13:1900
SON DAKİKA MAKEDONYA HABERLERİ

Son Dakika Makedonya Haberleri

  Batı Balkan Ülkeleri Dışişleri ve Ekonomi Bakanları Toplantısı

  Batı Balkan Ülkeleri Dışişleri ve Ekonomi Bakanları Toplantısı

  Batı Balkan Ülkeleri Dışişleri ve Ekonomi Bakanları Toplantısı- AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Füle: "AB'nin bölgedeki ülkelere ekonomik ve siyasi anlamındaki desteği devam edecek"- Sırbistan Dışişleri Bakanı Daçiç: "Bölgede istikrara ulaşmak için çok zaman ve emek gerekirken, bu istikrarın bozulması için de küçük bir olayın yeterli olduğunu Sırbistan-Arnavutluk arasındaki olaylı maçta gördük"BELGRAD (AA) - Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da, Batı Balkan ülkelerinin dışişleri ve (Dün 22:31)

   

  Batı Balkan Ülkeleri Dışişleri ve Ekonomi Bakanları Toplantısı

  AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Füle: "AB'nin bölgedeki ülkelere ekonomik ve siyasi anlamındaki desteği devam edecek" Sırbistan Dışişleri Bakanı Daçiç: "Bölgede istikrara ulaşmak için çok zaman ve emek gerekirken, bu istikrarın bozulması için de küçük bir olayın yeterli olduğunu Sırbistan. (Dün 21:37)

   

  'Kosova, 3-5 Yıl İçinde Sırbistan ile Tüm Sorunlarını Çözmeye Hazır'

  "Kosova, 3-5 Yıl İçinde Sırbistan ile Tüm Sorunlarını Çözmeye Hazır"

  Kosova Dışişleri Bakanı Enver Hocay, "Kosova, 3-5 yıl içinde Sırbistan ile tüm sorunlarını çözmeye hazır." dedi. (Dün 20:33)

   

  Makedonya'da Devrim Mücadelesi Günü Kutlanıyor

  Makedonya'da 2007 yılından bu yana "Devrim Mücadelesi Günü" olarak kutlanan "23 Ekim Bayramı" nedeniyle başkent Üsküp'te çeşitli etkinlikler düzenlendi. (Dün 19:12)

   

  "Kosova, 3-5 Yıl İçinde Sırbistan ile Tüm Sorunlarını Çözmeye Hazır"

  Kosova Dışişleri Bakanı Enver Hocay, "Kosova, 3-5 yıl içinde Sırbistan ile tüm sorunlarını çözmeye hazır." dedi. (Dün 19:08)

   

  Şemsettin Sami Vefatının 110. Yılında Kosova'da Anıldı

  Şemsettin Sami Vefatının 110. Yılında Kosova'da Anıldı

  Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı ve Priştine Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nün ortak girişimi ile Türk edebiyatının önemli simalarından Şemsettin Sami, vefatının 110. yılında Kosova’da düzenlenen sempozyumla anıldı. (Dün 18:59)

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:19:04. #1.11#