SON DAKİKA MAHMUT USLU/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Mahmut Uslu/biyografisi Haberleri

  • 16:39TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanı Uslu AçıklamasıTBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanı Atay Uslu, sığınmacı hareketlerini düzenleyen Cenevre Sözleşmesinin günümüzde yetersiz kaldığını belirterek, "Afrika'dan, İtalya'ya, Fransa'ya geçmek isteyen çok sayıda sığınmacı var. Son 5 ayda yalnızca bu bölgede 2 bin 500 sığınmacı hayatını kaybetmiş.
  • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..
  • 16:46Mahmut Can Uygur Davası BaşladıEskişehir’de kaybolduktan 20 gün sonra Porsuk çayında cesedi bulunan 19 yaşındaki Mahmut Can Uygur’un ölümüne neden olduğu ileri sürülen 3 sanığın yargılanmasına başlandı.
  • 09:51Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz AçıklamasıKto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz AçıklamasıKayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Başbakan Binali Yıldırım’ın grup toplantısında ‘İş adamlarının önündeki engelleri kaldıracağız’ açıklamalarını değerlendirerek, “Önümüzde hangi engeller varsa yapılması nelerse onların yapılması hususunda gerekli gayretlerin gösterilmesi iş dünyası olarak hükümetten beklentimizdir” dedi.
  • 16:17Başkan Mahmut Badem, iftar öncesi Bozdağ esnafını ziyaret ettiBaşkan Mahmut Badem, iftar öncesi Bozdağ esnafını ziyaret etti Her akşam Ödemiş'in farklı bir bölgesinde verilen iftar sofralarına katılan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Bozdağ mahallesinde iftar öncesi esnafı ziyaret edip sohbet etti.
  • 13:12Milletvekili Uslu, Medya Tanıtım Başkan Yardımcısı OlduAK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, partisinin Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığına getirildi.
  • 17:15Mahmut Can Uygur Davası BaşlıyorEskişehir’de kaybolduktan 20 gün sonra Porsuk Çayında ölü olarak bulunan Mahmut Can Uygur’un ölümüne neden olduğu ileri sürülen 2 sanığın yargılanmasına 23 Haziran 2015 tarihinde başlanacak.
  • 09:35Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Mülteciler ile İftarda Bir Araya GeldiKto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Mülteciler ile İftarda Bir Araya GeldiKayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, KTO AB Merkezi tarafından Mülteci Günü etkinlikleri kapsamında 500 Suriyeli mülteci ile iftarda bir araya geldi.
  • 14:15Başkan Yağcı'dan Mahmut Efendi'ye ZiyaretBaşkan Yağcı'dan Mahmut Efendi'ye ZiyaretBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İsmail Ağa Cemaati’nin önderi Mahmut Efendi’yi ziyaret etti.