SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 18 Nisan 2017 20:28 Halk Oylaması Kampanyalarının Renkli Anları (2) Halk Oylaması Kampanyalarının Renkli Anları (2) Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini öngören anayasa değişikliği için yapılan halk oylaması sürecinde yürütülen kampanyalar, renkli görüntülere sahne oldu.
 • 18 Nisan 2017 16:41 Halk Oylaması Kampanyalarının Renkli Anları Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini öngören anayasa değişikliği için yapılan halk oylaması sürecinde yürütülen kampanyalar, renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16 Nisan 2017 14:31 Mersin Kalkınma Bakanı Elvan Köy Okulunda Oy Kullandı Mersin Kalkınma Bakanı Elvan Köy Okulunda Oy Kullandı Kalkınma Bakanı Elvan köy okulunda oy kullandıKALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, oyunu Mersin'deki sonradan mahalle olan bir köy okulunda kullandı.
 • 16 Nisan 2017 14:24 Bakan Elvan, Oyunu Köy Okulunda Kullandı Bakan Elvan, Oyunu Köy Okulunda Kullandı Bakan Elvan, oyunu köy okulunda kullandı Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu, Mersin merkeze yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta olan bir köy okulunda kullandı Elvan: "Vatandaşımız ne derse o olacak"MERSİN - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan,...
 • 16 Nisan 2017 13:24 Kalkınma Bakanı Elvan Köy Okulunda Oy Kullandı Kalkınma Bakanı Elvan Köy Okulunda Oy Kullandı KALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, oyunu Mersin'deki sonradan mahalle olan bir köy okulunda kullandı.
 • 16 Nisan 2017 12:59 Bakan Elvan Oyunu Köy Okulunda Kullandı Bakan Elvan Oyunu Köy Okulunda Kullandı Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu Mersin merkeze yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki bir köy okulunda kullandı.
 • 16 Nisan 2017 12:02 Kalkınma Bakanı Elvan Oyunu Köyde Kullandı Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu, Mersin'in kırsal kesimindeki bir köy okulunda kullandı.
 • 15 Nisan 2017 13:19 Elvan'dan Mersinli Limon Üreticilerine Müjde Elvan'dan Mersinli Limon Üreticilerine Müjde Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin'deki limon üreticilerinin soğuk hava zinciri ve depolama konusundaki sıkıntılarına ilişkin "Birçoğunuz, Nevşehir tarafına bu limonları gönderiyorsunuz, oralardaki depolarda muhafaza ediliyor.
 • 15 Nisan 2017 12:30 Silifke Kalesinin Restorasyon Çalışmaları Silifke Kalesinin Restorasyon Çalışmaları Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, tarihi Silifke Kalesi'nin restore edilmesi için 3 milyon lira, kale içerisindeki kazı çalışmasının bu yıl bitirilmesi için de 500 bin lira ödenek talep edildiğini bildirdi.
 • 15 Nisan 2017 00:05 Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "17 Nisan'da Türkiye'nin Önü Açılacak" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin, "Yeni dönemde yeni bir gün doğacak ve 17 Nisan'da Türkiye'nin önü açılacak.
 • 14 Nisan 2017 23:11 Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, halk oylamasına ilişkin, "Yeni dönemde yeni bir gün doğacak ve 17 Nisan'da Türkiye'nin önü açılacak.
 • 13 Nisan 2017 22:33 Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "Daha Hızlı Büyüyüp Kalkınmak Zorundayız" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Eğer biz Türkiye'mizin çok güçlü olmasını, dünyada söz sahibi olmasını istiyorsak, bu anayasa değişikliği, 'evet' ile Türkiye'nin önünü açacaktır.
 • 13 Nisan 2017 22:19 Kalkınma Bakanı Elvan: Kalkınma Bakanı Elvan: "Türkiye Cumhuriyeti Tarihinin En Önemli Halk Oylaması" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Türkiye'nin 50-100 yılık geleceğini teminat altına alacak olan bir anayasa değişikliğini sizlerin önüne sunuyoruz.
 • 13 Nisan 2017 20:23 Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Türkiye'nin 50-100 yılık geleceğini teminat altına alacak olan bir anayasa değişikliğini sizlerin önüne sunuyoruz.
 • 13 Nisan 2017 18:57 Bakan Elvan, Bakan Elvan, "Parlamenter Sistem Hep Darbeler Üretmiştir" Bakan Elvan, "Parlamenter sistem hep darbeler üretmiştir" "Parlamenter sistemde vesayetçiler ortaya çıktı" "Artık darbecileri, vesayetçileri de bir kenara atmamız lazım"MERSİN - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, vesayet odaklarının baskısıyla asla hareket etmeyeceklerini vurgulayarak, "Bu ağır...
 • 13 Nisan 2017 18:36 Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Kardeşliğimiz Kıyamete Kadar Yaşayacak" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, gelecek nesillere iyi bir Türkiye bırakabilmenin, herkesin ortak hedefi olması gerektiğini belirterek, "Seçimler gelir geçer, referandumlar gelir geçer, dönemler, bunlar da her birisi gelir geçer.
 • 13 Nisan 2017 17:44 Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Parlamenter Sistem Hep Darbeler Üretmiştir" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, vesayet odaklarının baskısıyla asla hareket etmeyeceklerini vurgulayarak, "Bu ağır aksak yürüyen ve doğru düzgün çalışmayan bu parlamenter sistem hep darbeler, hep vesayet odakları üretti.
 • 13 Nisan 2017 17:35 Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Eğer biz Türkiye'mizin çok güçlü olmasını, dünyada söz sahibi olmasını istiyorsak, bu anayasa değişikliği, 'evet' ile Türkiye'nin önünü açacaktır.
 • 13 Nisan 2017 11:13 Terörden Temizlenen Akdeniz İlçesi Geleceğe Hazırlanıyor Terörden Temizlenen Akdeniz İlçesi Geleceğe Hazırlanıyor Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, büyük bir ekonomik potansiyeli bünyesinde barındırmasına rağmen terör baskısı nedeniyle istediği ölçüde gelişemeyen Mersin'in Akdeniz ilçesinin hak ettiği noktaya taşınacağını belirterek, "Halkın talepleri doğrultusunda inşallah rekreasyon alanlarını, parkları,...
 • 13 Nisan 2017 10:43 Bakan Elvan ve Başkan Gültekin, Mezitli Tepeköy'de Halkla Buluştu Bakan Elvan ve Başkan Gültekin, Mezitli Tepeköy'de Halkla Buluştu Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması çalışmalarını Tepeköy’de sürdürdü.
 • 13 Nisan 2017 01:58 Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Partili Cumhurbaşkanı Demokrasinin Gereğidir" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Neymiş efendim 'cumhurbaşkanı bir siyasi parti mensubu olacakmış', elbette olacak.
 • 13 Nisan 2017 01:25 Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Neymiş efendim 'cumhurbaşkanı bir siyasi parti mensubu olacakmış', elbette olacak.
 • 12 Nisan 2017 23:25 Kalkınma Bakanı Elvan, Toroslar'da Halka Hitap Etti Kalkınma Bakanı Elvan, Toroslar'da Halka Hitap Etti Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Darbelere, vesayetçilere, krizlere, koalisyon dönemlerine son diyoruz, artık yeni, güçlü, hızla büyüyen, kalkınan, gelişen bir Türkiye diyoruz.
 • 12 Nisan 2017 19:57 Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Darbelere, vesayetçilere, krizlere, koalisyon dönemlerine son diyoruz, artık yeni, güçlü, hızla büyüyen, kalkınan, gelişen bir Türkiye diyoruz.
 • 12 Nisan 2017 01:23 Bakan Elvan: Bakan Elvan: "16 Nisan'da 'Evet' Diyerek Bu Ülkenin Önünü Açacağız" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Onlar ne yaparlarsa yapsınlar, ne düşünürlerse düşünsünler, amaçları ne olursa olsun biz yine doğru bildiğimizi yapacağız. Ülkemizin gelişmesi, kalkınması için hep birlikte elimizi taşın altına koyacağız ve 16 Nisan'da 'evet' diyerek bu ülkenin önünü açacağız." dedi.