07:3200
SON DAKİKA MAHSUN KIRMIZIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mahsun Kırmızıgül Haberleri


MAHSUN KIRMIZIGÜL

Mahsun Kırmızıgül 26 Nisan 1969 yılında Bingöl'de doğdu. Anne ve babasının ayrılığından sonra annesi ile beraber Diyarbakır'a yerleştiler İlk ve Ortaokulu bu şehirde tamamladı. 1981 yılında müzik çalışmalarına başlayan şarkıcı amatörce 6 albüm yaptı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül'le birlikte... Devamı

  Benim İçin Üzülme 53. Bölüm

  Benim İçin Üzülme 53. Bölüm

  Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul’ dan Batum’ a, Kars’ tan Artvin Hopa’ ya kadar uzanan bir aşk masalı“BENİM İÇİN ÜZÜLME” yüreğinize dokunacak. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Anzak Askerlerine Osmanlı Çarığı

  Anzak Askerlerine Osmanlı Çarığı

  Gişe rekorları kıran Truva, Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerde kullanılan çarıkları üreten Kahramanmaraşlı çarık ustası Hüseyin Kopar, çekimleri devam eden Çanakkale Belgeseli'nde rol alan Osmanlı ve Anzak askerlerinin giymesi için çarık üretti. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Halepçe Katliamı'nın 26'ıncı Yıldönümü

  Halepçe Katliamı'nın 26'ıncı Yıldönümü

  Çektiği fotoğraflarla katliamı dünyaya duyuran gazetecilerden Ramazan Öztürk: "Eğer o gün dünya Halepçe’de yapılan kimyasal katliamın hesabını sorabilseydi, Suriye'deki Esed rejimi muhaliflere ve sivil halka karşı kimyasal silah kullanamazdı" "Saddam Hüseyin ve Kimyasal Ali idam edildi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Mucize'nin Çekimleri Başladı

  Mahsun Kırmızıgül, yeni sinema filmi için düğmeye bastı. (24 Aralık 2013 Salı )

   

  Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi 'Mucize'

  Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi "Mucize"

  Kırmızıgül'ün kariyerinin 4'üncü filmi "Mucize"nin çekimleri devam ediyor Foçalı bir öğretmenin hikayesini anlatan film, 2014 yılında vizyona girecek. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Benim İçin Üzülme 46. Bölüm

  Benim İçin Üzülme 46. Bölüm

  Benim İçin Üzülme yeni bölümüyle 24 Aralık Salı Show Tv'de. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Türkiye'de 2013 Böyle Geçti

  Haziran ayının önemli olayları: Taksim Gazi Parkı'ndaki ağaçların kesilmesi nedeniyle eylem yapanlara polisin müdahalesini protesto edenlerin başlattığı gösteriler, haziran ayında Türkiye geneline yayıldı Türkiye gündemini uzun süre meşgul eden gösteriler sırasında haziran ayında, 2 gösterici ve 1 polis hayatını kaybetti, bine yakın kişi yaralandı Binlerce kişinin gözaltına alındığı ve sık sık gösterilerin son erdirilmesi çağrılarının yapıldığı Haziran ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, (22 Aralık 2013 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri