22:1400
SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

  Bakan Elvan'dan Yht'nin Durmasına İlişkin Açıklama

  Bakan Elvan'dan Yht'nin Durmasına İlişkin Açıklama

  "net OLARAK BİR ŞEY SÖYLEMEM MÜMKÜN DEĞİL" Bakan Elvan, sabotaj ihtimaline dair şunları söyledi; "Arkadaşların bana aktardığı kadarıyla söylüyorum, yani teknik bir konu olduğu için herhangi bir detay bir şey söylemem mümkün değil. Ama nötr olan bölümde yani elektriğin olmadığı bölümde kataner telini tutan o metal bir bağlantının aşağı inmesi sözkonusu ve hadise bundan ibaret. Dolayısıyla daha önceki trende bu olmadı, çünkü 15 dakika önce birinci tren geçti onun için bir şey söyleyemeyeceğim. (Bugün 05:45)

   

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan: Sabotaj Olmayabilir

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan: Sabotaj Olmayabilir

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treni’nin ilk seferinde İzmit’te arızalanmasında sabotaj ihtimali görmediğini ancak kafasında bir takım soru işaretlerinin bulunduğunu belirtti. (Dün 21:54)

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (2) "Eğer bu kardeşinizi Çankaya'ya gönderirseniz, biliniz ki paralel yapıyla mücadelemiz durmayacaktır. (Dün 21:23)

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "35 adet tünel, 26 viyadük, 52 köprü, 158 altgeçit, 83 üstgeçit, 669 menfez, bin 23 sanat yapısı ile yaklaşık 8,6 milyar liraya mal olan bu proje ülkemizin gurur abidelerinden biridir" (Dün 20:37)

   

  Yht'nin Kocaeli Yakınlarında Durdurulması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Daha önceki trende bu olmadı, çünkü 15 dakika önce birinci tren geçti onun için bir şey söyleyemeyeceğim. Net olarak bir şey söylemem mümkün değil, sadece kafamda küçük bir soru işareti, nötr olan bölgede olması kafama bir soru işareti düşürdü açıkçası" (Dün 20:29)

   

  Sakaryalıların Arifiye Garı'nda Yüksek Hızlı Tren Hayal Kırıklığı

  Piri Reis Yüksek Hızlı Tren'in ilk seferini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan ve Eski Bakan ve Başbakan Danışmanı Binali Yıldırım ile yaptı. (Dün 20:25)

   

  Yht'nin İzmit Yakınlarında Arıza Yapması (2)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren seferinde teknik bir arızadan dolayı treni kendilerinin durdurduğunu ancak yola devam edebileceklerini kaydederek, telin çarpması sonucu ön camda bir çatlamanın meydana geldiğini belirtti. (Dün 20:19)

   

  Erdoğan'dan Polise: İçeride Zaman Bol Al Kur'an-ı Orada Oku

  Erdoğan'dan Polise: İçeride Zaman Bol Al Kur'an-ı Orada Oku

  Başbakan Pendik'te, gözaltına alınan polise yönelik olarak "5 Cüz'üm kaldı tamamlayın" sözüne "İçeride zaman bol al Kur'an-ı orada oku" diye mesaj gönderdi. (Dün 20:04)

   

  Yht'nin İzmit Yakınlarında Arıza Yapması (1)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren’in İzmit yakınlarında arıza yapmasıyla ilgili olarak, “Sadece kafamda küçük bir soru işareti nötr olan bir bölgede olması kafama bir soru işareti düşürdü açıkçası söyleyeyim. Hiç durmaya da bilirdik, yolumuza devam da edebilirdik” dedi. (Dün 19:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 22:14:35. #1.12#