12:2800
SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

  Türkiye'nin En Havalı Fuarı

  Türkiye'nin En Havalı Fuarı

  Geçtiğimiz yıl Türkiye'de Havacılık Eğitim Fuarı düzenleyerek bir ilke imza atan Mavi Fuarcılık, bu yıl 17-18 Ekim'de ikincisini düzenlemeye hazırlanıyor. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Okullardaki İnternet Hızlanıyor!

  Okullardaki İnternet Hızlanıyor!

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile bağlı okul, kurum ve kuruluşlarına sunulan MEB DSL internet tarifelerine... (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Okullarda İnternet Daha Hızlanacak

  BTK, Milli Eğitim Bakanlığı ile Bakanlığa bağlı okul, kurum ve kuruluşlara sunulan MEB DSL internet tarifelerine 8 Mbit/sn ve 16 Mbit/sn hızlarında limitsiz tariflerin eklenmesini kararlaştırdı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Bakanlık olarak, öğrenci ve öğretmenlerimizin bu indirimli. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Chp, Bakan Elvan'a, Bir Şirketin Haksız Kazanç İddiasını Sordu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı’na, “Tuzla’da yaklaşık 15 yeni tersane kurulmasına yer açılması için denizin doldurularak 350 bin metrekare alanda yeni bir liman yapımı işini üstlenen bir şirketin, dolgu alanını inşaat hafriyatı boşaltma alanı haline dönüştürerek bu sayede hem dolgu taşına para vermediği hem de dökülen hafriyat için kamyon başına 190 TL tahsil ederek, yaklaşık 6,5 milyon Türk Lirası tutarında haksız kazanç elde ettiği (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İnternetin Patronları İstanbul'da Buluşacak

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "İnternet Yönetişimi Forumu, internetin sürdürülebilirliği, güvenliği, istikrarı ve kalkınmaya etkisi konusunda ülkelerin hatta kıtaların ortak hareket etmesini sağlayacak" dedi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "İnternet Yönetişimi Forumu, internetin sürdürülebilirliği, güvenliği, istikrarı ve kalkınmaya etkisi konusunda ülkelerin hatta kıtaların ortak hareket etmesini sağlayacak. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  CHP'li Tanrıkulu'dan "Tuzla" Sorusu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'a, Marmara Denizi'nin Tuzla kıyılarındaki kirlilik oranını sordu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Anadolu Ajansı Özel Haber Gündemi

  Anadolu Ajansı Özel Haber Gündemi

  16 Ağustos 2014. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Araban-Besni Duble Yol Çalışmaları Yeniden Başlayacak

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Araban Besni arasında yapımına ara verilen duble yol çalışmalarının yeniden başlayacağını bildirildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Ulaştırma Bakanı Elvan: Ne Kadar Övünsek Az

  Ulaştırma Bakanı Elvan: Ne Kadar Övünsek Az

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Son 12 yılda havacılık dünyada yılda ortalama yüzde 5 büyürken, Türkiye'de 14,5 seviyesinde büyüdü." dedi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  TAV, Bodrum-Milas Havalimanı Kirasının %20'sini Ödedi

  TAV, Bodrum-Milas Havalimanı Kirasının %20'sini Ödedi

  TAV Havalimanları, portföyüne kattığı 14. havalimanı Milas-Bodrum için DHMİ'ye taahhüt ettiği 717 milyon Euro+KDV'nin yüzde 20'lik peşinatını ödedi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Elvan: 3. Havalimanının Adı 'Recep Tayyip Erdoğan' Olacak

  Bakan Elvan: 3. Havalimanının Adı 'Recep Tayyip Erdoğan' Olacak

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 3. havalimanına 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adının verileceği iddialarına ilişkin ilk kez konuştu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Elvan'ın Açıklamaları

  Bakan Elvan'ın Açıklamaları

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, yasa dışı dinlemelere ilişkin, “Hem İstanbul hem Ankara hem de Gölbaşı Başsavcılığının çalışmaları devam ediyor. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 12:28:56. #1.13#