SON DAKİKA LÜTFÜ SAVAŞ HABERLERİ

Son Dakika Lütfü Savaş Haberleri

 • 13 Ocak 2017 14:51HBB Kış Aylarında Dere Islahı Çalışmalarını YoğunlaştırdıHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, kış ayları sebebiyle yaşanabilecek olumsuzlukları bertaraf etmek amacıyla il genelinde dere ıslah çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12 Ocak 2017 16:36Çok Amaçlı Salonlarda Sona Yaklaşıldı Çok Amaçlı Salonlarda Sona Yaklaşıldı Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay halkının bir arada yaşama kültürüne ve sosyal hayatına katkı sunmaya devam ediyor.
 • 11 Ocak 2017 17:28Eğitim Yuvaları HBB'nin Hizmetleriyle Daha GüvenliHBB, il genelinde eğitim yuvalarının fiziki koşullarını iyileştirmek ve öğrencilere daha güvenli ve konforlu bir ortamda eğitim imkanı yaratabilmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.
 • 11 Ocak 2017 16:34Çamaşır Yıkama Merkezi İle Öğrencilerin Sıkıntıları Geride Kaldı HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde, kısa bir süre önce faaliyete giren, özellikle üniversite öğrencilerinin eğitime daha fazla zaman ayırmasına büyük katkı sağlayan 'Çamaşır Yıkama Merkezi' Hatay'da eğitim gören öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor.
 • 11 Ocak 2017 16:26HBB'den Hatay'ın 15 İlçesindeki Eğitim Kurumlarına Tam DestekHBB'den Hatay'ın 15 İlçesindeki Eğitim Kurumlarına Tam DestekHBB, eğitim kurumlarına gerçekleştirdiği katkılar ve öğrencilere vermiş olduğu desteklerle Hataylıların takdirini toplama devam ediyor.
 • 10 Ocak 2017 15:48HBB Çanakkale Savaşının Maneviyatını Yayladağı'na TaşıdıHBB Çanakkale Savaşının Maneviyatını Yayladağı'na TaşıdıÇanakkale Savaşı'nın maneviyatını derinden hissettirmek ve gelecek nesillere milli bilinç kazandırmak amacıyla düzenlenen sergiyi ilçede öğrenim gören onlarca çocuk ve velileri ziyaret etti.
 • 10 Ocak 2017 13:26Başkan Savaş Antakya Ayakkabıcılar Odası Üyeleri İle BuluştuBaşkan Savaş Antakya Ayakkabıcılar Odası Üyeleri İle BuluştuHBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş esnaf ziyaretleri çerçevesinde Ayakkabıcılar ve İmalatçılar Odası üyeleri ve ayakkabıcı esnafları ile bir araya geldi.
 • 05 Ocak 2017 15:49Başkan Savaş'tan Erzinlilere MüjdeHBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay halkıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Hemşehrileriyle her fırsatta buluşarak onlardan gelen talep ve önerilere hassasiyetle eğilen Başkan Savaş'ın son durağı Erzin oldu.
 • 03 Ocak 2017 18:15Iskenderun Kuyumcular Başkan Savaş'tan Yardım IstediIskenderun Kuyumcular Başkan Savaş'tan Yardım IstediKuyumcular Başkan Savaş'tan yardım istediHATAY'ın İskenderun İlçesi'ndeki Eski Kuyumcular Çarşısı esnafı, çarşının yanına el işi ürünlerin satışı için yapılan barakaların yol açtığı güvenlik sorunu konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'tan yardım istedi.
 • 03 Ocak 2017 08:21HBB Çanakkale Savaşı'nın Maneviyatını Belen'e Taşıdı Çanakkale Savaşı'nın maneviyatını derinden hissettirmek ve gelecek nesillere milli şuuru kazandırmak amacıyla düzenlenen sergiyi ilçede öğrenim gören çocuklar ve velileri ziyaret etti.
 • 02 Ocak 2017 15:33HBB, 2016 Yılında Hatay'ın Ulaşımına Çağ AtlattıHatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Hatay halkının daha konforlu, elverişli ve güvenli ulaşım sağlayabilmesi için başlattığı çalışmalarla ulaşım sıkıntılarını tek tek çözüme kavuşturdu.
 • 02 Ocak 2017 09:09Savaş: Savaş: "Terörün Çirkin ve Kalleş Yüzüne Bir Kez Daha Şahit Olduk"Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 31 Aralık gecesi Ortaköy’de bir gece kulübüne yönelik düzenlenen terör saldırıyla ilgili olarak, “Terör örgütlerinin çirkin ve kalleş yüzüne bir kez daha şahit olduk” dedi.
 • 01 Ocak 2017 21:40İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkilerİstanbul'daki Terör Saldırısına TepkilerHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İstanbul Ortaköy'deki bir gece kulübüne yönelik düzenlenen terör saldırısı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.
 • 30 Aralık 2016 15:58Dörtyol'da Heykel TartışmasıDörtyol'da Heykel TartışmasıHATAY Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Dörtyol İlçesi'nde açılışını yaptığı Türkmen Beyi heykelinin kaldırılması için Karayolları Şube Müdürlüğü'nün kendilerine yazı yazdığını belirterek, "Heykeli kaldırmadım, yüreği yeten varsa gitsin kaldırsın" dedi.
 • 30 Aralık 2016 14:16Dörtyol'da Heykel TartışmasıDörtyol'da Heykel TartışmasıDörtyol'da heykel tartışmasıHATAY Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Dörtyol İlçesi'nde açılışını yaptığı Türkmen Beyi heykelinin kaldırılması için Karayolları Şube Müdürlüğü'nün kendilerine yazı yazdığını belirterek, "Heykeli kaldırmadım, yüreği yeten varsa gitsin kaldırsın" dedi.
 • 30 Aralık 2016 13:37Dörtyol'da Heykel TartışmasıDörtyol'da Heykel TartışmasıHATAY Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Dörtyol İlçesi'nde açılışını yaptığı Türkmen Beyi heykelinin kaldırılması için Karayolları Şube Müdürlüğü'nün kendilerine yazı yazdığını belirterek, "Heykeli kaldırmadım, yüreği yeten varsa gitsin kaldırsın" dedi.
 • 30 Aralık 2016 11:34HBB Çanakkale Savaşı'nın Maneviyatını Kırıkhan'a TaşıdıHBB Çanakkale Savaşı'nın Maneviyatını Kırıkhan'a Taşıdı"Çanakkale 1915, 101'inci Yıl Savaş Malzemeleri Müzesi" adlı sergi, 26-31 Aralık tarihleri arasında Kırıkhan ilçesi Öğretmen Evi'nde ziyaretçilerle buluşturuldu.
 • 30 Aralık 2016 11:09Çocuklar Tiyatro Gösterisiyle Moral DepoladıHBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın katkılarıyla kurulan HBB Şehir Tiyatrosu, sergilediği başarılı tiyatro oyunları ve düzenlediği anlamlı etkinliklerle şehrin kültürel ve sanatsal dokusuna katkı sunmaya devam ediyor.
 • 29 Aralık 2016 17:23Hatay'ın Çöpleri Enerjiye DönüşecekHatay Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek enerji üretim tesisinde işlenen çöplerle 10 bin konutun elektriğini karşılayacak enerji üretilecek.
 • 28 Aralık 2016 10:4410 Bin Konut Çöpten Üretilecek Enerji İle Isınacak10 Bin Konut Çöpten Üretilecek Enerji İle IsınacakAkdeniz Bölgesi'nin en büyük atık enerji dönüşümü projelerinden biri hayata geçiyor.
 • 27 Aralık 2016 08:24HATMEK Eğitim Seferberliğini SürdürüyorHATMEK Eğitim Seferberliğini SürdürüyorHATMEK, kursları başarıyla tamamlayan herkese Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika vererek halka istihdam olanağı yaratıyor.
 • 25 Aralık 2016 14:18Hatay'da Noel KutlamalarıHatay'da Noel KutlamalarıHatay Vali Yardımcısı Hasan Volkan Köksal ve beraberindeki heyet, Antakya Ortodoks Kilisesi'ni ziyaret ederek Hristiyanların Noel Bayramı'nı kutladı.
 • 23 Aralık 2016 16:59Başkan Savaş, Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı'na KatıldıBaşkan Savaş, Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı'na KatıldıHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Çukurova Belediyeler Birliği'nin Antakya Ottoman Palace'de düzenlediği Mevzuat Bilgilendirme toplantısına katıldı.
 • 21 Aralık 2016 09:20Köy Tv'de Anadolu Gezginleri Programının 2. Bölümü YayınlandıKöy Tv'de Anadolu Gezginleri Programının 2. Bölümü YayınlandıHatay'ı, Köy Tv ekranlarında Hüseyin Emre Yaba ve Esra Özgün'ün sunduğu 'Anadolu Gezginleri' adlı programın 2'inci bölümünde anlattı.
 • 19 Aralık 2016 14:47Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon'dan Başkan Savaş'a TeşekkürKavaslı Alt Geçit Projesi'ni Hatay halkının hizmetine sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a teşekkür mesajı yayınladı.