SON DAKİKA MALKARA HABERLERİ

Son Dakika Malkara Haberleri

18:19
Gıda Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir gıda fabrikasında çıkan yangın paniğe yol açtı.
Gıda Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu
19:10
Otostopla Bindiği Otomobil Takla Attı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinden Keşan'a giden otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı.
Otostopla Bindiği Otomobil Takla Attı
18:32
Otostopla Bindiği Otomobil Takla Attı Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nden Keşan'a giden otomobil sürücününün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı.
Otostopla Bindiği Otomobil Takla Attı
17:53
Otomobil Refüje Çarptı: 1 Yaralı Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde buzda kayan otomobilin refüje çarptığı trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Otomobil Refüje Çarptı: 1 Yaralı
16:30
Malkara'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Malkara ilçesindeki trafik kazasında bir kişi yaralandı.
00:13
Tekirdağ'da Araçlar Kar Nedeniyle Yolda Kaldı Tekirdağ'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Hayrabolu ve Saray ilçe yollarında araçlar trafikle ilerlemekte güçlük çekerken, birçok araçta yolda kaldı.
Tekirdağ'da Araçlar Kar Nedeniyle Yolda Kaldı
00:10
Tekirdağ'da Araçlar Kar Nedeniyle Yolda Kaldı Tekirdağ'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Hayrabolu ve Saray ilçe yollarında araçlar trafikle ilerlemekte güçlük çekerken, birçoğu da yolda kaldı.
Tekirdağ'da Araçlar Kar Nedeniyle Yolda Kaldı
19:07
Tekirdağ'da Kar Nedeniyle Ulaşım Aksadı Tekirdağ'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Hayrabolu ve Saray ilçelerinin yollarında araçlar trafikle ilerlemekte güçlük çekerken, birçoğu da yolda kaldı.
Tekirdağ'da Kar Nedeniyle Ulaşım Aksadı
19:11
Yurtta Kış Malkara Çanakkale karayolu ulaşıma açıldı.
18:12
Tekirdağ'da Kar Kaza Getirdi: 2'si Çocuk 6 Yaralı Tekirdağ’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı sebebiyle meydana gelen trafik kazasında 2’si çocuk 6 kişi yaralandı.
Tekirdağ'da Kar Kaza Getirdi: 2'si Çocuk 6 Yaralı
17:47
Çanakkale-İstanbul Yolunda Kar Esareti Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yoğun şekilde etkisini gösteren gösteren kar yağışı nedeniyle Çanakkale-İstanbul yolu ulaşıma kapandı.
Çanakkale-İstanbul Yolunda Kar Esareti
17:47
Tekirdağ'da Kamyonet Devrildi: 6 Yaralı Süleymanpaşa ilçesinde, kamyonetin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.
17:45
Kamyonet Devrildi: 6 Yaralı Tekirdağ'da kamyonet devrildi: 6 yaralı Süleymanpaşa ilçesinde, kamyonetin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.
Kamyonet Devrildi: 6 Yaralı
17:42
Malkara-Keşan Çanakkale Yolu Kar Yağışı Nedeniyle Ulaşıma Kapandı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinden Çanakkale'ye ulaşımın sağlandığı yol, kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanınca çok sayıda araç mahsur kaldı.
Malkara-Keşan Çanakkale Yolu Kar Yağışı Nedeniyle Ulaşıma Kapandı
16:06
Tekirdağ'da Okullara Kar Tatili Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde dün gece başlayan kar yağışı sabah saatlerinde etkisini arttırdı.
Tekirdağ'da Okullara Kar Tatili
15:41
Yurtta Kış Yurtta kış- Yoğun kar yağışı nedeniyle Tekirdağ'dan Malkara ve Hayrabolu ilçelerine ulaşım sağlanamıyor Tekirdağ'da, yoğun kar yağışı nedeniyle Malkara ve Hayrabolu ilçelerine ulaşımı sağlayan yollar kapandı.
Yurtta Kış
12:53
Tekirdağ'dan Çanakkale'ye Bağlantı Kesildi Tekirdağ'dan Çanakkale'ye ulaşımı sağlayan Malkara-Keşan karayolu yoğun kar yağışı dolayısıyla kapatıldı.
Tekirdağ'dan Çanakkale'ye Bağlantı Kesildi
10:21
Tekirdağ'da 4 Askerin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde 1’i ağır 4 askerin yaralandığı kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Tekirdağ'da 4 Askerin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada
10:12
Kar Yağışı, Türkiye'de Kar Yağışıyla Adeta Hayat Durdu Yurtta kış- Tekirdağ'da, geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz etkiledi Tekirdağ ve ilçelerinde, geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz etkiledi.
Kar Yağışı, Türkiye'de Kar Yağışıyla Adeta Hayat Durdu
10:09
Kar Yağışı Yurtta kış- Tekirdağ'da, geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz etkiledi Tekirdağ ve ilçelerinde, geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz etkiledi.
Kar Yağışı
10:08
Tekirdağ'da 4 Askerin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde 1’i ağır 4 askerin yaralandığı kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Tekirdağ'da 4 Askerin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada
09:35
Yurtta Kış Tekirdağ'da, geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz etkiledi.
20:54
Tekirdağ'da Kar ve Tipi Hayatı Felç Etti Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde öğleden sonra etkisini gösteren kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Tekirdağ'da Kar ve Tipi Hayatı Felç Etti
19:48
Kar Tekirdağ'da Şiddetini Arttırdı Tekirdağ’da öğle saatlerinden itibaren aralıklarla yağan kar, havanın kararması ile şiddetini arttırdı.
Kar Tekirdağ'da Şiddetini Arttırdı
11:50
Tekirdağ'da Sağanak Hayrabolu'da ilçesinde, yağış nedeniyle su altında kalan Gelindere Köprüsü'nde bir süre ulaşım sağlanamadı Su baskını nedeniyle 50 küçükbaş hayvan telef oldu.
09:42
Malkara'dan Kısa Kısa Malkara Belediyesi yılbaşı yemeği düzenledi.
Malkara'dan Kısa Kısa
21:55
Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bir emekli öğretmen, yakınları tarafından yatağında ölü bulundu.
Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu
21:33
Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir emekli öğretmen, yakınları tarafından yatağında ölü bulundu.
Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu
20:21
Malkara'da İzin Yolunda Feci Kaza: 4 Asker Yaralandı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında biri ağır 4 asker yaralandı.
Malkara'da İzin Yolunda Feci Kaza: 4 Asker Yaralandı
19:58
Tekirdağ'da Feci Kaza: 4 Asker Yaralandı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde memleketlerine dönmek için izin alan askerlerin bulunduğu aracın, TIR'la çarpışması sonucu oluşan kazada biri ağır, 4 asker yaralandı.
Tekirdağ'da Feci Kaza: 4 Asker Yaralandı
18:54
Malkara İzne Çıkan Askerin Otomobili Kaza Yaptı: 4 Yaralı Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nde, izine çıkarak İstanbul'a gitmekte olan askerlerin bulunduğu otomobil, park halindeki TIR'a çarptı.
Malkara İzne Çıkan Askerin Otomobili Kaza Yaptı: 4 Yaralı
18:24
Malkara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde otomobilin yol kenarındaki tıra çarpması sonucu biri ağır 4 kişi yaralandı.
Malkara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
17:50
İzne Çıkan Askerin Otomobili Kaza Yaptı: 4 Yaralı Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nde, izine çıkarak İstanbul'a gitmekte olan askerlerin bulunduğu otomobil, park halindeki TIR'a çarptı.
İzne Çıkan Askerin Otomobili Kaza Yaptı: 4 Yaralı
17:31
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Dağıtım iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu otomobilin tıra çarpması sonucu 4 kişi yaralandı.
13:02
Malkara'da İlk Kez Meslek Komiteleri Toplantısı Yapıldı Tekirdağ’a bağlı Malkara Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde ilk defa Meslek Komiteleri Toplantısı gerçekleşti.
Malkara'da İlk Kez Meslek Komiteleri Toplantısı Yapıldı
12:24
Malkara TSO Meclis Toplantısı Gerçekleşti Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odasının Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleşti.
Malkara TSO Meclis Toplantısı Gerçekleşti
10:49
Keçiler Malkara'yı Karıştırdı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bulunduğu sayada kaçan iki keçi, şehir merkezinin en işlek caddelerinde başıboş dolaşarak trafiği birbirine kattı.
14:56
Malkara'dan Kısa Kısa MHP İlçe Başkanlığında görev dağılımı yapıldı.
12:42
Malkara Belediye Başkanı Yurdakul'dan Ziyaretler Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yeni seçilen siyasi parti ve dernek başkanlarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Malkara Belediye Başkanı Yurdakul'dan Ziyaretler
10:45
Yeni Aldığı Arabayla Kaza Yaptı Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde meydana gelen kazada otomobil, orta refüjden savrularak karşı şeride uçtu.
Yeni Aldığı Arabayla Kaza Yaptı
19:01
Tema, Okullarda Bilgilendirme Çalışması Yapıyor Malkara TEMA gönüllüleri, ilçede eğitim veren okullarda çevre bilinci eğitimi vererek fidan ve çimlendirme çalışması yapıyor.
15:53
Malkara Jandarması Kış Lastiği ve Tonaj Uygulaması Yaptı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, kış lastiği ve tonaj uygulaması yaptı.
Malkara Jandarması Kış Lastiği ve Tonaj Uygulaması Yaptı
15:49
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara Şahin Yolunu Onarmaya Başladı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, Tekirdağ'ın Malkara ilçesine bağlı Şahin Mahallesi yolu üzerinde yol onarım çalışmasına başladı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara Şahin Yolunu Onarmaya Başladı
13:41
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde jandarma tarafından yapılan operasyonda 615 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
12:56
Malkara'da 700 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nde jandarma tarafından bir evde yapılan aramada 700 gram kubar esrar ele geçirilirken, olayla ilgili 38 yaşındaki Hasan D. gözaltına alındı.
Malkara'da 700 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
12:33
Malkara'da 700 Gram Esrar Ele Geçirildi Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde jandarma ekipleri tarafından bir evde yapılan aramada 700 gram esrar ele geçirildi, 38 yaşındaki Hasan D. gözaltına alındı.
Malkara'da 700 Gram Esrar Ele Geçirildi
11:21
Malkara Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı Malkara Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Malkara Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
09:39
Firari Mahkum Kahvehanede Yakalandı Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde ’kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan aranan cezaevi hükümlüsü, jandarma baskınıyla kahvehanede yakalandı.
Firari Mahkum Kahvehanede Yakalandı
09:36
Firari Mahkum Kahvehanede Yakalandı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan aranan cezaevi hükümlüsü, jandarma baskınıyla kahvehanede yakalandı.
Firari Mahkum Kahvehanede Yakalandı
17:30
Doçek'ten Doğa Yürüyüşü Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK), Hızırilyas Tepe'sine doğa yürüyüşü düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MALKARA HABERLERİ
[Hata Bildir]