16:2900
SON DAKİKA MAHMUDİYE HABERLERİ

Son Dakika Mahmudiye Haberleri

  Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 5 Ölü, 13 Yaralı

  Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 5 Ölü, 13 Yaralı

  Irak Bağdat'ta bomba yüklü bir araçla düzenlenen saldırı sonucu 5 kişi öldü, 13 kişi yaralandı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mahmudiye'de Hırsızlık İddiası

  Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde tarladan su motoru çaldığı öne sürülen kişi ya da kişiler aranıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema

  İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema

  Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine, Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzenliyor. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Nişan Husumeti Kanlı Bitti: Üniversiteli Genç Öldü, İşadamı Ağır Yaralandı

  Nişan Husumeti Kanlı Bitti: Üniversiteli Genç Öldü, İşadamı Ağır Yaralandı

  Eskişehir’de iki aşiret arasındaki nişanlanma husumeti kanlı bitti. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Irak'ta Şiddet Olayları

  Bağdat'ın çeşitli bölgelerinde düzenlenen saldırılarda 12 kişi öldü, 36 kişi de yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; 'Anadolu Pony'si'

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; "Anadolu Pony'si"

  Atlı terapi ve rehabilitasyonda tercih; "Anadolu Pony'si"- Eskişehir'de gelecek yıl hizmete girecek Atlı Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde, Ardahan'ın Posof ilçesinde yetiştirilen "Anadolu Pony'leri"nden istifade edilecek- ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Posof'tan getireceğimiz uysal, seçilmiş, nitelikli atları rehabilitasyon ve binicilikte kullanacağız. Böylece ilçeye ekonomik fırsat yaşatacağız"ESKİŞEHİR (AA) - DENİZ AÇIK - Eskişehir Osmangazi (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; "Anadolu Pony'si"

  Eskişehir'de gelecek yıl hizmete girecek Atlı Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde, Ardahan'ın Posof ilçesinde yetiştirilen "Anadolu Pony'leri"nden istifade edilecek ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Posof'tan getireceğimiz uysal, seçilmiş, nitelikli atları rehabilitasyon. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tiyatroyu Sevdiriyorlar

  Tiyatroyu Sevdiriyorlar

  2005 yılında Eskişehir Sanat Derneği’nde açılan bir oyunculuk atölyesiyle kuruluş sürecine başlayan Eskişehir Sanat Tiyatrosu, 9 yıldan beri tiyatroyu sevdirmek için oyunlar sahneliyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Irak'taki Çatışmalar

  Peşmerge güçleri ile YPG, Musul'un Rabia nahiyesi ve Mahmudiye köyünü beraber başlattıkları operasyonda, terör örgütü IŞİD'in elinden kurtardı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Irak'taki Çatışmalar

  IKBY Peşmerge güçlerinin, Musul'un Rabia nahiyesi ve Mahmudiye köyünü, terör örgütü IŞİD'in elinden kurtardığı bildirildi Bakanlık Basın Sözcüsü Helgurd Hikmet: "Kobani kuşatmasını kırmak ve YPG'ye yardım etmek amacıyla Suriye Irak sınırı arasındaki Zummar ile Rabia'da IŞİD militanlarına operasyon. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Manisa'dan Kısa Kısa

  Manisa'dan Kısa Kısa

  Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle bölgede meydana gelebilecek hayvan hırsızlığına karşı vatandaşları uyardı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Mut Kaymakamı Akyüz, Görevine Başladı

  Mut Kaymakamı Akyüz, Görevine Başladı

  Mut Kaymakamlığına atanan Mehmet Ali Akyüz, görevine başladı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kerkük'ün Güneyine Hava Saldırısı Düzenlendi

  Kerkük'ün Güneyine Hava Saldırısı Düzenlendi

  Irak'ın Kerkük şehrinin güneyinde IŞİD kontrolündeki Telverid ve Mekteb Halid bölgelerine yönelik hava saldırıları düzenlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bağdat Yakınlarında Bomba Yüklü Araçlarla Saldırılar Düzenlendi

  Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyinde bomba yüklü araçlarla iki ayrı saldırı düzenlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Biyogaz Üretim Tesislerine Ziyaret

  Narman Kaymakamlığının Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen "Yenilenebilir Enerji ile Sağlıklı ve Ekonomik Yaşam" projesi kapsamında, İzmir, Ankara, Eskişehir, Aksaray, Konya, Manisa ve Burdur'da faaliyet gösteren biyogaz üretim tesislerine çalışma ziyaretleri gerçekleştirildi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Mahmudiye'de Uyuşturucu Semineri

  Mahmudiye'de Uyuşturucu Semineri

  Mahmudiye İlçe Emniyet Amirliği Toplum Destekli Polis Birimi, uyuşturucu semineri düzenledi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kuruyan Derelerin Çöpleri Sapanca Nehri'ne Döküldü

  Kuruyan Derelerin Çöpleri Sapanca Nehri'ne Döküldü

  Sapanca Gölü, son yağışlarla birlikte vatandaşların daha önce kuru olan derelere attığı çöpleri sürüklemesiyle derelerin döküldüğü alanlar çöplüğe dönüştü. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Yağmurla Sürüklenen Atıklar Sapanca Gölü'nü Kirletti

  Yağmurla Sürüklenen Atıklar Sapanca Gölü'nü Kirletti

  Sapanca Gölü, son yağışlarla birlikte vatandaşların daha önce kuru olan dere yataklarına attığı çöplerin sürüklenmesiyle çöplüğe dönüştü. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  2014 Mahmudiye Mahalli At Yarışları Başladı

  2014 Mahmudiye Mahalli At Yarışları Başladı

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Eskişehir Valiliği tarafından organize edilen 2014 yılı Sonbahar Mahmudiye Mahalli At yarışlarının ilk haftası yapıldı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Albayrak'tan Lucescu Sinyali

  Albayrak'tan Lucescu Sinyali Seçimde Duygun Yarsuvat'ın listesinden yer alan Abdürrahim Albayrak, Lucescu sorusuna "Galatasaray menfaatleri doğrultusunda her şeyi yaparım." dedi.

 • Peşmergeden IŞİD'e Bir Günde İki Darbe

  Peşmergeden IŞİD'e Bir Günde İki Darbe Irak'ta Peşmerge güçleri, Musul'un Zumar nahiyesi ile çevresindeki 5 köyü terör örgütü IŞİD'in elinden kurtardı. IŞİD'in Rabia'ya gerçekleştirdiği saldırı ise püskürtüldü.

 • Ronaldinho'dan Rakibine Uçan Tekme

  Ronaldinho'dan Rakibine Uçan Tekme Meksika'da Queretaro forması giyen Ronaldinho 3-2 galip geldikleri America maçında Jesus Antonio ile girdiği mücadelede rakibinin yüzüne tekme attı.

[Hata Bildir]
25.10.2014 16:29:47. #1.11#