SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 16:3264. Hükümetin İlk Bakanlar Kurulu Toplantısı64. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
 • 15:18Lütfi Elvan Başbakan Yardımcısı OlduAK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, 64'üncü hükümette Başbakan Yardımcısı oldu.
 • 14:10Babacan Kabine Dışı, Şimşek Başbakan YardımcısıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, yeni kabineyi açıkladı.
 • 13:49Elvan: Reformları Koordine ve Takip Edecek Bir Başbakan Yardımcılığı OlacakEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan yeni dönemde reformlardan sorumlu bir başbakan yardımcılığı olacağını söyledi.
 • 21:26Lütfi Elvan: Reformlardan Sorumlu Başbakan Yardımcılığı KurulacakLütfi Elvan: Reformlardan Sorumlu Başbakan Yardımcılığı KurulacakUlaştırma Bakanı Lütfi Elvan, reformlardan sorumlu Başbakan Yardımcılığı'nın kurulacağını söyledi.
 • 16:06Mersin'de Vekiller Mazbatalarını Birlikte AldıMersin'de Vekiller Mazbatalarını Birlikte AldıMersin’de bir ilk yaşandı ve 1 Kasım seçimlerinde AK Parti, CHP ve MHP’den Meclis’e giden milletvekilleri, aynı törende mazbatalarını birlikte aldı.
 • 14:19Elvan: Elvan: "Aşkla Şevkle Çalışacağız"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, 1 Kasım seçiminin Türkiye’nin yönünün tayin edildiği seçim olduğunu söyledi.
 • 13:58Lütfi Elvan: Bize Oy Versin Vermesin, Herkesin Hizmetine KoşacağızLütfi Elvan: Bize Oy Versin Vermesin, Herkesin Hizmetine KoşacağızUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, AK Parti'ye oy veren ve vermeyen herkesin hizmetinde olduklarını söyledi.
 • 17:36Ak Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakAk Partili Elvan: 1 Kasım Seçimlerini Tarih Asla UnutmayacakAk Parti Mersin Milletvekili seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerini tarihin asla unutamayacağını söyledi.
 • 15:29Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "1 Kasım Seçimini Tarih Asla Unutmayacak"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerinde halkın destan yazdığını belirterek, "1 Kasım seçimlerini tarih asla unutmayacaktır.
 • 16:40Lütfi Elvan: Verdiğimiz Tüm Sözlerin ArkasındayızLütfi Elvan: Verdiğimiz Tüm Sözlerin ArkasındayızUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, seçim döneminde verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını söyledi.
 • 13:41Akdeniz'de Lütfi Elvan FarkıAkdeniz'de Lütfi Elvan FarkıEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın Akdeniz’de milletvekili seçildiği ve aday gösterildiği iki büyük il olan Antalya ve Mersin, 1 Kasım seçimleri sonrası sarıya boyandı.
 • 09:59Elvan: Elvan: "Mersin ve Türkiye'nin Kararı İstikrardan Yana Olmuştur"Mersin AK Parti’den birinci sıradan milletvekili seçilen eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 1 Kasım seçimlerinde hem Mersin’in hem de Türkiye’nin kararının istikrardan yana olduğunu belirterek seçmene teşekkür etti.
 • 17:49Mersin Eski Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıMersin Eski Bakan Lütfi Elvan Oyunu KullandıEski Bakan Lütfi Elvan oyunu kullandı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, oyunu aday gösterildiği Mersin'de kullandı.
 • 16:47Eski Bakan Elvan Oyunu Mersin'de KullandıEski Bakan Elvan Oyunu Mersin'de KullandıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Mersin Milletvekili adayı Lütfi Elvan, oyunu Mersin’de kullandı.
 • 15:49Mersin'de 'Mektup' TartışmasıMersin'de 'Mektup' TartışmasıMersin’de MHP milletvekili adayı Baki Şimşek’in, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan’ın, Mersinlilere gönderdiği mektuplarla ilgili iddialarının asılsız olduğu bildirildi.
 • 04:34Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın Erdemli ilçesindeki mitinginden görüntüler- Partililerden detaylar- Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Ne CHP ne MHP ne de HDP, hangi parti olursa olsun, ister 3 fazla, isterse 3 eksik alsın.
 • 13:04Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Elvan'ın toplantının yapılacağı salona gelişi- Katılımcılarla selamlaşması - Salondan genel görüntü - Lütfi Elvan'ın konuşması - Katılımcılardan detaylar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Dünya ticareti ve ekonomisinin batıdan doğuya doğru kaydığını düşündüğünüzde Akdeniz ve Mersin'in konumu, önemi daha da artıyor.
 • 15:44AK Parti Adayı Elvan'dan HDP ZiyaretiAK Parti Adayı Elvan'dan HDP ZiyaretiMersin'de seçim çalışmalarını sürdüren Ulaştırma eski Bakanı ve AK Parti Mersin 1'inci Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, HDP seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 02:01Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Elvan'ın toplantının yapılacağı salona gelişi - Katılımcılarla selamlaşması - Salondan genel görüntü - Lütfi Elvan'ın konuşması - Elvan'ın MTSO'daki katıldığı toplantıdan detaylar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "CHP 2 puan fazla veya 3 puan düşük alsa ne fark eder. İşte 130 milletvekili değil de 133 milletvekili veya daha düşük alır. Peki sonuç değişir mi? Değişmez. Soncu değiştirecek olan AK Parti'nin alacağı oydur.
 • 00:16Elvan: Elvan: "Ülkemizi Karıştırmaya ve Üzerinden Oyun Oynamaya Çalışanlar Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın akaryakıt dağıtıcıları ve bayileriyle yaptığı toplantıdan görüntü- Elvan'ın konuşması- Elvan'ın partisinin düzenlediği mitinge katılmasından görüntüler Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Ülkemizi karıştırmaya ve üzerinden oyun oynamaya çalışanlar var. Ben inanıyorum ki bu millet asla buna müsaade etmeyecektir" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Ülkemizi karıştırmaya ve üzerinden oyun oynamaya çalışanlar var. Ben inanıyorum ki bu millet asla buna müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 01:13Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "İstikrarın Olmadığı Bir Ülkede Ne Gelişme, Ne de Kalkınma Olur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın "Mardinliler ile Buluşuyor" etkinliğine katılması- Elvan'ın açıklamaları- Etkinliğe katılanlardan detaylar- Elvan'a hediye takdim edilmesinden görüntü- Elvan'ın Mersin Serbest Bölgesi'nde yaptığı toplantıdan görüntüler- Elvan'ın partililerle birlikte aşure dağıtması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "2 Kasım sabahı bu ülkenin önünü açmak istiyorsak, yine güçlü ve tek partinin iktidar olabileceği bir neticenin elde edilmesi son derece önemli"- "İstikrarın olmadığı bir ülkede ne gelişme, ne de kalkınma olur.
 • 13:41Eski Bakan Elvan'dan İstikrar VurgusuEski Bakan Elvan'dan İstikrar VurgusuEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, “Terörle mücadeleye devam edeceğiz, ülkemizin birliği her şeyin üstündedir” diyerek istikrar vurgusu da yaptı.
 • 14:58Eski Bakan Elvan, Söz Verdiği Projeleri GerçekleştiriyorEski Bakan Elvan, Söz Verdiği Projeleri GerçekleştiriyorEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın, Mersin için dile getirdiği projeler şimdiden hayata geçmeye başladı.
 • 16:00Çukurova Bölgesel Havalimanı İhalesiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Mersin Milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın bugün itibariyle ihalesi için ilana çıkarıldığını duyurduğu Çukurova Bölgesel Havalimanı’nın ihale dokümanları ve eklerinin satışı 11 Kasım 2015 tarihi itibariyle yapılacak ve 15 Ocak 2016 tarihinde ise ihalesi gerçekleşecek.
 • 15:03Lütfi Elvan'dan "Havalimanı" AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili adayı Lütfi Elvan, Twitter hesabından Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesine bugün itibariyle çıkıldığını duyurdu.
 • 15:29Eski Bakan Elvan Projelerini AçıkladıEski Bakan Elvan Projelerini AçıkladıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, hazırladıkları yeni projelerle Mersin’in kapısının kilidini açacaklarını söyledi.
 • 18:36Elvan: Elvan: "Milliyetçilik Bu Ülkeye Hizmet Etmektir"Görüntü Dökümü: - Mut ilçesi ziyareti - Vatandaşlarla selamlaşması- Lütfi Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Milliyetçilik bu ülkeye hizmet etmektir.
 • 17:56Elvan: Elvan: "Dört Bir Yandan Ülkemize Saldırıyorlar"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, "Ülkemizin gelişmesinden, kalkınmasından, büyümesinden rahatsız olanlar ’acaba Türkiye’yi kendi içine kapatabilir miyiz, Türkiye’yi istikrarsız bir devlet haline getirebilir miyiz’ diye çalışıyorlar” dedi.
 • 18:27Elvan: Elvan: "Twitter'ın da Bize Yardımcı Olması Gerektiğini İfade Ettim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın kilise ziyaretinde yaptığı açıklamalar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, özel bir televizyonda yayınlanan açıklamasına ilişkin, "Mesele terörse mutlaka herkesin, Twitter'ın da bize yardımcı olması gerektiğini ifade ettim. Tabi ki buna rağmen bir direnme söz konusu olursa da bir anlamda teröre destek olur.
 • 13:56Elvan, Darp Edilen Ak Partili Genci Ziyaret EttiElvan, Darp Edilen Ak Partili Genci Ziyaret EttiAK Parti Antalya Milletvekili ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’de MHP’li bir grup tarafından darp edilen genci hastanede ziyaret etti.
 • 01:11Lütfi Elvan - Ankara'daki Terör SaldırısıLütfi Elvan - Ankara'daki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MTSO toplantı salonundan genel detay - Dinleyici detayları - Lütfi Elvan'nın açıklamaları - Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Mersin Oraganize Sanayi Bölgesi'ni ziyareti - İşçilerle yemek - İşçi ve işverenlerle fotoğraf Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "(Ankara'daki terör saldırısı) Sönen ocakların acılarından bir siyasi beklentisi olanlar ortadadır ve milletimiz de bunu görmektedir.
 • 14:47Elvan: Elvan: "Şer Odakları Yine Milli Birliğimizi Hedef Aldı, Lanetliyorum"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Ankara’daki patlamaya ilişkin, 7 Haziran öncesi Diyarbakır’da bomba patlatan şer odaklarının yine Türkiye’nin milli birliğini ve bütünlüğünü hedef aldıklarını belirterek, “Bu alçakça, haince saldırıyı lanetliyorum” dedi.
 • 13:35Lütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret EttiLütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret EttiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nu kamp yaptığı tesislerde ziyaret etti.
 • 00:14Elvan: Elvan: "Kadının Değerini Ortaya Koyan Tek Bir Parti Vardır, O da AK Parti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan- Salondan genel görüntü- Lütfi Elvan'ın partililerle selamlaşması- Lütfi Elvan'ın konuşması- Partililerden detaylar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Kadının, AK Parti öncesi dönemde, kim ne derse desin ne siyasette, ne sivil toplum kuruluşlarında, ne de kamuda çok fazla etkinliği yoktu.
 • 17:30Mersin - Eski Bakan Elvan: Kişi Başı 10 Bin Dolar Bizden Önceki Hükümetler İçin Bir HayaldiMersin - Eski Bakan Elvan: Kişi Başı 10 Bin Dolar Bizden Önceki Hükümetler İçin Bir HayaldiEski bakan Elvan: Kişi başı 10 bin Dolar bizden önceki hükümetler için bir hayaldi MERSİN'de seçim çalışmalarını sürdüren eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin 1'nci Sıra Milletvekili adayı Lütfi Elvan, iş adamları ile bir araya geldiği toplantıda, kişi başına düşen milli gelirin Ak Parti döneminde 10 bin dolara yükseldiğini ve bu rakamın daha önceki hükümetler için hayal olduğunu söyledi.
 • 01:51Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın toplantının yapılacağı salona gelişi - Elvan ve eşi Zeliha Elvan'dan görüntü - Lütfi Elvan'ın konuşması - Salondakilerden detaylar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bize şunu söylüyorlar, 'Buralar bizim kurtarılmış bölgelerimiz. Buralara bunlar giremez' diyorlar.
 • 16:26Halkevleri Üyelerinden Eski Bakanı Elvan'a ProtestoHalkevleri Üyelerinden Eski Bakanı Elvan'a ProtestoMersin'de Ak Parti 1'inci sıra milletvekili adayı eski bakan Lütfi Elvan, esnaf gezisi sırasında Halkevi üyeleri tarafından protesto edildi.
 • 14:38Eski Bakan Elvan'ın Esnaf Gezisine Provokatif EngelEski Bakan Elvan'ın Esnaf Gezisine Provokatif EngelUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın Mersin’deki esnaf ziyareti, Halk Evleri üyesi bir grup tarafından engellenmeye çalışıldı.
 • 14:33Elvan: Elvan: "Gazetecilere Yönelik Saldırıları Tasvip Etmek Mümkün Değil"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, gazetecilere yönelik saldırıları tasvip etmenin mümkün olmadığını belirterek, “Bu girişimleri nereden, kimden gelirse gelsin kınıyorum.
 • 13:26Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Gübre ve Yemde Artık Kdv Alınmayacak"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve Mersin Milletvekili adayı Lütfi Elvan, “Girdi maliyetlerinin en önemli unsuru olan gübre ve yemde artık KDV alınmayacak” dedi.
 • 12:46Eski Bakan Elvan Mersin Giad Üyeleriyle Bir Araya GeldiEski Bakan Elvan Mersin Giad Üyeleriyle Bir Araya GeldiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, 3 büyük denizde 3 büyük liman inşa edeceklerini belirterek, "Biz Türkiye’yi dünyanın deniz ticaretinde, ticaret merkezi, özellikle transit ticaret merkezi olmasını hedefledik" dedi.
 • 11:04Mersin Ak Partili Elvan, MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiMersin Ak Partili Elvan, MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiÖğretmenevi'ndeki basın toplantısının ardından seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret etti.
 • 13:41Eski Bakan Elvan: Eski Bakan Elvan: "Yarın Sabah Hükümet Olacakmış Gibi Hareket Etmek Zorundayız"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, 7 Haziran sonrasındaki 5 aylık süreçte ortaya çıkan belirsizliğin ülke ekonomisini olumsuz etkilediğini belirterek, "Dolayısıyla ben açıkçası 1 Kasım seçimleri sonrasında bir koalisyon çıkacağını düşünmüyorum.
 • 13:16CHP'li Sağlar: Elvan Bakan Değil Ama Bakan Gibi DavranıyorCHP'li Sağlar: Elvan Bakan Değil Ama Bakan Gibi DavranıyorChp Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, "AK Parti'nin Mersin'den 1'inci sıradan aday gösterdiği Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, öyle çıkıp meydanlarda bakan edasıyla gezip söz vererek halkı kandıramazsınız. Bakan mı olacaksın?
 • 11:32Sağlar'dan Elvan'a: Önce İktidar Olun, Sonra Havanızı AtarsınızCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Mersin'den milletvekili adayı olan eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın bakan olmamasına rağmen bakan edasında projeler açıkladığını öne sürdü.
 • 00:04Elvan: Elvan: "Yeni Bir Anayasayı Mutlaka Türkiye'ye Kazandırmak İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililerin otobanda Lütfi Elvan'ı beklemesi- Elvan seçim otobüsüyle vatandaşları selamlaması- Elvan'ın konuşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Yeni bir anayasayı mutlaka Türkiye'ye kazandırmak istiyoruz artık bu Anayasa bize dar geliyor.
 • 21:29Ulaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorUlaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorMersin'de seçim çalışmalarına başlayan Ulaştırma eski Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'ye yeni bir anayasa kazandırmak istediklerini belirterek, "Artık bu anayasa bize dar geliyor" dedi.
 • 21:27Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın ilçe girişinde karşılanması- Lütfi Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması- Elvan'ın konuşması-Elvan'ın vatandaşlarla bayramlaşması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "AK Partimize destek verirseniz, hem Anamur hem Mersin hem de Türkiye'nin önü açılacak.
 • 16:45Ak Partili Elvan: Türkiye ile Hesabı Olanlar BaşaramayacaklarAk Partili Elvan: Türkiye ile Hesabı Olanlar BaşaramayacaklarAk Parti Mersin 1'inci sıra milletvekili adayı ve Ulaştırma, eski Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ve Türk bayrağı ile hesabı olanların başarısız olacaklarını söyledi.