02:1100
SON DAKİKA MANİK DEPRESİF HABERLERİ

Son Dakika Manik Depresif Haberleri

  Sıcak 'Moral' Bozuyor

  Sıcak "Moral" Bozuyor

  Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ayer: "Kış aylarında günlük poliklinik sayıları 300 400’lerde seyrediyorken bu sayı yaz aylarında 400 600’lere kadar çıkabiliyor” (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bahar Yorgunluğuna Enerji Menüsü

  Bahar Yorgunluğuna Enerji Menüsü

  Bahar yorgunluğuyla baş etmek isteyenlere Uzman Diyetisyen Fatma Baysal'dan zinde kalmanın püf noktalarını içeren menü önerisi geldi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yeşil Biber Stresi Azaltıyor

  Yeşil Biber Stresi Azaltıyor

  Stresin vücudun tüm dengesini alt üst eden bir problem olduğunu söyleyen Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, yeşil biberin stresi azalttığını söyledi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Sonbahar Sendromunu Nasıl Atlatacaksınız?

  Sonbahar Sendromunu Nasıl Atlatacaksınız?

  Prof. Dr. Erdem Yeşilada ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yard. Doç. Dr. Berfu Günel Akbaş, sonbahar sendromunu atlatmanın püf noktalarını açıkladı. (25 Ekim 2013 Cuma )

   

  Sonbaharda, 'Tıbbi Nane Yağı' ve 'Lavanta Yağı' Enerjiyi Yeniliyor

  Sonbaharda, "Tıbbi Nane Yağı" ve "Lavanta Yağı" Enerjiyi Yeniliyor

  Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yeşilada: "Sonbaharın etkisiyle insanların enerjileri düşüyor. Gün içerisindeki enerjiyi yük... (24 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Catherine Zeta-Jones Akıl Hastanesinden Çıkıyor

  Catherine Zeta-Jones Akıl Hastanesinden Çıkıyor

  Manik depresif-bipolar bozukluğu nedeniyle ABD'deki bir ruh sağlığı merkezinde tedavi programına katılan Jones hastaneden ayrılıyor. (21 Mayıs 2013 Salı )

   

  Catherine Zeta-Jones Tedavi Altına Alındı

  Oscar ödüllü ünlü oyuncu manik depresif - bipolar II bozukluğu nedeniyle akıl ve ruh sağlığı merkezine yattı. (30 Nisan 2013 Salı )

   

  Bir Madalya İçin Değer Mi?

  Doping maddeleri, psikolojik rahatsızlıklardan fiziksel özelliklerde bozulmalara kadar bir çok sorunu beraberinde getiriyor. (16 Nisan 2013 Salı )

   

  Deniz Seki'nin Kardeşi Olmak Dezavantajdır

  Deniz Seki'nin Kardeşi Olmak Dezavantajdır

  'Manik Depresif' adlı albümünü çıkaran Serkan Seki, "Müziğe ilk başladığım dönemde ablamın çok yardımı oldu ama bu, büyük dezavantaj bence. (04 Mart 2013 Pazartesi )

   

  80 Dakikalık Dizi Yazsam Uyuyamam!

  80 Dakikalık Dizi Yazsam Uyuyamam!

  '80 Dakkada Cümle Alem' adlı gösterisiyle siyasi gündemden dizilere kadar birçok farklı konuyu ele alan Vedat Özdemiroğlu: İşime çok titizleniyorum. (29 Ocak 2013 Salı )

   

  "Spor ve El İşi" Tedavilerine Yardımcı Oluyor

  İsmail Hakkı Demir - Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Psikiyatri Servisi'ndeki hastalara uygulanan, "iş uğraşı ve egzersiz terapisi" programından olumlu sonuç alındığı bildirildi. (23 Aralık 2012 Pazar )

   

  Türk Bilimadamından Psikiyatride Çığır Açan Keşif

  Türk Bilimadamından Psikiyatride Çığır Açan Keşif

  Türk bilim adamı Dr.Önder Albayram'ın aralarında bulunduğu Almanya'nın Bonn Üniversitesi Moleküler Psikiyatri Enstitüsü ve Mannheim Üniversitesi Psikiyatri Merkezi psikiyatrik hastalıklarda çığın açan bir buluşa imza attı. (13 Aralık 2012 Perşembe )

   

  '17. Ergen Günleri Kongresi' Bu Yıl Samsun'da Yapılacak

  "17. Ergen Günleri Kongresi" Bu Yıl Samsun'da Yapılacak

  17.Ergen Günleri Kongresi 6-8 Aralık 2012'de, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak. (04 Aralık 2012 Salı )

   

  İntihar Vakaları Mercek Altında

  Duygudurum Vakfı (DUVAK) Başkanı Prof.Dr.Ayşegül Yıldız, Türkiye özelinde intihara yönlendiren etkenleri doğru tespit edip önlemler alabilmek amacıyla DUVAK'ı kurduklarını söyledi. (16 Ekim 2012 Salı )

   

  Profesör, 'Duygudurum Vakfı' Kurdu

  Profesör, 'Duygudurum Vakfı' Kurdu

  Dokuz Eylül Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldız, intihar olaylarını incelemek ve önleyici tedbirleri almak için Duygudurum Vakfı'nı kurdu. (10 Ekim 2012 Çarşamba )

   

  Aşırı Sıcaklar Adli Vakaları Artırıyor

  Aşırı Sıcaklar Adli Vakaları Artırıyor

  Manisa Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ahmet Ayer, aşırı sıcakların insan psikolojisini olumsuz etkilediğini belirterek, bu durumun adli vakalarda artışa neden olduğunu söyledi. (01 Ağustos 2012 Çarşamba )

   

  Ünlüler Nurseli İdiz İçin Ne Dedi?

  Ünlüler Nurseli İdiz İçin Ne Dedi?

  Nurseli İdiz medyaya yansıyan ve büyük olay yaratan görüntüleri vermeden Günaydın yazarı Öncel Öziçer'i arayıp "Sizinle dertleşmek istiyorum" dedi. İşte.... (30 Temmuz 2012 Pazartesi )

   

  'YGS'de Mağdur Edildim' İddiası

  "YGS'de Mağdur Edildim" İddiası

  Artvin'de sınava giren engelli öğrenci, görme engelli olmadığı halde görme engelli gibi değerlendirildiğini iddia etti. (20 Nisan 2012 Cuma )

   

  Hamilelikte Stres

  Hamilelikte Stres

  Özel Medline Antalya Hastane Kompleksi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Alp Çeliker, hamilelikle birlikte ortaya çıkan psikolojik değişimlerin, kadınlarda stresi ortaya çıkararak zor bir hamilelik dönemi geçirilmesine sebep olduğunu... (03 Nisan 2012 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 02:11:33. #1.13#