13:1000
SON DAKİKA MAKEDONYA HABERLERİ

Son Dakika Makedonya Haberleri

   

  Turizmde Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

  Turizmde Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

  Turizm sektörü, yerli turistlerin yaz sezonunda daha uygun fiyata tatil yapmasına imkan sağlayan erken rezervasyon kampanyasını başlattı. (Bugün 10:47)

   

  Yürüyen Budalalar' İran'ı Sevdi

  Yürüyen Budalalar' İran'ı Sevdi

  İstanbul'daki bir tedarik firmasında çalışanların kendi aralarında oluşturdukları 'Kendi medeniyetimizin şehirlerini ziyaret etme ve kendilerine has bir seyahat kültürü oluşturma' iddiasını taşıyan 'Yürüyen Budalalar' isimli gezi grubu İran'ın çeşitli kentlerine gitti. (Bugün 10:40)

   

  Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'a Ziyaret

  Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'a Ziyaret

  Makedonya Cumhuriyeti Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Jerry Naumoff ve Makedonya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Goran Taskosvki Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret etti. (Bugün 10:08)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı 3 Yasa Yürürlüğe Girdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı 3 Yasa Yürürlüğe Girdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayladığı 3 yasa, Resmi Gazetede yayımlandı. (Bugün 09:00)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 Yasayı Onayladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Engelliler Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı’nın kurulması ve Türkiye ile Makedonya arasında kültür merkezlerinin kurulmasıyla ilgili 3 yasayı onayladı. (Dün 23:39)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanun Onayı

  Erdoğan, şehir içi toplu taşıma araçlarının, engellilerin erişimine uygun hale getirilmesine ilişkin düzenlemeyi de içeren "Engelliler Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" ile "Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u onayladı. (Dün 22:23)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 13:10:46. #1.12#