04:3900
SON DAKİKA MANİK DEPRESİF HABERLERİ

Son Dakika Manik Depresif Haberleri

  Sıcak 'Moral' Bozuyor

  Sıcak "Moral" Bozuyor

  Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ayer: "Kış aylarında günlük poliklinik sayıları 300 400’lerde seyrediyorken bu sayı yaz aylarında 400 600’lere kadar çıkabiliyor” (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bahar Yorgunluğuna Enerji Menüsü

  Bahar Yorgunluğuna Enerji Menüsü

  Bahar yorgunluğuyla baş etmek isteyenlere Uzman Diyetisyen Fatma Baysal'dan zinde kalmanın püf noktalarını içeren menü önerisi geldi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yeşil Biber Stresi Azaltıyor

  Yeşil Biber Stresi Azaltıyor

  Stresin vücudun tüm dengesini alt üst eden bir problem olduğunu söyleyen Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, yeşil biberin stresi azalttığını söyledi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  80 Dakikalık Dizi Yazsam Uyuyamam!

  80 Dakikalık Dizi Yazsam Uyuyamam!

  '80 Dakkada Cümle Alem' adlı gösterisiyle siyasi gündemden dizilere kadar birçok farklı konuyu ele alan Vedat Özdemiroğlu: İşime çok titizleniyorum. (29 Ocak 2013 Salı )

   

  "Spor ve El İşi" Tedavilerine Yardımcı Oluyor

  İsmail Hakkı Demir - Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Psikiyatri Servisi'ndeki hastalara uygulanan, "iş uğraşı ve egzersiz terapisi" programından olumlu sonuç alındığı bildirildi. (23 Aralık 2012 Pazar )

   

  Türk Bilimadamından Psikiyatride Çığır Açan Keşif

  Türk Bilimadamından Psikiyatride Çığır Açan Keşif

  Türk bilim adamı Dr.Önder Albayram'ın aralarında bulunduğu Almanya'nın Bonn Üniversitesi Moleküler Psikiyatri Enstitüsü ve Mannheim Üniversitesi Psikiyatri Merkezi psikiyatrik hastalıklarda çığın açan bir buluşa imza attı. (13 Aralık 2012 Perşembe )

   

  '17. Ergen Günleri Kongresi' Bu Yıl Samsun'da Yapılacak

  "17. Ergen Günleri Kongresi" Bu Yıl Samsun'da Yapılacak

  17.Ergen Günleri Kongresi 6-8 Aralık 2012'de, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak. (04 Aralık 2012 Salı )

   

  İntihar Vakaları Mercek Altında

  Duygudurum Vakfı (DUVAK) Başkanı Prof.Dr.Ayşegül Yıldız, Türkiye özelinde intihara yönlendiren etkenleri doğru tespit edip önlemler alabilmek amacıyla DUVAK'ı kurduklarını söyledi. (16 Ekim 2012 Salı )

   

  Profesör, 'Duygudurum Vakfı' Kurdu

  Profesör, 'Duygudurum Vakfı' Kurdu

  Dokuz Eylül Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldız, intihar olaylarını incelemek ve önleyici tedbirleri almak için Duygudurum Vakfı'nı kurdu. (10 Ekim 2012 Çarşamba )

   

  Aşırı Sıcaklar Adli Vakaları Artırıyor

  Aşırı Sıcaklar Adli Vakaları Artırıyor

  Manisa Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ahmet Ayer, aşırı sıcakların insan psikolojisini olumsuz etkilediğini belirterek, bu durumun adli vakalarda artışa neden olduğunu söyledi. (01 Ağustos 2012 Çarşamba )

   

  Ünlüler Nurseli İdiz İçin Ne Dedi?

  Ünlüler Nurseli İdiz İçin Ne Dedi?

  Nurseli İdiz medyaya yansıyan ve büyük olay yaratan görüntüleri vermeden Günaydın yazarı Öncel Öziçer'i arayıp "Sizinle dertleşmek istiyorum" dedi. İşte.... (30 Temmuz 2012 Pazartesi )

   

  'YGS'de Mağdur Edildim' İddiası

  "YGS'de Mağdur Edildim" İddiası

  Artvin'de sınava giren engelli öğrenci, görme engelli olmadığı halde görme engelli gibi değerlendirildiğini iddia etti. (20 Nisan 2012 Cuma )

   

  Hamilelikte Stres

  Hamilelikte Stres

  Özel Medline Antalya Hastane Kompleksi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Alp Çeliker, hamilelikle birlikte ortaya çıkan psikolojik değişimlerin, kadınlarda stresi ortaya çıkararak zor bir hamilelik dönemi geçirilmesine sebep olduğunu... (03 Nisan 2012 Salı )

   

  Prof. Dr. Ayşegül Yıldız, DAÜ'de Aklın Sınırlarını Anlattı

  Prof. Dr. Ayşegül Yıldız, DAÜ'de Aklın Sınırlarını Anlattı

  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül Yıldız, Aklın SInırları: Yaratıcılık, Dahilik ve Ötesi konulu söyleşiyle katıldı. (30 Mart 2012 Cuma )

   

  Hamilelikte Strese Yer Yok

  Hamilelikte Strese Yer Yok

  Hamilelikle birlikte ortaya çıkan psikolojik değişimlerin, kadınlarda stresi ortaya çıkartarak zor bir hamilelik dönemi geçirilmesine sebep olabildiği belirtildi. (22 Mart 2012 Perşembe )

   

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Solaroğlu."Hamilelik Döneminde Stres Yaşayan Anne...

  Özel Medline Kütahya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Ayşe Solaroğlu, hamilelik döneminde stres yaşayan anne adaylarını hem zorlu bir doğum sürecinin beklediğini hem de doğum sonrası depresyona girme riskinin iki kat arttığını... (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 04:39:52. #1.13#