SON DAKİKA MAC HABERLERİ

Son Dakika Mac Haberleri

 • 14:51Aspirinin 10 İlginç Kullanım AlanıAspirinin 10 İlginç Kullanım AlanıAspirini arabanızın aküsünü canlandırmaktan tutun da nasırlarınızı yumuşatmaktan giysilerinizdeki lekeleri çıkarmaya kadar birçok alanda kullanabilirsiniz.
 • 15:48Fenerbahçe, Sportif Direktörlüğe Giuliano Terraneo'yu GetirdiFenerbahçe, Sportif Direktörlüğe Giuliano Terraneo'yu GetirdiFenerbahçe, sportif direktörünü buldu. Sarı-lacivertli kulüp, Giuliano Terraneo'yu sportif direktör olarak göreve getirdi.
 • 23:22Beşiktaş'ta 6 İsim ile Yollar AyrıldıBeşiktaş'ta 6 İsim ile Yollar AyrıldıBeşiktaş, Ankara'da Gençlebirliği'ni 2-1 yenerek sezonu tamamladı, Bilic, 3 yardımcısı, Sivok ve Uğur Boral takıma veda etti.
 • 22:47Monster Taming, Efsane Savaşları İsmiyle Türkçe OlduMonster Taming, Efsane Savaşları İsmiyle Türkçe OlduNetmarble, milyonlarca kişi tarafından oynanan Monster Taming’i, Efsane Savaşları ismiyle yayınladı.
 • 21:03AK Parti Genel Başkan Yardmcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye 13 yıldır bir taraftan altyapı yatırım eksikliğini kapattı, bir taraftan da ekonomik açıklarını kapattı ve öz güven tazeledi.
 • 20:323. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması (1)3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması (1)Yarışmadan detay görüntüler 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması- Yarışmada dereceye giren sporculara madalya ve ödülleri verildi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Okçuluğun göz, gönül ve zihin disiplinini sağlayan bir özelliği var. Okçuluk, bunları bir araya getirebilen, insanların yetişmesinden itibaren gözünü, zihnini ve gönlünü gerçekten disiplinli bir şekilde yetiştirmesine vesile olan geleneksel sporlarımızdan birisidir"- AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: - "İnşallah gelecek yıllarda da bu çok güzel şampiyonada birlikte olmayı arzu ediyoruz" Türkiye Okçuluk Federasyonu ve World Archery'nin iş birliğiyle düzenlenen 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • 20:193. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması (2)3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması (2)Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan'ın konuşması- Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Haydar Yılmaz'ın konuşması- Ödül töreni 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması- Yarışmada dereceye giren sporculara madalya ve ödülleri verildi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Okçuluğun göz, gönül ve zihin disiplinini sağlayan bir özelliği var. Okçuluk, bunları bir araya getirebilen, insanların yetişmesinden itibaren gözünü, zihnini ve gönlünü gerçekten disiplinli bir şekilde yetiştirmesine vesile olan geleneksel sporlarımızdan birisidir"- AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: - "İnşallah gelecek yıllarda da bu çok güzel şampiyonada birlikte olmayı arzu ediyoruz" Türkiye Okçuluk Federasyonu ve World Archery'nin iş birliğiyle düzenlenen 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • 20:18Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları FestivaliBuldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali, yağmur altında gerçekleştirilen defileyle başladı.
 • 19:433. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk YarışmasıTürkiye Okçuluk Federasyonu ve World Archery'nin iş birliğiyle düzenlenen 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • 18:29AK Parti'nin Van Mitingi - Ala, Eker ve AtalayAK Parti'nin Van Mitingi - Ala, Eker ve AtalayGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Van mitingi- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay AK Parti'nin Van mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay: - "Çözüm Süreci'ni başlatan ve sürece başkalarını davet edip, HDP'ye rol veren AK Parti hükümetidir"- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "HDP'liler malesef adlarında 'demokratik' olmasına rağmen demokratça davranmıyorlar.
 • 18:22Başbakan Davutoğlu'nun Van MitingiBaşbakan Davutoğlu'nun Van MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, “Çözüm sürecini başlatan AK Parti hükümetidir.
 • 17:46Forum Gaziantep'te Adrenalin Dolu SaatlerForum Gaziantep'te Adrenalin Dolu SaatlerForum Gaziantep’te 16-24 Mayıs tarihleri arasında kurulan 2 farklı Macera Küpü, alışveriş merkezi ziyaretçilerine benzersiz bir heyecan yaşattı.
 • 17:36AK Parti'nin Van MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, "Çözüm Süreci'ni başlatan ve sürece başkalarını davet edip, HDP'ye rol veren AK Parti hükümetidir" dedi.
 • 17:29Ulupınar; Rat Mitinginde Halka SeslendiUlupınar; Rat Mitinginde Halka SeslendiAK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, Rat son durakta miting düzenledi.
 • 17:14"Yumurtanın Sarısı" Türküsü İçin Stüdyoya GirdiBaşrollerinde Çetin Altay, Arzu Yanardağ ve Mesut Yar'ın oynadığı bir Akdeniz komedisi "Olur İnşallah" 5 Haziran'da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 • 15:48Gıulıano Terraneo Fenerbahçe'deGıulıano Terraneo Fenerbahçe'deFenerbahçe sportif direktör olarak İtalyan Giuliano Terraneo getirdi.
 • 15:478. İstanbul Seminerleri'nde İfade Özgürlüğü TartışılacakBilgi Üniversitesi ve Reset – Dialogues on Civilizations tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen İstanbul Seminerleri devam ediyor.
 • 15:46Giuliano Terraneo Fenerbahçe'deGiuliano Terraneo Fenerbahçe'deFenerbahçe'de İtalyan Giuliano Terraneo, 'Sportif Direktör' olarak göreve getirildiği açıklandı.
 • 15:38Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz KurlarıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: Döviz Kodu Döviz Cinsi TL Karşılığı ARS ARJANTİN PESOSU 0,29577 ALL ARNAVUTLUK LEKİ 0,02072 AZN AZERBAYCAN YENİ MANATI 2,5485 BHD BAHREYN DİNARI 7,0582 AED BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ.
 • 15:02Bakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı VarBakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı VarBakan Avcı: Türkiye'nin 10 yıllık bir istikrara daha ihtiyacı var Oğuzhan KILIÇ/KÜTAHYA, (DHA) - MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Türkiye'nin maceraya girmeden bir 10 yıllık istikrara daha ihtiyacı var. Bir 10 yıl daha Allah'ın izniyle bu istikrarı, bu dayanışmayı, bu birliğimizi, bütünlüğümüzü, gayretimizi sürdürürsek 10 yıl sonra CHP bile gelse bozamaz" dedi.
 • 15:02Bakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı Var 2Bakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı Var 2Bakan Avcı: Türkiye'nin 10 yıllık bir istikrara daha ihtiyacı var Oğuzhan KILIÇ/KÜTAHYA, (DHA) - MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Türkiye'nin maceraya girmeden bir 10 yıllık istikrara daha ihtiyacı var. Bir 10 yıl daha Allah'ın izniyle bu istikrarı, bu dayanışmayı, bu birliğimizi, bütünlüğümüzü, gayretimizi sürdürürsek 10 yıl sonra CHP bile gelse bozamaz" dedi.
 • 14:44Bakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı VarBakan Avcı: Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı VarMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Türkiye'nin maceraya girmeden bir 10 yıllık istikrara daha ihtiyacı var. Bir 10 yıl daha Allah'ın izniyle bu istikrarı, bu dayanışmayı, bu birliğimizi, bütünlüğümüzü, gayretimizi sürdürürsek 10 yıl sonra CHP bile gelse bozamaz" dedi.
 • 14:31Efsane Savaşları Mobil Aksiyon Rpg OyunuEfsane Savaşları Mobil Aksiyon Rpg OyunuTürkiye'nin ilk ve tamamen yerelleştirilmiş Mobil Action RPG oyunu 'Efsane Savaşları' açıldı EFSANELER ARAMIZDA!
 • 14:25Konya, 1. Avrasya Turizm Kongresine Ev Sahipliği YapıyorKonya, 1. Avrasya Turizm Kongresine Ev Sahipliği YapıyorSelçuk Üniversitesi (SÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen 1. Avrasya Turizm Kongresi (EITOC-2015 I. Eurasia International Tourısm Congress Current Issues, Trends, And Indıcators, 2015) başladı.
 • 13:39Denizlispor'a Eski Başkan İpek'ten UyarıPTT 1'inci Liginde son maçta düşmekten kurtulan Denizlispor'a eski Başkan Ali İpek'ten uyarı geldi.
 • 12:37Sandıklı'da Miniklere Diş Çürümelerine Karşı Sandıklı'da Miniklere Diş Çürümelerine Karşı "Flor Vernik" Uygulaması YapıldıAfyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesindeki anasınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerine diş çürümelerini engellemek için “Flor Vernik” uygulaması yapıldı.
 • 12:37Kayseri Ticaret BorsasıKayseri Ticaret Borsasında, birinci kalite sucuğun kilogramı ortalama 38,88 lira, seçme pastırmanın kilogramı ise 86 liradan işlem gördü.
 • 12:36Turkish Daily Probed Over Scoop On Syria-bound İntelligence TrucksTurkish Daily Probed Over Scoop On Syria-bound İntelligence TrucksTurkish prosecutors have launched an investigation into daily Cumhuriyet over its May 29 story on Syria-bound trucks belonging to the National Intelligence Organization (MİT), which were stopped and searched by soldiers last year. The trucks belonging to MİT were stopped by a prosecutor who sought to.
 • 12:33Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı" ÇalışmalarıTaşköprü Toplum Sağlığı Merkezi tarafından "Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı" çalışmaları kapsamında ilçe genelindeki ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine, diş fırçası ile macunu düzenlenen törenle dağıtıldı.
 • 12:32Bakan Avcı'dan Kütahya'ya 2 Okul Binası MüjdesiBakan Avcı'dan Kütahya'ya 2 Okul Binası MüjdesiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kütahya’ya 2 yeni okul binası daha yapılacağı müjdesini verdi.
 • 12:30Gedizli 48 Öğrenciye Kütahya GezisiGedizli 48 Öğrenciye Kütahya GezisiKütahya’nın Gediz İlçesinde, orta öğretim ve üniversitede okuyan 48 öğrenciye Kütahya gezisi düzenlendi.
 • 12:23Hanönü'de Öğrencilere Diş Fırçası ve Macunu DağıtıldıHanönü Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından öğrencilere diş fırçası ve macunu dağıtıldı.
 • 12:11Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Türkiye'nin 10 Yıllık Bir İstikrara Daha İhtiyacı Var"Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye’nin 10 yıllık bir istikrara daha ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • 11:35Darıca Park'ı Bakan Fikri Işık AçacakDarıca'nın ilk ve tek alış veriş merkezi olma özelliğini taşıyan Darıca Park'ın açılışı Cumartesi günü yapılıyor. Darıca Park'ın açılış kurdelesini Bakan Fikri Işık kesecek.
 • 11:34Günde 2 Kez 2 Dakika" ProjesiBoztepe ilçesinde, "Günde 2 Kez 2 Dakika" projesi kapsamında anaokulu ve ilkokul öğrencilerine eğitim verilerek ağız ve diş sağlığı seti dağıtıldı.
 • 11:32Çadırlarda Sınava HazırlanıyorlarGazze'de, lise son sınıfta okuyan öğrenciler, çadırlarda üniversite sınavına hazırlanmaya çalışıyor.
 • 11:31Dağların ArslanıDağların Arslanı" Avrupa'da 7. Şampiyonluk PeşindeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar, - Milli Sporcu Ahmet Arslan ile röp, - Antrenmandan görüntü, - Detaylar, "Dağların arslanı" Avrupa'da 7. şampiyonluk peşinde- Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonası'nda 6 kez üst üste altın madalya kazanarak rekor kıran Ahmet Arslan, 7. şampiyonluk için Palandöken'de çalışmalarını sürdürüyor- Milli atlet Ahmet Arslan: - "Şampiyon olduğumuzda ülkemizin bayrağı da göndere çekiliyor.
 • 11:17Bomba Film Kung Fury YayınlandıBomba Film Kung Fury YayınlandıBilim kurgu, polisiye, aksiyon, macera hepsi bir arada ilginç film izleyicilerle buluştu.
 • 05:17Macaristan'da Ebru Sergisi AçıldıMacaristan'da Ebru Sergisi AçıldıMacaristan'ın Kecskemet şehrinde, sanatçı Ahmet Sacit Açıkgözoğlu'nun "Toprak gibi kadim, su gibi aziz" adlı ebru sergisi açıldı.
 • 00:51Macaristan'da Ebru Sergisi AçıldıMacaristan'ın Kecskemet şehrinde, sanatçı Ahmet Sacit Açıkgözoğlu'nun "Toprak gibi kadim, su gibi aziz" adlı ebru sergisi açıldı.
 • 00:35Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. Yıl DönümüGazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemalettin Taşkıran, Çanakkale Savaşı'nda Fransız komutasında savaşa katılan Senegalli ve Sudanlı askerlerin, Türklere karşı savaşmayı reddettiklerini söyledi.
 • 18:53Nyt'den Erdoğan'a 'Türkiye'nin Baş Basın Eleştirmeni' YakıştırmasıABD'nin önde gelen basın organı New York Times Gazetesi (NYT), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 'Türkiye'nin baş basın eleştirmeni' yakıştırmasında bulundu.
 • 18:17Yandex.çeviri'ye Yeni Özellik GeldiYandex.çeviri'ye Yeni Özellik GeldiYandex, kullanıcılarına sunduğu Yandex.Çeviri servisinde standartları yükseltiyor.
 • 18:06Ağrı Valisi Işın, Gençlik Merkezi'ni Ziyaret EttiVali Musa Işın, Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 16:28Batman'da 14 Bin Öğrenciye Diş TaramasıSağlık Bakanlığı tarafından başlatılan "bende fırçalıyorum" kampanyası kapsamında Batman'da 14 bin öğrencinin diş taramasından geçirildiği bildirildi.
 • 16:12Çizgi Romandan Beyazperdeye!Çizgi Romandan Beyazperdeye!"Robinson Crusoe& Cuma" serisinden uyarlanan sinema filminin çekimlerine Küba'da başlandı!
 • 16:08Öğrenciler Öğrenciler "Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler" ile BuluştuEkinözü Belediyesi, öğrencileri Parantez İçinde Tiyatro Grubu’nun sergilediği ”Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” oyunu ile buluşturdu.
 • 16:00Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz KurlarıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: Döviz Kodu Döviz Cinsi TL Karşılığı ARS ARJANTİN PESOSU 0,29566 ALL ARNAVUTLUK LEKİ 0,02051 AZN AZERBAYCAN YENİ MANATI 2,5297 BHD BAHREYN DİNARI 7,0439 AED BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ.
 • 15:59Plüton Horoskopta 9. EvPlüton Horoskopta 9. EvBurada kişisel inançlar, hayat görüşleri ve deneyimler kanalıyla dönüşüm yaşanır. Huzursuz, çabuk davranan ve maceracı bir kişilikleri vardır.
 • 15:27New York Times'dan 'Haddini Bil' Diyen Erdoğan'a CevapNew York Times'dan 'Haddini Bil' Diyen Erdoğan'a CevapNew York Times gazetesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın gazeteye yönelik yaptığı "haddini bil" eleştirilerine yanıt verdi: Türkiye'nin 'baş basın eleştirmeni' Erdoğan.