SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ

Son Dakika Malazgirt Haberleri

13:54
Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı Muş’un Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, yatlı bölge okullarını ziyaret ederek öğrencilerin yeni yılını kutladı.
Kaymakam Atasoy Yeni Yılı Öğrencilerle Kutladı
12:11
Malazgirtliler, Güzel Havayı Değerlendirdi Malazgirt'te bahardan kalma günler yaşayan vatandaşlar, güneşli havanın çay bahçelerine giderek değerlendirdi.
11:09
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Örnek Davranış MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesindeki bir grup lisesi öğrencisi tarafından kurulan Malazgirt Gençlik Tiyatrosu, sahneledikleri oyunun geliriyle dar gelirli ailelere gıda yardımı yaptı.
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Örnek Davranış
12:55
Öğretmenlerden Tiyatro Gösterisi MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesinde, daha önce hiçbir şekilde tiyatro kursu almamış ve sahneye çıkmamış öğretmenler, hazırladıkları tiyatro oyunlarını sahnelediler.
Öğretmenlerden Tiyatro Gösterisi
14:10
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
13:36
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
18:47
Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' Konferansı Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' konulu konferans düzenlendi.
Şanlıurfa'da 'Selahaddin Eyyübi ve Çözüm Süreci' Konferansı
14:12
Davutoğlu: "Edirne Tesadüflerin Sonucu Değildir" AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "24 saat içinde Üsküp, İstanbul, Edirne ve Ankara... İşte üç başkent Edirne, İstanbul, Ankara ve hala kültürümüzün ve güzel Türkçemizin başkenti Üsküp..."- "İşte AK Parti zihniyeti, işte AK Parti'nin çalışma temposu, işte AK Parti'nin siyaset ve kültürel coğrafya anlayışı" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "24 saat içinde Üsküp, İstanbul, Edirne ve Ankara... İşte üç başkent
Davutoğlu: 'Edirne Tesadüflerin Sonucu Değildir'
13:12
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "24 saat içinde Üsküp, İstanbul, Edirne ve Ankara... İşte üç başkent Edirne, İstanbul, Ankara ve hala kültürümüzün ve güzel Türkçemizin başkenti Üsküp..." "İşte AK Parti zihniyeti, işte AK Parti'nin çalışma temposu, işte AK Parti'nin siyaset ve kültürel.
11:21
Malazgirt'te Tiyatro Gösterisi Malazgirt Gençlik Tiyatrosu oyuncuları, "Makrax" adlı oyunu sahneledi.
Malazgirt'te Tiyatro Gösterisi
11:17
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Bir Gösteri Daha MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesindeki lisesi öğrencileri tarafından kurulan Malazgirt Gençlik Tiyatrosu, sahnelediği oyunla büyük ilgi gördü.
Malazgirt Gençlik Tiyatrosu'ndan Bir Gösteri Daha
23:35
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek Adana'daki UCLG-MEWA toplantısında Barışın İnşası ve Kent Diplomasisi ile Cinsiyet Eşitliği Komitesi kuruldu.
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek
20:40
Arınç: 'Bizde Tayyip'ler Bitmez' Başbakan Yardımcısı ve Hükumet Sözcüsü Bülent Arınç: 'Oybirliği ile Ahmet Davutoğlu’nu genel başkan yaptık. Hemen ellerini ovuşturmaya başladılar.
Arınç: 'Bizde Tayyip'ler Bitmez'
15:27
Başbakan Yardımcısı Arınç Muhalefete Yüklendi Zonguldak’ın Devrek ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bugün partiler kuruluyor.
Başbakan Yardımcısı Arınç Muhalefete Yüklendi
13:49
Ypg'li Türeli Malazgirt'te Toprağa Verildi Kobani’de, IŞİD militanlarıyla çıkan çatışmada hayatını kaybeden YPG’li Erkan Türeli, Muş’un Malazgirt ilçesinde toprağa verildi.
Ypg'li Türeli Malazgirt'te Toprağa Verildi
12:55
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı, yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle gençliğin ortak sesi oldu.
2014 Gençliğin Yılı Oldu
12:38
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç "İlerleyen süreçte de yapacağımız projelerle, 2023 ve 2071 vizyonuna ışık tutacak gençlerimizi, geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz." dedi.
18:55
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Denizli'de Açıklaması "Türk Bayrağı, Cibuti, Etiyopya, Azerbaycan, Moskova ve dünyanın her yerinde dalgalansın istiyoruz.
18:47
İnce: Demokrasi Sabıkalı Olursa Ülkenin İtibarı Olmaz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Türkiye Cumhuriyeti'ne gelmiş geçmiş en cahil yönetici Recep Tayyip Erdoğan'dır.
08:27
Türkçe Bakış Kulübünden Konferans Erzincan Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhsine Börekçi'nin katılımlarıyla "Türk Dünyası ve Türkçe" konferansı düzenledi.
Türkçe Bakış Kulübünden Konferans
09:23
Tasavvuf Kültüründe Hz. Mevlana Paneli Selçuk Üniversitesi (SÜ) Mevlana Araştırmaları Enstitüsü tarafından ‘Hz. Mevlana’nın 741. Vuslat Yıldönümü Etkinlikleri’ kapsamında ‘Tasavvuf Kültüründe Hz. Mevlana’ konulu panel gerçekleştirildi.
Tasavvuf Kültüründe Hz. Mevlana Paneli
00:39
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz İbrahim'e Kadar Uzanan Bir Yolun Neferi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir."dedi.
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz İbrahim'e Kadar Uzanan Bir Yolun Neferi
22:16
Şamil Tayyar Erdoğan, Hz. İbrahim?e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir.
Şamil Tayyar Erdoğan, Hz. İbrahim?e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir
21:26
Bülent Arınç: Amaç Barajla İktidarı Sonlandırmak Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılmak istenmesinin amacının, AK Parti iktidarını sonlandırmak olduğunu iddia etti.
Bülent Arınç: Amaç Barajla İktidarı Sonlandırmak
21:26
Arınç,seçim Barajının Kaldırılmak İstenmesinin Amacı, AK Parti İktidarını Sonlandırmak -2 Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılmak istenmesinin amacının, AK Parti iktidarını sonlandırmak olduğunu savunup, Anayasa Mahkemesi'nin başvuruyu reddedeceğine inandığını söyledi.
Arınç,seçim Barajının Kaldırılmak İstenmesinin Amacı, AK Parti İktidarını Sonlandırmak -2
21:00
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız Başbakan Yardımcısı Arınç, İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti'nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyledi.
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız
19:18
Davutoğlu: "Fitne Çıkarmaya Çalışanlara Karşı Göğsümüzü Siper Edeceğiz" AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)"Ey Kılıçdaroğlu orta çağlar Avrupa'da karanlıktı, bizim orta çağlarımız vahiyle müjdelenmişti.
19:06
Arınç: "Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız" İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti’nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Onlar gitsin de Türkiye ne olursa olsun diyorlar.
Arınç: 'Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız'
18:55
Arınç: Barajın Kaldırılmak İstenmesinin Amacı, AK Parti İktidarını Sonlandırmak Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılmak istenmesinin amacının, AK Parti iktidarını sonlandırmak olduğunu savunup, Anayasa Mahkemesi'nin başvuruyu reddedeceğine inandığını söyledi.
Arınç: Barajın Kaldırılmak İstenmesinin Amacı, AK Parti İktidarını Sonlandırmak
18:52
Davutoğlu: "Bu Topraklarda Asrısaadete Kimse Orta Çağ Diyemez, Dedirtmeyiz" AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)"Ey Kılıçdaroğlu orta çağlar Avrupa'da karanlıktı, bizim orta çağlarımız vahiyle müjdelenmişti.
Davutoğlu: 'Bu Topraklarda Asrısaadete Kimse Orta Çağ Diyemez, Dedirtmeyiz'
18:46
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz. İbrahim'e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir.
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz. İbrahim'e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir
18:38
AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Ey Kılıçdaroğlu orta çağlar Avrupa'da karanlıktı, bizim orta çağlarımız vahiyle müjdelenmişti.
17:08
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Muş'un Malazgirt ilçesinde IŞİD'in saldırılarını bahane ederek yapılan gösterilerde saldırıya uğrayan PTT şubesi, onarım sonrası hizmete açıldı.
16:57
Barış Yardımcı: Futbolun Katili Türk Hakemleri Gaziantepspor'da forma giyen Barış Yardımcı, Galatasaray'a yenildikleri maçtan sonra Facebook hesabından "Futbolun katili Türk hakemleri" yazdı.
Barış Yardımcı: Futbolun Katili Türk Hakemleri
19:59
Davutoğlu, Kars Havalimanı Yeni Terminal Binası Açılışını Yaptı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kars'ın havalimanına "Harakani Havalimanı" adının verilmesini uygun gördüklerini söyledi.
Davutoğlu, Kars Havalimanı Yeni Terminal Binası Açılışını Yaptı
02:06
Yargıtay'ın "Bize Danışılmadı" Dediği Pakette 20 Madde Kabul Edildi Yargıtay Başkanı, hükümetin hazırladığı yargı paketine tepki gösterip "Bize danışılmadı" demişti. Paketin 1. bölümünde yer alan 20 madde kabul edildi.
Yargıtay'ın 'Bize Danışılmadı' Dediği Pakette 20 Madde Kabul Edildi
10:31
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var? CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bugün eğitim artık milli değildir,” dedi.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var?
00:45
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var CHP'li Muharrem İnce, "Biz bir Dersimli'yi genel başkan yapmışız, daha büyük özür mü var?" dedi.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
23:08
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği 'Atatürk'ten Günümüze Eğitim' başlıklı konferansında yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin şu anda gündemi kaçak saraydır.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
22:40
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var Chp Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği 'Atatürk'ten Günümüze Eğitim' başlıklı konferansında yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin şu anda gündemi kaçak saraydır.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
16:26
25 Kasım Edirne'nin Kurtuluşu Edirne Valisi Şahin: "Her karış toprağı şehit kanları ile sulanmış serhat şehri Edirne’mizin bir daha böyle acı günler yaşamaması dileğiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Edirne müdafii Şükrü paşa ve tüm şehitlerimizi rahmetle anarken, tüm halkımızın 'kurtuluş bayramını' kutlar.
18:22
Bakan Eroğlu Zonguldak'ta Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin 70 sente muhtaç iken bugün IMF’ye 5 milyar dolar borç veren büyük bir ülke haline geldiğini ve bundan da herkesin gurur duyması gerektiğini söyledi.
Bakan Eroğlu Zonguldak'ta
17:48
Davutoğlu: "6-7 Ekim Dolayısıyla Bu Millete Özür Borcunuz Var" Başbakan Davutoğlu, Ağrı'da-Davutoğlu, AK Parti Patnos İlçe Kongresi'nde konuştu: (1)-"HDP'ye sesleniyorum; eğer çözüm sürecinde samimiyseniz, 6-7 Ekim olayları dolayısıyla bir kere bu millete bir özür borcunuz var. Bir daha, bu milletin evlatlarını sokağa çıkarmak için, şiddet için çağrıda bulunmayın.
Davutoğlu: '6-7 Ekim Dolayısıyla Bu Millete Özür Borcunuz Var'
17:41
Başbakan Davutoğlu, Ağrı'da Davutoğlu, AK Parti Patnos İlçe Kongresi'nde konuştu: (1) "HDP’ye sesleniyorum; eğer çözüm sürecinde samimiyseniz, 6 7 Ekim olayları dolayısıyla bir kere bu millete bir özür borcunuz var. Bir daha, bu milletin evlatlarını sokağa çıkarmak için, şiddet için çağrıda bulunmayın.
17:31
Aile Hekiminden Anlamlı Kampanya Muş'un Malazgirt ilçesine bağlı Gülkoru Aile Sağlık Merkezi'nde görev yapan doktor Abdullah Eren Çetin'in kendi maaşıyla aldığı bin adet diş macunu ve diş fırçası öğrencilere dağıtıldı Doktor Çetin: "Muayene sırasında ve okul ziyaretlerinde çocukların dişlerini yeterince tanımadıklarını ve bakım yapamadıklarını.
17:28
Davutoğlu: "Çözüm Sürecini Nihai Noktaya Getirene Kadar Omuz Omuza Çalışalım" Başbakan Davutoğlu, Ağrı'da-Davutoğlu, AK Parti Patnos İlçe Kongresi'nde konuştu: (1)-"HDP'ye sesleniyorum; eğer çözüm sürecinde samimiyseniz, 6-7 Ekim olayları dolayısıyla bir kere bu millete bir özür borcunuz var. Bir daha, bu milletin evlatlarını sokağa çıkarmak için, şiddet için çağrıda bulunmayın.
Davutoğlu: 'Çözüm Sürecini Nihai Noktaya Getirene Kadar Omuz Omuza Çalışalım'
17:26
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na; Elinde Delil Varsa, Çık İspat Et, Yoksa İhanet İçindesin Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na; Elinde Delil Varsa, Çık İspat Et, Yoksa İhanet İçindesin
09:01
Vali Büyükersoy Yatırımları İnceledi Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’ndan (TKDK) hibe desteği alınarak yapılan işletmeleri ziyaret ederek yatırımlar hakkında bilgi aldı.
Vali Büyükersoy Yatırımları İnceledi
12:48
İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor - MuşMuş Valisi Vedat Büyükersoy da Başbakanlık tarafından kentte zarar gören okullar ile PTT, banka şubeleri ve diğer kamu kurumlarının onarılması için 3 milyon 550 bin lira ödenek aktarıldığını söyledi.
İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor
11:42
İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te geçen ay IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerin yol açtığı zararlar karşılanıyor.
İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:15:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ
[Hata Bildir]