20:0500
SON DAKİKA MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Malatya İnönü Üniversitesi Haberleri

  Epdk Kararları

  Epdk Kararları

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, ilgili mevzuat hükümlerine aykırı hareket eden şirket ve kuruluşlara yönelik idari para, lisans iptali ve yazılı savunma gibi uygulamaların bulunduğu kararlar aldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  'Hoşaflık kayısı' fiyatları cep yakıyor -

  "Hoşaflık kayısı" fiyatları cep yakıyor -

  "Dünya kayısı başkenti" olarak bilinen Malatya'da mart ayındaki zirai don nedeniyle üretimin düşmesine bağlı olarak perakende satış fiyatı geçen yıla göre yüzde 100 artan "hoşaflık kuru kayısı", kalitesine göre kilogramı 20 ila 30 liradan satılıyor. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Üniversiteliler "Bilgeler Yolu"Nda Tarihe Yolculuk Yapacak

  İnönü Üniversitesi'nin merkez kampüsünde "Pembe Yol" olarak bilinen güzergahta oluşturulacak "Bilgeler Yolu" için heykeltıraşların çalışmaları sürüyor Yunus Emre'den Mevlana'ya, Hoca Ahmet Yesevi'den Hacı Bektaş ı Veli'ye, Dede Korkut'tan Nasreddin Hoca'ya, Karacaoğlan'dan Aşık Veysel'e kadar birçok. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Hoşaflık Kayısı" Fiyatları Cep Yakıyor

  "Dünya kayısı başkenti" olarak bilinen Malatya'da mart ayındaki zirai don nedeniyle üretimin düşmesine bağlı olarak perakende satış fiyatı geçen yıla göre yüzde 100 artan hoşaflık kuru kayısı, kalitesine göre kilogramı 20 ila 30 liradan satılıyor Kayısı ve kuru yemiş satan Kenan Öztürk: "Eskiden hoşaflık kayısı fiyatları 10 ila 15 lira arasında değişiyordu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kahramanmaraş'taki İş Kazasında Yaralanan İşçi Hayatını Kaybetti

  Afşin Elbistan A Termik Santrali'nde iş kazasında yaralanan 44 yaşındaki Mustafa Ceylan, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Malatya'da Kurumsal Müze Kurulacak

  Malatya'da Kurumsal Müze Kurulacak

  Malatya İnönü Üniversitesi, 40. Yılında “Kurumsal Müze” KuruyorDaha önce “İnönü Müzesi” ile “Turgut Özal Müzesi”ni kuran İnönü Üniversitesi, şimdi de “Kurumsal Müze” adıyla yeni bir müze daha kuruyor. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İnönü Üniversitesi Kurumsal Müze Kuracak

  İnönü Üniversitesi Kurumsal Müze Kuracak

  İnönü Üniversitesi, 40. yılında Kurumsal Müze kuracak. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Taş Heykel Sempozyumu 1 Ağustos'ta Sona Erecek

  Taş Heykel Sempozyumu 1 Ağustos'ta Sona Erecek

  "Türk Bilgeleri Yolu Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu"nun 1 Ağustos’ta sone ereceği bildirildi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş'ta iş kazası: 2 yaralı

  Kahramanmaraş'ta iş kazası: 2 yaralı

  Afşin-Elbistan A Termik Santrali'nde meydana gelen iş kazasında 2 işçi yaralandı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 20:05:54. #1.13#