SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 24 Eylül 2016 15:02Yabancı Yatırımcıya Vatandaşlık İçin İki Aşamalı PlanYabancı Yatırımcıya Vatandaşlık İçin İki Aşamalı PlanKalkınma Bakanı Elvan, Türkiye`de yatırım yapacak yabancılara vatandaşlık verilmesine yönelik düzenlemeyle ilgili Bakanlar Kurulu kararı çıkaracaklarını belirterek, "İki aşamalı bir geçiş düşünüyoruz" dedi.
 • 23 Eylül 2016 13:49Vali Çakacak, Okul Müdürleriyle Bir Araya GeldiMersin Valisi Özdemir Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda okul müdürleriyle bir araya geldi.
 • 22 Eylül 2016 22:58Suudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuSuudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Suudi Arabistan ve Türkiye halkları arasındaki dostluğunun kıyamete kadar sürmesini, ekonomik, kültürel, siyasal her alanda bu ilişkinin gelişerek devam etmesini temenni ediyorum.
 • 21 Eylül 2016 17:00Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik düzenlenen Fırat Kalkanı Harekatı'na ilişkin, "Ülkemizin güvenliği bizim için son derece önemli. Biz her zaman Suriye'nin bütünlüğünden yana olduk. Ancak bu DAEŞ terör örgütünün yok edilmesi, ortadan kaldırılması lazım." dedi.
 • 21 Eylül 2016 16:30Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'daDOHA (AA) – Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Katarlı iş adamlarını Türkiye'de yatırım yapmaya davet ederek, "Türkiye hala bir fırsatlar ülkesidir, halen yatırımlar için dünyanın yatırımlar için en önemli cazibe merkezlerinden birisidir.
 • 21 Eylül 2016 15:36Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'daKalkınma Bakanı Elvan, Katar'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'da Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'da Elvan, Katar Kalkınma Planlaması ve İstatistik Bakanı Al Nabit ile görüştü Bakan Elvan: "Ülkemiz müteahhitlik firmaları, bugüne kadar çeşitli ülkelerde birçok prestijli stadyum projesine imza atmıştır.
 • 21 Eylül 2016 13:46Kalkınma Bakanı Elvan, Katar'daDOHA (AA) – Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Katar'da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası için çok sayıda spor tesisi ve stadyum yapılacağını hatırlatarak, "Ülkemiz müteahhitlik firmaları, bugüne kadar çeşitli ülkelerde birçok prestijli stadyum projesine imza atmıştır.
 • 21 Eylül 2016 10:58Bakan Elvan, Katar Başbakanı Şeyh Abdullah Bin Nasser Al Than Tarafından Kabul EdildiBakan Elvan, Katar Başbakanı Şeyh Abdullah Bin Nasser Al Than Tarafından Kabul EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Lütfi Elvan'ın gelişi KUVEYT - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Katar Başbakanı Şeyh Abdullah Bin Nasser Al Than tarafından kabul edildi.
 • 21 Eylül 2016 10:55Kalkınma Bakanı Elvan Katar'daResmi ziyaret için Katar'ın başkenti Doha'da bulunan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Katar Başbakanı Abdullah bin Nasır Al Sani tarafından kabul edildi.
 • 21 Eylül 2016 10:48Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "Darbe Girişimini Yapanlar Mutlaka Cezasını Çekecekler"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ile Kuveyt arasında hükümetler düzeyindeki ilişkilerin yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.
 • 21 Eylül 2016 09:38Türk Şirketler 150 Milyar Dolarlık İşe Talip!Türk Şirketler 150 Milyar Dolarlık İşe Talip!Kalkınma Bakanı Elvan, 150 milyar dolarlık altyapı yatırımı öngören Kuveyt'ten Türk iş adamlarına destek istedi.
 • 21 Eylül 2016 09:04Kalkınma Bakanı Elvan AçıklamasıKUVEYT (AA) – Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da vatandaşların üzerine silah doğrultarak 242 kişiyi şehit ettiğini belirterek, "Bunları serbest mi bırakacaktık? Hangi ülke böyle bir durumda bu insanları serbest bırakır? Darbe girişimini yapanlar mutlaka cezasını çekecekler.
 • 20 Eylül 2016 17:26Kalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ile Kuveyt arasındaki 700 milyon dolarlık ticaret hacminin daha da yukarı çekilmesi gerektiğini belirterek, "Özellikle Körfez İşbirliği Konseyi ile Türkiye arasında serbest ticaret anlaşmasının bir an önce imzalanması son derece önem arz ediyor.
 • 20 Eylül 2016 16:10Kalkınma Bakanı Elvan, Kuveyt Yatırım Fonu'nu Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Elvan, Kuveyt Yatırım Fonu'nu Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Kuveyt Yatırım Fonu KUVEYT - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Kuveyt Yatırım Fonu'nu ziyaret etti.
 • 20 Eylül 2016 14:33Kalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Kuveyt yönetiminin 5 yıl içinde 150 milyar dolarlık mega proje gerçekleştirmeyi planladığını belirterek, "Başta havaalanı ve Kuveyt metrosu olmak üzere önümüzdeki dönemde yapılacak altyapı ve üstyapı projelerinde firmalarımızın daha yüksek pay almaları konusunda Sayın Bakanın desteğini bekliyoruz.
 • 20 Eylül 2016 13:21Kalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKalkınma Bakanı Elvan Kuveyt'teKUVEYT (AA) – Resmi temaslarda bulunmak üzere Kuveyt'te bulunan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Kuveyt Emir Vekili ve Veliaht Prens Şeyh Nawaf Al Ahmad Al Sabah tarafından kabul edildi.
 • 20 Eylül 2016 12:13Bakan Elvan, Kuveyt Başbakan Yardımcısı Şeyh Mohammed Khaled Al Hamad Al Sabah Tarafından Kabul...Bakan Elvan, Kuveyt Başbakan Yardımcısı Şeyh Mohammed Khaled Al Hamad Al Sabah Tarafından Kabul...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Lütfi Elvan Kuveyt Başbakan Yardımcısı Şeyh Mohammed Khaled Al Hamad Al Sabah tarafından karşılanması Bakan Elvan Kuveyt Başbakan Yardımcısı Şeyh Mohammed Khaled Al Hamad Al Sabah tarafından kabul edildi.
 • 20 Eylül 2016 10:47Bakan Elvan, Kuveyt Emir Vekili ve Veliaht Prens Şeyh Nawaf Al Ahmad Al Sabah Tarafından Kabul...Bakan Elvan, Kuveyt Emir Vekili ve Veliaht Prens Şeyh Nawaf Al Ahmad Al Sabah Tarafından Kabul...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın Kuveyt Emir Vekili Veliaht Prens Şeyh Nawaf Al Ahmad AL Sabah tarafından kabulu Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Kuveyt Emir Vekili ve Veliaht Prens Şeyh Nawaf Al Ahmad Al Sabah ile Kuveyt Başbakan Vekili, Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Şeyh Muhammed Khaled Al Hamad Al Sabah tarafından kabul edilecek, Kuveyt Planlama ve Kalkınmadan Sorumlu Devlet Bakanı ve Sosyal İşler ve Çalışma Bakanı Hind Subaih Barrak Al Subaih ile görüşecek.
 • 17 Eylül 2016 20:42Karaman Kalkınma Bakanı'ndan Jet-ski KeyfiKaraman Kalkınma Bakanı'ndan Jet-ski KeyfiKalkınma Bakanı'ndan jet-ski keyfiKALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, memleketi Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde katıldığı '21'inci Taşeli Kültür, Sanat ve Sıla Şenlikleri'nde Ermenek Baraj Gölü'nde jet-ski'ye binip, gölde tur attı.
 • 17 Eylül 2016 15:31Kalkınma Bakanı Elvan Doğa Yürüyüşüne KatıldıKalkınma Bakanı Elvan Doğa Yürüyüşüne KatıldıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'ın Ermenek ilçesinde düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.
 • 17 Eylül 2016 14:48Kalkınma Bakanı Elvan, Karaman'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'ın Ermenek ilçesinde düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.
 • 17 Eylül 2016 14:41Bakan Elvan, Doğa Yürüyüşüne KatıldıBakan Elvan, Doğa Yürüyüşüne KatıldıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek 21. Taşeli Kültür Sanat ve Sıla etkinliklerinin ikinci gününde düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.
 • 17 Eylül 2016 09:54Bakan Elvan, Sarıveliler'de Belediyenin Toplu Açılış Törenine KatıldıBakan Elvan, Sarıveliler'de Belediyenin Toplu Açılış Törenine KatıldıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 21. Taşeli Kültür Sanat ve Sıla etkinliklerine katılmak üzere iki günlüğüne geldiği Karaman’da ilçe belediyelerin toplu açılış törenlerine de katıldı.
 • 17 Eylül 2016 00:00Kalkınma Bakanı Elvan: 'Gerçek Bir Vatan Haini Olduklarını Gösterdiler'Kalkınma Bakanı Elvan: 'Gerçek Bir Vatan Haini Olduklarını Gösterdiler'Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "O darbe girişiminde bulunan asker kıyafetindeki o hainler, devlet tarafından okutulmuş, devletin vermiş olduğu ekmeği yemiş, suyunu içmiş ve daha sonra devletin bir subayı olmuş. Devlet onlara, sizlerin paralarıyla alınan ve bizlerin üretmiş olduğu o uçakları, o helikopterleri, o silahları emanet etmiş.
 • 16 Eylül 2016 23:32Kalkınma Bakanı Elvan Karaman'daKalkınma Bakanı Elvan Karaman'daKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "O darbe girişiminde bulunan asker kıyafetindeki o hainler, devlet tarafından okutulmuş, devletin vermiş olduğu ekmeği yemiş, suyunu içmiş ve daha sonra devletin bir subayı olmuş. Devlet onlara, sizlerin paralarıyla alınan ve bizlerin üretmiş olduğu o uçakları, o helikopterleri, o silahları emanet etmiş.