SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 19:00Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kanal İstanbul Projesi'ne ilişkin düzenleme hakkında, "Bu düzenlemeyi de önümüzdeki günlerde yapacağız. Ulaştırma Bakanlığımız kanun tasarısını Başbakanlığa sevk etti" dedi.
 • 10:15Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu ToplandıReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu toplantısında, Siyasi Etik Kanunu başta olmak üzere kentsel dönüşüm kapsamına girmek şartı ile izinsiz yapılara elektrik ve su bağlanması, emek yoğun sektörlerde yatırımcıların talebi halinde sembolik bir kira bedeliyle anahtar teslimi fabrika binası yapılması konusunda model geliştirilmesi ve bilirkişilik müessesesinin yeniden ele alınarak müstakil bir kanun tasarısı hazırlanması konuları ele alındı.
 • 10:07Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu ToplantısıReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu dün Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan Başkanlığında toplandı.
 • 12:44AK Parti Kütahya Milletvekili Nazlı AçıklamasıAK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, Kütahya'da faaliyet gösteren yerli kömür üreticilerinin sorunlarını yerinde tespit ederek bu sorunları Meclis'te ilgili toplantılarda dile getirdiklerini bildirdi.
 • 22:09Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, kıdem tazminatının işçi ve işveren açısından sorunlar oluşturduğunu belirterek, "Her iki kesimin sıkıntılarını ortadan kaldıran orta yolu bulacağız. Kıdem tazminatına ilişkin düzenlemeyi önümüzdeki günlerde TBMM'ye sevk edeceğiz.
 • 16:44Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu Yarın ToplanacakReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan başkanlığında yarın toplanacak.
 • 16:11Davutoğlu ve Suudi Arabistan Kralı, Heyetler Arası Görüşmeye Başkanlık EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu ve Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, iki ülkenin heyetleri arasında gerçekleşen görüşmeye başkanlık etti.
 • 09:33Başbakan Davutoğlu Suudi Arabistan'daBaşbakan Davutoğlu Suudi Arabistan'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu Suudi Arabistan'ın Cidde kentine geldi.
 • 21:13Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu ToplantısıReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan başkanlığında toplandı.
 • 20:24Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun Toplantısı Sona ErdiReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun Toplantısı Sona ErdiGörüntü Dökümü: Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu toplantısı Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun toplantısı sona erdi Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun toplantısı sona erdi.
 • 20:03Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun Toplantısı Sona ErdiReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunun toplantısı sona erdi.
 • 14:18Başbakan Yardımcısı Elvan'dan Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Kanunu Tasarısı'na İlişkin...Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Kanunu Tasarısı’na ilişkin yaptığı açıklamada, "Tasarıyla, insan haklarının korunması, geliştirilmesi ile ayrımcılığın önlenmesi ve eşit muamele hakkının etkin şekilde güvence altına alınması amaçlanmaktadır.
 • 13:33Ayrımcılığa Ceza Öngören Tasarı Bugün Meclise Sevk EdiliyorBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Kanunu Tasarısı'nı bugün TBMM'ye sevk edeceklerini bildirdi.
 • 08:02MİT Taşınıyor! Yeni Üs Etimesgut'taMİT Taşınıyor! Yeni Üs Etimesgut'taBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, MİT için yeni kampus yapıldığını ve bu nedenle bütçesinin yüzde 47.7 oranında artırıldığını açıkladı.
 • 17:12YÖK Kanunu Tasarısı TaslağıYÖK Başkanı Yekta Saraç, Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulunda yarın YÖK Kanunu Tasarısı Taslağı'na ilişkin sunum yapacak.
 • 16:40YÖK Kanunu Tasarısı Taslağı, Yarın Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu'nda Ele AlınacakReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu, Yükseköğretim Kanunu Tasarısı Taslağı’nı yarın Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan’ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıyla ele alacak.
 • 14:25YÖK Kanunu Tasarısı Taslağı Yarın GörüşülecekReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu'nun yarınki toplantısında, Yükseköğretim Kanunu Tasarısı Taslağı ele alınacak.
 • 07:55Elvan: Elvan: "Orada, O Bölgede Kürt Kardeşlerimize PKK Zulmediyor"Görüntü Dökümü: -Salondan detay -Elvan'ın açıklamaları 2016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Elvan, komisyonda milletvekillerinin sorularını yanıtladı Elvan: "HDP olarak sizin o vesayetten kurtulmanızı istiyoruz.
 • 07:08Elvan: Elvan: "Hdp Olarak Vesayetten Kurtulmanızı İstiyoruz"Görüntü Dökümü: -Toplantı salonundan detay -Elvan'ın açıklamaları 2016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Elvan, komisyonda milletvekillerinin sorularını yanıtladı Elvan: "HDP olarak sizin o vesayetten kurtulmanızı istiyoruz.
 • 06:55Elvan: Diyanette Daire Başkanı Açığa Alındı, Soruşturma Devam EdiyorElvan: Diyanette Daire Başkanı Açığa Alındı, Soruşturma Devam EdiyorBaşbakan Yardımcısı Elvan, tartışmaya yol açan cevaplar nedeniyle başlatılan soruşturma sonucu Diyanet Bilgi İşlem Dairesi Başkanı'nın açığa alındığı açıkladı.
 • 05:582016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, HDP'nin vesayet altında olduğunu ifade ederek, "HDP olarak sizin o vesayetten kurtulmanızı istiyoruz.
 • 04:17Elvan: Elvan: "Başbakanlık Bütçesi, 2016 Yılında 1.3 Milyar Olarak Teklif Edilmiştir"Görüntü Dökümü: 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başbakan Yardımcısı ve Lütfi Elvan TBMM - Başbakan Yardımcısı ve Lütfi Elvan Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Başbakanlık, MİT, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları Kurumu, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, RTÜK bütçelerinin görüşmelerine katıldı.
 • 04:15Kurtulmuş: 67 Gazeteci Tutuklu Sadece 5'inin Sarı Basın Kartı VarBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda milletvekillerinin sorularını cevaplandırdı.
 • 04:11Elvan: 'Eğitim Müfredatını Gözden Geçireceğiz'Elvan: 'Eğitim Müfredatını Gözden Geçireceğiz'Görüntü Dökümü: Lütfi Elvan'ın açıklamaları TBMM - Başbakan Yardımcısı ve Lütfi Elvan Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Başbakanlık, MİT, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları Kurumu, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, RTÜK bütçelerinin görüşmelerine katıldı.
 • 00:092016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Başbakanlık, MİT, MGK Genel Sekreterliği, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları Kurumu, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın 2016 yılı bütçelerini sundu.
 • 23:39Elvan: 'Bundan Sonrada Ekonomide Hedefimiz Güven ve İstikrar Olacaktır'Elvan: 'Bundan Sonrada Ekonomide Hedefimiz Güven ve İstikrar Olacaktır'Görüntü Dökümü: Toplantının olduğu salondan detaylar Lütfi Elvan'ın açıklamaları TBMM - Başbakan Yardımcısı ve Lütfi Elvan Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Başbakanlık, MİT, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları Kurumu, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, RTÜK bütçelerinin görüşmelerine katıldı.
 • 23:13Plan ve Bütçe GörüşmeleriBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Sadece Ocak-Aralık 2015 döneminde 2 bin 187 uluslararası basın mensubu mesleki çalışma yapmak üzere 168 basın mensubu ülkemize davet edildi’’dedi.TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakanlık ve bağlı kurumların bütçesi görüşüldü.
 • 12:34Ekk'da Tarım Politikaları DeğerlendirildiEkonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek başkanlığında dün yapılan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında tarım politikaları değerlendirildi.
 • 21:30Erdoğan: Bunlar Akademik Terörün Aktörleridir (2)Erdoğan VE DAVUTOĞLU EKONOMİ BAKANI ELİTAŞ'IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE KATILDI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ekoınomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın oğlu Hakan ile Aslı Elitaş'ın düğününe ve nikah törenine katıldı.
 • 02:16Mersin - Toplu Açılışa KatıldıMersin - Toplu Açılışa KatıldıBaşbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler okula bomba atmaktan dahi çekinmiyorlar (EK) Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, programı kapsamında, Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde düzenlenen Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) projelerinin toplu açılış törenine katıldı.
 • 02:02Başbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi Çekinmiyorlar (3)Başbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi Çekinmiyorlar (3)Toplu AÇILIŞA KATILDI Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, programı kapsamında, Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde düzenlenen Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) projelerinin toplu açılış törenine katıldı.
 • 21:36Başbakan Yardımcısı ElvanGörüntü Dökümü: Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın gelişi ve karşılanışı, salona gelişi Elvan'ın konuşması Çeklerin verilmesi ve kurdele kesimi Başbakan Yardımcısı Elvan: "Türkiye, daha da büyüyecek, daha da güçlenecek.
 • 20:45Elvan: Elvan: "Meslek Lisesi Açan İşadamlarımıza Destek Sağlayacağız"Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, son dönemde orta öğretim kurumlarının yüzde 50’sini meslek liselerinin oluşturduğunu, bu sayının daha da artmasını istediklerini belirterek, “İş dünyamızın arzu etmeleri halinde, kendi işletmeleri ve fabrikalarında çalıştıracakları personeli yetiştirebilmeleri için organize sanayi bölgeleri dışında da meslek lisesi yapmalarına imkan sağladığımız gibi, öğrenci başına da destek vereceğiz” dedi.
 • 20:01Elvan: 'Okullarımızdaki Eğitim Müfredatını Gözden Geçireceğiz'Elvan: 'Okullarımızdaki Eğitim Müfredatını Gözden Geçireceğiz'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Okulun dışarıdan görüntüsü Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın konuşması Dereceye giren giren öğrencilere bisiklet dağıtımı Okul gezisi Öğrencilerle sohbet Karne dağıtımı Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın AK Parti Mersin İl binasındaki incelemeleri Başbakan Yardımcısı Elvan: "Okullarımızdaki eğitim müfredatını gözden geçireceğiz.
 • 19:50Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Türkiye, daha da büyüyecek, daha da güçlenecek.
 • 19:39Lütfi Elvan'dan Çiftçilere 'Proje Üretin' ÇağrısıLütfi Elvan'dan Çiftçilere 'Proje Üretin' ÇağrısıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, TKDK ve kalkınma ajansları gibi tarım ve kırsal kalkınma alanında kurdukları destek mekanizmaları sayesinde bugün artık Türkiye’de, dünyada söz sahibi, rekabet gücüne sahip firmalarla çiftçiler olduğunu belirterek, üreticileri proje üreterek bu kurumlardan destek almaya çağırdı.
 • 19:26Meslek Liselerine Öğrenci Başı Destek VereceğizMeslek Liselerine Öğrenci Başı Destek VereceğizBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Şifa Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Yatılı Pansiyon açılışına katılarak öğrencilere karne dağıttı.
 • 18:23Başbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi Çekinmiyorlar (2)Başbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi Çekinmiyorlar (2)Meslek LİSELERİNE ÖĞRENCİ BAŞI DESTEK VERECEĞİZ Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Şifa Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Yatılı Pansiyon açılışına katılarak öğrencilere karne dağıttı.
 • 18:11Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, eğitimi öncelikli reform alanı gördüklerini belirterek, "Okullarımızdaki eğitim müfredatını gözden geçireceğiz.
 • 17:34Mersin Lütfi Elvan, Muhtarları DinlediMersin Lütfi Elvan, Muhtarları DinlediLütfi Elvan, muhtarları dinledi MERSİN'de muhtarlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, il müdürü ve bölge müdürlerini uyardı Eşi Zeliha Elvan ve kent protokolünün eşliğinde muhtarların sorunlarını dinleyen Elvan, sorunların çözümü konusunda çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek, kendilerine ayak uyduramayan il müdürü ve bölge müdürleri ile yollarını ayıracaklarını söyledi.
 • 16:59Başbakan Yardımcısı Elvan'dan Okula Bomba Atılmasına Sert TepkiBaşbakan Yardımcısı Elvan'dan Okula Bomba Atılmasına Sert TepkiBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, PKK'lı teröristlerce Diyarbakır'da bir okulun bahçesine el yapımı patlayıcı atılmasına sert tepki gösterdi.
 • 14:04Başbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi ÇekinmiyorlarBaşbakan Yardımcısı Elvan: Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Dahi ÇekinmiyorlarBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, PKK'lı teröristlerce Diyarbakır'da bir okulun bahçesine el yapımı patlayıcı atılmasına sert tepki göstererek, "Öğrenciler karnelerini alırken o şerefsizler, o vatan hainleri, o ahlaksızlar çocukların karne alması esnasında okula bomba atmaktan dahi çekinmiyorlar" dedi.
 • 13:29Elvan: Elvan: "Öğrenciler Karne Alırken Şerefsizler Okula Bomba Atmaktan Çekinmiyor"Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, öğrenciler karne alırken, şerefsizlerin okul bomba atmaktan çekinmediğini söyledi.
 • 12:33Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Terör örgütüne yönelik mücadelemiz devam ediyor.
 • 21:14Düzeltme "Başbakan Yardımcısı Elvan" Başlıklı Haberimizin Birinci Spotunda, Giriş Cümlesi ve Son...ANKARA (AA) – Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu yeni bir anayasa istiyor.
 • 16:18İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, iş adamı Mustafa Koç'un vefatına ilişkin, "Mustafa Koç'a Allah'tan rahmet, ailesine ve iş dünyasına başsağlığı dilerim" ifadelerini kullandı.
 • 16:10Reformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu ToplandıReformların Koordinasyonu ve İzlenmesi Kurulu, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan başkanlığında toplandı.
 • 00:17Yaşlı Adam 30 Yıl Sonra Şifa BulduYaşlı Adam 30 Yıl Sonra Şifa BulduGörüntü Dökümü: 85 yaşındaki ameliyat olan Mehmet Yaman'dan görüntüler Yaman ile röportaj Yaman'ın torunu ile röportaj Yaşlı adam 30 yıl sonra şifa buldu Mersin'de, burnundaki kanserli beni aldıramadığı için cildinde çıkan yaralar nedeniyle 30 yıldır yemek yemekte dahi zorlanan 85 yaşındaki Mehmet Yaman, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın desteğiyle sağlığına kavuştu Ben ameliyatla alınıp, yaraları tedavi edilen yaşlı adamın burnuna estetik yapıldı Mersin'de, 30 yıl önce burnunda çıkan kanserli ben nedeniyle cildinde yaralar oluşan 85 yaşındaki Mehmet Yaman, geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuştu.
 • 23:10Yaşlı Adam 30 Yıl Sonra Şifa BulduMersin'de, 30 yıl önce burnunda çıkan kanserli ben nedeniyle cildinde yaralar oluşan 85 yaşındaki Mehmet Yaman, geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuştu.
 • 17:14Lütfi Elvan: Silopi'den Sonra Cizre ve Sur'da Gerekli Temizlik YapılacakBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde terör örgütüne yönelik operasyonların kamu düzeninin sağlanıncaya kadar devam edeceğini söyledi.