yatırımcılar için cazibesini koruyor.
 • 17 Ağustos 2016 13:56Kalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Rumen firmalarının Türkiye'de yatırım yapması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, "Türkiye halen yatırımcılar için cazibesini koruyor.
 • 17 Ağustos 2016 10:43Kalkınma Bakanı Elvan Romanya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Romanya Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Ticaret ve İş Çevresi İlişkileri Bakanı Costin Grigore Borc ile bir araya geldi.
 • 16 Ağustos 2016 19:39Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Lütfü Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) dünyanın dört bir yanına yayıldığını belirterek, "FETÖ'nün, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerin benzer sıkıntılarla (darbe girişimi) karşı karşıya kalması muhtemeldir.
 • 16 Ağustos 2016 15:30Kalkınma Bakanı Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, yeni bir teşvik mekanizması kuracaklarını belirterek, "Proje bazlı ve esnek bir yapıda olacak.
 • 16 Ağustos 2016 15:13Kalkınma Bakanı Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) dünyanın dört bir yanına yayıldığını belirterek, "FETÖ'nün, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerin benzer sıkıntılarla (darbe girişimi) karşı karşıya kalması muhtemeldir.
 • 16 Ağustos 2016 11:32Kalkınma Bakanı Elvan Polonya'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Polonya Başbakan Yardımcısı ve Bilim ve Yüksek Öğrenim Bakanı Jaroslaw Gowin ile bir araya geldi.
 • 15 Ağustos 2016 15:06Seha Yapı Seha Yapı "BU Millete Değer!" DediSeha Yapı, hain darbe girişimi sonrası ülkemize, milletimize ve ekonomimize olan sorumluluğunun bir gereği olarak yeni bir kampanya hayata geçiriyor.
 • 11 Ağustos 2016 18:07Torba TasarıTorba Tasarı" Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye'ye yabancı sermaye çekmek için çağrı yapacaklarını belirterek, "Biz Türkiye için stratejik, kritik ve mutlaka ülkede üretilmesi gereken yüksek teknoloji gerektiren şu alanda yatırım yapılmasını istiyoruz.
 • 08 Ağustos 2016 02:23Demokrasi ve Şehitler MitingiDemokrasi ve Şehitler Mitingi" - Kalkınma Bakanı Elvan (2)Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bu bir ikinci istiklal mücadelesi ruhudur.
 • 07 Ağustos 2016 22:10Mersin'de Mersin'de "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bu bir ikinci istiklal mücadelesi ruhudur.
 • 07 Ağustos 2016 22:07Mersin - Kalkınma Bakanı Elvan Ülkeyi Uçurumun Kenarından KurtardıkMersin - Kalkınma Bakanı Elvan Ülkeyi Uçurumun Kenarından KurtardıkKalkınma Bakanı Elvan Ülkeyi uçurumun kenarından kurtardıkKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 15 Temmuz'un sadece bir darbe girişimi değil aynı zamanda bir işgal hareketi olduğunu belirterek, Ülkemizi uçurumun kenarından hep birlikte, sizlerin desteğiyle Türkiye'mizi kurtardık dedi.
 • 07 Ağustos 2016 21:41Bakan Elvan: Ülkemizi Uçurumun Kenarından KurtardıkBakan Elvan: Ülkemizi Uçurumun Kenarından KurtardıkKALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, 15 Temmuz'un sadece bir darbe girişimi değil aynı zamanda bir işgal hareketi olduğunu belirterek, "Ülkemizi uçurumun kenarından hep birlikte, sizlerin desteğiyle Türkiye'mizi kurtardık" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 20:54Mersin'de Son 'Demokrasi Nöbeti'nde Birlik ve Beraberlik Rüzgarı EstiMersin'de Son 'Demokrasi Nöbeti'nde Birlik ve Beraberlik Rüzgarı Esti15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasetteki sıcak hava, Mersin’deki son demokrasi nöbetine de yansıdı.
 • 07 Ağustos 2016 18:42Kalkınma Bakanı ElvanKalkınma Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mersin Valiliği binası ve tabelası Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın valilik önündeki protokol ile selamlaşması Elvanı'nın valilik şeref defterini imzalaması Mersin Valiliğince bu akşam saat 17: 00'de Cumhuriyet Alanı'nda düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne katılmak için kente gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, etkinlik öncesi Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ı ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2016 16:54Bakan Elvan, Mersin Valiliği'ni Ziyaret EttiBakan Elvan, Mersin Valiliği'ni Ziyaret EttiDemokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılmak üzere Mersin’e gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valiliği’ni ziyaret etti.
 • 06 Ağustos 2016 17:42Demokrasi ve Şehitler MitingiDemokrasi ve Şehitler Mitingi"Mersinliler yarın Cumhuriyet alanında düzenlenecek, "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet edildi.
 • 05 Ağustos 2016 15:42Moody's'ten Karar Öncesi Kritik AçıklamaMoody's'ten Karar Öncesi Kritik AçıklamaTerör örgütü FETÖ'nün 15 Temmuz tarihindeki darbe girişiminin ardından Türkiye'nin kredi notunu ve not görünümünü "negatif" izlemeye alan kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in İletişim Stratejisti Abi Jones, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.
 • 05 Ağustos 2016 14:58Moody's'ten "Türkiye Takvimi" AçıklamasıLONDRA (AA) – GÖKHAN KURTARAN – Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in Londra'daki genel merkezinden İletişim Stratejisti Abi Jones, Türkiye'nin değerlendirme takvimine ilişkin olarak bir kez daha takvimin "gösterge niteliğinde" olduğunu vurguladı.
 • 04 Ağustos 2016 18:14Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Bu Darbe Girişimine Rağmen Türkiye Ekonomisinin Son Derece Sağlam Temeller Üzerine...Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Hangi açıdan bakarsanız bakın gerçekten bu darbe girişimine rağmen Türkiye ekonomisinin son derece sağlam temeller üzerine oturtulduğu görülmüştür" dedi.
 • 04 Ağustos 2016 04:45Bakan Lütfi Elvan Silifkelilere İdam Konusunu Tartışacaklarını SöylediBakan Lütfi Elvan Silifkelilere İdam Konusunu Tartışacaklarını SöylediMersin’in Silifke İlçesinde Silifke Kaymakamlığının düzenlemiş olduğu demokrasi yürüyüşüne 30 bin vatandaş katıldı.
 • 04 Ağustos 2016 04:17Kalkınma Bakanı ElvanKalkınma Bakanı ElvanKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Başta Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız, tüm bakanlarımız, milletimiz, askerimiz ve polisimiz hep birlikte dik durduk ve bu FETÖ'cü satılmış güruhlara, o haşhaşi eniklerine karşı mücadele ettik ve etmeye de devam edeceğiz.
 • 04 Ağustos 2016 02:54Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan; Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan; "Yaşananlar Bir İşgal Harekatıdır"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, yaşananların sadece bir darbe girişimi olarak görülmemesi gerektiğini belirterek, 15 Temmuz’un Haşhaşilerin, terör örgütlerinin ve onun dış mihraklarının bir işgal harekatı olduğunu söyledi.
 • 04 Ağustos 2016 02:16Kalkınma Bakanı Elvan AçıklamasıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Başta Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız, tüm bakanlarımız, milletimiz, askerimiz ve polisimiz hep birlikte dik durduk ve bu FETÖ'cü satılmış güruhlara, o haşhaşi eniklerine karşı mücadele ettik ve etmeye de devam edeceğiz.
 • 03 Ağustos 2016 21:11Bakan Elvan, Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret EttiBakan Elvan, Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Türkiye'nin bir daha böyle bir tablo ile karşılaşmaması için gerekli her türlü tedbir alınacak.
 • 03 Ağustos 2016 18:06Kalkınma Bakanı Elvan, Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Elvan, Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı Ziyaret Etti15 Temmuz darbe girişiminde en ağır yarayı alan Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na ziyarette bulunan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, kamu kurum ve kuruşlarında yapılanan FETÖ terör örgütüne ilişkin, “Bunların uzantılarının kökü kazınacak” dedi.
 • 03 Ağustos 2016 17:27Bakan Elvan, Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Türkiye'nin bir daha böyle bir tablo ile karşılaşmaması için gerekli her türlü tedbir alınacak.
 • 01 Ağustos 2016 02:19Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız idam konusundaki düşüncelerini aktardı.
 • 30 Temmuz 2016 11:47Hükümetin Türkiye'yi Uçuracak Jet PlanıHükümetin Türkiye'yi Uçuracak Jet PlanıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Yapısal reformların devamı, öncelikli dönüşüm programlarının hayata geçirilip ihracata yönelik teşvikler uygulanarak büyüme performansımız daha da artacaktır." dedi.
 • 30 Temmuz 2016 11:12Bakan Elvan'ın AçıklamalarıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bu darbecilerin tamamı sadece Türk Silahlı Kuvvetlerimizden değil, tüm kamu, kurum ve kuruluşlarımızdan temizlenecektir" dedi.
 • 29 Temmuz 2016 11:16Bakan Elvan Demokrasi Nöbetinde Karamanlılarla BuluştuBakan Elvan Demokrasi Nöbetinde Karamanlılarla BuluştuKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, vatandaşların demokrasi nöbetine destek vermek üzere Karaman'a geldi.
 • 29 Temmuz 2016 08:59Bakan Elvan, Aa'nın Bakan Elvan, Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabını İncelediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın vatandaşları selamlaması Bakan Elvan'ın AA'nın "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı ile fotoğraf çektirmesi Bakan Elvan'ın alandan ayrılması KONYA - Konya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar tarafından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 29 Temmuz 2016 04:42Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "Milletimizin Özgürlüğü İçin Ohal İlan Edilmiştir."Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Geçmişte darbelerde milletimizin temel hak ve hürriyetlerini kısıtlamak için OHAL ilan edilirdi.
 • 29 Temmuz 2016 03:25Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "Bize Bizden Başka Dost Yok"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, darbe girişiminde bulunan FETÖ mensuplarının, başta silahlı kuvvetler olmak üzere tüm kamu ve kuruluşlardan köklerini kazıyacaklarını söyledi.
 • 29 Temmuz 2016 01:54Kalkınma Bakanı Elvan AçıklamasıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Geçmişte darbelerde milletimizin temel hak ve hürriyetlerini kısıtlamak için OHAL ilan edilirdi.
 • 29 Temmuz 2016 01:26Karaman Bakan Elvan Düşmanın Yapmadığını, Bu Hainler YaptıKaraman Bakan Elvan Düşmanın Yapmadığını, Bu Hainler YaptıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili olarak, Düşmanın yapmadığını bunlar yapmıştır.
 • 29 Temmuz 2016 01:22Konya Bakan Elvan: Düşmanın Yapmadığını, Bu Hainler YaptıKonya Bakan Elvan: Düşmanın Yapmadığını, Bu Hainler YaptıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili olarak, Düşmanın yapmadığını bunlar yapmıştır.
 • 29 Temmuz 2016 00:01Kalkınma Bakanı Elvan AçıklamasıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Ülkemizi hedef aldılar ama başaramadılar, başaramayacaklar.
 • 28 Temmuz 2016 23:52Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Karaman'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan Karaman'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) içine yuvalanmış hainlerin kökünü kazıyacaklarını söyledi.