SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 16:51Elvan - Elvan - "Batı Çevre Yolu Açıldığında Antalya'nın Trafiğinde Ciddi Bir Rahatlama Olacak"Batı Çevre Yolu'ndaki çalışmalar- Lütfi Elvan'ın Batı Çevre Yolu'nda incelemeleri- İş makinelerinin çalışması- Lütfi Elvan'ın açıklamaları Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu açıldığında Antalya trafiğinde ciddi bir rahatlama olacağını söyledi.
 • 14:37Lütfi Elvan, Batı Çevre Yolu'nu İncelediLütfi Elvan, Batı Çevre Yolu'nu İncelediBatı Çevre Yolunda incelmelerde bulunan Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, yolu en kısa süre hizmete açılacağını söyledi.
 • 14:32Elvan, 44. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışmasına KatıldıElvan, 44. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışmasına KatıldıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, 44. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışmasına katıldı.
 • 13:56Antalya Lütfi Elvan, Antalya Batı Çevre Yolu Çalışmalarını İncelediAntalya Lütfi Elvan, Antalya Batı Çevre Yolu Çalışmalarını İncelediLütfi Elvan, Antalya Batı Çevre Yolu çalışmalarını inceledi Batı Çevre Yolu'nda sona gelindi ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve Ak Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya Batı Çevre Yolu çalışmalarını inceledi.
 • 18:27Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Koalisyon, Bu Ülkenin Karanlık Günlere Geri Dönmesi Demektir"Salondan görüntü- AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın gelişi ve vatandaşlarla tokalaşması- AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan konuşması Genel seçimlere doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Seçim öncesi muhalefet partileri koalisyon planları yapmaya başladı.
 • 16:16AK Parti'li Lütfi Elvan Sağlık Sektörü ile BuluştuAK Parti'li Lütfi Elvan Sağlık Sektörü ile BuluştuUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, Akdeniz Özel Sağlık İşletmeleri Derneği üyeleri ile kahvaltıda buluştu.
 • 10:30Antalya'ya Dubai Modeli Dev YatırımAntalya'ya Dubai Modeli Dev YatırımUlaştırma, Haberleşme ve Denizcilik eski Bakanı Lütfi Elvan, Antalya’ya dev bir proje kazandırmaya hazırlanıyor.
 • 11:15Ufka Yolculuk Kültür Yarışması Ödül Töreni YapıldıUfka Yolculuk Kültür Yarışması Ödül Töreni YapıldıBu yıl 3.’sü düzenlenen ’Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Son Peygamberin Hayatı’ İl Dereceleri Ödül Töreni, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın katılımıyla gerçekleşti.
 • 00:39Elvan: Elvan: "Birtakım Gruplar Türkiye'de Kargaşa Çıkarmaya Çalışıyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın Alanya seçim ofisine gelişi- Bakan Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması- Elvan'ın konuşması- Seçim ofisinin açılışı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Birtakım gruplar Türkiye'de kargaşa çıkarmaya, Türkiye'nin huzurunu bozmaya çalışıyorlar.
 • 18:33Eski Bakan Elvan: Kılıçdaroğlu'nun Projelerine Çok GüldümEski Bakan Elvan: Kılıçdaroğlu'nun Projelerine Çok GüldümUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'mega proje' açıklamasına ilişkin, "İzlediğimde çok güldüm açıkçası" dedi.
 • 16:29AK Parti'li Elvan, Kılıçdaroğlu'nun Vizyon Projesini EleştirdiAK Parti'li Elvan, Kılıçdaroğlu'nun Vizyon Projesini EleştirdiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı vizyon projelerine ilişkin, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun lansmanını görünce gerçekten güldüm. Biz koşar adım hızla ilerliyoruz, onlar kaplumbağa hızıyla ilerlemeye çalışıyorlar.
 • 12:54Müsiad Şube Başkanı Lekesiz'den 'İcracı Bakanlık' DeğerlendirmesiMüsiad Şube Başkanı Lekesiz'den 'İcracı Bakanlık' DeğerlendirmesiMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan’n Antalya’dan aday gösterilmesinin kent adına büyük bir şans olduğunu söyleyerek, kamu yatırımlarının neredeyse yarısının bu bakanlık tarafından gerçekleştirildiğini ve icracı bakanlığa herkesin yardımcı olması gerektiğini ifade etti.
 • 02:07Elvan: Elvan: "Lafla Peynir Gemisi Yürümez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın salona gelişi- Bakan Elvan'ın konuşması- Detay Genel seçime doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Lafla peynir gemisi yürümez değerli dostlarım" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, CHP'nin seçim vaatlerini eleştirerek, "Lafla peynir gemisi yürümez değerli dostlarım" dedi.
 • 00:00Lütfi Elvan: "Lafla Peynir Gemisi Yürümez"ANTALYA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun asgari ücret vaadini eleştirerek, “Lafla peynir gemisi yürümez” dedi.
 • 23:59TOKİ Konutları Tapu Dağıtım Töreni - ElvanTOKİ Konutları Tapu Dağıtım Töreni - ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın konuşması- TOKİ Toplu Tapu Dağıtım Töreni TOKİ konutları tapu dağıtım töreni- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bizi diğerleriyle karıştırmayın.
 • 00:42Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Erdemli'deEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Erdemli'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti önünde eski bakan Lütfi Elvan'ı bekleyen vatandaşlardan görüntü-Lütfi Elvan'ın eşi ile birlikte parti binası balkonundan halkı selamlaması-Lütfi Elvan'ın konuşması Genel seçime doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Başbakanım bana sadece Karaman'ın vekilliğini değil Mersin, Karaman ve Antalya'nın da vekilliğini verdi.
 • 20:58Lütfi Elvan Erdemli'deLütfi Elvan Erdemli'deEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Mersin’de bir çok projenin tamamlandığını belirterek, “Bundan sonraki sürecimiz ihale hazırlıklarına başlamak” dedi.
 • 12:29Elvan: Elvan: "Bu Mücadeleden Zayıf Çıkarsak, Ülkenin Geleceği Hiç de Parlak Değil"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerinde zayıf çıktıkları takdirde ülkenin geleceğinin hiç de parlak olmayacağını söyledi.
 • 09:04Eski Bakan Elvan, Gençlerle Biraraya GeldiEski Bakan Elvan, Gençlerle Biraraya GeldiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, “Eski Türkiye’yi temsil eden partilerin, Türkiye’nin 60 yıl gerisinde AK Parti ise dünyadaki değişime, dönüşüme ve tüm gelişmelere ayak uydurabilen tek parti” dedi.
 • 23:32Genel Seçime Doğru - Lütfi ElvanGenel Seçime Doğru - Lütfi ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlerden detay görüntü- Eski Bakan Elvan'dan görüntü- Eski Bakan Elvan'ın konuşması Genel seçime doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Bakanlarımız IMF memurlarının talimatını yerine getiriyordu.
 • 22:57Elvan: Elvan: "Biz Muhalefetin Hayal Dahi Edemeyeceği Projeleri Gerçekleştirdik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay görüntü- Projelerin tanıtımı- Eski Bakan Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Biz muhalefetin hayal dahi edemeyeceği projeleri gerçekleştirdik"- "Güneydoğu'da HDP yöneticilerinin ağzından kan, batıda ise bal damlıyor" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, AK Parti hükümetinin, muhalefetin hayal dahi edemeyecekleri projeleri gerçekleştirdiğini söyledi.
 • 21:10Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Türkiye Neden Mars'a Uydu Göndermesin?"ANKARA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, yeni dönemde yürütülecek uzay çalışmalarıyla ilgili, "Türkiye’yi uzay alanında söz sahibi ülkelerden bir tanesi haline getireceğiz.
 • 19:19Lütfi Elvan'dan 4g İhalesinin Ertelenmesine İlişkin AçıklamaLütfi Elvan'dan 4g İhalesinin Ertelenmesine İlişkin AçıklamaUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, 26 Mayıs’ta yapılacağı duyurulan 4G ihalesinin 26 Ağustos 2015 tarihine ertelenmesiyle ilgili, "3 ay sonra 4.5G ile 5G ihalesi birlikte yapılacak" dedi.
 • 11:15Müsiad'dan Lütfi Elvan'ın Adaylığına Destek AçıklamasıMüsiad'dan Lütfi Elvan'ın Adaylığına Destek AçıklamasıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan’ın Antalya’dan milletvekili adayı gösterilmiş olmasının yapılan ve yapılacak yatırımlar bakımından çok önemli olduğuna dikkat çekti.
 • 15:14AK Parti'li Lütfi Elvan Pide Yapıp DağıttıAK Parti'li Lütfi Elvan Pide Yapıp DağıttıAK Parti Antalya milletvekili adayı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, esnaf gezisi sırasında bir fırında pide pişirip vatandaşlara ikram etti.
 • 16:09Lütfi Elvan'dan Muhalefetin Vaatlerine Yunanistan ÖrneğiLütfi Elvan'dan Muhalefetin Vaatlerine Yunanistan ÖrneğiAK Parti Antalya milletvekili adayı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Hızlı trenin yapılmasının ardından Konya, Kayseri, Kapadokya bölgelerinden Alanya’ya turist akını olacak" dedi.
 • 16:47AK Parti'li Lütfi Elvan: AK Parti'li Lütfi Elvan: "Kadınların Desteği Erkeklerden Fazla"Anneler günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılan AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, kadınların AK Parti’yi erkeklerden daha çok desteklediğini söyledi.
 • 15:05AK Parti'li Lütfi Elvan, Doğu ve Güneydoğulu İş Adamlarıyla BuluştuAK Parti'li Lütfi Elvan, Doğu ve Güneydoğulu İş Adamlarıyla BuluştuAK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Antalya’da Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 01:08Elvan: Elvan: "Geçmişte Takım Tutar Gibi Partiler Tutuluyordu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın yattan inişi- Bakan Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması- Vatandaşlardan görüntü - Lütfi Elvan'ın konuşması- Elvan'ın karanfil dağıtması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Geçmişte takım tutar gibi partiler tutuluyordu.
 • 00:24Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi Elvan AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi Elvan AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, “Artık ideolojiler bitti.
 • 21:45Elvan: Elvan: "Geçmişini İnkar Edenlerden Bu Ülkeye Hayır Gelmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan ile beraberindekilerin ayran içmesi- Meydandaki programa katılanlar - Lütfi Elvan'ın platforma çıkması- Elvan'ın konuşması- Elvan'ın alkışlarla kürsüden inmesi- Elvan, Türel ve beraberindekiler develerin önünde 1. Uluslararası Antalya Yörük Festivali-Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"13 yıllık sürede Türkiye bu kadar güçlenmişse ekonomik, sosyal açıdan dünyanın birçok ülkesinin örnek aldığı bir konuma gelmişse siz yiğit kardeşlerimizin güçlü desteği sayesinde oldu.
 • 19:49Eski Ulaştırma Bakanı Elvan, Kemer'de Seçim Ofisi AçtıEski Ulaştırma Bakanı Elvan, Kemer'de Seçim Ofisi AçtıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, Kemer'de Ak Parti İlçe Seçim Ofisi açılışına katıldı.
 • 19:29AK Parti'li Lütfi Elvan Kemerde Seçim Koordinasyon Merkeçi AçtıAK Parti'li Lütfi Elvan Kemerde Seçim Koordinasyon Merkeçi AçtıUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, muhalefet partilerinin vaatlerinin projeye dayanmadığını belirterek para vaatlerinin hayat pahalılığına yol açacağını söyledi.
 • 15:36AK Parti'li Lütfi Elvan'dan 'Siyasi Nezaket' AçıklamasıAK Parti'li Lütfi Elvan'dan 'Siyasi Nezaket' AçıklamasıAK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, kendisinden ’Geçmişte Ulaştırma Bakanlığı yapmış biri’ olarak söz eden Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı ve CHP Antalya milletvekili adayı Çetin Osman Budak’ın üslubunu eleştirdi.
 • 15:31AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Elvan, Muhalefetin Eleştirilerine Cevap VerdiEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, “Ne yazık ki Antalyamız için herhangi bir projesini henüz duymadığımız muhalefetin şehrimizin ihtiyacı olan yatırımlardan niye rahatsız olduğunu anlamak mümkün değil. Biz aslında Antalya için Antalyalımız için bu şehrin insanı için söyleyecek sözü, yapacak işi ve projesi olanların gerçek Antalyalı olduğunu düşünüyoruz” dedi.
 • 12:25Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan - Başkanlık SistemiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntü- Elvan'ın konuşması ANTALYA - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, kentte bir otelde Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD) üyeleri ile bir araya geldi.
 • 11:10Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, muhalefet partilerinin birbirleriyle proje üretme yarışına girmediklerini belirterek, "Bizimle rekabet edemedikleri için para dağıtma yarışına girdiler" dedi.
 • 00:53Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Halkı Kandırma Gibi Bir Anlayışımız Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Pazar yerinden detaylar- Lütfi Elvan'nın gelişi ve vatandaşlarla tokalaşma- Partililerden detaylar- Elvan'ın konuşması- Genel detay Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Bütçemiz neyse ona uygun program düzenleyeceğiz.
 • 23:11Lütfi Elvan, Çağrı Merkezinde Gelen Çağrıyı CevapladıLütfi Elvan, Çağrı Merkezinde Gelen Çağrıyı CevapladıIsparta Girişimci Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen "Yılın iş adamları" ödül töreni-Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması- Elvan'nın Türk Telekom Isparta Çağrı Merkezi açılışında yaptığı konuşması - Kurdale kesimi- Elvan'ın çağrı merkezinde gelen çağrıyı cevapladı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"Türkiye'ye giren yabancı sermaye bugün 10 milyar doların üzerinde.
 • 18:41Isparata Eski Bakan Lütfi Elvan: Mazot 1 Lira Olursa Ülke Karanlığa GiderIsparata Eski Bakan Lütfi Elvan: Mazot 1 Lira Olursa Ülke Karanlığa GiderUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı, Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Diyorlar ki 'mazot 1 lira olacak.
 • 17:00Türk Telekom Grubu Isparta Çağrı Merkezi AçıldıTürk Telekom Grubu Isparta Çağrı Merkezi AçıldıUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türk Telekom Grubu tarafından Isparta’ya yapılan Çağrı Merkezi yatırımının açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:32AK Parti'li Elvan: AK Parti'li Elvan: "Mazotu 1 Lira Yaparsak Ülkeyi Karanlığa Götürürüz"Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçim sürecinde muhalefet partisi liderlerinin vermiş olduğu vaatlere dikkat çekerek, "Biz diyemez miyiz ’mazotu 1 lira yapıyoruz’ diye, biz akılsız mıyız, enayi miyiz?
 • 00:50Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay- Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Mazotu biri 1,5 lira derken, diğeri 1 lira derken, ben 50 kuruş diyemez miydim, 1 lira diyemez miydim? Benim aklım yok mu? Ben şunu diyebilirdim, 1 lira da ben yapıyorum.
 • 22:16Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaş detay- Lütfü Elvan Detay- Lütfü Elvan konuşma Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bu ülkede taş üstüne taş koyuyorsanız, yatırım yapıyorsanız, iş, AŞ sağlıyorsanız o zaman gerçek milliyetçi sizsiniz"- "(Muhalefet partilerinin vaatleri) Onları yapsalar Türkiye ne olur biliyor musunuz? Eski günlere geri döner. 50 kuruşluk su 3 liraya çıkar.Enflasyon canavarına geri döneriz" Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Bu ülkede taş üstüne taş koyuyorsanız, yatırım yapıyorsanız, iş, AŞ sağlıyorsanız o zaman gerçek milliyetçi sizsiniz" dedi.
 • 14:59AK Parti'li Elvan, Korkuteli'nde Yol ve Gölet Müjdesi VerdiAK Parti'li Elvan, Korkuteli'nde Yol ve Gölet Müjdesi VerdiSeçim çalışmaları kapsamında Antalya’nın ilçelerini ziyaret eden AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, Korkuteli’nin yolla ilgili probleminin kalmayacağını, yeni sulama göletlerinin ihalelerinin de yakında yapılacağını açıkladı.
 • 10:30AK Parti'li Elvan'ın Ulaşım HedefleriAK Parti'li Elvan'ın Ulaşım HedefleriAK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, '3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli' projesinin İstanbul'un omurgası olacağını 6 milyon kişinin faydalanacağını söyledi.
 • 17:50Lütfi Elvan Dondurmacı OlduLütfi Elvan Dondurmacı OlduAK Parti Antalya 1. sıra milletvekili adayı Lütfi Elvan, esnaf ziyareti sırasında fes takıp, dondurma ikram etti.
 • 16:06Elvan: Elvan: "İhracatta 500 Milyar Dolar Hedefe Ulaşacak Altyapıya Sahibiz"Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği’nde ihracatçılarla bir araya gelen Lütfi Elvan, 2023 yılı için belirlenen 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşacak alt yapıya sahip olduklarını ve hızlı trenin taşımacılığın can simidi olacağını söyledi.
 • 14:48Elvan, Muhalefet Partilerinin Vaatlerini EleştirdiElvan, Muhalefet Partilerinin Vaatlerini EleştirdiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, muhalefetin hala o eski siyaset anlayışıyla Türkiye’de siyaset yapmaya çalıştığını söyledi.
 • 13:02Lütfi Elvan: Muhalefet Genç Parti'nin Vaatlerini AlmışLütfi Elvan: Muhalefet Genç Parti'nin Vaatlerini AlmışUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı Lütfi Elvan, muhalefet partilerinin seçim vaatlerini, "Genç Parti vardı, o söylemi almışlar benzerini teker teker koymuşlar.