SON DAKİKA MAHSUN KIRMIZIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mahsun Kırmızıgül Haberleri


MAHSUN KIRMIZIGÜL

Mahsun Kırmızıgül 26 Nisan 1969 yılında Bingöl'de doğdu. Anne ve babasının ayrılığından sonra annesi ile beraber Diyarbakır'a yerleştiler İlk ve Ortaokulu bu şehirde tamamladı. 1981 yılında müzik çalışmalarına başlayan şarkıcı amatörce 6 albüm yaptı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül'le birlikte... Devamı

09:39
Mahsun Kırmızıgül Hayranlarını Üzdü 'Mucize' filminin gösterimi için Bolu'ya giden ünlü sanatçı, konuşma yaptıktan sonra imza dağıtmadan salondan ayrılınca hayranları hayal kırıklığına uğradı.
Mahsun Kırmızıgül Hayranlarını Üzdü
20:57
Düzce'de "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 1 Ocak'ta vizyona giren, "Mucize" filminin Düzce galası gerçekleştirildi.
11:53
Adana'da 'Mucize' İzdihamı Mahsum Kırmızıgül’ün, 4. uzun metrajlı filmi olan ve başrollerini Talat Bulut, Meral Çetinkaya, Ali Sürmeli ve Doğukan Polat’la paylaştığı ‘Mucize’ filmi için Adana’da özel bir gösterim gerçekleştirildi.
21:54
Adana'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Adana'da, senarist ve yönetmenliği Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı "Mucize" filminin galası yapıldı.
Adana'da 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
11:29
OSMEK'te Sinema Heyecanı Osmangazi Belediyesi'nin OSMEK Kurslarına Katılan Kursiyerlerden Bazıları, Hayatlarında İlk Kez Sinemaya Gitmenin Heyecanını Yaşadı.
11:19
Osmek Kursiyerlerine Sinema Sürprizi Osmangazi Belediyesi, OSMEK Kurslarına Katılan kursiyerlerine hayatlarında ilk kez sinemaya gitmenin heyecanını yaşattı.
Osmek Kursiyerlerine Sinema Sürprizi
10:56
Sibel Can'ın Aldığı Kilolar ve Bakımsız Hali Hayranlarını Üzdü Hayranlarının şık kıyafetleriyle görmeye alışkın olduğu Sibel Can, sinema çıkışında aldığı kilolar ve bakımsız halleri dikkat çekti.
Sibel Can'ın Aldığı Kilolar ve Bakımsız Hali Hayranlarını Üzdü
00:20
Kırmızıgül: 'Mucize' 20 Günde İki Buçuk Milyon Seyirciye Ulaşacak Mahsun Kırmızıgül, 'Mucize' filminin gidişatından çok memnun olduklarını söyledi.
Kırmızıgül: 'Mucize' 20 Günde İki Buçuk Milyon Seyirciye Ulaşacak
22:57
Eskişehir'de "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Eskişehir'de "Mucize" filminin galası yapıldı- Filmin senaristi ve Yönetmeni Mahsun Kırmızıgül: "Mucize filminin gidişatından çok memnunuz" Senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 1 Ocak'ta vizyona giren, "Mucize" filminin Eskişehir galası gerçekleştirildi.
Eskişehir'de 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
22:18
Mahsun Kırmızıgül: Mucize'nin Gidişatından Memnunuz Mucize filminin Eskişehir Galasında konuşan Mahsun Kırmızıgül, "Mucize'nin gidişatından memnunuz." dedi.
Mahsun Kırmızıgül: Mucize'nin Gidişatından Memnunuz
21:44
Eskişehir'de "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Filmin senaristi ve Yönetmeni Mahsun Kırmızıgül: "Mucize filminin gidişatından çok memnunuz"
Eskişehir'de 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
21:42
Mahsun Kırmızıgül: Mucize'nin Gidişatından Memnunuz Mucize filminin Eskişehir Galası'nda konuşan Mahsun Kırmızıgül, "Mucizenin gidişatından memnunuz. 20 günde iki buçuk milyona ulaşacak" dedi.
Mahsun Kırmızıgül: Mucize'nin Gidişatından Memnunuz
17:57
12-18 Ocak Tarihlerinde En Çok Charlibe Hebdo Konuşuldu Medyada yer alan haber konularına göre yapılan araştırmada 12-18 Ocak 2015 tarihleri arasında en çok bahsi geçen konu, Fransa’da terör saldırısına maruz kalan Charlie Hebdo dergisi oldu.
14:46
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz
11:53
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi
11:04
Bursa'da 'Mucize' Filminin Galasına Büyük İlgi Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazıp yönettiği ve rol aldığı 'Mucize' filminin galası Bursa'da yapıldı.
Bursa'da 'Mucize' Filminin Galasına Büyük İlgi
23:01
Bursa Mucize Filmi'nin Bursa Galası Yapıldı Mucize filmi'nin Bursa galası yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği ve rol aldığı 'Mucize' filminin galası Bursa'da yapıldı.
Bursa Mucize Filmi'nin Bursa Galası Yapıldı
21:54
Mucize Filminin Galası Bursa'da Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp, oynadığı ve yönettiği son filmi Mucize, Bursa'da sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
Mucize Filminin Galası Bursa'da Yapıldı
21:33
Mucize Filminin Galası Bursa'da Yapıldı Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp, oynadığı ve yönettiği son filmi ‘Mucize’, Bursa’da sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
Mucize Filminin Galası Bursa'da Yapıldı
10:45
Mustafa Sandal: Mahsun Kırmızıgül, Bugüne Kadar Taklit Yeteneğini Kullanmamış Mustafa Sandal, 'Mucize' filminin senarist, yönetmen ve oyuncusu Mahsun Kırmızıgül'ün en önemli yeteneklerinden biri olarak nitelendirdiği takliti yeterince kullanmadığını söyledi.
Mustafa Sandal: Mahsun Kırmızıgül, Bugüne Kadar Taklit Yeteneğini Kullanmamış
21:12
Antalya'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Senarist, yönetmen Kırmızıgül ile filmin oyuncuları Sürmeli, Bulut, Çetinkaya, Pekin ve Yıldız sinema severlerle buluştu.
11:40
Neslihan Atagül Fiyatını Yüzde Yüz Artırdı Oyunculuk kariyerine 13 yaşında başlayan Neslihan şöhreti giderek artıyor. Fatih Harbiye'den haftalık 10 bin lira kazanan oyuncu, yeni dizisinde ücretini yüzde yüz artırdı.
Neslihan Atagül Fiyatını Yüzde Yüz Artırdı
10:45
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Birecik'te huzur operasyonu.
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
01:44
26. Türk Sinema Günleri Sona Erdi Fransa'nın Strasbourg kentinde Odyssee sinema salonunda 10 Aralık 2014 tarihinde başlayan '26. Türk Sinema Günleri' 13 Ocak Salı günü sona erdi.
26. Türk Sinema Günleri Sona Erdi
01:37
26. Türk Sinema Günleri Sona Erdi Fransa'nın Strasbourg kentinde Odyssee sinema salonunda 10 Aralık 2014 tarihinde başlayan 26. Türk Sinema Günleri, 13 Ocak Salı günü sona erdi.
26. Türk Sinema Günleri Sona Erdi
16:05
Mucize Filminin Galası Gaziantep'te Düzenlendi Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi Mucize'nin galası, Gaziantep Prime Mall AVM'de yapıldı.
Mucize Filminin Galası Gaziantep'te Düzenlendi
11:27
Gülben Ergen'den Mahsun Kırmızıgül'e Destek Mahsun Kırmızıgül'ün 'Mucize'si vizyondaki ilk iki haftasını geride bırakırken hatırı sayılır bir rakama ulaştı. Gülben Ergen de arkadaşına sosyal medyadan destek verdi.
Gülben Ergen'den Mahsun Kırmızıgül'e Destek
23:25
Gaziantep'te 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı Gaziantep'te 'Mucize' filminin galası yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp, oynadığı ve yönettiği son filmi 'Mucize', Gaziantep'te sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
Gaziantep'te 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
22:22
Gaziantep'te 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp, oynadığı ve yönettiği son filmi 'Mucize', Gaziantep'te sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
Gaziantep'te 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
11:33
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı Mucize filmi fragmanı. Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı
09:29
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı
21:22
Kırmızıgül'ün 'Mucize' Filmine Diyarbakır'da Yoğun İlgi Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini yaptığı 'Mucize' filmi Diyarbakır'da yoğun ilgi gördü.
Kırmızıgül'ün 'Mucize' Filmine Diyarbakır'da Yoğun İlgi
20:29
Mahsun Kırmızıgül, Mucizeyi Diyarbakır'da Yakınlarıyla İzledi Mahsun Kırmızıgül, Mucize filmini Diyarbakır'daki gösterimine katılıp, yakınları ile birlikte izledi.
Mahsun Kırmızıgül, Mucizeyi Diyarbakır'da Yakınlarıyla İzledi
20:13
Diyarbakır'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği "Mucize" filminin galası Diyarbakır'da yapıldı.
Diyarbakır'da 'Mucize' Filminin Galası Yapıldı
19:34
Mucize Filminin Galası Diyarbakır'da Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi Mucize filminin ilk galası Diyarbakır'da yapıldı.
Mucize Filminin Galası Diyarbakır'da Yapıldı
19:34
Mucize Filminin Galası Diyarbakır'da Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi Mucizenin ilk galası Diyarbakır'da yapıldı.
Mucize Filminin Galası Diyarbakır'da Yapıldı
19:18
Mahsun Kırmızıgül, 'Mucize'yi Diyarbakır'da Yakınlarıyla İzledi Mahsun Kırmızıgül, son filmi 'Mucize'nin Diyarbakır'daki gösterimine katılıp, yakınları ile birlikte izledi.
Mahsun Kırmızıgül, 'Mucize'yi Diyarbakır'da Yakınlarıyla İzledi
18:50
Diyarbakır'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği "Mucize" filmi sinema severlerle buluştu.
11:05
Mucize" Filmi Yarın Vizyona Girecek Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği filmde, fakirliğin hüküm sürdüğü yıllarda, okumayı bekleyen yüz binlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikayesi anlatılıyor.
10:54
Mucize" Filmi Yarın Vizyona Girecek "Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm" ve "New York'ta Beş Minare" filmlerini beyaz perdeye kazandıran yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül'ün 4. filmi "Mucize" yarın sinema severlerle buluşacak.
Mucize' Filmi Yarın Vizyona Girecek
02:53
Mucize Filminin Almanya Galası Yapıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini yaptığı filmin Almanya galası Berlin'de gerçekleştirildi.
Mucize Filminin Almanya Galası Yapıldı
02:09
Mucize Filminin Almanya Galası Yapıldı Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı filmin Almanya galası Berlin'de gerçekleştirildi Kırmızıgül: ''Sizler bizi böyle desteklediğiniz, yaptığım filmlere geldiğiniz sürece hayatımın sonuna kadar film yapmaya devam edeceğim''
17:17
Usta Oyuncu Talat Bulut Haftalık 50 Bin TL'yi Reddetmiş Oya Aydoğan, Talat Bulut hakkında şaşırtıcı bir anısını paylaştı ve ünlü oyuncunun birkaç yıl önce bölüm başı 50 Bin Liralık dizi teklifini reddettiğini söyledi.
Usta Oyuncu Talat Bulut Haftalık 50 Bin TL'yi Reddetmiş
11:10
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece 'Beddua' adlı 3. Albümlerini çıkaran Arpak Kardeşler'in lansman gecesine çok sayıda ünlü isim katıldı.
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece
13:53
Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmindeki Çıplak Sahne İçin, Köy Boşaltıldı Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi 'Mucize'nin çekimlerinde Aziz karakterinin senaryo gereği çırılçıplak koşması gerekti. Bu yüzden anonsla çekimin yapıldığı köy boşaltıldı.
Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmindeki Çıplak Sahne İçin, Köy Boşaltıldı
11:24
Deniz Çakır'ın Yeni Başlayacak Dizisinin Çekimleri Durduruldu Ünlü oyuncunun Kürt bir avukatı canlandırdığı 'Aşkın Dili Yok' dizisinin Kürt sorunuyla ilgili sahneleri kanalları tedirgin edince diziyi yayınlayacak kanal bulunamadı.
Deniz Çakır'ın Yeni Başlayacak Dizisinin Çekimleri Durduruldu
08:26
İşte 'FİLİNTA' Dizisinin Sağlam Kadrosu Es Film ve Maya Film ortak yapımcılığında, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı ve TRT ekranlarında 23 Aralık'ta seyirciyle buluşacak olan 'Filinta' muhteşem kadrosuyla göz dolduruyor.
21:57
Mucize Filmi Mucize filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Mucize filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Mucize Filmi
17:05
Deniz Çakır'dan Korkutan Poz Mahsun Kırmızıgül'ün 'Aşkın Dili Yok' isimli sinema filminde rol alan Deniz Çakır, boyu 2 metreyi bulan köpekle verdiği poz ile korkuttu.
Deniz Çakır'dan Korkutan Poz
16:38
Tarihi Hamamda Sinema Filmi Tokat'ta tarihi Ali Paşa Hamamında yapılan sinema filmi çekimlerinde ünlü isimler yer alıyor.
Tarihi Hamamda Sinema Filmi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAHSUN KIRMIZIGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]