SON DAKİKA MAHMUDİYE HABERLERİ

Son Dakika Mahmudiye Haberleri

14:56
Eskişehir'de Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen Çift Hayatını Kaybetti Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde, iki buçuk ay önce evlenen çift, sobadan sızan karbonmonoksit gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.
13:51
AK Parti Mahmudiye Kadın Kolları Kongresi Saadet Şölenişçi, AK Parti Mahmudiye Kadın Kolları Baskanlığı görevine seçildi.
12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
12:51
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sebebiyle tedavi gördüğü ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti
17:58
Mahmudiye'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde, 3 tırın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralanırken, yol bir süreliğine trafiğe kapandı.
Mahmudiye'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
19:28
Sapanca'da 10 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sakarya'nın Sapanca İlçesi'ne bağlı 10 köy yolu yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.
Sapanca'da 10 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
15:33
Irak'taki Çatışmalar Koalisyon güçlerine ait savaş uçakları, Musul ve Kerkük'te terör örgütü IŞİD hedeflerini bombaladı.
11:29
Üniversiteli Nalbantlar Üniversiteli nalcılar- Eskişehir'e bağlı Mahmudiye'deki meslek yüksekokulunun öğrencileri, nal ve atçılık için gerekli malzemeleri yapıp, onarmayı öğreniyor- ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: - "Atların bakımı ve antrenmanıyla ilgili personele ihtiyaç olduğu gibi nalbanta ve saraca da ihtiyaç var"- "Sektörün ihtiyaç duyduğu her alanda emin adımlarla yürümeye çalışıyoruz" DENİZ AÇIK - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Atçılık
Üniversiteli Nalbantlar
11:22
Üniversiteli Nalcılar Eskişehir'e bağlı Mahmudiye'deki meslek yüksekokulunun öğrencileri, nal ve atçılık için gerekli malzemeleri yapıp, onarmayı öğreniyor ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Atların bakımı ve antrenmanıyla ilgili personele ihtiyaç olduğu gibi nalbanta ve saraca da ihtiyaç var"
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
18:07
Mahmudiye'de "Hasta ve Yaşlı Refakatçisi" Kursu Mahmudiye ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü ve İŞKUR Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından "Hasta ve Yaşlı Refakatçisi" kursu açıldı.
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
11:10
Atlara Fısıldayan" Kızlar Eskişehir'e bağlı Mahmudiye'deki meslek yüksekokulunun kız öğrencileri, "At Bakım Eğitim ve Uygulama Tesisi"nde atlarla ilgilenerek teorik eğitimlerini pratiğe dönüştürüyor ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Kadınlar atlara empatiyle yaklaştığı için performansta bir artış.
Atlara Fısıldayan' Kızlar
15:56
Eker, Müzeleri ve Resterasyon Yapılan Binaları İnceledi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Atçılığı sadece belirli bir zümreye has spor olmaktan çıkararak, her gelir seviyesinden vatandaşımızın ilgi duyabileceği bir spor haline getirmek istiyoruz"- "Tarımda 12 yıldır bir stratejinin gereğini yaptık, bugüne kadar alınan neticeler hep olumlu oldu.
Eker, Müzeleri ve Resterasyon Yapılan Binaları İnceledi
15:37
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması "Atçılığı sadece belirli bir zümreye has spor olmaktan çıkararak, her gelir seviyesinden vatandaşımızın ilgi duyabileceği bir spor haline getirmek istiyoruz" "Tarımda 12 yıldır bir stratejinin gereğini yaptık, bugüne kadar alınan neticeler hep olumlu oldu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması
15:21
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Atçılığı sadece belirli bir zümreye has spor olmaktan çıkararak, her gelir seviyesinden vatandaşımızın ilgi duyabileceği bir spor haline getirmek istiyoruz"- "Tarımda 12 yıldır bir stratejinin gereğini yaptık, bugüne kadar alınan neticeler hep olumlu oldu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker
13:48
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması "Atçılığı sadece belirli bir zümreye has spor olmaktan çıkararak, her gelir seviyesinden vatandaşımızın ilgi duyabileceği bir spor haline getirmek istiyoruz" "Tarımda 12 yıldır bir stratejinin gereğini yaptık, bugüne kadar alınan neticeler hep olumlu oldu.
15:04
Hacı Mahmut Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı GAİB Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz'ın vefat eden kayınpederi Hacı Mahmut Deniz, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
Hacı Mahmut Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:35
Gaib Başkanı Çıkmaz'ın Acı Günü Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz’ın kayınpederi Mahmut Deniz vefat etti.
14:50
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker - Osmanlıca Tartışmaları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker- "Eti, etçi ırktan, sütü, sütçü ırktan alacağız. Türkiye'nin et ve süt üretimi, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini de Allah'ın izniyle Türkiye'nin ihtiyaçlarının tamamını giderecek bir noktaya taşıyacağız"- "Osmanlıca düşmanlığını anlamak mümkün değil" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Eti, etçi ırktan, sütü, sütçü ırktan alacağız. Türkiye'nin et ve süt üretimi, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini de Allah'ın izniyle Türkiye'nin ihtiyaçlarının
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker - Osmanlıca Tartışmaları
14:27
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Eti, Etçi Irktan, Sütü, Sütçü Irktan Alacağız Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker- "Eti, etçi ırktan, sütü, sütçü ırktan alacağız. Türkiye'nin et ve süt üretimi, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini de Allah'ın izniyle Türkiye'nin ihtiyaçlarının tamamını giderecek bir noktaya taşıyacağız"- "Osmanlıca düşmanlığını anlamak mümkün değil" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Eti, etçi ırktan, sütü, sütçü ırktan alacağız. Türkiye'nin et ve süt üretimi, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini de Allah'ın izniyle Türkiye'nin ihtiyaçlarının
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: 'Eti, Etçi Irktan, Sütü, Sütçü Irktan Alacağız
14:19
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması "Eti, etçi ırktan, sütü, sütçü ırktan alacağız. Türkiye'nin et ve süt üretimi, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini de Allah'ın izniyle Türkiye'nin ihtiyaçlarının tamamını giderecek bir noktaya taşıyacağız" "Osmanlıca düşmanlığını anlamak mümkün değil"
15:14
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu Ezine'nin Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu
14:18
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu Ezine ilçesi Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu
15:13
Ezine'de Kuvvetli Yağış İlçeye bağlı bazı köylerde tarım arazileri zarar gördü.
16:23
"5. Donizetti Klasik Müzik Ödülleri" Sahiplerini Buldu Bu yıl 5. kez gerçekleştirdiği Donizetti Klasik Müzik Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi.
'5. Donizetti Klasik Müzik Ödülleri' Sahiplerini Buldu
15:12
"5. Donizetti Klasik Müzik Ödülleri" Sahiplerini Buldu Andante klasik müzik dergisinin bu yıl 5. kez gerçekleştirdiği Donizetti Klasik Müzik Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi.
09:19
Sapanca Seyir Kulesi Proje Çalışmaları Başladı Sapanca'da yapılması planlanan Sapanca Seyir Kulesi proje çalışmaları başladı.
Sapanca Seyir Kulesi Proje Çalışmaları Başladı
19:40
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı
01:48
Baski'den Arsenik Açıklaması Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un BASKİ toplantısında Balıkesir'in 60 mahallesinde arsenikli, nitrit ve nitratlı su olduğuna dair yaptığı açıklamadan sonra, Balıkesir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğü açıklama yaptı.
Baski'den Arsenik Açıklaması
23:34
Balıkesir'de 60 Mahallede Arsenikli Su Tehdidi Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi, Balıkesir'deki içme sularında arsenik kirliliğinin bulunduğunu gözlemlediklerini belirterek, arsenikli su olan mahalleleri açıkladı.
Balıkesir'de 60 Mahallede Arsenikli Su Tehdidi
18:05
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden Arsenikli Su Açıklaması Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Ahmet Edip Uğur'un, "Balıkesir'de 60 mahallede arsenikli su var. Kırsal mahallelerimizdeki insanlar da sağlıklı su içmeli." şeklindeki açıklamasının ardından yazılı bir açıklama yaptı.
18:27
Mahmudiye'de Öğretmenler Konser Verdi Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler konser verdi.
11:28
İnegöl'de Kaçak Sigara ve Çay Operasyonu Bursa'nın İnegöl ilçesinde 3 eve yapılan baskında 30 bin lira değerinde 4 bin paket kaçak sigara, 60 kilogram kaçak çay ve 50 kilogram kaçak nargile tütünü ele geçirildi.
İnegöl'de Kaçak Sigara ve Çay Operasyonu
19:23
Mahmudiye'de Sıcak Su Kaynağı Bulundu Eskişehir’de bir firma, Mahmudiye ilçesinde yaptığı sondaj çalışmasında sıcak su kaynağına ulaştı.
Mahmudiye'de Sıcak Su Kaynağı Bulundu
11:22
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı.
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı
12:42
Manisa'da İlk Defa Yerinde İhale Yapıldı Mart ayında kurulan Şehzadeler Belediyesi yine bir ilke imza attı.
Manisa'da İlk Defa Yerinde İhale Yapıldı
14:24
Mahmudiye'de Aşure Dağıtımı Mahmudiye ilçesinde müftülük tarafından 2 bin 500 kişiye aşure ikram edildi.
Mahmudiye'de Aşure Dağıtımı
17:02
Eskişehir'de Mantar Zehirlenmesi Eskişehir'de araziden topladığı mantarlardan yiyen 2 kişi zehirlendi.
18:17
Eskişehir'de İzinsiz Kazı İddiası Mahmudiye ve Mihalıççık ilçelerinde izinsiz kazı yapan 10 kişi yakalandı.
17:13
Mihalıççık ve Mahmudiye'de Kaçak Kazı Eskişehir’in Mihalıççık ve Mahmudiye ilçelerinde izinsiz kazı yaptıkları ve hazırlandıkları iddiası ile 10 kiyi jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
18:22
Uluslararası Mahmudiye Resim Çalıştayında Yapılan Resimler Sergilendi Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde düzenlenen Uluslararası 1. Mahmudiye Resim Çalıştayında yapılan resimler sergilendi.
15:05
Mahmudiye'de 10 Kişi Sobadan Zehirlendi Eskişehir’in Mahmudiye ilçesinde ısınmak için yaktıkları sobadan sızan gazdan zehirlenen aynı aileden 10 kişi tedavi altına alındı.
Mahmudiye'de 10 Kişi Sobadan Zehirlendi
15:02
Uluslararası 1. Mahmudiye Resim Çalıştayı" Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde düzenlenen "Uluslararası 1. Mahmudiye Resim Çalıştayı" 4 ülkeden gelen ressamların katılımıyla başladı.
14:09
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği Büyükşehir Belediyesinin, ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine yönelik Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzeliyor.
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği
12:11
Bomba Yüklü Araçla İntihar Saldırısı BAĞDAT (AA) - Irak'ın başkenti Bağdat'ta bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 8 kişinin hayatını kaybettiği, 23 kişinin yaralandığı bildirildi.
Bomba Yüklü Araçla İntihar Saldırısı
11:36
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Yoğun İlgi Gördü Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine düzenlediği Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema  Yoğun İlgi Gördü
21:33
Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 5 Ölü, 13 Yaralı Irak Bağdat'ta bomba yüklü bir araçla düzenlenen saldırı sonucu 5 kişi öldü, 13 kişi yaralandı.
Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 5 Ölü, 13 Yaralı
18:39
Mahmudiye'de Hırsızlık İddiası Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde tarladan su motoru çaldığı öne sürülen kişi ya da kişiler aranıyor.
10:48
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine, Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzenliyor.
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:30:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAHMUDİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]