21:5600
SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri


LÜTFİ ELVAN

Lutfi Elvan, 12 Mart 1962'de Karaman Ermenek'te doğdu. Babasının adı A.Nuri, annesinin adı Samiye'dir. Maden Yüksek Mühendisi, Ekonomist ve Planlamacı; İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi'ni bitirdi. İngiltere Leeds Üniversitesi'nde maden ve yöneylem araştırması alanında, Amerika Birleşik... Devamı

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuk olduğu AA Editör Masası'nda Ordu Giresun Havalimanı Projesine ilişkin açıklamaları, Ordu'da sevinçle karşılandı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Artık bizim için süreç daha önce fiili bir süreçti. (Bugün 15:19)

   

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi -Enver Yılmaz

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi -Enver Yılmaz

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuk olduğu AA Editör Masası'nda Ordu-Giresun Havalimanı Projesine ilişkin açıklamaları, Ordu'da sevinçle karşılandı- Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Artık bizim için süreç daha önce fiili bir süreçti. (Bugün 14:50)

   

  Bakan Elvan'a Sıra Arkadaşı Sürprizi

  Bakan Elvan'a Sıra Arkadaşı Sürprizi

  AA Editör Masasına konuk olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan'a, Konya'dan canlı bağlantıyla okul yıllarında aynı sırayı paylaştığı arkadaşı bağlandı. (Bugün 14:28)

   

  Elvan: 'Çukurova Havaalanı'nı Çok Önemsiyoruz'

  Elvan: "Çukurova Havaalanı'nı Çok Önemsiyoruz"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz. (Bugün 11:11)

   

  Elvan - Ermenek'teki Maden Kazası

  Elvan - Ermenek'teki Maden Kazası

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek'teki maden kazasına ilişkin, "Madenlerin bir kısmı kapandı. (Bugün 10:59)

   

  Elvan - Demir Yollarına Yeni Yatırımlar

  Elvan - Demir Yollarına Yeni Yatırımlar

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, gelecek sene 8,5 milyar lira demiryolu yatırımı yapacaklarını, 2016'tan itibaren de yılda ortalama 12 milyar lira demiryolu yatırımı yapmayı planladıklarını söyledi. (Bugün 10:56)

   

  Lütfi Elvan: TİB'in Yeri Değişmeli Orada Ne Yapıldığını Bilmiyoruz

  Lütfi Elvan: TİB'in Yeri Değişmeli Orada Ne Yapıldığını Bilmiyoruz

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ile ilgili herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. (Bugün 10:50)

   

  Elvan Aa Editör Masası'nda - Tib (1)

  Elvan Aa Editör Masası'nda - Tib (1)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Başkanlık çok iyi niyetlerle kurulmasına rağmen zaman içerisinde maalesef belki oradaki çalışan personelin de kendi yetkilerini aşarak birtakım uygulamalara girmeleri, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığını zayıflattı ve yıprattı" dedi. (Bugün 10:36)

   

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "Siyasetimizin, adaletimizin, yargımızın ve bütün anayasal kurumlarımızın tam ve doğru yerine oturması için 2015 haziranından sonra yeni bir anayasa için yola çıkacağız" "Önümüzdeki hafta sosyal boyutlu sekiz sektörel alanda ilan edeceğimiz, toplamda bin 450 eylemle. (Dün 14:58)

   

  Bakan Elvan Ermeneklilerle Buluştu

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ermenek’teki maden kazasında hayatını kaybeden maden işçilerinin ailelerine birer ev vereceğini söyledi. (Dün 12:57)

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Soma'da hayatını kaybeden kardeşlerimize sağlanacak haklar neyse bu hakların tamamı Ermenek'te hayatını kaybeden kardeşlerimizin yakınlarına sağlanacak"- " Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu bu yıl, yılbaşı promosyonu dağıtmayarak bunun için harcanan kaynağı kazada hayatının kaybeden 18 işçinin ailesine ev yaptırmak için kullanacağı taahhüdünde bulundu" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, (Dün 12:56)

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "Soma'da hayatını kaybeden kardeşlerimize sağlanacak haklar neyse bu hakların tamamı Ermenek'te hayatını kaybeden kardeşlerimizin yakınlarına sağlanacak" " Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu bu yıl, yılbaşı promosyonu dağıtmayarak bunun için harcanan kaynağı kazada hayatının. (Dün 12:21)

   

  Bakan Elvan, Aa Editör Masası'na Konuk Olacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, yarın AA Editör Masası'na konuk olacak. (Dün 10:10)

   

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Türkiye, 2013'ü 151,7 milyar dolarlık ihracatla kapattı, yıla aylık bazda rekorla başladı Türkiye nüfusu, 2013'te bir önceki yıla göre binde 13,7 artışla 76 milyon 667 bin 864 kişi oldu. (Dün 09:58)

   

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Yılın ikinci çeyreğinde Türkiye'nin önemli projelerinin başında yer alan İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanının temeli atıldı Çekirdek enflasyon yıllık yüzde 9,32 ile son 7 yılın en yüksek seviyesine ulaştı Twitter'a getirilen erişim engeli nisanda, YouTube'e getirilen erişim engeli ise haziran ayında kaldırıldı Japonya'da üretilen ve Türk mühendislerinin de üretim ve testlerinde görev aldığı TÜRKSAT 4B uydusunun yapımı tamamlandı Fed, aylık 45 milyar dolarlık tahvil alım miktarını 10 (Dün 09:57)

   

  Düzeltme

  Gündemimizin 8. maddesinde yer alan "Ankara Emekliler Derneği" ifadesi "Ankara Ermenekliler Derneği" olarak düzeltilmiştir. (Dün 09:25)

   

 

  Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 22.46'da Ankara'ya geldi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu, Trabzon'daki Uzun Sokak ve Kahramanmaraş Caddesinde Gezdi

  Davutoğlu, Trabzon'daki Uzun Sokak ve Kahramanmaraş Caddesinde Gezdi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Trabzon kent merkezinde yer alan Uzun Sokak ve Kahramanmaraş Caddesinde gezerek, vatandaşlar ve esnaflarla sohbet etti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Trabzon'da

  Davutoğlu, Trabzon Uzun Sokak ve Kahramanmaraş Caddesi'nde gezdi Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Davutoğlu, sokak boyunca esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: 'Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?'

  Davutoğlu: "Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: 'Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir'

  Davutoğlu: "Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar" "Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: ' Cumhurbaşkanımızla İlişkimiz, Dava Arkadaşlığımız, Siyasetle Başlamadı, Siyasetle...

  Davutoğlu: " Cumhurbaşkanımızla İlişkimiz, Dava Arkadaşlığımız, Siyasetle Başlamadı, Siyasetle...

  AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Şişli'de yaşananlardan sonra, 4 dakika bu ülke yönetiminde bulunsalar, birbirlerini tehdit ederler, birbirlerinin koltuklarına göz dikerler, birbirleriyle mücadele etmekten milletin yüzüne bakamazlar. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Şişli'de yaşananlardan sonra, 4 dakika bu ülke yönetiminde bulunsalar, birbirlerini tehdit ederler, birbirlerinin koltuklarına göz dikerler, birbirleriyle mücadele etmekten milletin yüzüne bakamazlar. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez

  Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez

  Başbakan Davutoğlu, 'Uzun adamın evine hoş geldiniz' pankartıyla karşılandığı Rize'de, "Bağrından bir yiğit bir büyük dünya lideri çıkaran Rize'ye selam olsun." dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bilişim Altyapısına Yılda 5 Milyar Dolar Yatırım

  Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) arasında "Bilişim Dersleri ile Revizyonu" imza töreni gerçekleştirildi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Trabzon'a Gitti

  Başbakan Davutoğlu Trabzon'a Gitti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.20'de Trabzon'a gitti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Trabzon'a Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.20'de Trabzon'a geldi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ulaştırma Bakanı 24 Aralık'ta Bartın'a Geliyor

  Ulaştırma Bakanı 24 Aralık'ta Bartın'a Geliyor

  AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın 24 Aralık’ta Amasra ve Çakraz tünellerinin açılışlarını gerçekleştirmek üzere Bartın’a geleceğini söyledi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Rize'ye Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, helikopterle saat 11.55'te Rize'ye geldi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Trabzon'a Gitti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 10.20'de Trabzon'a gitti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan - Temim Ortak Basın Toplantısı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Erdoğan: 'Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi'

  Erdoğan: "Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi"

  Erdoğan - Temim ortak basın toplantısı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: -"Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani'yi Kabul Etti - Detaylar

  Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani'yi Kabul Etti - Detaylar

  Katar Emiri Şeyh Temim Ankara'da-Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeyh Temim'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda askeri törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'yi Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Protokolde Hakan Fidan ve Vali'nin 'Paltodaki Saç Teli' Diyaloğu

  Protokolde Hakan Fidan ve Vali'nin 'Paltodaki Saç Teli' Diyaloğu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katar Emiri ile yapacağı görüşme öncesi hazır bulunan isimlerden Hakan Fidan ve Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar arasında ilginç bir olay yaşandı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği’nin (DAGAB) düzenlediği sohbet toplantılarının misafiri olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, özgür medyayı susturma operasyonuna, “Operasyonların hepsine karşıyım. Demokrasi sadece bana, şuraya dokunduğu zaman değil, herkes için gerekli. Bu ülkeye demokrasi yerleşecekse bu operasyonların olmaması lazım." sözleriyle tepki gösterdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Katar Emiri Şeyh Temim Ankara'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'yi Cumhurbaşkanlığı Sarayında resmi törenle karşıladı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Katar Emiri Şeyh Al Sani Ankara'da

  Katar Emiri Şeyh Al Sani Ankara'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, resmi törenle karşılandı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Katar Emiri Şeyh Al Sani Ankara'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, resmi törenle karşılandı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yeni Alınan 15 Otobüs Törenle Hizmete Sunuldu

  Yeni Alınan 15 Otobüs Törenle Hizmete Sunuldu

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin yeni alınan 12 metrelik 15 adet otobüs törenle hizmete sunuldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Duygulandıran Tablo

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği'ni ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, üzerinde babası İhsan Kocaoğlu ile birlikte kendi fotoğrafının da bulunduğu bir tablo armağan edildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 21:56:38. #1.12#