21:1800
SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri


LÜTFİ ELVAN

Lutfi Elvan, 12 Mart 1962'de Karaman Ermenek'te doğdu. Babasının adı A.Nuri, annesinin adı Samiye'dir. Maden Yüksek Mühendisi, Ekonomist ve Planlamacı; İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi'ni bitirdi. İngiltere Leeds Üniversitesi'nde maden ve yöneylem araştırması alanında, Amerika Birleşik... Devamı

   

  Bakan Elvan, Taı Tesislerini Ziyaret Etti

  Bakan Elvan, Taı Tesislerini Ziyaret Etti

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, uzay ve havacılık alanındaki çalışmaları tek elden yürütmek üzere Uzay Ajansı kuracaklarını açıkladı. (Bugün 17:04)

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "(Havayollarında) 2 8 Ekim 2014 tarihleri arasında bayram talepleri olarak değerlendirilecek toplam 296 ek sefer planlandı" "Bayram süresince İzmir Mavi Treni, Doğu Ekspresi, 4 Eylül Mavi Treni, Güney Ekspresi, Çukurova Ekspresi, Konya Mavi Trenlerine ilave vagon eklenecek" (Bugün 16:52)

   

  Bakan Elvan'dan ASELSAN'a Ziyaret

  Bakan Elvan'dan ASELSAN'a Ziyaret

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, ASELSAN'ı ziyaret etti. (Bugün 16:40)

   

  Türkiye, Uzay Ajansı Kuruyor

  Türkiye, Uzay Ajansı Kuruyor

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, uzay ve havacılık alanında çalışmaları tek elden yürütmek için Uzay Ajansı kuracaklarını açıkladı. (Bugün 16:33)

   

  Bakan Elvan'dan Aselsan'a Ziyaret

  Bakan Elvan'dan Aselsan'a Ziyaret

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "ASELSAN Türkiye'nin en önemli teknoloji merkezlerinden birisi. Bu tür teknoloji merkezlerinin sayısının artırılması gerekiyor" (Bugün 16:27)

   

  Bakan Elvan: 'Bölgesel Uçak Üretimi Altyapısını Burada Oluşturacağız'

  Bakan Elvan: "Bölgesel Uçak Üretimi Altyapısını Burada Oluşturacağız"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Türkiye Uzay Ajansı'nı kuracağız. Bununla ilgili mevzuat ve kanun yapım çalışmaları tamamlandı"- "Gelecek ay Türksat 6A ile ilgili sözleşme imzalanarak ilk adım atılacak"- "İnşallah en kısa sürede bölgesel uçak üretimi altyapısını burada (TUSAŞ) oluşturacağız"ANKARA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Uzay Ajansı'nın kurulacağını, bununla ilgili mevzuat ve kanun yapım çalışmalarının tamamlandığını (Bugün 15:13)

   

  Bakan Elvan: "Gelecek Ay Türksat 6a ile İlgili Sözleşme İmzalanacak"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Türkiye Uzay Ajansı'nı kuracağız. Bununla ilgili mevzuat ve kanun yapım çalışmaları tamamlandı"- "Gelecek ay Türksat 6A ile ilgili sözleşme imzalanarak ilk adım atılacak"- "İnşallah en kısa sürede bölgesel uçak üretimi altyapısını burada (TUSAŞ) oluşturacağız"ANKARA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Uzay Ajansı'nın kurulacağını, bununla ilgili mevzuat ve kanun yapım çalışmalarının tamamlandığını (Bugün 15:10)

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "Türkiye Uzay Ajansı'nı kuracağız. Bununla ilgili mevzuat ve kanun yapım çalışmaları tamamlandı" "Gelecek ay Türksat 6A ile ilgili sözleşme imzalanarak ilk adım atılacak" "İnşallah en kısa sürede bölgesel uçak üretimi altyapısını burada (TUSAŞ) oluşturacağız" (Bugün 13:31)

   

  CHP Giresun Milletvekili Karaahmetoğlu, Giresun'da Yaşanan Fırtına Afeti ile İlgili Soru Önergesi...

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, geçtiğimiz günlerde Giresun’da tsunamiyi andıran dev dalgaların neden olduğu afet sonrası Karadeniz Sahil Yolu Giresun geçişinde sürekli hale gelen tahribat ve zararın tekrar yaşanmaması için TBMM’de soru önergesi verdi. (Dün 13:09)

   

  Denizdeki Havalimanı, 15 Mart'ta Açılıyor

  Denizdeki Havalimanı, 15 Mart'ta Açılıyor

  Türkiye'nin deniz yüzeyi doldurularak inşa edilen ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanının resmi açılışı, 15 Mart 2015'te yapılacak. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Gitti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kırşehir'den helikopterle saat 19.27'de Ankara'ya hareket etti. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Kırşehir'de

  Başbakan Davutoğlu, IŞİD tarafından Musul'da rehin alındıktan sonra Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden Mesut Taşkıran'ın düğün törenine katıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Havacılık Fuarında Çocuklara Bakan Torpili

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, Airshow Havcılık Fuarı’na çocukların da girebilmesini istedi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  'Cep'te Başkasının Hattını Kullananlar Dikkat!

  'Cep'te Başkasının Hattını Kullananlar Dikkat!

  Cep telefonunda başkasının hattını kullananlara tanınan süre 1 Ekim'de dolacak. Süreyi geçirenlerin hatları, kayıtlarda gözüken kişiler tarafından kapattırabilecek. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kırşehir'de

  Davutoğlu: (3) "Esnafın her bir meselesine sahip çıkacağız. Onun için bir yasa hazırlığı içindeyiz Perakende Yasası ile ilgili. Buradan esnaf geleneğinin sürmesi bakımından bütün ilgili taraflara bir kez daha seslenmek istiyorum; kesinlikle esnafımızı AVM'lere, alışveriş merkezlerine kurban etmeyeceğiz. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Elvan'dan Çalık'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Bakan Elvan'dan Çalık'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, beraberinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ı ziyaret ederek, yeni görevinden başarılar diledi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Fatsa'da Yapılması Planlanan Liman Projesi

  Fatsa'da Yapılması Planlanan Liman Projesi

  AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hamdi Yıldırım ile birlikte Fatsa'ya yapılması planlanan yüksek tonajlı yük gemilerin yanaşabileceği liman yeri ile ilgili incelemelerde bulundu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Lütfi Elvan'a Boeıng 777-300er Modeli Hediye Edildi

  Bakan Lütfi Elvan'a Boeıng 777-300er Modeli Hediye Edildi

  300er model uçak hediye etti. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yeni Kabinenin Medya Karnesi

  Yeni Kabinenin Medya Karnesi

  Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki 20 günlük taze kabinenin medya karnesi çıkarıldı. Medyanın gözdesi Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yeni Kabinenin Medya Karnesi

  Yeni Kabinenin Medya Karnesi

  Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki 27 günlük taze kabinenin medya karnesini çıkarıldı. Medyanın gözdesi Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Elvan: 'Montaj Önerisi Getirilirse Sıcak Bakmayız'

  Bakan Elvan: "Montaj Önerisi Getirilirse Sıcak Bakmayız"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Boeing'in Türkiye'nin yerli yolcu uçağı üretimine katkıda bulunabileceğine yönelik açıklamalarıyla ilgili olarak, "Burada montaj şeklinde bir öneri getirilirse bu öneriye sıcak bakmıyoruz" dedi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bakan Lütfi Elvan: 'Hedef Yerli Bölgesel Uçak'

  Bakan Lütfi Elvan: "Hedef Yerli Bölgesel Uçak"

  Airshow Havacılık Fuarı’nda sergilenen uçakları gezerek bilgi alan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk yapımı olan ‘Hürkuş’ isimli eğitim uçağının kabinine oturdu. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Havacılar Fuarda Buluştu

  Havacılar Fuarda Buluştu

  Havacılık sektörünün dev firmalarının katıldığı ve dünyanın sayılı havacılık fuarları arasına giren İstanbul AirShow, bugün Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın da katıldığı törenle açıldı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İstanbul Airshow Havacılık Fuarı Açıldı

  İstanbul Airshow Havacılık Fuarı Açıldı

  Havacılık sektörünün dev firmalarının da katıldığı İstanbul AirShow Havacılık Fuarı, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminalinde açıldı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hürkuş İstanbul Semalarında Turladı

  Hürkuş İstanbul Semalarında Turladı

  İstanbul AirShow'da uçuş gösterisi yapan HÜRKUŞ, İstanbul semalarında turladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 21:18:59. #1.12#