14:3500
SON DAKİKA MAHMUDİYE HABERLERİ

Son Dakika Mahmudiye Haberleri

  Irak'ta Şiddet Olayları

  Bağdat'ın çeşitli bölgelerinde düzenlenen saldırılarda 12 kişi öldü, 36 kişi de yaralandı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; 'Anadolu Pony'si'

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; "Anadolu Pony'si"

  Atlı terapi ve rehabilitasyonda tercih; "Anadolu Pony'si"- Eskişehir'de gelecek yıl hizmete girecek Atlı Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde, Ardahan'ın Posof ilçesinde yetiştirilen "Anadolu Pony'leri"nden istifade edilecek- ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Posof'tan getireceğimiz uysal, seçilmiş, nitelikli atları rehabilitasyon ve binicilikte kullanacağız. Böylece ilçeye ekonomik fırsat yaşatacağız"ESKİŞEHİR (AA) - DENİZ AÇIK - Eskişehir Osmangazi (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Atlı Terapi ve Rehabilitasyonda Tercih; "Anadolu Pony'si"

  Eskişehir'de gelecek yıl hizmete girecek Atlı Terapi ve Rehabilitasyon Merkezinde, Ardahan'ın Posof ilçesinde yetiştirilen "Anadolu Pony'leri"nden istifade edilecek ESOGÜ Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çalışkan: "Posof'tan getireceğimiz uysal, seçilmiş, nitelikli atları rehabilitasyon. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tiyatroyu Sevdiriyorlar

  Tiyatroyu Sevdiriyorlar

  2005 yılında Eskişehir Sanat Derneği’nde açılan bir oyunculuk atölyesiyle kuruluş sürecine başlayan Eskişehir Sanat Tiyatrosu, 9 yıldan beri tiyatroyu sevdirmek için oyunlar sahneliyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Irak'taki Çatışmalar

  Peşmerge güçleri ile YPG, Musul'un Rabia nahiyesi ve Mahmudiye köyünü beraber başlattıkları operasyonda, terör örgütü IŞİD'in elinden kurtardı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Irak'taki Çatışmalar

  IKBY Peşmerge güçlerinin, Musul'un Rabia nahiyesi ve Mahmudiye köyünü, terör örgütü IŞİD'in elinden kurtardığı bildirildi Bakanlık Basın Sözcüsü Helgurd Hikmet: "Kobani kuşatmasını kırmak ve YPG'ye yardım etmek amacıyla Suriye Irak sınırı arasındaki Zummar ile Rabia'da IŞİD militanlarına operasyon. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Manisa'dan Kısa Kısa

  Manisa'dan Kısa Kısa

  Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle bölgede meydana gelebilecek hayvan hırsızlığına karşı vatandaşları uyardı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Mut Kaymakamı Akyüz, Görevine Başladı

  Mut Kaymakamı Akyüz, Görevine Başladı

  Mut Kaymakamlığına atanan Mehmet Ali Akyüz, görevine başladı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kerkük'ün Güneyine Hava Saldırısı Düzenlendi

  Kerkük'ün Güneyine Hava Saldırısı Düzenlendi

  Irak'ın Kerkük şehrinin güneyinde IŞİD kontrolündeki Telverid ve Mekteb Halid bölgelerine yönelik hava saldırıları düzenlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bağdat Yakınlarında Bomba Yüklü Araçlarla Saldırılar Düzenlendi

  Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyinde bomba yüklü araçlarla iki ayrı saldırı düzenlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Biyogaz Üretim Tesislerine Ziyaret

  Narman Kaymakamlığının Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen "Yenilenebilir Enerji ile Sağlıklı ve Ekonomik Yaşam" projesi kapsamında, İzmir, Ankara, Eskişehir, Aksaray, Konya, Manisa ve Burdur'da faaliyet gösteren biyogaz üretim tesislerine çalışma ziyaretleri gerçekleştirildi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Mahmudiye'de Uyuşturucu Semineri

  Mahmudiye'de Uyuşturucu Semineri

  Mahmudiye İlçe Emniyet Amirliği Toplum Destekli Polis Birimi, uyuşturucu semineri düzenledi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kuruyan Derelerin Çöpleri Sapanca Nehri'ne Döküldü

  Kuruyan Derelerin Çöpleri Sapanca Nehri'ne Döküldü

  Sapanca Gölü, son yağışlarla birlikte vatandaşların daha önce kuru olan derelere attığı çöpleri sürüklemesiyle derelerin döküldüğü alanlar çöplüğe dönüştü. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 14:35:18. #1.12#