09:4500
SON DAKİKA MALAZGİRT HABERLERİ

Son Dakika Malazgirt Haberleri

  Muş Valisi Büyükersoy Bulanık'ta

  Muş Valisi Büyükersoy Bulanık'ta

  Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy ile birlikte Bulanık ilçesini ziyaret etti. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kalpaklı Mezar Modelleri Ardahan Tarihine Işık Tutuyor

  Ardahan, Orta Asya bölgesinde görülen yaklaşık bin yıllık Türk kültürünü devam ettiriyor. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Çarpık Yapılaşma 'Müze Kenti' Tehdit Ediyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, İznik Kaymakamlığı, İznik Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi işbirliğinde düzenlendiği İznik Çalıştayı'nda Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin arkeolojik ve etnografik kalıntılarıyla bütünleşerek bir açık hava müzesi olan İznik'in tüm değerleri masaya yatırılıyor. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  İznik Çalıştayı" Başladı

  Çalıştayda, Roma, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin arkeolojik ve etnografik kalıntılarıyla bütünleşerek adeta bir "açık hava müzesi" olan İznik’in tüm değerleri masaya yatırılıyor. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Çarpık Yapılaşma Müze Kent İznik'i Tehdit Ediyor

  Çarpık Yapılaşma Müze Kent İznik'i Tehdit Ediyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, İznik Kaymakamlığı, İznik Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi işbirliğinde düzenlendiği ‘İznik Çalıştayı’nda Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin arkeolojik ve etnografik kalıntılarıyla bütünleşerek adeta bir açık hava müzesi olan İznik’in değerleri masaya yatırılıyor. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Besni'de Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi

  Besni'de Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi

  Diyarbakır’ın Lice ilçesinde askeri bölgede gönderden Türk Bayrağı’nın indirilmesi, Adıyaman’ın Besni ilçesinde protesto edildi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Didim Adliyesi Kadrolarında Büyük Değişiklik

  Didim Adliyesi Kadrolarında Büyük Değişiklik

  2 bin 200 hakim ve savcıyı kapsayan 2014 yılı yaz kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu açıklandı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kulalılar, Bayrak Altında Birleşti

  Kulalılar, Bayrak Altında Birleşti

  Kula Türk Eğitim-Sen ve Kula Kop-İş Sendikası üyeleri tarafından Kula Kent meydanı Atatürk anıtı önünde basın açıklaması düzenlendi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Nazilli'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü

  Nazilli'de Bayrağa Saygı Yürüyüşü

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan olaylar sonrasında, bir kişinin 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'na girerek Türk Bayrağı'nı indirmesi Nazilli’de çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından protesto edildi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 09:45:37. #1.13#